IPICKA_COCICKA

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 04.12.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew453692178315
Ø Poziom7,266,577,327,01
Zwycięstwa2259549,80%1361,90%4051,28%16050,79%
Porażki2225549,05%838,10%3747,44%15147,94%
Remisy5191,14%00,00%11,28%41,27%
Przetrwane bitwy1012922,33%523,81%1924,36%6119,37%
Zniszczone czołgi333220,73221,05720,922970,94
Zniszczonych/zgonów0,951,381,221,17
Wykryte pojazdy484021,07361,711351,735871,86
Zadane uszkodzenia931,841.141,291.268,881.237,97
Punkty zajęcia bazy717281,5800,0000,002830,90
Punkty obrony bazy188530,4200,0000,00460,15
Doświadczenie476,30524,71559,31533,99
WN7980,361490,991276,931333,06
WN81116,061650,301413,371445,42
Ogółem
Ilość bitew45369
Ø Poziom7,26
Zwycięstwa2259549,80%
Porażki2225549,05%
Remisy5191,14%
Przetrwane bitwy1012922,33%
Zniszczone czołgi333220,73
Zniszczonych/zgonów0,95
Wykryte pojazdy484021,07
Zadane uszkodzenia931,84
Punkty zajęcia bazy717281,58
Punkty obrony bazy188530,42
Doświadczenie476,30
WN7980,36
WN81116,06
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew21
Ø Poziom6,57
Zwycięstwa1361,90%
Porażki838,10%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy523,81%
Zniszczone czołgi221,05
Zniszczonych/zgonów1,38
Wykryte pojazdy361,71
Zadane uszkodzenia1.141,29
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie524,71
WN71490,99
WN81650,30
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew78
Ø Poziom7,32
Zwycięstwa4051,28%
Porażki3747,44%
Remisy11,28%
Przetrwane bitwy1924,36%
Zniszczone czołgi720,92
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy1351,73
Zadane uszkodzenia1.268,88
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie559,31
WN71276,93
WN81413,37
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew315
Ø Poziom7,01
Zwycięstwa16050,79%
Porażki15147,94%
Remisy41,27%
Przetrwane bitwy6119,37%
Zniszczone czołgi2970,94
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy5871,86
Zadane uszkodzenia1.237,97
Punkty zajęcia bazy2830,90
Punkty obrony bazy460,15
Doświadczenie533,99
WN71333,06
WN81445,42
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew45000
Zwycięstwa1431,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki3066,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,22%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy715,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi170,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,450,000,000,00
Wykryte pojazdy440,9800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.038,930,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy751,6700,0000,0000,00
Doświadczenie329,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew45
Zwycięstwa1431,11%
Porażki3066,67%
Remisy12,22%
Przetrwane bitwy715,56%
Zniszczone czołgi170,38
Zniszczonych/zgonów0,45
Wykryte pojazdy440,98
Zadane uszkodzenia1.038,93
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy751,67
Doświadczenie329,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew50000
Zwycięstwa1326,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3366,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy48,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1734,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi200,4000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,610,000,000,00
Wykryte pojazdy400,8000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia899,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy250,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy771,5400,0000,0000,00
Doświadczenie337,660,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew50
Zwycięstwa1326,00%
Porażki3366,00%
Remisy48,00%
Przetrwane bitwy1734,00%
Zniszczone czołgi200,40
Zniszczonych/zgonów0,61
Wykryte pojazdy400,80
Zadane uszkodzenia899,42
Punkty zajęcia bazy250,50
Punkty obrony bazy771,54
Doświadczenie337,66
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew71000
Zwycięstwa4664,79%00,00%00,00%00,00%
Porażki2332,39%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,82%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3143,66%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi410,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,030,000,000,00
Wykryte pojazdy430,6100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia559,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2233,1400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy741,0400,0000,0000,00
Doświadczenie459,380,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew71
Zwycięstwa4664,79%
Porażki2332,39%
Remisy22,82%
Przetrwane bitwy3143,66%
Zniszczone czołgi410,58
Zniszczonych/zgonów1,03
Wykryte pojazdy430,61
Zadane uszkodzenia559,38
Punkty zajęcia bazy2233,14
Punkty obrony bazy741,04
Doświadczenie459,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew22000
Zwycięstwa731,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki1568,18%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy627,27%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,690,000,000,00
Wykryte pojazdy170,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia761,770,000,000,00
Punkty zajęcia bazy793,5900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy50,2300,0000,0000,00
Doświadczenie259,820,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew22
Zwycięstwa731,82%
Porażki1568,18%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy627,27%
Zniszczone czołgi110,50
Zniszczonych/zgonów0,69
Wykryte pojazdy170,77
Zadane uszkodzenia761,77
Punkty zajęcia bazy793,59
Punkty obrony bazy50,23
Doświadczenie259,82
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew240000
Zwycięstwa15363,75%00,00%00,00%00,00%
Porażki8234,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy52,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12451,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1550,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,340,000,000,00
Wykryte pojazdy1840,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.054,900,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14175,9000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5732,3900,0000,0000,00
Doświadczenie562,790,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew240
Zwycięstwa15363,75%
Porażki8234,17%
Remisy52,08%
Przetrwane bitwy12451,67%
Zniszczone czołgi1550,65
Zniszczonych/zgonów1,34
Wykryte pojazdy1840,77
Zadane uszkodzenia1.054,90
Punkty zajęcia bazy14175,90
Punkty obrony bazy5732,39
Doświadczenie562,79
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew989000
Zwycięstwa57057,63%00,00%00,00%00,00%
Porażki39840,24%00,00%00,00%00,00%
Remisy212,12%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy40841,25%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6210,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,070,000,000,00
Wykryte pojazdy6230,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia567,370,000,000,00
Punkty zajęcia bazy26752,7000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy12151,2300,0000,0000,00
Doświadczenie371,770,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew989
Zwycięstwa57057,63%
Porażki39840,24%
Remisy212,12%
Przetrwane bitwy40841,25%
Zniszczone czołgi6210,63
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy6230,63
Zadane uszkodzenia567,37
Punkty zajęcia bazy26752,70
Punkty obrony bazy12151,23
Doświadczenie371,77
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew185000
Zwycięstwa12567,57%00,00%00,00%00,00%
Porażki6032,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9651,89%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1430,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,610,000,000,00
Wykryte pojazdy1260,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.141,180,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4492,4300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1550,8400,0000,0000,00
Doświadczenie369,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew185
Zwycięstwa12567,57%
Porażki6032,43%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy9651,89%
Zniszczone czołgi1430,77
Zniszczonych/zgonów1,61
Wykryte pojazdy1260,68
Zadane uszkodzenia1.141,18
Punkty zajęcia bazy4492,43
Punkty obrony bazy1550,84
Doświadczenie369,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (402)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T1 Heavy5643,74476124954,12%1493,93
Object 261101234,36523118250,25%1021,18
E 25 7937,89501110249,73%1394,01
Löwe 81180,61602104951,95%1409,16
M16/43 Sahariano 3453,6649597760,08%1352,99
VK 45.02 (P) Ausf. B91515,1159893255,15%1568,32
Pz.Kpfw. III Ausf. E3755,4147290951,49%3285,29
Chi-To SP71035,3057085451,52%1215,83
T26E4 SuperPershing 81047,5158967553,04%1441,78
IS-381129,9753960048,17%1260,99
KV-856810,8048357653,82%1562,23
AMX 50 Foch B101558,4856457144,31%990,72
T-5491222,1954756650,00%1267,70
Rhm.-Borsig Waffenträger81283,6149255448,74%1313,78
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5310,5126554648,90%698,53
ST-I91445,9459454353,04%1420,03
Pz.Kpfw. VII101834,3064054049,63%1336,43
Jagdpanzer E 100101733,5248751548,16%1233,93
T9591510,4863749554,14%1206,07
Bat.-Châtillon 155 58101088,8650643848,40%809,01
E 100101687,7751242148,46%1377,09
G.W. Tiger (P)81016,4540341850,96%1302,24
SU-86628,1438941250,24%868,69
IS-7101616,6452038045,26%1227,04
T-1506758,1247437048,92%1271,24
T-62A101382,8046934442,15%1040,59
ARL 446536,8737832746,48%810,10
Jagdtiger91639,5761132155,45%1484,51
Ares 758963,3455731151,13%1084,17
Grille 15101380,9548030849,35%924,17
FV3046492,4231630551,80%807,04
M4A3E8 Sherman6480,3337630449,01%858,30
Object 70491726,0951630446,71%1396,29
M10391500,1557430355,12%1522,14
T3091469,6747929450,68%1294,29
T-1091435,3961528649,30%1389,39
Cromwell6605,5447428055,36%1269,15
O-I6804,5649627253,31%1501,01
M18 Hellcat6694,3543227253,31%1278,41
T-448749,7247027147,60%869,66
T-345269,0924427047,78%563,92
Pz.Kpfw. I Ausf. C3222,0629126645,86%1063,03
G.W. Tiger91308,8146726450,00%1265,76
Hummel6778,8532126243,51%1157,30
Waffenträger auf Pz. IV91430,1644926249,24%1221,79
AMX 50 10081321,6454226146,36%1573,78
E 7591494,7058626147,89%1406,40
ISU-15281217,3451024852,42%1332,34
Jagdpanther7897,3242723848,32%1179,35
Caernarvon81093,4056723746,41%1242,30
Ferdinand81265,0753223750,63%1363,30
Object 140101304,4950823144,16%923,03
SU-1006746,4942622451,79%1339,48
T28 Prototype81068,6147221647,69%1055,39
Tiger II81139,9855221353,05%1332,47
KV-48934,2746721344,13%955,04
T-34-856458,4935021049,05%794,27
G.W. Panther71056,7241020845,67%1409,52
AE Phase I 91235,2351920743,00%958,12
AMX 13 909593,3144220439,71%627,05
MKA 2385,0243320454,90%1575,23
AT 1581106,8751619854,04%1204,71
G.W. E 100101253,7051219655,61%1067,26
Bat.-Châtillon 155 5591007,7658619649,49%965,66
AMX 50 Foch91398,1766619552,31%1167,83
M75223,3424518950,79%670,15
Type 5 Heavy101836,1159618846,28%1112,74
T34 81089,4157818752,41%1280,26
AMX ELC bis5277,1231918650,00%809,94
VK 36.01 (H)6616,7841218450,54%1033,22
STA-18735,6945418349,18%869,45
Tiger I7936,1348718147,51%1251,13
53TP Markowskiego8920,3754918148,62%944,04
Leopard Prototyp A9903,9049618142,54%600,31
T-437576,7643218046,11%797,56
1108979,6252717554,29%1133,16
T2971090,4458017254,07%1470,36
Churchill VII6650,8944816950,89%1188,33
Pz.Kpfw. 5581647,9673716953,25%1597,21
T110E5101595,0454916443,90%1142,25
Sturer Emil7841,8042016350,92%1200,39
Jagdpanzer IV6486,7930516148,45%759,92
AMX 13 757539,3150015951,57%1048,03
KV-15456,6839215850,63%929,26
StuG III Ausf. G5295,9723115656,41%590,80
BDR G1 B5369,8827415450,00%608,16
Black Prince7827,5952715253,29%1097,96
Maus101345,7257015249,34%900,52
Type 71101585,7065415256,58%1125,30
T3281271,0562715058,00%1668,57
Type 5 Chi-Ri7718,6241914845,27%1081,65
IS-27968,6149214856,76%1362,74
T25/27825,9753014553,79%1229,00
SU-1527821,9943514452,08%1194,90
SU-14-17636,4936314141,84%723,54
IS7785,5956014055,00%1066,25
M2 Light2234,9726014057,86%1028,79
SMV CC-678899,4955013848,55%919,45
AMX 50 1209958,1946813739,42%620,78
T207776,9946313148,85%1067,57
AMX M4 mle. 457792,8545013148,09%945,82
WZ-111-1G FT8882,5549212945,74%831,17
T28 Concept 7814,5952312847,66%1042,72
Škoda T 256551,3543612651,59%1008,34
WZ-1317439,3242012449,19%777,97
FV4004 Conway9950,1046212344,72%669,17
Strv 746601,6648012052,50%1082,42
M26 Pershing8882,0451012051,67%1044,77
SU-855355,6024311951,26%705,24
50TP Tyszkiewicza91217,3158111544,35%973,78
FV4005 Stage II101196,1251211450,88%781,66
Conqueror9994,8148111145,05%698,02
SDP 58 Kilana81022,5261211161,26%1163,96
AT 771021,2558011157,66%1452,07
ARL V396422,8831411147,75%606,82
Matilda Black Prince 5420,8634111149,55%991,71
AMX AC mle. 4881009,4656110954,13%1105,86
T110E4101759,7851710641,51%1178,40
AMX 12 t6375,6442110455,77%957,02
VK 45.02 (P) Ausf. A81190,6954610446,15%1432,50
Type T-345392,8834210345,63%1024,30
T1 Cunningham1107,9318510250,98%525,90
IS-2-II8729,7849310239,22%580,74
Grille5502,4629110149,50%1125,26
Renault UE 573359,1425510049,00%1180,52
T-50592,5925110050,00%131,63
T-103 8812,3546910042,00%682,63
CS-447743,855559960,61%1111,35
Ho-Ri 281016,715539854,08%1101,88
Ho-Ri 191396,546649745,36%1021,79
IS-M8788,315459750,52%801,40
59-166214,013169644,79%376,86
M-VI-Y91234,005419542,11%1014,04
Churchill I5352,652859445,74%599,75
Type 586601,605109453,19%1117,91
Super Hellcat 7684,384369452,13%897,86
AT 86546,804599160,44%1055,04
SU-1018564,844419151,65%475,91
MS-11121,821659043,33%502,95
Object 70591175,086309055,56%1009,90
Type 4 Chi-To6636,815378948,31%1204,12
BZ-16681018,105738950,56%1056,77
Tiger (P)7916,525168950,56%1176,26
Pz.Kpfw. II Luchs4313,433478756,32%1239,84
Charioteer8713,164888750,57%638,27
P.44 Pantera8793,375578648,84%842,81
Indien-Panzer8659,014468643,02%608,83
SDP 60 Gonkiewicza91354,686928561,18%1215,77
212A91267,914918543,53%1036,40
T675302,252598545,88%504,50
T-50-2 6281,923648440,48%520,85
Controcarro 1 Mk. 291169,576028353,01%948,95
T71 DA7504,394328348,19%937,31
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4161,681808253,66%287,13
WZ-111G FT91056,104908246,34%691,39
M3 Lee4237,592358047,50%810,40
CS-538647,194587937,97%623,33
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.494,581947851,28%150,94
FV201 (A45) 7784,534887855,13%1085,15
UDES 038639,084267741,56%442,27
VK 30.01 (P)6522,663977751,95%805,62
SDP 57 Gowika7909,835407546,67%1143,59
T-34-2G FT7649,734417549,33%744,59
CS-5991104,156317542,67%860,77
T92 HMC101132,154527541,33%756,69
M66396,993487339,73%347,74
B14129,031587338,36%89,71
Ikv 90 Typ B7558,084257347,95%677,48
M53/M559976,214467342,47%878,41
P.43 ter7787,615767263,89%1327,50
SU-100M17757,074297241,67%885,84
Challenger7651,014457256,94%767,57
Object 43091248,466557254,17%1089,42
T3 HMC2194,871897142,25%730,38
Object 430U101390,976767146,48%970,97
Emil I8929,615387044,29%838,42
M415308,272697058,57%459,34
Sturmpanzer II4157,991277042,86%306,40
IS-4101406,535587042,86%900,46
GSR 3301 Setter7233,063977052,86%371,74
KV-37918,664406848,53%1073,18
KV-1SA 5491,813896844,12%874,13
T56 GMC3166,851826746,27%394,73
Nashorn6730,783936744,78%1203,74
Leopard 110891,895086642,42%451,93
Lorraine 155 mle. 518932,525606454,69%987,00
T25 AT7835,254766445,31%1026,85
Type 3 Chi-Nu5361,983536355,56%997,93
45TP Habicha7848,626266349,21%1034,90
Tortoise91038,435236344,44%684,75
Leo7596,234296235,48%674,98
Strv 103-091198,215316238,71%758,95
Bat.-Châtillon 25 t AP91114,976086142,62%911,37
M-III-Y8883,645436142,62%836,04
SMV CC-567725,624706050,00%884,13
M46 Patton9951,235396046,67%714,51
AMX AC mle. 467591,103886038,33%587,21
VK 30.02 (D)7604,444325940,68%746,86
Object 4168497,694475945,76%399,85
WZ-111 model 1-49895,555335851,72%748,98
T54E191204,715425839,66%861,15
M446640,623905848,28%1069,17
AMX 50 Foch (155) 101239,234265641,07%667,02
M-II-Y7771,256105657,14%967,98
Bat.-Châtillon 12 t8375,043925540,00%400,02
BZ-6891400,636465448,15%1140,97
T376317,303315349,06%685,76
A-20582,901885251,92%131,26
FV217 Badger101300,545355240,38%644,03
M5 Stuart465,361805050,00%92,57
Pz.Kpfw. 38 (t)3115,901854967,35%397,14
Semovente M43 Bassotto6291,482754831,25%173,71
T71 CMCD7320,964494858,33%578,08
AMX 13 105 AM mle. 505360,372674658,70%765,62
SU-54339,832664658,70%923,15
Object 268101184,594164643,48%605,76
VK 30.02 (M)6414,713504542,22%532,95
Object 777 Version II 91442,985524535,56%1083,65
Matilda4260,252664440,91%493,97
Konštrukta T-34/1007553,424474341,86%619,92
P.43 bis6428,193834235,71%525,07
S35 CA5349,882674247,62%603,10
Super Conqueror101130,765424235,71%521,34
Panther7529,854334141,46%586,06
Škoda T 177314,003924151,22%493,83
AT 25552,563804151,22%1546,76
T-284241,382164045,00%614,90
T-463126,502114050,00%378,20
AMX 40486,341773850,00%148,69
Bat.-Châtillon 25 t101138,245743836,84%607,61
AMX 50 B101508,166353857,89%1101,15
Waffenträger auf E 100101784,764863844,74%1090,81
SU-130PM 8909,374723831,58%601,71
Pz.Sfl. IVc5545,784253748,65%1301,07
Leichttraktor159,081183652,78%130,40
M3 Stuart366,001603554,29%138,04
TNH 105/10008852,575153531,43%792,08
SDP 44 Burza6601,374893548,57%929,27
Ikv 1035266,322283450,00%517,65
B.U.G.I.6647,034463464,71%1135,10
T2 Medium Tank2123,211973447,06%523,50
Sturmpanzer I Bison388,91933342,42%68,07
KV-26399,392703342,42%434,12
Bishop5399,392793342,42%651,16
Pawlack Tank6502,974013333,33%558,91
Tiger 131 6599,194943256,25%931,67
Chrysler K GF 8721,385403246,88%602,47
BT-74100,811623148,39%166,66
FV601 Saladin8361,904163148,39%245,96
ST vz. 394237,832613046,67%595,84
Ikv 65 Alt II6430,232193030,00%482,33
Renault G15229,602423040,00%355,63
O-I Experimental5596,634093046,67%1129,58
Type 95 Ji-Ro6504,773893060,00%856,86
T288778,404713046,67%579,35
SARL 424301,172363043,33%918,36
Carro d'assalto P.887583,035502958,62%745,94
M2 Medium Tank3104,341312937,93%130,17
M127726,145012951,72%924,75
Type 5 Ke-Ho4293,543882857,14%983,99
M40/M438904,254962839,29%875,45
BZ-587921,575052846,43%1162,96
Object 268 Version 4101369,045942850,00%862,36
25TP KSUST II5325,152992748,15%706,91
IS-6 81126,705062748,15%1282,32
A-436308,812892748,15%430,27
Somua S353148,701782744,44%196,34
Object 430 Version II9823,674792737,04%498,12
M4A3(76)W Sherman 6622,965362755,56%1013,26
Emil II91073,046332642,31%680,84
Lorraine 155 mle. 507688,815762650,00%720,42
AMX ELC 901 6395,504472650,00%1000,34
Alecto4357,762862576,00%1128,39
T216215,962782544,00%342,38
Renault FT AC2105,251522475,00%422,30
Marder 38T4463,293712470,83%1418,21
E 50 Ausf. M101128,045842441,67%676,22
Pz.Kpfw. 35 (t)266,001222352,17%185,18
M5A1 Stuart4146,782902352,17%360,35
SDP 40 Zadymka5368,913652356,52%686,50
M41 Walker Bulldog8245,093432334,78%120,74
Object 252U 8937,094582343,48%749,04
Crusader6294,142492245,45%801,00
Progetto CC55 mod. 5481003,275242227,27%868,59
Type 2597 Chi-Ha3152,771952254,55%462,45
AMX 13 F3 AM6528,553272231,82%619,09
SU-122A5237,001612231,82%281,32
M3 Light 396,591562250,00%295,54
Panzer 58 Mutz 8646,235142245,45%656,63
Vz. 44-17461,434192147,62%363,87
Type 3 Ho-Ni III5190,302212045,00%185,96
Ho-Ri 3101169,804582040,00%510,62
Light Mk. VIC 2104,952572055,00%489,93
LT vz. 383144,261591952,63%447,42
Panther II8828,745281936,84%781,62
M8A14227,682201947,37%442,48
D23121,442141850,00%300,78
Škoda T 245259,672391855,56%606,56
TVP VTU Koncept8650,895551844,44%618,16
A-447547,225081844,44%623,30
Somua SAu 404272,242911764,71%815,16
AT 15A 7682,945751741,18%766,84
Object 705A101460,197721662,50%1026,58
K-91101209,386871643,75%716,78
AMX 38371,401601533,33%2,84
T57 Heavy101430,005421533,33%811,37
Hotchkiss H352147,712571457,14%656,18
Kranvagn101265,145351457,14%873,84
60TP Lewandowskiego101307,075771442,86%767,62
Cobra 91174,075431450,00%858,15
Vickers Mk. E Type B276,621141338,46%79,16
WZ-131G FT6400,233751361,54%582,46
Achilles6384,773161338,46%405,44
CS-52 LIS 8760,004141346,15%658,92
M36 Jackson6487,083971266,67%848,70
M24 Chaffee5320,083141250,00%1011,73
M48A5 Patton101402,174161233,33%734,12
Renault R35253,001261258,33%145,82
LTP 3238,082541225,00%1146,80
Renault NC-31189,641011127,27%237,83
Staghound Mk. III6404,914361127,27%464,57
AMX M4 mle. 49 Liberté 8713,825421154,55%694,99
Vickers Medium Mk. II297,80921020,00%231,64
Valentine AT4233,702981040,00%432,51
AMX 105 AM mle. 474173,701391040,00%322,85
FSV Scheme A7435,105271050,00%487,66
FV230 Canopener101240,505221030,00%534,16
Convert. Medium Tank T3 3334,704181080,00%1104,51
StuG IV 5160,001581040,00%123,90
P.435341,67340944,44%739,29
Škoda T 509832,22497966,67%676,39
Vickers Medium Mk. III364,56114944,44%32,82
40TP Habicha6430,00254933,33%466,19
Strv fm/21182,75147862,50%390,29
TNH T Vz. 519975,00562862,50%783,24
Type 619870,88562862,50%745,00
SU-14-28926,75590862,50%1017,89
CS-6310723,88603850,00%374,24
T1E6 247,50121837,50%0,00
BT-22129,57174757,14%612,38
60G FT577,29204742,86%41,09
T-34 with L-11 4135,71220757,14%342,46
BT-7 artillery 364,1488714,29%0,20
M10 RBFM 5472,29306742,86%715,14
M15/423189,33215633,33%321,84
IS-3-II9799,00308616,67%367,53
L-60 294,00216650,00%381,32
Vickers Medium Mk. I174,40147580,00%396,75
LT vz. 352126,802415100,00%668,96
Renault FT140,20129580,00%261,41
Prototipo Standard B9791,00609540,00%490,02
DS PZInż5310,80424560,00%631,99
O-Ni7922,206365100,00%1247,73
E 5091073,40404540,00%737,57
FCM 36294,80196560,00%350,23
AEC Armoured Car5632,60474580,00%1448,79
M-V-Y10960,40471520,00%356,11
T7 Combat Car 276,2081520,00%103,63
Strv m/425189,00140425,00%196,23
Pvlvv fm/42226,504240,00%0,00
Marder II361,75128475,00%264,10
Object 2639879,00359425,00%403,62
Char Mle. 75 9235,75506475,00%265,68
Pz.Sfl. IC 4195,7511240,00%317,71
T-29 3395,50306450,00%1316,42
Kolohousenka1113,00156333,33%370,17
Fiat 30001142,00150333,33%515,40
TKS z n.k.m. 20 mm 2120,00188333,33%377,93
Renault Otsu143,3399333,33%0,00
M14/412153,33160333,33%327,65
7TP250,336330,00%0,00
D1291,00174333,33%157,04
14TP4158,00131333,33%268,61
T-2620,0039333,33%0,00
NC 70 Błyskawica10696,33426333,33%176,57
Vz. 60S Dravec 101318,00340333,33%532,31
Universal Carrier 2-pdr2131,00317366,67%581,57
MTLS-1G14 3259,3315430,00%774,75
T95E2 8548,6722430,00%404,58
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8834,67633333,33%700,39
Strv m/38275,00162250,00%142,31
Strv m/40L382,00113250,00%107,19
Type 98 Ke-Ni3481,50688250,00%2673,70
Controcarro 3 Minotauro10258,5020520,00%0,00
T-45 2131,50160250,00%487,90
Type 95 Ha-Go256,005401100,00%264,10
Lago40,001451100,00%261,00
4TP1332,002341100,00%2015,03
Ikv 72367,001731100,00%261,00
Type 97 Te-Ke 287,001901100,00%413,47
Sav m/434208,002961100,00%566,00
Panzerwagen 39 3375,008191100,00%1498,36
Black Prince II 7149,008331100,00%261,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5305,0042210,00%435,17
T-116 347,003311100,00%261,00
Patton the Tank 90,0015510,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6387,006291100,00%952,65
Excalibur 6151,009010,00%0,00
AMX 13 (FL 11) 524,009010,00%0,00
Valiant 51229,00131410,00%4025,56
Churchill Crocodile 6394,0036510,00%268,84
M4A1 Revalorisé 8890,0025610,00%804,93

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 04.12.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 04.12.2022
Opuścił klan: 24.12.2024