K4LIMERO

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 27.08.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew14263402791197
Ø Poziom8,240,008,758,97
Zwycięstwa7403151,90%00,00%14853,05%64353,72%
Porażki6658546,68%00,00%13046,59%53344,53%
Remisy20181,41%00,00%10,36%211,75%
Przetrwane bitwy4421031,00%00,00%8329,75%41134,34%
Zniszczone czołgi1354470,9500,002730,9812401,04
Zniszczonych/zgonów1,380,001,391,58
Wykryte pojazdy2092041,4700,004371,5717611,47
Zadane uszkodzenia1.403,520,001.666,441.757,63
Punkty zajęcia bazy1508611,0600,00760,277750,65
Punkty obrony bazy495710,3500,001790,644740,40
Doświadczenie754,060,00867,22860,55
WN71248,690,001351,751355,00
WN81714,500,002118,052003,03
Ogółem
Ilość bitew142634
Ø Poziom8,24
Zwycięstwa7403151,90%
Porażki6658546,68%
Remisy20181,41%
Przetrwane bitwy4421031,00%
Zniszczone czołgi1354470,95
Zniszczonych/zgonów1,38
Wykryte pojazdy2092041,47
Zadane uszkodzenia1.403,52
Punkty zajęcia bazy1508611,06
Punkty obrony bazy495710,35
Doświadczenie754,06
WN71248,69
WN81714,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew279
Ø Poziom8,75
Zwycięstwa14853,05%
Porażki13046,59%
Remisy10,36%
Przetrwane bitwy8329,75%
Zniszczone czołgi2730,98
Zniszczonych/zgonów1,39
Wykryte pojazdy4371,57
Zadane uszkodzenia1.666,44
Punkty zajęcia bazy760,27
Punkty obrony bazy1790,64
Doświadczenie867,22
WN71351,75
WN82118,05
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew1197
Ø Poziom8,97
Zwycięstwa64353,72%
Porażki53344,53%
Remisy211,75%
Przetrwane bitwy41134,34%
Zniszczone czołgi12401,04
Zniszczonych/zgonów1,58
Wykryte pojazdy17611,47
Zadane uszkodzenia1.757,63
Punkty zajęcia bazy7750,65
Punkty obrony bazy4740,40
Doświadczenie860,55
WN71355,00
WN82003,03
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew750000
Zwycięstwa34546,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki38651,47%00,00%00,00%00,00%
Remisy192,53%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy22129,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4120,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,00
Wykryte pojazdy9461,2600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.633,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6640,8900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7511,0000,0000,0000,00
Doświadczenie732,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew750
Zwycięstwa34546,00%
Porażki38651,47%
Remisy192,53%
Przetrwane bitwy22129,47%
Zniszczone czołgi4120,55
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy9461,26
Zadane uszkodzenia1.633,43
Punkty zajęcia bazy6640,89
Punkty obrony bazy7511,00
Doświadczenie732,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew9000
Zwycięstwa111,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki777,78%00,00%00,00%00,00%
Remisy111,11%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy80,8900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.287,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie365,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew9
Zwycięstwa111,11%
Porażki777,78%
Remisy111,11%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi30,33
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy80,89
Zadane uszkodzenia1.287,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie365,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew62000
Zwycięstwa2540,32%00,00%00,00%00,00%
Porażki3759,68%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1930,65%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi350,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,810,000,000,00
Wykryte pojazdy751,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia763,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1201,9400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1252,0200,0000,0000,00
Doświadczenie630,820,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew62
Zwycięstwa2540,32%
Porażki3759,68%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1930,65%
Zniszczone czołgi350,56
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy751,21
Zadane uszkodzenia763,95
Punkty zajęcia bazy1201,94
Punkty obrony bazy1252,02
Doświadczenie630,82
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5308002
Zwycięstwa263849,70%00,00%00,00%00,00%
Porażki259548,89%00,00%00,00%2100,00%
Remisy751,41%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy191236,02%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi34260,6500,0000,0010,50
Zniszczonych/zgonów1,010,000,000,50
Wykryte pojazdy73861,3900,0000,0042,00
Zadane uszkodzenia1.365,170,000,001.177,50
Punkty zajęcia bazy77561,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy120202,2600,0000,007035,00
Doświadczenie722,770,000,00278,50
Ogółem
Ilość bitew5308
Zwycięstwa263849,70%
Porażki259548,89%
Remisy751,41%
Przetrwane bitwy191236,02%
Zniszczone czołgi34260,65
Zniszczonych/zgonów1,01
Wykryte pojazdy73861,39
Zadane uszkodzenia1.365,17
Punkty zajęcia bazy77561,46
Punkty obrony bazy120202,26
Doświadczenie722,77
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew2
Zwycięstwa00,00%
Porażki2100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,50
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy42,00
Zadane uszkodzenia1.177,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy7035,00
Doświadczenie278,50

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2363000
Zwycięstwa121951,59%00,00%00,00%00,00%
Porażki113047,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy140,59%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy76932,54%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi14050,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy28651,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.626,400,000,000,00
Punkty zajęcia bazy12860,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy10990,4700,0000,0000,00
Doświadczenie773,450,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2363
Zwycięstwa121951,59%
Porażki113047,82%
Remisy140,59%
Przetrwane bitwy76932,54%
Zniszczone czołgi14050,59
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy28651,21
Zadane uszkodzenia1.626,40
Punkty zajęcia bazy12860,54
Punkty obrony bazy10990,47
Doświadczenie773,45
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (518)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Bat.-Châtillon Bourrasque 81704,66972635756,57%2374,91
Progetto M35 mod. 46 81627,67902322554,20%2171,74
Bat.-Châtillon 25 t102010,06802284149,81%1863,82
ELC EVEN 90 8810,84835270955,89%1835,13
Leopard 1102177,89784199750,83%1871,06
Charioteer Nomad 81801,25856179254,19%2172,36
AMX 13 909694,88534178749,13%915,87
Progetto M40 mod. 65102202,21837169550,97%1930,20
TVP T 50/51101984,19765158448,67%1774,27
M18 Hellcat6619,48418153149,77%1021,89
GSOR 1008 81767,71907141254,89%2157,72
T71 DA7622,52537137249,05%1257,89
Rheinmetall Skorpion G 81555,79779133650,15%1800,23
ShPTK-TVP 100 81608,25871120552,37%2010,99
STB-1101957,11828115352,39%1729,21
CS-63102111,30815113749,60%1820,98
DBV-152 102826,78833112954,92%2233,86
Panhard EBR 75 (FL 10) 8902,19775112851,60%1740,93
UDES 0381369,54723112549,51%1638,81
Vickers MBT Mk. 3 102287,55858110854,60%2180,10
IS7819,78463109851,28%1085,98
Kampfpanzer 07 RH 81288,88877106653,75%1907,42
T-5491086,18580105046,67%1039,10
UDES 15/16102183,77864104253,45%1951,97
LTTB8651,29636103449,23%1147,57
Kunze Panzer 91933,1090299853,21%2195,78
T25/27697,9343898348,52%886,76
T216376,3740297951,89%979,48
Lansen C 81391,9586996651,55%1897,79
AMX Chasseur de chars 81000,9275294549,95%1373,16
Kampfpanzer 50 t 91947,7897494256,90%1923,66
Lion 102222,1481292149,62%1969,64
Škoda T 5091642,7276591649,78%1653,63
T-54 ltwt.9852,0470591251,86%1260,08
Charioteer81548,0479689755,30%1955,30
T95/FV4201 Chieftain 102371,6088189350,39%1666,02
VK 16.02 Leopard5361,3356488653,95%1333,39
AMX ELC bis5423,3656687955,29%1786,86
M24 Chaffee5387,9949587756,21%1539,26
IS-381110,0862687250,34%1314,42
SU-85B4373,9830186849,42%957,06
Type 64 6507,3658685350,06%1270,70
Concept No. 5102180,5278684950,06%1852,21
Manticore101182,1978584450,12%1447,06
AMX 13 757674,7362484353,02%1522,48
WZ-1317869,0074683152,71%2159,83
Bat.-Châtillon 25 t AP91370,3571283046,14%1403,86
LHMTV8826,0880582554,55%1829,48
Panhard EBR 105101171,3775181850,61%1478,19
AMX 12 t6591,1863880154,43%1849,89
Carro da Combattimento 45 t 102424,5490979755,46%2107,11
SU-130PM 81615,6884179356,87%1913,87
CS-52 LIS 81475,3285178751,33%1937,16
T-34-856648,7750678653,31%1359,76
FV4005 Stage II101939,6067277947,88%1600,24
BZ-176 81750,3795276651,70%1876,95
T-448883,6358176249,08%1137,01
Object 260 102327,3989675553,11%1874,08
WZ-1328999,9678375052,93%1984,09
M56 Scorpion 71150,4974873056,58%1911,59
Strv S1 81566,6676671751,05%1829,61
Object 140101749,4976771050,99%1469,83
Grille5552,3937070951,90%1270,29
Strv 103B102181,3175370349,22%1673,24
VK 30.01 (P)6597,5845768550,07%999,90
Rheinmetall Panzerwagen101387,4371866044,24%1555,99
ISU-15281786,4382565853,34%2093,06
Grille 15102169,7768865147,16%1623,18
T675760,6769961059,84%2268,50
LTG7956,8281860355,89%2523,54
Centurion Action X102062,9082660053,50%1771,90
Lorraine 40 t 81421,7679460050,17%1795,94
LT-432 8776,0577458852,72%1537,56
T-100 LT101108,4979256052,32%1468,75
E 50 Ausf. M102084,9684754754,66%1827,34
T92 8681,6974154151,20%1357,92
Leopard Prototyp A91699,2876753852,04%1742,11
SDP wz 66 Grom 81662,8084051453,11%1857,17
T-437561,8741751150,68%784,88
Type 59 81317,5986650353,08%1865,79
T-1091364,9072349347,26%1322,30
AltProto AMX 30 81455,6194148555,46%2025,12
Spähpanzer Ru 25191048,0669248047,92%1637,50
KV-856471,1031847846,65%634,05
Durendal 102501,2286446149,67%2117,05
E 25 71102,1375546056,30%1790,44
Waffenträger auf Pz. IV91937,9575245947,71%1776,54
AMX 30 1er prototype91702,0084645854,37%1954,59
Ikv 1035579,9253745653,73%1710,85
Strv 103-091671,2675345152,11%1543,04
Krupp-Steyr Waffenträger 71159,4773944558,65%2016,05
IS-7102053,2386544152,61%1780,38
Char Futur 4 91958,5890443850,23%2081,73
AMX 50 B102172,6978543647,71%1725,24
FV2078988,6672343550,80%1071,14
Kampfpanzer 07 P(E) 101988,4784443448,62%1614,70
Super Conqueror102095,7580243145,71%1653,57
Rhm.-Borsig Waffenträger81470,8372541252,18%1642,92
SFAC 105 81621,6678440850,00%1617,06
Type 62 7753,0476740052,25%1922,43
Tiger I7920,9559738454,17%1231,97
Tiger (P)7855,2652638051,05%1113,00
MT-256360,8251937754,11%1025,81
Bisonte C45 81579,9895037754,64%1866,65
ASTRON Rex 105 mm 81653,5690437349,06%2032,67
T3091722,4874537047,03%1579,68
AMX 13 105101381,3376736850,27%1711,59
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5270,0225935449,72%589,85
Char Mle. 75 91421,3885535350,42%2231,14
Predatore 92333,98101335356,09%2402,11
Progetto CC55 mod. 5481506,0792534954,44%1947,19
leKpz M 41 90 mm GF 8824,1965634746,69%1479,52
AMX Canon d'assaut 105 81481,3982034455,81%1789,89
122 TM 81375,1583233650,30%1597,57
Vz. 55102301,4284733450,90%1871,31
TVP VTU Koncept8959,8265533050,00%1292,19
E 7591352,3974532949,85%1277,48
KV-15420,7129532448,15%779,40
AMX M4 mle. 54102304,4183132249,38%1813,67
SU-10181008,6662232049,69%1101,49
Škoda T 27 81274,4380131952,66%1816,72
HWK 30 8839,3179031855,03%1765,88
Object 252U 81416,0684731854,40%1639,93
Concept 1B 91971,2594431856,29%1687,78
Škoda T 56 81680,4290931752,68%1723,48
Coccodrillo 102477,0592331653,80%1961,25
Škoda T 40 6721,9861631350,16%1456,99
Vz. 71 Tesák101198,1677631150,16%1406,42
K-91102291,9586631050,00%2170,75
T110E4102079,9972130947,25%1537,69
STA-2 81242,6284730852,60%1806,45
T-345211,2923230554,75%444,16
FV215b (183) 102065,7473030549,84%1514,08
Vz. 60S Dravec 102815,9498730254,64%2079,62
T71 CMCD7700,4172730256,95%1858,60
IMT 81846,61100729560,34%2572,20
AE Phase I 91644,7081129350,17%1559,17
E 100101750,0974328846,88%1365,87
SU-855353,0225928652,10%735,25
Type 5781748,6196828455,99%2241,55
BZ-75102403,4287627951,97%2112,47
Caernarvon Action X 81044,7079727953,05%1259,76
SU-100M17772,5257327848,92%997,31
Chimera 81681,2894927859,35%1949,16
M-III-Y81476,3388927653,26%1864,29
Char Murat 91948,8490227654,71%2120,86
Object 274a 81341,8084827349,08%1731,99
Leo7876,2569827155,35%1575,11
Tiger II8848,6754026848,13%847,61
AMX 13 57 7956,9781226551,32%2195,69
T 55A 91648,5285426452,27%1677,69
M54 Renegade 81489,8084226451,52%1709,47
Spähpanzer SP I C7757,5568226050,38%1618,47
Prototipo Standard B91547,1770525637,89%1415,33
Kanonenjagdpanzer 105 81531,1685125655,86%1930,56
Emil I81304,7779825252,38%1611,03
T110E5102371,8092024853,63%2020,00
WZ-132A9961,1064524644,72%1298,54
Panzer 58 Mutz 81123,9480024653,66%1542,77
Type 71102370,8992324555,51%1932,39
Emil II91529,6779324352,26%1510,80
Škoda T 256782,0767824153,11%1680,67
Ares 90102038,1681124046,67%1554,85
Object 277102248,5387523955,23%2070,27
WZ-111 model 1-491535,1677523851,68%1482,91
AMX 13 F3 AM6595,9552123849,16%817,80
FV4004 Conway91627,4970823552,34%1539,73
M53/M5591295,7367023446,58%1233,11
T-54 first prototype 81237,4283423446,15%1695,66
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81179,2487923354,94%1735,13
M41 Walker Bulldog8663,6964423145,89%1068,38
Object 268 Version 4101849,1471823148,05%1321,03
Chrysler K GF 81281,8085023053,91%1543,85
T-284262,0322222949,78%735,69
Object 780 102543,1192122754,63%2182,74
AMX M4 mle. 49 81161,4685222657,52%1484,29
UDES 1691523,8078822153,85%1545,52
T376460,6655321847,25%1151,62
Object 43091457,6176921450,93%1372,65
60TP Lewandowskiego102266,4078821047,14%1656,46
FV1066 Senlac 8789,7379621056,19%1710,79
GSOR 3301 AVR FS9782,2865920945,45%1062,87
T-34-3 81092,5577520448,53%1323,34
T-505460,1062820260,40%2155,37
T4991080,9371520247,52%1719,13
Somua SM 81560,6086120252,48%1745,64
Kranvagn102042,7677320044,50%1580,88
Object 261101485,9867120048,00%1191,10
T26E4 SuperPershing 81003,8179019951,26%1288,12
Bat.-Châtillon 155 5591062,7665519745,18%927,90
Panhard AML Lynx 6x68660,8267719749,75%1179,17
FV230 Canopener102589,4095819753,30%1911,65
AMBT 81553,2484119652,55%1813,46
Ho-Ri 3102586,1583019555,90%1937,32
Obsidian 81531,89102219454,64%2409,06
Löwe 81334,3691519359,59%1764,27
M48A5 Patton101765,2881219254,69%1522,83
WZ-12091272,4969819145,03%1216,23
AMX 30 B101628,5874519151,31%1376,71
FV4201 Chieftain Proto 91717,0986319050,53%1809,14
112 81129,5881719050,00%1353,84
Rinoceronte101913,3074818845,21%1516,04
59-166546,7756318844,15%1605,15
HWK 128821,9967718448,37%1532,10
T25 Pilot Number 1 81001,4378318451,09%1375,41
T28 Prototype81189,4572418351,37%1341,62
T28 Concept 7929,9367618353,55%1368,53
FV4202 81009,6076318050,56%1327,38
Type 6191608,2477217546,29%1609,58
M446767,0368417456,90%1406,03
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81295,0381617454,60%1702,62
T-44-100 81758,14101017462,07%2571,72
Bat.-Châtillon 155 58101188,8763817247,09%942,48
SMV CC-64 Vipera 81604,4091116959,17%1974,29
P.44 Pantera81192,6275516852,38%1608,65
Strv 746711,4662416650,00%1496,63
Panhard EBR 909933,0778216655,42%1673,29
IS-M81249,3876016453,05%1452,96
WZ-120-1G FT 81317,1280416457,32%1546,62
KV-26840,8471016363,19%1593,13
Chieftain/T95 81022,6376116349,08%1354,64
Turtle Mk. I 81756,6397116353,99%2008,92
Object 430 Version II91288,9173316049,38%1302,67
Executor112722,5388515947,17%2100,76
Cromwell6749,6372915855,70%1808,59
T6981275,4575115848,73%1628,01
56TP 81523,2785715750,32%1755,22
121B 102094,1983615755,41%1977,05
Primo Victoria 81030,2174815645,51%1244,81
Kampfpanzer 67102044,4485415352,29%1578,73
Gryphon 102571,7885715244,08%2070,05
Konštrukta T-34/1007834,7765115154,30%1393,92
SU-14-281285,6974915153,64%1558,84
FV380591211,0369914950,34%1143,35
Conqueror91433,9977714852,70%1219,55
T-832 81693,2999114856,08%2005,21
Leox 92413,10102514854,05%2610,06
53TP Markowskiego81146,7775114751,02%1355,87
leKpz Borkenkäfer111845,5895214655,48%2273,70
Ashigaru 102423,7783014652,05%1850,09
Prototipo 6 82156,06110814154,61%2593,52
Lorraine 155 mle. 5181064,6070814048,57%1184,51
Object 430U101645,4773513943,17%1279,17
50TP Tyszkiewicza91668,6282213852,90%1691,77
A-4471041,6676013759,12%1844,12
UDES 14 Alt 581272,8068413638,97%1628,74
Panther mit 8,8 cm L/71 81061,0175813647,79%1441,29
S-517870,1160813547,41%1010,03
M41D 8746,5967613345,86%1397,72
M4A1 Revalorisé 81254,9280913351,13%1704,61
Stinger 102393,9882313048,46%1695,40
P.43 bis6891,7971512952,71%2055,58
VK 75.01 (K) 81410,5888812956,59%1894,66
CS-5991668,6779212853,91%1686,01
M75380,5754312759,06%1660,01
XM69 Hacker112640,5895912753,54%2030,63
Projet Louis 91478,5493912654,76%2448,71
KV-137369,3630212537,60%305,48
Ikv 90 Typ B7912,9960412441,13%1347,48
Hotchkiss EBR7560,8958912343,90%1256,21
G.W. Tiger (P)81243,8074012247,54%1543,28
T57 Heavy102071,5178112146,28%1580,15
CS-67 Szakal112374,9390611953,78%1864,15
M40/M4381081,0468311850,85%1150,62
212A91519,3176211852,54%1403,88
Object 703 Version II 81258,5882211351,33%1312,89
Strv K 91856,5381311240,18%1977,55
AMX ELC 901 6696,4385811263,39%2535,17
WZ-111 model 5A101933,0576111142,34%1437,57
CAV mod. 71112484,9686511150,45%1954,83
E 65 Zwilling 82086,59103011152,25%2205,00
ISU-152K 81795,2385811155,86%2121,78
WZ-132-1101158,4959311041,82%1137,22
Covenanter5599,4967011058,18%2522,77
Conqueror Gun Carriage101372,5058410845,37%1001,43
Caernarvon81334,2580810751,40%1637,78
Object 70591244,7974310753,27%1135,65
StuG III Ausf. G5673,5060010659,43%1931,65
T-804104,3417310651,89%237,58
Object 279 early 102261,1187110445,19%1408,47
Lorraine 155 mle. 507743,8356610347,57%812,60
WZ-114 91585,8888310354,37%1552,96
Fauteur112667,0793810250,00%1817,40
WZ-111 model 6 81697,8994710154,46%1870,36
Jagdpanther II81294,0068810051,00%1368,89
Cobra 91723,2581610048,00%1592,73
Vz. 64 Blesk8720,557539946,46%1199,70
Cromwell B 6889,268219956,57%1929,65
T92 HMC101529,436649749,48%1332,19
Object 41681292,627369749,48%1614,66
GSR 3301 Setter7676,317639756,70%1851,88
Ares 90 C112717,119489651,04%2155,17
Tiger-Maus 92113,909419656,25%1955,26
G.W. Tiger91558,027419547,37%1430,34
TS-5 81296,117899448,94%1295,12
T110E3101989,638199358,06%1616,14
T78 61318,739219353,76%2447,03
Controcarro 3 Minotauro102078,008219250,00%1554,52
Centurion Mk. 7/191268,827179245,65%1129,72
T54E191417,507319246,74%1196,26
Lorraine 50 t 91767,798439246,74%1733,22
Ikv 65 Alt II6622,705179140,66%1061,55
Sturer Emil7962,096019050,00%1439,04
AS-XX 40 t112493,579409056,67%2236,45
TBT 92258,0610129060,00%2225,69
T-60272,781218940,45%66,42
11081128,017088846,59%1402,05
M10 Wolverine5260,192238843,18%366,91
IS-3A 81440,658058839,77%1394,91
Centurion Mk. I8990,487278747,13%1267,94
K-91-PT 91910,309358758,62%2122,66
TS-54 81380,989018752,87%1495,97
Patton the Tank 91457,117368747,13%1453,29
WZ-111-1G FT81243,906808648,84%1432,58
Bat.-Châtillon 12 t8811,006738658,14%1556,71
M46 Patton91353,327638555,29%1277,26
GSOR the TANK 91813,548078545,88%1889,23
Vz. 68 Squall 8827,387318444,05%1413,38
SU-76M4209,601828354,22%523,79
Windhund 81669,126998340,96%1813,83
EMIL 1951 81512,788868354,22%1758,07
P.43 ter7998,707098245,12%1716,01
G.W. Panther7898,606548254,88%1132,03
Ho-Ri 281471,287558145,68%1646,87
T-70383,211378050,00%131,92
Fantôme 91804,419517955,70%2094,94
P26/404800,826497860,26%2896,33
CS-5381063,227027852,56%1547,97
Type 6892021,789647858,97%1995,45
AMX M4 mle. 5191643,958417755,84%1498,29
105 leFH18B2 5578,844687554,67%1145,81
GSOR 1006 Scheme 791798,687887550,67%1790,77
STG 81455,208827556,00%2098,49
M127836,497227259,72%1041,62
KR-1112955,6110757259,72%2282,26
Comet7851,707327152,11%1494,79
M26 Pershing81073,037467157,75%1407,06
AMX 50 Foch91596,597627152,11%1533,76
Object 26391592,037217157,75%1401,05
leKpz M 41 90 mm 81035,237567152,11%2038,29
M-VI-Y91487,917536943,48%1350,04
59-Patton 8922,687876857,35%1235,69
Jagdtiger91862,277626747,76%1563,87
E 75 TS 81430,998646753,73%1851,11
STA-181040,796926643,94%1425,96
FV3046492,943946648,48%792,40
AMX AC mle. 4881221,896846651,52%1395,97
Black Prince7939,007566460,94%1455,78
M10391346,307686456,25%1311,06
T-62A101731,276566439,06%1239,18
T-103 81548,068596448,44%1796,17
T9592033,458436253,23%1846,86
Strv m/425448,105076152,46%1346,37
AMX 50 10081238,027266154,10%1425,99
113101419,906716147,54%1094,07
VK 100.01 (P)81361,808256155,74%1569,61
Pz.Kpfw. 5581912,849556144,26%1824,26
Excalibur 6969,847766157,38%1656,72
Hummel6679,385446043,33%931,27
45TP Habicha7869,126466055,00%1185,03
Black Rock 112678,2010356058,33%1965,95
Panhard AMD 178B6435,475585954,24%1314,79
AMX 404137,162335853,45%401,30
T-34-85M 6900,647785855,17%1792,00
Super Hellcat 71063,888065768,42%1824,70
IS-4101396,257925550,91%966,10
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.491,752205550,91%136,08
Škoda T 245399,934345444,44%1005,97
Jagdpanther7996,746675453,70%1543,48
Indien-Panzer8856,176405448,15%958,12
Jagdpanzer IV6807,085815341,51%1566,70
A-205591,686915354,72%2799,00
T2971112,388305356,60%1617,93
Type 586854,106615253,85%1777,62
XM57 81915,469005251,92%1944,81
Jagdtiger Prototype 81690,779315259,62%1854,34
121101451,456485145,10%1014,66
M6A2E1 81014,907325145,10%1031,04
P.435490,124845048,00%1456,34
Challenger71172,846815050,00%1621,65
IS-3-II91592,828355054,00%1520,04
TS-6 91916,768975050,00%1759,50
AMX 50 12091582,047654957,14%1645,25
KV-371210,407454850,00%1569,39
Crusader 5.5-in. SP7766,426874856,25%1045,91
T2071279,799004759,57%2373,92
ARL 446781,006174654,35%1602,60
T404252,112534650,00%502,94
T1 Heavy5807,336404551,11%1834,04
KV-5 8932,567434553,33%961,54
T2881512,677654348,84%1722,24
IS-2-II81237,958234355,81%1586,00
SU-122-5491679,717084252,38%1469,72
Pz.Sfl. IVb4341,292274240,48%1065,74
M47 Iron Arnie 81305,628414254,76%1616,33
Jagdpanzer E 100101846,586444040,00%1153,38
Object 777 Version II 91731,8010034062,50%1851,29
T3281215,798943969,23%1573,66
G.W. E 100101502,106523946,15%1291,06
Toro 91953,879603961,54%2011,32
Object 705A101886,268603860,53%1510,86
T-34-2G FT71071,327913762,16%1652,96
STK-2112681,327943732,43%1383,20
Versuchspanzer 5792014,249333759,46%1714,82
50TP prototyp 81361,428363652,78%1591,94
A46 6606,817383652,78%2208,83
T-50-2 6515,237423562,86%1714,00
FV226 Contradictious 81665,719683562,86%1783,31
T-46396,911513345,45%206,31
VK 45.02 (P) Ausf. A81061,066693342,42%1063,52
AMX 50 Foch B102056,126863339,39%1485,40
Heavy Tank No. VI 6925,456673348,48%1667,77
Brennos 81481,098243253,13%1949,17
Pz.Kpfw. 38 (t)3126,321443135,48%215,41
SU-1006266,812823154,84%334,80
40TP Habicha6683,776593063,33%1560,03
Panther II81207,537213046,67%1838,96
Achilles6804,277093060,00%1748,37
VK 45.02 (P) Ausf. B91230,217202944,83%1043,72
Mäuschen91378,667602955,17%1295,78
FV601 Saladin81026,976632948,28%1246,90
AMX M4 mle. 457910,046792857,14%1256,72
Pz.Kpfw. T 15 3270,894932751,85%1432,34
XM551 Sheridan101053,086332653,85%1233,90
M4A1 FL 10 61010,468222661,54%2111,21
Pz.Kpfw. 35 (t)210,36662540,00%0,00
WZ-111G FT92136,969312564,00%2135,30
Pz.Kpfw. VII101847,087882560,00%1413,44
M24E2 Super Chaffee 6578,447482556,00%1898,17
Nashorn6974,386762462,50%2149,05
Felice 91607,708812369,57%1630,55
CS-52 C 8997,577482343,48%1091,61
M48A2 Räumpanzer 81486,869472263,64%1734,83
T77 81390,957752250,00%1509,84
Bofors Tornvagn 81376,418612259,09%1684,91
SU-122-44 71563,149172245,45%2653,90
M-II-Y71498,299812157,14%2558,31
Valentine II 4293,055862171,43%1213,35
Cruiser Mk. III35,60562025,00%0,00
O-Ho81213,957861957,89%1407,38
AMX 65 t81114,586811936,84%1180,88
Type T-345684,836551866,67%2278,07
AMX 383123,392161850,00%259,72
AMX 50 Foch (155) 101373,175591833,33%725,74
FV201 (A45) 71139,948861855,56%1812,34
M4A3E8 Thunderbolt VII 6754,178621866,67%1671,17
AMX AC mle. 467776,945571741,18%933,14
Light Mk. VIC 291,183241752,94%376,15
Sexton I 3297,693771662,50%1127,68
SU-100Y 6996,136361643,75%1567,49
25TP KSUST II5399,934031435,71%823,04
Type 4 Heavy9956,146241435,71%625,48
M5 Stuart491,772101353,85%128,59
IS-27750,425901250,00%875,99
AT 158937,086191233,33%769,48
M-IV-Y 81322,459211163,64%1681,22
T-116 3166,553361154,55%652,66
Tortoise91563,828181163,64%1390,11
VK 28.016427,105291060,00%1128,96
Bishop5513,704591050,00%1214,62
Pz.Sfl. IVc5762,405881060,00%2272,10
T-34 shielded 5526,506771060,00%1480,76
T-262101,11182966,67%496,55
Maus101351,67709955,56%917,85
WZ-131G FT6715,44525933,33%1148,02
Object 25791240,67783955,56%1065,92
Matilda IV 5365,00528966,67%1025,87
T2 Light Tank 2249,11483966,67%1457,19
BT-7 artillery 3123,67274966,67%467,92
FV217 Badger101746,63848862,50%1335,81
T-45 252,88174837,50%0,00
MTLS-1G14 3400,00641875,00%1938,67
Matilda Black Prince 5390,13415825,00%795,03
Panther/M10 7920,38677837,50%1342,25
TKS z n.k.m. 20 mm 290,43174757,14%381,37
14TP4323,57454742,86%1051,69
T7 Combat Car 2153,43341742,86%667,37
LTP 3173,00149728,57%580,56
Rambo 91248,86572714,29%894,95
Vickers Medium Mk. I147,6795633,33%3,10
Renault Otsu1110,83253683,33%557,41
AT-120,0016616,67%0,00
IS-2 shielded 71797,00971650,00%2467,86
Pz.Sfl. IC 4480,1742960,00%1649,33
AT 15A 7823,00708650,00%1077,11
Pz.Kpfw. I Ausf. C3197,40379560,00%924,47
Object 268102131,40676520,00%1437,63
L-60 299,20315560,00%464,78
StuG IV 5518,006635100,00%1421,54
Strv fm/21148,25160425,00%0,99
Hotchkiss H352121,00264450,00%375,22
MS-1140,751244100,00%261,27
Pz.Kpfw. I22,7590450,00%110,55
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6621,50827475,00%1684,81
MKA 2247,75354450,00%869,58
Strv m/42-57 Alt A.2 6996,50750475,00%1813,22
Excelsior 5623,50675450,00%1409,80
Tetrarch 2166,00169450,00%722,90
AMX 13 (FL 11) 5536,75688450,00%2242,57
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2154,25318475,00%757,69
M10 RBFM 5324,50319425,00%340,44
FCM 36 Pak 40 3147,67218333,33%126,56
Leichttraktor115,0052333,33%0,00
WZ-113G FT101115,67756366,67%690,81
AM 39 Gendron-Somua 2106,33278366,67%414,88
Großtraktor - Krupp 3472,33540333,33%1911,03
LT vz. 38340,50212250,00%114,92
T-29 3415,00468250,00%1832,46
TOG II* 6212,50190250,00%166,88
KV-220-2 51297,001031250,00%3821,06
43 M. Toldi III 372,00162250,00%208,06
Vickers Medium Mk. II259,003910,00%18,60
T1 Cunningham10,002210,00%0,00
Ikv 723186,005061100,00%594,38
M4 Improved 5583,0039310,00%1130,85
ST-II101711,0059410,00%850,79
H3 9798,0032010,00%323,09
AMR 35 2124,0013710,00%321,78

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 27.08.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.06.2025
Opuścił klan: 23.08.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.05.2025
Opuścił klan: 11.06.2025
Stopień: Rekruter
Dołączył: 14.02.2025
Opuścił klan: 28.05.2025
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 26.03.2024
Opuścił klan: 09.02.2025
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 26.03.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.01.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.01.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 25.09.2023
Opuścił klan: 19.01.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 30.09.2018
Opuścił klan: 04.05.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.04.2023
Opuścił klan: 25.06.2023
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 14.05.2019
Opuścił klan: 24.06.2019
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 19.12.2015
Opuścił klan: 23.08.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.06.2019
Opuścił klan: 17.05.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 26.06.2023
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.09.2014
Opuścił klan: 17.12.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 12.06.2014
Opuścił klan: 18.12.2015