Method28pl

clanlogo
Stopień: Dowódca
Dołączył: 21.09.2016

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew37309011106
Ø Poziom7,970,0010,279,38
Zwycięstwa1868150,07%00,00%545,45%5652,83%
Porażki1818148,73%00,00%654,55%4845,28%
Remisy4471,20%00,00%00,00%21,89%
Przetrwane bitwy1339635,91%00,00%327,27%3331,13%
Zniszczone czołgi305480,8200,0030,27660,62
Zniszczonych/zgonów1,280,000,380,90
Wykryte pojazdy323690,8700,0060,55670,63
Zadane uszkodzenia1.105,320,001.272,641.283,84
Punkty zajęcia bazy313590,8400,0000,00830,78
Punkty obrony bazy292060,7800,0000,0000,00
Doświadczenie580,080,00560,91714,85
WN71043,090,00463,72824,09
WN81330,080,00769,891010,56
Ogółem
Ilość bitew37309
Ø Poziom7,97
Zwycięstwa1868150,07%
Porażki1818148,73%
Remisy4471,20%
Przetrwane bitwy1339635,91%
Zniszczone czołgi305480,82
Zniszczonych/zgonów1,28
Wykryte pojazdy323690,87
Zadane uszkodzenia1.105,32
Punkty zajęcia bazy313590,84
Punkty obrony bazy292060,78
Doświadczenie580,08
WN71043,09
WN81330,08
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew11
Ø Poziom10,27
Zwycięstwa545,45%
Porażki654,55%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy327,27%
Zniszczone czołgi30,27
Zniszczonych/zgonów0,38
Wykryte pojazdy60,55
Zadane uszkodzenia1.272,64
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie560,91
WN7463,72
WN8769,89
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew106
Ø Poziom9,38
Zwycięstwa5652,83%
Porażki4845,28%
Remisy21,89%
Przetrwane bitwy3331,13%
Zniszczone czołgi660,62
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy670,63
Zadane uszkodzenia1.283,84
Punkty zajęcia bazy830,78
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie714,85
WN7824,09
WN81010,56
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew173000
Zwycięstwa8146,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki8649,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy63,47%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5531,79%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi920,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,00
Wykryte pojazdy2291,3200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.163,300,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3772,1800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1120,6500,0000,0000,00
Doświadczenie554,100,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew173
Zwycięstwa8146,82%
Porażki8649,71%
Remisy63,47%
Przetrwane bitwy5531,79%
Zniszczone czołgi920,53
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy2291,32
Zadane uszkodzenia1.163,30
Punkty zajęcia bazy3772,18
Punkty obrony bazy1120,65
Doświadczenie554,10
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew360000
Zwycięstwa17949,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki16646,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy154,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13938,61%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2210,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy5141,4300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.017,090,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6971,9400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5791,6100,0000,0000,00
Doświadczenie599,470,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew360
Zwycięstwa17949,72%
Porażki16646,11%
Remisy154,17%
Przetrwane bitwy13938,61%
Zniszczone czołgi2210,61
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy5141,43
Zadane uszkodzenia1.017,09
Punkty zajęcia bazy6971,94
Punkty obrony bazy5791,61
Doświadczenie599,47
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew148000
Zwycięstwa7752,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki6745,27%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6040,54%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi810,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,920,000,000,00
Wykryte pojazdy2451,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia513,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2801,8900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2211,4900,0000,0000,00
Doświadczenie416,460,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew148
Zwycięstwa7752,03%
Porażki6745,27%
Remisy42,70%
Przetrwane bitwy6040,54%
Zniszczone czołgi810,55
Zniszczonych/zgonów0,92
Wykryte pojazdy2451,66
Zadane uszkodzenia513,41
Punkty zajęcia bazy2801,89
Punkty obrony bazy2211,49
Doświadczenie416,46
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew277000
Zwycięstwa14351,62%00,00%00,00%00,00%
Porażki12645,49%00,00%00,00%00,00%
Remisy82,89%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10036,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1320,4800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy3101,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia763,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6632,3900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7182,5900,0000,0000,00
Doświadczenie456,660,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew277
Zwycięstwa14351,62%
Porażki12645,49%
Remisy82,89%
Przetrwane bitwy10036,10%
Zniszczone czołgi1320,48
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy3101,12
Zadane uszkodzenia763,33
Punkty zajęcia bazy6632,39
Punkty obrony bazy7182,59
Doświadczenie456,66
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2371000
Zwycięstwa120050,61%00,00%00,00%00,00%
Porażki113447,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy371,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy84335,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi13930,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,910,000,000,00
Wykryte pojazdy28021,1800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia722,610,000,000,00
Punkty zajęcia bazy32631,3800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy38611,6300,0000,0000,00
Doświadczenie458,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2371
Zwycięstwa120050,61%
Porażki113447,83%
Remisy371,56%
Przetrwane bitwy84335,55%
Zniszczone czołgi13930,59
Zniszczonych/zgonów0,91
Wykryte pojazdy28021,18
Zadane uszkodzenia722,61
Punkty zajęcia bazy32631,38
Punkty obrony bazy38611,63
Doświadczenie458,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew229000
Zwycięstwa11449,78%00,00%00,00%00,00%
Porażki10947,60%00,00%00,00%00,00%
Remisy62,62%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8737,99%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1490,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,050,000,000,00
Wykryte pojazdy3131,3700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.344,660,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2180,9500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1030,4500,0000,0000,00
Doświadczenie623,010,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew229
Zwycięstwa11449,78%
Porażki10947,60%
Remisy62,62%
Przetrwane bitwy8737,99%
Zniszczone czołgi1490,65
Zniszczonych/zgonów1,05
Wykryte pojazdy3131,37
Zadane uszkodzenia1.344,66
Punkty zajęcia bazy2180,95
Punkty obrony bazy1030,45
Doświadczenie623,01
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (223)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81187,28600265750,17%1393,59
AMX 13 909807,45566243948,34%1183,39
Rheinmetall Skorpion G 81297,13666149550,30%1333,59
T110E5101691,97639144447,85%1320,81
Bat.-Châtillon 25 t101860,35632143947,12%1645,71
M40/M4381076,34492143050,28%1265,25
T110E3101900,01604130047,62%1384,29
Škoda T 256866,42565118955,17%2085,04
M53/M5591389,7246997649,08%1505,58
Strv S1 81323,2762084250,48%1288,72
T92 HMC101286,6764770550,07%1025,23
T376681,1158568250,59%2137,82
T28 Concept 71010,9058167755,24%1533,37
SU-130PM 81417,4072758150,43%1420,95
FV4005 Stage II101345,9462552446,18%827,17
M46 Patton91213,9449652044,23%1089,35
T2971201,0548551651,36%1785,02
M10391273,7650848848,16%1121,50
Spähpanzer Ru 2519845,5864648248,96%1267,81
ELC EVEN 90 8533,4668748151,14%955,15
M18 Hellcat6820,0552247853,77%1592,13
T2881045,6347743449,31%996,95
M26 Pershing8910,9456142548,47%1133,42
T-34-856695,9647641152,31%1386,22
AMX Chasseur de chars 81054,1471340148,88%1405,19
T9591560,9264039551,39%1235,49
Lorraine 40 t 81478,8979537657,18%1994,20
M1271609,2242937349,87%3041,07
Bat.-Châtillon 25 t AP91389,0557934749,86%1386,91
T-4481025,9962734050,00%1394,36
T3281087,9464733549,85%1256,29
IS-381289,3671831858,49%1640,92
M4151087,2737630447,70%2445,13
AMX 13 757457,2839227044,81%752,82
T26E4 SuperPershing 81009,8273125450,79%1256,61
T25 AT7807,9757923751,90%1011,09
T-5491146,1371522144,80%1073,88
T207799,4463622053,64%1143,15
T499718,5154421448,13%893,51
M48A5 Patton101433,1162521246,23%959,83
Pz.Kpfw. II Luchs4222,8634620753,62%735,06
E 25 71051,9571020753,62%1418,75
Manticore10621,3670119847,98%549,81
VK 16.02 Leopard5230,3937419453,61%649,12
Object 140101628,7665219250,00%1293,09
KR-1111897,0484718945,50%1100,20
Emil I81408,3171218653,76%1735,24
AMX 12 t6443,9136917650,57%1117,27
Emil II91586,4767416552,12%1465,80
T71 DA7701,7560716555,15%1553,08
M41 Walker Bulldog8769,7659816557,58%1566,30
T-437819,9449516250,00%1350,87
T28 Prototype81234,6061415652,56%1410,64
Projet Louis 9922,5974115448,70%1108,07
LHMTV8627,7967314948,32%1099,31
IS7912,6250214652,05%1232,72
T25/271012,5653814157,45%1709,97
Panhard AML Lynx 6x68522,8154313941,01%696,06
GSOR 3301 AVR FS9594,5275913756,20%854,78
M66657,3543913646,32%1025,37
M36 Jackson6606,4333113649,26%1004,40
G.W. Panther7879,7969813655,88%1114,53
Progetto M35 mod. 46 81056,4364413446,27%1001,38
G.W. Tiger (P)8896,8861113250,00%934,06
AMX 13 10510866,7058812841,41%739,94
M7 Priest3490,3334412544,80%1766,06
T 55A 91269,2160212446,77%1076,71
Cromwell6735,7355412356,91%1679,77
M4A3E8 Sherman6582,1253912147,93%1092,59
Object 252U Defender 81151,8373112157,02%1193,32
M10 Wolverine5473,1532411747,86%1049,53
CS-52 LIS 8990,4064310944,95%942,05
M3 Lee4239,4826810759,81%901,61
T6981152,5059410750,47%1497,08
IS-7101646,2378110649,06%1157,72
Konštrukta T-34/1007877,1951710251,96%1383,41
Maus101719,8577710248,04%1111,23
M374215,111989954,55%717,89
AMX ELC bis5377,494459950,51%1336,97
T54E191489,746289850,00%1382,57
T216433,773929452,13%1263,54
T3091793,266099142,86%1480,18
SU-855555,023318747,13%1349,50
Kranvagn101373,647078648,84%938,12
T1 Heavy5476,094938547,06%975,92
Bat.-Châtillon 12 t8992,136948359,04%1988,03
Leo7894,656258052,50%1484,28
Stridsyxa 81159,977027852,56%1085,71
M2 Medium Tank3261,252917546,67%1018,71
SDP 60 Gonkiewicza91237,726747550,67%861,43
M4A1 Sherman5327,974067346,58%711,24
Ares 7581138,247817156,34%1294,19
Strv 746726,536157045,71%1355,07
SU-1527953,465317048,57%1406,69
Spähpanzer SP I C7753,766627044,29%1314,37
Windhund 81284,616386944,93%1145,74
T1 Cunningham1166,342786750,75%1039,43
Super Hellcat 7996,157206764,18%1512,12
Ikv 65 Alt II6692,585456648,48%1283,89
E 100101600,027636650,00%1068,65
Ares 8591060,896836648,48%784,14
Škoda T 245434,364026451,56%1304,55
Ikv 90 Typ B7946,536616248,39%1310,02
Brennos 81091,366656144,26%1005,16
TVP VTU Koncept81097,686566045,00%1387,61
SU-1006672,374016055,00%1161,79
VK 36.01 (H)6698,494805962,71%1248,04
T-345326,534175749,12%736,24
AE Phase I 91283,426785543,64%932,80
T110E4101833,096935444,44%1157,89
Hotchkiss EBR7644,306255455,56%1431,22
Lorraine 155 mle. 507794,346335347,17%815,34
A-20594,712335257,69%217,24
Škoda T 5091621,777415244,23%1288,73
O-I Experimental5738,294525166,67%1719,19
SDP 58 Kilana81025,345615042,00%859,68
T404361,922784858,33%1013,93
KV-137683,064274841,67%894,17
Tetrarch 2198,922514845,83%949,37
M75262,603474753,19%915,31
T803111231,187554542,22%574,92
Ikv 1035401,244564261,90%965,19
GSR 3301 Setter7392,676374252,38%792,99
Strv m/42-57 Alt A.2 6768,666094143,90%1272,83
M-II-Y71162,238113951,28%1599,78
SU-85B4329,714343873,68%968,86
Vz. 60S Dravec 101582,688173855,26%896,83
IS-3A 81082,187743857,89%1092,38
AMX 404148,332373641,67%359,36
VK 28.016173,562993650,00%312,71
TS-54 81031,536393638,89%935,49
25TP KSUST II5417,423253366,67%1073,22
BDR G1 B5403,063643366,67%863,86
Pz.Sfl. IVb4363,182783363,64%1254,53
Hummel6685,614833148,39%893,93
Kame 91271,506403040,00%811,95
Yong Bing 9962,736563046,67%601,67
M5A1 Stuart4220,313062948,28%626,62
Strv m/425430,964742842,86%1058,75
Fantôme 91121,646502846,43%889,20
Alecto4185,682862564,00%474,80
XM69 Hacker111498,207272548,00%809,39
M24 Chaffee5358,716652462,50%1464,09
Object 25791429,467502454,17%1335,64
AAT60 81005,675372429,17%723,34
Crusader6561,353832360,87%1928,63
Type 95 Heavy4237,172582343,48%586,76
T-50-2 6486,916732365,22%1474,53
K-91-PT 91305,055812231,82%868,96
Matilda IV 5475,005092060,00%1368,39
VK 30.01 (H)5564,475591968,42%1527,75
M5 Stuart454,423781968,42%257,99
SU-76M4164,001641921,05%198,25
E 7591559,427161936,84%1210,65
T7 Combat Car 298,442731850,00%363,83
StuG IV 5296,563051855,56%699,74
BT-7489,242381758,82%217,38
NC 70 Błyskawica101172,535941741,18%556,17
Char Futur 4 91411,597011747,06%1014,09
B14161,812431631,25%189,68
Sav m/434226,192701643,75%401,86
Tiger II8800,256581650,00%785,51
Carro da Combattimento 45 t 101555,885921631,25%821,98
ST vz. 394287,933281457,14%1020,69
Universal Carrier 2-pdr273,641301450,00%131,30
LTP 3124,711771421,43%353,37
Sherman VC Firefly 6587,865201450,00%848,15
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2129,713891457,14%565,73
T1 HMC2204,692171361,54%1472,71
T3 HMC2179,383181361,54%787,95
Type 2597 Chi-Ha3277,752891241,67%1060,96
AMX 13 F3 AM61020,677231250,00%1619,60
Pz.Kpfw. I Ausf. C3119,173761241,67%377,83
T2 Light Tank 2159,173921258,33%702,12
AS-XX 40 t111825,647191145,45%1197,18
T26E3 Eagle 7 71221,278441163,64%1922,44
Wespe3329,002901080,00%1186,84
Pawlack Tank6616,304171030,00%658,57
Black Prince II 7537,606401060,00%620,24
D2381,33174944,44%67,86
SDP 44 Burza6914,44704988,89%1553,34
G.W. Tiger91012,11766966,67%982,48
MTLS-1G14 3352,22476944,44%1404,74
M3 Stuart374,00284875,00%283,11
40TP Habicha6483,38464850,00%759,02
SDP 57 Gowika7803,25483837,50%890,33
Valentine AT4245,50218837,50%446,58
Pz.Kpfw. I212,38166850,00%111,42
Durchbruchswagen 24165,88337862,50%400,29
AMX ELC 901 6490,13418837,50%1177,94
T2 Medium Tank2203,14276771,43%1446,58
M24E2 Super Chaffee 6512,43484728,57%1143,44
T-284341,50283650,00%1137,29
Grille5452,83370650,00%766,18
T-45 2192,67273650,00%831,86
T56 GMC363,8084540,00%0,00
Type 3 Chi-Nu Kai 5258,20332560,00%609,03
Bretagne Panther 6824,00565540,00%1179,07
Hotchkiss H35249,25200450,00%73,08
105 leFH18B2 5730,00424425,00%1105,77
Type T-345303,75276425,00%520,63
AT-12104,752904100,00%449,10
ISU-1528376,00483450,00%209,01
43 M. Toldi III 3152,75227475,00%745,50
Leox 91109,00849475,00%845,61
TKS z n.k.m. 20 mm 2201,333613100,00%1348,81
Type 97 Te-Ke 255,33157366,67%251,06
T-29 382,67181366,67%257,29
Prototipo 6 81256,3338830,00%940,35
M14/41264,00147250,00%71,62
Pz.Kpfw. II244,50140250,00%85,14
T-26238,007020,00%0,00
Type 3 Ju-Nu61161,00865250,00%1835,72
M4A2E4 Sherman 5158,5017320,00%156,44
Vz. 58 Medvěd 91657,0048320,00%1308,26
T1E6 259,001862100,00%267,47
BT-7 artillery 3259,00301250,00%944,26
Renault NC-3110,001931100,00%261,00
MS-110,001501100,00%261,00
Valentine II 447,0010510,00%0,00
Light Mk. VIC 20,001861100,00%261,00
T26E5 80,0018010,00%0,00
Renault R35/FCM 36 2542,0056710,00%1200,15

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 21.09.2016
Stopień: Dowódca
Dołączył: 21.09.2016
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.02.2016
Opuścił klan: 02.03.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.04.2015
Opuścił klan: 01.06.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.06.2015
Opuścił klan: 17.06.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.09.2015
Opuścił klan: 16.11.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.04.2016
Opuścił klan: 19.09.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 21.06.2015
Opuścił klan: 04.09.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.11.2015
Opuścił klan: 10.01.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.03.2016
Opuścił klan: 25.04.2016
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 26.08.2014
Opuścił klan: 29.03.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.07.2014