Hubanl

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.07.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy523121884303
Ø Poziom8,0810,0010,0010,00
Zwycięstwa3429365,55%1161,11%5666,67%19965,68%
Porażki1751533,48%738,89%2732,14%10133,33%
Remisy5040,96%00,00%11,19%30,99%
Przetrwane bitwy2486547,53%1055,56%4452,38%14447,52%
Zniszczone czołgi1044662,00321,781331,585751,90
Zniszczonych/zgonów3,814,003,333,62
Wykryte pojazdy1221872,34693,833253,878632,85
Zadane uszkodzenia2.435,202.484,332.301,793.108,70
Punkty zajęcia bazy388460,7420,11450,54750,25
Punkty obrony bazy996091,901357,502122,525141,70
Doświadczenie967,67879,78979,931.107,20
WN72547,552326,312231,362392,72
WN84365,584505,824617,274812,74
Ogółem
Bitwy52312
Ø Poziom8,08
Zwycięstwa3429365,55%
Porażki1751533,48%
Remisy5040,96%
Przetrwane bitwy2486547,53%
Zniszczone czołgi1044662,00
Zniszczonych/zgonów3,81
Wykryte pojazdy1221872,34
Zadane uszkodzenia2.435,20
Punkty zajęcia bazy388460,74
Punkty obrony bazy996091,90
Doświadczenie967,67
WN72547,55
WN84365,58
Ostatnie 24 godziny
Bitwy18
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa1161,11%
Porażki738,89%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1055,56%
Zniszczone czołgi321,78
Zniszczonych/zgonów4,00
Wykryte pojazdy693,83
Zadane uszkodzenia2.484,33
Punkty zajęcia bazy20,11
Punkty obrony bazy1357,50
Doświadczenie879,78
WN72326,31
WN84505,82
Ostatnie 7 dni
Bitwy84
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa5666,67%
Porażki2732,14%
Remisy11,19%
Przetrwane bitwy4452,38%
Zniszczone czołgi1331,58
Zniszczonych/zgonów3,33
Wykryte pojazdy3253,87
Zadane uszkodzenia2.301,79
Punkty zajęcia bazy450,54
Punkty obrony bazy2122,52
Doświadczenie979,93
WN72231,36
WN84617,27
Ostatnie 30 dni
Bitwy303
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa19965,68%
Porażki10133,33%
Remisy30,99%
Przetrwane bitwy14447,52%
Zniszczone czołgi5751,90
Zniszczonych/zgonów3,62
Wykryte pojazdy8632,85
Zadane uszkodzenia3.108,70
Punkty zajęcia bazy750,25
Punkty obrony bazy5141,70
Doświadczenie1.107,20
WN72392,72
WN84812,74
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy494000
Zwycięstwa39680,16%00,00%00,00%00,00%
Porażki8918,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy91,82%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy26653,85%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4650,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,040,000,000,00
Wykryte pojazdy9141,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.764,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5201,0500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2420,4900,0000,0000,00
Doświadczenie882,520,000,000,00
Ogółem
Bitwy494
Zwycięstwa39680,16%
Porażki8918,02%
Remisy91,82%
Przetrwane bitwy26653,85%
Zniszczone czołgi4650,94
Zniszczonych/zgonów2,04
Wykryte pojazdy9141,85
Zadane uszkodzenia1.764,27
Punkty zajęcia bazy5201,05
Punkty obrony bazy2420,49
Doświadczenie882,52
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy93000
Zwycięstwa8187,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki1010,75%00,00%00,00%00,00%
Remisy22,15%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy6367,74%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi981,0500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,270,000,000,00
Wykryte pojazdy1011,0900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.420,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2002,1500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy570,6100,0000,0000,00
Doświadczenie924,460,000,000,00
Ogółem
Bitwy93
Zwycięstwa8187,10%
Porażki1010,75%
Remisy22,15%
Przetrwane bitwy6367,74%
Zniszczone czołgi981,05
Zniszczonych/zgonów3,27
Wykryte pojazdy1011,09
Zadane uszkodzenia1.420,47
Punkty zajęcia bazy2002,15
Punkty obrony bazy570,61
Doświadczenie924,46
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy917000
Zwycięstwa79987,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki11412,43%00,00%00,00%00,00%
Remisy40,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy58263,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11781,2800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,520,000,000,00
Wykryte pojazdy12211,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia937,140,000,000,00
Punkty zajęcia bazy13381,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11511,2600,0000,0000,00
Doświadczenie591,080,000,000,00
Ogółem
Bitwy917
Zwycięstwa79987,13%
Porażki11412,43%
Remisy40,44%
Przetrwane bitwy58263,47%
Zniszczone czołgi11781,28
Zniszczonych/zgonów3,52
Wykryte pojazdy12211,33
Zadane uszkodzenia937,14
Punkty zajęcia bazy13381,46
Punkty obrony bazy11511,26
Doświadczenie591,08
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy788000
Zwycięstwa66884,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki11214,21%00,00%00,00%00,00%
Remisy81,02%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy52666,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9071,1500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,460,000,000,00
Wykryte pojazdy9881,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.468,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9191,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20812,6400,0000,0000,00
Doświadczenie929,080,000,000,00
Ogółem
Bitwy788
Zwycięstwa66884,77%
Porażki11214,21%
Remisy81,02%
Przetrwane bitwy52666,75%
Zniszczone czołgi9071,15
Zniszczonych/zgonów3,46
Wykryte pojazdy9881,25
Zadane uszkodzenia1.468,98
Punkty zajęcia bazy9191,17
Punkty obrony bazy20812,64
Doświadczenie929,08
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2154000
Zwycięstwa172680,13%00,00%00,00%00,00%
Porażki42019,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy80,37%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy116253,95%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi21671,0100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,180,000,000,00
Wykryte pojazdy43672,0300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.458,490,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14550,6800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy16210,7500,0000,0000,00
Doświadczenie936,030,000,000,00
Ogółem
Bitwy2154
Zwycięstwa172680,13%
Porażki42019,50%
Remisy80,37%
Przetrwane bitwy116253,95%
Zniszczone czołgi21671,01
Zniszczonych/zgonów2,18
Wykryte pojazdy43672,03
Zadane uszkodzenia1.458,49
Punkty zajęcia bazy14550,68
Punkty obrony bazy16210,75
Doświadczenie936,03
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1015000
Zwycięstwa68367,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki32932,41%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,30%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy40940,30%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8660,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,430,000,000,00
Wykryte pojazdy17791,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.718,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11731,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7110,7000,0000,0000,00
Doświadczenie833,150,000,000,00
Ogółem
Bitwy1015
Zwycięstwa68367,29%
Porażki32932,41%
Remisy30,30%
Przetrwane bitwy40940,30%
Zniszczone czołgi8660,85
Zniszczonych/zgonów1,43
Wykryte pojazdy17791,75
Zadane uszkodzenia1.718,60
Punkty zajęcia bazy11731,16
Punkty obrony bazy7110,70
Doświadczenie833,15
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (200)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
E 25 72199,731228393871,00%5700,45
Bat.-Châtillon 25 t103274,35923306461,81%4209,24
M18 Hellcat61583,74736293572,57%4918,49
Object 907 103745,161127255568,85%4520,73
T110E5103411,86896213564,54%4202,77
T26E5 Patriot 82312,481204208666,01%4449,55
Panhard EBR 75 (FL 10) 82130,651273198468,70%6146,55
STB-1103390,12921192464,50%4124,40
Rheinmetall Skorpion G 82615,211027166963,15%4224,04
T57 Heavy Tank103679,58963151466,91%4379,55
Panhard EBR 105102548,351037139964,47%4696,22
TVP T 50/51103686,861026107765,92%4552,79
Conqueror Gun Carriage102215,37715107453,45%2201,74
T-5492997,881102107368,78%4914,32
Rhm.-Borsig Waffenträger83067,32121694668,29%5203,24
Type 64 6939,9092193760,41%3325,02
Rheinmetall Panzerwagen102189,7281390662,36%3950,45
Super Conqueror103749,96101490062,67%4208,18
KV-8561265,5366689365,73%3249,42
Grille 15103708,1686483061,45%4097,54
Cromwell61155,6381881868,58%3630,00
T2972202,50110078871,32%4497,16
Leichttraktor1448,1572769372,58%4924,91
Object 140103506,14109863863,64%4628,88
KV-5 82276,57113363866,77%3912,40
Spähpanzer Ru 25192057,94103861062,46%4823,85
KV-15860,4450555462,45%2694,61
T-505336,2044651461,09%1465,61
FV30461208,4970846966,95%3084,68
T95/FV4201 Chieftain 104046,22119443666,97%3748,23
LT-432 81985,66126641966,59%5690,25
Waffenträger auf E 100103868,5794440764,37%3954,08
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4538,6832937257,53%1986,66
Kranvagn103589,61111434761,96%4338,32
WZ-13281495,2696931658,86%4120,86
Grille5877,2536431465,29%2606,41
Maus103016,9392629660,47%3302,48
SU-263761,8332927461,68%3399,43
AMX ELC bis5570,9849724456,97%2365,50
T 55A 92738,62106723563,83%3963,63
Type 6192808,30104522763,88%3957,58
M26 Pershing82302,96111922071,36%4473,22
T54E192923,99106121761,75%3930,45
AMX 13 9091758,61112421669,91%4035,16
M24 Chaffee5693,0276321461,68%3227,81
T6982332,54121121171,56%5002,85
FV217 Badger103702,9694818057,78%3795,34
M54 Renegade 82797,06132617265,70%3930,49
Manticore102211,1593916765,27%3700,91
Cruiser Mk. III3527,2376916672,29%5558,14
Jagdpanther II82658,7698716167,70%4625,75
FV20781396,9673315761,15%1896,80
Bat.-Châtillon 25 t AP92721,29106015664,74%4560,51
Škoda T 5093021,45113615058,67%3854,86
T2 Light Tank 2314,0465115066,67%2504,93
Tortoise92808,4793014354,55%3132,74
59-166898,6993314158,16%3576,35
M10393094,00122014067,14%4834,16
Caernarvon Action X 82357,83112013966,19%4181,41
T3093338,59111013766,42%4186,74
Centurion Mk. I81807,41107613268,94%3490,72
CS-52 LIS 82898,06136813165,65%4848,55
Emil II92944,59104312657,94%4121,23
T1 Heavy Tank51131,8673112465,32%3796,20
T71 DA71441,05115112268,85%4241,62
Waffenträger auf Pz. IV93212,03109512167,77%4308,03
IS-5 (Object 730) 82082,5192712167,77%3464,26
IS71625,3278012066,67%3049,14
T6751152,6079812065,83%4415,70
Conqueror93417,10128711962,18%5206,62
STA-182080,32117211868,64%4222,82
Object 41682523,03106811866,95%5066,56
Object 260 103164,77102611361,06%3464,06
Object 279 early 103934,23116811271,43%3515,59
UDES 15/16103822,9999210570,48%4336,45
T23E3 71808,15103810065,00%4687,27
Emil I82603,1212549866,33%4757,13
Jagdpanther72249,5811779266,30%4878,43
T28 Prototype82793,5511489266,30%4716,11
Comet71859,559689165,93%5545,86
UDES 1693263,7212978970,79%5012,97
AMX 12 t6887,918178854,55%3257,34
FV215b (183) 103031,679428567,06%3120,44
Leo71638,388497964,56%3793,56
Panhard EBR 9091936,7511047762,34%4479,35
T3282478,9111297668,42%4762,68
BDR G1 B5980,766937464,86%3181,45
Sturer Emil71823,939197057,14%3955,45
E 7592579,079276857,35%2914,84
IS-381982,928646555,38%2992,28
T1 Cunningham1330,935806170,49%3649,49
Tiger II82437,0311616065,00%3708,66
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4177,662235851,72%539,73
StuG III Ausf. G5578,492995554,55%1541,59
SU-14-281726,389575558,18%2071,65
AT 772037,4511765567,27%3734,77
Sturmpanzer II4355,431995453,70%1292,75
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5667,124625253,85%2284,73
M5 Stuart4394,047525168,63%2501,66
T25/272090,2412175170,59%5360,00
Panhard AML Lynx 6x681808,2711675172,55%5125,13
T-284322,712614957,14%1059,00
AMX 13 7571021,578744757,45%2595,20
Pz.Sfl. IVc51127,176424774,47%4519,63
Hummel61285,155624665,22%2207,50
AT 1582210,989924660,87%3174,86
Bishop51056,336434654,35%3444,56
Nashorn61630,509624667,39%4466,83
T2071939,4012104564,44%4923,66
Tiger I71697,849204461,36%3192,65
BT-74144,162004447,73%592,50
VK 45.02 (P) Ausf. B92464,528714463,64%3110,90
VK 28.0161033,518074362,79%4392,25
Jagdpanzer IV62031,5212514269,05%8245,76
Panhard AMD 178B61391,127994269,05%6887,73
Crusader6454,073464148,78%1488,11
Caernarvon83176,1215464175,61%5732,27
A-4472071,8012394057,50%5849,27
T216759,506874065,00%3105,07
AT-12226,111763748,65%934,43
Hotchkiss EBR71587,3511623778,38%5161,52
VK 36.01 (H)61374,699153672,22%3829,30
Strv 7461280,498343571,43%3388,94
212A91557,978623557,14%1575,85
AT 25641,404333565,71%2071,52
AT 861411,7410033562,86%3667,10
UDES 0382291,4210463366,67%3348,66
SU-122-44 72119,8810193351,52%3914,15
T-463191,522173151,61%898,12
AMX 404308,132963050,00%1814,28
M75702,904913056,67%3349,44
A-4361272,239413063,33%4039,50
BT-22259,173272972,41%2101,70
B14337,482742937,93%1145,15
Alecto4706,644802885,71%3446,42
Marder II3340,892492755,56%1157,52
T56 GMC3376,812062634,62%1363,89
Pz.Kpfw. I Ausf. C3464,318452665,38%4009,18
M4A1 Sherman51066,407742568,00%4596,20
Pz.Kpfw. III Ausf. J4323,444042556,00%1233,07
M8A14584,403562560,00%2340,82
Birch Gun4547,203802544,00%2469,43
M4A3E8 Sherman61536,8312052479,17%5657,49
Covenanter5449,173722445,83%2499,30
Churchill VII61344,269982378,26%3140,06
Hotchkiss H352268,363132250,00%1721,86
AE Phase I 92972,3610442250,00%3288,89
Konštrukta T-34/10071886,4012742085,00%4389,44
Sturmpanzer I Bison3167,451522060,00%556,29
MS-11124,681651952,63%657,66
11082211,1710981861,11%3934,56
UDES 14 Alt 582592,5012411872,22%3784,41
Strv 103-092671,189101752,94%2592,25
Crusader 5.5-in. SP71006,004421747,06%1549,30
Pz.Kpfw. 38 (t)3129,871701546,67%292,96
112 81803,079771464,29%2346,35
Škoda T 2561518,0811891369,23%4781,32
A-205219,853181369,23%1004,81
SU-182221,921351361,54%1496,22
AMX 383264,002661361,54%1353,97
T-262450,504191266,67%3963,27
TVP VTU Koncept82361,6412111163,64%4464,15
S-5171276,707721050,00%1440,93
Panzerjäger I2240,901811040,00%880,88
Dicker Max 61400,008611080,00%3808,18
D23285,22233944,44%1229,87
Pz.Kpfw. III/IV5665,25536887,50%2441,66
Matilda4384,57356742,86%976,27
T3 HMC2598,86577757,14%4686,96
KV-26842,86628757,14%1588,87
AMX 13 F3 AM61031,67594633,33%1533,04
Universal Carrier 2-pdr2288,83247650,00%1604,31
M3 Lee4508,80421560,00%2608,14
SU-54279,20141540,00%417,59
T-34-85M 61274,00682425,00%1938,43
VK 72.01 (K) 102583,501024450,00%2191,25
M5A1 Stuart4130,00199366,67%479,32
Valentine AT4276,33201333,33%814,65
EMIL 1951 83128,331557366,67%4433,12
Vickers Medium Mk. III3222,50211250,00%831,25
Type 2597 Chi-Ha3129,502732100,00%499,31
M374385,00183250,00%1277,89
Pz.Kpfw. II Luchs4185,00229250,00%559,30
SU-76M4462,00559250,00%1814,68
Cruiser Mk. IV4310,503132100,00%1564,97
T7 Combat Car 2322,00444250,00%2476,13
Vickers Medium Mk. I1144,001831100,00%805,77
Vickers Medium Mk. II2100,002691100,00%515,69
Renault FT127,001091100,00%261,00
Pz.Kpfw. 35 (t)2322,003001100,00%1715,94
Renault FT 75 BS240,001610,00%0,00
D12308,006011100,00%1975,22
Pz.Kpfw. II223,003161100,00%261,00
T1 HMC2543,003201100,00%4457,05
Sexton II3308,003271100,00%1550,18
Pz.Kpfw. III Ausf. E3264,002551100,00%958,41
Loyd Gun Carriage2125,002321100,00%880,14
T-50-2 6423,004891100,00%984,74
Kampfpanzer 50 t 93110,0020401100,00%3601,79
M3 Light 3628,006071100,00%5380,80

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.07.2020
Stopień: Podoficer
Dołączył: 05.05.2019
Opuścił klan: 30.06.2020
Stopień: Rekruter
Dołączył: 30.11.2017
Opuścił klan: 03.05.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 23.07.2017
Opuścił klan: 26.11.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 05.06.2017
Opuścił klan: 20.07.2017
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 05.01.2017
Opuścił klan: 06.02.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.05.2016
Opuścił klan: 23.07.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.02.2015
Opuścił klan: 16.11.2015
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 22.02.2014
Opuścił klan: 03.02.2015