MonsterCZ1

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.12.2017

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6134000
Ø Poziom4,760,000,000,00
Zwycięstwa288246,98%00,00%00,00%00,00%
Porażki319752,12%00,00%00,00%00,00%
Remisy550,90%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy104917,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi33200,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,650,000,000,00
Wykryte pojazdy72491,1800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia298,030,000,000,00
Punkty zajęcia bazy41340,6700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy13570,2200,0000,0000,00
Doświadczenie258,750,000,000,00
WN7598,310,000,000,00
WN8514,640,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6134
Ø Poziom4,76
Zwycięstwa288246,98%
Porażki319752,12%
Remisy550,90%
Przetrwane bitwy104917,10%
Zniszczone czołgi33200,54
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy72491,18
Zadane uszkodzenia298,03
Punkty zajęcia bazy41340,67
Punkty obrony bazy13570,22
Doświadczenie258,75
WN7598,31
WN8514,64
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew29000
Zwycięstwa827,59%00,00%00,00%00,00%
Porażki2068,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy517,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi130,4500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,540,000,000,00
Wykryte pojazdy180,6200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia878,030,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy592,0300,0000,0000,00
Doświadczenie288,070,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew29
Zwycięstwa827,59%
Porażki2068,97%
Remisy13,45%
Przetrwane bitwy517,24%
Zniszczone czołgi130,45
Zniszczonych/zgonów0,54
Wykryte pojazdy180,62
Zadane uszkodzenia878,03
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy592,03
Doświadczenie288,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32000
Zwycięstwa1546,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki1650,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy825,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi120,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy391,2200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia517,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy902,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy561,7500,0000,0000,00
Doświadczenie311,840,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew32
Zwycięstwa1546,88%
Porażki1650,00%
Remisy13,13%
Przetrwane bitwy825,00%
Zniszczone czołgi120,38
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy391,22
Zadane uszkodzenia517,25
Punkty zajęcia bazy902,81
Punkty obrony bazy561,75
Doświadczenie311,84
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa116,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki583,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy30,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia38,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie71,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa116,67%
Porażki583,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy30,50
Zadane uszkodzenia38,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie71,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew140000
Zwycięstwa6345,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki7755,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3726,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi490,3500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,480,000,000,00
Wykryte pojazdy1441,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia580,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1270,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3272,3400,0000,0000,00
Doświadczenie397,350,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew140
Zwycięstwa6345,00%
Porażki7755,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3726,43%
Zniszczone czołgi490,35
Zniszczonych/zgonów0,48
Wykryte pojazdy1441,03
Zadane uszkodzenia580,00
Punkty zajęcia bazy1270,91
Punkty obrony bazy3272,34
Doświadczenie397,35
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew448000
Zwycięstwa16236,16%00,00%00,00%00,00%
Porażki27962,28%00,00%00,00%00,00%
Remisy71,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10623,66%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2230,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,650,000,000,00
Wykryte pojazdy3380,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia504,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6381,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2910,6500,0000,0000,00
Doświadczenie243,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew448
Zwycięstwa16236,16%
Porażki27962,28%
Remisy71,56%
Przetrwane bitwy10623,66%
Zniszczone czołgi2230,50
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy3380,75
Zadane uszkodzenia504,55
Punkty zajęcia bazy6381,42
Punkty obrony bazy2910,65
Doświadczenie243,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (128)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
IS7626,8038550447,62%714,23
KV-856303,3026043543,22%280,30
Cromwell6478,2938242848,60%863,12
T2 Light Tank 2124,6023240950,61%464,78
IS-38892,7845740050,75%952,86
Crusader6251,0225324554,69%666,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3152,1225124452,05%685,03
Pz.Kpfw. T 25 5362,5032218641,40%801,79
Škoda T 40 6437,9934118551,35%733,84
KV-15139,5118117542,29%30,84
T-28479,4713513145,80%59,31
Cruiser Mk. IV4174,6222311250,00%422,55
KV-137526,5241811153,15%838,77
T-437595,4038510445,19%861,46
StuG III Ausf. G5226,111989439,36%265,11
M22 Locust 3151,002129147,25%461,98
Alecto4115,441608735,63%46,82
T3 HMC284,811357448,65%190,29
Pz.Sfl. IVb4226,771957156,34%645,32
Matilda4188,712136637,88%263,27
M24 Chaffee5226,522806642,42%566,07
Birch Gun4144,161496341,27%299,17
Pz.Kpfw. II285,901716253,23%230,42
A-20577,271705949,15%105,56
BT-7466,001155733,33%4,59
AMX 105 AM mle. 474292,052245646,43%950,16
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4187,781805541,82%269,89
T-46334,801125538,18%0,84
M5 Stuart463,851715545,45%52,67
Covenanter591,391805453,70%150,76
Pz.Kpfw. III Ausf. E362,901214942,86%35,27
Pz.Kpfw. II Luchs482,541824839,58%27,99
Pz.Kpfw. 38 (t)345,051094450,00%82,08
BT-7 artillery 3118,951644443,18%234,19
O-I Experimental5429,102703938,46%578,02
SU-85B4231,792183948,72%433,76
Valentine AT471,591313953,85%132,44
T1 Cunningham172,861313743,24%201,22
M3 Lee4168,462123751,35%485,42
Sexton II352,841273759,46%187,72
Cruiser Mk. III317,06893644,44%27,48
T-345268,592723455,88%632,92
Grille5261,382293225,00%260,78
Super Hellcat 7636,795182846,43%761,78
Vickers Medium Mk. III347,771252657,69%148,42
AT-1266,581012642,31%11,52
Loyd Gun Carriage216,88832650,00%89,07
T376215,683382548,00%373,16
Marder II379,421152441,67%4,82
M2 Medium Tank3116,911722347,83%264,10
SU-76M4174,301792352,17%356,22
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.425,321342240,91%9,61
T1 Heavy5266,672532147,62%358,13
Universal Carrier 2-pdr218,52622128,57%0,00
M3 Stuart367,401502050,00%100,24
LT vz. 383161,551802030,00%413,72
Pz.Kpfw. IV Ausf. A391,151372045,00%76,00
Panzerjäger I237,05741926,32%0,60
Stuart I-IV3108,061781833,33%188,68
Leichttraktor142,331121838,89%1,63
T56 GMC338,441221861,11%177,53
Ikv 723202,531851747,06%438,80
AMX 38365,001111741,18%13,30
SU-855222,501761631,25%241,14
Pz.Kpfw. 35 (t)253,061191662,50%198,15
Jagdpanzer IV6460,384071643,75%644,12
Sav m/434210,312341656,25%472,36
T404102,001661650,00%87,48
T-70316,941361662,50%200,06
ST vz. 394199,072741566,67%693,36
AT 25179,272381573,33%414,54
T-26244,291341471,43%261,08
Pz.Kpfw. I238,711021435,71%0,00
Type 95 Heavy4111,851841346,15%165,28
Object 2579866,384351315,38%550,52
Vickers Medium Mk. II216,75541233,33%0,00
Grant491,001191225,00%13,76
Type 2597 Chi-Ha347,671071241,67%10,50
M2 Light250,911261154,55%129,42
Somua S353103,091251118,18%35,95
Chi-Ni227,501061070,00%257,96
Hotchkiss H35293,801531040,00%190,01
Pvlvv fm/42258,601131040,00%43,85
Renault FT AC296,33136944,44%152,11
G.Pz. Mk. VI (e)228,5692944,44%63,31
M22102,50173862,50%422,24
BT-2270,25101825,00%83,44
Lorraine 39L AM3194,88223862,50%696,16
SU-18265,38123862,50%333,82
T2 Medium Tank272,63135837,50%124,14
Wespe385,63108837,50%34,98
SU-26341,00101862,50%225,86
43 M. Toldi III 386,63146862,50%387,31
D1220,86127771,43%262,85
Renault UE 573113,8310260,00%110,42
T-60275,17177650,00%147,03
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6269,83353650,00%515,20
Vickers Medium Mk. I162,00160580,00%333,21
Type 97 Chi-Ha334,8073520,00%0,68
Vickers Mk. E Type B230,8076560,00%166,74
MS-119,60101560,00%164,03
T7 Combat Car 29,2092580,00%261,00
Cruiser Mk. I180,7580425,00%142,95
Comet7667,00631450,00%970,83
Churchill I585,3310530,00%0,00
Type 97 Te-Ke 214,67119366,67%251,06
A-447372,0017130,00%247,58
Pz.Kpfw. IV Ausf. D40,003630,00%0,00
T-45 2121,339330,00%300,05
M24E2 Super Chaffee 6529,67429333,33%1379,66
Kolohousenka161,50183250,00%118,79
Strv fm/211199,50195250,00%999,37
Strv m/382201,003292100,00%1064,22
Renault FT19,003220,00%0,00
Renault Otsu172,007020,00%70,93
AMX 13 105 AM mle. 505180,509520,00%97,59
T-109416,00297250,00%213,75
T-29 3227,5011320,00%539,77
L-60 2194,5024020,00%854,46
Fiat 30001229,0023910,00%1102,24
D2352,001771100,00%261,00
Strv m/40L30,001331100,00%261,00
Renault NC-31127,001961100,00%261,00
T1 HMC20,006810,00%0,00
AMX 404104,0010410,00%103,34
M5A1 Stuart441,005310,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. G30,004110,00%0,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 20,002210,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.12.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.12.2017
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.04.2016
Opuścił klan: 04.07.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.09.2014
Opuścił klan: 25.04.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.04.2015
Opuścił klan: 26.05.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 07.08.2015
Opuścił klan: 14.04.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.05.2015
Opuścił klan: 19.06.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.07.2016
Opuścił klan: 18.12.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.05.2014
Opuścił klan: 26.04.2015