| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T26E4 SuperPershing | 8 | 1176,45 | 796 | 209 | 48,80% | 1568,21 | |||||
| T-44 | 8 | 1109,18 | 713 | 119 | 47,90% | 1511,68 | |||||
| Object 277 | 10 | 2080,70 | 805 | 118 | 56,78% | 1806,15 | |||||
| T-10 | 9 | 1612,69 | 844 | 94 | 58,51% | 1642,58 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1739,28 | 773 | 82 | 41,46% | 1370,54 | |||||
| IS-3 | 8 | 1189,67 | 749 | 64 | 48,44% | 1288,45 | |||||
| M10 RBFM | 5 | 625,77 | 569 | 64 | 50,00% | 1331,45 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1251,91 | 773 | 54 | 55,56% | 1434,82 | |||||
| Lansen C | 8 | 1229,14 | 750 | 49 | 46,94% | 1576,40 | |||||
| KV-85 | 6 | 661,11 | 556 | 47 | 46,81% | 1000,45 | |||||
| Object 430 | 9 | 1566,22 | 805 | 46 | 56,52% | 1353,79 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 184,23 | 192 | 43 | 39,53% | 171,59 | |||||
| IS | 7 | 903,14 | 677 | 42 | 52,38% | 1149,97 | |||||
| T-34-85 | 6 | 668,43 | 556 | 42 | 45,24% | 1170,66 | |||||
| Bisonte C45 | 8 | 1407,69 | 843 | 42 | 47,62% | 1481,76 | |||||
| Turtle Mk. I | 8 | 2006,46 | 1077 | 41 | 53,66% | 2301,59 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 732,13 | 513 | 40 | 52,50% | 895,21 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 212,85 | 270 | 39 | 46,15% | 201,06 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1090,58 | 727 | 36 | 52,78% | 1586,50 | |||||
| M3 Lee | 4 | 109,68 | 176 | 34 | 55,88% | 259,35 | |||||
| SU-85 | 5 | 633,90 | 438 | 31 | 41,94% | 1483,52 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 652,35 | 412 | 31 | 32,26% | 942,87 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 626,59 | 575 | 29 | 51,72% | 826,58 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 850,96 | 539 | 26 | 46,15% | 1294,66 | |||||
| KV-2 | 6 | 530,62 | 450 | 26 | 38,46% | 601,12 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2602,44 | 898 | 25 | 52,00% | 1974,84 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 585,08 | 606 | 25 | 48,00% | 1655,98 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 84,71 | 193 | 24 | 33,33% | 3,10 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 732,91 | 649 | 22 | 54,55% | 1707,91 | |||||
| 121B | 10 | 2351,67 | 878 | 21 | 61,90% | 1915,45 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 182,16 | 180 | 19 | 26,32% | 424,12 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 882,33 | 710 | 18 | 50,00% | 1909,36 | |||||
| Sexton I | 3 | 366,00 | 401 | 18 | 61,11% | 1309,29 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1075,17 | 674 | 18 | 44,44% | 1193,71 | |||||
| Großtraktor - Krupp | 3 | 277,33 | 450 | 18 | 61,11% | 1170,90 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 651,81 | 679 | 16 | 56,25% | 1911,48 | |||||
| T-43 | 7 | 965,50 | 719 | 16 | 62,50% | 1813,89 | |||||
| KV-1S | 6 | 628,07 | 593 | 15 | 60,00% | 1118,02 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 517,86 | 458 | 14 | 50,00% | 1139,02 | |||||
| Type 95 Ji-Ro | 6 | 928,79 | 556 | 14 | 28,57% | 1455,11 | |||||
| Type 3 Ho-Ni III | 5 | 442,08 | 410 | 13 | 53,85% | 918,10 | |||||
| Type 71 | 10 | 2423,54 | 899 | 13 | 46,15% | 1981,71 | |||||
| Pz.Kpfw. I Ausf. C | 3 | 199,85 | 424 | 13 | 61,54% | 1047,46 | |||||
| L-60 | 2 | 92,00 | 267 | 13 | 38,46% | 258,23 | |||||
| M6 | 6 | 772,58 | 459 | 12 | 33,33% | 985,07 | |||||
| T-28 | 4 | 148,42 | 203 | 12 | 58,33% | 372,66 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 818,42 | 561 | 12 | 41,67% | 783,18 | |||||
| T56 GMC | 3 | 107,67 | 168 | 12 | 41,67% | 110,70 | |||||
| SU-100M1 | 7 | 1049,58 | 719 | 12 | 50,00% | 1441,06 | |||||
| M37 | 4 | 194,36 | 275 | 11 | 63,64% | 641,70 | |||||
| AMX 38 | 3 | 107,36 | 243 | 11 | 63,64% | 301,20 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 568,70 | 445 | 10 | 40,00% | 1864,72 | |||||
| 14TP | 4 | 224,20 | 341 | 10 | 30,00% | 637,87 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 826,40 | 514 | 10 | 30,00% | 730,69 | |||||
| T-34 | 5 | 208,33 | 413 | 9 | 77,78% | 530,85 | |||||
| M15/42 | 3 | 65,89 | 162 | 9 | 55,56% | 125,58 | |||||
| Ikv 72 | 3 | 163,78 | 246 | 9 | 44,44% | 302,53 | |||||
| SU-100 | 6 | 936,33 | 848 | 9 | 88,89% | 2014,52 | |||||
| KV-1 | 5 | 443,22 | 545 | 9 | 77,78% | 945,25 | |||||
| AMX 40 | 4 | 153,50 | 379 | 8 | 62,50% | 523,34 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2690,50 | 908 | 8 | 50,00% | 2233,95 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 8,50 | 195 | 8 | 75,00% | 261,00 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 57,00 | 110 | 8 | 25,00% | 58,19 | |||||
| M4-85 | 5 | 503,88 | 688 | 8 | 62,50% | 1253,40 | |||||
| KV-1SA | 5 | 774,25 | 763 | 8 | 62,50% | 1676,42 | |||||
| Cromwell B | 6 | 1123,13 | 977 | 8 | 75,00% | 2644,77 | |||||
| T1 HMC | 2 | 5,00 | 100 | 7 | 57,14% | 172,15 | |||||
| T3 HMC | 2 | 71,71 | 172 | 7 | 42,86% | 70,42 | |||||
| T-80 | 4 | 296,71 | 433 | 7 | 71,43% | 1273,20 | |||||
| TS-54 | 8 | 1484,43 | 1054 | 7 | 71,43% | 1804,57 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 22,33 | 89 | 6 | 50,00% | 82,93 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1040,50 | 725 | 6 | 83,33% | 1132,12 | |||||
| T2 Medium Tank | 2 | 41,50 | 229 | 6 | 66,67% | 228,77 | |||||
| SU-76M | 4 | 247,83 | 355 | 6 | 50,00% | 616,76 | |||||
| SU-101 | 8 | 978,67 | 408 | 6 | 16,67% | 852,96 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 725,50 | 572 | 6 | 50,00% | 958,47 | |||||
| 50TP prototyp | 8 | 1437,40 | 498 | 5 | 40,00% | 1425,08 | |||||
| 4TP | 1 | 50,20 | 83 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| Cruiser Mk. I | 1 | 46,80 | 57 | 5 | 20,00% | 0,00 | |||||
| SU-85B | 4 | 423,20 | 407 | 5 | 60,00% | 1150,57 | |||||
| T-54 | 9 | 1282,80 | 696 | 5 | 40,00% | 952,45 | |||||
| Pz.Kpfw. I | 2 | 110,00 | 274 | 5 | 40,00% | 269,92 | |||||
| Tiger-Maus | 9 | 2473,60 | 993 | 5 | 60,00% | 2297,98 | |||||
| Object 252U | 8 | 2130,20 | 896 | 5 | 40,00% | 2173,12 | |||||
| Tetrarch | 2 | 156,20 | 256 | 5 | 40,00% | 609,90 | |||||
| 10TP | 3 | 176,25 | 313 | 4 | 75,00% | 771,41 | |||||
| Renault R35 | 2 | 31,75 | 274 | 4 | 50,00% | 71,62 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 124,67 | 177 | 3 | 66,67% | 685,25 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 70,67 | 185 | 3 | 33,33% | 169,04 | |||||
| MS-1 | 1 | 0,00 | 130 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| T-26 | 2 | 72,67 | 202 | 3 | 66,67% | 334,16 | |||||
| Universal Carrier 2-pdr | 2 | 85,33 | 116 | 3 | 66,67% | 322,97 | |||||
| T-70 | 3 | 234,00 | 368 | 3 | 66,67% | 959,00 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1087,33 | 547 | 3 | 66,67% | 1183,16 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 0,00 | 51 | 2 | 50,00% | 77,53 | |||||
| Renault FT | 1 | 62,00 | 185 | 2 | 50,00% | 172,49 | |||||
| Renault Otsu | 1 | 13,00 | 185 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 203,50 | 360 | 2 | 50,00% | 453,15 | |||||
| M2 Light | 2 | 174,50 | 136 | 2 | 0,00% | 461,83 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 38,00 | 115 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T40 | 4 | 569,00 | 768 | 2 | 100,00% | 1772,94 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 161,50 | 145 | 2 | 0,00% | 230,54 | |||||
| T-50-2 | 6 | 93,00 | 223 | 2 | 50,00% | 114,92 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 0,00 | 41 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 0,00 | 143 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| 7TP | 2 | 250,00 | 773 | 1 | 100,00% | 1064,78 | |||||
| ARL 44 | 6 | 0,00 | 122 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pvlvv fm/42 | 2 | 21,00 | 147 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-46 | 3 | 180,00 | 362 | 1 | 100,00% | 739,98 | |||||
| Panzerjäger I | 2 | 40,00 | 25 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M7 Priest | 3 | 339,00 | 396 | 1 | 100,00% | 899,15 | |||||
| AT-1 | 2 | 0,00 | 123 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 1907,00 | 956 | 1 | 100,00% | 1868,22 | |||||
| SU-2-122 | 5 | 793,00 | 356 | 1 | 0,00% | 1366,93 | |||||
| Object 283 | 9 | 0,00 | 251 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 140,00 | 171 | 1 | 0,00% | 126,65 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 493,00 | 561 | 1 | 100,00% | 444,38 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 863,00 | 771 | 1 | 100,00% | 1530,55 | |||||
| Prototipo 6 | 8 | 2346,00 | 1026 | 1 | 100,00% | 1977,61 | |||||
| Excelsior | 5 | 0,00 | 132 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| LTP | 3 | 40,00 | 114 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| T-34-85M | 6 | 1006,00 | 642 | 1 | 100,00% | 1730,76 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. K | 5 | 378,00 | 221 | 1 | 0,00% | 736,49 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 213,00 | 137 | 1 | 0,00% | 92,20 | |||||
| Fantôme | 9 | 1063,00 | 896 | 1 | 100,00% | 885,87 |
Malenus
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 2174 | 0 | 0 | 3 | ||||
| Ø Poziom | 6,72 | 0,00 | 0,00 | 7,67 | ||||
| Zwycięstwa | 1088 | 50,05% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 66,67% |
| Porażki | 1048 | 48,21% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 1 | 33,33% |
| Remisy | 38 | 1,75% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 591 | 27,18% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 66,67% |
| Zniszczone czołgi | 1760 | 0,81 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 5 | 1,67 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,11 | 0,00 | 0,00 | 5,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 1698 | 0,78 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 990,01 | 0,00 | 0,00 | 2.167,33 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 843 | 0,39 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 596 | 0,27 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 616,43 | 0,00 | 0,00 | 1.033,00 | ||||
| WN7 | 1048,66 | 0,00 | 0,00 | 1892,67 | ||||
| WN8 | 1346,74 | 0,00 | 0,00 | 2280,64 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 2174 | |
| Ø Poziom | 6,72 | |
| Zwycięstwa | 1088 | 50,05% |
| Porażki | 1048 | 48,21% |
| Remisy | 38 | 1,75% |
| Przetrwane bitwy | 591 | 27,18% |
| Zniszczone czołgi | 1760 | 0,81 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,11 | |
| Wykryte pojazdy | 1698 | 0,78 |
| Zadane uszkodzenia | 990,01 | |
| Punkty zajęcia bazy | 843 | 0,39 |
| Punkty obrony bazy | 596 | 0,27 |
| Doświadczenie | 616,43 | |
| WN7 | 1048,66 | |
| WN8 | 1346,74 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 3 | |
| Ø Poziom | 7,67 | |
| Zwycięstwa | 2 | 66,67% |
| Porażki | 1 | 33,33% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2 | 66,67% |
| Zniszczone czołgi | 5 | 1,67 |
| Zniszczonych/zgonów | 5,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 2.167,33 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 1.033,00 | |
| WN7 | 1892,67 | |
| WN8 | 2280,64 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen