Maverick_5567

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.08.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1584816112326
Ø Poziom7,549,069,569,37
Zwycięstwa879155,47%743,75%6255,36%17252,76%
Porażki686443,31%956,25%4842,86%14945,71%
Remisy1931,22%00,00%21,79%51,53%
Przetrwane bitwy481830,40%531,25%3430,36%10431,90%
Zniszczone czołgi191421,21191,191070,962930,90
Zniszczonych/zgonów1,741,731,371,32
Wykryte pojazdy178761,13130,811171,043361,03
Zadane uszkodzenia1.605,382.255,562.443,022.130,91
Punkty zajęcia bazy79350,50140,88140,131800,55
Punkty obrony bazy101120,6400,00410,37410,13
Doświadczenie725,77912,69986,92915,00
WN71575,171285,361401,881254,26
WN82294,552048,942071,861800,20
Ogółem
Ilość bitew15848
Ø Poziom7,54
Zwycięstwa879155,47%
Porażki686443,31%
Remisy1931,22%
Przetrwane bitwy481830,40%
Zniszczone czołgi191421,21
Zniszczonych/zgonów1,74
Wykryte pojazdy178761,13
Zadane uszkodzenia1.605,38
Punkty zajęcia bazy79350,50
Punkty obrony bazy101120,64
Doświadczenie725,77
WN71575,17
WN82294,55
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew16
Ø Poziom9,06
Zwycięstwa743,75%
Porażki956,25%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy531,25%
Zniszczone czołgi191,19
Zniszczonych/zgonów1,73
Wykryte pojazdy130,81
Zadane uszkodzenia2.255,56
Punkty zajęcia bazy140,88
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie912,69
WN71285,36
WN82048,94
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew112
Ø Poziom9,56
Zwycięstwa6255,36%
Porażki4842,86%
Remisy21,79%
Przetrwane bitwy3430,36%
Zniszczone czołgi1070,96
Zniszczonych/zgonów1,37
Wykryte pojazdy1171,04
Zadane uszkodzenia2.443,02
Punkty zajęcia bazy140,13
Punkty obrony bazy410,37
Doświadczenie986,92
WN71401,88
WN82071,86
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew326
Ø Poziom9,37
Zwycięstwa17252,76%
Porażki14945,71%
Remisy51,53%
Przetrwane bitwy10431,90%
Zniszczone czołgi2930,90
Zniszczonych/zgonów1,32
Wykryte pojazdy3361,03
Zadane uszkodzenia2.130,91
Punkty zajęcia bazy1800,55
Punkty obrony bazy410,13
Doświadczenie915,00
WN71254,26
WN81800,20
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa228,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki571,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy114,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,1400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,170,000,000,00
Wykryte pojazdy40,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.407,710,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie412,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa228,57%
Porażki571,43%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy114,29%
Zniszczone czołgi10,14
Zniszczonych/zgonów0,17
Wykryte pojazdy40,57
Zadane uszkodzenia1.407,71
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie412,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa133,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki266,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi31,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy31,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.163,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie420,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa133,33%
Porażki266,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi31,00
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy31,00
Zadane uszkodzenia1.163,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie420,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew15000
Zwycięstwa1066,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki533,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy213,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi90,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,690,000,000,00
Wykryte pojazdy291,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia621,930,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie724,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew15
Zwycięstwa1066,67%
Porażki533,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy213,33%
Zniszczone czołgi90,60
Zniszczonych/zgonów0,69
Wykryte pojazdy291,93
Zadane uszkodzenia621,93
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie724,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew108000
Zwycięstwa6661,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki4137,96%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,93%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4238,89%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi900,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,360,000,000,00
Wykryte pojazdy1421,3100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia846,360,000,000,00
Punkty zajęcia bazy900,8300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2482,3000,0000,0000,00
Doświadczenie595,920,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew108
Zwycięstwa6661,11%
Porażki4137,96%
Remisy10,93%
Przetrwane bitwy4238,89%
Zniszczone czołgi900,83
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy1421,31
Zadane uszkodzenia846,36
Punkty zajęcia bazy900,83
Punkty obrony bazy2482,30
Doświadczenie595,92
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew17000
Zwycięstwa741,18%00,00%00,00%00,00%
Porażki1058,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy635,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,450,000,000,00
Wykryte pojazdy60,3500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.788,530,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy80,4700,0000,0000,00
Doświadczenie576,820,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew17
Zwycięstwa741,18%
Porażki1058,82%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy635,29%
Zniszczone czołgi160,94
Zniszczonych/zgonów1,45
Wykryte pojazdy60,35
Zadane uszkodzenia1.788,53
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy80,47
Doświadczenie576,82
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (222)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M4A1 Revalorisé 81671,0281858151,12%2358,75
FCM 50 t 81595,5283454854,56%2242,46
Škoda T 5092521,3484236857,07%2873,75
M2 Light2380,7054034764,84%2429,29
T-54 ltwt.91411,6268134150,44%2376,32
T-1092245,1875329948,16%2479,76
AMX 50 12092066,5267829452,72%2170,95
E 5092407,6186228461,97%2806,36
AMX 50 B102665,3564028354,06%2583,35
IS-381440,5458027356,78%1871,92
AMX 50 10081922,0683126561,13%2808,66
Strv 103B102615,4577625358,89%2110,80
ARL 4461117,2355224858,47%2474,07
Object 430U102356,1876423550,64%2037,30
Strv 103-092379,1972622249,10%2336,74
T-5492028,3588721257,55%2477,47
IS-7102677,6087121064,76%2643,37
Object 43092149,6079920352,71%2308,42
Škoda T 40 61020,4061919958,29%2488,05
Nashorn61186,8360818354,10%2434,02
WZ-111 model 1-492551,5986517563,43%3131,19
Panther II81411,7071317157,89%2133,71
WZ-111 model 5A102630,2371616448,78%2274,07
KV-8561143,3270515461,69%2583,85
AMX M4 mle. 49 Liberté 81634,1488315453,90%2177,41
T-127 3444,7747915157,62%2290,30
Super Conqueror102910,5488314756,46%2600,87
AE Phase I 92267,8876714753,74%2401,28
UDES 0381799,2961213955,40%2258,76
TVP VTU Koncept81481,4879213554,81%2314,50
TVP T 50/51102531,9274213551,85%2471,05
Sturer Emil71245,4161213557,04%2063,56
Rhm.-Borsig Waffenträger81830,9568313454,48%2033,82
T-345760,0960313363,16%2819,95
IS71514,1276513060,00%2598,87
KV-1S6866,2557513063,08%2135,63
T25 Pilot Number 1 81467,4688312556,80%2329,90
SU-10181903,7683512454,84%2581,16
AMX M4 mle. 4571550,7679812360,98%2569,92
E 50 Ausf. M102553,3467912360,16%2548,59
AMX Canon d'assaut 105 81720,2478012352,85%1891,96
Type 6192046,4688611752,99%2122,30
Conqueror92114,5971611752,14%2035,29
AMX 13 F3 AM6820,6041211753,85%1324,42
MT-256469,4543411353,98%1419,24
T54E192202,6591111053,64%2309,47
Emil II92636,2694610954,13%2674,44
50TP Tyszkiewicza92577,7877410862,04%2850,60
Ikv 90 Typ B71266,7066210748,60%2216,87
60TP Lewandowskiego102528,2684210350,49%1952,06
AMX 12 t6839,7364710157,43%2933,74
50TP prototyp 81617,3584810054,00%1845,97
Konštrukta T-34/10071384,138019961,62%2886,88
Kranvagn102691,618619844,90%2153,64
11081618,998229857,14%2164,53
T-100 LT101417,787669855,10%1918,16
STA-181446,107679650,00%1910,79
AMX 13 7571078,676129651,04%2678,63
T 55A 92216,518349250,00%2320,96
Centurion Mk. I81513,267729140,66%2135,68
LTTB8944,876188959,55%2001,97
T6981699,369128653,49%2508,24
Emil I81713,208308555,29%1971,46
VK 30.02 (M)6986,895958554,12%2199,85
T-284566,735668463,10%2381,12
T-62A102428,927638354,22%2391,99
TNH T Vz. 5192848,0211238262,20%3135,65
E 65 Zwilling 81839,849738253,66%1927,36
T-4481717,097917960,76%2806,62
BDR G1 B5893,687297955,70%2287,05
KV-15804,275577754,55%2104,39
Black Prince71093,646777552,00%1541,34
Type 586764,346437352,05%1603,41
Object 274a 81626,599237354,79%2090,71
Cruiser Mk. III3322,645107266,67%2013,73
Vz. 63P112522,729047250,00%1591,66
Char Futur 4 92385,299267250,00%2174,42
TNH 105/100081525,707617140,85%1853,53
STB-1102383,168317050,00%2060,15
Pz.Sfl. IVc5804,755836957,97%2197,82
Panther71244,008556650,00%2435,81
Škoda T 2561142,207596657,58%3144,77
IS-271359,728506563,08%2033,95
Ikv 65 Alt II61060,006866456,25%2287,37
M4A1 Sherman5756,246316371,43%2621,91
Chrysler K GF 81642,508836264,52%2083,36
Churchill VII6887,536506063,33%1797,60
Panhard AMD 178B6791,385736055,00%2726,28
Object 26391981,537776060,00%2072,29
T2071295,787305955,93%2113,26
Type T-345593,124825937,29%1626,93
Bat.-Châtillon 12 t81064,346995856,90%2146,04
Comet71106,757545750,88%1880,22
T-29 3526,395635664,29%2516,23
Marder 38T4717,984515060,00%2556,08
T71 DA71009,408145062,00%2767,60
53TP Markowskiego81701,359494967,35%2195,20
T-505376,883444837,50%1362,86
T216939,698014862,50%3606,53
Object 268 Version 4102209,717334856,25%1737,76
Type 5 Chi-Ri71225,248024654,35%2168,47
AMX ELC bis5551,724564636,96%2015,79
Lorraine 155 mle. 507848,334844546,67%890,75
M4A3E2 Sherman Jumbo6886,475814548,89%1921,65
Vz. 55102087,367994450,00%1458,11
Cromwell61026,568164360,47%2442,12
Vz. 44-171276,288094346,51%1628,82
T-45 2217,073424259,52%1179,91
Bat.-Châtillon Bourrasque 81413,577594245,24%1583,34
T-28E with F-30 4769,676454259,52%2492,16
Škoda T 245667,245364146,34%2072,85
Caernarvon82151,249444158,54%3067,71
T-50-2 6872,108074175,61%3438,03
T57 Heavy102233,806814037,50%1487,28
45TP Habicha71504,777303943,59%2271,99
AMX 13 105 AM mle. 505422,973353953,85%900,42
AMX 105 AM mle. 474418,033143961,54%1602,17
Ares 7581389,269313961,54%1824,52
Leo71178,976293847,37%1975,63
Terrifiant 92348,329603850,00%1776,53
M661330,896853743,24%2298,65
Pz.Kpfw. 5582031,0010613759,46%2102,64
M75428,895133663,89%1772,57
T3 HMC2288,173383669,44%1659,11
Matilda4613,804293560,00%2450,62
VK 30.01 (H)5743,155533455,88%2171,93
25TP KSUST II5877,095713348,48%2509,40
M10391712,308693351,52%1612,39
Ares 8591756,978543351,52%1576,61
Pz.Kpfw. II2426,208283076,67%2990,63
Marder II3373,774353056,67%1425,86
T2971386,838252955,17%1782,41
M446772,765642955,17%1262,36
Pz.Kpfw. III Ausf. E3319,143192842,86%1073,74
T28 Concept 71328,616802853,57%2202,17
Strv 7461256,747952762,96%3467,90
Churchill I5794,375562740,74%1920,63
Durchbruchswagen 24478,044452774,07%1734,66
T1 Cunningham1224,384002650,00%1640,80
BZ-16681454,627772650,00%1665,37
D23371,205602572,00%2140,76
Strv m/425632,484932556,00%1862,60
Type 4 Chi-To61091,207412548,00%2324,64
T-463273,923912437,50%1243,36
Centurion Mk. 7/192007,927762450,00%2095,28
Super Hellcat 71315,717722462,50%2125,77
Kpz. Erich Konzept I 91920,958772259,09%1848,21
MS-11239,294392166,67%1641,97
Type 3 Chi-Nu5682,405072060,00%2316,14
Covenanter5572,956422060,00%2299,75
Tiger 131 61137,057542055,00%2038,91
ELC EVEN 90 8761,908042060,00%1468,01
M3 Lee4406,374251947,37%1575,12
Hotchkiss EBR7538,426271952,63%1082,31
Versuchspanzer 5792460,0010701963,16%2150,00
Tiger I71883,4410041850,00%2592,98
Lago4741,895011838,89%2639,57
Crusader6610,565861855,56%2032,97
VK 36.01 (H)61139,178471861,11%2087,46
Sav m/434369,334161861,11%1098,51
Object 703 Version II 81210,006451827,78%961,97
Progetto M35 mod. 46 81324,067411844,44%1328,67
Vz. 62 Jasan 91687,898511861,11%1484,79
BZ-5871486,949781770,59%2100,51
Cobra 92390,719681747,06%2249,70
LT vz. 383258,752821662,50%1286,32
S-517950,886171631,25%1101,26
Lorraine 155 mle. 5181212,636221637,50%1084,19
SU-122V 91586,446771637,50%1170,89
KR-1112672,5011161675,00%1707,58
40TP Habicha61189,877341540,00%2321,19
T2 Medium Tank2268,074101566,67%1788,94
Ares 90101947,939631566,67%1753,44
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4662,077151560,00%2045,44
Vz. 58 Medvěd 91444,478741560,00%1309,96
Ikv 1035458,003571435,71%973,41
SPHT 91945,797131435,71%1125,81
14TP4641,006111275,00%3119,10
Type 64 61088,258831250,00%3244,75
Type 1 Chi-He4560,274271154,55%1960,03
Panzerjäger I2342,005011163,64%1572,23
Ikv 723330,404131060,00%1090,94
KV-26892,107441070,00%1622,18
AMX Chasseur de chars 81526,007401040,00%2100,92
MTLS-1G14 3260,44324977,78%1118,16
Kolohousenka1195,75275875,00%1240,07
LT vz. 352260,75295862,50%1627,68
Cruiser Mk. IV4336,00482875,00%1307,59
T-262210,29255771,43%1258,02
M5 Stuart4278,71449757,14%830,18
Vz. 68 Squall 8515,00814785,71%918,58
D12135,00301650,00%475,13
Lorraine 39L AM3330,50247633,33%1197,86
Vickers Medium Mk. I1194,20218520,00%1117,41
BZ-6892587,801000560,00%2162,92
Tetrarch 2549,00595580,00%5088,52
TKS z n.k.m. 20 mm 2127,75336475,00%753,52
Renault FT 75 BS2156,00307475,00%1049,90
Type 97 Chi-Ha3347,25292450,00%1086,07
Leichttraktor1229,50507475,00%1505,23
Black Prince II 71004,0048540,00%1089,82
IS-2 shielded 71163,75540450,00%1350,61
MKA 2397,75508450,00%1684,80
Leox 91521,50957475,00%1372,81
Fiat 30001257,00376333,33%1469,82
Renault Otsu1280,00454366,67%1760,04
Renault NC-311308,005743100,00%2113,25
Pvlvv fm/422102,00281333,33%164,31
SU-861031,339053100,00%1583,37
FCM 36283,67187366,67%353,64
Type 63 8533,6737930,00%256,56
Renault FT1475,50640250,00%5045,54
4TP1271,007912100,00%1883,80
AMX 383197,003242100,00%722,05
Gabler’s Destroyer 5836,00732250,00%2117,19
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6906,5011082100,00%3126,58
Windhund 82207,0067820,00%2544,30
KV-1SA 5611,00546250,00%1150,81
L-60 2232,5031820,00%1079,37
Prototipo 6 81702,00773250,00%1536,70
Strv fm/211214,0034710,00%1137,09
Pz.Sfl. IC 4133,003481100,00%367,54

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.08.2026