IV_Bandera

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 23.10.2017

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10125419117610
Ø Poziom7,448,898,438,39
Zwycięstwa4768547,09%1263,16%5647,86%28847,21%
Porażki5254651,90%736,84%6152,14%31451,48%
Remisy10231,01%00,00%00,00%81,31%
Przetrwane bitwy1991819,67%736,84%3429,06%12420,33%
Zniszczone czołgi624820,62110,58840,723640,60
Zniszczonych/zgonów0,770,921,010,75
Wykryte pojazdy1058931,05180,95750,644560,75
Zadane uszkodzenia787,561.185,791.063,541.050,04
Punkty zajęcia bazy269680,2700,00240,21770,13
Punkty obrony bazy294620,2900,0000,00150,02
Doświadczenie522,25807,89650,01641,73
WN7788,18966,73798,46745,67
WN8863,141044,67892,96859,65
Ogółem
Ilość bitew101254
Ø Poziom7,44
Zwycięstwa4768547,09%
Porażki5254651,90%
Remisy10231,01%
Przetrwane bitwy1991819,67%
Zniszczone czołgi624820,62
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy1058931,05
Zadane uszkodzenia787,56
Punkty zajęcia bazy269680,27
Punkty obrony bazy294620,29
Doświadczenie522,25
WN7788,18
WN8863,14
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew19
Ø Poziom8,89
Zwycięstwa1263,16%
Porażki736,84%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy736,84%
Zniszczone czołgi110,58
Zniszczonych/zgonów0,92
Wykryte pojazdy180,95
Zadane uszkodzenia1.185,79
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie807,89
WN7966,73
WN81044,67
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew117
Ø Poziom8,43
Zwycięstwa5647,86%
Porażki6152,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy3429,06%
Zniszczone czołgi840,72
Zniszczonych/zgonów1,01
Wykryte pojazdy750,64
Zadane uszkodzenia1.063,54
Punkty zajęcia bazy240,21
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie650,01
WN7798,46
WN8892,96
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew610
Ø Poziom8,39
Zwycięstwa28847,21%
Porażki31451,48%
Remisy81,31%
Przetrwane bitwy12420,33%
Zniszczone czołgi3640,60
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy4560,75
Zadane uszkodzenia1.050,04
Punkty zajęcia bazy770,13
Punkty obrony bazy150,02
Doświadczenie641,73
WN7745,67
WN8859,65
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa133,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki266,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy20,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia609,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie442,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa133,33%
Porażki266,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,33
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy20,67
Zadane uszkodzenia609,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie442,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew65000
Zwycięstwa1929,23%00,00%00,00%00,00%
Porażki4670,77%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1218,46%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi250,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,470,000,000,00
Wykryte pojazdy971,4900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia361,720,000,000,00
Punkty zajęcia bazy731,1200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1091,6800,0000,0000,00
Doświadczenie193,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew65
Zwycięstwa1929,23%
Porażki4670,77%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1218,46%
Zniszczone czołgi250,38
Zniszczonych/zgonów0,47
Wykryte pojazdy971,49
Zadane uszkodzenia361,72
Punkty zajęcia bazy731,12
Punkty obrony bazy1091,68
Doświadczenie193,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew197000
Zwycięstwa9447,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki9849,75%00,00%00,00%00,00%
Remisy52,54%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6834,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi980,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy1971,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia881,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4282,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6743,4200,0000,0000,00
Doświadczenie527,260,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew197
Zwycięstwa9447,72%
Porażki9849,75%
Remisy52,54%
Przetrwane bitwy6834,52%
Zniszczone czołgi980,50
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy1971,00
Zadane uszkodzenia881,75
Punkty zajęcia bazy4282,17
Punkty obrony bazy6743,42
Doświadczenie527,26
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew271000
Zwycięstwa8431,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki18066,42%00,00%00,00%00,00%
Remisy72,58%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6724,72%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1330,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,650,000,000,00
Wykryte pojazdy2701,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia552,990,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5231,9300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3281,2100,0000,0000,00
Doświadczenie211,070,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew271
Zwycięstwa8431,00%
Porażki18066,42%
Remisy72,58%
Przetrwane bitwy6724,72%
Zniszczone czołgi1330,49
Zniszczonych/zgonów0,65
Wykryte pojazdy2701,00
Zadane uszkodzenia552,99
Punkty zajęcia bazy5231,93
Punkty obrony bazy3281,21
Doświadczenie211,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (488)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M4A1 Sherman5397,74384267551,21%1035,26
T297902,26551207849,23%1064,05
KV-15533,11421156849,94%1081,09
T34 8930,34587154747,19%963,03
AMX 13 909661,91596148148,82%894,39
M18 Hellcat6545,35367141548,76%857,00
M53/M5591142,83603136046,10%1074,63
AMX 12 t6379,53454128249,53%953,26
T110E4101407,43606122743,11%843,82
Bat.-Châtillon 155 559953,57588122548,57%837,15
IS-38912,95490114847,39%908,75
M4A3E2 Sherman Jumbo6467,01424114246,50%799,55
SU-1006810,29583113955,31%1529,53
T3091280,92651111848,39%1022,55
Cromwell6413,62376110147,87%668,04
Tiger I7844,3752597450,51%1042,80
T110E3101682,9869992045,87%1058,83
Jagdpanzer E 100101660,6564588845,38%1038,27
SU-100Y 6790,7859686551,68%1308,79
O-I6796,0861584949,82%1338,48
T-1506669,9145783746,59%1116,31
M26 Pershing8647,6146481248,52%662,37
AMX ELC bis5319,5238279849,12%1059,35
FV4202 8840,0665778746,00%1006,87
M127770,4349377846,92%970,77
T207534,4440777145,65%591,53
IS-7101331,4961877144,75%903,76
T26E4 SuperPershing 8988,3372676750,59%1249,02
T-54 ltwt.9647,9660975545,70%823,09
Dicker Max 6677,1951775145,41%1127,46
Bat.-Châtillon 155 58101137,4056773647,83%913,11
E 7591124,0552571341,80%839,99
Jagdpanther7825,2952169650,00%1081,04
Tiger (P)7676,0744366248,64%738,79
Bat.-Châtillon 25 t101189,4758065841,49%799,18
Rhm.-Borsig Waffenträger81015,5356665246,01%970,32
T71 DA7484,2450464945,15%837,40
Matilda Black Prince 5424,4338363846,71%1026,96
T675382,9635363052,06%787,78
FV4005 Stage II101001,0051760441,56%532,03
FV217 Badger101361,2166459347,55%835,14
LTTB8509,5960259348,74%826,35
KV-856537,8834159047,46%782,43
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5197,3020858245,19%305,38
T78 6777,0061356751,32%1103,80
M40/M4381059,4556755447,83%1239,18
WZ-111 8938,6569255248,55%988,45
T-50583,5725854048,33%87,76
Heavy Tank No. VI 6682,2558651350,29%1063,28
KV-26779,3858250249,60%1311,86
Sherman Firefly6531,1446549348,28%929,19
Ferdinand8873,5440047942,17%724,62
M24E2 Super Chaffee 6408,3357045954,03%1131,80
Hummel6679,4753945049,33%939,06
M4A3E8 Sherman6345,7038744449,55%517,13
Centurion Mk. 7/191031,5261044443,69%825,12
Grille 15101230,0056844445,50%699,51
StuG IV 5416,8239543248,84%997,66
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6426,9053343150,12%1011,90
AMX 13 10510772,4852741940,10%673,01
Jagdtiger91352,5764341846,89%1057,73
Bat.-Châtillon 25 t AP91047,8162541749,40%997,07
T9591519,1174441647,12%1175,08
Grille5633,0848041251,21%1347,22
Type 586488,1151441146,47%873,72
Centurion Action X101140,4960441144,53%734,19
T1 Cunningham184,6518141052,68%381,91
Bat.-Châtillon 12 t8593,8656440646,31%995,83
FV215b (183) 101261,6261440547,65%808,73
T 55A 91014,5061939743,83%801,23
M415417,5727139550,13%609,74
AMX 13 757439,0348139349,62%797,10
IS-27784,0759638345,69%886,76
AMX 50 10081005,5656538043,42%1040,39
Super Hellcat 7757,8359437150,67%1046,44
Centurion Mk. I8728,2748036948,24%803,35
Sherman III5371,8038336449,45%899,70
T6 Medium4561,8244035952,65%1451,69
T-109961,9046035748,18%755,16
T57 Heavy101234,5757935040,86%722,12
Object 268 Version 4101550,8168334947,85%982,97
SU-1527626,1535734539,13%643,72
Leopard 1101014,4458234341,69%566,00
T92 HMC101273,8059333847,34%994,00
ISU-1528938,6854833340,84%791,13
AMX Canon d'assaut 105 81094,5766533048,18%1090,55
Tiger II8753,9241732744,95%657,19
Type 3 Chi-Nu Kai 5358,0244032649,39%879,94
Object 268101364,2457432540,92%747,92
T-34-856328,9226031845,60%412,96
IS7485,4433831651,27%489,67
Lorraine 155 mle. 507704,9734431647,47%767,83
Marder 38T4528,2840231555,87%1414,82
Object 70491277,3865331353,04%978,01
Comet7403,2832931240,71%378,10
Panhard AML Lynx 6x68472,6353130745,60%706,72
Maus101355,2469330444,08%796,18
Lorraine 155 mle. 518855,5845929946,82%878,36
Jagdpanther II81095,4354629647,97%1115,06
E 100101272,5163028841,32%744,71
Emil I8968,1364928444,37%952,22
T-345176,7722328244,68%250,25
Škoda T 5091068,9361927945,88%858,10
Strv 103B101252,0458827646,01%687,97
T54E191210,9767027647,83%1081,79
M10391031,5959227542,18%752,12
T28 Concept 7792,0958827448,54%1070,36
AMX 50 B101034,0056527339,19%502,52
M446579,7033227247,79%951,36
S-517831,5258726651,13%1078,71
M48A5 Patton101129,2961926641,35%665,19
Pz.Kpfw. II Luchs4370,4747226554,34%1550,57
T-34-85M 6630,6758426349,81%968,12
G.W. Tiger (P)81062,2663126248,09%1229,29
Tiger 131 6843,2764426248,09%1356,07
Waffenträger auf Pz. IV91131,4159826147,13%826,69
ARL 446638,7341825951,35%1053,59
AMX M4 mle. 54101152,8160625738,13%563,87
Konštrukta T-34/1007709,9861025650,00%1128,49
60TP Lewandowskiego101388,9866825642,58%884,69
Strv 103-091154,9957725544,71%827,32
VK 30.01 (P)6227,9222625341,50%122,91
BZ-75101291,0162025338,74%657,16
T110E5101157,4567925349,01%725,73
Chi-To SP71217,6472025052,00%1495,28
Type 5 Chi-Ri7592,5553224745,75%806,54
AMX 50 Foch B101224,6260424745,34%664,97
KV-1SA 5579,9559524653,66%1201,35
STA-18705,2655524043,33%747,27
Rinoceronte101505,2964823941,84%946,55
T698871,8250823941,84%981,01
T-100 LT10713,6657823945,61%686,44
T25 AT7829,9860023548,94%1088,64
UDES 038896,1258723449,57%879,84
T25/27505,8136423344,21%518,53
Ho-Ri 3101611,7267623149,35%954,71
Type 64 6416,2952923147,62%933,93
Type 5 Heavy101514,9774422950,66%925,27
T-44-100 8752,8763422952,40%813,85
50TP Tyszkiewicza91226,5170822851,32%1012,14
Type 3 Ju-Nu6820,7560522246,40%1118,82
Type 619834,1955122138,91%535,09
UDES 15/16101028,4157422138,01%539,73
VK 16.02 Leopard5377,8048222052,27%1326,49
Excalibur 6665,7358022052,27%1025,08
Progetto M40 mod. 65101029,1658521642,13%578,43
TVP T 50/51101012,5955921343,66%591,21
Panther II8773,6557921346,01%838,88
AMX M4 mle. 49 Liberté 8750,8662921246,70%697,66
Leo7726,3063421157,82%1147,98
WZ-113G FT101414,2962521145,02%732,81
Manticore10676,7762420845,19%615,67
P.44 Pantera8694,6554220744,93%666,68
Tortoise91365,5577320255,45%1117,44
Mitsu 1085689,2249520145,27%1217,92
Strv m/42-57 Alt A.2 6598,4054919649,49%980,56
XM551 Sheridan10490,5950719539,49%287,57
T-549969,9365719350,78%878,88
Type 71101177,2664519344,04%616,36
T28 Prototype8979,2459419248,44%931,47
Bretagne Panther 6508,7449419047,37%728,88
Crusader6140,9219518648,92%227,42
M10 Wolverine5299,0825318545,95%483,28
SU-855314,5024218046,11%545,65
Indien-Panzer8592,7842718043,89%539,10
TVP VTU Koncept8643,9448817536,57%566,24
T499556,6857317444,83%599,42
M10 RBFM 5529,7154517255,81%1105,01
Vz. 55101292,7865017142,11%763,20
FV215b 10861,2558617141,52%424,04
Concept No. 5101060,8460517146,20%601,93
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5481,2254017153,80%1114,36
Leopard Prototyp A9896,5853917039,41%549,21
CS-63101038,2762016944,38%568,70
T-50-2 6317,3344816858,33%843,42
Churchill VII6665,2959016653,61%1169,78
Rheinmetall Panzerwagen10660,5061216544,24%529,18
P.43 bis6536,4044016446,34%911,94
AMX 13 F3 AM6556,4330416349,08%721,37
ELC EVEN 90 8538,0157916341,10%851,28
Škoda T 256478,7649316248,77%846,81
53TP Markowskiego8789,7855616141,61%647,44
Type T-345276,0327015945,91%587,27
Object 14010921,9554115836,08%463,40
Char de transition 6674,5455115547,10%920,66
Panhard EBR 10510517,8351815337,25%297,89
Kranvagn101139,2358915237,50%586,28
VK 100.01 (P)8877,6165315150,33%862,95
FV4004 Conway91141,4361715043,33%859,75
M-V-Y101233,3165315045,33%749,68
AMX M4 mle. 457545,4638214945,64%525,37
AMX 50 Foch (155) 101306,3457614641,10%777,90
LHMTV8444,3550614538,62%536,86
Prototipo Standard B9993,2156514442,36%705,55
Covenanter5104,9317614451,39%175,41
VK 45.02 (P) Ausf. B9971,1162214445,83%728,40
WZ-111-1G FT8650,8848714438,89%453,71
SU-14-281024,8756814339,86%989,44
Pz.Kpfw. IV hydrostat. 5525,4757214254,23%1351,18
VK 28.016341,2245513841,30%846,25
Pz.Sfl. IC 4367,3945413852,90%1148,12
Controcarro 1 Mk. 291344,4269513650,00%1091,99
Sturer Emil7691,4148913543,70%840,29
Kampfpanzer 07 P(E) 101255,0163213338,35%730,54
B.U.G.I.6595,1348513246,21%922,36
M60 10891,5356113144,27%495,65
Object 268 Version V 101369,3654313136,64%764,26
WZ-132A9528,7155312942,64%509,35
Super Conqueror10878,9860612945,74%443,25
T-284144,2818812749,61%266,27
Conqueror9979,9058712638,89%649,98
WZ-111G FT91290,0063012644,44%925,14
M41D 8399,1048612638,89%465,78
STB-110947,8456912539,20%492,51
UDES 14 Alt 58720,0555512445,16%684,84
E 50 Ausf. M101096,0462112445,97%703,60
KV-4 Kreslavskiy 8911,9066312450,00%920,50
AMX 50 Foch91292,2367212244,26%948,39
Ares 90101031,4364912246,72%590,16
Caernarvon8885,8363912139,67%770,57
Controcarro 3 Minotauro101335,3562112040,00%661,60
AT 25312,2229512044,17%578,18
FV230 Canopener101428,7772812045,00%841,75
IS-5 (Object 730) 8730,5360712048,33%701,72
ST-I91117,3867611946,22%869,80
Object 430U101210,8166111948,74%756,86
Cobra 9811,0952711937,82%418,77
E 5091203,3471711850,85%1029,76
UDES 169912,3859211642,24%631,33
M8A14137,1717811645,69%132,64
T216217,5227311643,97%375,14
Char Futur 4 9993,7867711653,45%783,63
121B 101083,1963911645,69%701,72
IS-410872,5564811540,87%405,11
StuG III Ausf. B4223,0825811539,13%330,36
Pz.Kpfw. VII101106,7355611533,04%503,01
A46 6248,1342311541,74%549,08
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.462,5717411450,00%90,97
BZ-587984,4664611438,60%1108,81
T25 Pilot Number 1 8699,1165311453,51%846,48
SDP 44 Burza6709,3149811346,90%1190,57
FSV Scheme A7651,5959611345,13%895,67
AT 15A 7731,1257911344,25%891,67
WZ-131G FT6627,2846811244,64%983,07
45TP Habicha7807,4260111153,15%1049,50
SMV CC-567912,0962211146,85%1195,50
IS-2 shielded 7831,2660311147,75%923,80
Lorraine 40 t 8835,0364811155,86%913,74
K-91-PT 91191,9669711049,09%1035,74
Kunze Panzer 91001,3764811049,09%839,32
Progetto CC55 mod. 548954,7261110941,28%822,60
KPz 3 Projekt 07 HK 91077,7260910944,95%807,80
T26E3 Eagle 7 7727,2858810943,12%838,91
AE Phase I 91175,6865310942,20%854,20
T56 GMC392,3914810852,78%156,80
Hotchkiss EBR7404,4647010743,93%720,59
Object 777 Version II 91285,2268310636,79%950,64
Panhard AMD 178B6268,8437910542,86%550,36
T-34 with L-11 4330,1446610548,57%1096,92
113 Beijing Opera 101145,7259710535,24%630,34
M3 Lee492,2213610442,31%75,57
Emil II91149,5771310354,37%959,98
Progetto C50 mod. 6691163,9971710252,94%1023,58
Lorraine 50 t 9957,7064610250,00%761,83
WZ-111 model 1-49889,6456610142,57%586,07
WZ-1328520,3557410145,54%781,24
CS-538582,5751310140,59%538,05
Spähpanzer Ru 2519494,7455510142,57%523,78
HWK 128367,3246910136,63%339,74
P.43 ter7573,0651010043,00%726,01
TNH T Vz. 5191214,2670810050,00%1018,97
TNH 105/10008792,7959610043,00%780,95
WZ-111 model 5A101202,2159510039,00%682,90
CS-599928,9857010037,00%579,63
M46 Patton9683,6756910048,00%470,15
BZ-58-2 91386,7972810052,00%1086,99
FV2078679,5461010052,00%724,61
ARL V396583,124519947,47%943,73
Sherman VC Firefly 6598,895559851,02%917,88
AMX 13 (FL 11) 5364,025379659,38%1213,06
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6631,045949451,06%1092,90
Renault Otsu180,751389346,24%159,02
Patton the Tank 9794,445949347,31%648,54
Ikv 90 Typ B7597,664609236,96%637,13
Panhard EBR 909549,955509141,76%585,87
T-29 3227,493319150,55%725,66
Ikv 65 Alt II6513,634519046,67%779,93
Jagdpanzer IV6526,253688955,06%908,80
59-166186,083198748,28%346,94
T-34-2G FT7811,755628750,57%1024,65
FV601 Saladin8813,035978641,86%817,16
T-34 shielded 5570,666438351,81%1525,28
M5A1 Stuart4124,582348148,15%240,24
G.W. Panther7803,036238051,25%930,17
BZ-1668672,715078031,25%500,84
AT 158863,906097943,04%732,74
Nashorn6619,533857943,04%913,79
BDR G1 B5340,042637841,03%425,33
Ares 758858,186457744,16%775,16
GSOR 3301 AVR FS9504,075307636,84%457,49
Panther7658,605737544,00%896,68
P.435267,122777458,11%620,34
50TP Resilient 8985,516817452,70%907,44
WZ-132-110629,795687240,28%462,60
GSR 3301 Setter7316,794267241,67%506,13
Strv 746436,964867156,34%723,23
KV-37580,634897143,66%559,41
MT-256103,373017145,07%76,19
T-45 2189,593047045,71%765,96
Carro d'assalto P.887802,495616936,23%797,00
FV224 Chopper7983,327106950,72%1114,16
Krupp-Steyr Waffenträger 7591,134916850,00%705,91
M24 Chaffee5185,923056653,03%482,90
Type 4 Chi-To6494,115096450,00%886,82
M-III-Y8719,025566339,68%573,76
StuG III Ausf. G5329,742756259,68%730,19
Škoda T 245317,843956149,18%779,96
Type 3 Chi-Nu5289,623576144,26%653,45
WZ-1317437,786365955,93%880,57
VK 30.02 (D)7843,477205957,63%1444,87
Cruiser Mk. IV489,201445949,15%90,58
Spähpanzer SP I C7415,865025848,28%645,48
Churchill Crocodile 6908,697905855,17%1427,54
M5 Stuart4119,682515756,14%220,22
AT 77833,935775740,35%890,94
Valentine II 4426,746005754,39%1451,20
Vz. 64 Blesk8425,055065637,50%410,67
SMV CC-678781,055805651,79%716,68
M-VI-Y9895,455395632,14%530,67
Pz.Kpfw. 35 (t)273,111065536,36%119,97
AMX 40498,751575547,27%172,41
GSOR 1006 Scheme 79960,555935545,45%640,64
40TP Habicha6421,394165442,59%612,45
FV201 (A45) 7631,705555446,30%678,84
Churchill I5591,135405364,15%1325,78
T328780,646875352,83%773,60
T-463112,451545143,14%255,14
Pz.Kpfw. 38 (t)374,761194946,94%57,24
14TP4155,672304843,75%363,61
Type 95 Ji-Ro6718,025624860,42%1350,51
T288983,026864748,94%936,52
S35 CA5389,893664751,06%712,24
Object 2639929,045324738,30%524,44
25TP KSUST II5232,523374643,48%337,50
Type 4 Heavy9824,175784639,13%468,50
M374247,702614468,18%919,12
M2 Medium Tank387,731184429,55%64,44
Staghound Mk. III6412,354594355,81%601,94
M-II-Y7701,905504235,71%717,91
ARMT 5552,985574247,62%1250,06
M4A3(76)W Sherman 6566,455374242,86%703,13
SU-130PM 81143,327254160,98%1147,06
M75185,232534047,50%487,72
Cruiser Mk. III352,83884037,50%0,00
Type 1 Chi-He4146,711913839,47%193,01
Ikv 1035287,423313844,74%512,48
Vz. 71 Tesák10663,746063844,74%492,11
T404235,261973847,37%424,08
Valentine AT4118,241483850,00%160,61
Alecto4210,842573857,89%496,27
VK 20.01 (D)468,031173834,21%0,00
AMX 65 t8488,495563756,76%450,74
TS-60 91096,545823737,84%755,74
Pz.Kpfw. III/IV5327,754333650,00%805,18
Chieftain/T95 8727,426653655,56%883,81
MKA 2172,943023650,00%553,36
Vickers Medium Mk. I173,971073542,86%163,85
M36 Jackson6613,715283562,86%1042,92
Grant4160,261953429,41%252,05
Pz.Kpfw. II Ausf. G354,791243336,36%1,10
Hirschkäfer111206,036043345,45%584,84
VK 30.01 (D)6697,036283259,38%1419,40
TT-130M 91238,006343240,63%988,97
M7 Priest3128,421453138,71%115,75
AMX 50 1209757,845383145,16%447,81
Valiant 5582,456173154,84%1302,58
DBV-152 101297,226202744,44%611,08
M41 Walker Bulldog8236,375152755,56%292,27
Pz.Kpfw. 5581166,597042744,44%943,01
Strv m/425297,123962653,85%685,34
Semovente M43 Bassotto6467,404292548,00%622,35
Carro da Combattimento 45 t 101196,565942532,00%596,54
Ashigaru 101190,545972450,00%639,27
D23158,911762339,13%436,86
O-Ho8531,615312352,17%400,56
AT-FV230 Breaker111100,486322347,83%480,36
Ram II 5621,137962365,22%1823,34
Pawlack Tank6594,644192227,27%677,25
P26/404128,572492147,62%150,53
10TP3112,001512147,62%268,39
Type 2597 Chi-Ha3117,901912147,62%221,12
T7 Combat Car 267,051322157,14%241,25
SU-1018990,955822045,00%942,79
Pz.Sfl. IVc5317,152622040,00%496,05
M24 Chaffee No. 594 5431,805542055,00%1148,03
Panther/M10 7496,004682050,00%565,57
Marder II3133,841531952,63%270,33
VK 30.02 (M)6397,534141936,84%451,09
Taschenratte11924,636191931,58%226,21
Tetrarch 2206,743391957,89%1133,52
ST vz. 394144,002651855,56%338,91
KR-1111475,336121833,33%626,52
Vickers Medium Mk. III360,591311741,18%4,31
Tiger-Maus 91267,066331735,29%821,11
AMX 13 57 GF 7282,354791741,18%276,26
Chi-Ni272,001461637,50%90,99
T1 Heavy5272,382751625,00%253,44
Panzerjäger I288,751171662,50%262,47
FV4025 Contriver111227,567271643,75%515,79
CS-447593,936091560,00%818,66
Somua SAu 404228,073331546,67%499,33
Type 97 Chi-Ha3172,212211457,14%541,46
T-26264,641221450,00%147,52
Sturmpanzer II4315,143401442,86%1043,72
Universal Carrier 2-pdr278,711221450,00%154,32
AEC Armoured Car5315,003611442,86%491,28
Gabler’s Destroyer 5244,713561428,57%423,52
Light Mk. VIC 281,931691428,57%163,32
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8988,716181442,86%996,60
TKS z n.k.m. 20 mm 2128,172511241,67%433,41
LT vz. 383167,752541233,33%424,42
T1 HMC234,17771250,00%106,48
DS PZInż5399,003441258,33%757,27
Škoda T 177375,424221241,67%535,14
O-Ni7600,676721266,67%759,49
NC 70 Błyskawica101236,005521241,67%665,67
60G FT5630,333781241,67%1214,91
M4A3E8 Thunderbolt VII 6370,834551250,00%496,86
M2 Light297,731291145,45%186,14
Pz.Kpfw. II250,911001136,36%0,01
Object 265T 91231,007191163,64%1213,01
Vickers Mk. E Type B250,201451030,00%0,00
AMX 38389,201571060,00%208,81
GSOR the TANK 9770,005951040,00%518,36
Panzer 58 Mutz 8526,503541010,00%325,66
Leichttraktor137,2290944,44%35,73
T3 HMC2137,56160911,11%378,52
SU-76G FT4373,13282850,00%722,41
M2262,14134771,43%286,71
T2 Medium Tank254,57146742,86%36,86
Black Prince II 7527,14494728,57%368,32
Char Mle. 75 9922,14606742,86%986,16
Object 432U111444,57679742,86%838,61
Hotchkiss H35298,33166633,33%204,68
Stuart I-IV3214,33404666,67%921,37
7TP2144,67196666,67%537,46
KV-48198,00368633,33%0,00
WZ-114 91057,50603650,00%779,64
LT vz. 35232,00169580,00%261,00
Crusader 5.5-in. SP7273,00318560,00%308,82
Cromwell B 6443,406345100,00%743,07
Pz.Kpfw. II Ausf. D 288,403035100,00%411,99
BT-7 artillery 365,40279580,00%264,10
leKpz M 41 90 mm 8443,00339520,00%465,69
Fantôme 9716,60627540,00%436,79
M3 Stuart3155,75242450,00%510,74
D12104,50179450,00%301,66
Windhund 81229,75476425,00%1002,59
ERAC 105 Proto 9299,00421450,00%230,72
M4-85 5439,25395425,00%761,15
AMX ELC 901 6658,75694475,00%2177,28
KB-52 91891,00853450,00%1695,01
Matilda466,00143333,33%0,00
Renault NC-31154,006030,00%25,58
Sav m/434229,00254333,33%358,89
MS-1192,00104333,33%253,78
Vz. 60S Dravec 10386,33440333,33%3,10
MTLS-1G14 381,3311930,00%34,01
Kolohousenka178,00165250,00%215,19
Fiat 30001121,00243250,00%452,78
Vickers Medium Mk. II254,001222100,00%261,00
Renault FT10,001082100,00%261,00
M14/412210,50416250,00%682,21
4TP110,5068250,00%78,28
T-60290,50261250,00%231,26
Saryuda 9990,00602250,00%583,58
Chi-Go 71203,00832250,00%1685,18
Strv m/3820,001110,00%0,00
Strv m/40L30,001651100,00%261,00
Lago4229,004041100,00%741,65
Pvlvv fm/42214,0011610,00%0,00
Ikv 72348,002941100,00%264,10
Type 97 Te-Ke 2222,0019810,00%817,65
Renault FT AC246,002121100,00%261,00
Renault UE 5730,001461100,00%261,00
Object 283 9707,005401100,00%615,96
LTP 3234,0011810,00%805,75
43 M. Toldi III 396,009510,00%164,82

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 23.10.2017
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 23.10.2017
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 26.10.2014
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 22.03.2014