Hunorcod2

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.09.2013

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25303321110
Ø Poziom8,3411,0011,0010,81
Zwycięstwa1302251,46%266,67%1152,38%4843,64%
Porażki1190347,04%133,33%1047,62%5852,73%
Remisy3781,49%00,00%00,00%43,64%
Przetrwane bitwy993439,26%266,67%1047,62%3430,91%
Zniszczone czołgi255821,0120,67150,71710,65
Zniszczonych/zgonów1,662,001,360,93
Wykryte pojazdy227890,9051,67251,191261,15
Zadane uszkodzenia1.497,922.591,671.846,571.638,55
Punkty zajęcia bazy431901,7100,0000,001010,92
Punkty obrony bazy233450,9200,0000,00600,55
Doświadczenie589,58747,00620,86645,05
WN71279,471251,91928,50779,53
WN81725,311796,591184,301005,46
Ogółem
Ilość bitew25303
Ø Poziom8,34
Zwycięstwa1302251,46%
Porażki1190347,04%
Remisy3781,49%
Przetrwane bitwy993439,26%
Zniszczone czołgi255821,01
Zniszczonych/zgonów1,66
Wykryte pojazdy227890,90
Zadane uszkodzenia1.497,92
Punkty zajęcia bazy431901,71
Punkty obrony bazy233450,92
Doświadczenie589,58
WN71279,47
WN81725,31
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew3
Ø Poziom11,00
Zwycięstwa266,67%
Porażki133,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy266,67%
Zniszczone czołgi20,67
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy51,67
Zadane uszkodzenia2.591,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie747,00
WN71251,91
WN81796,59
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew21
Ø Poziom11,00
Zwycięstwa1152,38%
Porażki1047,62%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1047,62%
Zniszczone czołgi150,71
Zniszczonych/zgonów1,36
Wykryte pojazdy251,19
Zadane uszkodzenia1.846,57
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie620,86
WN7928,50
WN81184,30
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew110
Ø Poziom10,81
Zwycięstwa4843,64%
Porażki5852,73%
Remisy43,64%
Przetrwane bitwy3430,91%
Zniszczone czołgi710,65
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy1261,15
Zadane uszkodzenia1.638,55
Punkty zajęcia bazy1010,92
Punkty obrony bazy600,55
Doświadczenie645,05
WN7779,53
WN81005,46
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew195000
Zwycięstwa11760,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki7437,95%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,05%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8744,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1140,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,060,000,000,00
Wykryte pojazdy1830,9400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.499,150,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6203,1800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4202,1500,0000,0000,00
Doświadczenie603,610,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew195
Zwycięstwa11760,00%
Porażki7437,95%
Remisy42,05%
Przetrwane bitwy8744,62%
Zniszczone czołgi1140,58
Zniszczonych/zgonów1,06
Wykryte pojazdy1830,94
Zadane uszkodzenia1.499,15
Punkty zajęcia bazy6203,18
Punkty obrony bazy4202,15
Doświadczenie603,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy93,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia107,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie54,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy93,00
Zadane uszkodzenia107,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie54,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew84000
Zwycięstwa3845,24%00,00%00,00%00,00%
Porażki4351,19%00,00%00,00%00,00%
Remisy33,57%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3238,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi740,8800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,420,000,000,00
Wykryte pojazdy760,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.356,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3303,9300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy480,5700,0000,0000,00
Doświadczenie570,900,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew84
Zwycięstwa3845,24%
Porażki4351,19%
Remisy33,57%
Przetrwane bitwy3238,10%
Zniszczone czołgi740,88
Zniszczonych/zgonów1,42
Wykryte pojazdy760,90
Zadane uszkodzenia1.356,50
Punkty zajęcia bazy3303,93
Punkty obrony bazy480,57
Doświadczenie570,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew290000
Zwycięstwa18363,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki10435,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy31,03%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14550,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2330,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,610,000,000,00
Wykryte pojazdy2110,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.222,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5011,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8733,0100,0000,0000,00
Doświadczenie640,570,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew290
Zwycięstwa18363,10%
Porażki10435,86%
Remisy31,03%
Przetrwane bitwy14550,00%
Zniszczone czołgi2330,80
Zniszczonych/zgonów1,61
Wykryte pojazdy2110,73
Zadane uszkodzenia1.222,42
Punkty zajęcia bazy5011,73
Punkty obrony bazy8733,01
Doświadczenie640,57
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa233,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki466,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy116,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy40,6700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.552,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie398,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa233,33%
Porażki466,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy116,67%
Zniszczone czołgi50,83
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy40,67
Zadane uszkodzenia1.552,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie398,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (184)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T26E4 SuperPershing 81214,39641241050,71%1655,28
UDES 15/16102030,91572173048,50%1688,94
E 50 Ausf. M102233,87616139954,25%2138,33
AMX 67 Imbattable112658,9270685346,66%1879,71
Bat.-Châtillon 25 t102033,6773057054,74%2139,19
AMX 50 10081932,0883256659,54%2776,96
IS-381413,1666153450,37%1783,82
KV-15648,1145546454,53%1483,33
Panhard EBR 10510892,0449242147,74%994,55
T-1091790,1067541447,83%1982,13
Prototipo Standard B91890,9655640951,10%1965,18
Bat.-Châtillon 25 t AP91340,0754940447,28%1416,35
IS-7101904,7366739052,56%1665,10
Strv 103-091890,4051338752,20%1768,44
Centurion Mk. 7/191592,2855436255,25%1591,04
SU-122-5492005,4666335158,69%2312,89
E 5092021,3476733354,05%2321,57
E 7591654,1366631152,41%1588,46
Progetto C50 mod. 6691731,3960330146,51%1690,09
Object 70492567,7585729259,25%2519,66
Object 43091708,6353329045,52%1650,24
S-5171291,6858627954,48%1720,62
UDES 0381384,5948527853,24%1591,98
ISU-15281576,6967127854,32%1935,61
Tiger II81538,9675227148,34%1918,22
T-5491759,0177226555,09%2034,74
AMX 50 12092381,1785926352,47%2742,24
IS7854,3739125248,41%1169,03
Progetto CC55 mod. 5481192,3753225250,40%1349,41
Centurion Mk. I81399,7157825048,00%2009,12
SU-10181562,5557625054,00%2107,55
UDES 1691632,5559624850,40%1653,99
AMX 50 B102186,2466623446,15%1822,06
AMX 13 9091051,0380123358,37%1919,01
IS-4101831,2667923360,94%1588,83
212A91663,0350221958,90%1912,41
AMX 13 757698,2059121647,22%1526,43
Tiger I71046,4056621549,30%1363,15
T-1506692,5835221447,66%1077,82
M10391342,2353421350,70%1187,42
Comet71029,3352420858,65%1998,55
Rinoceronte102053,8858320643,20%1451,46
Object 268102572,7163720050,50%2152,61
P.44 Pantera81232,2949119848,99%1633,91
SU-15271118,3146719053,16%1645,90
Super Conqueror101770,3853118945,50%1245,04
BZ-79111856,4364718845,21%989,31
Panther II81406,3463118556,22%2077,11
AMX 12 t6494,0243018456,52%1374,38
T-4481255,6574917354,34%1920,87
Ikv 90 Typ B71058,5944816653,01%1744,44
T-505101,5027216445,73%127,34
BZ-75101673,0356316243,21%1069,11
P.43 ter7899,1250016152,80%1466,95
SU-100M171240,2052915260,53%2039,37
E 100101783,6665514854,05%1351,15
Conqueror91926,6377613851,45%1972,19
P.43 bis6636,4740113450,00%1134,83
SU-1006962,4959213354,89%2094,85
Ikv 65 Alt II6809,4240411651,72%1642,99
Hummel6746,5137611145,95%1025,00
Cromwell6922,5547411150,45%2146,85
UDES 14 Alt 581118,7864211053,64%1349,66
Panther71358,2088810858,33%2593,60
Pz.Kpfw. III/IV5416,2444710758,88%1300,16
Kampfpanzer 67101546,2264410750,47%1133,26
T328944,9949210646,23%898,03
Vz. 55101868,5656910441,35%1313,02
AMX M4 mle. 4571225,3880710456,73%1998,46
G.W. Panther7941,5949110048,00%1075,08
TNH T Vz. 5191499,566509750,52%1280,81
Pz.Kpfw. III Ausf. J4119,242169747,42%118,92
VK 36.01 (H)6822,045439660,42%1620,07
SU-855672,684419567,37%1953,74
Pz.Kpfw. Neu111799,016668944,94%1054,98
T-463135,601528442,86%363,66
T2971423,618488360,24%2074,20
M4A1 Sherman5531,983608146,91%1425,70
T-4371143,488008053,75%2052,34
M4A3E2 Sherman Jumbo6628,136368058,75%1275,71
T-284127,881897856,41%281,21
Pawlack Tank6471,673387245,83%537,94
T-50-2 6244,473477250,00%528,65
Carro d'assalto P.887874,894447050,00%1080,13
Ikv 1035566,423626756,72%1617,88
T-62A101843,635736450,00%1629,73
Char Futur 4 91485,175276442,19%1156,95
Crusader6464,523106248,39%1395,22
ARL 446926,796126147,54%1674,01
P.435481,223375850,00%1349,31
Centurion Action X101617,985295756,14%1346,23
G.W. Tiger (P)8770,394665759,65%825,71
M-II-Y7819,465945756,14%1013,17
KV-8561257,768075459,26%2647,09
Grille5642,413505156,86%1386,46
BDR G1 B5509,523865052,00%909,43
AS-XX 40 t111616,024564940,82%967,13
VK 30.01 (H)5756,666124753,19%1919,32
Strv 103B101908,855884746,81%1290,85
Pz.Kpfw. III Ausf. E327,511104542,22%28,84
SU-85B4428,073384242,86%1056,13
Bat.-Châtillon 12 t8249,262773836,84%136,03
Object 268 Version 4101338,004583548,57%785,56
P26/404333,182953467,65%977,72
M3 Lee4350,563323458,82%1501,02
Sav m/434415,452693351,52%1131,40
Leo7761,163603243,75%954,86
T-262129,071573053,33%561,54
TNH 105/10008912,105792934,48%803,56
M2 Light231,811492751,85%105,50
T54E191306,884322634,62%920,98
Churchill I5791,085482560,00%2311,56
Object 263102554,884932540,00%1889,36
B14270,042972347,83%622,52
Covenanter5233,613002356,52%690,97
KV-137974,916572347,83%1808,30
M24E2 Super Chaffee 6123,182352250,00%155,18
D23146,191662152,38%433,53
VK 30.02 (M)61222,209302075,00%2858,20
Matilda4393,833831866,67%1195,92
MS-11107,221771866,67%557,10
Caernarvon8491,674641827,78%232,81
Sturmpanzer I Bison3120,801331560,00%361,93
Ikv 723226,711771442,86%535,50
Renault FT AC271,93911414,29%16,49
Valentine AT4315,213551442,86%812,43
M16/43 Sahariano 3322,573051435,71%708,88
Progetto M40 mod. 65101395,314601338,46%913,88
M15/423203,251671241,67%414,55
Vz. 44-17600,455741154,55%595,48
M2 Medium Tank3168,362111154,55%544,87
Pz.Kpfw. II215,10941040,00%0,00
AMX 404223,702071050,00%795,95
AT-12220,202461030,00%813,79
T-34 with L-11 4113,002161060,00%303,04
M3 Stuart324,67147944,44%46,12
SU-76M4246,88277875,00%699,51
Super Hellcat 7147,00205837,50%2,66
Vickers Medium Mk. III3143,43253714,29%306,31
T-29 3142,86223757,14%405,11
Lago M38 3133,29197728,57%78,06
Löwe 8427,14454742,86%243,17
Hotchkiss H352252,67403650,00%1246,38
T-116 389,83186650,00%201,04
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81010,83426633,33%987,31
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6110,80156520,00%0,00
KV-1SA 5533,20508580,00%1144,72
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4253,40317520,00%399,51
M10 RBFM 5295,20174520,00%277,97
M14/41287,75200475,00%319,37
Renault NC-311136,50153425,00%616,26
Sturmpanzer II4539,00329450,00%1630,41
T2 Medium Tank2225,75302450,00%1386,08
Cruiser Mk. III3162,75212450,00%618,46
Valiant 5286,00304475,00%601,42
T1 Cunningham14,3371333,33%0,00
D12142,00261333,33%425,13
Pvlvv fm/422123,67141333,33%252,14
Leichttraktor10,0048333,33%0,00
Black Prince7821,67576333,33%1041,73
Universal Carrier 2-pdr2112,00250366,67%474,87
MKA 2259,33216333,33%732,88
Vickers Medium Mk. I185,50221250,00%291,67
Vickers Medium Mk. II2109,50352250,00%377,86
Renault FT1110,502662100,00%683,70
T207641,00679250,00%814,15
Valentine3318,0015220,00%946,82
KV-26471,50439250,00%638,00
AMX ELC bis5127,00187250,00%238,00
Pz.Sfl. IC 4134,502772100,00%371,86
Primo Victoria 8340,00470250,00%259,65
43 M. Toldi III 321,50123250,00%149,03
Fiat 3000190,002551100,00%461,04
TKS z n.k.m. 20 mm 2410,0038110,00%2561,69
M4A3E8 Sherman6113,0021610,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2202,009510,00%851,73
Cruiser Mk. IV4109,002681100,00%329,28
GSOR the TANK 90,004910,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5364,0015710,00%514,18
Patton the Tank 91188,006321100,00%1062,21
T-45 2328,004211100,00%1861,68
T1E6 2174,0036010,00%647,16
SU-100Y 60,004741100,00%261,00
LTP 3196,0015010,00%630,07

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.09.2013
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.09.2013
Opuścił klan: 24.12.2024