JOINTECK

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.05.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew315920013
Ø Poziom8,900,000,009,85
Zwycięstwa1578049,95%00,00%00,00%538,46%
Porażki1518148,05%00,00%00,00%861,54%
Remisy6312,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1144936,24%00,00%00,00%538,46%
Zniszczone czołgi283870,9000,0000,00131,00
Zniszczonych/zgonów1,410,000,001,63
Wykryte pojazdy207190,6600,0000,0050,38
Zadane uszkodzenia1.430,040,000,001.397,31
Punkty zajęcia bazy409271,3000,0000,00282,15
Punkty obrony bazy179510,5700,0000,0000,00
Doświadczenie628,880,000,00410,62
WN71053,180,000,00747,32
WN81382,000,000,003528,77
Ogółem
Ilość bitew31592
Ø Poziom8,90
Zwycięstwa1578049,95%
Porażki1518148,05%
Remisy6312,00%
Przetrwane bitwy1144936,24%
Zniszczone czołgi283870,90
Zniszczonych/zgonów1,41
Wykryte pojazdy207190,66
Zadane uszkodzenia1.430,04
Punkty zajęcia bazy409271,30
Punkty obrony bazy179510,57
Doświadczenie628,88
WN71053,18
WN81382,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew13
Ø Poziom9,85
Zwycięstwa538,46%
Porażki861,54%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy538,46%
Zniszczone czołgi131,00
Zniszczonych/zgonów1,63
Wykryte pojazdy50,38
Zadane uszkodzenia1.397,31
Punkty zajęcia bazy282,15
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie410,62
WN7747,32
WN83528,77
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew571000
Zwycięstwa31354,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki22940,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy295,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy26546,41%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3820,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy4190,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.440,680,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11091,9400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5630,9900,0000,0000,00
Doświadczenie661,750,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew571
Zwycięstwa31354,82%
Porażki22940,11%
Remisy295,08%
Przetrwane bitwy26546,41%
Zniszczone czołgi3820,67
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy4190,73
Zadane uszkodzenia1.440,68
Punkty zajęcia bazy11091,94
Punkty obrony bazy5630,99
Doświadczenie661,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew33000
Zwycięstwa1854,55%00,00%00,00%00,00%
Porażki1339,39%00,00%00,00%00,00%
Remisy26,06%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1648,48%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi140,4200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,00
Wykryte pojazdy190,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia854,610,000,000,00
Punkty zajęcia bazy702,1200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy501,5200,0000,0000,00
Doświadczenie503,880,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew33
Zwycięstwa1854,55%
Porażki1339,39%
Remisy26,06%
Przetrwane bitwy1648,48%
Zniszczone czołgi140,42
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy190,58
Zadane uszkodzenia854,61
Punkty zajęcia bazy702,12
Punkty obrony bazy501,52
Doświadczenie503,88
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy51,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia150,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie34,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy51,67
Zadane uszkodzenia150,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie34,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1367000
Zwycięstwa77656,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki56141,04%00,00%00,00%00,00%
Remisy302,19%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy61745,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9890,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,320,000,000,00
Wykryte pojazdy7950,5800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.207,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy16021,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy18421,3500,0000,0000,00
Doświadczenie660,310,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1367
Zwycięstwa77656,77%
Porażki56141,04%
Remisy302,19%
Przetrwane bitwy61745,14%
Zniszczone czołgi9890,72
Zniszczonych/zgonów1,32
Wykryte pojazdy7950,58
Zadane uszkodzenia1.207,33
Punkty zajęcia bazy16021,17
Punkty obrony bazy18421,35
Doświadczenie660,31
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew75000
Zwycięstwa4762,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki2837,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3749,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi570,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy610,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.127,480,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1251,6700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3664,8800,0000,0000,00
Doświadczenie757,590,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew75
Zwycięstwa4762,67%
Porażki2837,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3749,33%
Zniszczone czołgi570,76
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy610,81
Zadane uszkodzenia1.127,48
Punkty zajęcia bazy1251,67
Punkty obrony bazy3664,88
Doświadczenie757,59
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew420000
Zwycięstwa22553,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki18744,52%00,00%00,00%00,00%
Remisy81,90%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy17240,95%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2420,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,980,000,000,00
Wykryte pojazdy2540,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia867,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4631,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5871,4000,0000,0000,00
Doświadczenie440,270,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew420
Zwycięstwa22553,57%
Porażki18744,52%
Remisy81,90%
Przetrwane bitwy17240,95%
Zniszczone czołgi2420,58
Zniszczonych/zgonów0,98
Wykryte pojazdy2540,60
Zadane uszkodzenia867,00
Punkty zajęcia bazy4631,10
Punkty obrony bazy5871,40
Doświadczenie440,27
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25000
Zwycięstwa1352,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1144,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy14,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1040,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy271,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.375,520,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy562,2400,0000,0000,00
Doświadczenie600,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew25
Zwycięstwa1352,00%
Porażki1144,00%
Remisy14,00%
Przetrwane bitwy1040,00%
Zniszczone czołgi150,60
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy271,08
Zadane uszkodzenia1.375,52
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy562,24
Doświadczenie600,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (129)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81207,92639237252,23%1504,91
Object 261101803,08565225048,22%1946,63
Type 59 81003,16677215551,00%1383,27
T110E4101899,75646194349,51%1432,18
T92 HMC101480,51444153348,53%1336,00
Löwe 81266,36740118153,18%1680,81
Grille 15101623,3555496251,46%1163,39
Kranvagn101662,8775590547,96%1180,86
T110E5101809,1067281447,67%1476,70
IS-381194,2070073255,05%1421,70
UDES 15/16101544,7668872648,21%1125,69
IS-7101528,5066970149,93%1251,49
Maus101841,5565370053,57%1629,35
Super Conqueror101756,0272663146,75%1220,82
Object 70492104,0378660454,14%1992,17
M53/M5591636,5947355352,80%1896,29
M10391405,1263952344,74%1362,96
FV217 Badger101505,3355147146,50%982,24
T3281070,3365842951,98%1248,87
T57 Heavy101531,3564542349,88%1103,23
IS-4101763,8870641547,23%1395,46
60TP Lewandowskiego101685,8070241049,51%1165,75
Strv 103B101542,2564840048,25%984,48
T-1091643,7676135756,02%1770,93
Strv K 91403,6576135047,43%1248,68
T297729,6254133545,97%779,74
XM57 81578,9678032950,76%1432,96
Pz.Kpfw. VII101874,5057831846,23%1376,72
Lorraine 155 mle. 5071257,0361129655,74%1866,30
Super Hellcat 7745,3656529548,14%1036,84
T-62A101351,6867327853,24%1173,76
DBV-152 101884,3562125844,19%1131,43
M40/M4381523,9652425451,97%2150,13
FV20781074,2147425449,61%1297,42
S-5171354,8958725151,79%1878,78
T-5491240,1277325053,20%1368,77
IS7861,2163424850,40%1222,47
VK 36.01 (H)6582,5955024656,10%1042,46
Bat.-Châtillon 25 t101306,8660124548,16%998,65
FV380591293,8745322055,00%1428,87
KV-15417,8641720248,51%731,49
Object 703 Version II 81127,3875319951,26%1161,85
E 100101992,4178719045,79%1447,91
T26E5 Patriot 8969,0473218547,03%1052,11
T-1506508,8445317744,63%636,49
Object 277101521,7567317345,66%1144,51
Waffenträger auf Pz. IV91893,5076517149,12%1779,54
ST-II101401,2974116249,38%937,20
Progetto M40 mod. 65101533,0069414850,00%1136,56
M66272,2239114146,81%203,34
FV215b (183) 101494,9653513745,26%927,29
BZ-79112570,2681013747,45%1532,22
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5212,8930913245,45%345,75
Bisonte C45 81407,4790012655,56%1594,04
T1 Heavy5237,1634112142,15%231,10
BZT-70 102044,2781411348,67%1264,98
Rhm.-Borsig Waffenträger81476,6775411356,64%1811,73
FV215b 101520,8668110840,74%984,53
Type 63 81221,9479910651,89%1286,93
Waffenträger auf E 100101912,895269948,48%1345,99
PTZ-78112238,037859645,83%1199,51
212A91461,575678943,82%1511,92
WZ-113G FT101869,407928855,68%1234,24
T376413,164278754,02%1186,75
Pz.Kpfw. III Ausf. J496,622748259,76%180,30
Conqueror Gun Carriage101395,244808247,56%1196,47
T6981235,777157946,84%1773,57
Tiger-Maus 91658,778577758,44%1464,83
UDES 1691302,135477254,17%1170,82
T3091753,486196341,27%1612,93
M3 Lee4140,382526349,21%338,79
T-284200,002686139,34%409,85
Pz.Kpfw. II281,292365660,71%273,52
Object 268101731,556695662,50%1412,29
BZ-75101729,877255540,00%1109,26
GSOR 1006 Scheme 791342,196425333,96%980,10
Tiger I7520,004674942,86%453,33
KV-856572,484684837,50%696,01
50TP Tyszkiewicza91370,526054632,61%1081,57
Pz.Kpfw. III Ausf. E362,382194546,67%69,24
LT-432 8708,715794240,48%1050,12
Crusader 5.5-in. SP7880,613684153,66%1379,52
Taschenratte112602,239884045,00%1510,72
M2 Light2115,362913951,28%343,08
AT 1581174,037213958,97%1357,07
AT 771037,915453565,71%1450,39
M2 Medium Tank368,231952646,15%55,38
AT 86741,324372556,00%1323,02
AMX 13 757506,426352445,83%880,51
T-46365,571562339,13%2,11
AMX 13 F3 AM6792,104352157,14%1231,55
ISU-1528890,765362142,86%700,68
M18 Hellcat6604,383932157,14%1123,70
Object 70591726,628092152,38%1491,52
T1E6 2127,632961942,11%402,96
M24E2 Super Chaffee 6409,115181844,44%1058,78
Leichttraktor128,88941747,06%57,07
Patton the Tank 9854,386901650,00%766,75
T-45 2182,812301656,25%881,98
Concept No. 5101576,735941526,67%987,83
VK 168.01 Mauerbrecher 8934,736001546,67%915,46
BT-2298,212611457,14%391,73
M374110,541561346,15%169,84
Type T-345299,853181338,46%502,43
L-60 246,001661346,15%72,31
Renault FT130,252721258,33%156,70
Strv S1 81096,905271030,00%808,03
T-29 3241,67273933,33%652,36
WZ-120-1G FT 81176,56680944,44%1138,91
Object 283 91086,00554825,00%779,16
T1 Cunningham116,8684742,86%14,46
Pz.Kpfw. II Ausf. D 218,29273785,71%261,00
T2 Medium Tank274,17295683,33%393,96
Strv fm/21180,801885100,00%448,92
MS-1165,502174100,00%347,98
T-50-2 6293,50270425,00%482,30
Type 64 6324,50387450,00%573,57
Renault Otsu1188,00446250,00%831,88
T1 HMC218,00146250,00%109,35
GSOR the TANK 91800,00811250,00%1806,50
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6456,00423250,00%947,48
M3 Stuart323,002591100,00%261,00
TKS z n.k.m. 20 mm 263,002601100,00%315,64
T-262176,004501100,00%1063,49
Bat.-Châtillon 12 t81221,007061100,00%2674,69
Gabler’s Destroyer 5193,0021610,00%246,95
LTP 3179,005741100,00%981,64
AMX 13 (FL 11) 5535,007461100,00%1591,83
BT-7 artillery 317,001041100,00%261,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.05.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 27.05.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.09.2014
Opuścił klan: 31.01.2015
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 13.04.2018
Opuścił klan: 14.11.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.02.2015
Opuścił klan: 03.11.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.09.2017
Opuścił klan: 09.04.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.10.2016
Opuścił klan: 21.12.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.02.2017
Opuścił klan: 11.09.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 29.12.2016
Opuścił klan: 24.02.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.11.2020
Opuścił klan: 31.08.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 20.03.2013
Opuścił klan: 31.01.2015