Hrbat

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 30.06.2022

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5876100140
Ø Poziom8,960,000,0010,00
Zwycięstwa3144053,50%00,00%00,00%7553,57%
Porażki2665345,36%00,00%00,00%6445,71%
Remisy6681,14%00,00%00,00%10,71%
Przetrwane bitwy2251338,31%00,00%00,00%6546,43%
Zniszczone czołgi690741,1800,0000,001270,91
Zniszczonych/zgonów1,910,000,001,69
Wykryte pojazdy611111,0400,0000,00880,63
Zadane uszkodzenia1.892,560,000,002.087,89
Punkty zajęcia bazy351950,6000,0000,00380,27
Punkty obrony bazy352810,6000,0000,00330,24
Doświadczenie779,440,000,00601,12
WN71426,090,000,001140,51
WN82060,290,000,001935,92
Ogółem
Ilość bitew58761
Ø Poziom8,96
Zwycięstwa3144053,50%
Porażki2665345,36%
Remisy6681,14%
Przetrwane bitwy2251338,31%
Zniszczone czołgi690741,18
Zniszczonych/zgonów1,91
Wykryte pojazdy611111,04
Zadane uszkodzenia1.892,56
Punkty zajęcia bazy351950,60
Punkty obrony bazy352810,60
Doświadczenie779,44
WN71426,09
WN82060,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew140
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa7553,57%
Porażki6445,71%
Remisy10,71%
Przetrwane bitwy6546,43%
Zniszczone czołgi1270,91
Zniszczonych/zgonów1,69
Wykryte pojazdy880,63
Zadane uszkodzenia2.087,89
Punkty zajęcia bazy380,27
Punkty obrony bazy330,24
Doświadczenie601,12
WN71140,51
WN81935,92
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew843000
Zwycięstwa42650,53%00,00%00,00%00,00%
Porażki37744,72%00,00%00,00%00,00%
Remisy404,74%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy32238,20%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi6710,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,290,000,000,00
Wykryte pojazdy6270,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.878,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6830,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7070,8400,0000,0000,00
Doświadczenie766,520,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew843
Zwycięstwa42650,53%
Porażki37744,72%
Remisy404,74%
Przetrwane bitwy32238,20%
Zniszczone czołgi6710,80
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy6270,74
Zadane uszkodzenia1.878,00
Punkty zajęcia bazy6830,81
Punkty obrony bazy7070,84
Doświadczenie766,52
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew412000
Zwycięstwa19948,30%00,00%00,00%00,00%
Porażki18945,87%00,00%00,00%00,00%
Remisy245,83%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy16239,32%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3310,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,320,000,000,00
Wykryte pojazdy3250,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.329,200,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8542,0700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5611,3600,0000,0000,00
Doświadczenie691,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew412
Zwycięstwa19948,30%
Porażki18945,87%
Remisy245,83%
Przetrwane bitwy16239,32%
Zniszczone czołgi3310,80
Zniszczonych/zgonów1,32
Wykryte pojazdy3250,79
Zadane uszkodzenia1.329,20
Punkty zajęcia bazy8542,07
Punkty obrony bazy5611,36
Doświadczenie691,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew78000
Zwycięstwa3848,72%00,00%00,00%00,00%
Porażki4051,28%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2835,90%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi450,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy1361,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia568,190,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy570,7300,0000,0000,00
Doświadczenie502,720,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew78
Zwycięstwa3848,72%
Porażki4051,28%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2835,90%
Zniszczone czołgi450,58
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy1361,74
Zadane uszkodzenia568,19
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy570,73
Doświadczenie502,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa480,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki120,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy480,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,000,000,000,00
Wykryte pojazdy71,4000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia456,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11523,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie519,400,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa480,00%
Porażki120,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy480,00%
Zniszczone czołgi30,60
Zniszczonych/zgonów3,00
Wykryte pojazdy71,40
Zadane uszkodzenia456,00
Punkty zajęcia bazy11523,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie519,40
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew366000
Zwycięstwa20957,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki15742,90%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy16745,63%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3090,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,550,000,000,00
Wykryte pojazdy2510,6900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.411,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2970,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy16554,5200,0000,0000,00
Doświadczenie902,610,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew366
Zwycięstwa20957,10%
Porażki15742,90%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy16745,63%
Zniszczone czołgi3090,84
Zniszczonych/zgonów1,55
Wykryte pojazdy2510,69
Zadane uszkodzenia1.411,27
Punkty zajęcia bazy2970,81
Punkty obrony bazy16554,52
Doświadczenie902,61
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3074000
Zwycięstwa172155,99%00,00%00,00%00,00%
Porażki127841,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy752,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy121139,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi24890,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,340,000,000,00
Wykryte pojazdy32411,0500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.349,900,000,000,00
Punkty zajęcia bazy23870,7800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy31931,0400,0000,0000,00
Doświadczenie763,410,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3074
Zwycięstwa172155,99%
Porażki127841,57%
Remisy752,44%
Przetrwane bitwy121139,39%
Zniszczone czołgi24890,81
Zniszczonych/zgonów1,34
Wykryte pojazdy32411,05
Zadane uszkodzenia1.349,90
Punkty zajęcia bazy23870,78
Punkty obrony bazy31931,04
Doświadczenie763,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1706000
Zwycięstwa82948,59%00,00%00,00%00,00%
Porażki86750,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy100,59%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy55632,59%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi13480,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy14150,8300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.860,590,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11190,6600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy15530,9100,0000,0000,00
Doświadczenie725,320,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1706
Zwycięstwa82948,59%
Porażki86750,82%
Remisy100,59%
Przetrwane bitwy55632,59%
Zniszczone czołgi13480,79
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy14150,83
Zadane uszkodzenia1.860,59
Punkty zajęcia bazy11190,66
Punkty obrony bazy15530,91
Doświadczenie725,32
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (257)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Grille 15102645,97779436055,00%2389,28
FV215b (183) 102278,97742430853,81%1953,45
TVP T 50/51102530,87877273754,48%2633,18
Rheinmetall Skorpion G 81912,26902212455,65%2506,10
AMX 50 Foch (155) 102299,58739199451,05%2008,48
Bat.-Châtillon 25 t102243,20827193151,73%2174,23
T110E5101944,73736188249,20%1625,11
SU-130PM 81926,05893146256,84%2374,21
Conqueror Gun Carriage101776,39693116553,05%1716,91
T110E4102503,51785107951,53%2220,23
ELC EVEN 90 8808,1679283553,41%1839,46
Object 140102053,6681382352,25%1942,20
G.W. E 100101414,3361079348,17%1227,31
T2971062,3458977852,19%1380,29
Object 907 102542,6497275358,03%2507,88
AMX 50 B102809,9489270956,28%2701,65
T57 Heavy102545,4584668155,95%2378,01
E 50 Ausf. M102526,0188167755,39%2495,23
Object 430U102416,3189865154,84%2410,42
IS-381600,2088957254,90%2251,69
Progetto M40 mod. 65102501,2886856452,84%2341,47
WZ-111 model 5A102734,2893956257,30%2725,35
T-54 ltwt.91190,5586955655,58%2098,53
Bat.-Châtillon Bourrasque 81667,4396854659,89%2345,46
T34 81548,3683453053,77%2156,49
Super Conqueror102542,7788848554,23%2257,16
IS-7102026,8179045250,88%1800,04
Kranvagn102304,6185942851,64%2054,53
Leopard 1102212,3677840648,28%1894,93
M60 102379,0583939852,51%2350,05
T110E3102600,2485038956,04%2228,76
AMX 50 Foch91590,9870037948,02%1405,21
T54E191897,8083937955,41%2062,48
M10391321,5567937848,68%1196,76
KV-856907,6364437260,48%1899,85
Kampfpanzer 07 RH 81323,6289036256,91%1940,17
E 100102113,2778435754,06%1870,83
AMX AC mle. 4881171,5253734946,42%1245,77
T328955,1855334850,29%1044,65
Panhard EBR 105101305,4880534254,97%1884,57
Tortoise91707,5677333049,70%1437,05
E 25 71302,7591131061,94%2465,99
T-100 LT101238,1575030650,00%1679,29
AT 1581315,7157830143,85%1364,62
IS-4102197,5288030057,67%2054,62
G.W. Tiger (P)8965,4752129947,16%1147,72
T3091940,5079029451,36%1923,96
T 55A 92279,52104429060,34%2888,15
leKpz M 41 90 mm 81049,2483628655,59%2330,91
T-5491333,7478027653,26%1436,43
Type 64 6810,6480726658,27%2507,19
M66407,0828326247,33%433,66
E 7591722,4881125449,21%1665,82
CS-63102392,1586324754,25%2189,87
113102600,3591424653,66%2707,96
T95/FV4201 Chieftain 102835,1399624660,16%2395,43
T6981425,8584724252,89%2123,72
T-1091736,0783023653,81%1975,57
Tiger II81493,9483923153,25%1942,73
VK 72.01 (K) 102925,6992822958,52%2389,72
T28 Prototype81584,4077622848,25%1844,98
Bat.-Châtillon 25 t AP91649,8677522146,61%1726,20
Object 41681136,4670721850,46%1554,53
Strv S1 82063,1288221158,77%2689,88
G.W. Tiger91230,9556321048,10%1254,28
Bat.-Châtillon 155 58101164,7062720948,80%948,85
Strv 103B102272,7773220754,59%1840,11
G.W. Panther7848,4752020150,75%1120,59
Škoda T 5092256,4689920051,50%2615,67
Maus102526,9394819658,67%2380,64
AMX 13 105101254,6771919448,97%1507,58
AMX M4 mle. 49 Liberté 81636,17102519262,50%2646,37
FV20781300,4169319055,26%1776,27
ARL V396652,4242818948,15%1128,56
ST-I91799,4884418656,45%1896,36
IS-271008,4658618447,28%1321,03
AMX ELC bis5643,6266418350,27%2627,46
A-436431,8133918146,96%737,32
AMX AC mle. 467866,2448717546,29%1085,36
T1 Heavy5342,8324717445,40%499,31
T-54 first prototype 81584,98101517360,69%2583,83
AMX 13 909892,7173917256,40%1444,11
Cromwell6847,8574017054,12%2048,80
Object 268 Version 4102808,7088016653,01%2696,91
Panhard EBR 75 (FL 10) 81039,4082116356,44%2075,27
T-345251,8824916250,00%521,30
A-447818,6158216050,63%1320,77
Hummel6595,5246015946,54%867,32
Type 586552,2436615841,77%959,66
T71 DA7774,7366715747,77%1586,79
XM551 Sheridan101419,9373014949,66%1741,34
11081256,3976614850,68%1465,23
Progetto M35 mod. 46 81807,44102014566,21%2552,61
T4991440,2385914355,24%2437,66
Type 5 Heavy102534,6288714154,61%2049,47
FV380591477,9265414151,06%1703,33
KV-481181,0474714051,43%1495,20
IS71117,6577613857,97%1728,90
AT 86611,0452313751,09%1118,25
AT 771031,0362213751,09%1308,93
Waffenträger auf Pz. IV92533,1589713654,41%2681,31
Chimera 81789,1496713652,94%2058,75
WZ-111 model 1-492136,0595613560,00%2441,75
Prototipo Standard B92576,44101613561,48%3246,75
AMX 13 757647,3463913548,15%1296,29
AMX M4 mle. 54102469,3693313455,97%2282,17
Vz. 55102609,0196413060,77%2232,01
UDES 15/16102481,7691712958,91%2513,38
M18 Hellcat6635,6553112751,97%1219,21
TVP VTU Koncept81279,4772012645,24%1961,58
E 5091920,1886712556,00%2193,82
Tiger I71138,2383412357,72%1750,23
BZ-6891943,4691311959,66%1894,00
T376570,0866611655,17%1698,41
T25/27879,4663411458,77%1315,48
M47 Iron Arnie 81701,9696611360,18%2547,57
Object 43092246,6999610664,15%2586,57
Conqueror92739,24111010562,86%3391,50
Emil II92060,1695910460,58%2257,68
AMX 50 12092726,88100210153,47%3371,40
M3 Lee4167,6117310049,00%423,85
KV-15477,685369355,91%1076,43
T2881619,018009252,17%1943,00
M10 Wolverine5476,233248739,08%918,08
Panther II81313,978328756,32%1995,34
VK 30.01 (H)5368,944318646,51%763,68
60TP Lewandowskiego102288,598308656,98%2028,50
T216382,365678557,65%1086,22
T9591825,067578454,76%1567,72
Grille5503,244458348,19%1061,00
AT 25334,953478343,37%671,22
M46 Patton KR 81382,889438355,42%2228,08
CS-5992140,219578253,66%2394,50
Rhm.-Borsig Waffenträger81920,558968257,32%2306,55
AMX 12 t6610,725348134,57%1566,21
Type T-345368,682938038,75%823,37
Controcarro 3 Minotauro102178,288358058,75%1595,01
AMX 50 Foch B102609,037888047,50%2410,66
CS-5381429,478497758,44%2102,33
T-505115,152667556,00%275,22
FV3046503,234417556,00%866,53
Object 26392216,928957456,76%2250,46
VK 36.01 (H)6755,036607354,79%1361,86
Emil I81956,1910557261,11%2996,62
Strv 103-092253,038697262,50%2420,57
Cobra 92056,228816959,42%2043,58
SU-14-281293,607426847,06%1387,99
WZ-13281106,338316752,24%2428,14
Object 260 102933,738966650,00%2606,81
STB-1102210,498676553,85%2055,85
VK 100.01 (P)81847,239466549,23%2305,50
Object 252U Defender 81867,7810346556,92%2611,97
Škoda T 256787,646766457,81%1817,05
T-1506801,446806457,81%1520,06
S35 CA5488,714316346,03%1032,73
Leopard Prototyp A92341,809706159,02%2716,36
T-284284,452386060,00%871,93
AMX 50 10081422,537505841,38%1553,75
Škoda T 27 81497,298225848,28%2140,75
AMX M4 mle. 5192517,2210695561,82%3166,94
WZ-13171062,268575459,26%2777,27
M75346,875025461,11%1470,78
Leo7960,337375253,85%1655,68
StuG III Ausf. G5567,334605152,94%1504,77
M-V-Y102161,658325149,02%1653,43
T-44-100 81438,209755168,63%2276,34
VK 30.02 (M)6754,046355046,00%1516,94
Vickers Mk. E Type B264,11954734,04%12,39
Somua SAu 404268,742194639,13%493,60
Object 279 early 102734,0410714667,39%2276,40
T-463173,691904252,38%686,13
M2 Medium Tank379,401424261,90%218,18
EMIL 1951 81717,298864245,24%2014,74
Caernarvon82043,4611594173,17%2946,30
Jagdpanzer IV6561,744233836,84%865,65
KV-37929,687553860,53%1328,68
M48A5 Patton102111,768953860,53%1984,48
M-VI-Y91687,568333652,78%1690,64
AMBT 81767,479573663,89%2311,11
Centurion Mk. 7/192041,359983455,88%2476,03
Crusader 5.5-in. SP7683,245563455,88%916,58
Alecto4280,132853250,00%660,23
Tiger (P)71383,559043158,06%2064,57
T77 82079,1310333154,84%2818,01
M2 Light287,071323053,33%215,76
Type 4 Heavy91968,678673050,00%2127,07
Pz.Kpfw. III Ausf. E3112,871803056,67%262,28
FV230 Canopener102163,278863040,00%1522,74
Object 277102222,388062951,72%1685,70
IS-3A 81801,1710062955,17%2301,51
Centurion Action X101992,857512744,44%1422,73
B14264,353822661,54%724,26
TNH T Vz. 5191845,9610142673,08%1943,26
Durchbruchswagen 24239,543062657,69%642,22
ST-II102154,697912642,31%1596,62
Škoda T 245522,085742454,17%1775,78
Konštrukta T-34/10071008,386442445,83%1644,73
TNH 105/100081527,929072458,33%2176,13
T404427,004802454,17%1142,88
ST vz. 394371,145082263,64%1535,75
Char Futur 4 92039,4510952277,27%2182,94
DS PZInż5746,005902147,62%1797,21
BDR G1 B5281,053082128,57%314,85
M3 Stuart364,051192045,00%51,14
Panther7792,156502050,00%1358,20
Mäuschen92087,159952065,00%2387,91
M54 Renegade 81320,558842065,00%1462,22
BZ-75102333,747931947,37%1587,90
Pz.Sfl. IVb4287,002981747,06%814,38
FV229 Contender91928,188401747,06%1749,88
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4402,195051656,25%1279,76
M5A1 Stuart4144,073861560,00%399,23
Lorraine 155 mle. 518999,876841560,00%1098,39
Object 777 Version II 92470,409581546,67%2603,69
Type 2597 Chi-Ha372,86921428,57%0,44
Renault UE 573230,932381435,71%564,23
M4A1 Revalorisé 81609,869991464,29%2366,50
T2 Medium Tank249,691371369,23%250,16
LTTB8689,627181353,85%1324,18
T25 Pilot Number 1 81323,548051338,46%1822,84
Manticore101434,385811338,46%1603,65
Wespe3223,082551250,00%743,26
TOG II* 6622,005051258,33%941,39
T-262159,401851050,00%777,42
T-34-85M 6830,107331060,00%1464,32
Strv 746731,88641850,00%1528,96
M5 Stuart4133,86284728,57%128,52
T56 GMC388,86257771,43%299,72
Vickers Medium Mk. I133,5063616,67%0,00
D23219,17330683,33%941,98
CS-4471442,67806650,00%2407,73
Leichttraktor158,206050,00%22,02
MS-1143,4077540,00%0,00
B.U.G.I.61186,009375100,00%2712,16
T3 HMC2140,80252560,00%576,99
T28 Concept 71304,00698540,00%1664,68
T1 Cunningham149,25144475,00%289,88
P.43 ter71669,50822450,00%2863,58
Vz. 71 Tesák10468,2532740,00%184,83
Prototipo 6 81853,25890450,00%2117,30
Light Mk. VIC 217,7513340,00%0,00
59-1661031,67844366,67%3378,96
AMX 383134,00305366,67%442,29
FV217 Badger103781,0011673100,00%3067,57
Renault NC-31115,5084250,00%84,37
Panzerjäger I2154,00188250,00%451,43
Marder II3104,0013320,00%56,73
G.Pz. Mk. VI (e)280,503192100,00%472,89
T 54D 9562,5017820,00%196,02
Char Mle. 75 9888,50694250,00%904,90
T-50-2 6174,5024820,00%156,65
Kunze Panzer 92513,5015052100,00%3279,04
MTLS-1G14 3389,007192100,00%1834,23
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2329,50703250,00%1827,08
105 leFH18B2 589,0021210,00%0,00
Renault FT AC2216,003971100,00%990,80
Object 752 93715,0017241100,00%3195,49

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 30.06.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 30.06.2022
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.09.2018
Opuścił klan: 24.02.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 06.01.2020
Opuścił klan: 16.01.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 14.07.2017
Opuścił klan: 26.12.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 30.12.2017
Opuścił klan: 20.09.2018
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 18.11.2019
Opuścił klan: 04.01.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 22.04.2016
Opuścił klan: 08.07.2017
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 17.01.2020
Opuścił klan: 06.04.2020
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 26.02.2019
Opuścił klan: 25.10.2019
Stopień: Rekruter
Dołączył: 30.10.2019
Opuścił klan: 14.11.2019