MoonBuggy

clanlogo
Stopień: Dowódca
Dołączył: 22.10.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12377000
Ø Poziom7,140,000,000,00
Zwycięstwa643151,96%00,00%00,00%00,00%
Porażki581346,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy1331,07%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy353928,59%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi107730,8700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,220,000,000,00
Wykryte pojazdy114540,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.114,720,000,000,00
Punkty zajęcia bazy60550,4900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy96510,7800,0000,0000,00
Doświadczenie495,920,000,000,00
WN71191,160,000,000,00
WN81519,480,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew12377
Ø Poziom7,14
Zwycięstwa643151,96%
Porażki581346,97%
Remisy1331,07%
Przetrwane bitwy353928,59%
Zniszczone czołgi107730,87
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy114540,93
Zadane uszkodzenia1.114,72
Punkty zajęcia bazy60550,49
Punkty obrony bazy96510,78
Doświadczenie495,92
WN71191,16
WN81519,48
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew16000
Zwycięstwa743,75%00,00%00,00%00,00%
Porażki850,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy16,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy743,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy120,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.428,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy50,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie357,630,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew16
Zwycięstwa743,75%
Porażki850,00%
Remisy16,25%
Przetrwane bitwy743,75%
Zniszczone czołgi60,38
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy120,75
Zadane uszkodzenia1.428,25
Punkty zajęcia bazy50,31
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie357,63
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew19000
Zwycięstwa631,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki1263,16%00,00%00,00%00,00%
Remisy15,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy421,05%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,3200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,400,000,000,00
Wykryte pojazdy60,3200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia915,210,000,000,00
Punkty zajęcia bazy794,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie337,420,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew19
Zwycięstwa631,58%
Porażki1263,16%
Remisy15,26%
Przetrwane bitwy421,05%
Zniszczone czołgi60,32
Zniszczonych/zgonów0,40
Wykryte pojazdy60,32
Zadane uszkodzenia915,21
Punkty zajęcia bazy794,16
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie337,42
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy11,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia623,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie156,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi11,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia623,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie156,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew382000
Zwycięstwa15941,62%00,00%00,00%00,00%
Porażki21857,07%00,00%00,00%00,00%
Remisy51,31%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13234,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2360,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,940,000,000,00
Wykryte pojazdy3540,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia986,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5211,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy18824,9300,0000,0000,00
Doświadczenie494,050,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew382
Zwycięstwa15941,62%
Porażki21857,07%
Remisy51,31%
Przetrwane bitwy13234,55%
Zniszczone czołgi2360,62
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy3540,93
Zadane uszkodzenia986,07
Punkty zajęcia bazy5211,36
Punkty obrony bazy18824,93
Doświadczenie494,05
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew145000
Zwycięstwa8155,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki6142,07%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,07%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6645,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1130,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,430,000,000,00
Wykryte pojazdy970,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia918,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy680,4700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1671,1500,0000,0000,00
Doświadczenie440,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew145
Zwycięstwa8155,86%
Porażki6142,07%
Remisy32,07%
Przetrwane bitwy6645,52%
Zniszczone czołgi1130,78
Zniszczonych/zgonów1,43
Wykryte pojazdy970,67
Zadane uszkodzenia918,14
Punkty zajęcia bazy680,47
Punkty obrony bazy1671,15
Doświadczenie440,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew8000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki8100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy225,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy10,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.531,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie126,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew8
Zwycięstwa00,00%
Porażki8100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy225,00%
Zniszczone czołgi30,38
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy10,13
Zadane uszkodzenia1.531,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie126,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (125)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS-7101874,1152673845,93%1452,40
T-5492123,5974668859,16%2688,04
FV4202 81469,6666666555,34%2265,81
SU-122-44 71073,7550964752,24%1557,13
IS-381369,1760062754,39%1637,27
Centurion Action X102275,6656461551,54%2072,57
Centurion Mk. 7/191568,3056357252,10%1551,02
T-1091356,4263442649,77%1290,04
Tortoise91850,4166833752,52%1625,40
KV-856532,3435132146,42%775,04
T4991014,1251030950,81%1507,07
SU-100Y 6677,7945029953,51%1198,74
IS7640,9635928046,79%685,33
T-4481176,3354926156,70%1728,69
FV215b (183) 101738,0642923143,72%1182,31
T-437800,9844421047,62%1296,73
AT 1581334,8873120354,68%1567,37
Object 140102777,5770520260,40%2886,37
M41 Walker Bulldog81020,9572519959,80%2122,75
AT 86478,1337519546,15%694,88
Churchill III 5589,2757319359,07%1377,62
Centurion Mk. I8952,2648518952,38%1230,13
KV-15420,1933818845,21%744,33
Škoda T 256937,1151918454,35%2319,24
Comet7813,1760916553,33%1467,99
T376761,4948813450,00%2330,14
AT 25275,7224512752,76%541,41
KV-371214,8351212352,03%1785,95
Cromwell6526,2548412252,46%1009,34
AT 77930,4562511651,72%1154,40
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4252,8925010351,46%594,82
M24 Chaffee5396,7635610346,60%1346,82
AMX 105 AM mle. 474258,4620210052,00%827,04
T-1506748,324269857,14%1366,94
Alecto4112,551429741,24%46,35
StuG III Ausf. G5373,003829456,38%788,02
T-284135,731579338,71%148,72
T3 HMC2180,412548647,67%771,35
T1 Heavy5819,166547767,53%2221,86
T675477,953297652,63%1139,94
VK 16.02 Leopard5328,013417349,32%973,04
KV-137790,014487350,68%1333,24
Jagdpanzer IV6491,903777258,33%886,77
Škoda T 245584,353836952,17%1832,15
AMX 13 105 AM mle. 505251,622156946,38%356,11
KV-26628,834215855,17%1089,15
Valentine AT478,421085532,73%1,07
T1 Cunningham1111,261975364,15%673,60
Pz.Kpfw. II2168,252825352,83%700,47
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5466,883885263,46%1551,36
Crusader6268,843665050,00%647,02
Excelsior 5628,135464755,32%1426,22
VK 28.016206,362804247,62%388,64
Type 1 Chi-He4344,372944153,66%1132,72
Lorraine 39L AM3119,321393855,26%300,50
M8A14252,082693857,89%622,97
SU-85B4278,702543735,14%493,73
KV-481245,945403253,13%1432,74
AMX ELC bis5704,314413262,50%3354,84
Pz.Kpfw. II Luchs4287,653583161,29%1083,04
Covenanter5183,393343161,29%549,44
T-46346,471303060,00%187,66
Marder II3122,071803056,67%262,21
Type 97 Chi-Ha3197,483212951,72%615,20
BT-7 artillery 3169,291832832,14%408,26
M5 Stuart4201,482832748,15%458,16
Cruiser Mk. III3193,483562766,67%1079,08
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4148,523032751,85%351,39
Kolohousenka1148,422622657,69%772,66
FCM 36 Pak 40 3340,622962661,54%1036,99
ST vz. 394475,843662548,00%1570,40
B14243,242552556,00%668,02
Vickers Mk. E Type B261,81782133,33%1,74
Universal Carrier 2-pdr252,52892133,33%1,42
M3 Stuart3190,502072045,00%620,47
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2205,053472040,00%974,71
M66756,114781963,16%1193,58
Churchill I5648,114611963,16%1553,99
M3 Lee4129,741731947,37%253,62
M2 Light2118,611731827,78%263,05
Sexton II3149,501551861,11%562,66
M22190,592551741,18%790,41
LT vz. 383258,412731764,71%1267,95
Type 97 Te-Ke 2136,001881758,82%637,48
Birch Gun4111,531241735,29%120,39
M2 Medium Tank3124,061901656,25%351,47
Matilda4399,003851560,00%1189,48
Pz.Kpfw. 38 (t)3229,532951546,67%709,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C3236,203681566,67%1296,30
AT-1251,93771442,86%13,82
T2 Medium Tank233,36521450,00%82,83
Renault Otsu1151,172791283,33%832,73
Pz.Kpfw. 35 (t)226,08981258,33%155,80
T-26215,25941258,33%154,02
Renault FT 75 BS262,551101163,64%301,91
SU-76M4151,911931136,36%160,80
43 M. Toldi III 3161,732041145,45%600,93
Vickers Medium Mk. II229,60751040,00%1,51
BT-2296,001871040,00%207,00
Cruiser Mk. IV4218,003271040,00%472,64
MS-1115,6762933,33%0,00
T56 GMC3115,89132911,11%150,86
Chi-Ni2170,43219742,86%720,71
T1 HMC265,00122771,43%355,71
Panzerjäger I250,2963728,57%0,00
Vickers Medium Mk. III323,0058616,67%0,00
Leichttraktor172,50106633,33%93,22
G.Pz. Mk. VI (e)20,0040633,33%0,00
Vickers Medium Mk. I16,2098560,00%164,03
Renault NC-31136,4059560,00%172,24
Type 2597 Chi-Ha3220,0011250,00%580,54
D23501,758334100,00%3170,66
Renault FT130,5085450,00%83,60
Pz.Kpfw. III Ausf. E349,50109450,00%101,83
D12190,67143333,33%635,21
M7 Priest30,0055333,33%0,00
Light Mk. VIC 242,672003100,00%262,46
Strv fm/211164,50543250,00%843,61
LT vz. 352323,50463250,00%2093,90
Renault FT AC210,00620,00%0,00
T7 Combat Car 28,504520,00%0,00
LTP 325,003020,00%0,00
StuG IV 5437,0026420,00%866,33
Marder 38T4114,0011810,00%12,07
T-45 2134,008910,00%359,70

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 22.10.2020
Stopień: Dowódca
Dołączył: 22.10.2020
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.11.2017
Opuścił klan: 12.11.2017
Stopień: Dowódca
Dołączył: 08.07.2020
Opuścił klan: 30.09.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.05.2018
Opuścił klan: 09.06.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.03.2018
Opuścił klan: 23.03.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.10.2017
Opuścił klan: 26.10.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.04.2018
Opuścił klan: 29.04.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.05.2018
Opuścił klan: 12.05.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.03.2018
Opuścił klan: 14.03.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.05.2018
Opuścił klan: 03.05.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.10.2017
Opuścił klan: 06.11.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.09.2017
Opuścił klan: 02.10.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 18.08.2017
Opuścił klan: 27.09.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.03.2017
Opuścił klan: 15.08.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.06.2016
Opuścił klan: 03.07.2016
Stopień: Podoficer
Dołączył: 08.03.2016
Opuścił klan: 29.05.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.02.2016
Opuścił klan: 06.03.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.01.2016
Opuścił klan: 21.02.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.05.2015
Opuścił klan: 04.01.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.01.2015
Opuścił klan: 16.02.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.07.2014