M3traBoss

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew497816247820
Ø Poziom8,7410,009,829,75
Zwycięstwa2821356,67%350,00%13153,04%42952,32%
Porażki2071941,62%350,00%11144,94%37045,12%
Remisy8491,71%00,00%52,02%212,56%
Przetrwane bitwy1912838,42%233,33%10743,32%35242,93%
Zniszczone czołgi641401,2950,833201,309611,17
Zniszczonych/zgonów2,091,252,292,05
Wykryte pojazdy519461,0461,001860,758771,07
Zadane uszkodzenia2.326,172.729,173.027,022.656,14
Punkty zajęcia bazy398160,80366,003761,529761,19
Punkty obrony bazy182110,3700,001770,722430,30
Doświadczenie950,11842,00999,28970,46
WN71668,131231,381637,911483,44
WN82659,722186,272762,892480,14
Ogółem
Ilość bitew49781
Ø Poziom8,74
Zwycięstwa2821356,67%
Porażki2071941,62%
Remisy8491,71%
Przetrwane bitwy1912838,42%
Zniszczone czołgi641401,29
Zniszczonych/zgonów2,09
Wykryte pojazdy519461,04
Zadane uszkodzenia2.326,17
Punkty zajęcia bazy398160,80
Punkty obrony bazy182110,37
Doświadczenie950,11
WN71668,13
WN82659,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew6
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa350,00%
Porażki350,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy233,33%
Zniszczone czołgi50,83
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy61,00
Zadane uszkodzenia2.729,17
Punkty zajęcia bazy366,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie842,00
WN71231,38
WN82186,27
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew247
Ø Poziom9,82
Zwycięstwa13153,04%
Porażki11144,94%
Remisy52,02%
Przetrwane bitwy10743,32%
Zniszczone czołgi3201,30
Zniszczonych/zgonów2,29
Wykryte pojazdy1860,75
Zadane uszkodzenia3.027,02
Punkty zajęcia bazy3761,52
Punkty obrony bazy1770,72
Doświadczenie999,28
WN71637,91
WN82762,89
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew820
Ø Poziom9,75
Zwycięstwa42952,32%
Porażki37045,12%
Remisy212,56%
Przetrwane bitwy35242,93%
Zniszczone czołgi9611,17
Zniszczonych/zgonów2,05
Wykryte pojazdy8771,07
Zadane uszkodzenia2.656,14
Punkty zajęcia bazy9761,19
Punkty obrony bazy2430,30
Doświadczenie970,46
WN71483,44
WN82480,14
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew694000
Zwycięstwa35150,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki32646,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy172,45%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy22031,70%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4740,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy9151,3200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.771,570,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7251,0400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2390,3400,0000,0000,00
Doświadczenie786,350,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew694
Zwycięstwa35150,58%
Porażki32646,97%
Remisy172,45%
Przetrwane bitwy22031,70%
Zniszczone czołgi4740,68
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy9151,32
Zadane uszkodzenia1.771,57
Punkty zajęcia bazy7251,04
Punkty obrony bazy2390,34
Doświadczenie786,35
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew73000
Zwycięstwa3750,68%00,00%00,00%00,00%
Porażki3243,84%00,00%00,00%00,00%
Remisy45,48%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3041,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi540,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,260,000,000,00
Wykryte pojazdy881,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.241,190,000,000,00
Punkty zajęcia bazy781,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy791,0800,0000,0000,00
Doświadczenie720,900,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew73
Zwycięstwa3750,68%
Porażki3243,84%
Remisy45,48%
Przetrwane bitwy3041,10%
Zniszczone czołgi540,74
Zniszczonych/zgonów1,26
Wykryte pojazdy881,21
Zadane uszkodzenia1.241,19
Punkty zajęcia bazy781,07
Punkty obrony bazy791,08
Doświadczenie720,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1623000
Zwycięstwa81950,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki78948,61%00,00%00,00%00,00%
Remisy150,92%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy54033,27%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11040,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,020,000,000,00
Wykryte pojazdy16261,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.522,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy20391,2600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy36172,2300,0000,0000,00
Doświadczenie717,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1623
Zwycięstwa81950,46%
Porażki78948,61%
Remisy150,92%
Przetrwane bitwy54033,27%
Zniszczone czołgi11040,68
Zniszczonych/zgonów1,02
Wykryte pojazdy16261,00
Zadane uszkodzenia1.522,88
Punkty zajęcia bazy20391,26
Punkty obrony bazy36172,23
Doświadczenie717,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew91502648
Zwycięstwa37540,98%00,00%1142,31%2245,83%
Porażki53358,25%00,00%1557,69%2654,17%
Remisy70,77%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy18920,66%00,00%1038,46%1633,33%
Zniszczone czołgi5700,6200,00240,92390,81
Zniszczonych/zgonów0,790,001,501,22
Wykryte pojazdy9241,0100,00351,35531,10
Zadane uszkodzenia1.762,610,002.211,852.057,69
Punkty zajęcia bazy3730,4100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4070,4400,0030,1230,06
Doświadczenie700,340,00774,58827,17
Ogółem
Ilość bitew915
Zwycięstwa37540,98%
Porażki53358,25%
Remisy70,77%
Przetrwane bitwy18920,66%
Zniszczone czołgi5700,62
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy9241,01
Zadane uszkodzenia1.762,61
Punkty zajęcia bazy3730,41
Punkty obrony bazy4070,44
Doświadczenie700,34
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew26
Zwycięstwa1142,31%
Porażki1557,69%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1038,46%
Zniszczone czołgi240,92
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy351,35
Zadane uszkodzenia2.211,85
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy30,12
Doświadczenie774,58
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew48
Zwycięstwa2245,83%
Porażki2654,17%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1633,33%
Zniszczone czołgi390,81
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy531,10
Zadane uszkodzenia2.057,69
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy30,06
Doświadczenie827,17
Anzeigen

Czołgi (379)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
FV215b (183) 102640,91781338753,35%2199,24
AMX 50 B103241,7594296957,48%3048,96
Object 907 103122,07105695358,97%2943,75
Rheinmetall Skorpion G 82302,2999993556,79%2979,36
Object 430U102777,6293072156,73%2661,10
CS-52 LIS 82296,52109671858,91%3393,20
Object 279 early 103087,97106065858,05%2299,60
Leopard 1103218,5797564459,32%3131,76
Object 268 Version V 103183,2286358454,79%2783,99
Object 252U Defender 82245,18102058158,69%3244,70
Object 703 Version II 82300,32116253560,37%3168,93
T110E4103115,9690451959,73%2750,68
M54 Renegade 82256,03109051059,02%2922,44
T9592741,35102748956,24%2763,00
Super Conqueror103177,67105248960,12%2988,29
Bisonte C45 82325,18115148758,52%3143,47
ELC EVEN 90 8852,1384647755,56%1891,97
60TP Lewandowskiego103645,49103645859,83%3414,96
Manticore101372,3482542652,58%1807,43
Škoda T 56 82486,31114741359,32%3006,32
Black Rock 113735,52108340350,62%3130,29
Panhard EBR 105101143,5073340248,51%1318,83
Progetto M35 mod. 46 82246,78103339658,08%3348,20
T34 81695,1566335550,42%2248,10
Pz.Kpfw. VII103283,5897635255,40%2878,74
T-5492206,5292035151,85%2547,49
TNH T Vz. 5192765,92105631856,92%3098,44
Lorraine 40 t 82164,9697631458,28%3172,54
AMX M4 mle. 54103365,36106131161,74%3030,32
Bat.-Châtillon Bourrasque 82058,63103630952,75%2844,13
VK 75.01 (K) 82021,33101930854,55%2802,18
AMX M4 mle. 5192595,21108530560,33%2826,71
KV-261363,2687930156,48%2958,58
T3092467,6991629554,92%2401,11
Object 140102598,0590629555,25%2566,39
Object 452K 103226,1597629355,29%2760,02
Bat.-Châtillon 25 t AP92110,5691428353,00%2505,99
Emil II92668,16109728061,79%2912,28
Progetto M40 mod. 65103270,5996827856,12%3206,95
Conqueror92632,83105527558,55%3026,40
Bat.-Châtillon 25 t102608,3788027353,48%2455,18
Hirschkäfer113029,5085426850,00%2185,99
T-34-85M 61236,4375626556,98%2505,94
CS-63102958,4286626149,43%2663,71
Leopard 120 Verbessert113378,20103425962,55%2963,93
Ho-Ri 3103533,5693625556,86%2846,17
Vz. 55103345,0897825453,15%2827,23
Type 6192312,5395924659,76%2612,51
Grille 15102908,9688924562,45%2422,84
BZ-16681857,1392124254,55%2416,29
Caernarvon82201,56110223359,66%3234,11
T110E3102689,3286323254,74%2141,30
AMX 50 12092481,7496223059,13%2758,10
M4461204,5385323054,35%2272,08
E 5092618,46104822858,77%2995,37
Škoda T 5092368,6794622755,51%2422,43
DBV-152 103013,1683222552,00%2215,19
Ho-Ri 192682,6992922451,79%2451,35
Vz. 44-171703,13104122158,37%2891,24
STB-1102456,6690522058,18%2246,84
Controcarro 1 Mk. 292591,97106621961,19%2747,06
Ho-Ri 282021,8390821754,38%2621,75
CS-5992439,76103321661,11%3104,68
Mäuschen92231,2295421455,61%2334,58
50TP Tyszkiewicza92615,37101821353,52%2720,97
SMV CC-6782023,40100421158,29%2782,41
TVP T 50/51102758,7490121057,14%2688,33
Rinoceronte102804,5291021054,29%2390,52
AMX 50 Foch92802,05106520756,04%2922,33
Strv 103B103064,8494020559,51%2531,45
T42 81859,9596820253,96%2887,32
BZ-75102917,3992020153,23%2513,78
Forest Spirit 82135,5690520054,50%2313,12
VK 100.01 (P)81997,8998019856,57%2708,63
SMV CC-64 Vipera 82135,57105519857,58%2879,84
O-I61240,4985519664,29%2542,67
Type 5 Heavy103896,83116919363,73%3435,72
Panhard EBR 909780,3372119347,67%1060,17
T110E5102963,89106418962,43%2777,06
SDP 60 Gonkiewicza92616,8295218050,00%2663,99
VK 72.01 (K) 103049,2197718057,78%2207,25
STA-181603,5284617849,44%2283,37
T-4481768,8095117759,32%2852,88
SU-10181862,4995917760,45%2705,36
Löwe 82012,55109717759,32%2741,37
WZ-12092317,74101817662,50%3009,66
Maus102356,0585317647,16%1834,06
Leopard Prototyp A92777,50107217660,23%3233,60
T-34-3 82000,30106617259,30%2803,33
AMX 50 Foch B102852,1692317156,14%2378,97
Heavy Tank No. VI 61524,08102516960,95%3255,82
FV380591229,2368616852,38%1130,96
CS-5381782,1690716656,02%2803,14
ARL 4461331,8687816558,79%3091,34
M53/M5591501,6383316155,28%1411,07
M10392647,74107916058,13%2838,50
TNH 105/100082063,63103015758,60%3156,99
Grille5807,6862915562,58%1839,34
M48A5 Patton102694,6191215556,77%2393,07
Object 70592552,56110415561,29%3040,17
Progetto CC55 mod. 5482059,68106115462,34%2911,56
Rheinmetall Panzerwagen101448,7685215350,33%1732,06
HWK 1281040,2490615356,21%2133,94
IS-2 shielded 71911,36103515254,61%3202,61
T-34-281948,3698315150,99%3004,96
T-54 ltwt.91176,7076815148,34%1742,78
Progetto C50 mod. 6692634,67107215061,33%2956,13
Controcarro 3 Minotauro102946,4294114956,38%2356,93
BDR G1 B51390,0789514870,95%3644,63
E 7592526,37108314757,82%2667,85
KV-15974,8557214656,85%2536,64
AMX AC mle. 4882024,5296114663,70%2626,42
Object 25792375,81102214660,96%2846,25
Prototipo Standard B92748,54107614560,69%3079,15
53TP Markowskiego81937,2192114545,52%2432,40
WZ-111 model 1-492309,5096514454,17%2362,36
AMX 50 10082055,7096614355,94%2684,45
Tiger I72257,95121413958,99%3692,57
Conqueror Gun Carriage101552,6471113854,35%1292,99
45TP Habicha71801,99104613760,58%2903,33
T28 Prototype82101,1597413755,47%2959,06
IS-3-II92900,36115213659,56%3626,83
T-100 LT101123,6177513453,73%1374,37
T-34-171689,9599213355,64%3220,70
VK 45.02 (P) Ausf. B92620,86112113365,41%3091,34
Object 277102465,8687113256,06%2128,69
LHMTV81042,05101812962,79%2483,23
UDES 14 Alt 582236,24106012759,84%3345,99
E 50 Ausf. M102838,8197212758,27%2735,82
Object 705A102815,7198712759,06%2599,42
P.43 bis61422,0495312557,60%3592,02
121103145,64100712362,60%3057,70
T3282251,31109312356,91%3042,87
Panhard AML Lynx 6x68654,7676512352,85%1237,40
FV230 Canopener103320,62113712367,48%2953,38
TVP VTU Koncept81771,3087312249,18%2563,12
M415702,2054612254,10%1166,79
Type 4 Heavy93134,32124012166,94%4249,74
Strv 103-092311,1690912159,50%2108,99
Indien-Panzer82010,17106012157,02%3539,25
Versuchspanzer 5792680,47105612152,07%2586,24
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3761,6392212071,67%3272,15
KV-481819,2291811647,41%2298,65
Carro d'assalto P.8871768,87110011561,74%3292,38
SMV CC-5671664,92101511567,83%3037,54
P.44 Pantera81958,3396011452,63%2770,26
T-34-8561172,7075011459,65%2883,43
Tiger II82015,2597411450,88%2725,32
FV2078904,8265311450,88%1017,17
114 SP2 103035,4880611250,00%2136,41
AMX 65 t81869,5688511149,55%2356,95
Jagdtiger Prototype 82064,1996011155,86%2229,41
T2972000,06117111066,36%3259,02
T54E192846,50107711057,27%3089,33
O-Ho81693,7786010950,46%1940,45
Emil I82281,01110510755,14%3166,65
IS-M82170,87107110659,43%3351,01
IS-382061,96106510464,42%2945,75
Chrysler K 81938,77103810461,54%2588,58
VK 30.02 (D)71854,24115810363,11%4112,69
FV224 Chopper72106,28124410264,71%3521,05
Ferdinand82117,7190910053,00%2391,48
IS-2-II82043,3410439759,79%2799,93
AMX 13 57 7892,748419753,61%1928,41
M40/M4381078,946979648,96%1071,86
TL-1 LPC 81845,889519651,04%2698,88
AMX ELC bis5670,378339566,32%3473,88
SDP 58 Kilana82101,899759455,32%2606,53
Jagdtiger92467,489319454,26%2380,16
VK 45.02 (P) Ausf. A82084,2910359453,19%2969,85
Type 64 6709,367469455,32%2107,42
IS71829,7610869369,89%3377,49
11082064,7410459258,70%2776,24
Strv 107-12112969,968469146,15%1961,53
IS-7102726,689689152,75%2424,15
Spähpanzer Ru 25191308,118809160,44%2184,95
Concept 1B 92560,4010759157,14%2393,97
T-284580,715549058,89%2292,57
AMX M4 mle. 4571921,8710349057,78%3225,20
Jagdpanzer E 100102897,088589057,78%2463,72
Konštrukta T-34/10071732,0010358965,17%3541,14
SU-122A5625,785138856,82%1462,52
Type 59 G 81761,0110318662,79%2430,54
VK 30.01 (H)51159,388128663,95%3398,59
VK 168.01 (P) 81856,209298652,33%2254,61
Ashbringer 103048,679368651,16%2219,56
GSOR 3301 AVR FS91034,588848550,59%1872,40
Gryphon 103065,869868556,47%2500,59
Type 63 81956,9410408454,76%2415,15
T1 Heavy51239,028148349,40%2926,12
Panther II81978,069938357,83%3012,06
Object 260 102687,399738360,24%2165,00
IS-271628,1110158263,41%2812,05
T-15061529,489598160,49%3113,36
Type 5861506,6511137968,35%4105,98
XM69 Hacker113357,089887950,63%2541,48
T803113311,1512077867,95%2836,85
Kranvagn102871,529067750,65%2435,32
Projekt ION 82194,0410037648,68%2173,94
ISU-152K 81803,728267651,32%2114,03
Pz.Kpfw. 5582815,7811657646,05%2855,76
Caliban 81739,429537652,63%2265,73
TOG II* 61265,998677560,00%2487,18
Taschenratte112766,4510097350,68%1753,22
M661772,7610957174,65%3406,83
SU-86766,516397057,14%1064,09
Panhard EBR 75 (FL 10) 8929,798717061,43%1985,14
T2882041,399536952,17%2360,10
Gorilla113114,679666953,62%2073,74
Pz.Kpfw. Neu113432,0310876851,47%2705,31
UDES 1692048,068696650,00%2030,09
AMX 13 105101608,988916657,58%2150,01
BZ-5871799,0310906456,25%3074,86
KV-1S61426,849496460,94%3203,73
LT-432 8711,507966453,13%1369,49
Tortoise91986,489416350,79%1675,58
FV227 Conceiver81905,259216145,90%2457,47
M56 Scorpion 71360,438006150,82%2083,06
SDP 40 Zadymka51043,476006053,33%2489,67
GSR 3301 Setter7674,387446043,33%1603,88
leKpz M 41 90 mm 8651,027835843,10%1044,13
Object 268 Version 4102733,549665660,71%2401,91
Pawlack Tank61437,799395657,14%2755,73
WZ-111 Alpine Tiger 81737,329795651,79%2268,46
Type 3 Chi-Nu Kai 5991,118855561,82%3161,58
AMX 13 9091590,2210035455,56%3233,36
Vz. 60S Dravec 103355,6411275364,15%2845,48
GSOR 1008 82174,049485352,83%2468,40
T77 82095,5010875261,54%2821,45
E 100102489,868475145,10%1994,04
FV217 Badger102680,909375158,82%2380,12
FV4025 Contriver113167,479735147,06%1968,76
Somua SM 82191,5510954957,14%3136,81
T-463459,984354864,58%2715,22
Kampfpanzer 07 P(E) 102394,778714751,06%2034,98
SDP wz 66 Grom 81979,799784761,70%2379,14
P26/404925,367094468,18%3420,50
AltProto AMX 30 81728,3910444461,36%2474,51
KR-1112694,3410044454,55%1989,56
Object 41682169,9810034355,81%3131,21
HWK 30 8992,307564344,19%1841,21
Caernarvon Action X 81638,499214346,51%2074,90
M1271151,338154254,76%1533,23
T57 Heavy102930,509404254,76%2649,09
WZ-111-1G FT82062,419204153,66%2667,25
Centurion Mk. I81448,708574055,00%2107,38
AMBT 82146,9710233956,41%2666,19
GSOR 1010 FB 81721,268843948,72%2411,32
ST-II102763,399123855,26%2183,52
KPz 3 Projekt 07 HK 92212,668463852,63%2170,03
Ares 8592254,269623847,37%2428,31
Ashigaru 102955,618823855,26%2260,18
Type 3 Ho-Ni III51009,166353754,05%2495,12
Type 71103055,6210143751,35%2934,15
King Tiger (Captured) 71621,4610253762,16%2510,54
T2071832,2810613658,33%3434,67
VK 16.02 Leopard5624,086153650,00%2597,20
WZ-131G FT61364,037683644,44%2561,01
SU-85I 5992,697993658,33%2459,77
BZ-6892289,809463551,43%2284,93
M-IV-Y 81896,8010153560,00%2421,11
FV226 Contradictious 82202,1710373554,29%2597,27
Fauteur113009,1210743458,82%2229,43
M60 102709,187413342,42%2067,30
Strv S1 82093,619003360,61%2440,43
StuG IV 51006,826383345,45%2741,46
113102524,478773246,88%2331,39
SU-100M171532,068623250,00%2371,63
Turtle Mk. I 82098,4410973259,38%2431,95
Object 274a 82142,0310953158,06%3032,69
Kampfpanzer 50 t 92650,5510783164,52%2808,08
Semovente M43 Bassotto61231,007773066,67%2316,57
Stinger 102399,979403063,33%1708,49
Nergal 81748,3110332972,41%2125,62
Strv m/42-57 Alt A.2 61229,468692853,57%2240,14
Type 5 Ka-Ri 82306,239072650,00%2247,45
T 55A 92058,317932634,62%2048,83
M4A1 FL 10 61402,8510382669,23%2784,21
T-34-2G FT71833,049202437,50%3447,72
Challenger71393,797742450,00%1912,74
Panther71500,749722373,91%3007,73
VK 36.01 (H)61815,0011642365,22%4315,53
59-1661001,968222352,17%3794,31
Škoda T 177788,178722373,91%1980,59
Somua S353890,046162360,87%3317,09
FV229 Contender92041,489802365,22%1933,76
ISU-122-2 81637,878272343,48%1642,67
Leo71401,059152263,64%2612,23
O-Ni72328,7313062277,27%4174,30
AMX 12 t6713,097612250,00%2355,44
KV-5 81495,649492259,09%1700,21
212A91186,577392157,14%1005,67
Waffenträger auf Pz. IV92540,109582166,67%2528,70
ShPTK-TVP 100 81657,679552166,67%2098,35
Vz. 63P113299,2011192065,00%2193,79
T92 HMC101590,557562060,00%1436,29
Waffenträger auf E 100102372,507422060,00%1863,77
AEC Armoured Car5614,705682065,00%1548,40
Cromwell B 61108,609852075,00%2653,08
VK 28.016572,588221973,68%2158,31
AMX 67 Imbattable113551,539641947,37%2409,09
Vz. 68 Squall 8595,686811963,16%1138,08
Strv K 92594,899001936,84%2621,94
AMX 13 105 AM mle. 505673,894151850,00%1379,08
Type 3 Ju-Nu61570,1111331877,78%3088,35
Rhm.-Borsig Waffenträger82498,6110101866,67%2973,88
T-832 82289,0612851866,67%2793,86
121B 102276,228021850,00%2220,10
Type 95 Ji-Ro6940,184811717,65%1549,82
BZ-79112560,417861729,41%1340,33
Type 4 Chi-To61278,318831662,50%2833,09
P.43 ter72035,9411141662,50%4108,22
WZ-111 model 5A103107,699961656,25%3019,37
NC 70 Błyskawica102377,949451675,00%1927,07
T28 Concept 71218,818271662,50%2056,76
Durendal 102786,949041656,25%2125,78
DS PZInż51001,277681560,00%3114,56
Lorraine 155 mle. 518952,877101560,00%1139,04
Type 6892599,0011771566,67%2830,99
Char Futur 4 92266,7310601573,33%2352,51
AE Phase I 91913,738781553,33%1813,03
Type T-3451038,717921457,14%3584,80
M4A3E8 Fury 61053,509771464,29%2825,36
Ares 7581337,157951338,46%1219,20
Type 3 Chi-Nu51222,589551275,00%4280,62
Mitsu 10851458,509611283,33%3349,92
Kunze Panzer 91990,506001216,67%1666,86
Ikv 1035377,004381163,64%902,31
Chi-To SP71345,558501136,36%1664,00
SDP 57 Gowika71745,0010451172,73%2894,74
60G FT51135,207771070,00%2992,36
Type 4 Ju-To72178,0010831050,00%2968,20
Ares 90102472,808401040,00%1916,94
AMR 35 2453,606391070,00%2453,93
SU-14-281030,78759955,56%1095,20
UDES 15/16103486,671056955,56%3264,82
SDP 44 Burza61270,11796966,67%2699,57
ASTRON Rex 105 mm 82463,111117955,56%2983,26
Object 777 Version II 92437,221230977,78%2935,61
EMIL 1951 82381,111103955,56%3114,06
Chimera 81881,331138977,78%2416,52
Šotek 81746,441041966,67%2003,07
Type 5 Chi-Ri71378,00844850,00%2423,15
Škoda T 2561181,50798850,00%2291,40
WZ-1317861,63909875,00%2291,65
Carro da Combattimento 45 t 103033,881031875,00%2532,33
Lansen C 81479,63970875,00%1998,24
P.435966,57819757,14%3531,68
K-91-PT 91936,711023771,43%2343,04
Type 5782487,501303666,67%3451,47
FCM 362489,83448683,33%2960,99
Tiger-Maus 92482,171173683,33%2623,74
Škoda T 27 81823,83866650,00%2466,85
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81931,001081650,00%2902,04
MS-11366,40318580,00%2544,54
Vz. 64 Blesk8572,80531540,00%728,85
M-II-Y71070,80847560,00%1340,89
Char Murat 91708,60913560,00%1758,40
B141199,50756450,00%3839,40
AMX 404997,00788450,00%6515,84
ISU-1528866,00418425,00%521,32
XM66F 81335,50927475,00%1622,82
Patton the Tank 92107,501173475,00%2480,68
T23E3 71423,0065930,00%2395,19
M41D 8609,00992333,33%1021,86
M14/412746,006522100,00%4304,94
Renault NC-311528,00439250,00%3625,02
Ikv 65 Alt II6581,00600250,00%1036,39
Sturer Emil7847,008492100,00%1209,43
Chieftain/T95 81182,50946250,00%1489,43
Hummel6143,003681100,00%261,00
M15/4231570,0012201100,00%8365,68
Jagdpanther71962,0073210,00%3680,13
AS-XX 40 t113256,0049110,00%1832,47
leKpz Borkenkäfer11682,0025110,00%339,78
T-45 21373,0018421100,00%18746,73
Škoda T 40 63031,0019701100,00%8235,26
Gonsalo 8454,0045510,00%139,11
122 TM 81927,0012631100,00%2254,02

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 19.07.2026
Opuścił klan: 11.10.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 16.07.2026
Opuścił klan: 18.07.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.07.2026
Opuścił klan: 15.07.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 06.07.2026
Opuścił klan: 11.07.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.06.2026
Opuścił klan: 07.07.2026
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 28.03.2026
Opuścił klan: 27.06.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 05.01.2026
Opuścił klan: 26.03.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.01.2026
Opuścił klan: 04.01.2026
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 29.12.2025
Opuścił klan: 01.01.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.12.2025
Opuścił klan: 30.12.2025
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 11.12.2025
Opuścił klan: 22.12.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.11.2025
Opuścił klan: 09.12.2025
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 09.11.2025
Opuścił klan: 28.11.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.11.2025
Opuścił klan: 07.11.2025
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 11.10.2025
Opuścił klan: 02.11.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.09.2025
Opuścił klan: 11.10.2025
Stopień: Dowódca
Dołączył: 18.06.2025
Opuścił klan: 03.10.2025
Stopień: Rekruter
Dołączył: 14.06.2025
Opuścił klan: 18.06.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.04.2025
Opuścił klan: 12.06.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.02.2025
Opuścił klan: 02.04.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.02.2025
Opuścił klan: 13.02.2025
Stopień: Rekruter
Dołączył: 25.01.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.12.2024
Opuścił klan: 25.01.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.12.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 02.09.2024
Opuścił klan: 22.12.2024
Stopień: Dowódca
Dołączył: 20.03.2024
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.08.2024
Opuścił klan: 01.09.2024
Stopień: Dowódca
Dołączył: 19.10.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.03.2024
Opuścił klan: 19.03.2024
Stopień: Dowódca
Dołączył: 19.01.2024
Opuścił klan: 07.03.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.01.2024
Opuścił klan: 18.01.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.01.2024
Opuścił klan: 17.01.2024
Stopień: Dowódca
Dołączył: 12.06.2023
Opuścił klan: 07.01.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 27.02.2023
Opuścił klan: 31.03.2023
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 16.11.2022
Opuścił klan: 28.01.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.01.2023
Opuścił klan: 26.02.2023
Stopień: Rekruter
Dołączył: 15.03.2021
Opuścił klan: 10.04.2021
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 01.04.2023
Opuścił klan: 10.06.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.09.2021
Opuścił klan: 18.10.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.09.2022
Opuścił klan: 14.11.2022
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 11.04.2021
Opuścił klan: 03.07.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.07.2021
Opuścił klan: 12.09.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.03.2021
Opuścił klan: 14.03.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 01.02.2021
Opuścił klan: 28.02.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 20.10.2020
Opuścił klan: 22.12.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 07.10.2020
Opuścił klan: 14.10.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.09.2020
Opuścił klan: 06.10.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.01.2021
Opuścił klan: 31.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.01.2021
Opuścił klan: 04.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.10.2020
Opuścił klan: 19.10.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 17.08.2020
Opuścił klan: 15.09.2020
Stopień: Dowódca
Dołączył: 11.08.2020
Opuścił klan: 16.08.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.07.2020
Opuścił klan: 10.08.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.07.2020
Opuścił klan: 28.07.2020
Stopień: Dowódca
Dołączył: 18.07.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.07.2020
Opuścił klan: 11.07.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.07.2020
Opuścił klan: 05.07.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.05.2020
Stopień: Dowódca
Dołączył: 18.03.2020
Opuścił klan: 28.05.2020
Stopień: Dowódca
Dołączył: 15.02.2020
Opuścił klan: 16.03.2020
Stopień: Dowódca
Dołączył: 02.02.2020
Opuścił klan: 12.02.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.01.2020
Opuścił klan: 27.01.2020
Stopień: Dowódca
Dołączył: 27.12.2019
Opuścił klan: 19.01.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.12.2019
Opuścił klan: 12.12.2019
Stopień: Dowódca
Dołączył: 17.07.2019
Opuścił klan: 01.10.2019
Stopień: Dowódca
Dołączył: 09.06.2019
Opuścił klan: 16.07.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.05.2019
Opuścił klan: 08.06.2019
Stopień: Dowódca
Dołączył: 16.04.2019
Opuścił klan: 11.05.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.04.2019
Opuścił klan: 14.04.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 26.03.2019
Opuścił klan: 07.04.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 12.03.2019
Opuścił klan: 13.03.2019