| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Panhard EBR 75 (FL 10) | 8 | 692,57 | 690 | 345 | 58,26% | 1220,74 | |||||
| IS-3A | 8 | 1365,23 | 816 | 267 | 50,56% | 1445,87 | |||||
| WZ-111 model 1-4 | 9 | 1367,41 | 710 | 257 | 48,25% | 1215,53 | |||||
| Rheinmetall Skorpion | 8 | 1166,57 | 687 | 210 | 53,33% | 1221,26 | |||||
| Caernarvon Action X | 8 | 1010,92 | 694 | 196 | 42,35% | 1033,23 | |||||
| IS-3 | 8 | 1235,39 | 763 | 195 | 54,36% | 1380,63 | |||||
| T-44 | 8 | 978,58 | 687 | 185 | 45,41% | 1255,42 | |||||
| IS | 7 | 1019,64 | 672 | 178 | 49,44% | 1365,79 | |||||
| 110 | 8 | 1044,82 | 669 | 173 | 45,66% | 1127,32 | |||||
| T-54 | 9 | 1226,49 | 707 | 171 | 47,37% | 1183,65 | |||||
| T26E5 | 8 | 1054,46 | 773 | 169 | 48,52% | 1318,69 | |||||
| M54 Renegade | 8 | 1397,99 | 770 | 168 | 48,21% | 1541,20 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 628,51 | 664 | 159 | 50,94% | 1137,02 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 746,52 | 691 | 151 | 55,63% | 1399,72 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 782,51 | 713 | 150 | 51,33% | 1168,23 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 581,63 | 588 | 145 | 52,41% | 1772,34 | |||||
| Type 61 | 9 | 1241,12 | 729 | 141 | 53,19% | 1214,24 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 506,36 | 611 | 137 | 50,36% | 781,57 | |||||
| ARL 44 | 6 | 663,69 | 532 | 131 | 46,56% | 1053,95 | |||||
| Object 140 | 10 | 1319,15 | 630 | 125 | 44,80% | 919,76 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1215,77 | 629 | 124 | 50,00% | 883,45 | |||||
| AMX 30 1er prototype | 9 | 1198,50 | 700 | 124 | 52,42% | 1095,97 | |||||
| T-34-85 | 6 | 632,77 | 594 | 118 | 58,47% | 1234,74 | |||||
| STA-1 | 8 | 893,04 | 621 | 116 | 46,55% | 1037,44 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 639,55 | 607 | 116 | 51,72% | 1301,46 | |||||
| T-10 | 9 | 1325,70 | 722 | 115 | 51,30% | 1221,11 | |||||
| T-34 | 5 | 536,64 | 517 | 101 | 52,48% | 1585,44 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1532,38 | 709 | 97 | 48,45% | 1466,43 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 282,14 | 436 | 97 | 50,52% | 696,29 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 985,29 | 649 | 95 | 48,42% | 1325,98 | |||||
| E 75 TS | 8 | 1170,98 | 666 | 91 | 40,66% | 1089,92 | |||||
| Type 58 | 6 | 632,94 | 564 | 90 | 52,22% | 1175,85 | |||||
| T-43 | 7 | 846,76 | 663 | 90 | 52,22% | 1433,17 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1181,66 | 664 | 88 | 42,05% | 1149,54 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 494,93 | 456 | 87 | 48,28% | 856,31 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1329,87 | 692 | 78 | 43,59% | 1424,37 | |||||
| Object 257 | 9 | 1644,86 | 894 | 77 | 61,04% | 1666,95 | |||||
| E 25 | 7 | 699,99 | 570 | 77 | 55,84% | 931,48 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 979,95 | 664 | 75 | 52,00% | 1243,33 | |||||
| KV-85 | 6 | 591,70 | 511 | 74 | 54,05% | 934,32 | |||||
| IS-2 | 7 | 970,10 | 619 | 73 | 45,21% | 1185,08 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1654,31 | 818 | 72 | 55,56% | 1599,51 | |||||
| UDES 03 | 8 | 1158,64 | 672 | 72 | 59,72% | 1382,93 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 721,85 | 529 | 71 | 49,30% | 951,56 | |||||
| GSOR 1006 Scheme 7 | 9 | 1800,64 | 853 | 69 | 56,52% | 1701,60 | |||||
| T69 | 8 | 1009,28 | 774 | 68 | 61,76% | 1266,34 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 409,57 | 427 | 67 | 52,24% | 1409,03 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 849,44 | 654 | 66 | 50,00% | 836,98 | |||||
| T-34-85M | 6 | 911,95 | 717 | 65 | 52,31% | 1709,02 | |||||
| T25 AT | 7 | 794,00 | 546 | 63 | 52,38% | 1054,59 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 900,23 | 655 | 60 | 51,67% | 950,75 | |||||
| Cromwell | 6 | 636,86 | 532 | 59 | 45,76% | 1140,11 | |||||
| Schwarzpanzer 58 | 8 | 962,76 | 685 | 59 | 45,76% | 1261,98 | |||||
| Leo | 7 | 866,79 | 629 | 57 | 47,37% | 1313,04 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 1406,11 | 816 | 56 | 53,57% | 1500,11 | |||||
| Type 68 | 9 | 1588,75 | 796 | 53 | 45,28% | 1351,50 | |||||
| Panther II | 8 | 980,58 | 665 | 52 | 50,00% | 1116,18 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 604,06 | 449 | 51 | 45,10% | 961,41 | |||||
| Panther | 7 | 831,35 | 632 | 48 | 45,83% | 1234,74 | |||||
| CS-44 | 7 | 894,98 | 639 | 48 | 47,92% | 1128,31 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 1169,56 | 685 | 48 | 45,83% | 1284,92 | |||||
| Spähpanzer Ru 251 | 9 | 942,69 | 871 | 48 | 56,25% | 1545,60 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 891,36 | 593 | 47 | 29,79% | 1277,24 | |||||
| O-Ho | 8 | 1351,77 | 817 | 47 | 53,19% | 1587,53 | |||||
| Type T-34 | 5 | 375,95 | 435 | 44 | 54,55% | 983,35 | |||||
| Type 57 | 8 | 1374,19 | 839 | 43 | 51,16% | 1578,33 | |||||
| WZ-111 model 5A | 10 | 1670,64 | 737 | 42 | 57,14% | 1324,14 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 792,61 | 683 | 41 | 60,98% | 1600,91 | |||||
| Object 430U | 10 | 1673,83 | 710 | 41 | 48,78% | 1316,67 | |||||
| Progetto M35 mod. 46 | 8 | 973,54 | 726 | 41 | 53,66% | 1120,56 | |||||
| BZ-58 | 7 | 982,18 | 758 | 39 | 58,97% | 1251,60 | |||||
| Panther/M10 | 7 | 817,77 | 699 | 39 | 64,10% | 1498,70 | |||||
| Covenanter | 5 | 428,66 | 564 | 38 | 63,16% | 1834,16 | |||||
| Churchill VII | 6 | 993,05 | 741 | 37 | 54,05% | 2042,22 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 558,22 | 523 | 37 | 51,35% | 1002,13 | |||||
| FV601 Saladin | 8 | 1279,89 | 808 | 37 | 56,76% | 1626,98 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 395,39 | 436 | 36 | 55,56% | 1030,03 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 525,81 | 541 | 36 | 69,44% | 1328,48 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 872,51 | 574 | 35 | 51,43% | 1510,49 | |||||
| Pudel | 6 | 682,85 | 647 | 34 | 55,88% | 1182,70 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 978,88 | 631 | 34 | 44,12% | 1059,87 | |||||
| E 50 | 9 | 1476,71 | 834 | 34 | 52,94% | 1269,14 | |||||
| Type 4 Heavy | 9 | 2004,09 | 872 | 33 | 48,48% | 1943,15 | |||||
| T-80 | 4 | 332,50 | 408 | 32 | 43,75% | 1237,49 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 567,44 | 573 | 32 | 53,13% | 1178,28 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 335,07 | 462 | 30 | 53,33% | 1357,01 | |||||
| M24 Chaffee | 5 | 290,50 | 401 | 30 | 46,67% | 933,85 | |||||
| Crusader | 6 | 364,61 | 420 | 28 | 46,43% | 955,43 | |||||
| Spähpanzer SP I C | 7 | 612,79 | 571 | 28 | 42,86% | 1058,82 | |||||
| STB-1 | 10 | 1143,22 | 551 | 27 | 33,33% | 580,02 | |||||
| B1 | 4 | 349,35 | 380 | 26 | 46,15% | 958,97 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 669,62 | 539 | 26 | 50,00% | 989,86 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 847,46 | 633 | 26 | 53,85% | 1023,81 | |||||
| M44 | 6 | 537,46 | 470 | 26 | 50,00% | 680,50 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 390,71 | 369 | 24 | 41,67% | 844,15 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 610,58 | 553 | 24 | 50,00% | 1098,93 | |||||
| Strv m/42 | 5 | 352,52 | 443 | 23 | 52,17% | 953,51 | |||||
| T21 | 6 | 529,17 | 562 | 23 | 52,17% | 1532,47 | |||||
| Black Prince | 7 | 1232,86 | 851 | 22 | 54,55% | 2131,96 | |||||
| M7 | 5 | 235,32 | 344 | 22 | 54,55% | 726,33 | |||||
| SDP 58 Kilana | 8 | 1455,73 | 820 | 22 | 63,64% | 1461,83 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 238,10 | 391 | 21 | 66,67% | 825,09 | |||||
| M5A1 Stuart | 4 | 449,19 | 479 | 21 | 52,38% | 2061,49 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 359,00 | 424 | 21 | 61,90% | 1105,44 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 349,48 | 396 | 21 | 47,62% | 1132,75 | |||||
| FSV Scheme A | 7 | 914,57 | 868 | 21 | 61,90% | 1546,00 | |||||
| 59-16 | 6 | 441,10 | 505 | 20 | 45,00% | 1077,14 | |||||
| O-Ni | 7 | 1630,80 | 938 | 20 | 55,00% | 2269,39 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1733,80 | 1009 | 20 | 70,00% | 1956,91 | |||||
| P26/40 | 4 | 330,74 | 357 | 19 | 31,58% | 777,61 | |||||
| Strv 74 | 6 | 683,63 | 587 | 19 | 63,16% | 1301,58 | |||||
| Ikv 103 | 5 | 370,26 | 361 | 19 | 42,11% | 702,66 | |||||
| IS-7 | 10 | 1556,00 | 693 | 19 | 47,37% | 1042,64 | |||||
| O-I | 6 | 931,44 | 679 | 18 | 55,56% | 1605,55 | |||||
| Lago | 4 | 310,06 | 339 | 17 | 47,06% | 857,03 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 254,71 | 397 | 17 | 52,94% | 724,86 | |||||
| M10 Wolverine | 5 | 586,12 | 551 | 17 | 76,47% | 1445,58 | |||||
| T95 | 9 | 682,76 | 559 | 17 | 47,06% | 333,33 | |||||
| A-43 | 6 | 452,53 | 449 | 17 | 41,18% | 643,97 | |||||
| DS PZInż | 5 | 698,38 | 348 | 16 | 50,00% | 1608,36 | |||||
| M41 | 5 | 351,13 | 383 | 16 | 43,75% | 367,15 | |||||
| Object 277 | 10 | 1897,00 | 794 | 16 | 62,50% | 1555,89 | |||||
| SU-130PM | 8 | 721,06 | 418 | 16 | 25,00% | 386,60 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 835,94 | 973 | 16 | 75,00% | 2401,28 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 960,40 | 573 | 15 | 53,33% | 1841,86 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 969,93 | 688 | 15 | 46,67% | 1612,54 | |||||
| VK 28.01 | 6 | 494,20 | 560 | 15 | 46,67% | 1265,42 | |||||
| VK 30.01 (D) | 6 | 679,27 | 701 | 15 | 66,67% | 1476,19 | |||||
| MT-25 | 6 | 566,60 | 658 | 15 | 80,00% | 1943,86 | |||||
| T-50-2 | 6 | 367,00 | 467 | 15 | 40,00% | 796,31 | |||||
| WZ-114 | 9 | 1390,00 | 837 | 15 | 66,67% | 1280,96 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 162,86 | 294 | 14 | 57,14% | 595,80 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 1684,36 | 526 | 14 | 42,86% | 1258,35 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 1039,92 | 831 | 13 | 69,23% | 2067,81 | |||||
| Type 2597 Chi-Ha | 3 | 188,31 | 261 | 13 | 38,46% | 477,55 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. E | 3 | 165,85 | 287 | 13 | 46,15% | 384,42 | |||||
| Staghound Mk. III | 6 | 880,31 | 637 | 13 | 38,46% | 1646,61 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 690,54 | 601 | 13 | 61,54% | 690,65 | |||||
| SU-76M | 4 | 283,08 | 221 | 12 | 33,33% | 540,87 | |||||
| IS-M | 8 | 762,25 | 504 | 12 | 50,00% | 681,04 | |||||
| D2 | 3 | 234,27 | 438 | 11 | 81,82% | 1056,45 | |||||
| M6 | 6 | 1018,36 | 693 | 11 | 54,55% | 1673,73 | |||||
| 105 leFH18B2 | 5 | 490,00 | 346 | 11 | 54,55% | 795,06 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 576,64 | 519 | 11 | 45,45% | 1139,52 | |||||
| Pz.Kpfw. III/IV | 5 | 471,18 | 572 | 11 | 72,73% | 1308,71 | |||||
| Object 430 | 9 | 1646,45 | 812 | 11 | 54,55% | 1510,82 | |||||
| Bretagne Panther | 6 | 779,45 | 600 | 11 | 45,45% | 1366,39 | |||||
| Matilda | 4 | 314,80 | 392 | 10 | 50,00% | 722,74 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 778,70 | 622 | 10 | 60,00% | 1549,78 | |||||
| Churchill I | 5 | 307,40 | 368 | 10 | 50,00% | 492,37 | |||||
| UDES 16 | 9 | 935,60 | 684 | 10 | 60,00% | 758,66 | |||||
| Bishop | 5 | 611,00 | 458 | 10 | 50,00% | 1313,36 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 722,80 | 620 | 10 | 60,00% | 2346,54 | |||||
| Dicker Max | 6 | 698,80 | 572 | 10 | 50,00% | 1135,10 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Schmalturm | 6 | 731,10 | 661 | 10 | 70,00% | 1492,13 | |||||
| Panzer 58 Mutz | 8 | 482,40 | 409 | 10 | 40,00% | 361,02 | |||||
| 112 | 8 | 846,40 | 599 | 10 | 20,00% | 632,72 | |||||
| M36 Jackson | 6 | 699,78 | 439 | 9 | 22,22% | 931,49 | |||||
| T37 | 6 | 329,11 | 406 | 9 | 22,22% | 615,15 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 507,89 | 439 | 9 | 22,22% | 512,37 | |||||
| T-54 first prototype | 8 | 859,44 | 631 | 9 | 44,44% | 884,47 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 138,63 | 165 | 8 | 12,50% | 289,38 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 401,25 | 436 | 8 | 50,00% | 447,41 | |||||
| 14TP | 4 | 379,75 | 371 | 8 | 12,50% | 1695,38 | |||||
| Vickers Mk. E Type B | 2 | 112,38 | 232 | 8 | 62,50% | 430,35 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 303,63 | 286 | 8 | 25,00% | 608,95 | |||||
| AMX 30 B | 10 | 2646,88 | 928 | 8 | 62,50% | 2668,62 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1222,00 | 747 | 8 | 50,00% | 891,27 | |||||
| T-29 | 3 | 234,63 | 355 | 8 | 75,00% | 867,90 | |||||
| M56 Scorpion | 7 | 1099,00 | 584 | 8 | 37,50% | 1297,94 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. K | 5 | 432,88 | 388 | 8 | 37,50% | 832,59 | |||||
| T-28 | 4 | 580,71 | 382 | 7 | 28,57% | 1889,63 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 1142,57 | 801 | 7 | 71,43% | 1997,56 | |||||
| Durchbruchswagen 2 | 4 | 593,00 | 598 | 7 | 42,86% | 2123,29 | |||||
| Cromwell B | 6 | 307,29 | 425 | 7 | 42,86% | 281,99 | |||||
| StuG IV | 5 | 293,29 | 323 | 7 | 57,14% | 680,54 | |||||
| Strv m/40L | 3 | 212,00 | 320 | 6 | 50,00% | 625,20 | |||||
| D1 | 2 | 71,50 | 192 | 6 | 50,00% | 145,53 | |||||
| M3 Lee | 4 | 143,50 | 245 | 6 | 50,00% | 320,79 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 544,80 | 490 | 5 | 60,00% | 1651,32 | |||||
| Somua SAu 40 | 4 | 586,20 | 435 | 5 | 40,00% | 1714,66 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 270,20 | 348 | 5 | 40,00% | 946,62 | |||||
| TS-54 | 8 | 1104,20 | 552 | 5 | 20,00% | 824,04 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 1580,80 | 757 | 5 | 60,00% | 1467,91 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 794,00 | 522 | 5 | 40,00% | 1063,04 | |||||
| P.43 | 5 | 441,00 | 364 | 4 | 25,00% | 858,82 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 150,50 | 240 | 4 | 50,00% | 294,33 | |||||
| M2 Light | 2 | 114,75 | 330 | 4 | 50,00% | 348,37 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 271,25 | 253 | 4 | 0,00% | 250,69 | |||||
| T110E3 | 10 | 2109,00 | 752 | 4 | 50,00% | 1557,03 | |||||
| T-70 | 3 | 287,25 | 561 | 4 | 75,00% | 1405,87 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 44,33 | 116 | 3 | 33,33% | 0,00 | |||||
| Renault FT | 1 | 48,33 | 125 | 3 | 0,00% | 12,74 | |||||
| T20 | 7 | 617,33 | 481 | 3 | 100,00% | 817,92 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 289,00 | 421 | 3 | 33,33% | 1263,24 | |||||
| T-46 | 3 | 162,33 | 236 | 3 | 33,33% | 444,41 | |||||
| Caernarvon | 8 | 719,00 | 715 | 3 | 66,67% | 749,54 | |||||
| Object 261 | 10 | 1373,67 | 1074 | 3 | 100,00% | 1132,05 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 159,00 | 179 | 3 | 33,33% | 122,03 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 384,00 | 391 | 3 | 33,33% | 759,50 | |||||
| T-28E with F-30 | 4 | 306,33 | 560 | 3 | 66,67% | 793,61 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 216,50 | 539 | 2 | 100,00% | 1197,13 | |||||
| AMX 40 | 4 | 184,50 | 559 | 2 | 100,00% | 804,45 | |||||
| AMX 13 F3 AM | 6 | 675,50 | 521 | 2 | 50,00% | 898,90 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 992,00 | 1001 | 2 | 100,00% | 5175,52 | |||||
| T23E3 | 7 | 179,00 | 298 | 2 | 50,00% | 120,29 | |||||
| AM 39 Gendron-Somua | 2 | 109,00 | 259 | 2 | 100,00% | 446,08 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1614,00 | 547 | 2 | 0,00% | 1119,17 | |||||
| Vickers Medium Mk. I | 1 | 0,00 | 32 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| M15/42 | 3 | 359,00 | 747 | 1 | 100,00% | 1256,28 | |||||
| Renault NC-31 | 1 | 164,00 | 507 | 1 | 100,00% | 1032,76 | |||||
| Vickers Medium Mk. III | 3 | 303,00 | 356 | 1 | 100,00% | 1178,01 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 153,00 | 300 | 1 | 100,00% | 848,70 | |||||
| MS-1 | 1 | 154,00 | 419 | 1 | 100,00% | 968,32 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 2653,00 | 1140 | 1 | 100,00% | 2068,96 | |||||
| Marder II | 3 | 258,00 | 458 | 1 | 100,00% | 891,57 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 0,00 | 263 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 540,00 | 294 | 1 | 0,00% | 900,76 | |||||
| AMR 35 | 2 | 31,00 | 164 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| VK 168.01 (P) | 8 | 0,00 | 609 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Lansen C | 8 | 589,00 | 278 | 1 | 0,00% | 336,00 | |||||
| Type 63 | 8 | 334,00 | 152 | 1 | 0,00% | 41,77 | |||||
| Sexton I | 3 | 100,00 | 198 | 1 | 100,00% | 305,98 | |||||
| Stitch | 8 | 662,00 | 374 | 1 | 0,00% | 336,92 |
LECH97pl
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 9300 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Ø Poziom | 7,39 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Zwycięstwa | 4726 | 50,82% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 4485 | 48,23% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 89 | 0,96% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 1933 | 20,78% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 6606 | 0,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,90 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 11655 | 1,25 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 937,53 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 8165 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 2189 | 0,24 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 646,91 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN7 | 981,23 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| WN8 | 1235,08 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 9300 | |
| Ø Poziom | 7,39 | |
| Zwycięstwa | 4726 | 50,82% |
| Porażki | 4485 | 48,23% |
| Remisy | 89 | 0,96% |
| Przetrwane bitwy | 1933 | 20,78% |
| Zniszczone czołgi | 6606 | 0,71 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,90 | |
| Wykryte pojazdy | 11655 | 1,25 |
| Zadane uszkodzenia | 937,53 | |
| Punkty zajęcia bazy | 8165 | 0,88 |
| Punkty obrony bazy | 2189 | 0,24 |
| Doświadczenie | 646,91 | |
| WN7 | 981,23 | |
| WN8 | 1235,08 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Ø Poziom | 0,00 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| WN7 | 0,00 | |
| WN8 | 0,00 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 126 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 50 | 39,68% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 73 | 57,94% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 3 | 2,38% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 22 | 17,46% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 67 | 0,53 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,64 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 189 | 1,50 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.306,62 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 62 | 0,49 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 82 | 0,65 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 607,68 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 126 | |
| Zwycięstwa | 50 | 39,68% |
| Porażki | 73 | 57,94% |
| Remisy | 3 | 2,38% |
| Przetrwane bitwy | 22 | 17,46% |
| Zniszczone czołgi | 67 | 0,53 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,64 | |
| Wykryte pojazdy | 189 | 1,50 |
| Zadane uszkodzenia | 1.306,62 | |
| Punkty zajęcia bazy | 62 | 0,49 |
| Punkty obrony bazy | 82 | 0,65 |
| Doświadczenie | 607,68 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 7 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 5 | 71,43% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 2 | 28,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2 | 28,57% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 3 | 0,43 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 19 | 2,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 820,86 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 848,29 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 7 | |
| Zwycięstwa | 5 | 71,43% |
| Porażki | 2 | 28,57% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2 | 28,57% |
| Zniszczone czołgi | 3 | 0,43 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,60 | |
| Wykryte pojazdy | 19 | 2,71 |
| Zadane uszkodzenia | 820,86 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 848,29 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 570 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 303 | 53,16% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 260 | 45,61% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 7 | 1,23% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 192 | 33,68% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 361 | 0,63 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,96 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 655 | 1,15 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.158,31 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 725 | 1,27 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 403 | 0,71 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 705,60 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 570 | |
| Zwycięstwa | 303 | 53,16% |
| Porażki | 260 | 45,61% |
| Remisy | 7 | 1,23% |
| Przetrwane bitwy | 192 | 33,68% |
| Zniszczone czołgi | 361 | 0,63 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,96 | |
| Wykryte pojazdy | 655 | 1,15 |
| Zadane uszkodzenia | 1.158,31 | |
| Punkty zajęcia bazy | 725 | 1,27 |
| Punkty obrony bazy | 403 | 0,71 |
| Doświadczenie | 705,60 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 314 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 163 | 51,91% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 149 | 47,45% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 2 | 0,64% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 91 | 28,98% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 196 | 0,62 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,88 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 322 | 1,03 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.241,80 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 322 | 1,03 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 207 | 0,66 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 715,29 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 314 | |
| Zwycięstwa | 163 | 51,91% |
| Porażki | 149 | 47,45% |
| Remisy | 2 | 0,64% |
| Przetrwane bitwy | 91 | 28,98% |
| Zniszczone czołgi | 196 | 0,62 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,88 | |
| Wykryte pojazdy | 322 | 1,03 |
| Zadane uszkodzenia | 1.241,80 | |
| Punkty zajęcia bazy | 322 | 1,03 |
| Punkty obrony bazy | 207 | 0,66 |
| Doświadczenie | 715,29 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen