KAJlblMAH

clanlogo
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 22.05.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew407232788473
Ø Poziom8,368,819,289,21
Zwycięstwa2204454,13%1659,26%6169,32%28660,47%
Porażki1803944,30%1140,74%2629,55%17937,84%
Remisy6401,57%00,00%11,14%81,69%
Przetrwane bitwy1487936,54%1348,15%4348,86%21946,30%
Zniszczone czołgi407661,00291,07941,074741,00
Zniszczonych/zgonów1,582,072,091,87
Wykryte pojazdy374610,92110,41470,531920,41
Zadane uszkodzenia1.589,832.161,892.001,162.097,96
Punkty zajęcia bazy217800,5320,07320,361270,27
Punkty obrony bazy223620,55140,52150,17260,05
Doświadczenie763,57916,96939,53878,99
WN71309,341467,671394,651322,29
WN81880,722133,861933,371989,21
Ogółem
Ilość bitew40723
Ø Poziom8,36
Zwycięstwa2204454,13%
Porażki1803944,30%
Remisy6401,57%
Przetrwane bitwy1487936,54%
Zniszczone czołgi407661,00
Zniszczonych/zgonów1,58
Wykryte pojazdy374610,92
Zadane uszkodzenia1.589,83
Punkty zajęcia bazy217800,53
Punkty obrony bazy223620,55
Doświadczenie763,57
WN71309,34
WN81880,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew27
Ø Poziom8,81
Zwycięstwa1659,26%
Porażki1140,74%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1348,15%
Zniszczone czołgi291,07
Zniszczonych/zgonów2,07
Wykryte pojazdy110,41
Zadane uszkodzenia2.161,89
Punkty zajęcia bazy20,07
Punkty obrony bazy140,52
Doświadczenie916,96
WN71467,67
WN82133,86
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew88
Ø Poziom9,28
Zwycięstwa6169,32%
Porażki2629,55%
Remisy11,14%
Przetrwane bitwy4348,86%
Zniszczone czołgi941,07
Zniszczonych/zgonów2,09
Wykryte pojazdy470,53
Zadane uszkodzenia2.001,16
Punkty zajęcia bazy320,36
Punkty obrony bazy150,17
Doświadczenie939,53
WN71394,65
WN81933,37
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew473
Ø Poziom9,21
Zwycięstwa28660,47%
Porażki17937,84%
Remisy81,69%
Przetrwane bitwy21946,30%
Zniszczone czołgi4741,00
Zniszczonych/zgonów1,87
Wykryte pojazdy1920,41
Zadane uszkodzenia2.097,96
Punkty zajęcia bazy1270,27
Punkty obrony bazy260,05
Doświadczenie878,99
WN71322,29
WN81989,21
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew18000
Zwycięstwa844,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki950,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy15,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy738,89%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,2800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,450,000,000,00
Wykryte pojazdy201,1100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.747,440,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy372,0600,0000,0000,00
Doświadczenie660,940,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew18
Zwycięstwa844,44%
Porażki950,00%
Remisy15,56%
Przetrwane bitwy738,89%
Zniszczone czołgi50,28
Zniszczonych/zgonów0,45
Wykryte pojazdy201,11
Zadane uszkodzenia1.747,44
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy372,06
Doświadczenie660,94
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew98000
Zwycięstwa5657,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki3939,80%00,00%00,00%00,00%
Remisy33,06%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4040,82%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi710,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,220,000,000,00
Wykryte pojazdy750,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.225,610,000,000,00
Punkty zajęcia bazy650,6600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1571,6000,0000,0000,00
Doświadczenie699,490,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew98
Zwycięstwa5657,14%
Porażki3939,80%
Remisy33,06%
Przetrwane bitwy4040,82%
Zniszczone czołgi710,72
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy750,77
Zadane uszkodzenia1.225,61
Punkty zajęcia bazy650,66
Punkty obrony bazy1571,60
Doświadczenie699,49
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew180000
Zwycięstwa9351,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki8748,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6938,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1240,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,120,000,000,00
Wykryte pojazdy1200,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.151,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1310,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6123,4000,0000,0000,00
Doświadczenie683,310,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew180
Zwycięstwa9351,67%
Porażki8748,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy6938,33%
Zniszczone czołgi1240,69
Zniszczonych/zgonów1,12
Wykryte pojazdy1200,67
Zadane uszkodzenia1.151,80
Punkty zajęcia bazy1310,73
Punkty obrony bazy6123,40
Doświadczenie683,31
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew299000
Zwycięstwa11839,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki17257,53%00,00%00,00%00,00%
Remisy93,01%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9531,77%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1610,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy2150,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.162,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2310,7700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3291,1000,0000,0000,00
Doświadczenie487,310,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew299
Zwycięstwa11839,46%
Porażki17257,53%
Remisy93,01%
Przetrwane bitwy9531,77%
Zniszczone czołgi1610,54
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy2150,72
Zadane uszkodzenia1.162,70
Punkty zajęcia bazy2310,77
Punkty obrony bazy3291,10
Doświadczenie487,31
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew77000
Zwycięstwa2329,87%00,00%00,00%00,00%
Porażki5470,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2127,27%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi250,3200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,450,000,000,00
Wykryte pojazdy180,2300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.365,910,000,000,00
Punkty zajęcia bazy310,4000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy60,0800,0000,0000,00
Doświadczenie356,610,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew77
Zwycięstwa2329,87%
Porażki5470,13%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2127,27%
Zniszczone czołgi250,32
Zniszczonych/zgonów0,45
Wykryte pojazdy180,23
Zadane uszkodzenia1.365,91
Punkty zajęcia bazy310,40
Punkty obrony bazy60,08
Doświadczenie356,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (227)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T-34-3 81320,52754218052,75%1853,80
SU-130PM 81967,07891178258,36%2195,66
M40/M4381607,26815155659,06%2035,50
T34 81431,80755120450,58%1871,66
FV215b (183) 102113,80665116045,95%1721,22
Bat.-Châtillon Bourrasque 81860,89948112856,91%2393,88
Waffenträger auf Pz. IV92316,00856108358,91%2072,14
M18 Hellcat61024,07733107959,22%2280,88
Centurion Action X102038,36685106249,72%1767,76
T92 HMC101877,87705103856,26%1944,13
Lorraine 40 t 81590,90852101655,41%2104,20
AMX 13 909941,4071196851,96%1529,15
Cromwell6569,8259578953,74%1168,50
Conqueror Gun Carriage101925,7767063553,70%1837,88
Object 430101916,8269258246,91%1627,33
Bat.-Châtillon 25 t102162,3272357552,17%1947,56
Object 261101789,8778857255,24%1684,82
Lansen C 81685,7894056259,43%2270,70
121102116,8170455651,80%1924,73
T675686,1964455058,36%1936,54
FV4202 81328,2790352757,69%2041,93
GSOR 1008 81949,5093052061,73%2271,24
FV215b 102046,4674651852,32%1789,17
Rheinmetall Skorpion G 82081,4391050857,28%2392,77
Kunze Panzer 92204,9694547760,17%2379,72
T110E5102063,4872642848,36%1763,63
M53/M5591632,9172641949,16%1673,28
Grille 15102553,4179641957,04%1876,43
IS-381689,2871335961,00%2359,92
Char Futur 4 92157,4392034256,73%2059,85
Charioteer81832,7082033556,72%2259,90
Tortoise91548,2071532846,95%1224,76
WZ-12091699,2480932554,77%2023,04
Conqueror91535,8074732150,47%1390,11
AT 1581126,0567830649,67%1269,19
T499921,8873728155,87%1338,52
T110E4102290,2268126453,79%1776,59
M48A5 Patton102282,8273425651,17%1963,66
Centurion Mk. I8907,3167224850,81%1180,05
AMBT 81919,3488824754,66%2273,76
AMX 13 105101721,8364523948,12%2270,35
IS-7101987,3672823753,59%1581,11
Concept No. 5102633,8982223554,89%2046,54
T57 Heavy102332,8162423048,26%1829,86
Rhm.-Borsig Waffenträger81615,4574822955,90%1687,18
Centurion Mk. 7/191551,9575822450,00%1550,19
Churchill I5405,4339622047,73%751,10
Caernarvon81011,4371921654,17%1187,78
FV380591317,9469221451,87%1437,86
AT 77935,4166619851,01%1226,28
Object 430 Version II91609,7382819555,90%1778,93
M46 Patton91779,1990518659,68%1991,60
T3281427,5783517951,96%1755,07
G.W. Tiger91837,3280117456,32%1841,80
Mäuschen92093,8288617452,87%2267,58
212A91711,4083617261,63%1716,84
Bat.-Châtillon 25 t AP91580,6873217147,37%1523,35
FV4004 Conway91831,5773017151,46%1771,97
M26 Pershing81240,3687516558,79%1956,94
Object 430U101972,2076316350,92%1475,45
Bisonte C45 81627,6492916155,28%1825,94
T-34-281177,3383216058,13%1775,32
T-34-171264,2888815860,13%2419,15
T3091905,8579115855,70%1749,48
M446823,0361815354,25%1461,76
M10392173,6194315061,33%2440,18
Black Prince7685,2660414947,65%792,55
Object 70591786,0186814557,93%1725,97
AMX 13 757656,0372314349,65%1537,92
T54E191932,2487814360,84%2121,24
VK 100.01 (P)81565,1294614364,34%2258,85
Challenger71336,0580013756,93%2061,82
Škoda T 27 81657,6280613449,25%2234,78
Comet7610,9263413351,88%884,35
IS71328,9381213153,44%2153,82
Tiger (P)71281,2784713053,08%1996,60
IS-6 81436,8678512948,84%1599,86
T-1091937,0988912958,91%2143,77
VK 45.02 (P) Ausf. B92214,3692812753,54%2689,24
T25 Pilot Number 1 81303,3489412751,18%1891,06
T28 Prototype81584,2778512554,40%1764,96
T25/271004,3063312448,39%1506,93
Excelsior 5801,7276612365,04%2076,29
121B 102261,4781512250,00%1933,00
IS-M81291,9276812151,24%1527,27
FV3046675,5739312052,50%1230,22
G.W. Tiger (P)81541,9182112056,67%2166,76
FV20781166,1379411661,21%1523,89
Panhard AML Lynx 6x68813,2665811348,67%1566,29
Churchill VII6531,4846011139,64%765,85
M127971,9567310849,07%1316,31
Panhard EBR 909970,9775510552,38%1528,37
VK 45.02 (P) Ausf. A81495,4591610353,40%2132,33
Crusader 5.5-in. SP7876,1961210348,54%1193,72
Churchill Gun Carrier6670,825139851,02%1272,63
Maus101926,967569548,42%1445,39
ELC EVEN 90 8612,156909450,00%1165,20
Cruiser Mk. III3122,431589247,83%393,38
Manticore101334,587199250,00%1565,34
M41 Walker Bulldog8748,737858861,36%1416,65
SU-14-281400,667738754,02%1730,29
Pz.Kpfw. VII102127,796908748,28%1565,78
T2071125,908458662,79%2151,83
Crusader6198,673128645,35%374,61
XM551 Sheridan101174,736848451,19%1310,50
Achilles6777,075978351,81%1480,98
BZ-176 81504,958788159,26%1558,54
M4A3E8 Sherman6768,017188055,00%1790,48
Progetto CC55 mod. 5481542,148127944,30%1838,91
Leopard Prototyp A91950,568037951,90%1804,23
M47 Iron Arnie 81478,248097953,16%1603,73
Progetto M40 mod. 65102134,187887250,00%1737,85
Ares 8591896,619056753,73%1708,05
Covenanter5139,832346654,55%332,93
Object 705A101591,805446640,91%1003,84
Ares 7581760,889186648,48%2351,90
SU-14-17982,347146550,77%1445,69
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81209,518396553,85%1494,15
Archer5591,525076460,94%1540,24
Progetto C50 mod. 6691863,487886245,16%1729,46
T376578,976856157,38%1667,41
Matilda4179,921976056,67%394,79
AMX 12 t6843,678646071,67%3193,08
SMV CC-64 Vipera 81569,208616058,33%1816,67
VK 30.01 (P)61083,087955952,54%2222,10
T28 Concept 71402,858245952,54%2305,73
UDES 1691879,748165846,55%1939,50
Object 777 Version II 91902,488475650,00%1845,37
STG Guard 81563,427195545,45%1848,37
T2971462,389435360,38%2359,93
Versuchspanzer 5791798,199145356,60%1621,14
Matilda Black Prince 5633,585635352,83%1845,86
AMX Chasseur de chars 81190,918175349,06%1599,50
AMX ELC bis5327,523945244,23%928,69
T 55A 91550,137335246,15%839,22
GSOR 1006 Scheme 792127,699235162,75%2123,89
M4A1 Sherman5561,786275060,00%1708,76
TVP T 50/51102034,247815050,00%1746,28
Rinoceronte102208,128205054,00%1666,13
SU-86858,436304746,81%1246,63
Hotchkiss EBR7968,307574746,81%2438,39
UDES 15/16102355,578054652,17%1804,09
FV4005 Stage II101577,965794639,13%1081,70
Škoda T 5092101,168654450,00%2027,47
Super Conqueror102053,407724254,76%1643,67
Type 6191873,448984158,54%1950,67
Cruiser Mk. IV4153,712154151,22%355,54
G.W. E 100101437,908174165,85%1297,40
Vickers Medium Mk. I1115,131514042,50%413,27
Vickers Medium Mk. III3136,081454045,00%328,98
Panhard AMD 178B6588,784804065,00%1916,84
G.W. Panther71165,848343871,05%1641,09
FV601 Saladin81478,628503770,27%2008,20
AE Phase I 91563,768833764,86%1501,15
P.43 bis61130,947683663,89%2359,45
Cromwell B 6813,567133661,11%1700,40
Bat.-Châtillon 155 5591307,916193246,88%1233,98
Lorraine 155 mle. 5071104,617743154,84%1740,74
T26E4 SuperPershing 81221,688893158,06%1807,65
Panhard EBR 10510747,775593036,67%626,01
STA-181400,348112944,83%2071,28
Indien-Panzer81616,348202944,83%2493,02
Carro d'assalto P.8871149,508552871,43%1850,61
60TP Lewandowskiego102303,508682853,57%1789,84
T-103 81491,297942860,71%1688,13
Sturer Emil71103,886452560,00%1616,88
Pz.Kpfw. 5582018,3610252556,00%1984,38
Vickers Medium Mk. II2118,541312450,00%443,57
59-166829,467922458,33%2963,53
Panzer 58 Mutz 81257,926422425,00%1645,09
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5586,575772347,83%1447,70
Object 41681104,867182263,64%1425,16
Object 25791289,826282236,36%1023,17
Tiger 131 61000,816312133,33%1583,74
WZ-1317502,906842055,00%1044,83
WZ-132-110912,255152030,00%705,44
Tiger I71561,119431952,63%2288,29
P.43 ter7990,266841963,16%1501,55
WZ-1328683,505511850,00%1037,72
AMX 13 F3 AM6879,896361855,56%1441,95
T-62A101656,008001855,56%1510,89
Alecto4305,654431758,82%882,31
Cobra 91943,768191747,06%1682,47
STB-1102138,638571656,25%2021,68
T92 8842,635851618,75%1484,07
Lorraine 155 mle. 5181369,476411520,00%1510,60
M2 Light282,211301450,00%168,72
KV-856918,296281457,14%1679,50
BZ-75101958,508251457,14%1354,96
FV217 Badger101709,717081442,86%1115,83
Leox 91890,146871428,57%1505,29
UDES 14 Alt 58925,927951361,54%1163,06
T2 Medium Tank274,151401361,54%312,88
Carro da Combattimento 45 t 102044,928111353,85%1659,26
T56 GMC3378,924481266,67%1585,94
T1 Cunningham161,911261163,64%305,26
M415265,102381050,00%272,86
Bat.-Châtillon 155 5810980,25687862,50%902,83
KV-1S6659,63836887,50%1427,78
Object 277102390,63851837,50%1860,87
Executor112066,75869862,50%1428,82
Pz.Kpfw. KW I (r) 5803,43616742,86%1125,25
M3 Stuart343,17111650,00%96,26
P.435577,00451633,33%1436,57
Leopard 1101537,17566633,33%867,90
K-91101491,50697633,33%1061,33
Matilda IV 5709,20760540,00%2310,95
IS-5 (Object 730) 81475,00701540,00%1534,09
GSR 3301 Setter7258,20456560,00%487,60
T110E3101127,75681450,00%634,44
FV201 (A45) 71425,251101475,00%2586,54
Kranvagn102429,67747333,33%1781,08
IS-4102478,6759330,00%1381,05
Birch Gun462,677130,00%0,00
K-91-PT 91870,001016366,67%2138,16
Škoda T 256287,5024520,00%252,59
T1 HMC272,50133250,00%248,46
M5A1 Stuart495,503412100,00%309,96
AMX 50 B102078,50853250,00%1558,18
Char Mle. 75 91177,5010362100,00%1945,78
VK 168.01 (P) 8221,0017020,00%0,00
Strv fm/211315,005391100,00%2284,25
Renault NC-3110,00710,00%0,00
Pvlvv fm/42239,004810,00%0,00
T3 HMC20,003310,00%0,00
GSOR the TANK 91408,0010131100,00%1198,34
Ares 90103318,0012181100,00%2635,82

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 22.05.2026
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.05.2026
Opuścił klan: 21.05.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.05.2026
Opuścił klan: 02.05.2026
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.03.2026
Opuścił klan: 30.04.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.03.2026
Opuścił klan: 27.03.2026
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 05.12.2025
Opuścił klan: 23.03.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.11.2025
Opuścił klan: 02.12.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.11.2025
Opuścił klan: 21.11.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.10.2025
Opuścił klan: 16.11.2025
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 18.10.2025
Opuścił klan: 28.10.2025
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 21.09.2025
Opuścił klan: 03.10.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 02.06.2025
Opuścił klan: 20.09.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 03.01.2025
Opuścił klan: 12.03.2025
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 02.06.2024
Opuścił klan: 17.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.05.2023
Opuścił klan: 14.04.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.02.2023
Opuścił klan: 14.02.2023
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 05.12.2022
Opuścił klan: 10.02.2023