Jonny890

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.07.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25789031280
Ø Poziom8,230,0010,8410,26
Zwycięstwa1459356,59%00,00%1858,06%17662,86%
Porażki1071041,53%00,00%1238,71%9835,00%
Remisy4861,88%00,00%13,23%62,14%
Przetrwane bitwy1245348,29%00,00%1858,06%16057,14%
Zniszczone czołgi331221,2800,00351,133511,25
Zniszczonych/zgonów2,480,002,692,93
Wykryte pojazdy228310,8900,00922,973841,37
Zadane uszkodzenia1.764,900,002.110,872.505,88
Punkty zajęcia bazy193500,7500,0000,002210,79
Punkty obrony bazy240900,9300,0000,00440,16
Doświadczenie836,480,001.000,06995,10
WN71588,190,001485,651554,72
WN82284,160,002700,152652,25
Ogółem
Ilość bitew25789
Ø Poziom8,23
Zwycięstwa1459356,59%
Porażki1071041,53%
Remisy4861,88%
Przetrwane bitwy1245348,29%
Zniszczone czołgi331221,28
Zniszczonych/zgonów2,48
Wykryte pojazdy228310,89
Zadane uszkodzenia1.764,90
Punkty zajęcia bazy193500,75
Punkty obrony bazy240900,93
Doświadczenie836,48
WN71588,19
WN82284,16
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew31
Ø Poziom10,84
Zwycięstwa1858,06%
Porażki1238,71%
Remisy13,23%
Przetrwane bitwy1858,06%
Zniszczone czołgi351,13
Zniszczonych/zgonów2,69
Wykryte pojazdy922,97
Zadane uszkodzenia2.110,87
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.000,06
WN71485,65
WN82700,15
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew280
Ø Poziom10,26
Zwycięstwa17662,86%
Porażki9835,00%
Remisy62,14%
Przetrwane bitwy16057,14%
Zniszczone czołgi3511,25
Zniszczonych/zgonów2,93
Wykryte pojazdy3841,37
Zadane uszkodzenia2.505,88
Punkty zajęcia bazy2210,79
Punkty obrony bazy440,16
Doświadczenie995,10
WN71554,72
WN82652,25
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew24000
Zwycięstwa833,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki1562,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy14,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy729,17%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy100,4200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.439,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy100,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy140,5800,0000,0000,00
Doświadczenie539,420,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew24
Zwycięstwa833,33%
Porażki1562,50%
Remisy14,17%
Przetrwane bitwy729,17%
Zniszczone czołgi150,63
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy100,42
Zadane uszkodzenia2.439,79
Punkty zajęcia bazy100,42
Punkty obrony bazy140,58
Doświadczenie539,42
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy11,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia490,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie46,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia490,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie46,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13000
Zwycięstwa430,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki969,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy17,69%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,3100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy60,4600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia405,920,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy765,8500,0000,0000,00
Doświadczenie243,540,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13
Zwycięstwa430,77%
Porażki969,23%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy17,69%
Zniszczone czołgi40,31
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy60,46
Zadane uszkodzenia405,92
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy765,85
Doświadczenie243,54
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew186000
Zwycięstwa11260,22%00,00%00,00%00,00%
Porażki7238,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9752,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2021,0900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,270,000,000,00
Wykryte pojazdy2001,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.407,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4022,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3161,7000,0000,0000,00
Doświadczenie800,830,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew186
Zwycięstwa11260,22%
Porażki7238,71%
Remisy21,08%
Przetrwane bitwy9752,15%
Zniszczone czołgi2021,09
Zniszczonych/zgonów2,27
Wykryte pojazdy2001,08
Zadane uszkodzenia1.407,89
Punkty zajęcia bazy4022,16
Punkty obrony bazy3161,70
Doświadczenie800,83
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew316000
Zwycięstwa21267,09%00,00%00,00%00,00%
Porażki10432,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy16752,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2730,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,830,000,000,00
Wykryte pojazdy2250,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.921,010,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5181,6400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy9212,9100,0000,0000,00
Doświadczenie1.004,520,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew316
Zwycięstwa21267,09%
Porażki10432,91%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy16752,85%
Zniszczone czołgi2730,86
Zniszczonych/zgonów1,83
Wykryte pojazdy2250,71
Zadane uszkodzenia1.921,01
Punkty zajęcia bazy5181,64
Punkty obrony bazy9212,91
Doświadczenie1.004,52
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (365)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
FV4005 Stage II102547,10768150455,25%2172,35
Bat.-Châtillon 155 58101649,2176473552,38%1396,86
Manticore101258,5595373258,61%1818,40
Panhard EBR 105101329,8985664755,95%1860,40
Jagdpanzer E 100102592,9379363955,24%2202,76
Rhm.-Borsig Waffenträger81876,6685063254,11%2413,83
105 leFH18B2 51353,4293362967,73%3266,53
IS-6 81528,7187462651,76%2081,58
T57 Heavy102737,3489250154,09%2525,13
ELC EVEN 90 8758,7892548060,63%1869,70
M53/M5591805,8282641553,25%1969,83
T92 HMC101975,3973438052,37%1809,38
Strv 103B102952,3888437259,14%2517,69
Hirschkäfer113426,1192836758,04%2808,79
E 25 71424,7887736657,10%2599,76
Conqueror Gun Carriage101736,6377632056,56%1624,20
AMX ELC bis5548,6071729760,27%2783,27
AMX 50 Foch (155) 102530,5178729454,08%1971,01
T34 81732,3687228451,76%2741,20
Bat.-Châtillon Bourrasque 81833,15112928464,79%2827,80
Jagdpanther II81516,9677928253,19%1998,41
G.W. Tiger91829,2869027855,04%2020,17
FV3046882,0760227258,09%1946,41
BZ-176 82117,26112426661,28%2655,95
Rheinmetall Skorpion 82044,9892626658,27%2489,29
Löwe 81332,5079424749,39%1705,68
Leopard 1102494,9980724351,44%2194,60
Sav m/434900,0262224169,71%3297,54
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61024,6889623762,03%3572,94
Object 268102773,5782823655,08%2218,38
Object 261101854,0375623548,94%1621,64
T26E4 SuperPershing 81111,8876423350,21%1597,60
SU-100Y 61269,2183622962,88%2601,78
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81534,2791322356,50%2206,65
G.W. Panther71203,6270122057,73%1774,21
SU-2-122 5940,7971821958,45%2771,52
ShPTK-TVP 100 81999,45100721458,41%2530,41
Jagdpanther7994,2964821248,58%1477,81
Jagdtiger91985,6775021241,51%1820,12
Type 64 6955,77101119866,67%3470,54
Kanonenjagdpanzer 105 81866,6088219454,64%2353,54
KV-261085,8780718262,09%2223,00
AMX 50 Foch B102707,0488918256,04%2337,97
Grille 15102405,6172517554,29%1784,37
G.W. E 100101726,1975017256,40%1452,92
TVP T 50/51102685,3896817060,59%2738,06
SU-15271884,1894116256,79%3334,64
Waffenträger auf E 100103043,5086315359,48%2583,11
Char Mle. 75 91719,8395914353,85%3052,43
Bat.-Châtillon 155 5591733,4089014255,63%1977,76
ISU-152K 81848,2886614155,32%2251,61
IS-7102612,1498414055,71%2576,13
Char Futur 4 92083,2299913962,59%2374,92
FCM 50 t 81278,8873713542,96%1627,15
AMX 12 t6550,3468813451,49%1651,50
SU-130PM 82070,3394613263,64%2380,84
M4461090,6983313160,31%2052,68
Type 5 Ka-Ri 82391,44104412467,74%2727,53
T54E192160,6589812046,67%2467,97
Object 140101960,9892511761,54%1782,91
Waffenträger auf Pz. IV92155,4785011354,87%2338,54
ISU-15282063,2387111258,93%2666,65
DBV-152 102946,7880211153,15%2021,57
Super Hellcat 71462,8494111164,86%2708,79
T3 HMC2339,6949710960,55%2015,90
A-32 4834,59100310967,89%2648,82
Bat.-Châtillon 25 t102066,6997810763,55%2228,29
WZ-111G FT92802,0490710451,92%2483,70
GSOR 1008 82045,04100610463,46%2672,42
ISU-122-2 82021,2599110260,78%2584,81
AMX 13 57 GF 71125,6411129865,31%3164,99
Vz. 55102575,369158955,06%2365,75
WZ-111 Qilin 102228,938958854,55%1936,64
T78 61336,259058767,82%2323,46
Leichttraktor1311,934528463,10%2101,73
Monkey King 102205,298728455,95%2037,50
Forest Spirit 82228,629798257,32%2579,27
LT-432 8864,958347951,90%1835,79
M40/M4381696,628447857,69%1977,55
Charioteer Nomad 82114,979477663,16%2515,07
T-4481447,828857356,16%2176,78
M56 Scorpion 71334,958457360,27%2208,55
T2 Light Tank 2405,677277254,17%2342,72
Jagdpanzer IV6757,146387152,11%1699,65
G.W. Tiger (P)81504,636197139,44%1926,54
WZ-219111808,1410447055,71%2378,34
M48A5 Patton101801,536527034,29%1318,49
Executor113164,469617055,71%2397,20
SFAC 105 82003,098826955,07%2151,04
Object 70492191,078076752,24%1778,42
Type 5 Heavy102915,8010646665,15%2861,48
Super Conqueror102832,4110806663,64%2829,02
FCM 36 Pak 40 3779,088256575,38%2612,92
60TP Lewandowskiego102770,278796245,16%2243,92
T-4371337,859966264,52%2705,94
KV-856950,396396140,98%1938,96
Ho-Ri Shugo113448,139576154,10%2692,43
Pz.Sfl. IVc5738,695876163,93%2116,56
Škoda T 27 81514,238906165,57%2056,44
Pz.Kpfw. III Ausf. E3182,952086045,00%437,78
PTZ-78113621,0010085962,71%2383,97
Hummel6816,955985749,12%1430,88
StuG III Ausf. G5451,444435754,39%1154,41
T6981538,408665554,55%2381,74
FV1066 Senlac 8789,368145543,64%1558,04
AMX 13 9091075,877285446,30%1758,04
KV-15769,237345354,72%2180,03
Caliban 81425,218535250,00%1707,64
Kranvagn102544,658825141,18%1998,29
Ho-Ri 192615,8210355072,00%2683,75
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4256,081934953,06%550,45
Gonsalo 82168,1011434963,27%3181,32
T-34-3 81188,887254946,94%1484,17
T675578,386024868,75%1700,21
ST-II102612,259924862,50%2434,34
Dicker Max 61363,798454866,67%2828,85
T3092632,1510234663,04%2590,08
Ho-Ri 3103000,308794658,70%2250,65
E 100102925,769704551,11%2510,59
KR-1113334,5811204358,14%2743,63
E 50 Ausf. M102510,458464242,86%2331,15
AMX AC mle. 4671163,106114042,50%1798,98
Centurion Mk. 7/192466,8711063971,79%3236,88
Lorraine 155 mle. 5071165,137523966,67%1628,81
WZ-113G FT102710,877433946,15%1766,11
AT 771252,647703948,72%1709,55
Cobra 92070,678693951,28%1981,44
Somua SM 81830,0310453966,67%2251,86
SU-855505,974753847,37%1273,43
Marder II3219,181943850,00%548,70
Ram II 5677,216623860,53%2190,75
FV215b (183) 102149,388513764,86%1706,66
Centurion Action X102607,4710303672,22%2688,76
Pz.Kpfw. I Ausf. C3311,396043661,11%1959,80
Panhard AMD 178B6623,896383661,11%2122,65
Object 268 Version V 102533,977803560,00%2022,59
KV-5 81850,2010803560,00%2824,04
Nashorn61084,917313458,82%2561,29
Sexton I 3682,886303458,82%2945,41
M10 RBFM 51142,4410243473,53%3273,57
Type 5 Ke-Ho4393,734813363,64%1462,72
Maus102813,829523348,48%2839,39
Lorraine 155 mle. 5181556,798823348,48%1900,45
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4164,243673345,45%370,50
Sturer Emil71233,097233354,55%2318,21
Turtle Mk. I 81877,3411793265,63%2319,05
Mäuschen92543,8711733164,52%2905,32
Lätt Stridsfordon 120 92351,398693161,29%2096,37
M22 Locust 3506,846353151,61%2633,35
T-284312,373613040,00%880,08
FV217 Badger102848,0310783066,67%2333,73
T-54 ltwt.91052,339573050,00%1749,13
KV-481350,937482941,38%1625,31
K-91102940,3410042955,17%2849,58
IS-381981,7110392857,14%2802,60
Object 268 Version 4102769,718342846,43%2171,49
Conqueror91978,6710162759,26%2249,65
T404881,856912777,78%2978,52
Škoda T 56 82063,1210212657,69%2221,08
Grille5709,485982572,00%1890,31
Pz.Sfl. IVb4449,804592564,00%1962,23
Pz.Kpfw. VII103416,2811272560,00%3202,36
Krupp-Steyr Waffenträger 71621,769242564,00%3146,51
Marder 38T4437,174092445,83%1187,45
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5272,833812437,50%520,89
AT-FV230 Breaker113045,7110952466,67%2178,48
B14357,304452347,83%1009,18
SU-85B4648,175422343,48%2008,26
M18 Hellcat61009,488252365,22%2475,00
T110E4102489,916882343,48%1661,75
T71 DA7745,836952347,83%1452,22
Hotchkiss EBR7751,705742339,13%1596,12
K-91-PT 91751,3010092378,26%1815,37
Crusader61006,869072268,18%4381,33
IS-3-II91724,559652259,09%1773,68
KJPZ TIII Jäger 92146,829982268,18%2035,94
Bisonte C45 81801,5910582272,73%2033,18
UDES 15/16102584,719312152,38%2199,55
K-2 81373,1010882180,95%1748,21
Panhard EBR 75 (FL 10) 81552,7611512171,43%3646,21
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4976,1910872152,38%3111,24
Type 4 Heavy91600,107812050,00%1496,65
Object 777 Version II 92130,1010322055,00%2343,78
Matilda Black Prince 5894,858962070,00%2742,40
Durendal 102844,6510402070,00%2381,86
T14 5728,377221942,11%1770,73
Object 703 Version II 81843,5810491952,63%2154,97
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3761,0511451957,89%2468,99
KV-220-2 51011,0011621968,42%2499,39
Bat.-Châtillon 25 t AP92310,7212101883,33%3181,40
AMX 383216,113651844,44%636,51
M8A14497,615291855,56%1617,29
Panhard AML Lynx 6x68779,176641866,67%1436,66
Škoda T 5092136,769121752,94%2245,46
Progetto M40 mod. 65102529,358911758,82%2291,65
BDR G1 B5637,125771747,06%1370,92
BZT-70 103303,8811961764,71%2669,35
AMX AC mle. 4881547,246551741,18%1586,70
T-34-85 Rudy 61568,0010811764,71%3607,60
M4A1 FL 10 6854,417221770,59%1469,62
Gryphon 102667,7611351776,47%2465,80
SU-10181824,698991668,75%2168,44
Ares 90 C112870,388621643,75%2257,26
AMBT 82224,8110841662,50%3080,37
Type 98 Ke-Ni3177,473041573,33%763,16
VK 30.02 (M)6936,537801553,33%2136,91
Kampfpanzer 07 P(E) 102240,938401546,67%1893,55
Object 780 101546,276821540,00%870,64
HWK 30 81206,537151526,67%2172,86
Tortoise92037,609011546,67%1658,16
AE Phase I 92110,3310131573,33%2139,20
DZT-159 91983,1310321560,00%2120,75
S-5171343,867381442,86%1600,53
STB-1102242,218471450,00%1947,42
AMX 50 12092177,509621464,29%2486,08
Crusader 5.5-in. SP7887,437101464,29%1409,07
Spähpanzer Ru 25191602,7911311464,29%2925,96
TL-7 92236,078051442,86%1916,18
M24E2 Super Chaffee 6622,936491450,00%2074,88
Cromwell B 61255,7110161457,14%3437,44
Ashigaru 102118,506551435,71%1282,83
Ikv 10351373,467911353,85%5029,86
Panzerjäger I295,771251361,54%289,49
AMX M4 mle. 54102366,158911353,85%2003,97
Taschenratte113103,779951338,46%1663,12
Vickers MBT Mk. 3 102636,238511353,85%2756,82
AMX 13 57 7833,158521338,46%1774,83
M415751,005141250,00%1182,50
GSOR the TANK 92091,508331250,00%2118,28
Kunze Panzer 91798,928051258,33%1655,37
IS-3A 81568,929171250,00%1707,64
Pz.Kpfw. 35 (t)2145,641211118,18%542,83
Type 3 Chi-Nu5342,824311145,45%864,92
SU-76M4245,553541163,64%731,37
SU-122-44 71005,916551172,73%1372,98
IS71118,908131070,00%1711,26
Pz.Kpfw. II286,001791040,00%113,58
T1 Heavy51017,7011531090,00%3141,75
AMX 50 B102259,407071040,00%1537,40
T56 GMC3203,802521040,00%557,61
Renault FT AC2210,102471030,00%688,61
StuG III Ausf. B4539,106751080,00%1838,96
M4-85 51450,8011221060,00%4964,10
Pz.Kpfw. 38H 735 (f) 2881,4012181080,00%4056,13
VK 16.02 Leopard5784,22796977,78%3645,98
SDP 58 Kilana81666,89908944,44%1842,74
T499951,22847966,67%1515,67
T71 CMCD7727,78865966,67%1910,10
KPz 3 Projekt 07 HK 92532,44757944,44%2257,57
STG Guard 81237,44805966,67%1506,13
Projet Louis 91416,22979933,33%2108,74
Cromwell6705,25523825,00%1285,83
P.43 bis61857,001247875,00%6018,83
Pz.Kpfw. 38 (t)3141,50199837,50%267,55
Ikv 65 Alt II61031,63662850,00%2020,82
AMX 13 F3 AM6709,13465862,50%1064,04
Pz.Kpfw. II Luchs4344,50493850,00%1070,66
KV-1371216,75834850,00%2286,84
Panhard EBR 9091133,38925875,00%1851,20
Jagdpanzer E 90 92863,50922850,00%2602,40
XM57 82114,381163887,50%2341,34
50TP prototyp 81701,57858742,86%1662,58
AMX 13 105 AM mle. 505907,71569771,43%2128,48
M5 Stuart41096,57924785,71%4793,59
SU-100M171820,29985771,43%2929,18
AMX 50 Foch92106,86857757,14%1953,25
Durchbruchswagen 2444,29145757,14%163,54
G.Pz. Mk. VI (e)235,71130742,86%50,88
AMX 13 105101049,29612742,86%1104,46
T-832 81897,571188757,14%2508,28
SU-85I 51130,57946785,71%3088,89
Panther71512,001183683,33%3095,21
Controcarro 3 Minotauro101830,67783633,33%1065,83
KV-371786,671032650,00%2781,30
T9592934,331150666,67%2776,83
Alecto4613,50578633,33%2227,71
M47 Iron Arnie 81670,17910633,33%1910,76
Lion 102122,33865666,67%1810,49
Mars 81803,83968650,00%2227,27
Vz. 68 Squall 81193,00881650,00%2158,37
Object 452K 102757,8312316100,00%2346,97
IS-2 71488,83984683,33%2131,46
T1 Cunningham118,8076540,00%0,00
BT-74100,40193540,00%91,30
Renault NC-31168,80187560,00%292,91
SU-1006824,80581560,00%1359,53
VK 30.02 (D)71413,40861540,00%2748,61
AT-12110,60170520,00%218,40
Covenanter5361,605675100,00%1359,37
SDP 44 Burza61742,80913560,00%3533,43
BZ-75102831,801187580,00%2565,12
Object 752 92849,401102540,00%2755,25
Jagdtiger Prototype 82629,00955540,00%3249,39
Pz.Kpfw. T 25 5966,20875560,00%3086,26
Light Mk. VIC 2194,00284520,00%905,38
Panther/M10 71338,00694520,00%2390,67
Excalibur 61388,401112560,00%2030,50
Kirovets-1 81525,00893540,00%1774,93
Rambo 91724,001106580,00%1866,77
Vickers Medium Mk. I1100,50137475,00%572,98
Matilda4136,50213450,00%187,49
ARL 446877,25811475,00%1713,65
UDES 0381161,50654450,00%1124,45
M75542,50403425,00%2383,48
Wespe3218,75276450,00%773,08
SU-122A5653,25525475,00%1416,80
T 54D 91480,25717425,00%1162,66
Pz.Sfl. IC 4700,00716425,00%2748,22
CS-52 LIS 81105,00938475,00%1431,07
Prototipo 6 8912,50407425,00%589,17
Vickers Medium Mk. II242,00123366,67%241,39
Strv m/4251126,338433100,00%3850,72
Škoda T 256853,67651333,33%1551,97
Vickers Mk. E Type B2101,00100333,33%188,03
M5A1 Stuart4813,0010383100,00%4890,05
AMX 50 10082276,671061366,67%3161,80
AMX 13 757637,67566333,33%1025,44
Cruiser Mk. IV41542,3313443100,00%7969,64
Universal Carrier 2-pdr2150,33263366,67%654,75
SMV CC-64 Vipera 81541,3352930,00%1195,55
Carro da Combattimento 45 t 102966,001081366,67%2887,36
Matilda IV 5229,67525333,33%282,26
BT-SV 3668,33851366,67%3102,10
Tetrarch 2167,33273333,33%714,44
Bofors Tornvagn 81955,331036366,67%2663,45
AMX ELC 901 6503,33811366,67%1747,56
AMX 13 (FL 11) 5677,3348230,00%2316,62
AMX Canon d'assaut 105 81587,33607333,33%1456,50
112 81298,0051930,00%1070,77
SU-100I 51222,67734333,33%2480,97
Renault Otsu1118,50232250,00%383,07
Type 95 Ha-Go2266,00417250,00%1027,40
T1 HMC250,002572100,00%266,96
TNH T Vz. 5192115,00897250,00%1740,70
Comet71677,00821250,00%2794,05
SU-86942,50552250,00%1193,43
Valentine AT4254,005622100,00%813,61
FV2078962,5037120,00%861,64
Object 26391116,00723250,00%715,59
AltProto AMX 30 8611,50635250,00%576,34
Churchill III 5251,5032020,00%244,84
L-60 2319,506132100,00%1858,90
T7 Combat Car 2142,50172250,00%601,44
T-34-85M 61091,5045920,00%1357,34
TS-5 81462,0057720,00%1162,61
4TP1327,004411100,00%1876,39
Sturmpanzer II40,003610,00%0,00
Vz. 71 Tesák102163,0014431100,00%3588,33
VK 30.01 (P)60,006310,00%0,00
Cruiser Mk. III3322,0029410,00%1560,27
Black Prince II 72735,0017851100,00%5933,26
Jade Coil 83023,0011191100,00%2938,10
Object 274a 81122,0010321100,00%1534,87
T-34 with L-11 4610,0067510,00%2839,78
T54 Heavy Tank 93887,0015651100,00%4169,65
Object 283 9825,0010051100,00%721,61
Obsidian 8841,008391100,00%898,27
TS-6 92740,0076210,00%2311,87
LTP 3148,0012010,00%486,31
T28 Concept 71008,0048210,00%1004,79
Char de transition 61915,0014991100,00%2712,28
GSOR 1010 FB 81780,0057310,00%1529,85
King Tiger (Captured) 71686,0012901100,00%2404,36
T-22 medium 102138,0063510,00%2025,51
AMX Chasseur de chars 81853,0010111100,00%2644,73

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 11.07.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.11.2023
Opuścił klan: 10.07.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.11.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 21.11.2020
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 25.12.2016
Opuścił klan: 06.02.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.10.2014
Opuścił klan: 22.04.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.06.2015
Opuścił klan: 12.09.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.03.2023
Opuścił klan: 17.11.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.10.2014
Opuścił klan: 22.04.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 25.08.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.07.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.04.2014