Miro_TU

Ogółem

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy302301593309
Średni tier7,708,338,748,65
Zwycięstwa1586052,46%1066,67%6266,67%19763,75%
Porażki1414046,77%533,33%3133,33%11035,60%
Remisy2300,76%00,00%00,00%20,65%
Przetrwane bitwy923830,56%426,67%3638,71%11336,57%
Czołgi zniszczone292220,97161,071091,173821,24
Zniszczonych/zgonów1,391,451,911,95
Wykryte pojazdy wroga333261,10120,80580,622330,75
Uszkodzenia1.249,851.738,331.766,821.765,92
Punkty zajęcia bazy244380,8100,001031,111320,43
Punkty obrony bazy275120,9100,00860,924911,59
Doświadczenie689,22896,33873,51879,31
WN71276,551440,851516,361623,73
WN81680,921935,961905,592052,30
Ogółem
Bitwy30230
Średni tier7,70
Zwycięstwa1586052,46%
Porażki1414046,77%
Remisy2300,76%
Przetrwane bitwy923830,56%
Czołgi zniszczone292220,97
Zniszczonych/zgonów1,39
Wykryte pojazdy wroga333261,10
Uszkodzenia1.249,85
Punkty zajęcia bazy244380,81
Punkty obrony bazy275120,91
Doświadczenie689,22
WN71276,55
WN81680,92
Ostatnie 24 godziny
Bitwy15
Średni tier8,33
Zwycięstwa1066,67%
Porażki533,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy426,67%
Czołgi zniszczone161,07
Zniszczonych/zgonów1,45
Wykryte pojazdy wroga120,80
Uszkodzenia1.738,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie896,33
WN71440,85
WN81935,96
Ostatnie 7 dni
Bitwy93
Średni tier8,74
Zwycięstwa6266,67%
Porażki3133,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3638,71%
Czołgi zniszczone1091,17
Zniszczonych/zgonów1,91
Wykryte pojazdy wroga580,62
Uszkodzenia1.766,82
Punkty zajęcia bazy1031,11
Punkty obrony bazy860,92
Doświadczenie873,51
WN71516,36
WN81905,59
Ostatnie 30 dni
Bitwy309
Średni tier8,65
Zwycięstwa19763,75%
Porażki11035,60%
Remisy20,65%
Przetrwane bitwy11336,57%
Czołgi zniszczone3821,24
Zniszczonych/zgonów1,95
Wykryte pojazdy wroga2330,75
Uszkodzenia1.765,92
Punkty zajęcia bazy1320,43
Punkty obrony bazy4911,59
Doświadczenie879,31
WN71623,73
WN82052,30
Założone: 19.08.2013 13:28
Ostatnia bitwa: 25.09.2018 22:52
Ostatnia aktualizacja: 26.09.2018 07:09

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy54000
Zwycięstwa1833,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki3361,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy35,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1527,78%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone290,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,740,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga530,9800,0000,0000,00
Uszkodzenia1.398,190,000,000,00
Punkty zajęcia bazy561,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy110,2000,0000,0000,00
Doświadczenie540,130,000,000,00
Ogółem
Bitwy54
Zwycięstwa1833,33%
Porażki3361,11%
Remisy35,56%
Przetrwane bitwy1527,78%
Czołgi zniszczone290,54
Zniszczonych/zgonów0,74
Wykryte pojazdy wroga530,98
Uszkodzenia1.398,19
Punkty zajęcia bazy561,04
Punkty obrony bazy110,20
Doświadczenie540,13
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy98000
Zwycięstwa4242,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki5354,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy33,06%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3333,67%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone460,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,710,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga730,7400,0000,0000,00
Uszkodzenia883,080,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2222,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1351,3800,0000,0000,00
Doświadczenie555,830,000,000,00
Ogółem
Bitwy98
Zwycięstwa4242,86%
Porażki5354,08%
Remisy33,06%
Przetrwane bitwy3333,67%
Czołgi zniszczone460,47
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy wroga730,74
Uszkodzenia883,08
Punkty zajęcia bazy2222,27
Punkty obrony bazy1351,38
Doświadczenie555,83
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy17000
Zwycięstwa635,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki1164,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy741,18%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone130,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,300,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga80,4700,0000,0000,00
Uszkodzenia441,180,000,000,00
Punkty zajęcia bazy60,3500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy382,2400,0000,0000,00
Doświadczenie330,180,000,000,00
Ogółem
Bitwy17
Zwycięstwa635,29%
Porażki1164,71%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy741,18%
Czołgi zniszczone130,76
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy wroga80,47
Uszkodzenia441,18
Punkty zajęcia bazy60,35
Punkty obrony bazy382,24
Doświadczenie330,18
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy14000
Zwycięstwa321,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki1178,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy214,29%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone50,3600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,420,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga120,8600,0000,0000,00
Uszkodzenia715,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy715,0700,0000,0000,00
Doświadczenie267,930,000,000,00
Ogółem
Bitwy14
Zwycięstwa321,43%
Porażki1178,57%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy214,29%
Czołgi zniszczone50,36
Zniszczonych/zgonów0,42
Wykryte pojazdy wroga120,86
Uszkodzenia715,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy715,07
Doświadczenie267,93
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy592000
Zwycięstwa30251,01%00,00%00,00%00,00%
Porażki26945,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy213,55%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy26144,09%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone4920,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,490,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga5670,9600,0000,0000,00
Uszkodzenia1.208,760,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10251,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy31305,2900,0000,0000,00
Doświadczenie705,480,000,000,00
Ogółem
Bitwy592
Zwycięstwa30251,01%
Porażki26945,44%
Remisy213,55%
Przetrwane bitwy26144,09%
Czołgi zniszczone4920,83
Zniszczonych/zgonów1,49
Wykryte pojazdy wroga5670,96
Uszkodzenia1.208,76
Punkty zajęcia bazy10251,73
Punkty obrony bazy31305,29
Doświadczenie705,48
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy817000
Zwycięstwa48959,85%00,00%00,00%00,00%
Porażki31538,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy131,59%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy36744,92%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone6350,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,410,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga6650,8100,0000,0000,00
Uszkodzenia822,650,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10121,2400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy18762,3000,0000,0000,00
Doświadczenie639,800,000,000,00
Ogółem
Bitwy817
Zwycięstwa48959,85%
Porażki31538,56%
Remisy131,59%
Przetrwane bitwy36744,92%
Czołgi zniszczone6350,78
Zniszczonych/zgonów1,41
Wykryte pojazdy wroga6650,81
Uszkodzenia822,65
Punkty zajęcia bazy10121,24
Punkty obrony bazy18762,30
Doświadczenie639,80
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy51000
Zwycięstwa2549,02%00,00%00,00%00,00%
Porażki2549,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,96%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2141,18%00,00%00,00%00,00%
Czołgi zniszczone420,8200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,400,000,000,00
Wykryte pojazdy wroga370,7300,0000,0000,00
Uszkodzenia1.516,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy561,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy160,3100,0000,0000,00
Doświadczenie701,100,000,000,00
Ogółem
Bitwy51
Zwycięstwa2549,02%
Porażki2549,02%
Remisy11,96%
Przetrwane bitwy2141,18%
Czołgi zniszczone420,82
Zniszczonych/zgonów1,40
Wykryte pojazdy wroga370,73
Uszkodzenia1.516,69
Punkty zajęcia bazy561,10
Punkty obrony bazy160,31
Doświadczenie701,10
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Czołgi zniszczone00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy wroga00,00
Uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (330)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomŚrednia zadawanych uszkodzeńØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 81796,6586891656,77%2124,57
T499860,4768562849,04%1277,74
Löwe 81491,7483549353,75%1930,08
AMX 13 909997,5273543350,35%1637,07
T-5491402,5680136953,93%1631,95
E 100102189,1079236750,68%1951,42
WZ-111 model 1-491832,1282831452,87%1970,64
Spähpanzer Ru 2519901,5671131452,23%1379,99
T-1091707,9078030952,43%1729,87
IS7997,6961130443,75%1289,43
Škoda T 5091858,5883428552,63%1780,05
Waffenträger auf Pz. IV91936,5577128553,33%1863,54
VK 45.02 (P) Ausf. B91749,4482728257,09%1916,22
M53/M5591457,0763627954,48%1523,39
ISU-15281610,0873327052,59%1758,77
T110E5101809,6275525252,38%1545,02
M10391782,7579024849,19%1940,41
AMX 50 12091768,6477924153,94%1790,94
KV-856630,3437523551,49%1006,47
Tiger II81268,5962823252,59%1644,85
AMX 50 Foch91450,9765622944,54%1223,96
Object 70492183,0784122650,88%1912,79
Jagdpanther II81548,7671822550,22%1786,86
T34 81335,1472822450,00%1659,67
Jagdtiger91852,9177121656,02%1635,70
AMX AC mle. 4881289,5763720843,27%1464,79
Bat.-Châtillon 25 t AP91394,0567020743,00%1385,22
G.W. Tiger (P)81239,9063620656,31%1593,19
Jagdpanther7940,0757420550,24%1336,64
T28 Prototype81502,4271020445,10%1747,22
E 7591649,2479320252,48%1668,02
T-54 ltwt.91256,7278320253,47%2113,07
FV20781112,3360620154,23%1450,17
Type 6191797,4082320049,50%1993,11
SU-14-281239,0958520051,00%1496,83
M40/M4381393,2666119858,08%1749,36
Leopard Prototyp A91604,0380219555,90%1850,79
Bat.-Châtillon 155 5591095,6564719250,52%1027,60
AMX 30 1er prototype91514,2679118656,45%1638,52
T3091822,9672718547,57%1668,93
Conqueror91790,7683518552,43%1831,47
WZ-132A91159,6373818549,73%1715,41
SU-122-5491622,7875518451,09%1680,19
AMX 50 10081352,6578418055,00%1637,42
T-4481159,8577218053,89%1870,73
AMX 50 B101945,4969918046,11%1623,10
M41 Walker Bulldog8731,7770618053,89%1434,33
SU-10181320,7470317850,56%1694,15
212A91597,1673517252,33%1500,00
E 5091900,9188317255,23%2191,02
STA-181149,2876317154,39%1671,71
Rhm.-Borsig Waffenträger81850,5784317153,80%2102,11
Lorraine 155 mle. 5181363,1464816953,25%1735,21
T-34-281056,9572816749,10%1627,44
T54E191931,3084016752,10%1974,27
Emil II92007,9393016457,32%2273,74
11081198,1573716450,61%1586,38
M26 Pershing81208,4775316349,69%1757,54
FV4005 Stage II102591,1273516349,08%1978,74
KV-481218,0974016051,88%1614,03
Cromwell6836,8673415954,72%2007,74
ST-I91568,8576315950,31%1513,46
Strv 103-092176,5483215850,00%1876,83
M46 Patton91696,2580815848,10%1806,06
Object 41681102,7175215759,24%1633,82
WZ-12091333,4968015644,23%1347,39
IS-381248,5556115643,59%1377,22
T25/27936,0056115653,21%1355,56
Crusader 5.5-in. SP7937,8953915649,36%1545,76
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5359,8140315555,48%988,63
IS-271007,8862815450,00%1371,84
Tiger I7988,8463015242,11%1208,19
S-517877,2152114650,00%1063,37
T3281301,2380114553,10%1804,67
G.W. Panther71061,1557214545,52%1304,31
Strv m/42-57 Alt A.2 6879,0372914457,64%1850,54
M127849,6055614355,24%1196,14
SU-1527875,5454114249,30%1241,77
Indien-Panzer81293,8383214258,45%1945,68
WZ-111G FT92397,0286114153,90%2090,20
T2971159,4974713949,64%1481,26
Centurion Mk. 7/191812,5582313951,80%1964,30
G.W. Tiger91691,6479813860,14%1846,71
Object 43092035,9295013666,91%1964,87
Panther II81087,3679313564,44%1731,93
VK 45.02 (P) Ausf. A81226,7074613551,85%1615,05
T-345356,0237213356,39%1053,60
T110E4102477,7480813354,14%2062,95
FV4004 Conway92094,1187213158,02%2155,65
M4A3E2 Sherman Jumbo6517,5953713050,77%906,18
Sturer Emil7933,8757613043,08%1295,32
T71 DA7480,5558313045,38%800,13
WZ-111-1G FT81643,9180812953,49%2177,50
SU-855397,9926012641,27%782,72
KV-15466,6241912550,40%996,14
T376522,9761412050,00%1542,22
M4 Sherman5379,9030311951,26%904,84
UDES 0381680,5484711957,14%2050,45
AMX AC mle. 467921,1757611950,42%1419,25
T9592129,5787511754,70%1932,92
Charioteer81605,1888411657,76%2193,88
Type 586582,6859011554,78%1228,75
Panther7962,9474411251,79%1641,21
Type 4 Heavy91529,5484511263,39%1643,45
StuG III Ausf. G5412,8627211154,95%933,20
Type T-345412,8848011057,27%1297,97
Lorraine 155 mle. 5071021,6261710957,80%1514,74
KV-26586,1751210943,12%925,35
IS-M81423,5684710762,62%1998,71
Caernarvon81244,2584010661,32%1733,72
IS-7102047,1479610652,83%2001,52
AMX 13 F3 AM6661,4548010548,57%915,12
Comet7854,5074310559,05%1556,64
AMX 65 t81286,3579710560,00%1814,74
A-447764,4566410452,88%1182,48
Konštrukta T-34/1007939,3871810356,31%1692,49
AMX 13 757471,9960210350,49%807,11
M18 Hellcat6476,1245710345,63%682,68
T6981237,7477910251,96%1715,66
TOG II* 6529,0035710248,04%721,43
Black Prince71016,9876910157,43%1589,85
Object 430 Version II91581,2781510152,48%1729,44
Type 5 Chi-Ri7934,3468810054,00%1626,00
SU-1006763,5361610058,00%1612,78
AMX M4 mle. 5191961,8689110058,00%1811,28
Pz.Sfl. IVc5447,914199953,54%1098,52
AMX M4 mle. 4571140,057489856,12%1774,33
ARL V396654,884249748,45%1163,96
Challenger7848,206559457,45%1217,16
Jagdpanzer IV6512,954219350,54%902,91
ARL 446728,115589350,54%1404,77
Emil I81726,078829150,55%2206,62
Pudel 6999,538239057,78%2426,70
AMX 12 t6329,125218955,06%823,88
Object 70592004,469048960,67%1953,34
T-34-17997,486998846,59%1644,77
AT 1581208,496658846,59%1244,03
AT 771199,317408851,14%1712,20
Hummel6665,634348643,02%834,35
VK 36.01 (H)6510,305048647,67%820,35
Sherman Firefly6692,655948448,81%1353,60
Centurion Mk. I81453,749348263,41%2396,45
A-436559,775778250,00%1112,64
Aufklärungspanzer Panther7715,377278263,41%1773,63
P.44 Pantera81504,298467958,23%1977,88
Object 268102038,866217941,77%1437,52
O-Ho81393,568317753,25%1578,51
Progetto M35 mod. 46 81499,717797748,05%1600,51
TVP VTU Koncept81080,236817554,67%1618,77
SU-100M171254,307267455,41%1963,42
WZ-120-1G FT 81908,869577454,05%2257,27
M24 Chaffee5315,464677245,83%979,98
AMX ELC bis5252,803277149,30%658,73
M446712,324987149,30%1255,05
S35 CA5606,044867048,57%1499,87
Maus102180,388986956,52%2043,89
M10 Wolverine5534,124906852,94%1296,72
VK 30.01 (P)6733,856686857,35%1615,43
T-34-856750,096576753,73%1712,66
FV380591252,887816761,19%1256,20
T207970,777876659,09%1693,32
O-I61117,117536651,52%2295,36
AT 86785,776436663,64%1691,98
Object 252U Defender 81726,129486663,64%2217,68
Tiger (P)71103,948116561,54%1666,86
T216295,395276456,25%768,20
Waffenträger auf E 100102069,336926456,25%1438,92
O-Ni71366,248516358,73%2060,57
E 25 7919,717106350,79%1340,16
Jagdpanzer E 100102046,616936246,77%1423,77
Grille 15102392,167236250,00%1681,25
Type 3 Chi-Nu5351,033636154,10%903,70
Grille5343,163156149,18%552,20
T-4371027,368056154,10%2102,00
VK 30.02 (M)6740,626666157,38%1501,30
M75287,023856038,33%829,24
M5A1 Stuart432,052155932,20%0,00
59-166388,636695961,02%1099,72
E 50 Ausf. M102282,538405957,63%2116,48
Primo Victoria 81211,539165954,24%1806,28
Škoda T 256636,756085756,14%1258,99
Bishop5475,304065745,61%1106,54
P.43 ter71168,778715669,64%2045,99
WZ-1317603,347105655,36%1131,27
T-1506679,005685653,57%1249,52
VK 30.02 (D)71151,898695560,00%2375,19
BDR G1 B5546,294945550,91%1133,38
WZ-131G FT6880,056785563,64%1771,15
Object 268 Version 4102578,598995459,26%1801,70
Sturmpanzer II4148,001545240,38%224,07
VK 28.016434,005775257,69%1280,28
Bat.-Châtillon 25 t101682,227135147,06%1473,06
WZ-13281174,298235156,86%2390,64
M36 Jackson6909,086005141,18%1749,61
T-34-2G FT71328,297895158,82%2348,02
Ferdinand81514,297494946,94%1574,88
leKpz M 41 90 mm GF 8672,676064936,73%791,68
Nashorn6741,485574856,25%1355,59
Type 4 Chi-To6697,946504761,70%1588,21
Somua SAu 404273,042444740,43%571,87
Škoda T 40 6670,046274757,45%1419,30
AMX 13 105 AM mle. 505453,594054454,55%966,21
T404302,703394348,84%647,57
VK 30.01 (D)6658,606844358,14%1504,64
A-20460,932304247,62%74,16
P.43 bis6894,006524148,78%1694,05
Churchill VII6790,296814156,10%1712,20
KV-371397,498024146,34%1969,46
M41 HMC5619,134514052,50%1042,49
Pz.Kpfw. VII102101,008344050,00%1703,05
Strv 7461056,287993953,85%2435,57
B14409,825443857,89%1789,51
M3 Lee4232,322583865,79%928,37
Durchbruchswagen 24306,712883847,37%925,28
50TP prototyp 81623,929233762,16%1851,89
T-284170,892683751,35%405,74
Pz.Kpfw. III/IV5442,685413759,46%1441,50
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4122,762373762,16%422,46
Sherman III5510,195543762,16%1574,82
Sturmpanzer I Bison393,291523545,71%114,17
M661127,488813369,70%2772,16
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4206,972483345,45%375,47
VK 30.01 (H)5698,456483351,52%1866,01
BT-7377,031383250,00%196,96
53TP Markowskiego81464,068733265,63%1801,47
M5 Stuart4159,534333262,50%658,77
Pz.Kpfw. I Ausf. C357,661323237,50%2,63
Churchill I5700,585883138,71%1749,67
VK 16.02 Leopard5247,294523145,16%709,25
Pz.Kpfw. II Luchs4188,003963135,48%499,87
FV217 Badger102255,908513158,06%1766,83
Leo71170,207843053,33%2018,11
Crusader5509,435553060,00%1750,27
T56 GMC3164,382432948,28%394,09
Type 5 Ke-Ho4353,754792860,71%1551,40
AT 25564,796082882,14%1764,89
Marder 38T4366,484132751,85%916,64
Pz.Kpfw. 38 (t)3111,151992638,46%175,38
Valentine4373,194432661,54%1755,27
Covenanter4313,844652560,00%1503,36
Pz.Kpfw. III Ausf. J4239,173972450,00%825,14
AMX 105 AM mle. 474376,254222454,17%1381,29
AMX 404297,354052347,83%1449,14
BT-2281,911012231,82%183,57
T-463156,732422268,18%843,29
Universal Carrier 2-pdr263,55932250,00%86,89
T 55A 91437,097632259,09%1399,40
Cruiser Mk. IV390,191362152,38%183,44
Alecto4365,384392138,10%981,83
TVP T 50/51102020,156992055,00%1365,60
Matilda4471,285101861,11%1806,04
Prototipo Standard B91548,008171866,67%1334,08
M4A3E8 Fury 6594,945781850,00%1148,70
Dicker Max 6711,284321838,89%977,83
T110E3102726,127681741,18%1936,66
Type 98 Ke-Ni3206,883291662,50%938,05
AMX 383166,002331631,25%608,51
Grant4471,604501540,00%1673,13
M2 Medium Tank3176,802801540,00%586,97
Cruiser Mk. III268,671151553,33%186,78
Renault UE 573157,201741566,67%512,09
AMX 13 105101792,337721546,67%1985,20
AMX 13 57 7759,936471421,43%991,96
M3 Stuart3194,383781376,92%1067,74
Type 2597 Chi-Ha397,851301338,46%117,79
WZ-111 model 5A101925,777811346,15%1436,90
Leopard 1101799,928351353,85%1644,19
G.Pz. Mk. VI (e)264,38801338,46%170,50
Ikv 65 Alt II61082,336601233,33%2584,98
Pz.Kpfw. III Ausf. E3240,173061258,33%1263,72
D23162,402861060,00%606,44
Pz.Kpfw. II2184,202611040,00%957,25
Renault FT AC246,30871040,00%0,73
Pz.Kpfw. I260,101691060,00%251,91
Spähpanzer SP I C71197,109111070,00%2885,27
StuG IV 5281,903701030,00%482,38
Type 64 6834,008061070,00%2536,64
Type 95 Ha-Go2228,22328955,56%1234,92
Panzerjäger I296,78171966,67%357,44
M4 Improved 5528,67481933,33%1202,45
T57 Heavy Tank102324,11774944,44%1598,95
T-262164,63162837,50%717,65
Marder II3160,75164862,50%456,31
M48A5 Patton102520,50871862,50%2325,96
Object 263102921,25982862,50%2832,88
Object 705A102432,50712825,00%1712,67
T28 Concept 71090,75608837,50%1329,74
Vickers Mk. E Type B2185,71229757,14%979,38
Valentine AT3302,00456771,43%1326,32
T26E5 Patriot 81142,14843757,14%1076,30
Strv 103B10912,33561650,00%387,71
FV215b 102077,50779666,67%1739,76
FV215b (183) 102050,33711650,00%1424,95
Lorraine 40 t 81603,83983666,67%1728,03
Pz.Kpfw. 35 (t)2104,40193540,00%321,91
AMX 50 Foch (155) 101491,80457520,00%763,89
Super Conqueror102831,401032580,00%2062,86
AMX 50 Foch B101849,60756560,00%1323,95
VK 168.01 Mauerbrecher 8592,00523540,00%359,10
T7 Combat Car 2128,20282560,00%754,37
Cromwell B 6798,00740540,00%1157,23
M2 Light Tank2115,00330450,00%411,67
T-29 3146,25305450,00%445,56
AMX Canon d'assaut 105 81576,75890475,00%1502,88
Ikv 72366,33119333,33%2,05
T2 Medium Tank273,33225333,33%118,68
Object 140102718,3311743100,00%3050,90
K-91101595,67525333,33%864,72
Hotchkiss H35220,00247250,00%71,33
Leichttraktor1106,50113250,00%408,85
T3 HMC2244,005052100,00%1479,67
T-505242,00317250,00%758,96
MTLS-1G14 361,50162250,00%95,29
Heavy Tank No. VI 61049,00701250,00%2323,98
Vickers Medium Mk. I10,001101100,00%261,00
Strv fm/21145,007210,00%7,42
T1 Cunningham112,002651100,00%264,10
Renault FT10,00921100,00%261,00
Renault Otsu1294,0034310,00%2447,57
Type 97 Te-Ke 234,003751100,00%264,10
MS-1135,001411100,00%261,00
WZ-113G FT101114,0020310,00%436,01
T26E4 SuperPershing 81450,0052810,00%1323,10
T-34 shielded 5241,006111100,00%551,64
T-45 2125,0031810,00%523,55
Valentine II 4140,0017110,00%190,07
Light Mk. VIC 2159,003481100,00%1170,42
LTP 30,003551100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2279,007331100,00%1571,17
43 M. Toldi III 3231,0011610,00%982,29

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.09.2016
Opuścił klan: 21.02.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.06.2016
Opuścił klan: 25.06.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.03.2016
Opuścił klan: 13.06.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.09.2015
Opuścił klan: 08.02.2016
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 16.12.2013
Opuścił klan: 24.09.2015
Cookies help delivering this services. Zobacz więcej  Close