MonoPanda

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.09.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32917038247
Ø Poziom7,900,009,139,02
Zwycięstwa1889957,41%00,00%2565,79%15060,73%
Porażki1373941,74%00,00%1334,21%9237,25%
Remisy2790,85%00,00%00,00%52,02%
Przetrwane bitwy1121734,08%00,00%1539,47%10040,49%
Zniszczone czołgi408631,2400,00501,323291,33
Zniszczonych/zgonów1,880,002,172,24
Wykryte pojazdy436171,3300,00501,323021,22
Zadane uszkodzenia1.877,920,002.522,712.700,69
Punkty zajęcia bazy339261,0300,0000,001850,75
Punkty obrony bazy277240,8400,0020,05510,21
Doświadczenie875,250,001.128,241.099,38
WN71715,000,001756,081805,90
WN82636,720,002852,452959,16
Ogółem
Ilość bitew32917
Ø Poziom7,90
Zwycięstwa1889957,41%
Porażki1373941,74%
Remisy2790,85%
Przetrwane bitwy1121734,08%
Zniszczone czołgi408631,24
Zniszczonych/zgonów1,88
Wykryte pojazdy436171,33
Zadane uszkodzenia1.877,92
Punkty zajęcia bazy339261,03
Punkty obrony bazy277240,84
Doświadczenie875,25
WN71715,00
WN82636,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew38
Ø Poziom9,13
Zwycięstwa2565,79%
Porażki1334,21%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1539,47%
Zniszczone czołgi501,32
Zniszczonych/zgonów2,17
Wykryte pojazdy501,32
Zadane uszkodzenia2.522,71
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy20,05
Doświadczenie1.128,24
WN71756,08
WN82852,45
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew247
Ø Poziom9,02
Zwycięstwa15060,73%
Porażki9237,25%
Remisy52,02%
Przetrwane bitwy10040,49%
Zniszczone czołgi3291,33
Zniszczonych/zgonów2,24
Wykryte pojazdy3021,22
Zadane uszkodzenia2.700,69
Punkty zajęcia bazy1850,75
Punkty obrony bazy510,21
Doświadczenie1.099,38
WN71805,90
WN82959,16
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew19000
Zwycięstwa736,84%00,00%00,00%00,00%
Porażki1263,16%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy736,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi140,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy130,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.625,580,000,000,00
Punkty zajęcia bazy361,8900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy191,0000,0000,0000,00
Doświadczenie623,740,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew19
Zwycięstwa736,84%
Porażki1263,16%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy736,84%
Zniszczone czołgi140,74
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy130,68
Zadane uszkodzenia1.625,58
Punkty zajęcia bazy361,89
Punkty obrony bazy191,00
Doświadczenie623,74
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew140000
Zwycięstwa10977,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki2820,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,14%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9467,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1220,8700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,650,000,000,00
Wykryte pojazdy680,4900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.466,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1571,1200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2781,9900,0000,0000,00
Doświadczenie956,280,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew140
Zwycięstwa10977,86%
Porażki2820,00%
Remisy32,14%
Przetrwane bitwy9467,14%
Zniszczone czołgi1220,87
Zniszczonych/zgonów2,65
Wykryte pojazdy680,49
Zadane uszkodzenia1.466,40
Punkty zajęcia bazy1571,12
Punkty obrony bazy2781,99
Doświadczenie956,28
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew14000
Zwycięstwa750,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki750,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy857,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,830,000,000,00
Wykryte pojazdy130,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.531,860,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie718,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew14
Zwycięstwa750,00%
Porażki750,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy857,14%
Zniszczone czołgi110,79
Zniszczonych/zgonów1,83
Wykryte pojazdy130,93
Zadane uszkodzenia1.531,86
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie718,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew119000
Zwycięstwa6554,62%00,00%00,00%00,00%
Porażki5142,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,52%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4840,34%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi780,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy1291,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.043,560,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2702,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2061,7300,0000,0000,00
Doświadczenie646,180,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew119
Zwycięstwa6554,62%
Porażki5142,86%
Remisy32,52%
Przetrwane bitwy4840,34%
Zniszczone czołgi780,66
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy1291,08
Zadane uszkodzenia1.043,56
Punkty zajęcia bazy2702,27
Punkty obrony bazy2061,73
Doświadczenie646,18
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1597000
Zwycięstwa109268,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki48830,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy171,06%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy76547,90%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi14660,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,760,000,000,00
Wykryte pojazdy16931,0600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.145,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy19191,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy24651,5400,0000,0000,00
Doświadczenie779,240,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1597
Zwycięstwa109268,38%
Porażki48830,56%
Remisy171,06%
Przetrwane bitwy76547,90%
Zniszczone czołgi14660,92
Zniszczonych/zgonów1,76
Wykryte pojazdy16931,06
Zadane uszkodzenia1.145,88
Punkty zajęcia bazy19191,20
Punkty obrony bazy24651,54
Doświadczenie779,24
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13000
Zwycięstwa1292,31%00,00%00,00%00,00%
Porażki17,69%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy969,23%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,250,000,000,00
Wykryte pojazdy120,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.179,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy272,0800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy513,9200,0000,0000,00
Doświadczenie633,540,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13
Zwycięstwa1292,31%
Porażki17,69%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy969,23%
Zniszczone czołgi90,69
Zniszczonych/zgonów2,25
Wykryte pojazdy120,92
Zadane uszkodzenia1.179,69
Punkty zajęcia bazy272,08
Punkty obrony bazy513,92
Doświadczenie633,54
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (331)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Object 140102961,1596672057,36%3137,44
E 5092728,71107161260,13%3492,74
Bat.-Châtillon 25 t102716,2390253157,82%2888,08
IS-7102808,3494348054,79%2637,65
M18 Hellcat61033,8772347954,70%2308,58
SU-122-44 71478,2186147361,73%2708,76
Rheinmetall Skorpion G 82057,4389646155,53%2756,36
E 7592128,9394145557,80%2482,05
E 100102848,5692145161,64%2866,14
121102603,1887843656,65%2659,95
IS-381983,83101842462,03%3105,00
T34 81868,9494537659,31%2979,17
AMX 50 B103140,0995837661,44%3130,75
T-5492058,8792435154,13%2586,30
M54 Renegade 82206,72110633861,83%3162,57
Škoda T 5092582,58100932756,57%3165,89
KV-856864,4260232650,31%1622,03
STB-1102920,9094032458,64%3166,93
KV-261179,7983832060,31%2558,08
IS-6 81939,89104331164,31%2965,57
Tiger II81511,3281031053,55%1984,59
T-34-3 81809,5296330057,00%2763,08
WZ-12091810,9288929854,03%2200,18
T-34-171357,3693729764,98%2873,92
AMX 50 10082097,1298429255,82%3091,06
T-1092001,3189028957,09%2220,86
VK 36.01 (H)6725,5051428056,07%1393,85
WZ-111 model 1-492525,5299427957,71%3172,84
FV215b 102968,8395527756,68%3195,04
Progetto M35 mod. 46 82042,89101925256,75%3171,27
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5322,1428224946,18%738,47
M46 Patton92422,8396524854,84%2905,48
T3092655,97103024465,16%3173,70
Waffenträger auf Pz. IV92306,0284924450,41%2443,92
Leopard Prototyp A92747,85101724357,20%3393,89
T110E4103612,72105624263,22%3263,28
T-62A102787,1495624259,09%3203,70
Grille 15102984,8479624257,85%3028,31
11081598,5393124058,33%2280,14
T110E5103125,75101123758,65%3142,81
Conqueror92772,03112323268,10%3541,00
E 25 71243,0686923258,19%2247,66
E 50 Ausf. M102733,5791823056,96%2716,33
Cromwell B 61239,6797723062,17%3114,03
AMX 13 9091074,0182622055,91%1828,21
T3281815,2298321057,62%2740,82
Rhm.-Borsig Waffenträger81991,3589620756,52%2761,41
Type 6192633,20101220559,02%3178,52
XM57 82408,34108120558,54%2733,30
Type 64 6861,2075220152,24%2728,33
Centurion Action X102763,0988919955,78%2848,69
T6981708,4796619858,08%2903,64
T54E192605,80102719264,06%3264,04
KV-1S6820,4278019070,00%2121,49
Centurion Mk. 7/192189,4995118957,67%2625,12
IS71258,8471218753,48%2059,32
AMX 50 12092010,0483018552,97%2233,56
T-54 first prototype 81823,25105418355,19%3169,38
M10392106,1492118258,24%2368,24
WZ-111 81930,99107718160,77%3082,80
Centurion Mk. I81296,3379118050,00%2015,97
FV20781356,5465118055,56%1904,82
FCM 50 t 81971,87103717954,75%3265,98
T28 Prototype81578,9780817659,66%2052,63
Object 43092403,37105117462,07%2692,95
T-4481576,1689417254,65%2576,20
KV-15496,4638116952,66%1026,89
A-4471709,26102716862,50%3318,01
T675487,6942116752,69%1075,52
M48A5 Patton103060,07100016656,63%2818,01
Tiger I71289,4380216558,18%1974,03
Sturer Emil71049,1059215743,95%1486,86
Bat.-Châtillon 25 t AP91766,9778015550,32%1960,85
AMX AC mle. 4882240,56101415158,28%3059,65
Object 430U103368,76112015163,58%3218,01
Object 703 Version II 82255,92113715054,67%3350,21
ISU-15282116,4689014258,45%2835,92
STA-181805,3597414060,00%3247,96
Škoda T 56 82612,36117913759,12%3042,96
Type 586717,9060013651,47%1563,09
FV4202 81763,92106413665,44%3214,47
Super Conqueror102852,2692013555,56%2658,57
T-34-281309,4475313345,11%1946,56
G.W. Panther7985,9758213053,08%1340,79
Caernarvon81603,0783512946,51%2098,36
BZ-75103259,55104112860,16%2999,39
Crusader 5.5-in. SP7954,8054012750,39%1502,56
TVP VTU Koncept81203,3271112651,59%1748,96
FV3046871,1656912554,40%1882,00
IS-271242,8182312457,26%1952,02
M26 Pershing81641,3088412452,42%2407,55
Panther mit 8,8 cm L/71 81556,2189212458,06%2480,40
Panther II81853,90106212264,75%3412,49
Jagdpanther II82070,8096812161,16%3190,63
T-54 ltwt.91551,6294412158,68%2732,38
StuG III Ausf. G5568,8139311954,62%1433,97
Maus103189,90111411764,10%2993,08
AMX 50 Foch92946,39115611662,07%3248,17
Jagdpanther71220,5777211560,87%2105,87
Comet71039,8481811458,77%2201,94
FV215b (183) 102535,1782411259,82%2218,24
T71 DA7883,0884411158,56%2260,12
CS-5992869,40117011062,73%3496,73
Object 252U 81989,38101410959,63%2416,56
Cromwell6697,4663910856,48%1557,48
Concept 1B 92785,39112510856,48%2679,55
M4A1 FL 10 61604,25112110663,21%3764,27
AMX 13 757810,9975310455,77%1861,13
Ho-Ri 192685,24100910253,92%2591,78
T25/271042,3769610061,00%1746,39
SU-15271216,317509656,25%1997,36
T2971452,638589652,08%2089,56
Kampfpanzer 50 t 92622,0710609555,79%2866,11
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.479,062149043,33%33,87
E 65 Zwilling 82688,7112859062,22%3175,67
TS-5 81842,029829057,78%2305,57
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81446,128018956,18%1926,35
UDES 14 Alt 581858,438718748,28%2703,53
AMX M4 mle. 4571117,087098644,19%1625,03
Hummel6911,505508450,00%1447,31
Konštrukta T-34/10071391,148138359,04%2967,68
Chrysler K GF 81897,8910638260,98%2803,02
M3 Lee4257,692948151,85%917,13
T1 Cunningham1230,044747958,23%1756,46
T2071587,329627954,43%2838,11
WZ-13171014,167877951,90%2471,90
T376777,727957962,03%2635,18
SU-100M171335,088057754,55%2276,70
GSOR 1006 Scheme 792921,7810107749,35%3251,04
E 75 TS 81896,629807753,25%2612,04
AMX 12 t6604,836467652,63%1718,13
AMX ELC bis5318,033927651,32%1032,21
Ares 8592474,3111687462,16%3427,28
LT-432 81264,309387456,76%2899,86
Bat.-Châtillon Bourrasque 81807,309667455,41%2471,00
Jagdpanzer IV6806,635537353,42%1625,88
WZ-111G FT92948,409807349,32%2692,54
M4A1 Sherman5347,764057251,39%851,42
Type 5 Chi-Ri71248,048577262,50%2466,21
CS-52 LIS 81704,259557159,15%2402,64
T-34-856825,835927041,43%1722,72
ARL 446866,007027055,71%1767,05
T-4371164,608467055,71%2246,41
59-1661008,019006956,52%3958,30
M41 Walker Bulldog81155,138876959,42%2597,97
M8A14253,312016847,06%507,35
Pz.Kpfw. 35 (t)2124,601876755,22%575,43
Type 5 Ke-Ho4446,425616767,16%1942,61
T216367,155346750,75%902,27
BZT-70 102904,769946657,58%2124,64
LTTB8893,457876555,38%1799,22
SU-10061085,947226454,69%2513,45
Durendal 103052,919476451,56%2651,65
VK 30.02 (D)71211,608906358,73%2298,55
FV229 Contender92830,7611306353,97%3087,92
Tiger (P)71411,258526152,46%2096,24
T26E4 SuperPershing 81498,879476157,38%2365,63
T57 Heavy103102,519916159,02%2715,10
WZ-120-1G FT 82056,439436055,00%2572,60
Black Prince71511,9310635967,80%3124,05
T3 HMC2248,713815954,24%1365,09
MT-256537,486575856,90%1767,99
Panther71333,228805552,73%2595,79
Type 5 Heavy103269,7510465558,18%2912,03
Ares 7582219,6212155561,82%3438,75
Grille5585,913645453,70%1472,90
ST-I92484,809875450,00%2697,47
BDR G1 B5735,156485358,49%1797,29
Type 5782112,4011285367,92%2924,16
Pz.Sfl. IVc5537,744405349,06%1261,85
SDP 60 Gonkiewicza92828,8410485156,86%2915,31
FV227 Conceiver82277,4311715162,75%3337,59
SU-10181844,908615050,00%2341,05
Nashorn61053,586965056,00%2226,70
UDES 1692771,0611224961,22%3568,27
Crusader6326,443514852,08%917,00
M4A3E2 Sherman Jumbo6810,547174854,17%1891,44
Jagdpanzer E 90 92534,9010334866,67%2595,49
Bisonte C45 81847,199644858,33%2149,30
Type 3 Chi-Nu5442,874854660,87%1318,69
Type T-345349,304244641,30%821,61
T-284250,132924560,00%729,50
Type 4 Chi-To6861,697484560,00%2065,52
SMV CC-6782394,4811564465,91%3312,43
KV-371595,869794463,64%2634,13
Type 6893098,0510684447,73%3047,78
T110E3102986,149544456,82%2290,84
VK 30.02 (M)6925,958064456,82%2198,75
T1 Heavy5588,675904360,47%1355,74
Ho-Ri 281984,219694362,79%2765,93
M-III-Y82604,9812574360,47%4029,27
Škoda T 2561100,508514254,76%3230,37
Covenanter5276,483524250,00%882,55
VK 30.01 (P)6978,767914264,29%2175,88
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4365,983334158,54%1029,05
M5 Stuart4138,513604156,10%281,92
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61206,299904175,61%3863,82
Tiger II Kuromorimine 71689,3910494158,54%2580,24
O-I61091,838054057,50%2191,90
Indien-Panzer81776,2510044060,00%2899,28
Pz.Kpfw. 5582579,7513364072,50%3167,39
T-345401,234323941,03%1079,44
Pz.Kpfw. 38 (t)363,791503956,41%139,41
O-I Experimental51126,858583956,41%3085,76
SDT-58 Vlkodav 92372,3110333961,54%2408,89
AMX M4 mle. 5192838,9211503966,67%3038,52
VK 100.01 (P)81970,109673946,15%2719,52
M-VI-Y93265,2112993966,67%4343,49
Buryan 93060,3311563961,54%2678,40
Type 4 Heavy93022,3711803863,16%3526,77
Waffenträger auf E 100102856,478633857,89%2554,49
SU-130PM 81968,799693860,53%2081,10
DBV-152 103286,599143759,46%2422,65
10TP3376,585413677,78%2065,06
WZ-111-1G FT82066,178693650,00%2471,49
DZT-159 92895,1411993666,67%3257,56
Churchill VII6817,406823557,14%1496,15
BT-42 Jatkosota HS 51195,009973554,29%4208,35
VK 30.01 (H)5744,825783461,76%2387,53
Coccodrillo 102803,659933458,82%2398,93
T-15061134,509153473,53%2646,58
TNH 105/100082295,0611093357,58%3577,34
SU-855732,694653240,63%1839,53
Pz.Kpfw. III Ausf. J4152,222203243,75%185,25
Tortoise93360,4711783250,00%3120,99
Semovente M43 Bassotto61297,748483167,74%2677,71
T-34-2G FT71820,299883151,61%3317,90
M75416,634643046,67%1583,60
Jagdtiger92839,3311263073,33%3048,90
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4382,904603056,67%978,93
SPHT 93489,5013253060,00%3564,35
CS-4471563,319722962,07%2839,17
Chi-To SP71763,3110192958,62%2360,75
SDP 58 Kilana82127,3410742968,97%2658,01
Type 4 Ju-To71749,319432951,72%2275,61
Marder 38T4338,903222944,83%752,95
VK 30.01 (D)61006,727602951,72%2141,76
M-II-Y72035,7912222968,97%4025,75
Object 752 92706,8610772951,72%2586,99
M661040,646902850,00%1852,96
WZ-13281601,9610102857,14%3834,20
WZ-132A91774,6110902860,71%3335,36
AMX AC mle. 4671169,217972864,29%1958,04
Matilda IV 5538,256682867,86%1581,06
AT 1581968,0010012748,15%2537,53
AT 25646,596322755,56%1885,88
FV224 Chopper72254,7413072766,67%3843,29
TOG II* 6932,447182755,56%1699,02
Škoda T 245642,315482646,15%2072,92
Bishop5597,194412650,00%1449,47
FSV Scheme A71894,3511732661,54%3899,39
ELC EVEN 90 8915,548392661,54%2210,28
M5A1 Stuart4214,644752560,00%755,49
Type 95 Ji-Ro61458,388762462,50%3004,17
M24 Chaffee5533,176542470,83%2081,75
FV601 Saladin82569,7912082470,83%4161,43
SMV CC-5671618,359312356,52%2575,78
Sturmpanzer II4178,093022386,96%578,14
M4A3E8 Thunderbolt VII 61278,3910152352,17%3324,95
O-Ho82445,6411902263,64%3650,18
SU-85B4290,182982236,36%514,44
105 leFH18B2 5548,335172166,67%1109,74
SDP 44 Burza61541,198432142,86%3057,87
AMX 404179,253872065,00%711,26
SDP 57 Gowika71580,659532070,00%2596,51
Tetrarch 2326,404622055,00%2128,30
Birch Gun4266,743461952,63%965,46
Pz.Kpfw. T 15 3308,375011957,89%1630,79
Semovente M415947,116641855,56%2718,35
Alecto4536,395741872,22%1985,42
AMX 65 t82190,0010931861,11%3351,02
ARL V3961133,717461764,71%2583,14
Sturmpanzer I Bison3170,061651668,75%643,75
Pz.Kpfw. III Ausf. E396,502091668,75%296,79
O-Ni72743,2513391656,25%4574,84
Durchbruchswagen 24399,504951656,25%1354,27
14TP4681,605471560,00%3349,25
Leichttraktor180,001191533,33%142,95
AT 771494,479671560,00%2216,06
Staghound Mk. III61623,0010131546,67%3923,19
M3 Stuart3180,862551457,14%723,36
Vz. 44-172035,5712341478,57%2979,94
Vz. 60S Dravec 104004,0713251464,29%3594,00
Pawlack Tank61636,7910951478,57%3297,75
SU-76M4297,922561369,23%988,86
Pz.Kpfw. III/IV5526,235501353,85%1523,54
T56 GMC3152,851891338,46%314,31
Jagdpanzer E 100102660,009181266,67%2292,36
Churchill I51050,009581181,82%3330,95
B.U.G.I.61131,648331172,73%2438,09
Type 2597 Chi-Ha3103,452201136,36%119,84
CS-5381150,736451145,45%1526,54
M2 Medium Tank3104,271361154,55%246,41
T-463169,703481080,00%767,91
AMX 383140,702661040,00%239,78
Type 3 Ju-Nu61919,009901050,00%2996,31
AT 861841,3011881060,00%4376,26
Light Mk. VIC 2140,202511040,00%602,13
Vickers Medium Mk. I155,00120966,67%252,22
Type 98 Ke-Ni3135,33190944,44%351,28
Cruiser Mk. IV4148,22204944,44%239,44
Spähpanzer SP I C71840,781395988,89%4849,11
A-205185,13378862,50%598,18
Pz.Kpfw. II2132,50193837,50%333,53
Sexton II3335,25382850,00%1912,58
Matilda4579,71704771,43%2206,77
Marder II3232,00291742,86%614,57
VK 28.0161063,57934771,43%3769,35
StuG IV 5340,00418771,43%829,28
BT-7 artillery 3301,57413742,86%1089,29
Object 261101439,50566633,33%973,43
Object 277104028,831216666,67%4011,82
M2 Light2164,40273580,00%735,72
MS-1149,2080560,00%164,03
7TP2236,50522475,00%1044,56
WZ-131G FT61267,008994100,00%2684,35
Cruiser Mk. III3210,50297475,00%1201,37
ShPTK-TVP 100 82483,00807333,33%2285,98
Vickers Mk. E Type B2305,50496250,00%1590,97
212A91405,00644250,00%1155,22
LTP 3272,50367250,00%1637,06
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2274,006432100,00%1748,59
Fiat 3000186,009310,00%164,64
Renault FT129,00910,00%0,00
4TP1432,007131100,00%2769,78
Panzerjäger I20,001471100,00%261,00
T-262169,003511100,00%944,64
Loyd Gun Carriage271,002171100,00%448,08
T2 Light Tank 261,004541100,00%261,00
T7 Combat Car 20,002810,00%0,00
AMX Chasseur de chars 82229,0016681100,00%3680,20

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.09.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.08.2015
Opuścił klan: 05.10.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.10.2015
Opuścił klan: 16.05.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.06.2016
Opuścił klan: 13.09.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.09.2016
Opuścił klan: 16.01.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.01.2014
Opuścił klan: 31.07.2015