MarcinPL96

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.08.2012

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13997000
Ø Poziom7,230,000,000,00
Zwycięstwa708250,60%00,00%00,00%00,00%
Porażki675848,28%00,00%00,00%00,00%
Remisy1571,12%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy437931,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi120780,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,260,000,000,00
Wykryte pojazdy113220,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.064,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy184481,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy76790,5500,0000,0000,00
Doświadczenie494,870,000,000,00
WN71096,880,000,000,00
WN81403,440,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13997
Ø Poziom7,23
Zwycięstwa708250,60%
Porażki675848,28%
Remisy1571,12%
Przetrwane bitwy437931,29%
Zniszczone czołgi120780,86
Zniszczonych/zgonów1,26
Wykryte pojazdy113220,81
Zadane uszkodzenia1.064,88
Punkty zajęcia bazy184481,32
Punkty obrony bazy76790,55
Doświadczenie494,87
WN71096,88
WN81403,44
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew67000
Zwycięstwa2232,84%00,00%00,00%00,00%
Porażki4465,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,49%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2029,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi370,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy540,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.473,300,000,000,00
Punkty zajęcia bazy540,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy440,6600,0000,0000,00
Doświadczenie280,870,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew67
Zwycięstwa2232,84%
Porażki4465,67%
Remisy11,49%
Przetrwane bitwy2029,85%
Zniszczone czołgi370,55
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy540,81
Zadane uszkodzenia1.473,30
Punkty zajęcia bazy540,81
Punkty obrony bazy440,66
Doświadczenie280,87
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32000
Zwycięstwa1134,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki1959,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy26,25%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy928,13%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi300,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,300,000,000,00
Wykryte pojazdy170,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia885,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie328,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew32
Zwycięstwa1134,38%
Porażki1959,38%
Remisy26,25%
Przetrwane bitwy928,13%
Zniszczone czołgi300,94
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy170,53
Zadane uszkodzenia885,06
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie328,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa116,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki583,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy30,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia257,170,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie111,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa116,67%
Porażki583,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,33
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy30,50
Zadane uszkodzenia257,17
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie111,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew160000
Zwycięstwa6842,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki9257,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4729,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi810,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,720,000,000,00
Wykryte pojazdy970,6100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia541,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy820,5100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1210,7600,0000,0000,00
Doświadczenie283,990,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew160
Zwycięstwa6842,50%
Porażki9257,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy4729,38%
Zniszczone czołgi810,51
Zniszczonych/zgonów0,72
Wykryte pojazdy970,61
Zadane uszkodzenia541,55
Punkty zajęcia bazy820,51
Punkty obrony bazy1210,76
Doświadczenie283,99
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew75000
Zwycięstwa4256,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3344,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3040,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi640,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,420,000,000,00
Wykryte pojazdy901,2000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.014,110,000,000,00
Punkty zajęcia bazy971,2900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4065,4100,0000,0000,00
Doświadczenie502,320,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew75
Zwycięstwa4256,00%
Porażki3344,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3040,00%
Zniszczone czołgi640,85
Zniszczonych/zgonów1,42
Wykryte pojazdy901,20
Zadane uszkodzenia1.014,11
Punkty zajęcia bazy971,29
Punkty obrony bazy4065,41
Doświadczenie502,32
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13000
Zwycięstwa538,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki861,54%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy646,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi100,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,430,000,000,00
Wykryte pojazdy302,3100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia878,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie212,460,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13
Zwycięstwa538,46%
Porażki861,54%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy646,15%
Zniszczone czołgi100,77
Zniszczonych/zgonów1,43
Wykryte pojazdy302,31
Zadane uszkodzenia878,92
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie212,46
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (190)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T26E4 SuperPershing 81131,71624132952,22%1533,00
T-1091494,1756455849,10%1504,33
T-5491420,7957452349,14%1546,70
IS-7102086,4757440645,07%1835,12
Object 70492147,9965938251,57%1960,36
ISU-15281233,4642437150,13%1312,19
G.W. Tiger (P)81237,3442436848,91%1634,39
G.W. Tiger91496,5249733752,23%1596,32
AMX 13 909863,1052531948,90%1288,28
Object 268102310,2350931249,36%1807,46
IS-381159,5251829048,97%1324,92
IS-3A 81649,7274326756,18%1973,15
KV-481131,2854124747,37%1266,90
T-448972,4755123247,84%1351,61
SU-1527847,5941421751,61%1154,24
KV-15385,3133021249,06%664,79
VK 45.02 (P) Ausf. B91537,0462120754,11%1466,26
VK 45.02 (P) Ausf. A81180,0854320354,19%1398,26
G.W. Panther71151,3640919648,47%1703,15
T-34-856538,2936817149,12%945,14
Hummel61036,9841416649,40%1602,37
Bat.-Châtillon 25 t AP91432,0158416451,83%1437,34
IS7777,2549416152,17%986,13
KV-856570,8749315852,53%837,88
SU-1006666,8943514944,30%1067,54
Tiger (P)71105,2456514854,05%1715,92
Löwe 81557,5788714757,82%2085,55
M4A3E2 Sherman Jumbo6840,3457114560,69%2013,27
ST-I91639,5864414452,08%1631,77
T-437772,3846014245,77%1180,34
Grille5676,9932814052,14%1734,45
VK 30.01 (P)6550,8437513856,52%947,76
SU-855345,5422713741,61%574,25
AMX 13 757530,0151713759,12%1120,99
AMX 12 t6380,6936013047,69%933,71
T-1506739,8346211762,39%1441,91
60TP Lewandowskiego101983,5177511456,14%1495,86
AT 1581216,2656411350,44%1320,95
Tortoise91895,5189811359,29%1652,37
AT 86709,7943111046,36%1281,33
ARL 446835,6742910547,62%1560,66
AT 771316,1457810555,24%1970,05
M18 Hellcat6697,1343910254,90%1304,57
AMX M4 mle. 4571066,2851910151,49%1393,18
T25/27967,2548310151,49%1418,25
50TP Tyszkiewicza91939,358609454,26%1865,29
T675354,372638952,81%689,99
Nashorn6688,913348937,08%957,68
E 7591736,747908660,47%1737,98
Churchill I5326,343088547,06%522,08
T-262160,792008550,59%763,49
T-284141,142028446,43%242,64
AMX ELC bis5166,672447848,72%387,64
Tiger I71100,485807761,04%1498,72
T-46393,631537652,63%244,00
AT 25430,923107651,32%981,58
SU-85B4247,682347550,67%531,34
T-345271,762837456,76%686,84
T6981173,346026240,32%1318,90
Sturer Emil7857,654755756,14%1136,77
Churchill VII6466,323455644,64%624,17
Wespe3382,182975651,79%1625,18
KV-26641,054395651,79%1086,86
Type 3 Chi-Nu5402,833245451,85%1095,44
AMX 50 10081119,835275448,15%1145,49
FV217 Badger102035,136785341,51%1359,62
KV-371283,696445154,90%1875,37
53TP Markowskiego81291,166625040,00%1450,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5437,983714862,50%1314,59
Alecto4262,341994731,91%521,47
VK 100.01 (P)81304,006034725,53%1299,84
BDR G1 B5420,303584650,00%734,53
T-505117,352824654,35%266,36
LTP 3201,582304540,00%888,89
Matilda4128,571644440,91%84,15
SU-76M4140,931604341,86%155,40
Rhm.-Borsig Waffenträger81364,985384344,19%1262,65
B14242,812274257,14%629,63
G.W. E 100101484,405974057,50%1405,22
Pz.Sfl. IVc5495,313213953,85%1143,76
T2071057,116823855,26%1749,08
Tiger II8947,714803842,11%831,11
M446956,745953565,71%1826,05
Ikv 1035430,033123450,00%926,29
Type 3 Chi-Nu Kai 5399,943213447,06%1040,30
M4A1 Sherman5304,913163243,75%651,13
S-5171088,847073253,13%1525,03
T297853,815363259,38%1041,01
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4205,322363151,61%591,42
Ikv 65 Alt II6737,904073043,33%1351,28
Marder 38T4424,573343063,33%1365,01
AMX 404137,412012944,83%313,84
A-20558,932472842,86%45,25
Type 5 Ke-Ho4378,573332853,57%1391,51
SU-182127,681112850,00%681,56
Light Mk. VIC 2133,072042762,96%751,44
MT-256392,736362669,23%1201,11
Object 140101550,885012638,46%1166,00
45TP Habicha71252,126482544,00%1959,17
Covenanter5122,961862450,00%214,11
T1 Cunningham1172,352142356,52%1152,43
Pz.Kpfw. II2121,962542339,13%273,54
Pz.Kpfw. III Ausf. E3138,051542218,18%197,66
AT-12138,001332236,36%311,95
D23228,142272142,86%827,80
Vickers Medium Mk. III3124,291602157,14%376,28
AMX 383114,862512152,38%251,14
T7 Combat Car 290,331632138,10%193,14
25TP KSUST II5345,903812055,00%848,02
Valentine AT4215,302042065,00%623,28
M8A14377,853502060,00%1103,48
Pz.Kpfw. III Ausf. J4143,742391968,42%385,75
M2 Medium Tank377,791331947,37%83,11
Bat.-Châtillon 25 t101274,395631838,89%768,55
T28 Prototype81008,677001872,22%1039,71
LTG7507,444781838,89%932,58
Ikv 90 Typ B71180,945351723,53%1551,42
O-I6868,125241747,06%1477,29
14TP4200,502131637,50%469,42
T-62A101560,256131637,50%1259,32
T1E6 2122,312671643,75%429,74
Sav m/434401,673411560,00%1319,74
Cavalier5500,402951546,67%1038,59
Object 277101985,877231553,33%1607,17
M5A1 Stuart4133,071251428,57%179,45
BT-7439,622281361,54%208,47
M415573,463601330,77%721,68
M5 Stuart4127,002331338,46%96,18
T56 GMC392,542231346,15%97,52
MS-1153,171631275,00%279,41
SU-263190,251821258,33%510,54
Bat.-Châtillon 12 t8895,506101250,00%1516,40
Pz.Kpfw. VII101956,006131233,33%1159,45
M3 Lee4238,703071090,00%941,52
Type 2597 Chi-Ha3184,702481060,00%678,13
T-50-2 6509,505101060,00%1532,17
O-I Experimental5273,33213922,22%224,17
Cruiser Mk. IV4221,33228955,56%674,44
BT-22127,38194837,50%422,84
10TP3321,50372875,00%1635,36
Marder II3100,50124825,00%48,09
Type 98 Ke-Ni3239,86249771,43%1194,77
T2 Medium Tank2144,43127714,29%583,19
Pz.Kpfw. III/IV5412,00333757,14%1078,63
E 100101488,57599714,29%884,60
M2 Light2252,67286633,33%1025,46
Cruiser Mk. II2169,00159633,33%511,23
Loyd Gun Carriage265,17127683,33%409,93
M3 Stuart3184,40293580,00%791,42
Strv m/40L3153,80206540,00%292,88
Pz.Kpfw. 35 (t)2134,20174560,00%639,97
40TP Habicha6529,20590580,00%1037,17
Pz.Kpfw. 38 (t)3121,40236560,00%373,16
Type 95 Heavy4472,40372540,00%1865,33
Valentine3210,40266560,00%783,81
T3 HMC2170,40238540,00%572,42
VK 30.02 (M)61132,60417520,00%2168,65
Vickers Medium Mk. II299,75181450,00%341,00
M14/412186,50252450,00%612,42
7TP2191,25154450,00%579,99
Type 97 Te-Ke 293,00176475,00%475,26
Sexton II3104,25140450,00%267,05
SU-54172,25154450,00%269,34
Cruiser Mk. I1124,25197450,00%499,56
Type 89 I-Go/Chi-Ro2132,25145450,00%372,57
Fiat 30001234,67172333,33%971,55
Type 95 Ha-Go2176,67218366,67%854,29
Hotchkiss H35299,673383100,00%462,98
D1298,0084333,33%188,06
Leichttraktor1133,67289333,33%446,08
Type 586883,33488366,67%2076,54
Universal Carrier 2-pdr2228,67185333,33%924,23
Type 64 6324,33240333,33%501,09
LT vz. 35294,003662100,00%465,70
4TP169,00102250,00%148,12
Vickers Mk. E Type B251,0092250,00%79,78
Cruiser Mk. III3145,00169250,00%542,33
AMR 35 2145,003572100,00%720,60
StuG IV 5286,002942100,00%670,74
Kolohousenka187,005610,00%173,27
Renault FT1102,001741100,00%587,36
Panzerjäger I2116,001821100,00%445,55
KV-1SA 5878,009151100,00%2514,13
T-29 3106,002051100,00%345,03
Rheinmetall Skorpion G 81435,0048510,00%1352,94
M24E2 Super Chaffee 61075,0047710,00%3227,79
T28 Concept 7299,0014610,00%103,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2374,0058510,00%2189,63
M10 RBFM 580,0014310,00%0,00
Super Hellcat 71652,00116310,00%3821,95

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.08.2012
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.08.2012
Opuścił klan: 24.12.2024