MAGREGO

clanlogo
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 14.03.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew43312881273
Ø Poziom7,3310,009,969,63
Zwycięstwa2037847,05%337,50%4251,85%13649,82%
Porażki2228751,46%562,50%3745,68%13248,35%
Remisy6471,49%00,00%22,47%51,83%
Przetrwane bitwy688215,89%112,50%911,11%3512,82%
Zniszczone czołgi236260,55121,50510,631640,60
Zniszczonych/zgonów0,651,710,710,69
Wykryte pojazdy508711,1740,50790,982340,86
Zadane uszkodzenia656,421.114,251.007,571.066,63
Punkty zajęcia bazy380960,8800,00891,102560,94
Punkty obrony bazy80680,1900,0000,0000,00
Doświadczenie415,88468,88481,43640,67
WN7709,68902,35742,29716,91
WN8722,671113,18768,99791,17
Ogółem
Ilość bitew43312
Ø Poziom7,33
Zwycięstwa2037847,05%
Porażki2228751,46%
Remisy6471,49%
Przetrwane bitwy688215,89%
Zniszczone czołgi236260,55
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy508711,17
Zadane uszkodzenia656,42
Punkty zajęcia bazy380960,88
Punkty obrony bazy80680,19
Doświadczenie415,88
WN7709,68
WN8722,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew8
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa337,50%
Porażki562,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy112,50%
Zniszczone czołgi121,50
Zniszczonych/zgonów1,71
Wykryte pojazdy40,50
Zadane uszkodzenia1.114,25
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie468,88
WN7902,35
WN81113,18
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew81
Ø Poziom9,96
Zwycięstwa4251,85%
Porażki3745,68%
Remisy22,47%
Przetrwane bitwy911,11%
Zniszczone czołgi510,63
Zniszczonych/zgonów0,71
Wykryte pojazdy790,98
Zadane uszkodzenia1.007,57
Punkty zajęcia bazy891,10
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie481,43
WN7742,29
WN8768,99
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew273
Ø Poziom9,63
Zwycięstwa13649,82%
Porażki13248,35%
Remisy51,83%
Przetrwane bitwy3512,82%
Zniszczone czołgi1640,60
Zniszczonych/zgonów0,69
Wykryte pojazdy2340,86
Zadane uszkodzenia1.066,63
Punkty zajęcia bazy2560,94
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie640,67
WN7716,91
WN8791,17
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa266,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki133,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy51,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia964,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie446,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa266,67%
Porażki133,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy51,67
Zadane uszkodzenia964,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie446,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew47000
Zwycięstwa714,89%00,00%00,00%00,00%
Porażki3982,98%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy612,77%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi180,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,440,000,000,00
Wykryte pojazdy430,9100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia315,490,000,000,00
Punkty zajęcia bazy20,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy90,1900,0000,0000,00
Doświadczenie125,960,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew47
Zwycięstwa714,89%
Porażki3982,98%
Remisy12,13%
Przetrwane bitwy612,77%
Zniszczone czołgi180,38
Zniszczonych/zgonów0,44
Wykryte pojazdy430,91
Zadane uszkodzenia315,49
Punkty zajęcia bazy20,04
Punkty obrony bazy90,19
Doświadczenie125,96
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1976000
Zwycięstwa93047,06%00,00%00,00%00,00%
Porażki102852,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy180,91%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy54427,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9340,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,650,000,000,00
Wykryte pojazdy22191,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia739,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy44062,2300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy47492,4000,0000,0000,00
Doświadczenie418,410,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1976
Zwycięstwa93047,06%
Porażki102852,02%
Remisy180,91%
Przetrwane bitwy54427,53%
Zniszczone czołgi9340,47
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy22191,12
Zadane uszkodzenia739,47
Punkty zajęcia bazy44062,23
Punkty obrony bazy47492,40
Doświadczenie418,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1204000
Zwycięstwa47639,53%00,00%00,00%00,00%
Porażki71759,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy110,91%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy34928,99%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6490,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy13351,1100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia956,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10790,9000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy25252,1000,0000,0000,00
Doświadczenie493,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1204
Zwycięstwa47639,53%
Porażki71759,55%
Remisy110,91%
Przetrwane bitwy34928,99%
Zniszczone czołgi6490,54
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy13351,11
Zadane uszkodzenia956,64
Punkty zajęcia bazy10790,90
Punkty obrony bazy25252,10
Doświadczenie493,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa228,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki571,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy114,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy50,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.488,860,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie575,570,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa228,57%
Porażki571,43%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy114,29%
Zniszczone czołgi40,57
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy50,71
Zadane uszkodzenia1.488,86
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie575,57
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (273)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Panhard AMD 178B6431,59381373351,25%1187,33
Char Futur 4 91247,88565289947,43%985,32
ASTRON Rex 105 mm 8867,79505201147,94%783,39
IS-38857,22436144647,65%856,71
KV-26682,50403113451,76%1107,14
M18 Hellcat6446,17299113344,22%594,84
T675252,19232111046,13%368,85
Progetto M40 mod. 65101164,57511105344,82%739,77
Bat.-Châtillon 25 t101150,7053493245,49%770,19
M41 Walker Bulldog8484,8738892448,38%727,50
Panhard EBR 10510673,2244486741,75%554,84
LPT-67 Šelma9533,4244681042,35%498,38
BT-7 artillery 3134,7619777149,94%369,42
T-100 LT10791,9865876749,54%807,70
TVP T 50/51101026,0448474445,83%633,08
KV-856520,7933756849,47%796,12
Panhard EBR 909546,3050955743,99%603,00
Pz.Kpfw. I Ausf. C3133,8223452748,39%509,36
Prototipo Standard B9986,0154151246,88%739,63
AMX 13 909613,5538448445,04%683,14
WZ-1209767,3842047846,23%576,33
Bat.-Châtillon 155 5810793,5047046943,92%504,73
Cruiser Mk. III3154,1719145949,67%629,69
Bat.-Châtillon 25 t AP9647,1536944042,95%416,15
Ares 90 C111565,2877643648,62%1044,84
T-34-17577,1938743249,31%746,52
T-109989,1643139151,66%868,33
Hotchkiss EBR7389,5130537542,93%617,64
T-34-28621,4537837245,70%652,16
AMX 13 F3 AM6598,4137236043,89%775,02
Škoda T 509919,0148435747,90%670,12
IS-2-II8716,8442433446,41%668,14
Bat.-Châtillon 12 t8469,5137231140,84%625,87
T376368,7436030051,00%905,02
Škoda T 256498,6234829148,11%840,06
Object 140101361,6168427446,35%974,26
M40/M438595,8938325742,80%429,73
WZ-111 Alpine Tiger 8825,4245225741,25%741,40
P.44 Pantera8605,2038325339,92%507,37
M127446,6731324947,39%404,00
T-54 ltwt.9517,3143224848,39%558,35
AMX 13 757336,6533624543,67%481,62
T71 DA7399,4432523947,70%634,07
LTTB8401,0442723946,44%531,92
Ares 90101266,9674023551,49%903,96
Panhard AML Lynx 6x68495,0350723348,50%739,75
P.43 ter7491,1036423049,57%629,82
122 TM 8884,4053522444,20%796,43
AMX 13 10510743,2942222243,24%605,62
T1 Cunningham190,0716821946,58%378,24
IS-710978,8853720746,38%575,43
M24 Chaffee5226,8127920745,41%627,31
BZ-689957,4457620344,83%655,40
Pz.Kpfw. II2112,5122920253,96%377,68
Leichttraktor162,6117420144,78%82,10
G.W. Panther7565,4729819246,88%574,98
Ares 758941,4672918452,72%1104,37
IS7585,6237117745,76%600,29
Super Hellcat 7453,1034517640,91%421,53
Hummel6396,5425017245,93%424,31
Vz. 64 Blesk8555,8845116549,70%732,66
P.43 bis6383,7830416243,21%512,54
AMX ELC bis5170,2023816144,72%354,96
M446513,1733216152,17%842,94
M53/M559844,2150615645,51%697,91
60TP Lewandowskiego101278,9950415438,96%682,96
Cruiser Mk. I1121,4913715446,10%452,51
CS-63101243,5962815046,00%796,61
Lorraine 40 t 8640,7338514641,78%500,62
KV-15305,5024814544,14%444,00
CS-599693,4355014347,55%466,08
AMX 12 t6304,8532214247,89%647,01
T-549658,2052013844,93%446,20
BZ-1668631,5440813840,58%478,56
M48A5 Patton101308,7368213345,11%813,15
Ares 8591169,3475113249,24%991,04
Tiger II8581,9547813143,51%438,74
Vickers Medium Mk. I138,719512446,77%50,12
LTG7432,2443011947,06%712,56
Type 586359,3533911849,15%539,38
Bat.-Châtillon 155 559836,7249711656,03%749,79
Object 430U101228,3070511545,22%748,26
Kampfpanzer 50 t 91242,7970611544,35%843,43
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6386,5435911450,88%854,20
Kranvagn101300,7657311345,13%806,64
BT-2270,7912711146,85%139,37
Emil I8696,2360011150,45%616,26
VK 16.02 Leopard5249,8430311149,55%695,57
Type 3 Chi-Nu5248,2923810244,12%494,80
Grille5326,9922610250,00%609,34
Valentine AT4214,2122410262,75%609,67
DS PZInż5429,393469953,54%859,00
Emil II9939,176589652,08%667,56
Vz. 71 Tesák10668,964839648,96%573,19
M415296,972459548,42%330,85
AT 25308,912779455,32%677,58
UDES 14 Alt 58697,375059349,46%684,89
CS-447697,574249256,52%1037,14
Versuchspanzer 5791113,126959245,65%731,85
Kunze Panzer 91040,265478845,45%792,05
T110E5101323,127548552,94%914,09
Bishop5374,262498453,57%802,04
FV4004 Conway9738,015358250,00%475,00
Alecto4157,631858146,91%237,63
FV4005 Stage II10613,053758137,04%159,88
Rheinmetall Skorpion G 8702,025288143,21%518,29
Loyd Gun Carriage251,06748040,00%59,17
T92 HMC10810,584707852,56%606,39
Type T-345198,462607455,41%438,75
T2 Medium Tank272,681477349,32%197,92
Pz.Kpfw. III Ausf. E3101,901657252,78%183,82
SU-855279,882256946,38%457,02
CS-538389,493976942,03%258,32
BZ-587639,615986749,25%653,05
M22135,892176645,45%469,77
M5 Stuart486,582126645,45%53,45
T-29 3106,581486656,06%252,38
Škoda T 177440,574756552,31%765,92
T-284225,082316457,81%648,30
Pz.Kpfw. III Ausf. J4109,021766346,03%71,88
FV224 Chopper7759,464556150,82%825,47
FV227 Conceiver8600,215346152,46%534,31
P.435144,771966053,33%221,91
121B 101017,915955848,28%657,94
M46 Patton9947,266565345,28%673,18
AS-XX 40 t111200,026965246,15%704,05
BT-7481,651255141,18%25,48
SU-85B4146,331565131,37%101,54
A46 6292,532495133,33%589,71
T-437454,844315034,00%464,72
M8A14199,141994946,94%343,91
Charioteer8422,004914944,90%240,19
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4143,101764850,00%204,24
MT-256237,563804837,50%406,71
TNH 105/10008465,894184738,30%241,91
Pz.Kpfw. III/IV5204,001824334,88%287,40
Sexton II3126,431534252,38%428,39
LTP 3112,241594240,48%258,44
SU-263143,231464055,00%300,33
M2 Light245,361183928,21%0,00
UDES 15/16101101,744453933,33%559,68
AT 86159,222073729,73%2,10
M5A1 Stuart4132,492483560,00%378,80
Marder II3141,891553545,71%249,18
P26/404152,792083455,88%295,21
Type 5 Ke-Ho4302,122823447,06%1038,48
Pz.Kpfw. II Luchs4139,912963447,06%351,28
Lorraine 155 mle. 507482,653643450,00%455,47
Leo7445,274193342,42%434,10
Vickers Medium Mk. III3105,031433342,42%159,18
T56 GMC3142,421763154,84%383,40
Valentine3160,532053053,33%468,77
Windhund 8806,245372948,28%644,18
AMBT 8789,214662842,86%618,94
Pz.Sfl. IVb4285,932042748,15%833,53
Lago442,121282548,00%82,16
FV215b (183) 10731,404052540,00%249,50
Birch Gun4195,321682540,00%473,94
Lorraine 39L AM3125,541552441,67%205,85
BZ-7510808,674912437,50%272,68
Strv 746480,223852343,48%747,85
A-20592,002312360,87%232,66
AMX 404123,301732334,78%182,15
T110E3101237,485582330,43%557,69
Challenger7380,963252343,48%258,72
Chieftain/T95 8502,953362227,27%310,07
T1 Heavy5106,951612138,10%0,00
UDES 169790,674932147,62%508,69
Durchbruchswagen 24146,671442138,10%134,29
Stuart I-IV3210,952582045,00%759,68
M3 Lee4102,951752060,00%280,32
T3 HMC295,151092035,00%165,91
Achilles6340,103562040,00%355,49
SU-76M4171,681651942,11%263,62
Cruiser Mk. IV478,371331942,11%19,22
T7 Combat Car 260,951271942,11%70,27
T1 HMC257,71811729,41%55,33
Kampfpanzer 6710746,534391741,18%263,36
Vz. 44-17644,945511643,75%625,21
Carro da Combattimento 45 t 101405,007731650,00%951,81
T-45 231,38771625,00%0,00
Type 98 Ke-Ni3218,332011553,33%827,60
T-463126,731951573,33%545,54
Type 91 Heavy354,471301546,67%76,30
LT vz. 352109,641481428,57%278,80
T-448186,714471450,00%127,63
Pz.Kpfw. 558906,867941464,29%764,81
TS-54 8847,366231435,71%574,12
M24E2 Super Chaffee 6204,003171457,14%438,15
Black Prince II 7788,627241361,54%1018,29
T-50-2 6264,772111315,38%408,63
Strv m/425233,502581241,67%339,73
Type 2597 Chi-Ha3252,502791266,67%1146,18
Cobra 91537,507351233,33%1332,08
M7 Priest3157,271351136,36%183,44
SU-182172,451381136,36%893,96
AMX 105 AM mle. 474209,001701145,45%479,96
T57 Heavy101001,823731118,18%416,09
Type 95 Heavy432,501461030,00%1,20
Type 89 I-Go/Chi-Ro261,301291060,00%166,00
Cruiser Mk. II2196,103271050,00%853,64
T92 8679,805081070,00%1284,51
ELC EVEN 90 8640,305901060,00%1172,51
Fantôme 91013,506521040,00%731,07
Pz.Kpfw. 35 (t)294,00130933,33%221,73
AT-12101,78115955,56%281,82
Löwe 8557,00323933,33%312,69
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2133,22224933,33%406,46
M3 Stuart3130,00226862,50%498,14
Vickers Medium Mk. II287,1382837,50%159,07
Renault FT 75 BS2107,50134862,50%592,06
Hotchkiss H352127,00185837,50%375,27
Pz.Kpfw. II Ausf. G382,63168862,50%249,60
G.Pz. Mk. VI (e)223,6350812,50%0,00
T-26261,4383714,29%42,04
Universal Carrier 2-pdr2123,29162757,14%429,97
Pz.Kpfw. I273,00179742,86%96,89
G.W. Tiger (P)8492,86166714,29%247,36
T-116 3134,14142728,57%294,15
Ikv 7239,6794616,67%0,00
50TP Tyszkiewicza9368,67445633,33%14,83
T499159,33282633,33%0,00
XM69 Hacker11894,83419616,67%271,70
KV-1SA 5224,67332683,33%415,21
MTLS-1G14 3190,67239633,33%569,68
TKS z n.k.m. 20 mm 299,80248540,00%279,54
Renault FT119,0071580,00%261,00
4TP1106,20180520,00%295,78
7TP295,60130540,00%88,48
Panzerjäger I2109,80140560,00%332,17
CS-67 Szakal11755,00424520,00%232,83
T-34 with L-11 418,80154540,00%27,41
Object 432U11881,60616540,00%338,96
M14/412162,50172450,00%427,39
Grant493,25165450,00%125,48
T-34-856162,50191425,00%12,69
Covenanter524,50114450,00%99,36
Staghound Mk. III6130,75225425,00%0,00
MKA 262,00128450,00%94,64
Type 97 Te-Ke 297,33139333,33%237,09
MS-1166,3393333,33%90,21
Char Mle. 75 9715,33657333,33%661,24
Convert. Medium Tank T3 3446,00554366,67%1387,08
AMR 35 2336,675313100,00%2004,63
Škoda T 45 7577,00344333,33%441,58
T803111336,33532333,33%552,35
M15/423154,00213250,00%272,28
Pvlvv fm/4220,002720,00%0,00
M2 Medium Tank3141,5011420,00%295,90
T-6029,009220,00%0,00
AM 39 Gendron-Somua 2815,0013362100,00%5197,37
Light Mk. VIC 244,5054250,00%110,55
M10 RBFM 5229,50257250,00%262,97
Kolohousenka138,002810,00%0,00
Fiat 30001117,002641100,00%584,00
Renault Otsu188,006010,00%146,98
Renault NC-3110,00310,00%0,00
Vickers Mk. E Type B289,001511100,00%384,93
SU-1006603,005851100,00%1082,81
Vz. 60S Dravec 10460,0037710,00%0,00
Renault UE 573176,001931100,00%558,81
Gabler’s Destroyer 5299,0020110,00%534,69
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5447,0011751100,00%955,45
Patton the Tank 90,0013510,00%0,00
Lago M38 30,005810,00%0,00
L-60 223,008610,00%0,00
Toro 9707,009691100,00%541,42
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8540,0013210,00%335,38
AMX ELC 901 6510,0020610,00%972,63
AMX 13 (FL 11) 5208,0015810,00%348,86
Valiant 560,0023010,00%0,00
StuG IV 5482,0026210,00%1164,28
43 M. Toldi III 3211,005841100,00%1089,85

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 14.03.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.07.2024
Opuścił klan: 13.03.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.07.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 14.04.2023
Opuścił klan: 19.07.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.10.2022
Opuścił klan: 03.01.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.02.2023
Opuścił klan: 31.03.2023