MorozovAC

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew580110104311
Ø Poziom7,920,008,859,05
Zwycięstwa2904950,07%00,00%5048,08%17556,27%
Porażki2829248,77%00,00%5250,00%13342,77%
Remisy6701,15%00,00%21,92%30,96%
Przetrwane bitwy1346823,22%00,00%3230,77%8427,01%
Zniszczone czołgi462670,8000,001081,043080,99
Zniszczonych/zgonów1,040,001,501,36
Wykryte pojazdy683751,1800,001171,134541,46
Zadane uszkodzenia1.177,560,001.929,961.820,87
Punkty zajęcia bazy572630,9900,002522,423711,19
Punkty obrony bazy221610,3800,0060,0660,02
Doświadczenie552,410,00878,30901,79
WN71064,470,001259,881338,85
WN81385,640,001961,741978,93
Ogółem
Ilość bitew58011
Ø Poziom7,92
Zwycięstwa2904950,07%
Porażki2829248,77%
Remisy6701,15%
Przetrwane bitwy1346823,22%
Zniszczone czołgi462670,80
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy683751,18
Zadane uszkodzenia1.177,56
Punkty zajęcia bazy572630,99
Punkty obrony bazy221610,38
Doświadczenie552,41
WN71064,47
WN81385,64
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew104
Ø Poziom8,85
Zwycięstwa5048,08%
Porażki5250,00%
Remisy21,92%
Przetrwane bitwy3230,77%
Zniszczone czołgi1081,04
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy1171,13
Zadane uszkodzenia1.929,96
Punkty zajęcia bazy2522,42
Punkty obrony bazy60,06
Doświadczenie878,30
WN71259,88
WN81961,74
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew311
Ø Poziom9,05
Zwycięstwa17556,27%
Porażki13342,77%
Remisy30,96%
Przetrwane bitwy8427,01%
Zniszczone czołgi3080,99
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy4541,46
Zadane uszkodzenia1.820,87
Punkty zajęcia bazy3711,19
Punkty obrony bazy60,02
Doświadczenie901,79
WN71338,85
WN81978,93
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew69000
Zwycięstwa2333,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki4666,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1826,09%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi350,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,690,000,000,00
Wykryte pojazdy640,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.519,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1081,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie493,810,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew69
Zwycięstwa2333,33%
Porażki4666,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1826,09%
Zniszczone czołgi350,51
Zniszczonych/zgonów0,69
Wykryte pojazdy640,93
Zadane uszkodzenia1.519,55
Punkty zajęcia bazy1081,57
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie493,81
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew175000
Zwycięstwa7744,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki9554,29%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,71%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5732,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi960,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy1801,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.063,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4582,6200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1490,8500,0000,0000,00
Doświadczenie422,100,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew175
Zwycięstwa7744,00%
Porażki9554,29%
Remisy31,71%
Przetrwane bitwy5732,57%
Zniszczone czołgi960,55
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy1801,03
Zadane uszkodzenia1.063,45
Punkty zajęcia bazy4582,62
Punkty obrony bazy1490,85
Doświadczenie422,10
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew70000
Zwycięstwa2738,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki4260,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,43%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1825,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi340,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,650,000,000,00
Wykryte pojazdy791,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia475,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1992,8400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy731,0400,0000,0000,00
Doświadczenie267,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew70
Zwycięstwa2738,57%
Porażki4260,00%
Remisy11,43%
Przetrwane bitwy1825,71%
Zniszczone czołgi340,49
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy791,13
Zadane uszkodzenia475,80
Punkty zajęcia bazy1992,84
Punkty obrony bazy731,04
Doświadczenie267,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew115000
Zwycięstwa4236,52%00,00%00,00%00,00%
Porażki7161,74%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,74%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2824,35%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi690,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy910,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia555,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1000,8700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy120,1000,0000,0000,00
Doświadczenie278,720,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew115
Zwycięstwa4236,52%
Porażki7161,74%
Remisy21,74%
Przetrwane bitwy2824,35%
Zniszczone czołgi690,60
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy910,79
Zadane uszkodzenia555,71
Punkty zajęcia bazy1000,87
Punkty obrony bazy120,10
Doświadczenie278,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1931000
Zwycięstwa96149,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki95649,51%00,00%00,00%00,00%
Remisy140,73%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy58730,40%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11960,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy23871,2400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia979,280,000,000,00
Punkty zajęcia bazy34801,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy58133,0100,0000,0000,00
Doświadczenie512,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1931
Zwycięstwa96149,77%
Porażki95649,51%
Remisy140,73%
Przetrwane bitwy58730,40%
Zniszczone czołgi11960,62
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy23871,24
Zadane uszkodzenia979,28
Punkty zajęcia bazy34801,80
Punkty obrony bazy58133,01
Doświadczenie512,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2380000
Zwycięstwa94839,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki140458,99%00,00%00,00%00,00%
Remisy281,18%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy52722,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11850,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,640,000,000,00
Wykryte pojazdy31351,3200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia764,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy41811,7600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy26241,1000,0000,0000,00
Doświadczenie352,050,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2380
Zwycięstwa94839,83%
Porażki140458,99%
Remisy281,18%
Przetrwane bitwy52722,14%
Zniszczone czołgi11850,50
Zniszczonych/zgonów0,64
Wykryte pojazdy31351,32
Zadane uszkodzenia764,75
Punkty zajęcia bazy41811,76
Punkty obrony bazy26241,10
Doświadczenie352,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew214000
Zwycięstwa7936,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki13563,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4822,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi860,4000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,520,000,000,00
Wykryte pojazdy2871,3400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.021,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1550,7200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3621,6900,0000,0000,00
Doświadczenie296,660,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew214
Zwycięstwa7936,92%
Porażki13563,08%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy4822,43%
Zniszczone czołgi860,40
Zniszczonych/zgonów0,52
Wykryte pojazdy2871,34
Zadane uszkodzenia1.021,42
Punkty zajęcia bazy1550,72
Punkty obrony bazy3621,69
Doświadczenie296,66
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (365)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
WZ-111 81221,38622233052,96%1545,42
IS-381101,05499220948,44%1240,08
T34 81134,55536167148,95%1287,53
Type 62 7480,58493154149,25%927,78
Lorraine 40 t 81445,88772144250,35%1850,33
Bat.-Châtillon 25 t102002,86600125551,00%1923,50
IS-7101589,62514111844,90%1211,86
FV215b (183) 101652,9253287748,69%1229,00
KV-856485,7431986050,35%693,44
T499821,7452584749,94%1139,68
Škoda T 5091917,0360879953,19%2113,47
Prototipo Standard B92338,0866477558,32%2651,13
T-549862,0246873747,49%732,27
UDES 03 Alt 3 91985,3190970955,71%1966,60
Object 140101600,0152070050,57%1451,13
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6609,5041368749,05%1140,40
Emil II92127,9965166957,85%2356,82
Rhm.-Borsig Waffenträger81339,1247664345,26%1440,74
M53/M5591261,6043463552,44%1345,44
AMX 50 10081627,7058160056,50%2220,00
G.W. Tiger (P)8877,2739658347,17%919,80
T-1091043,7543657147,64%862,68
FV4202 81168,9768555851,97%1630,43
KV-15372,6128851748,55%665,74
E 25 71034,9958750850,39%1669,58
TVP T 50/51102213,3555350646,84%2086,06
Centurion Mk. 7/191333,2750848547,63%1248,23
E 7591315,2255244948,55%1142,00
T-448555,8037344747,65%552,35
E 100101916,0153544650,22%1539,50
Bat.-Châtillon 25 t AP91232,9051443448,62%1179,40
ISU-15281184,6444141146,96%1163,91
Kranvagn101930,6055640949,63%1655,16
Tortoise91712,4655338152,76%1529,30
IS7516,1132937944,59%497,25
M40/M4381064,5341035148,72%1150,24
T-54 ltwt.9887,9652033955,16%1374,59
Object 260 102004,6662633051,82%1554,47
P.44 Pantera81387,7551532451,54%2063,76
M46 Patton91770,0165030851,30%1940,74
MBT-B 102616,2494930757,33%2082,53
O-I6774,6550630347,52%1360,67
Centurion Mk. I8838,4660529746,46%994,38
Emil I81588,5160729552,54%2011,59
Maus101942,6865829455,78%1738,83
Tiger II8988,8946628846,18%1089,83
AT 1581042,5657328646,15%1042,91
T-34-17686,4444827948,39%989,48
STA-18967,8647327242,65%1207,72
IS-3-II91980,6372527252,94%1993,83
G.W. Panther7824,9338526651,50%1038,19
VK 45.02 (P) Ausf. B91394,5764026153,26%1329,65
Stinger 102410,7284326150,96%1713,45
T-34-856411,1929425844,19%621,46
T-34-28720,1954825544,71%812,78
SU-1527762,1536025546,27%944,92
AMX 13 909710,5955824245,45%959,17
AT 77741,5340024146,89%820,90
Tiger (P)7775,4345323752,74%981,03
Type 5 Chi-Ri7773,1455323442,31%1122,80
Coccodrillo 102214,4185523151,95%1715,69
Leo71023,4651222552,89%1740,57
M41 Walker Bulldog8632,6557721654,17%1128,63
T297842,6059421546,51%954,82
Tiger I7833,6049121449,07%1000,01
T-345248,6024321250,00%517,14
TVP VTU Koncept81030,0954821253,30%1485,40
Cromwell6537,7345120957,42%1142,95
Sturer Emil7714,4234220934,93%746,44
Centurion Action X101548,3049420747,34%1196,27
T-1506862,3756320658,25%1661,83
LTC II 91054,6878520555,12%1430,87
IS-5 (Object 730) 81403,2180120548,78%1671,03
M127909,9041420449,02%1217,94
Type 4 Chi-To6568,9251920346,80%1041,85
Progetto M40 mod. 65102037,3975219653,06%1708,60
Type 6191880,5372219655,10%1955,14
T77 81991,4899719659,69%2534,30
Vz. 55102071,3174619045,79%1475,16
SU-1006618,0531919043,68%931,74
AMX 13 757368,2338118844,15%559,43
T-437541,1341818744,39%694,12
M26 Pershing81414,0858318659,68%2006,39
Comet7672,1944518550,81%1115,01
KV-1S6527,2934918548,11%934,08
Grille5399,0123018241,76%699,08
VK 30.01 (P)6311,1827718243,96%298,94
LPT-67 Šelma9680,8461417844,94%758,83
Vz. 64 Blesk8516,1561317754,80%771,86
AMX 12 t6243,2130417748,59%468,63
Manticore101136,0684217453,45%1407,32
UDES 14 Alt 581367,4963217045,29%1696,12
Hummel6638,1836116944,97%856,79
Pz.Sfl. IVc5287,9821616549,70%518,08
Panther II81133,8569216448,78%1357,07
M446645,4235516450,00%1063,16
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5194,0421415846,84%306,92
AMX AC mle. 467657,2343615740,76%728,52
P.43 ter71153,6953015658,33%2233,43
AMX 65 t81010,1961415543,87%1007,31
TNH T Vz. 5191379,7173615253,95%1239,03
IS-2-II81410,9477515251,32%1716,30
Stridsyxa 81740,0490215151,66%1924,65
Jagdpanzer IV6484,7129315045,33%701,82
Jagdpanther7843,1744715052,00%1187,84
Covenanter578,6815814946,31%67,07
Type T-345192,9320514841,22%277,65
Nashorn6569,5932514746,94%873,53
BZ-6891598,7379814653,42%1404,33
VK 45.02 (P) Ausf. A8951,6453314553,10%1033,70
Škoda T 56 81792,3387514447,92%1711,59
AMX 50 B102003,0077414251,41%1597,88
Type 71102307,2584714050,00%1821,32
T 55A 91423,0664614060,00%1507,90
GSOR 3301 AVR FS9724,6172113948,92%967,35
60TP Lewandowskiego102400,3382113850,00%1833,53
Type 586381,2232813642,65%519,29
Ashbringer 102400,3491213655,15%1735,70
Black Rock 112309,6097713456,72%1555,32
AMX ELC bis5157,0227913047,69%317,62
AMX M4 mle. 49 81258,0364112954,26%1582,41
UDES 1691508,2776612748,82%1551,92
Ares 8591930,5195612754,33%2166,49
Crusader6169,7521012644,44%280,38
T216222,0231112445,16%376,12
FV229 Contender91562,8768112340,65%1220,92
SU-130PM 81667,7482912352,85%1713,46
T-50540,8521611750,43%104,34
A-436608,8242211656,03%1207,36
T803112009,9884311644,83%1220,37
53TP Markowskiego81243,9766211548,70%1452,18
SDP 60 Gonkiewicza91419,8670211548,70%1126,96
StuG IV 5499,5232511545,22%1340,09
AT 86450,9333511349,56%683,01
T28 Concept 7804,2945511348,67%1030,12
M4A3E2 Sherman Jumbo6568,8857211250,00%1117,75
StuG III Ausf. G5302,8821911148,65%563,88
T92 HMC101168,8656011147,75%841,49
FV601 Saladin81065,8872911149,55%1274,74
Charlemagne 81833,5998911060,91%2099,54
M75124,5320610844,44%210,30
FV2078718,6558310848,15%722,25
Spähpanzer Ru 2519730,8269610740,19%900,50
T3281393,4458410558,10%1893,44
T-28461,9014810349,51%93,91
AMX 67 Imbattable112618,8991110348,54%1719,84
TNH 105/100081008,7060910145,54%1137,47
ARL V396517,9641010150,50%861,61
AMX 105 AM mle. 474367,4924210140,59%1282,03
M24 Chaffee5240,5733610050,00%660,99
T26E5 Patriot 81298,6083910056,00%1714,81
Konštrukta T-34/1007971,346629960,61%1652,19
Type 6891581,878099949,49%1302,63
GSOR 1006 Scheme 791462,627529956,57%1363,02
A-20550,031719743,30%48,22
FV227 Conceiver81122,827009743,30%1119,40
Škoda T 256717,745299661,46%1608,83
Ho-Ri 191616,367519651,04%1326,62
Concept 1B 91549,498029654,17%1135,15
Type 5 Heavy103051,4910179557,89%2667,30
AMX 50 12091616,067379448,94%1419,93
Caernarvon81178,876609352,69%1351,81
Vz. 63P112601,899559151,65%1809,36
E 5091649,418079157,14%1658,01
T376384,414169151,65%1023,79
AMX M4 mle. 5191497,168719056,67%1288,19
Black Prince71161,647518953,93%1874,69
Type 3 Chi-Nu5222,702348748,28%438,87
M415529,452998745,98%817,67
T2071371,046388555,29%2346,98
SDP 58 Kilana81264,935818448,81%1233,32
FV217 Badger102276,616538457,14%1823,42
LTTB8702,165498356,63%1389,00
Strv 746719,625708251,22%1447,05
Waffenträger auf Pz. IV91474,456878252,44%1219,28
FV201 (A45) 7702,635098248,78%878,93
S-517727,356068146,91%798,10
LTP 3143,602088151,85%581,04
M4A1 Sherman5312,102578040,00%609,03
50TP Tyszkiewicza91362,898017954,43%1226,19
AMX M4 mle. 457833,845347953,16%1136,90
Type 5781185,337447848,72%1195,58
Kunze Panzer 91343,047317847,44%1218,12
Rambo 91640,018927853,85%1560,89
T675431,963707751,95%905,54
P.43 bis6905,704787659,21%1911,63
Vz. 60S Dravec 102507,529067546,67%1754,64
AMX M4 mle. 54101564,816757545,33%993,14
SU-855257,961887440,54%334,82
Churchill VII6751,396447460,81%1414,76
AT 25287,592917460,81%646,40
Ares 90101630,507187439,19%1074,60
Prototipo 6 81894,0710067458,11%2195,28
Škoda T 245408,113247356,16%1202,62
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4196,301827347,95%342,56
SDP 57 Gowika7785,294557233,33%756,34
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4151,441987250,00%350,57
Carro da Combattimento 45 t 102259,298527254,17%1810,49
T95E2 8978,695277261,11%1385,43
T25 Pilot Number 1 8913,674777251,39%1080,53
Gonsalo 81357,857997241,67%1363,66
BZ-1668768,946187048,57%717,31
FSV Scheme A7857,446847055,71%1289,95
45TP Habicha71341,468516962,32%2250,08
T1 Cunningham167,121246847,06%195,67
M5A1 Stuart4155,572406842,65%317,40
Cobra 91805,317796850,00%1546,45
ARL 446615,485146749,25%1020,34
VK 28.016555,255086749,25%1607,74
M-III-Y81311,638096744,78%1589,51
VK 16.02 Leopard5252,683106660,61%794,75
Ho-Ri 281211,157236654,55%1322,81
Versuchspanzer 5792170,769596651,52%2097,35
Cruiser Mk. IV463,841496346,03%55,00
Marder 38T4197,221816346,03%308,13
NC 70 Błyskawica101655,106466243,55%1092,80
T110E5102234,039146253,23%1855,49
Object 41681180,776776250,00%1382,87
Bat.-Châtillon 12 t81281,036266250,00%2706,46
Object 430 Version II91298,537506254,84%1291,79
Sturmpanzer II4192,381836053,33%545,68
Ares 7581634,909536056,67%2182,10
BDR G1 B5597,884895962,71%1307,07
Object 43091947,6610025961,02%2052,13
Vz. 44-171073,347765858,62%1444,16
TS-6 91920,129105851,72%1808,87
Ikv 1035421,723035752,63%961,91
Škoda T 177542,096025749,12%1105,50
Grille 15101845,756735646,43%1322,67
M3 Light 360,111185635,71%3,10
40TP Habicha6679,134645536,36%1187,28
Type 5 Ke-Ho4146,442025540,00%216,70
FV230 Canopener102120,508105446,30%1449,89
Valentine3153,572205356,60%490,12
TS-54 81138,898125347,17%1167,25
Type 4 Ju-To71188,457295156,86%1630,31
S35 CA5385,612615137,25%583,89
Panhard AMD 178B6476,544695054,00%1408,72
M3 Lee4119,001504740,43%154,30
STK-2112655,949774751,06%1747,18
AltProto AMX 30 81251,498224755,32%1518,27
Cruiser Mk. III351,331154656,52%131,42
FV3046495,673654540,00%603,11
GSR 3301 Setter7469,296124548,89%913,89
Type 4 Heavy91859,618804454,55%1775,70
M5 Stuart450,811944348,84%81,83
VK 168.01 (P) 81188,957644348,84%1332,02
Type 63 81434,589774360,47%1767,62
T-100 LT101031,716754242,86%1055,04
T3092060,989714163,41%1938,34
AMX 50 Foch B101850,617934156,10%1381,75
T-46348,731264050,00%97,35
BZ-587988,237284065,00%1369,03
Churchill I5407,083263958,97%800,06
Pz.Kpfw. II Luchs4180,443103948,72%544,04
VK 30.02 (M)61041,267803948,72%2321,16
Object 70592113,909153948,72%2072,80
LHMTV8829,287863956,41%1692,51
MT-256420,814113756,76%1240,76
Jagdtiger91839,288853663,89%1646,51
STB-1101932,237913560,00%1708,27
FV224 Chopper71311,269153554,29%1661,29
122 TM 81380,667383545,71%1430,17
AMX 13 105 AM mle. 505281,912043432,35%330,03
UDES 0381342,747173458,82%1543,62
M48A5 Patton101671,537783461,76%1409,82
Strv 103-092326,529163360,61%2261,00
Alecto4141,451973360,61%314,14
Durchbruchswagen 24206,122313348,48%431,59
VK 30.01 (H)5762,385143231,25%1986,52
KV-371140,396993138,71%1333,71
Chi-To SP71210,177393050,00%1414,92
SDP 44 Burza6725,034893050,00%1135,05
Panther71087,117592857,14%1962,58
T3 HMC2118,461752850,00%374,84
Object 430U102369,118612850,00%1796,73
Staghound Mk. III6866,296542850,00%1607,05
Pawlack Tank6908,267022759,26%1658,61
P.435723,815382630,77%2136,13
M2 Medium Tank3114,581282623,08%176,77
T-26227,16752544,00%29,62
Panhard AML Lynx 6x68704,128532576,00%1434,90
Char Futur 4 92038,7610202572,00%1908,77
Ikv 65 Alt II6576,132862437,50%821,79
Cruiser Mk. II267,211152437,50%24,98
Type 3 Ju-Nu6929,005812458,33%1527,03
Nergal 81130,387332454,17%1069,73
MS-11100,042412356,52%466,84
M-VI-Y91844,598852254,55%1863,42
Kpz. Erich Konzept I 91437,957612254,55%1245,79
Pz.Kpfw. 38 (t)3160,761912157,14%525,35
Somua SAu 404166,051562138,10%176,73
Pz.Kpfw. 5582195,0011072157,14%2181,15
SMV CC-64 Vipera 81346,247412142,86%1359,92
BT-7495,251202035,00%59,25
IS-6 81284,656992040,00%1419,56
M10 RBFM 5887,008282050,00%2218,50
Valentine AT4181,951821942,11%304,46
SZDV Vz. 50 81439,068211866,67%1495,26
SU-86793,565221850,00%1053,10
AMX 38397,331311827,78%61,24
M-II-Y71456,069401850,00%2263,94
M2 Light2153,943791764,71%681,09
AMX 13 F3 AM6665,065171752,94%938,67
BZ-75102120,068361752,94%1577,71
A-447946,767521758,82%1590,98
Kampfpanzer 67102023,298061747,06%1362,75
AMX 40484,132121637,50%37,56
Pz.Kpfw. II2179,933291566,67%800,04
Type 2597 Chi-Ha3193,332281573,33%775,69
Cruiser Mk. I174,57931428,57%112,01
Šotek 81093,696701346,15%946,97
KB-52 92141,1510091369,23%1911,44
Leichttraktor15,67571233,33%0,00
Super Hellcat 7709,335951266,67%1127,49
Sturmpanzer I Bison398,001181154,55%209,96
Type 98 Ke-Ni333,7887922,22%0,00
SU-18252,6386837,50%38,18
M48A2 Räumpanzer 81351,13833837,50%1710,98
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81431,00813862,50%1790,53
O-Ho82002,571131785,71%2669,25
M3 Stuart345,67184650,00%99,36
50TP prototyp 81471,67821650,00%1437,39
Pz.Kpfw. III Ausf. E3122,50185650,00%237,66
Object 705A10644,00607633,33%171,37
GSOR the TANK 9890,17589633,33%551,48
T-45 2218,33166616,67%1036,95
Löwe 8522,3318560,00%254,38
Vickers Medium Mk. I120,80103560,00%164,03
Pz.Kpfw. 35 (t)269,6099560,00%262,51
Lorraine 39L AM395,00216560,00%259,65
AT-1257,6086540,00%0,00
SU-76M4106,40118540,00%26,45
Universal Carrier 2-pdr229,00102580,00%261,00
T7 Combat Car 268,4099540,00%81,25
Renault Otsu195,50319475,00%468,49
BT-22123,7598425,00%337,45
D1246,0088425,00%0,00
Lorraine 50 t 91371,00724333,33%1169,05
T-50-2 6257,67287333,33%414,10
Type 5 Ka-Ri 8500,0025030,00%141,42
Bat.-Châtillon Bourrasque 8709,0026230,00%429,92
BT-7 artillery 346,00195366,67%261,00
Somua SM 81770,33893366,67%1600,19
43 M. Toldi III 3162,33217333,33%471,05
Fantôme 92072,671077366,67%2430,88
Renault FT117,00107250,00%84,37
Renault NC-31133,502220,00%0,00
Hotchkiss H35244,00107250,00%73,08
CS-6310693,008732100,00%481,71
M8A14679,503962100,00%2266,37
Crusader 5.5-in. SP7475,506222100,00%628,79
M-V-Y102855,0081320,00%2320,16
Black Prince II 7460,00590250,00%429,36
ELC EVEN 90 8130,0020420,00%0,00
AE Phase I 92474,0014232100,00%2668,27
Churchill Crocodile 6386,005862100,00%565,59
Renault FT 75 BS20,001451100,00%261,00
Type 95 Ha-Go20,002271100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 2209,0017110,00%986,41
Rheinmetall Panzerwagen102098,0012511100,00%2974,87
Pz.Sfl. IC 4419,0029710,00%929,58
Tiger 131 60,004021100,00%261,00
Light Mk. VIC 21,004710,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,002210,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.05.2026
Opuścił klan: 11.06.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.11.2025
Opuścił klan: 29.04.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.06.2025
Opuścił klan: 08.10.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 27.05.2025
Opuścił klan: 10.06.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.05.2025
Opuścił klan: 23.05.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.05.2025
Opuścił klan: 20.05.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.05.2025
Opuścił klan: 08.05.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.04.2025
Opuścił klan: 01.05.2025
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 14.06.2024
Opuścił klan: 31.03.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.06.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekruter
Dołączył: 13.05.2024
Opuścił klan: 05.06.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.05.2024
Opuścił klan: 12.05.2024