KornepIod

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.12.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew29618000
Ø Poziom8,750,000,000,00
Zwycięstwa1949265,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki973832,88%00,00%00,00%00,00%
Remisy3881,31%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1376346,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi589791,9900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,720,000,000,00
Wykryte pojazdy628302,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia3.012,370,000,000,00
Punkty zajęcia bazy411651,3900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy483121,6300,0000,0000,00
Doświadczenie1.233,930,000,000,00
WN72553,870,000,000,00
WN84921,020,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew29618
Ø Poziom8,75
Zwycięstwa1949265,81%
Porażki973832,88%
Remisy3881,31%
Przetrwane bitwy1376346,47%
Zniszczone czołgi589791,99
Zniszczonych/zgonów3,72
Wykryte pojazdy628302,12
Zadane uszkodzenia3.012,37
Punkty zajęcia bazy411651,39
Punkty obrony bazy483121,63
Doświadczenie1.233,93
WN72553,87
WN84921,02
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew591000
Zwycięstwa41369,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki16628,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy122,03%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28347,88%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5340,9000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,730,000,000,00
Wykryte pojazdy5270,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.063,060,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5390,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1600,2700,0000,0000,00
Doświadczenie1.068,850,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew591
Zwycięstwa41369,88%
Porażki16628,09%
Remisy122,03%
Przetrwane bitwy28347,88%
Zniszczone czołgi5340,90
Zniszczonych/zgonów1,73
Wykryte pojazdy5270,89
Zadane uszkodzenia2.063,06
Punkty zajęcia bazy5390,91
Punkty obrony bazy1600,27
Doświadczenie1.068,85
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa4100,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi41,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy41,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.146,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie1.203,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa4100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy4100,00%
Zniszczone czołgi41,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy41,00
Zadane uszkodzenia1.146,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.203,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew12000
Zwycięstwa1083,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki216,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy975,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi151,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów5,000,000,000,00
Wykryte pojazdy252,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia798,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie802,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew12
Zwycięstwa1083,33%
Porażki216,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy975,00%
Zniszczone czołgi151,25
Zniszczonych/zgonów5,00
Wykryte pojazdy252,08
Zadane uszkodzenia798,42
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie802,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3455000
Zwycięstwa269878,09%00,00%00,00%00,00%
Porażki74821,65%00,00%00,00%00,00%
Remisy90,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy190655,17%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi35931,0400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,320,000,000,00
Wykryte pojazdy57131,6500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.421,760,000,000,00
Punkty zajęcia bazy30700,8900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy156204,5200,0000,0000,00
Doświadczenie1.115,760,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3455
Zwycięstwa269878,09%
Porażki74821,65%
Remisy90,26%
Przetrwane bitwy190655,17%
Zniszczone czołgi35931,04
Zniszczonych/zgonów2,32
Wykryte pojazdy57131,65
Zadane uszkodzenia1.421,76
Punkty zajęcia bazy30700,89
Punkty obrony bazy156204,52
Doświadczenie1.115,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5307000
Zwycięstwa387873,07%00,00%00,00%00,00%
Porażki131224,72%00,00%00,00%00,00%
Remisy1172,20%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy278452,46%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi48250,9100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,910,000,000,00
Wykryte pojazdy52440,9900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.454,190,000,000,00
Punkty zajęcia bazy56791,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy33490,6300,0000,0000,00
Doświadczenie972,660,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5307
Zwycięstwa387873,07%
Porażki131224,72%
Remisy1172,20%
Przetrwane bitwy278452,46%
Zniszczone czołgi48250,91
Zniszczonych/zgonów1,91
Wykryte pojazdy52440,99
Zadane uszkodzenia1.454,19
Punkty zajęcia bazy56791,07
Punkty obrony bazy33490,63
Doświadczenie972,66
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew244000
Zwycięstwa13956,97%00,00%00,00%00,00%
Porażki10543,03%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9739,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2140,8800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,460,000,000,00
Wykryte pojazdy2130,8700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.990,390,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3751,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1640,6700,0000,0000,00
Doświadczenie693,460,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew244
Zwycięstwa13956,97%
Porażki10543,03%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy9739,75%
Zniszczone czołgi2140,88
Zniszczonych/zgonów1,46
Wykryte pojazdy2130,87
Zadane uszkodzenia1.990,39
Punkty zajęcia bazy3751,54
Punkty obrony bazy1640,67
Doświadczenie693,46
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (108)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
FCM 50 t 82359,921267258767,80%4792,60
E 5093376,321274221567,58%5048,31
AMX 50 B103912,701090214467,30%5056,68
leKpz M 41 90 mm GF 82050,841243208767,13%6201,43
Bat.-Châtillon Bourrasque 82522,811171161362,55%3566,83
M41 Walker Bulldog81959,611376142266,88%6568,15
T95/FV4201 Chieftain 104475,991284126369,68%4617,88
Object 907 103971,02122594965,54%4855,64
M54 Renegade 83048,57142368868,46%5190,31
Object 140103797,16117666265,11%5262,36
M48A5 Patton104507,26124858669,28%6498,67
T-54 ltwt.92581,71135457467,42%6514,65
AMX 50 10082595,19124756368,21%4888,57
Progetto M35 mod. 46 82494,52117955057,82%3785,03
Leopard 1103326,4793747754,51%3198,27
Rheinmetall Skorpion G 82685,04119247266,74%4374,55
T54E193524,86130543367,21%5540,83
M46 Patton93816,83139742171,02%6513,40
Škoda T 56 82652,53118040158,60%2970,10
T-44-100 Igrovoy 83080,91153539273,47%6864,65
FV4005 Stage II102298,5869738355,87%1948,27
LTTB81968,65139336966,67%6567,54
Kranvagn103379,42100736254,70%3176,42
T110E5104155,26120832768,20%5557,72
T57 Heavy Tank103802,16108832361,92%4685,50
T-62A103698,64114330765,47%5029,49
STB-1102869,5292030354,79%2620,98
E 7593565,61131729669,59%5188,10
Vz. 55103797,69105027358,61%3322,92
Caernarvon83063,91146324070,42%6012,60
Caernarvon Action X 82795,91146923572,34%5253,75
Primo Victoria 82261,92128523263,36%4711,06
T-44-100 (B) 82871,05146323071,74%5446,17
Object 430U103845,90116621268,40%4611,91
T-5493531,41136120967,94%6052,78
BZ-176 82524,35115320857,69%2940,24
T2072341,76141420776,33%6206,25
AMX 13 9092308,16128519260,42%5820,42
Tiger II82961,01135117062,35%5265,58
E 50 Ausf. M104082,62116816759,88%5612,93
STG Guard 82542,49120715761,15%4768,04
T71 DA72046,67135015371,90%8452,43
Object 43093607,95138913768,61%5291,74
Spähpanzer Ru 25192102,41125713461,19%5048,35
M26 Pershing82943,01147311667,24%7360,78
M5A1 Stuart41175,2784711060,91%6469,08
T2972219,08129411067,27%4384,54
T110E4103782,01101210660,38%4019,75
Bat.-Châtillon 25 t AP93288,93127710561,90%6119,49
T26E4 SuperPershing 82583,58135110572,38%5191,09
Centurion Mk. 7/193618,58137110465,38%5274,83
Leopard Prototyp A93744,44138410275,49%5354,52
Super Conqueror103992,78124610269,61%4494,40
AMX 30 1er prototype93080,94119210061,00%4758,36
AMX M4 mle. 5194114,11153010070,00%6485,26
AMBT 82481,4710999851,02%3355,33
Somua SM 83007,2413859662,50%4834,74
E 100103646,3110329360,22%4353,87
AMX Chasseur de chars 82595,1813209356,99%6432,19
T4993003,6113329267,39%8783,69
T-54 first prototype 82423,7814119176,92%4617,53
Krupp-Steyr Waffenträger 72065,9411858771,26%4985,85
TL-1 LPC 83017,1913818659,30%6250,25
AMX 13 F3 AM61051,788138564,71%2093,29
Type 64 61716,5313438572,94%8516,67
Bat.-Châtillon 25 t103697,8310838367,47%4742,61
AMX 13 7572141,8314047667,11%8298,63
T-4483007,7415207375,34%7435,94
AMX 12 t61287,349827060,00%5277,36
Conqueror94019,9614716973,91%6505,18
T3761311,1912246966,67%5775,27
AMX M4 mle. 54103583,389296850,00%2984,98
AE Phase I 93440,0313136366,67%5064,26
Spähpanzer SP I C72212,9213875060,00%7416,11
Object 268 Version 4103382,248864944,90%2920,65
Type 62 71527,9411764862,50%5006,25
T110E3103175,009304858,33%2768,78
T-100 LT102552,3610574461,36%5140,75
Panther72041,0513324153,66%5325,24
T 55A 92934,2812324060,00%4076,17
Centurion Action X103977,6811653863,16%5013,33
LTG72011,8614132878,57%8229,90
AMX M4 mle. 4571708,9310822762,96%3299,46
Object 703 Version II 82301,8911862762,96%2761,73
Char Futur 4 92906,6411692572,00%2763,60
ShPTK-TVP 100 82016,889672462,50%2559,28
114 SP2 102467,326892245,45%1710,93
Super Hellcat 71988,1911122166,67%4225,05
ASTRON Rex 105 mm 82447,5310631936,84%2839,10
VK 72.01 (K) 103354,8310131850,00%2816,30
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81323,008271752,94%1784,73
AltProto AMX 30 82172,8210931154,55%3000,71
T3282675,501204862,50%3523,97
Lorraine 155 mle. 5071098,13811862,50%1498,13
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3440,57817771,43%1226,13
Caliban 81439,33676633,33%1489,37
TNH 105/100081267,00843560,00%1439,86
T92 81677,40999560,00%3605,05
Rheinmetall Skorpion 81648,75894475,00%1641,52
Pz.Kpfw. I Ausf. C3411,00682366,67%2444,90
M127418,005022100,00%499,90
T6983999,5016872100,00%6474,46
G.Pz. Mk. VI (e)2115,50242250,00%611,85
Type 63 81796,501188250,00%2238,90
AMX 13 57 7957,5040920,00%1912,22
Cromwell61931,0016681100,00%7686,95
XM66F 8417,006681100,00%343,58
Lorraine 40 t 81153,0036510,00%855,07

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.12.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.12.2022
Opuścił klan: 22.01.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.12.2022
Opuścił klan: 03.12.2022
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 04.04.2023
Opuścił klan: 05.04.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 06.11.2023
Opuścił klan: 26.11.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.02.2023
Opuścił klan: 28.03.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 08.04.2023
Opuścił klan: 01.11.2023
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 04.12.2022
Opuścił klan: 23.12.2022
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 24.01.2023
Opuścił klan: 10.02.2023