MansteinB

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy40000066316
Ø Poziom8,540,009,949,52
Zwycięstwa2393059,83%00,00%3756,06%20464,56%
Porażki1562439,06%00,00%2740,91%10432,91%
Remisy4461,12%00,00%23,03%82,53%
Przetrwane bitwy1754043,85%00,00%2842,42%16251,27%
Zniszczone czołgi608861,5200,001231,865931,88
Zniszczonych/zgonów2,710,003,243,85
Wykryte pojazdy526591,3200,00731,113791,20
Zadane uszkodzenia2.423,540,003.634,333.618,38
Punkty zajęcia bazy322180,8100,0000,00690,22
Punkty obrony bazy508681,2700,0090,142570,81
Doświadczenie867,230,001.056,031.197,21
WN72001,960,002060,632308,13
WN83243,240,003725,004251,78
Ogółem
Bitwy40000
Ø Poziom8,54
Zwycięstwa2393059,83%
Porażki1562439,06%
Remisy4461,12%
Przetrwane bitwy1754043,85%
Zniszczone czołgi608861,52
Zniszczonych/zgonów2,71
Wykryte pojazdy526591,32
Zadane uszkodzenia2.423,54
Punkty zajęcia bazy322180,81
Punkty obrony bazy508681,27
Doświadczenie867,23
WN72001,96
WN83243,24
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy66
Ø Poziom9,94
Zwycięstwa3756,06%
Porażki2740,91%
Remisy23,03%
Przetrwane bitwy2842,42%
Zniszczone czołgi1231,86
Zniszczonych/zgonów3,24
Wykryte pojazdy731,11
Zadane uszkodzenia3.634,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy90,14
Doświadczenie1.056,03
WN72060,63
WN83725,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy316
Ø Poziom9,52
Zwycięstwa20464,56%
Porażki10432,91%
Remisy82,53%
Przetrwane bitwy16251,27%
Zniszczone czołgi5931,88
Zniszczonych/zgonów3,85
Wykryte pojazdy3791,20
Zadane uszkodzenia3.618,38
Punkty zajęcia bazy690,22
Punkty obrony bazy2570,81
Doświadczenie1.197,21
WN72308,13
WN84251,78
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy908000
Zwycięstwa59265,20%00,00%00,00%00,00%
Porażki28931,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy272,97%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy47051,76%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7910,8700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,810,000,000,00
Wykryte pojazdy6930,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.055,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6920,7600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5740,6300,0000,0000,00
Doświadczenie953,610,000,000,00
Ogółem
Bitwy908
Zwycięstwa59265,20%
Porażki28931,83%
Remisy272,97%
Przetrwane bitwy47051,76%
Zniszczone czołgi7910,87
Zniszczonych/zgonów1,81
Wykryte pojazdy6930,76
Zadane uszkodzenia2.055,81
Punkty zajęcia bazy6920,76
Punkty obrony bazy5740,63
Doświadczenie953,61
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy260000
Zwycięstwa18771,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki6625,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy72,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14053,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2250,8700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,880,000,000,00
Wykryte pojazdy2831,0900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.199,370,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6692,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3101,1900,0000,0000,00
Doświadczenie838,170,000,000,00
Ogółem
Bitwy260
Zwycięstwa18771,92%
Porażki6625,38%
Remisy72,69%
Przetrwane bitwy14053,85%
Zniszczone czołgi2250,87
Zniszczonych/zgonów1,88
Wykryte pojazdy2831,09
Zadane uszkodzenia1.199,37
Punkty zajęcia bazy6692,57
Punkty obrony bazy3101,19
Doświadczenie838,17
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy98000
Zwycięstwa6364,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki3131,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy44,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5152,04%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi860,8800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,830,000,000,00
Wykryte pojazdy1041,0600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia690,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy160,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy570,5800,0000,0000,00
Doświadczenie515,470,000,000,00
Ogółem
Bitwy98
Zwycięstwa6364,29%
Porażki3131,63%
Remisy44,08%
Przetrwane bitwy5152,04%
Zniszczone czołgi860,88
Zniszczonych/zgonów1,83
Wykryte pojazdy1041,06
Zadane uszkodzenia690,89
Punkty zajęcia bazy160,16
Punkty obrony bazy570,58
Doświadczenie515,47
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy22000
Zwycięstwa836,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki1463,64%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy731,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi140,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy130,5900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.344,820,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy210,9500,0000,0000,00
Doświadczenie363,730,000,000,00
Ogółem
Bitwy22
Zwycięstwa836,36%
Porażki1463,64%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy731,82%
Zniszczone czołgi140,64
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy130,59
Zadane uszkodzenia1.344,82
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy210,95
Doświadczenie363,73
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy759000
Zwycięstwa44658,76%00,00%00,00%00,00%
Porażki31040,84%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,40%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy33544,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6250,8200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,470,000,000,00
Wykryte pojazdy7591,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.239,940,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6710,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy37184,9000,0000,0000,00
Doświadczenie667,310,000,000,00
Ogółem
Bitwy759
Zwycięstwa44658,76%
Porażki31040,84%
Remisy30,40%
Przetrwane bitwy33544,14%
Zniszczone czołgi6250,82
Zniszczonych/zgonów1,47
Wykryte pojazdy7591,00
Zadane uszkodzenia1.239,94
Punkty zajęcia bazy6710,88
Punkty obrony bazy37184,90
Doświadczenie667,31
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy6204000
Zwycięstwa453173,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki163526,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy380,61%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy325252,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi57050,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,930,000,000,00
Wykryte pojazdy53760,8700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.362,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy52890,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50160,8100,0000,0000,00
Doświadczenie927,410,000,000,00
Ogółem
Bitwy6204
Zwycięstwa453173,03%
Porażki163526,35%
Remisy380,61%
Przetrwane bitwy325252,42%
Zniszczone czołgi57050,92
Zniszczonych/zgonów1,93
Wykryte pojazdy53760,87
Zadane uszkodzenia1.362,00
Punkty zajęcia bazy52890,85
Punkty obrony bazy50160,81
Doświadczenie927,41
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy384000
Zwycięstwa21054,69%00,00%00,00%00,00%
Porażki17144,53%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,78%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14036,46%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3050,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy2550,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.005,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2360,6100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2090,5400,0000,0000,00
Doświadczenie741,910,000,000,00
Ogółem
Bitwy384
Zwycięstwa21054,69%
Porażki17144,53%
Remisy30,78%
Przetrwane bitwy14036,46%
Zniszczone czołgi3050,79
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy2550,66
Zadane uszkodzenia2.005,38
Punkty zajęcia bazy2360,61
Punkty obrony bazy2090,54
Doświadczenie741,91
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (237)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
Leopard 1103364,12934171962,25%3801,15
Bat.-Châtillon 25 t103172,31928158263,15%3707,94
Jagdpanzer E 100102825,32671128055,31%2513,21
Spähpanzer Ru 25191541,31885106459,40%3087,76
Waffenträger auf E 100103182,42663101154,10%2740,83
Panhard EBR 105102164,2094694459,32%3357,44
E 25 71582,8677079362,17%3215,54
E 100102749,0276278457,53%2715,89
Jagdpanzer IV6550,5331766747,68%947,10
Manticore102346,73101362762,20%3629,45
AMX 50 B103572,8491654659,71%3887,71
Jagdpanther7812,9438150146,51%1038,32
T95/FV4201 Chieftain 103888,64114649760,97%3361,86
Rhm.-Borsig Waffenträger82224,0372949556,57%2808,67
E 50 Ausf. M103643,47104648757,70%4101,58
E 7592161,7671847557,26%2481,30
Progetto M40 mod. 65103625,63106545463,88%3535,82
G.W. Tiger (P)81416,2745944852,01%2027,53
Panther/M10 71249,7764743661,70%2558,41
Object 430U103691,01106143361,20%4074,50
VK 45.02 (P) Ausf. B92291,5181843164,27%2821,04
AMX 13 9091388,8471642061,19%2763,61
Ferdinand81518,4951641750,12%1767,53
AMX ELC bis5375,1142141450,48%1385,01
T4991638,5885141460,87%2948,62
Kranvagn103759,45109240064,25%3582,45
E 5093362,34120339061,79%4480,32
Waffenträger auf Pz. IV92790,2085038660,62%3189,80
M41 Walker Bulldog81360,0993038061,84%3494,65
KV-261311,7590636965,31%3032,90
M48A5 Patton103580,05106936761,31%3788,20
Maus102841,0881735758,82%2846,47
G.W. E 100101951,9462635749,86%1657,72
Tiger II81635,4489233958,11%2429,25
Jagdtiger92055,3875431946,71%1850,22
TVP T 50/51103835,17109930963,11%4506,80
StuG III Ausf. G5314,2319530445,39%539,87
G.W. Tiger91597,5653829554,92%1624,36
AMX 50 12092599,6875629357,00%3151,27
Bat.-Châtillon 25 t AP92425,2176129159,79%3305,56
T-22 medium 103703,50115528964,71%4629,38
T 55A 92695,11100228764,11%3441,52
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4333,0524528052,50%885,76
Pz.Kpfw. T 25 5888,5579527968,10%3406,39
Grille 15103668,8292727460,58%3628,89
M60 103674,97108826866,79%3985,55
M46 Patton93556,42134926271,37%4931,17
Vz. 55104572,99121925861,24%4688,69
CS-63103717,98110025864,73%4003,87
Sturer Emil71298,4949925451,18%2047,16
VK 45.02 (P) Ausf. A81628,2463325257,94%2348,63
T-5493336,89128124470,49%5398,47
Pz.Sfl. IVc5913,0652924362,96%2951,48
AMX 13 57 71743,78130724166,39%5633,29
Tiger I71558,9089023755,70%2538,37
Leopard Prototyp A92187,4790923656,78%2554,93
Object 279 early 104143,52122523663,56%3143,51
Kampfpanzer 50 t 93413,59133023666,95%4044,41
T3761076,2186123363,09%4481,84
G.W. Panther71076,1945223250,86%1523,53
Object 260 103519,58106723164,94%3830,31
FV4005 Stage II103032,5585222958,08%2721,92
T110E5103888,07114222064,09%4851,08
Bat.-Châtillon Bourrasque 82808,51134320867,31%4474,30
FV215b 103732,12108320162,19%4195,33
Grille5472,7426019548,21%993,32
T-62A103582,04114819468,56%4170,63
STB-1103917,35116218764,17%4444,09
Matilda4627,2244718663,98%2492,63
LTTB81520,6386918659,14%4079,61
Carro da Combattimento 45 t 103880,24116218263,74%3377,36
IS-382082,3097817861,24%3071,16
Super Conqueror103741,32115117167,84%3840,09
WZ-111 model 5A103942,46113916968,05%4272,90
AMX Chasseur de chars 82049,0291116859,52%3787,36
Rheinmetall Skorpion G 82428,25108015961,64%3395,75
UDES 15/16103836,14110515561,94%4140,93
T-54 ltwt.92149,04104515462,99%4471,54
Object 26392984,74107115459,74%3558,80
VK 72.01 (K) 103794,29109415468,18%3478,86
Concept 1B 93707,36138515466,88%3956,49
ST-II103142,96100315160,93%3073,16
AMX 13 757644,5947315048,67%1300,90
Aufklärungspanzer Panther 7831,8359314845,27%1913,36
113103782,73110514657,53%4046,86
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5348,7729914654,79%894,19
T2072384,58138414170,92%6021,04
Char Futur 4 93196,36119814160,99%3746,62
Object 268 Version 4103934,94107713865,22%3790,43
AMX 50 10082067,50101013560,00%3047,67
FV217 Badger103559,2098113559,26%3687,96
Hummel6704,1234313052,31%1077,83
VK 36.01 (H)6618,6236513050,00%1079,85
Type 64 61037,4971013059,23%3064,97
IS71671,3492812972,87%3022,68
Conqueror93262,48126712868,75%4135,02
Pz.Kpfw. I Ausf. C3222,3335612654,76%1188,40
ELC EVEN 90 81540,93107712358,54%4105,62
Object 907 103737,13115012161,16%4041,15
Object 41682932,41127512065,00%6149,43
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.477,0119911950,42%91,14
Škoda T 56 83336,60150311871,19%4697,47
Churchill VII6838,8853211761,54%1780,94
AMX 12 t6512,1051011455,26%1487,04
AMX 50 Foch B104058,96107411458,77%3912,89
Kampfpanzer 07 RH 82513,26127011460,53%4232,13
AMX M4 mle. 54103908,68107310853,70%4066,58
M-V-Y104007,05119010659,43%4278,73
121B 104042,86119710469,23%4224,01
AMX M4 mle. 5193647,93134210361,17%4542,75
T95E6 103781,84108910164,36%3776,79
Sturmpanzer II4294,961759751,55%889,40
Strv 103B104138,7610839457,45%4109,94
Panhard EBR 75 (FL 10) 81565,7310709267,39%3968,19
Charioteer82621,4311469163,74%4119,74
Object 140103762,2812058966,29%4391,55
ARL 4461076,007718862,50%2477,49
Tiger (P)71398,906538863,64%2396,99
AMX M4 mle. 4571424,548608756,32%2590,19
60TP Lewandowskiego104427,8712188675,58%4269,63
Tortoise94129,8615248672,09%5040,44
Cromwell B 61270,029958667,44%2937,84
Škoda T 2561565,4011268467,86%4849,77
Nashorn61356,865558445,24%3062,40
T77 82700,6912368464,29%3924,06
WZ-111 Qilin 103774,5711308262,20%3894,19
M26 Pershing82923,3513877967,09%6382,89
Škoda T 5093693,1413037763,64%5319,72
VK 30.01 (P)6657,494257749,35%1233,65
Object 430 Version II93284,6412887764,94%5002,79
Pz.Kpfw. 35 (t)254,391287642,11%29,02
TNH T Vz. 5193929,3014697477,03%5349,82
Object 780 103810,479847445,95%3025,28
CS-52 LIS 82784,3212747266,67%4261,79
Churchill I5587,873957159,15%1378,01
121104008,9311467157,75%4172,59
AT 25638,684237156,34%1859,36
Pz.Kpfw. VII103604,4210906969,57%3474,71
114 SP2 103880,3610366962,32%3304,93
AE Phase I 92992,1212036872,06%3644,83
KV-8561184,756716569,23%2485,27
Object 25793166,9013366384,13%4541,56
IS-3A 82527,2513146368,25%3874,91
T-1093148,6812946277,42%4563,80
T23E3 72072,6312446063,33%5202,07
Panther71647,0510245961,02%3326,49
KV-1S6982,855965967,80%2842,47
VK 16.02 Leopard5522,725015757,89%2486,13
GSOR 1008 82893,0712625565,45%4365,13
T28 Concept 71649,298295554,55%2817,45
Chimera 82790,0913305569,09%3375,75
T-345927,445385461,11%3472,64
Black Prince71079,765715461,11%1631,52
BDR G1 B5877,908305282,69%2550,57
T-15061209,988605158,82%2745,24
Kunze Panzer 93235,4112155166,67%3964,26
E 75 TS 82498,8411604957,14%3789,32
Progetto M35 mod. 46 82613,8213034971,43%4150,83
M24 Chaffee5897,089494860,42%5088,07
TOG II* 6993,136224757,45%1902,18
Type 97 Chi-Ha3235,582624551,11%784,58
IS-5 (Object 730) 82008,966674546,67%2850,70
Bisonte C45 82825,2713694468,18%4342,47
M6A2E1 82355,3012644372,09%3614,08
ShPTK-TVP 100 82646,2612314369,77%3440,54
Pz.Kpfw. 38 (t)351,26954228,57%0,00
M53/M5591984,078884259,52%2071,85
Marder 38T4427,742913951,28%1166,90
Object 252U Defender 82713,1112103863,16%3866,69
EMIL 1951 82729,5013193871,05%4054,50
ISU-152K 82385,389483759,46%2935,34
Pz.Kpfw. II Luchs4320,063953675,00%1518,21
AMX 404205,633103548,57%859,28
Caernarvon82470,7413073568,57%3868,16
MT-256844,598113452,94%2886,11
Object 777 Version II 92990,6411413357,58%3235,85
T1 Heavy Tank5877,667673259,38%2216,75
T2973121,1617013174,19%6052,52
KV-15707,306323066,67%1797,91
VK 28.016717,766782972,41%2481,10
T3282589,1811442860,71%3891,91
Strv S1 82302,468922860,71%2974,77
T26E5 Patriot 82479,2613162751,85%4555,57
M5 Stuart4322,226242347,83%1660,79
Birch Gun4289,952622268,18%1074,67
FV3046649,184492259,09%1218,53
M-IV-Y 82850,6413032250,00%4162,70
Caernarvon Action X 82147,7611902166,67%2997,72
B14475,956291968,42%2036,54
Marder II3305,322681973,68%1158,57
ASTRON Rex 105 mm 83128,8313601861,11%3863,82
T3 HMC2190,242251764,71%874,17
Emil II93157,0011221643,75%3535,82
Lorraine 40 t 82456,8111161643,75%3676,70
Chi-Ni2176,072351566,67%1014,93
T1 Cunningham1153,533441580,00%1231,84
Pz.Kpfw. III Ausf. E3124,502701450,00%255,68
Valentine AT4379,713171450,00%1439,83
Alecto4496,003191457,14%1465,03
Lorraine 50 t 93068,3112251369,23%3684,67
AMX M4 mle. 49 Liberté 81691,7711151376,92%2042,70
D23308,583341233,33%1056,61
Universal Carrier 2-pdr2146,001531266,67%631,27
M4A1 Revalorisé 81797,649561163,64%2464,79
Sturmpanzer I Bison3215,101391040,00%591,21
Leichttraktor139,40691040,00%0,56
Panzerjäger I2188,701481040,00%559,99
AMX 383179,75350837,50%568,19
LTP 3206,88244850,00%898,78
Vickers Medium Mk. II255,86113771,43%264,07
Loyd Gun Carriage2112,71144771,43%753,10
Pz.Kpfw. I259,71146728,57%10,57
A-205194,83342633,33%575,77
P.44 Pantera82212,671042650,00%3223,20
Sexton II390,67145666,67%371,74
Object 703 Version II 82141,50915633,33%1857,98
Caliban 82187,831259683,33%2931,94
TS-5 82930,671373666,67%4698,93
BT-74248,20389560,00%1162,01
StuG IV 5497,60600580,00%1318,24
Hotchkiss H352162,50233425,00%642,43
S-5171705,001086475,00%2392,46
Pz.Kpfw. II2256,75401450,00%1396,56
WZ-120-1G FT 82404,50988450,00%2935,78
Bishop5187,00270366,67%367,13
Chrysler K GF 81861,331006366,67%1818,76
Vickers Medium Mk. I176,00121250,00%246,83
Renault FT155,009420,00%65,40
D12216,00325250,00%1078,73
Durchbruchswagen 24111,5013820,00%56,17
T-50-2 6598,00705250,00%1633,69
MKA 2434,506822100,00%2132,39
Renault Otsu1145,002141100,00%973,03
Emil I85150,0023551100,00%9722,26
Vickers Medium Mk. III3193,003461100,00%897,04
Excalibur 6587,0030510,00%528,26
Pz.Kpfw. II Ausf. D 255,0017510,00%7,59

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.07.2021
Opuścił klan: 12.01.2022
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 17.05.2021
Opuścił klan: 18.07.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.01.2015
Opuścił klan: 02.03.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.04.2016
Opuścił klan: 30.06.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.07.2016
Opuścił klan: 01.11.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.03.2020
Opuścił klan: 21.10.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.03.2016
Opuścił klan: 17.04.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.03.2015
Opuścił klan: 25.01.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.12.2018
Opuścił klan: 13.02.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.11.2016
Opuścił klan: 26.12.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.10.2020
Opuścił klan: 18.01.2021
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 23.01.2021
Opuścił klan: 09.04.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.06.2014
Opuścił klan: 15.01.2015