Hubanl

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.07.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy5188900140
Ø Poziom8,060,000,009,73
Zwycięstwa3401265,55%00,00%00,00%8762,14%
Porażki1737733,49%00,00%00,00%5237,14%
Remisy5000,96%00,00%00,00%10,71%
Przetrwane bitwy2466547,53%00,00%00,00%6345,00%
Zniszczone czołgi1036472,0000,0000,002571,84
Zniszczonych/zgonów3,810,000,003,34
Wykryte pojazdy1210772,3300,0000,002822,01
Zadane uszkodzenia2.428,810,000,003.376,41
Punkty zajęcia bazy387550,7500,0000,00110,08
Punkty obrony bazy989521,9100,0000,00460,33
Doświadczenie966,730,000,00875,06
WN72548,450,000,002218,29
WN84359,960,000,005383,63
Ogółem
Bitwy51889
Ø Poziom8,06
Zwycięstwa3401265,55%
Porażki1737733,49%
Remisy5000,96%
Przetrwane bitwy2466547,53%
Zniszczone czołgi1036472,00
Zniszczonych/zgonów3,81
Wykryte pojazdy1210772,33
Zadane uszkodzenia2.428,81
Punkty zajęcia bazy387550,75
Punkty obrony bazy989521,91
Doświadczenie966,73
WN72548,45
WN84359,96
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy140
Ø Poziom9,73
Zwycięstwa8762,14%
Porażki5237,14%
Remisy10,71%
Przetrwane bitwy6345,00%
Zniszczone czołgi2571,84
Zniszczonych/zgonów3,34
Wykryte pojazdy2822,01
Zadane uszkodzenia3.376,41
Punkty zajęcia bazy110,08
Punkty obrony bazy460,33
Doświadczenie875,06
WN72218,29
WN85383,63
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy494000
Zwycięstwa39680,16%00,00%00,00%00,00%
Porażki8918,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy91,82%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy26653,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4650,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,040,000,000,00
Wykryte pojazdy9141,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.764,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5201,0500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2420,4900,0000,0000,00
Doświadczenie882,520,000,000,00
Ogółem
Bitwy494
Zwycięstwa39680,16%
Porażki8918,02%
Remisy91,82%
Przetrwane bitwy26653,85%
Zniszczone czołgi4650,94
Zniszczonych/zgonów2,04
Wykryte pojazdy9141,85
Zadane uszkodzenia1.764,27
Punkty zajęcia bazy5201,05
Punkty obrony bazy2420,49
Doświadczenie882,52
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy93000
Zwycięstwa8187,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki1010,75%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,15%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6367,74%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi981,0500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,270,000,000,00
Wykryte pojazdy1011,0900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.420,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2002,1500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy570,6100,0000,0000,00
Doświadczenie924,460,000,000,00
Ogółem
Bitwy93
Zwycięstwa8187,10%
Porażki1010,75%
Remisy22,15%
Przetrwane bitwy6367,74%
Zniszczone czołgi981,05
Zniszczonych/zgonów3,27
Wykryte pojazdy1011,09
Zadane uszkodzenia1.420,47
Punkty zajęcia bazy2002,15
Punkty obrony bazy570,61
Doświadczenie924,46
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy917000
Zwycięstwa79987,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki11412,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy40,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy58263,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11781,2800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,520,000,000,00
Wykryte pojazdy12211,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia937,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13381,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11511,2600,0000,0000,00
Doświadczenie591,080,000,000,00
Ogółem
Bitwy917
Zwycięstwa79987,13%
Porażki11412,43%
Remisy40,44%
Przetrwane bitwy58263,47%
Zniszczone czołgi11781,28
Zniszczonych/zgonów3,52
Wykryte pojazdy12211,33
Zadane uszkodzenia937,14
Punkty zajęcia bazy13381,46
Punkty obrony bazy11511,26
Doświadczenie591,08
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy788000
Zwycięstwa66884,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki11214,21%00,00%00,00%00,00%
Remisy81,02%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy52666,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9071,1500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,460,000,000,00
Wykryte pojazdy9881,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.468,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9191,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20812,6400,0000,0000,00
Doświadczenie929,080,000,000,00
Ogółem
Bitwy788
Zwycięstwa66884,77%
Porażki11214,21%
Remisy81,02%
Przetrwane bitwy52666,75%
Zniszczone czołgi9071,15
Zniszczonych/zgonów3,46
Wykryte pojazdy9881,25
Zadane uszkodzenia1.468,98
Punkty zajęcia bazy9191,17
Punkty obrony bazy20812,64
Doświadczenie929,08
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2154000
Zwycięstwa172680,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki42019,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy80,37%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy116253,95%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi21671,0100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,180,000,000,00
Wykryte pojazdy43672,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.458,490,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14550,6800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy16210,7500,0000,0000,00
Doświadczenie936,030,000,000,00
Ogółem
Bitwy2154
Zwycięstwa172680,13%
Porażki42019,50%
Remisy80,37%
Przetrwane bitwy116253,95%
Zniszczone czołgi21671,01
Zniszczonych/zgonów2,18
Wykryte pojazdy43672,03
Zadane uszkodzenia1.458,49
Punkty zajęcia bazy14550,68
Punkty obrony bazy16210,75
Doświadczenie936,03
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1015000
Zwycięstwa68367,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki32932,41%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,30%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy40940,30%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8660,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,430,000,000,00
Wykryte pojazdy17791,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.718,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11731,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7110,7000,0000,0000,00
Doświadczenie833,150,000,000,00
Ogółem
Bitwy1015
Zwycięstwa68367,29%
Porażki32932,41%
Remisy30,30%
Przetrwane bitwy40940,30%
Zniszczone czołgi8660,85
Zniszczonych/zgonów1,43
Wykryte pojazdy17791,75
Zadane uszkodzenia1.718,60
Punkty zajęcia bazy11731,16
Punkty obrony bazy7110,70
Doświadczenie833,15
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (200)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
E 25 72199,731228393871,00%5692,54
Bat.-Châtillon 25 t103274,35923306461,81%4202,75
M18 Hellcat61583,74736293572,57%4914,32
Object 907 103751,691127249168,85%4541,86
T110E5103411,86896213564,54%4200,73
T26E5 Patriot 82312,481204208666,01%4424,00
Panhard EBR 75 (FL 10) 82130,651273198468,70%6104,93
STB-1103393,65920190964,43%4154,33
Rheinmetall Skorpion G 82615,211027166963,15%4215,11
T57 Heavy Tank103679,58963151466,91%4371,60
Panhard EBR 105102544,951033136664,06%4665,15
T-5492997,881102107368,78%4914,23
Conqueror Gun Carriage102215,52715107253,45%2195,56
TVP T 50/51103680,11101896165,66%4515,77
Rhm.-Borsig Waffenträger83067,32121694668,29%5188,42
Type 64 6939,9092193760,41%3324,78
Rheinmetall Panzerwagen102189,7281390662,36%3943,09
KV-8561265,5366689365,73%3250,34
Grille 15103708,1686483061,45%4070,27
Super Conqueror103732,59100882763,36%4108,69
Cromwell61155,6381881868,58%3627,10
T2972202,50110078871,32%4492,41
Leichttraktor1448,1572769372,58%4946,95
Object 140103506,14109863863,64%4621,42
KV-5 82276,57113363866,77%3909,39
Spähpanzer Ru 25192057,94103861062,46%4824,54
KV-15860,4450555462,45%2702,94
T-505336,2044651461,09%1467,33
FV30461208,4970846966,95%3085,29
T95/FV4201 Chieftain 104046,22119443666,97%3746,46
LT-432 81985,66126641966,59%5616,56
Waffenträger auf E 100103868,5794440764,37%3951,65
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4538,6832937257,53%2000,52
Kranvagn103566,31110734261,70%4310,50
WZ-13281495,2696931658,86%4108,91
Grille5877,2536431465,29%2605,80
Maus103016,9392629660,47%3299,01
SU-263761,8332927461,68%3398,91
AMX ELC bis5570,9849724456,97%2364,11
T 55A 92738,62106723563,83%3965,52
Type 6192808,30104522763,88%3963,97
M26 Pershing82302,96111922071,36%4471,79
T54E192923,99106121761,75%3926,62
AMX 13 9091758,61112421669,91%4037,02
M24 Chaffee5693,0276321461,68%3225,95
T6982332,54121121171,56%4996,54
FV217 Badger103702,9694818057,78%3787,50
M54 Renegade 82797,06132617265,70%3914,74
Cruiser Mk. III3527,2376916672,29%5560,06
Jagdpanther II82658,7698716167,70%4618,20
FV20781396,9673315761,15%1890,45
Bat.-Châtillon 25 t AP92721,29106015664,74%4555,74
Škoda T 5093021,45113615058,67%3844,91
T2 Light Tank 2314,0465115066,67%2533,08
Tortoise92808,4793014354,55%3145,41
59-166898,6993314158,16%3574,42
M10393094,00122014067,14%4832,11
Caernarvon Action X 82357,83112013966,19%4172,93
T3093338,59111013766,42%4180,96
Centurion Mk. I81807,41107613268,94%3466,94
CS-52 LIS 82898,06136813165,65%4790,08
Emil II92944,59104312657,94%4130,20
T1 Heavy Tank51131,8673112465,32%3800,11
T71 DA71441,05115112268,85%4236,64
Waffenträger auf Pz. IV93212,03109512167,77%4303,47
IS-5 (Object 730) 82082,5192712167,77%3430,64
IS71625,3278012066,67%3046,20
T6751152,6079812065,83%4414,78
Conqueror93417,10128711962,18%5212,04
STA-182080,32117211868,64%4218,65
Object 41682523,03106811866,95%5033,98
Object 260 103164,77102611361,06%3461,76
Object 279 early 103934,23116811271,43%3504,09
UDES 15/16103822,9999210570,48%4324,09
T23E3 71808,15103810065,00%4682,44
Emil I82603,1212549866,33%4742,16
Jagdpanther72249,5811779266,30%4874,05
T28 Prototype82793,5511489266,30%4710,39
Comet71859,559689165,93%5535,51
UDES 1693263,7212978970,79%5010,18
AMX 12 t6887,918178854,55%3264,20
FV215b (183) 103031,679428567,06%3117,14
Leo71638,388497964,56%3794,12
Panhard EBR 9091936,7511047762,34%4467,02
T3282478,9111297668,42%4759,95
BDR G1 B5980,766937464,86%3188,42
Sturer Emil71823,939197057,14%3953,86
E 7592579,079276857,35%2918,59
IS-381982,928646555,38%2987,84
T1 Cunningham1330,935806170,49%3652,68
Tiger II82437,0311616065,00%3710,27
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4177,662235851,72%545,48
StuG III Ausf. G5578,492995554,55%1541,51
SU-14-281726,389575558,18%2065,78
AT 772037,4511765567,27%3730,28
Sturmpanzer II4355,431995453,70%1291,36
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5667,124625253,85%2286,86
Manticore102237,698175265,38%3658,85
M5 Stuart4394,047525168,63%2501,69
T25/272090,2412175170,59%5354,53
Panhard AML Lynx 6x681808,2711675172,55%5105,64
T-284322,712614957,14%1065,24
AMX 13 7571021,578744757,45%2591,96
Pz.Sfl. IVc51127,176424774,47%4521,50
Hummel61285,155624665,22%2204,71
AT 1582210,989924660,87%3171,69
Bishop51056,336434654,35%3445,90
Nashorn61630,509624667,39%4464,11
T2071939,4012104564,44%4917,98
Tiger I71697,849204461,36%3192,05
BT-74144,162004447,73%595,43
VK 45.02 (P) Ausf. B92464,528714463,64%3109,04
VK 28.0161033,518074362,79%4390,01
Jagdpanzer IV62031,5212514269,05%8246,49
Panhard AMD 178B61391,127994269,05%6880,64
Crusader6454,073464148,78%1490,18
Caernarvon83176,1215464175,61%5727,75
A-4472071,8012394057,50%5840,08
T216759,506874065,00%3104,50
AT-12226,111763748,65%935,53
Hotchkiss EBR71587,3511623778,38%5143,01
VK 36.01 (H)61374,699153672,22%3830,87
Strv 7461280,498343571,43%3386,06
212A91557,978623557,14%1576,51
AT 25641,404333565,71%2071,29
AT 861411,7410033562,86%3667,04
UDES 0382291,4210463366,67%3340,75
SU-122-44 72119,8810193351,52%3908,64
T-463191,522173151,61%903,58
AMX 404308,132963050,00%1825,07
M75702,904913056,67%3347,67
A-4361272,239413063,33%4038,22
BT-22259,173272972,41%2110,43
B14337,482742937,93%1155,23
Alecto4706,644802885,71%3455,35
Marder II3340,892492755,56%1158,05
T56 GMC3376,812062634,62%1364,03
Pz.Kpfw. I Ausf. C3464,318452665,38%4010,55
M4A1 Sherman51066,407742568,00%4591,76
Pz.Kpfw. III Ausf. J4323,444042556,00%1244,36
M8A14584,403562560,00%2348,64
Birch Gun4547,203802544,00%2456,16
M4A3E8 Sherman61536,8312052479,17%5655,54
Covenanter5449,173722445,83%2517,38
Churchill VII61344,269982378,26%3139,18
Hotchkiss H352268,363132250,00%1732,35
AE Phase I 92972,3610442250,00%3277,63
Konštrukta T-34/10071886,4012742085,00%4383,43
Sturmpanzer I Bison3167,451522060,00%559,19
MS-11124,681651952,63%658,34
11082211,1710981861,11%3931,45
UDES 14 Alt 582592,5012411872,22%3769,90
Strv 103-092671,189101752,94%2584,02
Crusader 5.5-in. SP71006,004421747,06%1548,87
Pz.Kpfw. 38 (t)3129,871701546,67%295,28
112 81803,079771464,29%2342,64
Škoda T 2561518,0811891369,23%4782,92
A-205219,853181369,23%1011,33
SU-182221,921351361,54%1496,84
AMX 383264,002661361,54%1378,50
T-262450,504191266,67%3961,54
TVP VTU Koncept82361,6412111163,64%4460,86
S-5171276,707721050,00%1437,04
Panzerjäger I2240,901811040,00%882,61
Dicker Max 61400,008611080,00%3805,53
D23285,22233944,44%1240,37
Pz.Kpfw. III/IV5665,25536887,50%2451,24
Matilda4384,57356742,86%980,00
T3 HMC2598,86577757,14%4684,54
KV-26842,86628757,14%1590,76
AMX 13 F3 AM61031,67594633,33%1530,39
Universal Carrier 2-pdr2288,83247650,00%1608,58
M3 Lee4508,80421560,00%2605,80
SU-54279,20141540,00%416,94
T-34-85M 61274,00682425,00%1943,39
VK 72.01 (K) 102583,501024450,00%2196,72
M5A1 Stuart4130,00199366,67%482,46
Valentine AT4276,33201333,33%820,21
EMIL 1951 83128,331557366,67%4405,10
Vickers Medium Mk. III3222,50211250,00%836,07
Type 2597 Chi-Ha3129,502732100,00%500,59
M374385,00183250,00%1277,85
Pz.Kpfw. II Luchs4185,00229250,00%559,71
SU-76M4462,00559250,00%1819,17
Cruiser Mk. IV4310,503132100,00%1572,37
T7 Combat Car 2322,00444250,00%2506,95
Vickers Medium Mk. I1144,001831100,00%806,41
Vickers Medium Mk. II2100,002691100,00%516,69
Renault FT127,001091100,00%261,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2322,003001100,00%1717,35
Renault FT 75 BS240,001610,00%0,00
D12308,006011100,00%2019,23
Pz.Kpfw. II223,003161100,00%261,00
T1 HMC2543,003201100,00%4457,45
Sexton II3308,003271100,00%1548,01
Pz.Kpfw. III Ausf. E3264,002551100,00%984,75
Loyd Gun Carriage2125,002321100,00%877,43
T-50-2 6423,004891100,00%984,03
Kampfpanzer 50 t 93110,0020401100,00%3586,06
M3 Light 3628,006071100,00%5428,55

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.07.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 05.05.2019
Opuścił klan: 30.06.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 30.11.2017
Opuścił klan: 03.05.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 23.07.2017
Opuścił klan: 26.11.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 05.06.2017
Opuścił klan: 20.07.2017
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 05.01.2017
Opuścił klan: 06.02.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.05.2016
Opuścił klan: 23.07.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.02.2015
Opuścił klan: 16.11.2015
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 22.02.2014
Opuścił klan: 03.02.2015