Houbes

clanlogo
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.09.2015

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy316000040
Ø Poziom7,820,000,009,23
Zwycięstwa1630751,60%00,00%00,00%2255,00%
Porażki1494947,31%00,00%00,00%1845,00%
Remisy3441,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy844526,72%00,00%00,00%922,50%
Zniszczone czołgi281270,8900,0000,00390,98
Zniszczonych/zgonów1,210,000,001,26
Wykryte pojazdy317311,0000,0000,00290,73
Zadane uszkodzenia1.175,820,000,001.218,55
Punkty zajęcia bazy282610,8900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy196990,6200,0000,00180,45
Doświadczenie655,520,000,00674,35
WN71144,310,000,001068,79
WN81462,220,000,001196,58
Ogółem
Bitwy31600
Ø Poziom7,82
Zwycięstwa1630751,60%
Porażki1494947,31%
Remisy3441,09%
Przetrwane bitwy844526,72%
Zniszczone czołgi281270,89
Zniszczonych/zgonów1,21
Wykryte pojazdy317311,00
Zadane uszkodzenia1.175,82
Punkty zajęcia bazy282610,89
Punkty obrony bazy196990,62
Doświadczenie655,52
WN71144,31
WN81462,22
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy40
Ø Poziom9,23
Zwycięstwa2255,00%
Porażki1845,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy922,50%
Zniszczone czołgi390,98
Zniszczonych/zgonów1,26
Wykryte pojazdy290,73
Zadane uszkodzenia1.218,55
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy180,45
Doświadczenie674,35
WN71068,79
WN81196,58
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy313000
Zwycięstwa15850,48%00,00%00,00%00,00%
Porażki13743,77%00,00%00,00%00,00%
Remisy185,75%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11737,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2110,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,080,000,000,00
Wykryte pojazdy2160,6900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.428,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2560,8200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3471,1100,0000,0000,00
Doświadczenie696,290,000,000,00
Ogółem
Bitwy313
Zwycięstwa15850,48%
Porażki13743,77%
Remisy185,75%
Przetrwane bitwy11737,38%
Zniszczone czołgi2110,67
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy2160,69
Zadane uszkodzenia1.428,78
Punkty zajęcia bazy2560,82
Punkty obrony bazy3471,11
Doświadczenie696,29
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy39000
Zwycięstwa1641,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki2256,41%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1538,46%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,4900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy300,7700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia971,620,000,000,00
Punkty zajęcia bazy661,6900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy571,4600,0000,0000,00
Doświadczenie517,100,000,000,00
Ogółem
Bitwy39
Zwycięstwa1641,03%
Porażki2256,41%
Remisy12,56%
Przetrwane bitwy1538,46%
Zniszczone czołgi190,49
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy300,77
Zadane uszkodzenia971,62
Punkty zajęcia bazy661,69
Punkty obrony bazy571,46
Doświadczenie517,10
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy52000
Zwycięstwa3669,23%00,00%00,00%00,00%
Porażki1528,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,92%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2242,31%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi260,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,870,000,000,00
Wykryte pojazdy410,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia400,960,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1042,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy861,6500,0000,0000,00
Doświadczenie540,150,000,000,00
Ogółem
Bitwy52
Zwycięstwa3669,23%
Porażki1528,85%
Remisy11,92%
Przetrwane bitwy2242,31%
Zniszczone czołgi260,50
Zniszczonych/zgonów0,87
Wykryte pojazdy410,79
Zadane uszkodzenia400,96
Punkty zajęcia bazy1042,00
Punkty obrony bazy861,65
Doświadczenie540,15
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy158000
Zwycięstwa6641,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki9157,59%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,63%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3119,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi910,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,720,000,000,00
Wykryte pojazdy1200,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia906,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1240,7800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1490,9400,0000,0000,00
Doświadczenie524,490,000,000,00
Ogółem
Bitwy158
Zwycięstwa6641,77%
Porażki9157,59%
Remisy10,63%
Przetrwane bitwy3119,62%
Zniszczone czołgi910,58
Zniszczonych/zgonów0,72
Wykryte pojazdy1200,76
Zadane uszkodzenia906,25
Punkty zajęcia bazy1240,78
Punkty obrony bazy1490,94
Doświadczenie524,49
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy185000
Zwycięstwa12064,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki6334,05%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,08%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7641,08%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1310,7100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,200,000,000,00
Wykryte pojazdy1330,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia930,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5212,8200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4002,1600,0000,0000,00
Doświadczenie745,840,000,000,00
Ogółem
Bitwy185
Zwycięstwa12064,86%
Porażki6334,05%
Remisy21,08%
Przetrwane bitwy7641,08%
Zniszczone czołgi1310,71
Zniszczonych/zgonów1,20
Wykryte pojazdy1330,72
Zadane uszkodzenia930,04
Punkty zajęcia bazy5212,82
Punkty obrony bazy4002,16
Doświadczenie745,84
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2028006
Zwycięstwa114656,51%00,00%00,00%116,67%
Porażki85442,11%00,00%00,00%583,33%
Remisy281,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy85542,16%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi13070,6400,0000,0020,33
Zniszczonych/zgonów1,110,000,000,33
Wykryte pojazdy16950,8400,0000,0030,50
Zadane uszkodzenia790,830,000,00760,33
Punkty zajęcia bazy25181,2400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy32981,6300,0000,0000,00
Doświadczenie575,970,000,00362,50
Ogółem
Bitwy2028
Zwycięstwa114656,51%
Porażki85442,11%
Remisy281,38%
Przetrwane bitwy85542,16%
Zniszczone czołgi13070,64
Zniszczonych/zgonów1,11
Wykryte pojazdy16950,84
Zadane uszkodzenia790,83
Punkty zajęcia bazy25181,24
Punkty obrony bazy32981,63
Doświadczenie575,97
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy6
Zwycięstwa116,67%
Porażki583,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi20,33
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy30,50
Zadane uszkodzenia760,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie362,50

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy343000
Zwycięstwa17551,02%00,00%00,00%00,00%
Porażki16447,81%00,00%00,00%00,00%
Remisy41,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10630,90%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1860,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,00
Wykryte pojazdy1910,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.452,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4561,3300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5601,6300,0000,0000,00
Doświadczenie666,770,000,000,00
Ogółem
Bitwy343
Zwycięstwa17551,02%
Porażki16447,81%
Remisy41,17%
Przetrwane bitwy10630,90%
Zniszczone czołgi1860,54
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy1910,56
Zadane uszkodzenia1.452,89
Punkty zajęcia bazy4561,33
Punkty obrony bazy5601,63
Doświadczenie666,77
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (182)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
FCM 50 t 81132,34768198552,75%1420,24
M48A5 Patton101647,16693145847,60%1274,34
T92 HMC101762,00578142147,99%1751,93
IS-381466,01842126457,12%2001,55
105 leFH18B2 5715,3455986557,69%1663,45
M26 Pershing8825,6759578645,04%938,83
T3091785,6376978053,59%1730,15
T26E4 SuperPershing 8988,0769678049,36%1251,42
T57 Heavy Tank101937,4074676049,61%1554,96
T2971297,6982775856,60%1972,04
M66850,5165471257,44%1740,13
T110E5101713,3774767851,33%1430,19
M46 Patton9999,9862458646,25%794,03
STB-1101657,2269556347,25%1333,29
Škoda T 40 6767,7761453949,91%1555,79
KV-856854,4565151955,30%1726,84
G.W. E 100101825,3862247652,73%1854,66
T110E4102038,2573146752,03%1621,51
M1271287,5060245754,27%1947,52
IS-7101730,0575845452,20%1462,41
T6981354,5883242257,35%2032,49
M53/M5591876,9666841952,03%2125,38
Type 6191321,1172540050,75%1288,25
M10391649,0879137356,03%1880,59
FV380591479,5458437147,17%1512,60
AMX 13 909720,0464336348,21%921,06
T207627,2056635950,70%801,99
Conqueror Gun Carriage101702,4859831049,68%1457,17
FV20781086,1156530349,50%1359,49
T-5491457,9779829855,70%1622,52
T3281171,2472628451,06%1423,43
T-1091421,2574626558,49%1537,00
M40/M4381536,7859126447,35%1852,99
M75161,0830226041,92%328,32
G.W. Tiger (P)81306,0962525650,39%1794,55
G.W. Tiger91423,8059825551,37%1456,08
T54E191722,8781025552,55%1747,27
T1 Heavy Tank5451,8647025349,80%921,73
M4A3E8 Sherman6343,0244125147,41%486,28
M5 Stuart490,1729822551,11%217,26
Cromwell B 6660,1765622450,00%1220,04
M18 Hellcat6787,7361422355,16%1544,80
WZ-12091345,9173821852,75%1464,23
Type 64 6505,5058921855,05%1237,98
T71 DA7527,9061819653,06%951,02
SU-14-17934,8155018949,74%1402,32
STA-18941,4066918649,46%1151,66
212A91677,0971818150,28%1603,25
TVP VTU Koncept8924,9462918046,67%1198,56
SU-14-281412,3969217850,00%1687,50
T-44-100 81055,7775717554,29%1371,18
M41 HMC51063,4255217450,57%1972,52
T28 Prototype81312,8763516950,89%1457,89
Bat.-Châtillon 25 t AP91302,3767716243,83%1202,49
T9591555,9374215950,94%1228,06
T-4481083,7673615253,29%1530,67
WZ-111 model 1-491434,5674415150,33%1299,87
Type 586742,6665814752,38%1816,12
11081315,6772814444,44%1547,59
AMX 50 10081264,5376714356,64%1518,55
Type 5 Chi-Ri7992,7775414259,15%1817,14
T25/27743,2349914245,07%947,36
Panther7857,8865513951,08%1345,73
G.W. Panther71033,5956213548,15%1318,92
T1E6 2154,9433113155,73%1005,69
Tiger II81095,7377112458,87%1324,46
IS71104,7774411455,26%1711,72
IS-27998,3971711352,21%1365,56
Crusader 5.5-in. SP7985,9056511347,79%1678,16
T-34-28926,0271811060,00%1364,86
Tiger (P)7895,9068110355,34%1161,10
M41 Walker Bulldog8662,947129753,61%1212,65
T-46374,141819648,96%154,82
T-437781,076849654,17%1413,88
T-34-17885,556639551,58%1392,46
AMX 13 757505,016259356,99%995,41
M7 Priest3555,113879045,56%1893,03
FV3046811,165439051,11%1494,64
Cromwell6700,616548861,36%1573,11
M10 Wolverine5392,143498844,32%774,08
Konštrukta T-34/10071052,176948650,00%1663,82
T499500,315828554,12%578,17
Type 3 Chi-Nu Kai 5436,074858349,40%1178,42
T2881479,448088258,54%1646,82
M24 Chaffee5172,804358250,00%397,45
VK 100.01 (P)81190,028388267,07%1419,19
LTTB8621,886408046,25%1025,33
T-54 ltwt.9966,337027955,70%1429,37
O-I6756,997087763,64%1422,40
M3 Lee4212,843267660,53%746,05
AMX M4 mle. 457932,126547651,32%1123,18
Škoda T 256740,606797558,67%1608,16
AMX 12 t6399,555887458,11%1023,11
M4 Sherman5246,693517149,30%458,69
O-Ni7900,756637147,89%1107,12
VK 30.02 (M)6611,755487149,30%1203,20
VK 30.01 (P)6680,435596848,53%1341,67
T216259,224526842,65%485,23
SU-86738,314666741,79%952,56
T-284117,382226535,38%106,27
Type 3 Chi-Nu5407,294086342,86%1110,47
T376474,735706342,86%1254,31
T25 Pilot Number 1 8813,276286342,86%852,21
T-62A101806,717936256,45%1626,10
Type 4 Chi-To6688,135836145,90%1367,86
ARL 446773,546556162,30%1639,90
Hummel6916,705826050,00%1644,04
T25 AT71021,376515954,24%1359,95
M3 Stuart371,021715655,36%194,15
Bishop5722,705655457,41%2011,16
T404414,784365158,82%1225,18
KV-15528,415264959,18%1243,17
MT-256302,135314654,35%793,44
AMX ELC bis5249,935374566,67%822,50
Sturmpanzer II4337,523364450,00%1090,27
M2 Light Tank264,911114332,56%51,02
T3 HMC2157,332974353,49%601,05
KV-137577,365754245,24%766,50
M374288,102593951,28%940,07
Object 140101613,007323951,28%1385,45
VK 30.01 (H)5595,975523842,11%1254,35
Object 261101882,427863847,37%1469,28
O-Ho81019,947163652,78%1058,09
M36 Jackson6857,636513562,86%1477,76
MS-1148,821253441,18%11,25
SU-122A5454,734393366,67%1131,25
Bat.-Châtillon 25 t101093,936393043,33%732,52
T1 Cunningham1137,932782944,83%731,09
Škoda T 245394,864272853,57%1057,31
M2 Medium Tank377,821982853,57%163,56
VK 20.01 (D)4278,573792850,00%922,58
M8A14374,044642751,85%1044,02
BDR G1 B5596,165512556,00%1385,10
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5400,174882458,33%1133,22
Renault FT137,73752236,36%0,00
Type 5 Ke-Ho4298,503992254,55%1186,51
SU-54416,854092050,00%1030,24
Grille5908,007401978,95%2975,52
LT vz. 383194,383081643,75%789,22
Vickers Medium Mk. III3275,883831650,00%1241,19
T110E3101835,757971656,25%1251,83
LTP 3121,872251533,33%320,24
T-26286,711451471,43%439,68
T56 GMC3130,642231457,14%317,33
Leichttraktor153,081501346,15%71,43
Renault UE 573227,153551361,54%727,81
Type T-345445,004801163,64%1468,35
Lorraine 39L AM3282,303441060,00%1084,99
SU-263155,201641020,00%179,10
WZ-111 model 5A101479,33581911,11%805,38
Birch Gun4249,88395875,00%1048,44
T7 Combat Car 2107,50276862,50%670,62
ST vz. 394288,00443757,14%1076,22
Crusader5276,86445742,86%650,04
T-34-85M 6837,43533728,57%1452,87
Renault NC-31140,67130650,00%87,48
Somua SAu 404190,67236633,33%298,72
Strv m/40L3140,00297560,00%501,95
Matilda4157,60245540,00%177,22
TOG II* 6371,20350540,00%313,91
Hotchkiss H35288,00138450,00%265,89
T2 Medium Tank281,75186425,00%173,22
O-I Experimental5758,25644450,00%1514,41
B14332,00358333,33%1005,84
Cruiser Mk. III280,67184333,33%131,78
Vickers Mk. E Type B2171,0013420,00%598,33
Sturmpanzer I Bison3281,50389250,00%977,36
Ikv 723221,50331250,00%635,89
SU-182386,50443250,00%3778,34
StuG IV 5524,00482250,00%1433,93
Vickers Medium Mk. I1193,0019810,00%932,75
Kolohousenka1222,008001100,00%1878,30
Fiat 3000161,004710,00%93,93
Vickers Medium Mk. II2307,0028310,00%1488,23
LT vz. 352279,005631100,00%2093,88
Renault Otsu1215,0015110,00%1112,07
D12354,0027910,00%2035,44
AMX 38379,001561100,00%374,40
Pz.Kpfw. I Ausf. C311,0018610,00%0,00
AMX 105 AM mle. 474305,003691100,00%1101,89
L-60 20,001810,00%0,00
Tetrarch 291,0013810,00%206,30

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.09.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 22.03.2015
Opuścił klan: 17.08.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.07.2014
Opuścił klan: 20.03.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.12.2013
Opuścił klan: 01.01.1970
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć