| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ferdinand | 8 | 1031,16 | 560 | 324 | 43,21% | 937,67 | |||||
| KV-5 | 8 | 1031,94 | 630 | 294 | 42,52% | 1164,30 | |||||
| IS-3 | 8 | 799,86 | 642 | 207 | 55,07% | 848,20 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 1010,09 | 547 | 163 | 47,85% | 1417,96 | |||||
| Löwe | 8 | 831,13 | 615 | 158 | 51,90% | 880,60 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 383,04 | 511 | 137 | 45,26% | 867,03 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 876,55 | 544 | 128 | 43,75% | 723,62 | |||||
| P.43 ter | 7 | 547,22 | 543 | 127 | 48,03% | 692,92 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 342,53 | 556 | 123 | 51,22% | 594,26 | |||||
| T-44 | 8 | 455,00 | 544 | 123 | 45,53% | 390,25 | |||||
| Object 257 | 9 | 798,24 | 603 | 120 | 45,83% | 581,08 | |||||
| P.43 bis | 6 | 421,91 | 436 | 103 | 45,63% | 582,02 | |||||
| T-34-85 | 6 | 459,47 | 459 | 103 | 48,54% | 800,08 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 445,32 | 361 | 101 | 50,50% | 977,60 | |||||
| T-43 | 7 | 625,00 | 605 | 97 | 69,07% | 1111,39 | |||||
| KV-1 | 5 | 517,98 | 430 | 93 | 39,78% | 957,85 | |||||
| IS | 7 | 966,91 | 652 | 91 | 49,45% | 1460,00 | |||||
| KV-85 | 6 | 488,70 | 435 | 86 | 43,02% | 632,56 | |||||
| T-34 | 5 | 295,80 | 390 | 75 | 50,67% | 712,59 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 383,65 | 401 | 71 | 42,25% | 430,17 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 529,24 | 422 | 70 | 54,29% | 964,83 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 123,83 | 373 | 69 | 56,52% | 305,78 | |||||
| A-20 | 5 | 108,26 | 358 | 66 | 54,55% | 240,74 | |||||
| T-150 | 6 | 416,21 | 441 | 62 | 43,55% | 493,33 | |||||
| Strv m/42-57 Alt A.2 | 6 | 433,72 | 386 | 54 | 44,44% | 569,13 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 450,25 | 403 | 53 | 52,83% | 939,74 | |||||
| SU-5 | 4 | 637,16 | 388 | 51 | 50,98% | 2016,43 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 170,00 | 326 | 49 | 51,02% | 274,90 | |||||
| T-28 | 4 | 205,29 | 329 | 48 | 52,08% | 528,57 | |||||
| SU-85 | 5 | 492,41 | 373 | 46 | 52,17% | 1063,46 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 161,76 | 310 | 42 | 42,86% | 220,99 | |||||
| M7 | 5 | 165,20 | 272 | 40 | 35,00% | 334,06 | |||||
| BT-7 | 4 | 92,62 | 264 | 39 | 56,41% | 216,48 | |||||
| SU-100 | 6 | 391,42 | 439 | 38 | 57,89% | 593,40 | |||||
| SU-26 | 3 | 204,16 | 220 | 37 | 51,35% | 506,60 | |||||
| P.43 | 5 | 329,15 | 401 | 33 | 42,42% | 742,29 | |||||
| P26/40 | 4 | 215,97 | 306 | 33 | 39,39% | 380,48 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 360,77 | 493 | 30 | 56,67% | 536,60 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 203,07 | 280 | 30 | 50,00% | 395,47 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 186,31 | 219 | 29 | 41,38% | 515,31 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 162,85 | 361 | 26 | 53,85% | 365,24 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 789,12 | 491 | 25 | 52,00% | 476,10 | |||||
| T40 | 4 | 418,88 | 343 | 24 | 45,83% | 1069,44 | |||||
| KV-3 | 7 | 690,42 | 511 | 24 | 50,00% | 754,70 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 104,65 | 204 | 23 | 43,48% | 113,54 | |||||
| Marder II | 3 | 167,43 | 230 | 21 | 28,57% | 305,02 | |||||
| T-46 | 3 | 109,86 | 270 | 21 | 66,67% | 463,56 | |||||
| B1 | 4 | 183,30 | 279 | 20 | 35,00% | 249,57 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 103,42 | 194 | 19 | 42,11% | 273,11 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 393,37 | 452 | 19 | 47,37% | 286,17 | |||||
| AMX 40 | 4 | 201,05 | 448 | 19 | 68,42% | 823,54 | |||||
| BT-2 | 2 | 149,44 | 260 | 18 | 61,11% | 741,78 | |||||
| Renault UE 57 | 3 | 183,65 | 193 | 17 | 29,41% | 407,96 | |||||
| Churchill III | 5 | 263,12 | 488 | 17 | 52,94% | 377,48 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 199,44 | 240 | 16 | 37,50% | 586,74 | |||||
| Matilda | 4 | 154,19 | 193 | 16 | 25,00% | 144,49 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 142,47 | 251 | 15 | 60,00% | 589,86 | |||||
| M2 Light | 2 | 248,13 | 348 | 15 | 40,00% | 1076,57 | |||||
| SU-8 | 6 | 444,00 | 470 | 14 | 85,71% | 603,75 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 115,00 | 212 | 14 | 50,00% | 237,69 | |||||
| MS-1 | 1 | 145,08 | 262 | 13 | 38,46% | 622,59 | |||||
| T1E6 | 2 | 116,08 | 228 | 12 | 50,00% | 412,34 | |||||
| M15/42 | 3 | 150,09 | 259 | 11 | 45,45% | 239,53 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 158,00 | 259 | 10 | 70,00% | 875,67 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 174,40 | 407 | 10 | 70,00% | 775,92 | |||||
| Hotchkiss H35 | 2 | 113,30 | 175 | 10 | 70,00% | 526,98 | |||||
| Cruiser Mk. II | 2 | 64,00 | 166 | 10 | 40,00% | 14,82 | |||||
| Valentine | 3 | 106,11 | 204 | 9 | 44,44% | 155,75 | |||||
| Covenanter | 5 | 122,11 | 271 | 9 | 66,67% | 360,24 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 136,89 | 297 | 9 | 44,44% | 225,00 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 189,75 | 423 | 8 | 50,00% | 539,01 | |||||
| Valentine AT | 4 | 211,38 | 299 | 8 | 50,00% | 473,23 | |||||
| Renault FT AC | 2 | 209,29 | 178 | 7 | 28,57% | 641,28 | |||||
| D2 | 3 | 204,17 | 306 | 6 | 50,00% | 649,16 | |||||
| KV-2 | 6 | 249,83 | 334 | 6 | 33,33% | 127,40 | |||||
| T-26 | 2 | 210,40 | 370 | 5 | 80,00% | 1288,23 | |||||
| SU-18 | 2 | 264,40 | 270 | 5 | 40,00% | 2085,81 | |||||
| Vickers Medium Mk. II | 2 | 219,20 | 258 | 5 | 60,00% | 1151,58 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 252,50 | 340 | 4 | 75,00% | 715,89 | |||||
| M14/41 | 2 | 166,33 | 330 | 3 | 66,67% | 608,95 | |||||
| D1 | 2 | 205,33 | 241 | 3 | 33,33% | 751,88 | |||||
| AMX 38 | 3 | 182,50 | 409 | 2 | 50,00% | 525,24 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 46,00 | 185 | 2 | 50,00% | 79,88 | |||||
| T-50-2 | 6 | 217,00 | 390 | 2 | 100,00% | 522,69 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 1109,00 | 617 | 1 | 100,00% | 1962,22 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 0,00 | 124 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Lago | 4 | 59,00 | 269 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault FT 75 BS | 2 | 0,00 | 213 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 0,00 | 161 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 168,00 | 147 | 1 | 0,00% | 763,62 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 35,00 | 85 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 91,00 | 68 | 1 | 0,00% | 193,89 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 105,00 | 237 | 1 | 100,00% | 601,39 |
Morphine
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 4204 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Ø Poziom | 6,21 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Zwycięstwa | 2033 | 48,36% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 2113 | 50,26% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 58 | 1,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 1012 | 24,07% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 2640 | 0,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,83 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 4891 | 1,16 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 562,35 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 4930 | 1,17 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 2099 | 0,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 472,56 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 824,26 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 810,36 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 4204 | |
| Ø Poziom | 6,21 | |
| Zwycięstwa | 2033 | 48,36% |
| Porażki | 2113 | 50,26% |
| Remisy | 58 | 1,38% |
| Przetrwane bitwy | 1012 | 24,07% |
| Zniszczone czołgi | 2640 | 0,63 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,83 | |
| Wykryte pojazdy | 4891 | 1,16 |
| Zadane uszkodzenia | 562,35 | |
| Punkty zajęcia bazy | 4930 | 1,17 |
| Punkty obrony bazy | 2099 | 0,50 |
| Doświadczenie | 472,56 | |
| WN7 | 824,26 | |
| WN8 | 810,36 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen