Kaadry

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.05.2014

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11587000
Ø Poziom5,890,000,000,00
Zwycięstwa577049,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki569849,18%00,00%00,00%00,00%
Remisy1191,03%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy258422,30%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi77440,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,860,000,000,00
Wykryte pojazdy101430,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia610,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy76430,6600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy64340,5600,0000,0000,00
Doświadczenie352,400,000,000,00
WN7884,830,000,000,00
WN81026,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew11587
Ø Poziom5,89
Zwycięstwa577049,80%
Porażki569849,18%
Remisy1191,03%
Przetrwane bitwy258422,30%
Zniszczone czołgi77440,67
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy101430,88
Zadane uszkodzenia610,41
Punkty zajęcia bazy76430,66
Punkty obrony bazy64340,56
Doświadczenie352,40
WN7884,83
WN81026,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew15000
Zwycięstwa640,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki853,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy16,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy426,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy241,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia502,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy261,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie384,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew15
Zwycięstwa640,00%
Porażki853,33%
Remisy16,67%
Przetrwane bitwy426,67%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy241,60
Zadane uszkodzenia502,20
Punkty zajęcia bazy261,73
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie384,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy150,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy21,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie29,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy150,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy21,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie29,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew8000
Zwycięstwa337,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki450,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy112,50%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy225,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy141,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia566,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie419,880,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew8
Zwycięstwa337,50%
Porażki450,00%
Remisy112,50%
Przetrwane bitwy225,00%
Zniszczone czołgi50,63
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy141,75
Zadane uszkodzenia566,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie419,88
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32000
Zwycięstwa1856,25%00,00%00,00%00,00%
Porażki1340,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1443,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi250,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,390,000,000,00
Wykryte pojazdy280,8800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.355,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy421,3100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1374,2800,0000,0000,00
Doświadczenie604,280,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew32
Zwycięstwa1856,25%
Porażki1340,63%
Remisy13,13%
Przetrwane bitwy1443,75%
Zniszczone czołgi250,78
Zniszczonych/zgonów1,39
Wykryte pojazdy280,88
Zadane uszkodzenia1.355,34
Punkty zajęcia bazy421,31
Punkty obrony bazy1374,28
Doświadczenie604,28
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew138000
Zwycięstwa4935,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki8662,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy32,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4230,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi710,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,740,000,000,00
Wykryte pojazdy850,6200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia598,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2942,1300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3142,2800,0000,0000,00
Doświadczenie259,850,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew138
Zwycięstwa4935,51%
Porażki8662,32%
Remisy32,17%
Przetrwane bitwy4230,43%
Zniszczone czołgi710,51
Zniszczonych/zgonów0,74
Wykryte pojazdy850,62
Zadane uszkodzenia598,98
Punkty zajęcia bazy2942,13
Punkty obrony bazy3142,28
Doświadczenie259,85
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki2100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia632,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie84,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia632,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie84,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (166)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81094,23501109649,73%1249,39
FV3046917,5441183654,78%1888,42
Pz.Kpfw. T 25 5399,7836748652,06%995,52
Object 4168896,3744535953,48%1061,46
Panther II8589,0138833043,03%528,09
T-1091109,7345330744,95%866,56
KV-856619,8236629649,32%984,47
IS-381204,3351827551,64%1404,01
M7 Priest3572,3224024548,57%1871,89
Crusader 5.5-in. SP7891,8136323549,36%1402,46
A-436443,4635422953,71%823,62
KV-26515,6331522845,61%740,79
IS7796,6442521949,77%1002,01
FV20781209,5643021655,09%1658,71
Škoda T 256467,4233421143,13%728,17
Panther7805,2143820548,78%1291,00
A-447710,6143717456,32%1085,76
KV-15344,9927217150,29%584,26
M10 Wolverine5482,0034916556,97%1196,69
T-505136,4623615648,08%275,34
VK 30.02 (M)6648,7043114952,35%1310,49
Dicker Max 6507,9431814037,86%640,06
Škoda T 245293,6425313647,79%686,50
Lorraine 155 mle. 5071035,5739813659,56%1374,32
AMX ELC bis5220,4225612546,40%546,10
SU-855284,5219012437,90%414,68
AMX 13 105 AM mle. 505513,7925412446,77%1125,10
T-345284,2725811748,72%637,37
M415932,6432711248,21%1679,89
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5310,0526311142,34%613,85
AMX 13 F3 AM6890,7739010147,52%1401,27
T-284208,982199856,12%589,52
VK 30.01 (H)5320,782439643,75%534,01
AMX 12 t6415,933959251,09%989,66
Bishop5500,712979244,57%1068,71
Cromwell6544,443818949,44%981,78
T404320,612798948,31%762,53
M36 Jackson6575,083488850,00%902,83
M24 Chaffee5299,783518857,95%969,13
M18 Hellcat6676,663918550,59%1204,60
T376325,093218538,82%662,28
M66472,573708450,00%575,74
T1 HMC2244,551828453,57%1751,13
BDR G1 B5386,203008454,76%686,65
T1 Heavy5573,194038056,25%1208,03
M374238,511587949,37%727,10
SU-85B4202,681757945,57%321,30
Lorraine 39L AM3350,121747850,00%1226,57
ST vz. 394181,672317350,68%453,56
AMX 13 757378,283617152,11%642,65
AMX Canon d'assaut 105 8802,365747045,71%636,29
Pz.Sfl. IVc5395,212786848,53%798,62
Type 2597 Chi-Ha3312,302896055,00%1326,90
Crusader6288,913185850,00%758,58
B14170,672165448,15%309,67
ARL 446667,353895444,44%1035,87
T25/27515,223415446,30%536,17
A-20591,132045349,06%126,95
Renault UE 573236,912145354,72%787,95
S-517728,623935259,62%939,16
M5 Stuart4110,922454951,02%157,73
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4115,372354953,06%235,87
Renault NC-311172,812394843,75%919,83
M446599,943274742,55%893,17
SU-76M4144,431354636,96%139,07
SU-263186,641224540,00%283,12
Marder 38T4285,522344447,73%600,29
Covenanter5202,812524346,51%500,10
Lorraine 155 mle. 518667,163314334,88%451,91
T3 HMC2205,233114055,00%987,77
T-463110,371763855,26%353,61
Type 3 Chi-Nu Kai 5424,833723647,22%1052,62
Type 1 Chi-He4327,112803554,29%1072,41
Churchill III 5338,574313551,43%572,36
Durchbruchswagen 24213,333093354,55%493,23
SU-182127,551113141,94%627,51
Pz.Kpfw. III Ausf. E368,401213043,33%40,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C3167,403033053,33%762,01
Konštrukta T-34/1007407,283362948,28%425,64
M75171,902672958,62%527,39
M5A1 Stuart4159,792352857,14%450,94
T1E6 295,931722864,29%438,65
BT-7471,591372740,74%18,88
AMX 40484,381482638,46%40,22
Vickers Mk. E Type B2107,631832458,33%381,69
Ikv 723205,832452475,00%628,52
M3 Lee4202,082522470,83%732,74
T-549309,043032437,50%13,01
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4452,683372259,09%1453,03
SDP 44 Burza6446,954012254,55%619,41
SMV CC-64 Vipera 8627,774942236,36%344,90
Type 5 Ka-Ri 8866,455352236,36%551,25
Renault FT 75 BS2210,711312142,86%1196,71
D23143,651812065,00%529,73
LT vz. 383114,502522050,00%318,33
Sav m/434190,101972055,00%403,61
Birch Gun4410,952731968,42%1957,85
Pz.Kpfw. 38 (t)385,501581855,56%174,99
AMX 383144,181711741,18%270,53
Super Hellcat 7367,533361540,00%240,78
MS-11109,071721457,14%541,27
T297403,863091435,71%190,92
T1 Cunningham1130,332241258,33%775,89
T56 GMC3159,671901250,00%410,35
Valentine AT4176,581991266,67%503,14
T-1506624,253671233,33%948,15
M3 Stuart3142,912611172,73%626,67
Pvlvv fm/42265,001311163,64%264,10
T-26235,18601118,18%0,00
AT-1275,91811136,36%42,41
Universal Carrier 2-pdr2139,911481145,45%419,59
LT vz. 352105,001621050,00%338,36
Marder II3258,301991030,00%694,59
LTP 3104,601271040,00%229,63
BT-2252,22101933,33%0,83
M2 Medium Tank3284,22283966,67%1250,41
Type 3 Ho-Ni III5301,44355955,56%565,13
VK 30.01 (P)6132,56241922,22%0,00
Vickers Medium Mk. II265,63133875,00%312,97
Type 97 Chi-Ha3296,63254850,00%1020,36
IS-7101618,75550862,50%1284,19
Cruiser Mk. III373,71104742,86%87,47
L6/40279,6785616,67%15,91
P26/404271,67286633,33%451,92
10TP372,67162666,67%264,18
Pz.Kpfw. II2121,17173633,33%274,17
Pz.Kpfw. II Luchs424,8383616,67%1,28
E 509498,83452633,33%141,39
D1276,40112540,00%80,29
14TP424,80193540,00%24,78
M60 10550,40420520,00%112,79
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 679,40305540,00%26,12
T-50-2 6350,40327540,00%613,63
Renault FT152,75147450,00%125,81
7TP292,00184475,00%349,07
T2 Medium Tank2150,25147450,00%641,24
M15/423178,67154366,67%489,48
Type 89 I-Go/Chi-Ro274,00131366,67%257,94
SDP 57 Gowika7385,00497366,67%453,60
Loyd Gun Carriage2215,67142333,33%1465,29
M24E2 Super Chaffee 672,67260366,67%261,00
Strv S1 8246,00387366,67%261,00
TOG II* 6398,33330366,67%607,29
Löwe 8214,67415366,67%261,00
FV4202 8501,00661366,67%630,41
BT-7 artillery 3187,00225333,33%403,04
Vickers Medium Mk. I10,0059250,00%77,53
Fiat 30001129,00229250,00%554,18
Strv m/382125,50217250,00%400,01
Renault Otsu147,507120,00%0,00
4TP142,00101250,00%78,28
Hotchkiss H35261,00117250,00%85,93
Sexton II3160,501692100,00%681,71
Comet7163,50264250,00%114,92
Light Mk. VIC 233,002472100,00%261,00
Kolohousenka171,001651100,00%357,16
Strv fm/211185,003321100,00%1173,98
Chi-Ni27,005910,00%0,00
Strv m/40L348,008210,00%0,00
M2 Light20,001421100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 20,004510,00%0,00
Renault FT AC20,001001100,00%261,00
T-34 with L-11 4122,007711100,00%389,30
MKA 2507,007771100,00%2185,10
L-60 245,002941100,00%261,00
T7 Combat Car 2125,0010610,00%384,74

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.05.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.05.2014
Opuścił klan: 24.12.2024