| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 427,57 | 540 | 329 | 47,42% | 575,16 | |||||
| T 54D | 9 | 1416,91 | 772 | 234 | 50,43% | 1321,80 | |||||
| IS-3 | 8 | 880,81 | 592 | 215 | 52,09% | 907,09 | |||||
| E 50 | 9 | 1278,61 | 707 | 215 | 46,98% | 1089,63 | |||||
| E 50 Ausf. M | 10 | 1836,65 | 812 | 190 | 53,16% | 1535,62 | |||||
| ISU-152 | 8 | 792,85 | 566 | 185 | 51,89% | 687,95 | |||||
| UDES 03 | 8 | 936,82 | 535 | 178 | 42,70% | 811,35 | |||||
| Object 752 | 9 | 1915,98 | 956 | 177 | 57,63% | 1765,55 | |||||
| Type 61 | 9 | 1203,71 | 675 | 174 | 44,25% | 1000,94 | |||||
| M53/M55 | 9 | 900,95 | 698 | 173 | 50,87% | 725,64 | |||||
| Bat.-Châtillon Bourrasque | 8 | 1427,03 | 794 | 173 | 48,55% | 1762,93 | |||||
| M40/M43 | 8 | 893,01 | 604 | 170 | 50,00% | 809,79 | |||||
| Škoda T 50 | 9 | 1090,38 | 640 | 165 | 44,24% | 840,12 | |||||
| Object 430 Version II | 9 | 1177,13 | 637 | 160 | 41,88% | 922,89 | |||||
| AMX 13 90 | 9 | 714,36 | 720 | 155 | 48,39% | 942,87 | |||||
| IS-7 | 10 | 1769,52 | 813 | 154 | 48,70% | 1454,36 | |||||
| Strv 103-0 | 9 | 1212,75 | 572 | 152 | 37,50% | 818,39 | |||||
| FV229 Contender | 9 | 1404,18 | 789 | 148 | 49,32% | 1202,76 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. B | 9 | 972,72 | 662 | 145 | 44,83% | 718,87 | |||||
| Panther II | 8 | 780,19 | 581 | 136 | 41,91% | 784,59 | |||||
| LPT-67 Šelma | 9 | 940,95 | 639 | 133 | 39,85% | 1140,16 | |||||
| TNH 105/1000 | 8 | 786,22 | 553 | 132 | 40,15% | 643,56 | |||||
| ELC EVEN 90 | 8 | 424,90 | 643 | 132 | 49,24% | 637,27 | |||||
| Object 704 | 9 | 1793,78 | 801 | 125 | 54,40% | 1478,79 | |||||
| IS | 7 | 570,98 | 527 | 122 | 45,90% | 595,42 | |||||
| Strv 103B | 10 | 1984,02 | 748 | 121 | 52,07% | 1286,62 | |||||
| Type 68 | 9 | 1419,84 | 764 | 118 | 49,15% | 1204,01 | |||||
| VK 45.02 (P) Ausf. A | 8 | 819,09 | 604 | 117 | 47,86% | 795,43 | |||||
| M46 Patton | 9 | 1495,09 | 750 | 116 | 43,97% | 1279,21 | |||||
| Vz. 64 Blesk | 8 | 463,36 | 556 | 115 | 47,83% | 593,64 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1215,56 | 705 | 115 | 50,43% | 1145,61 | |||||
| Leopard 1 | 10 | 2111,47 | 772 | 112 | 50,00% | 1554,64 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 497,51 | 434 | 110 | 39,09% | 719,92 | |||||
| Leopard Prototyp A | 9 | 1475,14 | 730 | 109 | 47,71% | 1329,77 | |||||
| Ferdinand | 8 | 902,49 | 624 | 108 | 54,63% | 833,51 | |||||
| Object 416 | 8 | 912,09 | 625 | 108 | 50,00% | 1029,73 | |||||
| AMX 13 105 | 10 | 1227,26 | 751 | 108 | 50,00% | 1356,58 | |||||
| UDES 16 | 9 | 1580,15 | 823 | 103 | 54,37% | 1555,88 | |||||
| KR-1 | 11 | 2871,51 | 1085 | 102 | 57,84% | 2319,17 | |||||
| STA-1 | 8 | 859,10 | 627 | 100 | 49,00% | 990,84 | |||||
| BZ-68 | 9 | 1673,61 | 864 | 99 | 55,56% | 1484,76 | |||||
| TVP T 50/51 | 10 | 1492,42 | 635 | 97 | 40,21% | 955,56 | |||||
| Manticore | 10 | 985,71 | 796 | 97 | 53,61% | 1124,16 | |||||
| Jagdtiger | 9 | 1608,01 | 711 | 96 | 42,71% | 1224,22 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 447,34 | 427 | 94 | 40,43% | 434,61 | |||||
| T54E1 | 9 | 1747,11 | 740 | 94 | 40,43% | 1368,78 | |||||
| Škoda T 17 | 7 | 411,34 | 498 | 93 | 43,01% | 648,54 | |||||
| GSOR 3301 AVR FS | 9 | 714,56 | 721 | 93 | 47,31% | 936,40 | |||||
| SU-14-2 | 8 | 1079,25 | 699 | 92 | 54,35% | 1183,84 | |||||
| Ares 85 | 9 | 1836,21 | 943 | 91 | 53,85% | 1908,77 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 618,61 | 460 | 90 | 41,11% | 581,41 | |||||
| Object 257 | 9 | 1132,69 | 733 | 90 | 50,00% | 925,04 | |||||
| Ho-Ri 1 | 9 | 1653,18 | 727 | 89 | 47,19% | 1328,22 | |||||
| KV-2 | 6 | 388,00 | 363 | 86 | 46,51% | 461,74 | |||||
| XM69 Hacker | 11 | 2055,89 | 797 | 85 | 42,35% | 1269,39 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 1820,85 | 737 | 80 | 45,00% | 1350,85 | |||||
| Type 5 Chi-Ri | 7 | 642,77 | 548 | 79 | 45,57% | 812,75 | |||||
| AMX 50 120 | 9 | 1937,15 | 871 | 79 | 54,43% | 1982,03 | |||||
| Vz. 71 Tesák | 10 | 1081,42 | 722 | 79 | 46,84% | 1127,97 | |||||
| Type 71 | 10 | 2011,27 | 834 | 79 | 49,37% | 1462,66 | |||||
| FV227 Conceiver | 8 | 1043,16 | 730 | 79 | 55,70% | 1089,72 | |||||
| 50TP Tyszkiewicza | 9 | 1761,49 | 836 | 77 | 48,05% | 1565,19 | |||||
| TNH T Vz. 51 | 9 | 1531,26 | 787 | 76 | 48,68% | 1300,42 | |||||
| Jagdpanther | 7 | 609,07 | 456 | 76 | 44,74% | 595,95 | |||||
| Grille 15 | 10 | 2004,14 | 667 | 74 | 43,24% | 1294,28 | |||||
| Ikv 90 Typ B | 7 | 592,92 | 452 | 72 | 41,67% | 607,32 | |||||
| SU-152 | 7 | 497,30 | 413 | 71 | 39,44% | 418,96 | |||||
| T-54 | 9 | 1915,35 | 965 | 71 | 57,75% | 2171,25 | |||||
| M48A5 Patton | 10 | 2257,14 | 919 | 71 | 57,75% | 1900,52 | |||||
| Object 430 | 9 | 1653,54 | 792 | 71 | 47,89% | 1419,88 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 512,23 | 367 | 70 | 40,00% | 691,47 | |||||
| BZ-75 | 10 | 2267,10 | 886 | 70 | 52,86% | 1696,82 | |||||
| S-51 | 7 | 863,72 | 700 | 69 | 52,17% | 953,86 | |||||
| T30 | 9 | 1611,35 | 797 | 69 | 57,97% | 1428,38 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 1359,39 | 585 | 69 | 43,48% | 845,88 | |||||
| T-44 | 8 | 1253,21 | 769 | 68 | 47,06% | 1622,12 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 1027,85 | 718 | 68 | 52,94% | 1263,58 | |||||
| M12 | 7 | 674,72 | 631 | 67 | 58,21% | 810,92 | |||||
| M26 Pershing | 8 | 1322,06 | 697 | 66 | 33,33% | 1495,71 | |||||
| CS-59 | 9 | 1691,42 | 807 | 65 | 47,69% | 1562,46 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 366,69 | 421 | 64 | 40,63% | 351,12 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 1450,00 | 846 | 64 | 46,88% | 1593,43 | |||||
| Prototipo Standard B | 9 | 1785,06 | 803 | 63 | 49,21% | 1618,64 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 1522,81 | 781 | 63 | 60,32% | 1387,09 | |||||
| FV224 Chopper | 7 | 1042,92 | 685 | 63 | 41,27% | 1224,18 | |||||
| CS-53 | 8 | 1167,03 | 739 | 62 | 51,61% | 1521,67 | |||||
| T25/2 | 7 | 866,98 | 642 | 62 | 59,68% | 1206,73 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 477,21 | 654 | 61 | 63,93% | 1027,63 | |||||
| Ho-Ri 2 | 8 | 1271,62 | 728 | 61 | 54,10% | 1375,04 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 155,38 | 287 | 61 | 42,62% | 164,94 | |||||
| Emil II | 9 | 1804,40 | 972 | 60 | 61,67% | 1799,83 | |||||
| UDES 14 Alt 5 | 8 | 937,40 | 580 | 60 | 35,00% | 844,18 | |||||
| AMX M4 mle. 51 | 9 | 1942,27 | 978 | 60 | 60,00% | 1822,33 | |||||
| Ares 75 | 8 | 1759,53 | 959 | 60 | 50,00% | 2383,14 | |||||
| LHMTV | 8 | 577,47 | 688 | 60 | 43,33% | 908,65 | |||||
| Panther | 7 | 572,08 | 535 | 59 | 44,07% | 708,07 | |||||
| Leo | 7 | 818,58 | 704 | 59 | 59,32% | 1308,41 | |||||
| Type 57 | 8 | 1318,90 | 812 | 59 | 50,85% | 1550,77 | |||||
| BZ-166 | 8 | 1743,12 | 888 | 59 | 47,46% | 2174,10 | |||||
| KV-1 | 5 | 426,95 | 509 | 59 | 52,54% | 859,14 | |||||
| A-44 | 7 | 1027,53 | 719 | 59 | 47,46% | 1659,23 | |||||
| T20 | 7 | 1192,48 | 892 | 58 | 60,34% | 2018,14 | |||||
| M103 | 9 | 1556,77 | 795 | 57 | 45,61% | 1289,86 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 332,68 | 323 | 56 | 46,43% | 587,84 | |||||
| T32 | 8 | 1545,52 | 848 | 56 | 46,43% | 1617,64 | |||||
| Emil I | 8 | 1419,80 | 820 | 55 | 49,09% | 1606,68 | |||||
| P.44 Pantera | 8 | 1404,67 | 782 | 55 | 50,91% | 1888,15 | |||||
| Chi-To SP | 7 | 899,55 | 606 | 55 | 47,27% | 896,08 | |||||
| Maus | 10 | 2046,45 | 860 | 55 | 50,91% | 1686,30 | |||||
| Jagdpanzer E 100 | 10 | 1695,48 | 607 | 54 | 40,74% | 996,50 | |||||
| Waffenträger auf Pz. IV | 9 | 2088,69 | 826 | 54 | 51,85% | 1837,67 | |||||
| M44 | 6 | 463,80 | 406 | 54 | 40,74% | 519,46 | |||||
| KV-85 | 6 | 377,47 | 413 | 53 | 49,06% | 447,98 | |||||
| Mäuschen | 9 | 1918,83 | 972 | 53 | 60,38% | 1948,61 | |||||
| Charioteer | 8 | 1385,49 | 756 | 51 | 58,82% | 1659,02 | |||||
| AMX 65 t | 8 | 1448,27 | 829 | 51 | 56,86% | 1752,73 | |||||
| Ikv 65 Alt II | 6 | 546,98 | 401 | 49 | 38,78% | 763,59 | |||||
| M41 | 5 | 237,10 | 300 | 49 | 51,02% | 243,07 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 353,14 | 456 | 49 | 44,90% | 747,15 | |||||
| Pz.Kpfw. VII | 10 | 1906,71 | 750 | 49 | 44,90% | 1225,53 | |||||
| AMX 50 100 | 8 | 1388,98 | 802 | 48 | 52,08% | 1554,62 | |||||
| Object 430U | 10 | 1795,13 | 817 | 48 | 50,00% | 1402,32 | |||||
| Type 5 Heavy | 10 | 2253,85 | 857 | 47 | 48,94% | 1557,74 | |||||
| Churchill VII | 6 | 640,98 | 600 | 47 | 46,81% | 1047,73 | |||||
| T28 Prototype | 8 | 1784,78 | 913 | 46 | 52,17% | 2065,49 | |||||
| Jagdtiger Prototype | 8 | 1011,20 | 616 | 46 | 39,13% | 802,01 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 151,07 | 317 | 45 | 55,56% | 433,44 | |||||
| P.43 bis | 6 | 999,14 | 687 | 44 | 45,45% | 2024,34 | |||||
| VK 30.02 (M) | 6 | 610,98 | 552 | 44 | 47,73% | 991,10 | |||||
| FV230 Canopener | 10 | 2008,41 | 896 | 44 | 59,09% | 1485,16 | |||||
| Indien-Panzer | 8 | 1083,90 | 726 | 41 | 58,54% | 1404,41 | |||||
| Rhm.-Borsig Waffenträger | 8 | 1292,44 | 763 | 41 | 63,41% | 1304,12 | |||||
| GSR 3301 Setter | 7 | 576,56 | 672 | 41 | 36,59% | 1203,76 | |||||
| CS-44 | 7 | 1015,53 | 712 | 40 | 50,00% | 1496,82 | |||||
| M18 Hellcat | 6 | 499,90 | 449 | 40 | 55,00% | 737,63 | |||||
| P.43 ter | 7 | 1276,38 | 785 | 39 | 51,28% | 1950,01 | |||||
| AMX 40 | 4 | 165,26 | 252 | 39 | 38,46% | 364,26 | |||||
| Vz. 44-1 | 7 | 963,79 | 719 | 39 | 56,41% | 1233,66 | |||||
| T29 | 7 | 1159,61 | 753 | 38 | 47,37% | 1326,19 | |||||
| AMX M4 mle. 45 | 7 | 1457,16 | 895 | 38 | 50,00% | 2144,80 | |||||
| M8A1 | 4 | 266,84 | 297 | 38 | 47,37% | 561,49 | |||||
| T69 | 8 | 1643,32 | 943 | 38 | 57,89% | 2267,73 | |||||
| Ares 90 | 10 | 2056,61 | 846 | 38 | 50,00% | 1552,18 | |||||
| SU-130PM | 8 | 1431,21 | 660 | 38 | 39,47% | 1200,95 | |||||
| T-28 | 4 | 101,43 | 206 | 37 | 37,84% | 35,38 | |||||
| 53TP Markowskiego | 8 | 1297,22 | 769 | 37 | 45,95% | 1382,15 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 238,16 | 337 | 37 | 43,24% | 653,33 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 679,94 | 516 | 36 | 38,89% | 628,85 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 817,94 | 607 | 36 | 44,44% | 1115,40 | |||||
| Challenger | 7 | 1246,25 | 785 | 36 | 61,11% | 1946,35 | |||||
| Type 4 Chi-To | 6 | 556,69 | 525 | 35 | 54,29% | 967,63 | |||||
| Sturer Emil | 7 | 1014,66 | 647 | 35 | 57,14% | 1413,71 | |||||
| T-34-3 | 8 | 1023,77 | 587 | 35 | 28,57% | 920,37 | |||||
| VK 30.02 (D) | 7 | 794,85 | 733 | 34 | 73,53% | 1285,56 | |||||
| Mitsu 108 | 5 | 500,94 | 422 | 34 | 44,12% | 714,97 | |||||
| BZ-58 | 7 | 1150,62 | 802 | 34 | 52,94% | 1497,78 | |||||
| VK 30.01 (H) | 5 | 427,55 | 340 | 33 | 39,39% | 739,55 | |||||
| B.U.G.I. | 6 | 859,13 | 574 | 32 | 37,50% | 1303,24 | |||||
| 40TP Habicha | 6 | 518,94 | 463 | 31 | 45,16% | 871,94 | |||||
| Black Rock | 11 | 1732,77 | 753 | 31 | 41,94% | 886,13 | |||||
| Vz. 55 | 10 | 2140,63 | 707 | 30 | 33,33% | 1292,32 | |||||
| E 65 Zwilling | 8 | 1625,20 | 926 | 30 | 53,33% | 1594,39 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 238,13 | 390 | 30 | 43,33% | 64,79 | |||||
| Pz.Kpfw. III Ausf. J | 4 | 251,38 | 204 | 29 | 27,59% | 424,69 | |||||
| AMX 50 B | 10 | 1522,38 | 688 | 29 | 44,83% | 966,59 | |||||
| Object 140 | 10 | 1816,14 | 850 | 28 | 60,71% | 1491,71 | |||||
| Tiger I | 7 | 1310,96 | 817 | 27 | 48,15% | 1723,28 | |||||
| Lago | 4 | 282,44 | 261 | 27 | 33,33% | 634,78 | |||||
| Strv 74 | 6 | 846,70 | 637 | 27 | 48,15% | 1575,06 | |||||
| 45TP Habicha | 7 | 1088,67 | 749 | 27 | 55,56% | 1482,47 | |||||
| Churchill I | 5 | 503,41 | 458 | 27 | 37,04% | 845,34 | |||||
| STB-1 | 10 | 1176,59 | 530 | 27 | 29,63% | 617,63 | |||||
| M6 | 6 | 864,56 | 584 | 25 | 40,00% | 1277,32 | |||||
| K-91 | 10 | 1607,46 | 753 | 24 | 54,17% | 1186,32 | |||||
| 60TP Lewandowskiego | 10 | 2371,27 | 859 | 22 | 45,45% | 1892,17 | |||||
| IMT | 8 | 868,77 | 593 | 22 | 50,00% | 744,06 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 811,52 | 740 | 21 | 61,90% | 1857,98 | |||||
| ARL 44 | 6 | 1197,81 | 778 | 21 | 61,90% | 2270,45 | |||||
| T-43 | 7 | 1205,76 | 918 | 21 | 61,90% | 2140,16 | |||||
| Matilda | 4 | 411,90 | 333 | 20 | 35,00% | 892,44 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 413,90 | 470 | 20 | 65,00% | 1131,75 | |||||
| T-34-85 | 6 | 1117,20 | 752 | 20 | 45,00% | 2379,76 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 694,00 | 579 | 20 | 60,00% | 1371,55 | |||||
| AMX 38 | 3 | 128,50 | 258 | 20 | 35,00% | 188,39 | |||||
| T92 HMC | 10 | 1760,75 | 821 | 20 | 60,00% | 1727,86 | |||||
| Stridsyxa | 8 | 1247,75 | 682 | 20 | 40,00% | 1030,11 | |||||
| Achilles | 6 | 1110,42 | 882 | 19 | 73,68% | 2680,82 | |||||
| T57 Heavy | 10 | 1820,37 | 655 | 19 | 31,58% | 1108,88 | |||||
| FV217 Badger | 10 | 2076,95 | 890 | 19 | 57,89% | 1513,18 | |||||
| 25TP KSUST II | 5 | 458,83 | 503 | 18 | 61,11% | 1083,19 | |||||
| Vz. 60S Dravec | 10 | 2341,17 | 820 | 18 | 33,33% | 1308,21 | |||||
| Ho-Ri 3 | 10 | 1694,00 | 719 | 18 | 55,56% | 1021,58 | |||||
| KV-1SA | 5 | 217,39 | 275 | 18 | 27,78% | 147,35 | |||||
| Crusader | 6 | 687,06 | 684 | 17 | 58,82% | 2306,73 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 213,75 | 247 | 16 | 56,25% | 463,31 | |||||
| P.43 | 5 | 585,25 | 452 | 16 | 43,75% | 1543,71 | |||||
| KV-1S | 6 | 286,19 | 379 | 16 | 37,50% | 266,53 | |||||
| T-46 | 3 | 98,60 | 198 | 15 | 40,00% | 153,61 | |||||
| UDES 15/16 | 10 | 1586,27 | 723 | 15 | 46,67% | 964,29 | |||||
| AT 2 | 5 | 736,00 | 603 | 15 | 60,00% | 1849,10 | |||||
| T6 Medium | 4 | 579,47 | 496 | 15 | 46,67% | 1562,29 | |||||
| Type T-34 | 5 | 583,29 | 493 | 14 | 42,86% | 1609,70 | |||||
| DBV-152 | 10 | 2044,14 | 677 | 14 | 50,00% | 1146,68 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 6,31 | 131 | 13 | 30,77% | 0,00 | |||||
| Type 58 | 6 | 847,62 | 694 | 13 | 46,15% | 1864,12 | |||||
| BDR G1 B | 5 | 886,69 | 649 | 13 | 53,85% | 1839,50 | |||||
| BZT-70 | 10 | 2461,23 | 936 | 13 | 61,54% | 1774,74 | |||||
| Nashorn | 6 | 1046,00 | 721 | 13 | 53,85% | 1977,49 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 321,25 | 330 | 12 | 41,67% | 848,50 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 557,75 | 538 | 12 | 50,00% | 1570,37 | |||||
| T67 | 5 | 122,75 | 157 | 12 | 16,67% | 0,00 | |||||
| Mars | 8 | 1404,58 | 664 | 12 | 33,33% | 1448,31 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 176,73 | 390 | 11 | 72,73% | 715,48 | |||||
| SU-8 | 6 | 731,45 | 642 | 11 | 63,64% | 1094,90 | |||||
| T56 GMC | 3 | 128,64 | 264 | 11 | 63,64% | 386,00 | |||||
| LT vz. 38 | 3 | 176,10 | 219 | 10 | 60,00% | 680,54 | |||||
| 14TP | 4 | 354,30 | 402 | 10 | 50,00% | 1176,62 | |||||
| T1 HMC | 2 | 57,70 | 115 | 10 | 30,00% | 51,71 | |||||
| T3 HMC | 2 | 27,56 | 121 | 9 | 44,44% | 33,50 | |||||
| 212A | 9 | 1008,56 | 716 | 9 | 55,56% | 808,37 | |||||
| M16/43 Sahariano | 3 | 142,22 | 229 | 9 | 66,67% | 289,50 | |||||
| Carro d'assalto P.88 | 7 | 1479,13 | 1117 | 8 | 87,50% | 2544,79 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 288,71 | 380 | 7 | 42,86% | 152,57 | |||||
| T-34 | 5 | 460,83 | 441 | 6 | 33,33% | 1024,09 | |||||
| T1 Cunningham | 1 | 69,67 | 124 | 6 | 0,00% | 154,66 | |||||
| Valentine | 3 | 446,33 | 340 | 6 | 33,33% | 1626,59 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 1100,00 | 803 | 6 | 83,33% | 1130,03 | |||||
| Char Mle. 75 | 9 | 1137,00 | 714 | 6 | 50,00% | 1552,10 | |||||
| T-34-85M | 6 | 176,50 | 338 | 6 | 66,67% | 261,60 | |||||
| Kranvagn | 10 | 1843,00 | 736 | 5 | 40,00% | 1093,87 | |||||
| T-26 | 2 | 55,00 | 127 | 5 | 40,00% | 7,58 | |||||
| Valiant | 5 | 273,80 | 498 | 5 | 80,00% | 556,82 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 76,75 | 192 | 4 | 50,00% | 201,38 | |||||
| M7 Priest | 3 | 330,25 | 287 | 4 | 75,00% | 984,31 | |||||
| T110E4 | 10 | 1991,50 | 1026 | 4 | 75,00% | 1677,94 | |||||
| K-91-PT | 9 | 1982,25 | 670 | 4 | 25,00% | 1396,19 | |||||
| TS-54 | 8 | 616,00 | 581 | 4 | 50,00% | 475,12 | |||||
| Object 432U | 11 | 2557,50 | 1281 | 4 | 75,00% | 2105,51 | |||||
| AE Phase I | 9 | 1616,25 | 889 | 4 | 50,00% | 1334,66 | |||||
| 10TP | 3 | 573,67 | 520 | 3 | 33,33% | 2690,88 | |||||
| Renault R35 | 2 | 118,33 | 362 | 3 | 66,67% | 511,67 | |||||
| Rheinmetall Skorpion G | 8 | 506,33 | 281 | 3 | 33,33% | 231,16 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 237,00 | 472 | 3 | 66,67% | 577,09 | |||||
| T26E5 | 8 | 1535,00 | 1050 | 3 | 66,67% | 2269,91 | |||||
| StuG IV | 5 | 147,33 | 246 | 3 | 33,33% | 60,85 | |||||
| LT vz. 35 | 2 | 424,50 | 235 | 2 | 50,00% | 2158,83 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 173,00 | 104 | 2 | 0,00% | 184,91 | |||||
| MS-1 | 1 | 94,50 | 279 | 2 | 50,00% | 351,01 | |||||
| Kunze Panzer | 9 | 1720,00 | 560 | 2 | 0,00% | 1630,72 | |||||
| M24 Chaffee No. 594 | 5 | 373,00 | 561 | 2 | 50,00% | 761,59 | |||||
| LTP | 3 | 110,50 | 209 | 2 | 50,00% | 362,55 | |||||
| AMX M4 mle. 49 Liberté | 8 | 1345,00 | 831 | 2 | 50,00% | 1260,05 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 269,00 | 387 | 1 | 100,00% | 1937,03 | |||||
| Renault FT | 1 | 59,00 | 294 | 1 | 100,00% | 332,43 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 0,00 | 119 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMX M4 mle. 54 | 10 | 3131,00 | 1271 | 1 | 100,00% | 3300,05 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 0,00 | 384 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 332,00 | 224 | 1 | 0,00% | 445,30 | |||||
| ARMT | 5 | 407,00 | 413 | 1 | 0,00% | 759,66 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 364,00 | 308 | 1 | 0,00% | 935,05 | |||||
| T-45 | 2 | 0,00 | 192 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1932,00 | 1100 | 1 | 100,00% | 1855,71 | |||||
| Concept 1B | 9 | 1683,00 | 435 | 1 | 0,00% | 1258,46 |
JustLite
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 14242 | 4 | 4 | 74 | ||||
| Ø Poziom | 8,11 | 7,00 | 7,00 | 8,53 | ||||
| Zwycięstwa | 6891 | 48,39% | 3 | 75,00% | 3 | 75,00% | 35 | 47,30% |
| Porażki | 7141 | 50,14% | 1 | 25,00% | 1 | 25,00% | 37 | 50,00% |
| Remisy | 210 | 1,47% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 2 | 2,70% |
| Przetrwane bitwy | 2607 | 18,31% | 2 | 50,00% | 2 | 50,00% | 14 | 18,92% |
| Zniszczone czołgi | 9155 | 0,64 | 7 | 1,75 | 7 | 1,75 | 52 | 0,70 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,79 | 3,50 | 3,50 | 0,87 | ||||
| Wykryte pojazdy | 15108 | 1,06 | 3 | 0,75 | 3 | 0,75 | 90 | 1,22 |
| Zadane uszkodzenia | 1.153,11 | 1.935,50 | 1.935,50 | 1.496,92 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 4957 | 0,35 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 3154 | 0,22 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 672,88 | 1.179,25 | 1.179,25 | 815,41 | ||||
| WN7 | 906,68 | 2076,82 | 2076,82 | 993,76 | ||||
| WN8 | 1195,24 | 11844,09 | 11844,09 | 1549,79 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 14242 | |
| Ø Poziom | 8,11 | |
| Zwycięstwa | 6891 | 48,39% |
| Porażki | 7141 | 50,14% |
| Remisy | 210 | 1,47% |
| Przetrwane bitwy | 2607 | 18,31% |
| Zniszczone czołgi | 9155 | 0,64 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,79 | |
| Wykryte pojazdy | 15108 | 1,06 |
| Zadane uszkodzenia | 1.153,11 | |
| Punkty zajęcia bazy | 4957 | 0,35 |
| Punkty obrony bazy | 3154 | 0,22 |
| Doświadczenie | 672,88 | |
| WN7 | 906,68 | |
| WN8 | 1195,24 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 4 | |
| Ø Poziom | 7,00 | |
| Zwycięstwa | 3 | 75,00% |
| Porażki | 1 | 25,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2 | 50,00% |
| Zniszczone czołgi | 7 | 1,75 |
| Zniszczonych/zgonów | 3,50 | |
| Wykryte pojazdy | 3 | 0,75 |
| Zadane uszkodzenia | 1.935,50 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 1.179,25 | |
| WN7 | 2076,82 | |
| WN8 | 11844,09 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 4 | |
| Ø Poziom | 7,00 | |
| Zwycięstwa | 3 | 75,00% |
| Porażki | 1 | 25,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 2 | 50,00% |
| Zniszczone czołgi | 7 | 1,75 |
| Zniszczonych/zgonów | 3,50 | |
| Wykryte pojazdy | 3 | 0,75 |
| Zadane uszkodzenia | 1.935,50 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 1.179,25 | |
| WN7 | 2076,82 | |
| WN8 | 11844,09 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 74 | |
| Ø Poziom | 8,53 | |
| Zwycięstwa | 35 | 47,30% |
| Porażki | 37 | 50,00% |
| Remisy | 2 | 2,70% |
| Przetrwane bitwy | 14 | 18,92% |
| Zniszczone czołgi | 52 | 0,70 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,87 | |
| Wykryte pojazdy | 90 | 1,22 |
| Zadane uszkodzenia | 1.496,92 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 815,41 | |
| WN7 | 993,76 | |
| WN8 | 1549,79 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 43 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 15 | 34,88% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 28 | 65,12% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 15 | 34,88% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 32 | 0,74 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,14 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 39 | 0,91 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 1.836,40 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 103 | 2,40 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 38 | 0,88 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 615,93 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 43 | |
| Zwycięstwa | 15 | 34,88% |
| Porażki | 28 | 65,12% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 15 | 34,88% |
| Zniszczone czołgi | 32 | 0,74 |
| Zniszczonych/zgonów | 1,14 | |
| Wykryte pojazdy | 39 | 0,91 |
| Zadane uszkodzenia | 1.836,40 | |
| Punkty zajęcia bazy | 103 | 2,40 |
| Punkty obrony bazy | 38 | 0,88 |
| Doświadczenie | 615,93 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen