| Nazwa czołgu | M | Typ | Kraj | Poziom | Ø Uszkodzenia | Ø Doświadczenie | Ilość bitew | Zwycięstwa | WN8 | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| BT-7 artillery | 3 | 255,17 | 323 | 233 | 51,93% | 878,37 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. H | 5 | 182,68 | 219 | 196 | 48,98% | 294,98 | |||||
| FV4005 Stage II | 10 | 794,49 | 539 | 191 | 45,03% | 372,35 | |||||
| KV-2 | 6 | 388,26 | 337 | 175 | 46,29% | 456,92 | |||||
| Panhard EBR 90 | 9 | 379,04 | 568 | 157 | 42,04% | 306,42 | |||||
| KV-1 | 5 | 296,56 | 299 | 131 | 54,96% | 487,63 | |||||
| Panhard AML Lynx 6x6 | 8 | 298,16 | 440 | 131 | 43,51% | 287,49 | |||||
| Panhard AMD 178B | 6 | 105,52 | 224 | 130 | 42,31% | 42,37 | |||||
| Panhard EBR 105 | 10 | 700,16 | 651 | 130 | 48,46% | 652,46 | |||||
| T29 | 7 | 522,07 | 408 | 128 | 39,06% | 356,38 | |||||
| AMX 13 75 | 7 | 353,45 | 404 | 119 | 44,54% | 512,50 | |||||
| AMX 12 t | 6 | 262,11 | 260 | 118 | 38,98% | 411,69 | |||||
| Hotchkiss EBR | 7 | 214,63 | 354 | 114 | 50,00% | 277,09 | |||||
| T-34-3 | 8 | 883,08 | 598 | 103 | 42,72% | 818,01 | |||||
| ISU-152 | 8 | 742,14 | 478 | 98 | 39,80% | 512,68 | |||||
| T20 | 7 | 365,03 | 409 | 80 | 48,75% | 338,86 | |||||
| M3 Lee | 4 | 131,16 | 175 | 79 | 37,97% | 213,18 | |||||
| VK 36.01 (H) | 6 | 195,49 | 242 | 78 | 42,31% | 67,76 | |||||
| O-I | 6 | 804,84 | 605 | 75 | 58,67% | 1394,00 | |||||
| VK 30.01 (P) | 6 | 480,61 | 354 | 74 | 36,49% | 542,40 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t AP | 9 | 1004,08 | 616 | 73 | 45,21% | 785,41 | |||||
| StuG III Ausf. G | 5 | 197,74 | 192 | 72 | 40,28% | 182,21 | |||||
| Grille | 5 | 478,39 | 312 | 72 | 50,00% | 918,52 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) n.A. | 4 | 69,00 | 181 | 72 | 51,39% | 105,56 | |||||
| G.W. Panther | 7 | 418,06 | 346 | 72 | 44,44% | 295,05 | |||||
| T-28 | 4 | 40,70 | 137 | 71 | 47,89% | 77,20 | |||||
| SU-100 | 6 | 320,36 | 308 | 67 | 53,73% | 405,77 | |||||
| Bat.-Châtillon 12 t | 8 | 482,42 | 562 | 66 | 50,00% | 696,61 | |||||
| M6 | 6 | 270,37 | 274 | 65 | 35,38% | 116,58 | |||||
| Tiger I | 7 | 537,57 | 461 | 63 | 50,79% | 516,84 | |||||
| Jagdpanzer 38(t) Hetzer | 4 | 155,89 | 168 | 63 | 41,27% | 160,87 | |||||
| SU-85 | 5 | 206,44 | 193 | 62 | 41,94% | 209,02 | |||||
| StuG III Ausf. B | 4 | 369,87 | 224 | 61 | 32,79% | 790,68 | |||||
| Type 71 | 10 | 1564,22 | 731 | 60 | 50,00% | 969,09 | |||||
| VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 | 6 | 567,08 | 570 | 59 | 59,32% | 1501,26 | |||||
| Konštrukta T-34/100 | 7 | 553,10 | 499 | 58 | 41,38% | 610,77 | |||||
| Tiger II | 8 | 1045,97 | 622 | 58 | 32,76% | 953,15 | |||||
| SU-130PM | 8 | 723,02 | 535 | 57 | 47,37% | 521,68 | |||||
| T1 Heavy | 5 | 181,22 | 219 | 55 | 41,82% | 104,55 | |||||
| Char Futur 4 | 9 | 1119,18 | 665 | 55 | 47,27% | 786,67 | |||||
| M4A1 Sherman | 5 | 283,24 | 261 | 54 | 42,59% | 502,80 | |||||
| KV-1S | 6 | 373,43 | 400 | 54 | 44,44% | 431,09 | |||||
| Windhund | 8 | 817,69 | 539 | 51 | 43,14% | 688,43 | |||||
| SU-152 | 7 | 605,54 | 458 | 50 | 40,00% | 571,19 | |||||
| Maus | 10 | 1859,51 | 818 | 49 | 51,02% | 1404,17 | |||||
| T69 | 8 | 1004,86 | 654 | 49 | 44,90% | 1067,46 | |||||
| TVP VTU Koncept | 8 | 793,22 | 520 | 46 | 36,96% | 734,65 | |||||
| G.W. Tiger (P) | 8 | 628,00 | 440 | 46 | 32,61% | 432,06 | |||||
| Nashorn | 6 | 284,42 | 231 | 45 | 37,78% | 184,66 | |||||
| IS-2-II | 8 | 565,75 | 535 | 44 | 45,45% | 411,40 | |||||
| Hummel | 6 | 419,77 | 407 | 43 | 48,84% | 465,88 | |||||
| Type 57 | 8 | 970,44 | 750 | 39 | 56,41% | 981,63 | |||||
| AMX ELC bis | 5 | 117,97 | 229 | 39 | 46,15% | 179,54 | |||||
| T32 | 8 | 985,73 | 732 | 37 | 56,76% | 1008,69 | |||||
| TKS z n.k.m. 20 mm | 2 | 155,97 | 310 | 36 | 41,67% | 649,79 | |||||
| AMX 13 57 GF | 7 | 908,21 | 610 | 34 | 47,06% | 1618,23 | |||||
| T-34-85 | 6 | 590,00 | 543 | 33 | 42,42% | 941,49 | |||||
| Type 68 | 9 | 832,03 | 661 | 32 | 50,00% | 510,02 | |||||
| T-50-2 | 6 | 238,16 | 421 | 32 | 43,75% | 410,42 | |||||
| AMX 40 | 4 | 253,00 | 210 | 31 | 54,84% | 931,87 | |||||
| T-150 | 6 | 610,83 | 542 | 29 | 58,62% | 926,43 | |||||
| M41 | 5 | 242,11 | 301 | 28 | 46,43% | 199,13 | |||||
| O-Ni | 7 | 1023,07 | 838 | 28 | 67,86% | 1377,51 | |||||
| Škoda T 25 | 6 | 458,30 | 426 | 27 | 29,63% | 609,75 | |||||
| SDP 44 Burza | 6 | 443,48 | 367 | 25 | 28,00% | 470,51 | |||||
| T6 Medium | 4 | 138,08 | 142 | 24 | 50,00% | 152,01 | |||||
| M4A3E8 Sherman | 6 | 249,26 | 274 | 23 | 39,13% | 183,95 | |||||
| Valentine AT | 4 | 343,83 | 266 | 23 | 47,83% | 804,07 | |||||
| Bishop | 5 | 330,13 | 279 | 23 | 43,48% | 471,19 | |||||
| IS-6 B | 8 | 680,41 | 521 | 22 | 31,82% | 446,31 | |||||
| KV-3 | 7 | 999,50 | 742 | 20 | 65,00% | 1295,66 | |||||
| FV4004 Conway | 9 | 634,65 | 601 | 20 | 55,00% | 432,34 | |||||
| Jagdpanzer IV | 6 | 478,44 | 337 | 18 | 27,78% | 594,07 | |||||
| SDP 57 Gowika | 7 | 744,33 | 395 | 18 | 33,33% | 690,77 | |||||
| O-Ho | 8 | 1005,12 | 553 | 17 | 23,53% | 763,91 | |||||
| SU-76M | 4 | 76,24 | 115 | 17 | 41,18% | 17,73 | |||||
| IS | 7 | 521,38 | 481 | 16 | 43,75% | 446,70 | |||||
| VK 16.02 Leopard | 5 | 541,38 | 488 | 16 | 50,00% | 1668,52 | |||||
| Covenanter | 5 | 537,06 | 534 | 16 | 62,50% | 1993,68 | |||||
| Somua SM | 8 | 975,94 | 766 | 16 | 62,50% | 954,16 | |||||
| T-29 | 3 | 182,87 | 206 | 15 | 33,33% | 345,95 | |||||
| Patton the Tank | 9 | 484,33 | 349 | 15 | 33,33% | 190,44 | |||||
| Type 3 Chi-Nu | 5 | 336,79 | 374 | 14 | 57,14% | 819,85 | |||||
| T-46 | 3 | 85,00 | 219 | 14 | 64,29% | 309,58 | |||||
| Valentine | 3 | 305,79 | 286 | 14 | 50,00% | 958,01 | |||||
| M8A1 | 4 | 245,14 | 198 | 14 | 35,71% | 374,17 | |||||
| Object 703 Version II | 8 | 463,50 | 463 | 14 | 35,71% | 166,86 | |||||
| Škoda T 24 | 5 | 557,31 | 566 | 13 | 84,62% | 1774,65 | |||||
| SU-85B | 4 | 248,31 | 241 | 13 | 46,15% | 457,61 | |||||
| Pz.Kpfw. 38 (t) | 3 | 60,33 | 183 | 12 | 33,33% | 0,12 | |||||
| FV304 | 6 | 139,00 | 157 | 12 | 16,67% | 0,85 | |||||
| Pz.Kpfw. II Ausf. G | 3 | 305,50 | 312 | 12 | 41,67% | 1185,76 | |||||
| M44 | 6 | 351,08 | 375 | 12 | 66,67% | 556,45 | |||||
| Caliban | 8 | 524,25 | 526 | 12 | 50,00% | 401,03 | |||||
| Cruiser Mk. IV | 4 | 635,82 | 487 | 11 | 54,55% | 2121,76 | |||||
| M3 Stuart | 3 | 128,10 | 182 | 10 | 50,00% | 345,69 | |||||
| Sav m/43 | 4 | 404,70 | 262 | 10 | 60,00% | 1229,62 | |||||
| AT 2 | 5 | 390,50 | 445 | 10 | 70,00% | 963,14 | |||||
| T-116 | 3 | 142,50 | 241 | 10 | 80,00% | 610,17 | |||||
| Heavy Tank No. VI | 6 | 483,00 | 372 | 10 | 60,00% | 700,45 | |||||
| Cromwell B | 6 | 187,90 | 176 | 10 | 20,00% | 41,48 | |||||
| Dicker Max | 6 | 257,80 | 348 | 10 | 50,00% | 276,75 | |||||
| AMX 38 | 3 | 122,11 | 215 | 9 | 44,44% | 187,15 | |||||
| E 75 | 9 | 1361,78 | 733 | 9 | 55,56% | 1110,74 | |||||
| VK 100.01 (P) | 8 | 729,22 | 456 | 9 | 44,44% | 557,74 | |||||
| Pz.Kpfw. II | 2 | 667,00 | 641 | 8 | 62,50% | 3703,47 | |||||
| Pz.Kpfw. II Luchs | 4 | 316,25 | 383 | 8 | 62,50% | 1199,74 | |||||
| Type 4 Ju-To | 7 | 702,75 | 637 | 8 | 62,50% | 854,17 | |||||
| BT-2 | 2 | 65,57 | 90 | 7 | 28,57% | 45,87 | |||||
| 4TP | 1 | 312,14 | 291 | 7 | 14,29% | 1695,61 | |||||
| Leichttraktor | 1 | 264,43 | 253 | 7 | 57,14% | 1343,97 | |||||
| T-26 | 2 | 110,86 | 151 | 7 | 14,29% | 352,18 | |||||
| T-43 | 7 | 696,43 | 523 | 7 | 28,57% | 860,94 | |||||
| FCM 36 | 2 | 285,86 | 176 | 7 | 14,29% | 1248,11 | |||||
| FV1066 Senlac | 8 | 190,00 | 476 | 7 | 57,14% | 237,45 | |||||
| TS-5 | 8 | 360,29 | 356 | 7 | 28,57% | 53,24 | |||||
| ST vz. 39 | 4 | 467,00 | 369 | 6 | 16,67% | 1403,69 | |||||
| AT 8 | 6 | 237,67 | 374 | 6 | 33,33% | 118,74 | |||||
| M24E2 Super Chaffee | 6 | 299,17 | 502 | 6 | 50,00% | 656,96 | |||||
| Lorraine 40 t | 8 | 368,33 | 507 | 6 | 66,67% | 362,25 | |||||
| Type 1 Chi-He | 4 | 495,40 | 515 | 5 | 60,00% | 1856,76 | |||||
| SU-18 | 2 | 428,40 | 232 | 5 | 100,00% | 3289,24 | |||||
| M2 Medium Tank | 3 | 56,00 | 168 | 5 | 40,00% | 1,95 | |||||
| T18 HMC | 3 | 127,60 | 197 | 5 | 80,00% | 556,30 | |||||
| Pz.Sfl. IC | 4 | 57,20 | 128 | 5 | 40,00% | 20,23 | |||||
| Matilda | 4 | 491,00 | 441 | 4 | 75,00% | 1332,54 | |||||
| Type 95 Ha-Go | 2 | 325,25 | 244 | 4 | 75,00% | 1600,50 | |||||
| M15/42 | 3 | 138,50 | 159 | 4 | 50,00% | 230,16 | |||||
| Type 97 Chi-Ha | 3 | 115,00 | 75 | 4 | 0,00% | 124,68 | |||||
| Bat.-Châtillon 25 t | 10 | 2277,50 | 990 | 4 | 75,00% | 2092,24 | |||||
| AT-1 | 2 | 109,75 | 135 | 4 | 75,00% | 450,72 | |||||
| Charioteer | 8 | 644,50 | 762 | 4 | 100,00% | 681,07 | |||||
| T-34-85M | 6 | 408,50 | 274 | 4 | 50,00% | 445,55 | |||||
| Strv fm/21 | 1 | 139,33 | 148 | 3 | 33,33% | 580,99 | |||||
| Pz.Kpfw. 35 (t) | 2 | 68,67 | 170 | 3 | 33,33% | 87,27 | |||||
| M2 Light | 2 | 609,67 | 508 | 3 | 33,33% | 2767,48 | |||||
| Tiger (P) | 7 | 717,33 | 677 | 3 | 66,67% | 1012,86 | |||||
| Somua S35 | 3 | 173,33 | 192 | 3 | 33,33% | 238,48 | |||||
| KV-1SA | 5 | 430,67 | 284 | 3 | 0,00% | 571,13 | |||||
| SMV CC-64 Vipera | 8 | 1054,00 | 327 | 3 | 0,00% | 848,13 | |||||
| Type 63 | 8 | 561,00 | 431 | 3 | 33,33% | 260,74 | |||||
| Renault FT | 1 | 15,50 | 78 | 2 | 50,00% | 84,37 | |||||
| BT-7 | 4 | 506,50 | 406 | 2 | 50,00% | 2149,06 | |||||
| Sturmpanzer I Bison | 3 | 84,50 | 167 | 2 | 50,00% | 122,83 | |||||
| MS-1 | 1 | 110,50 | 265 | 2 | 50,00% | 428,76 | |||||
| SU-14-1 | 7 | 738,00 | 560 | 2 | 50,00% | 807,08 | |||||
| BT-5 | 3 | 25,00 | 44 | 2 | 0,00% | 0,00 | |||||
| AMR 35 | 2 | 39,50 | 146 | 2 | 100,00% | 261,00 | |||||
| T-45 | 2 | 198,00 | 279 | 2 | 50,00% | 844,26 | |||||
| M6A2E1 | 8 | 1249,00 | 880 | 2 | 50,00% | 1546,40 | |||||
| Type 5 Ka-Ri | 8 | 731,50 | 223 | 2 | 0,00% | 335,11 | |||||
| TOG II* | 6 | 810,00 | 335 | 2 | 0,00% | 1339,43 | |||||
| Valiant | 5 | 136,50 | 317 | 2 | 50,00% | 103,72 | |||||
| 43 M. Toldi III | 3 | 294,00 | 522 | 2 | 50,00% | 1709,98 | |||||
| Kolohousenka | 1 | 155,00 | 144 | 1 | 100,00% | 781,91 | |||||
| Fiat 3000 | 1 | 1006,00 | 951 | 1 | 100,00% | 9342,04 | |||||
| M14/41 | 2 | 170,00 | 84 | 1 | 0,00% | 367,75 | |||||
| P26/40 | 4 | 221,00 | 131 | 1 | 0,00% | 310,48 | |||||
| T1 HMC | 2 | 54,00 | 147 | 1 | 100,00% | 289,28 | |||||
| Crusader | 6 | 151,00 | 116 | 1 | 0,00% | 141,93 | |||||
| Type 97 Te-Ke | 2 | 0,00 | 150 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| M5 Stuart | 4 | 211,00 | 342 | 1 | 100,00% | 591,81 | |||||
| Panzerwagen 39 | 3 | 122,00 | 408 | 1 | 100,00% | 477,64 | |||||
| Cruiser Mk. III | 3 | 343,00 | 482 | 1 | 100,00% | 1943,33 | |||||
| Type 3 Ju-Nu | 6 | 542,00 | 566 | 1 | 100,00% | 712,07 | |||||
| G.Pz. Mk. VI (e) | 2 | 367,00 | 299 | 1 | 100,00% | 2985,19 | |||||
| Pz.Sfl. IVb | 4 | 265,00 | 161 | 1 | 0,00% | 542,92 | |||||
| Gabler’s Destroyer | 5 | 165,00 | 408 | 1 | 100,00% | 432,31 | |||||
| GSOR the TANK | 9 | 0,00 | 483 | 1 | 100,00% | 261,00 | |||||
| Black Prince II | 7 | 1375,00 | 620 | 1 | 0,00% | 2020,41 | |||||
| Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 | 5 | 105,00 | 206 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Convert. Medium Tank T3 | 3 | 265,00 | 187 | 1 | 0,00% | 542,36 | |||||
| KV-5 | 8 | 0,00 | 72 | 1 | 0,00% | 0,00 | |||||
| Super Hellcat | 7 | 942,00 | 269 | 1 | 0,00% | 974,66 | |||||
| Churchill Crocodile | 6 | 839,00 | 342 | 1 | 0,00% | 885,60 |
IS3tomas
Ogólne statystyki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 5617 | 5 | 58 | 369 | ||||
| Ø Poziom | 6,38 | 8,60 | 7,84 | 7,78 | ||||
| Zwycięstwa | 2564 | 45,65% | 3 | 60,00% | 25 | 43,10% | 158 | 42,82% |
| Porażki | 2984 | 53,12% | 2 | 40,00% | 33 | 56,90% | 202 | 54,74% |
| Remisy | 69 | 1,23% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 9 | 2,44% |
| Przetrwane bitwy | 654 | 11,64% | 0 | 0,00% | 4 | 6,90% | 32 | 8,67% |
| Zniszczone czołgi | 2112 | 0,38 | 4 | 0,80 | 30 | 0,52 | 182 | 0,49 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,43 | 0,80 | 0,56 | 0,54 | ||||
| Wykryte pojazdy | 5895 | 1,05 | 6 | 1,20 | 91 | 1,57 | 485 | 1,31 |
| Zadane uszkodzenia | 471,57 | 1.575,20 | 955,88 | 915,40 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 1706 | 0,30 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 28 | 0,08 |
| Punkty obrony bazy | 700 | 0,12 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 36 | 0,10 |
| Doświadczenie | 403,51 | 791,80 | 616,81 | 511,13 | ||||
| WN7 | 551,27 | 1231,34 | 753,84 | 705,96 | ||||
| WN8 | 551,08 | 1691,61 | 921,95 | 868,84 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 5617 | |
| Ø Poziom | 6,38 | |
| Zwycięstwa | 2564 | 45,65% |
| Porażki | 2984 | 53,12% |
| Remisy | 69 | 1,23% |
| Przetrwane bitwy | 654 | 11,64% |
| Zniszczone czołgi | 2112 | 0,38 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,43 | |
| Wykryte pojazdy | 5895 | 1,05 |
| Zadane uszkodzenia | 471,57 | |
| Punkty zajęcia bazy | 1706 | 0,30 |
| Punkty obrony bazy | 700 | 0,12 |
| Doświadczenie | 403,51 | |
| WN7 | 551,27 | |
| WN8 | 551,08 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 5 | |
| Ø Poziom | 8,60 | |
| Zwycięstwa | 3 | 60,00% |
| Porażki | 2 | 40,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 4 | 0,80 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,80 | |
| Wykryte pojazdy | 6 | 1,20 |
| Zadane uszkodzenia | 1.575,20 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 791,80 | |
| WN7 | 1231,34 | |
| WN8 | 1691,61 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 58 | |
| Ø Poziom | 7,84 | |
| Zwycięstwa | 25 | 43,10% |
| Porażki | 33 | 56,90% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 4 | 6,90% |
| Zniszczone czołgi | 30 | 0,52 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,56 | |
| Wykryte pojazdy | 91 | 1,57 |
| Zadane uszkodzenia | 955,88 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 616,81 | |
| WN7 | 753,84 | |
| WN8 | 921,95 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 369 | |
| Ø Poziom | 7,78 | |
| Zwycięstwa | 158 | 42,82% |
| Porażki | 202 | 54,74% |
| Remisy | 9 | 2,44% |
| Przetrwane bitwy | 32 | 8,67% |
| Zniszczone czołgi | 182 | 0,49 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,54 | |
| Wykryte pojazdy | 485 | 1,31 |
| Zadane uszkodzenia | 915,40 | |
| Punkty zajęcia bazy | 28 | 0,08 |
| Punkty obrony bazy | 36 | 0,10 |
| Doświadczenie | 511,13 | |
| WN7 | 705,96 | |
| WN8 | 868,84 | |
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:
Mapa globalna, Poziom X
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VIII
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Mapa globalna, Poziom VI
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki kompanii
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki bitew drużynowych
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki potyczki
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Statystyki obrony twierdzy
| Ogółem | Ostatnie 24 godziny | Ostatnie 7 dni | Ostatnie 30 dni | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | ||||
| Ogółem | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 24 godziny | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 7 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
| Ostatnie 30 dni | ||
|---|---|---|
| Ilość bitew | 0 | |
| Zwycięstwa | 0 | 0,00% |
| Porażki | 0 | 0,00% |
| Remisy | 0 | 0,00% |
| Przetrwane bitwy | 0 | 0,00% |
| Zniszczone czołgi | 0 | 0,00 |
| Zniszczonych/zgonów | 0,00 | |
| Wykryte pojazdy | 0 | 0,00 |
| Zadane uszkodzenia | 0,00 | |
| Punkty zajęcia bazy | 0 | 0,00 |
| Punkty obrony bazy | 0 | 0,00 |
| Doświadczenie | 0,00 | |
Anzeigen
Anzeigen