MrMuscle

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 24.03.2018

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy47571000
Ø Poziom7,700,000,000,00
Zwycięstwa3046064,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki1658934,87%00,00%00,00%00,00%
Remisy5221,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1964941,30%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi678961,4300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,430,000,000,00
Wykryte pojazdy946341,9900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.694,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy455390,9600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy627571,3200,0000,0000,00
Doświadczenie919,570,000,000,00
WN71947,490,000,000,00
WN83053,110,000,000,00
Ogółem
Bitwy47571
Ø Poziom7,70
Zwycięstwa3046064,03%
Porażki1658934,87%
Remisy5221,10%
Przetrwane bitwy1964941,30%
Zniszczone czołgi678961,43
Zniszczonych/zgonów2,43
Wykryte pojazdy946341,99
Zadane uszkodzenia1.694,47
Punkty zajęcia bazy455390,96
Punkty obrony bazy627571,32
Doświadczenie919,57
WN71947,49
WN83053,11
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy418000
Zwycięstwa24257,89%00,00%00,00%00,00%
Porażki16038,28%00,00%00,00%00,00%
Remisy163,83%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15737,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3050,7300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy11402,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.762,830,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6961,6700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2240,5400,0000,0000,00
Doświadczenie834,570,000,000,00
Ogółem
Bitwy418
Zwycięstwa24257,89%
Porażki16038,28%
Remisy163,83%
Przetrwane bitwy15737,56%
Zniszczone czołgi3050,73
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy11402,73
Zadane uszkodzenia1.762,83
Punkty zajęcia bazy6961,67
Punkty obrony bazy2240,54
Doświadczenie834,57
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy301000
Zwycięstwa18561,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki9932,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy175,65%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14146,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1950,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,220,000,000,00
Wykryte pojazdy9123,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.153,360,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8922,9600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9823,2600,0000,0000,00
Doświadczenie776,920,000,000,00
Ogółem
Bitwy301
Zwycięstwa18561,46%
Porażki9932,89%
Remisy175,65%
Przetrwane bitwy14146,84%
Zniszczone czołgi1950,65
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy9123,03
Zadane uszkodzenia1.153,36
Punkty zajęcia bazy8922,96
Punkty obrony bazy9823,26
Doświadczenie776,92
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy413000
Zwycięstwa32378,21%00,00%00,00%00,00%
Porażki7117,19%00,00%00,00%00,00%
Remisy194,60%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy24659,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3810,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,280,000,000,00
Wykryte pojazdy9692,3500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia742,460,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12863,1100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10792,6100,0000,0000,00
Doświadczenie760,180,000,000,00
Ogółem
Bitwy413
Zwycięstwa32378,21%
Porażki7117,19%
Remisy194,60%
Przetrwane bitwy24659,56%
Zniszczone czołgi3810,92
Zniszczonych/zgonów2,28
Wykryte pojazdy9692,35
Zadane uszkodzenia742,46
Punkty zajęcia bazy12863,11
Punkty obrony bazy10792,61
Doświadczenie760,18
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy230000
Zwycięstwa18379,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki4519,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,87%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13056,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2311,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,310,000,000,00
Wykryte pojazdy2371,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia761,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5282,3000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2781,2100,0000,0000,00
Doświadczenie672,400,000,000,00
Ogółem
Bitwy230
Zwycięstwa18379,57%
Porażki4519,57%
Remisy20,87%
Przetrwane bitwy13056,52%
Zniszczone czołgi2311,00
Zniszczonych/zgonów2,31
Wykryte pojazdy2371,03
Zadane uszkodzenia761,43
Punkty zajęcia bazy5282,30
Punkty obrony bazy2781,21
Doświadczenie672,40
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy30000
Zwycięstwa2583,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki516,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2066,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi441,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów4,400,000,000,00
Wykryte pojazdy852,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.518,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1505,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2759,1700,0000,0000,00
Doświadczenie1.080,070,000,000,00
Ogółem
Bitwy30
Zwycięstwa2583,33%
Porażki516,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2066,67%
Zniszczone czołgi441,47
Zniszczonych/zgonów4,40
Wykryte pojazdy852,83
Zadane uszkodzenia1.518,80
Punkty zajęcia bazy1505,00
Punkty obrony bazy2759,17
Doświadczenie1.080,07
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2064000
Zwycięstwa164379,60%00,00%00,00%00,00%
Porażki39719,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy241,16%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy116356,35%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi17670,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,960,000,000,00
Wykryte pojazdy37941,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia749,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy40121,9400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy32161,5600,0000,0000,00
Doświadczenie757,470,000,000,00
Ogółem
Bitwy2064
Zwycięstwa164379,60%
Porażki39719,23%
Remisy241,16%
Przetrwane bitwy116356,35%
Zniszczone czołgi17670,86
Zniszczonych/zgonów1,96
Wykryte pojazdy37941,84
Zadane uszkodzenia749,64
Punkty zajęcia bazy40121,94
Punkty obrony bazy32161,56
Doświadczenie757,47
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy196000
Zwycięstwa12262,24%00,00%00,00%00,00%
Porażki7035,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,04%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8744,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1220,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,120,000,000,00
Wykryte pojazdy2921,4900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.957,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1580,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2531,2900,0000,0000,00
Doświadczenie786,930,000,000,00
Ogółem
Bitwy196
Zwycięstwa12262,24%
Porażki7035,71%
Remisy42,04%
Przetrwane bitwy8744,39%
Zniszczone czołgi1220,62
Zniszczonych/zgonów1,12
Wykryte pojazdy2921,49
Zadane uszkodzenia1.957,07
Punkty zajęcia bazy1580,81
Punkty obrony bazy2531,29
Doświadczenie786,93
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (206)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Lorraine 40 t 81971,931109170667,35%2933,99
Cromwell61343,661156147573,42%4586,66
T34 81894,26954142362,54%3078,13
Rheinmetall Skorpion G 82201,401092142264,42%3274,12
T71 DA71189,321052137465,94%3479,67
Object 261102169,53635135654,65%2492,42
T4991620,281024131063,28%3366,73
Type 62 71134,211074122864,01%3450,16
AMX 13 9091523,541066119865,44%3298,03
E 25 71501,711130116572,88%3041,23
Pz.Kpfw. II Luchs4747,86979111482,76%5105,12
Bat.-Châtillon 25 t102668,4597495863,36%3198,32
T-5491669,8592185460,54%2204,64
MT-256627,3884882461,89%2457,95
T92 81338,19119077069,61%3793,47
S-5171844,8473276558,43%2804,50
WZ-13281404,17105072266,20%3596,65
Cromwell B 61327,25118870074,86%4114,39
KV-15609,5843864751,16%1381,40
Object 268103454,8391561163,01%3759,44
Object 70492415,0379960059,00%2591,74
E 7592376,58102857866,78%3336,69
M24 Chaffee5870,47108656068,04%4651,59
Grille5910,9559255669,42%2561,79
Grille 15103409,4092153164,97%3595,61
Conqueror Gun Carriage102179,3068752459,73%2375,04
M41 Walker Bulldog81519,38119052069,42%4344,82
Type 64 6992,6598851764,22%3465,01
T-1091891,4281751157,93%2331,02
T110E3103117,0095847762,05%3115,92
212A91969,7768140956,48%2537,34
AMX 50 B103238,6793040062,25%3553,40
E 100102640,8289639964,91%2824,85
Waffenträger auf Pz. IV93067,51104538563,38%3860,82
IS-7102536,0292036563,29%2857,56
T-62A102863,29104935767,51%3678,98
T3761219,59106635265,63%5231,46
FV380591856,2268733755,19%2290,02
AMX 12 t6602,4071931262,50%2076,91
FV30461041,0463030361,06%2498,70
Lorraine 155 mle. 5181953,6274829261,64%2902,38
Bat.-Châtillon 25 t AP91372,2881228562,81%1691,95
Waffenträger auf E 100103582,8493328564,21%3414,24
IS-381488,4080428059,64%2089,66
T2881505,3369027949,46%1791,62
STB-1102781,8292927359,34%3139,50
T-448929,4472127160,52%1407,69
Centurion Mk. 7/192452,79107725961,00%3461,89
ISU-15281437,6461025952,90%1668,94
FV20781608,8567025861,63%2422,82
T-54 ltwt.91556,56104425763,04%3308,17
Type 6192360,99100325357,31%3094,50
121102720,1092424461,07%3112,66
T-284285,7824723747,26%898,33
T3092116,5583323465,81%2244,09
Tiger II81345,3280023455,56%1948,86
SU-15271024,3555722755,07%1695,55
VK 28.016659,8485522763,00%2368,13
T 55A 92404,09110622363,68%3378,73
WZ-12092541,60106919864,14%3920,50
Rhm.-Borsig Waffenträger82645,56116219670,92%4043,72
AMX 50 12092989,77106919465,98%4010,88
STA-181942,37113119370,47%4023,12
T54E192811,06111819263,54%3834,02
AT 1582069,60108519062,63%2951,68
AMX AC mle. 4881951,7695018863,30%3252,38
T-1506665,0055218447,28%1066,92
WZ-132A91633,7992518259,34%3198,70
T-437841,7069518159,67%1545,63
T9592412,2690118160,22%2549,28
Type 4 Heavy91920,9494417962,57%2322,89
T675951,2495317773,45%3183,98
Tortoise92648,61106017565,14%2858,46
KV-8561120,9986617180,70%2586,42
IS71051,4568617051,76%1708,07
AMX 50 Foch92529,79102316968,05%2927,09
E 5092553,67110016863,69%3484,93
AMX M4 mle. 4571372,2393916472,56%2639,19
T-463142,8617316145,34%481,21
Lorraine 155 mle. 5071523,3470715763,06%2402,50
G.W. Panther71626,8073915462,34%2575,18
Hummel61123,6464015263,82%2258,04
Spähpanzer Ru 25191450,8492915160,93%3087,85
Crusader 5.5-in. SP71073,0568414962,42%1966,30
Tiger I71083,9674914656,85%1689,31
Jagdpanzer IV61396,63104414667,81%4197,99
T25 AT71028,0568014665,75%1760,61
T56 GMC3448,0857314568,28%2149,37
M60 102818,5393314060,71%3032,18
E 50 Ausf. M102876,0797013664,71%3115,95
Type 5 Heavy102576,03110413471,64%2291,99
Škoda T 5093153,71115713368,42%4056,05
Object 140102322,0193013255,30%2328,55
AMX 50 10082216,55107513168,70%3375,03
T6982123,31109313170,99%3872,29
AMX 13 F3 AM61254,4265212955,04%2251,64
Tiger (P)71334,0191912864,84%2373,19
WZ-111 model 1-492541,39108712768,50%3225,80
WZ-132-1101735,5987912757,48%2522,34
IS-4102633,6996712163,64%2977,44
T2 Light Tank 2270,3464311965,55%2182,30
Mäuschen92142,27101611667,24%2626,66
Aufklärungspanzer Panther71142,29102611466,67%3721,08
O-Ho81581,38103611369,03%2258,04
Centurion Action X102948,7197811259,82%3402,50
AMX 13 105102323,4392110958,72%3274,70
Type 5 Chi-Ri71177,4377710751,40%2258,23
Sturer Emil71765,6891910764,49%3551,87
T-34-856545,9054710658,49%1064,06
Centurion Mk. I82159,89122710676,42%4486,29
O-Ni71418,08104310574,29%2314,61
SU-1006767,2352410457,69%1511,02
IS-271443,5093510468,27%2392,09
Type 5861085,0395210271,57%3178,52
Pz.Kpfw. III/IV5300,2046910155,45%813,01
Panther II81378,6690510166,34%2257,95
VK 36.01 (H)6782,097889867,35%1758,59
AMX 13 757691,157079858,16%1481,31
O-I6991,638599771,13%2147,09
T28 Prototype81718,227849758,76%2234,78
T25/271330,577709362,37%2609,82
M41 HMC51467,497429163,74%3329,03
TVP VTU Koncept81775,8510558872,73%3356,13
VK 100.01 (P)81702,7110748675,58%2661,12
G.W. Tiger (P)81319,066518560,00%1775,60
VK 16.02 Leopard5296,525748360,24%1160,50
AT 861035,178218365,06%2403,78
T-505235,215457761,04%849,88
Charioteer82248,0310397564,00%3533,81
WZ-13171189,5311127268,06%3260,29
M36 Jackson6995,616497262,50%2225,89
LTP 3541,088127276,39%4674,98
SU-855313,683137152,11%629,37
M18 Hellcat61007,527067160,56%2464,61
StuG IV 5762,947227164,79%2951,48
Panther71008,907966860,29%1897,44
T-262227,982536651,52%1465,92
Dicker Max 61237,759726471,88%3088,58
M5 Stuart4318,487306376,19%1740,99
AT 771390,479206266,13%2402,69
Challenger71530,449276254,84%2598,28
Rheinmetall Panzerwagen102019,118946258,06%3421,70
T-34-171571,5511076075,00%3236,97
Konštrukta T-34/10071500,549065959,32%3169,53
Comet71470,9811475966,10%3452,61
M10 Wolverine5582,855135955,93%1574,49
Achilles61220,249095954,24%2770,80
AMX AC mle. 4671472,698595863,79%3199,22
M7 Priest3624,724435754,39%2089,97
T216682,617635650,00%2320,82
FV4202 81768,4611575472,22%2914,79
Bishop5667,585355255,77%1890,49
Type T-345635,506335060,00%2318,27
T-345394,784874969,39%1272,70
59-166615,317624965,31%2016,62
T110E4103405,379404654,35%3622,70
Pz.Sfl. IVc5729,616454665,22%2145,16
11081584,719614562,22%2211,79
MS-11122,361804450,00%589,28
SU-76M4230,102774247,62%620,87
StuG III Ausf. G5882,467244158,54%2846,82
VK 30.01 (H)5812,827263855,26%2288,29
SU-85B4275,053043850,00%605,39
M75665,197943772,97%3849,36
Maus102456,299623551,43%2411,76
LTTB81446,9112163571,43%3732,48
Crusader6674,787283268,75%2730,47
Archer51016,818743271,88%3839,97
T404443,483813148,39%1017,58
Object 260 102898,2911033180,65%3098,77
Nashorn61595,1010593070,00%4751,51
AMX 404196,563472762,96%951,15
Wespe3340,463332661,54%1455,70
TOG II* 61012,738242669,23%2223,29
ARL 4461225,089112572,00%2978,14
M661251,339502458,33%3390,44
Covenanter5252,753892454,17%1019,85
A-20552,172882365,22%230,90
M8A14887,0010342286,36%4427,76
Chieftain/T95 81571,8511282085,00%2730,66
T-44-100 81501,3010852070,00%2268,58
Marder II3191,742791952,63%457,45
Bat.-Châtillon 12 t81123,057241931,58%2129,45
T-100 LT102172,0510551968,42%3414,84
T25 Pilot Number 1 81265,829211758,82%1981,02
AMX 383116,253241637,50%315,22
Object 907 103002,2712421586,67%2981,53
BT-7 artillery 3358,805221540,00%2254,14
Leichttraktor137,64741428,57%0,26
FV215b (183) 1087,7598128,33%0,00
Tetrarch 2395,276901181,82%3603,13
T7 Combat Car 2335,918491181,82%2978,90
Chrysler K GF 81536,781099966,67%2084,04
IS-5 (Object 730) 81921,671155988,89%2974,48
BT-7496,25161862,50%404,36
KV-5 81373,1311228100,00%1792,74
T1 Cunningham199,67364666,67%652,31
Renault NC-31125,17188683,33%261,00
Renault FT15,80123560,00%163,13
AT-12205,80222560,00%861,69
BT-22172,00170475,00%990,99
T3 HMC241,00135333,33%0,00
AMX ELC bis5101,00515250,00%150,11
T-127 3179,504452100,00%761,33
Vickers Medium Mk. I130,002651100,00%261,00
T1E6 276,002261100,00%432,68

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 24.03.2018
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 13.11.2017
Opuścił klan: 17.03.2018
Stopień: Dowódca
Dołączył: 25.02.2015
Opuścił klan: 10.11.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.07.2013
Opuścił klan: 06.02.2015
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć