| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| AE Phase I | 9 | 2040,46 | 920 | 386 | 51,04% | 2228,46 | |||||
| TS-54 | 8 | 1662,74 | 1018 | 349 | 60,74% | 2097,67 | |||||
| SDP wz 66 Grom | 8 | 1562,59 | 828 | 270 | 52,22% | 1729,84 | |||||
| M48A2 Räumpanzer | 8 | 1331,33 | 866 | 251 | 53,39% | 1843,83 | |||||
| Object 752 | 9 | 2290,64 | 999 | 209 | 54,55% | 2284,39 | |||||
| T110E4 | 10 | 2754,94 | 874 | 193 | 54,40% | 2118,40 | |||||
| T803 | 11 | 2529,41 | 908 | 193 | 45,60% | 1673,39 | |||||
| Kpz. 3 GST Turm | 8 | 1404,70 | 779 | 174 | 50,00% | 1449,62 | |||||
| UDES 03 Alt 3 | 9 | 1786,09 | 813 | 174 | 45,98% | 1696,45 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2392,30 | 859 | 161 | 49,69% | 1857,18 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 1635,59 | 846 | 153 | 54,25% | 1755,39 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2523,87 | 952 | 152 | 53,95% | 1988,04 | |||||
| Miel | 8 | 1420,35 | 914 | 151 | 62,91% | 1655,60 | |||||
| T20 | 7 | 1455,75 | 932 | 116 | 59,48% | 2499,66 | |||||
| Centurion Action X | 10 | 1998,89 | 802 | 114 | 50,00% | 1776,11 | |||||
| TS-6 | 9 | 1975,94 | 904 | 108 | 51,85% | 2033,84 | |||||
| Cromwell | 6 | 796,24 | 697 | 105 | 55,24% | 1636,63 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1656,65 | 873 | 102 | 46,08% | 1761,30 | |||||
| Taschenratte | 11 | 2874,85 | 1087 | 100 | 55,00% | 1897,64 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 2210,03 | 920 | 97 | 48,45% | 1984,39 | |||||
| Maus | 10 | 2159,39 | 907 | 95 | 52,63% | 1684,10 | |||||
| XM57 | 8 | 1718,52 | 869 | 87 | 48,28% | 1622,44 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 2367,63 | 852 | 86 | 46,51% | 1903,26 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 1597,32 | 876 | 81 | 51,85% | 2125,40 | |||||
| Centurion Mk. I | 8 | 1157,37 | 747 | 81 | 44,44% | 1425,81 | |||||
| T110E5 | 10 | 2443,23 | 916 | 79 | 53,16% | 2022,39 | |||||
| HWK 12 | 8 | 699,18 | 794 | 79 | 56,96% | 1360,53 | |||||
| Conqueror | 9 | 2307,40 | 1054 | 78 | 60,26% | 2533,51 | |||||
| Comet | 7 | 1019,36 | 807 | 77 | 54,55% | 1779,29 | |||||
| Jagdtiger Prototype | 8 | 1421,46 | 857 | 76 | 52,63% | 1532,08 | |||||
| BZ-79 | 11 | 3158,20 | 961 | 74 | 47,30% | 2064,61 | |||||
| SPHT | 9 | 2269,73 | 992 | 74 | 58,11% | 1889,79 | |||||
| T30 | 9 | 2333,53 | 935 | 73 | 54,79% | 2247,25 | |||||
| M46 Patton | 9 | 2212,57 | 960 | 68 | 61,76% | 2254,99 | |||||
| M103 | 9 | 1921,04 | 910 | 68 | 50,00% | 1961,76 | |||||
| Jagdpanzer E 90 | 9 | 1992,46 | 803 | 67 | 49,25% | 1615,58 | |||||
| AltProto AMX 30 | 8 | 1152,88 | 715 | 65 | 38,46% | 1234,62 | |||||
| Caernarvon | 8 | 1313,97 | 741 | 62 | 43,55% | 1403,19 | |||||
| M8A1 | 4 | 536,97 | 428 | 61 | 49,18% | 1461,56 | |||||
| T6 Medium | 4 | 604,10 | 528 | 61 | 60,66% | 1805,75 | |||||
| M12 | 7 | 887,47 | 661 | 59 | 47,46% | 999,32 | |||||
| Tiger I | 7 | 1820,00 | 1013 | 58 | 46,55% | 2828,30 | |||||
| Matilda | 4 | 548,32 | 486 | 57 | 54,39% | 1683,05 | |||||
| M40/M43 | 8 | 978,02 | 652 | 56 | 50,00% | 945,50 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 606,39 | 715 | 56 | 46,43% | 2103,86 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1444,59 | 847 | 56 | 53,57% | 1696,93 | |||||
| T77 | 8 | 1683,30 | 809 | 56 | 41,07% | 1795,76 | |||||
| M44 | 6 | 530,22 | 457 | 51 | 47,06% | 707,48 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1659,41 | 1063 | 51 | 64,71% | 2662,59 | |||||
| EMIL 1951 | 8 | 1659,88 | 931 | 49 | 59,18% | 2024,72 | |||||
| Valentine AT | 4 | 401,10 | 318 | 48 | 52,08% | 1070,74 | |||||
| T32 | 8 | 1484,87 | 962 | 47 | 70,21% | 2112,41 | |||||
| Centurion Mk. 7/1 | 9 | 1906,33 | 1008 | 46 | 67,39% | 2384,75 | |||||
| Cavalier | 5 | 603,47 | 580 | 43 | 58,14% | 1581,18 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1938,71 | 1043 | 41 | 68,29% | 2727,89 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1867,26 | 862 | 38 | 55,26% | 1736,00 | |||||
| Churchill I | 5 | 841,43 | 667 | 37 | 54,05% | 1927,33 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 966,49 | 688 | 37 | 67,57% | 2165,91 | |||||
| Churchill VII | 6 | 1144,83 | 947 | 35 | 71,43% | 2921,23 | |||||
| Bishop | 5 | 590,40 | 454 | 35 | 57,14% | 1337,68 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 918,06 | 804 | 34 | 52,94% | 2155,30 | |||||
| M41 | 5 | 468,88 | 446 | 33 | 57,58% | 708,05 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 824,16 | 575 | 32 | 53,13% | 2268,04 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 851,48 | 633 | 31 | 35,48% | 1703,96 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 970,29 | 722 | 31 | 45,16% | 2313,42 | |||||
| T25/2 | 7 | 1459,74 | 855 | 31 | 61,29% | 2389,07 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1439,84 | 904 | 31 | 51,61% | 1983,85 | |||||
| FV304 | 6 | 651,40 | 465 | 30 | 50,00% | 1011,34 | |||||
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 854,00 | 733 | 27 | 48,15% | 1417,62 | |||||
| T29 | 7 | 1831,24 | 1171 | 25 | 72,00% | 2877,71 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1795,50 | 986 | 24 | 58,33% | 1685,74 | |||||
| MBT-B | 10 | 2230,38 | 681 | 24 | 33,33% | 1317,94 | |||||
| Ares 85 | 9 | 2095,50 | 1052 | 24 | 58,33% | 2317,92 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 370,71 | 425 | 21 | 52,38% | 1812,98 | |||||
| Black Prince | 7 | 1538,33 | 1082 | 21 | 61,90% | 2682,32 | |||||
| Udarniy | 8 | 1394,90 | 724 | 20 | 30,00% | 1224,38 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 802,74 | 721 | 19 | 52,63% | 2662,11 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 604,11 | 434 | 18 | 33,33% | 2311,20 | |||||
| M6 | 6 | 1342,53 | 914 | 17 | 52,94% | 2621,37 | |||||
| Leox | 9 | 2046,59 | 742 | 17 | 35,29% | 1832,06 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 1360,08 | 1126 | 13 | 53,85% | 6989,74 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 986,46 | 815 | 13 | 53,85% | 1559,70 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1536,20 | 1126 | 10 | 60,00% | 3396,41 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 791,30 | 747 | 10 | 60,00% | 3700,92 | |||||
| Pudel | 6 | 890,88 | 921 | 8 | 62,50% | 1879,47 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 1746,25 | 1115 | 8 | 75,00% | 4140,68 | |||||
| Valentine | 3 | 788,14 | 715 | 7 | 71,43% | 4306,49 | |||||
| HWK 30 | 8 | 441,57 | 655 | 7 | 42,86% | 546,73 | |||||
| BT-5 | 3 | 284,83 | 400 | 6 | 50,00% | 605,59 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 508,20 | 629 | 5 | 60,00% | 2671,96 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 1250,00 | 935 | 4 | 75,00% | 4321,19 | |||||
| CC-46 Pancernik | 9 | 1965,50 | 560 | 4 | 0,00% | 1567,01 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2146,25 | 717 | 4 | 25,00% | 960,93 | |||||
| VCS 6x6 TS 90 | 9 | 579,75 | 489 | 4 | 25,00% | 504,95 | |||||
| Cobra | 9 | 1364,33 | 625 | 3 | 33,33% | 956,07 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 579,00 | 426 | 2 | 50,00% | 2844,91 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 742,00 | 646 | 2 | 50,00% | 2491,01 | |||||
| DZT-159 Dragon's Soul | 9 | 2650,00 | 889 | 2 | 50,00% | 2585,55 | |||||
| OCP Peacekeeper | 9 | 1708,50 | 388 | 2 | 0,00% | 1016,28 | |||||
| ARMT | 5 | 222,00 | 510 | 1 | 100,00% | 450,41 | |||||
| M4A3(76)W Sherman | 6 | 569,00 | 363 | 1 | 0,00% | 594,96 | |||||
| AMX ELC 901 | 6 | 240,00 | 210 | 1 | 0,00% | 310,92 |
Mezmit_Play
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 6633 | 68 | 179 | 323 | ||||
| Ø Poziom | 8,19 | 9,18 | 9,23 | 8,81 | ||||
| Zwycięstwa | 3509 | 52,90% | 32 | 47,06% | 87 | 48,60% | 169 | 52,32% |
| Porażki | 3035 | 45,76% | 32 | 47,06% | 84 | 46,93% | 145 | 44,89% |
| Remisy | 89 | 1,34% | 4 | 5,88% | 8 | 4,47% | 9 | 2,79% |
| Przetrwane bitwy | 2073 | 31,25% | 19 | 27,94% | 47 | 26,26% | 93 | 28,79% |
| Zniszczone czołgi | 6713 | 1,01 | 74 | 1,09 | 192 | 1,07 | 354 | 1,10 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,47 | 1,51 | 1,45 | 1,54 | ||||
| Wykryte pojazdy | 6969 | 1,05 | 71 | 1,04 | 183 | 1,02 | 347 | 1,07 |
| Zadane uszkodzenia | 1.695,45 | 2.212,49 | 2.073,68 | 2.053,33 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 5044 | 0,76 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 66 | 0,20 |
| Punkty obrony bazy | 2911 | 0,44 | 0 | 0,00 | 10 | 0,06 | 67 | 0,21 |
| Doświadczenie | 850,84 | 909,91 | 885,67 | 933,46 | ||||
| WN7 | 1362,15 | 1290,55 | 1263,33 | 1407,98 | ||||
| WN8 | 1905,02 | 2199,71 | 2030,54 | 2205,79 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 6633 | |
| Ø Poziom | 8,19 | |
| Zwycięstwa | 3509 | 52,90% |
| Porażki | 3035 | 45,76% |
| Remisy | 89 | 1,34% |
| Przetrwane bitwy | 2073 | 31,25% |
| Zniszczone czołgi | 6713 | 1,01 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,47 | |
| Wykryte pojazdy | 6969 | 1,05 |
| Zadane uszkodzenia | 1.695,45 | |
| Punkty zajęcia bazy | 5044 | 0,76 |
| Punkty obrony bazy | 2911 | 0,44 |
| Doświadczenie | 850,84 | |
| WN7 | 1362,15 | |
| WN8 | 1905,02 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 68 | |
| Ø Poziom | 9,18 | |
| Zwycięstwa | 32 | 47,06% |
| Porażki | 32 | 47,06% |
| Remisy | 4 | 5,88% |
| Przetrwane bitwy | 19 | 27,94% |
| Zniszczone czołgi | 74 | 1,09 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,51 | |
| Wykryte pojazdy | 71 | 1,04 |
| Zadane uszkodzenia | 2.212,49 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 909,91 | |
| WN7 | 1290,55 | |
| WN8 | 2199,71 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 179 | |
| Ø Poziom | 9,23 | |
| Zwycięstwa | 87 | 48,60% |
| Porażki | 84 | 46,93% |
| Remisy | 8 | 4,47% |
| Przetrwane bitwy | 47 | 26,26% |
| Zniszczone czołgi | 192 | 1,07 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,45 | |
| Wykryte pojazdy | 183 | 1,02 |
| Zadane uszkodzenia | 2.073,68 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 10 | 0,06 |
| Doświadczenie | 885,67 | |
| WN7 | 1263,33 | |
| WN8 | 2030,54 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 323 | |
| Ø Poziom | 8,81 | |
| Zwycięstwa | 169 | 52,32% |
| Porażki | 145 | 44,89% |
| Remisy | 9 | 2,79% |
| Przetrwane bitwy | 93 | 28,79% |
| Zniszczone czołgi | 354 | 1,10 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,54 | |
| Wykryte pojazdy | 347 | 1,07 |
| Zadane uszkodzenia | 2.053,33 | |
| Punkty zajęcia bazy | 66 | 0,20 |
| Punkty obrony bazy | 67 | 0,21 |
| Doświadczenie | 933,46 | |
| WN7 | 1407,98 | |
| WN8 | 2205,79 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen