Holan_d

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.03.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25872000
Ø Poziom6,870,000,000,00
Zwycięstwa1283349,60%00,00%00,00%00,00%
Porażki1270449,10%00,00%00,00%00,00%
Remisy3351,29%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy790830,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi203710,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,130,000,000,00
Wykryte pojazdy259661,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia765,260,000,000,00
Punkty zajęcia bazy315861,2200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy152330,5900,0000,0000,00
Doświadczenie572,620,000,000,00
WN7965,770,000,000,00
WN81076,690,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew25872
Ø Poziom6,87
Zwycięstwa1283349,60%
Porażki1270449,10%
Remisy3351,29%
Przetrwane bitwy790830,57%
Zniszczone czołgi203710,79
Zniszczonych/zgonów1,13
Wykryte pojazdy259661,00
Zadane uszkodzenia765,26
Punkty zajęcia bazy315861,22
Punkty obrony bazy152330,59
Doświadczenie572,62
WN7965,77
WN81076,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew8000
Zwycięstwa112,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki787,50%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy337,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,8800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,400,000,000,00
Wykryte pojazdy81,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.327,630,000,000,00
Punkty zajęcia bazy202,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie263,880,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew8
Zwycięstwa112,50%
Porażki787,50%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy337,50%
Zniszczone czołgi70,88
Zniszczonych/zgonów1,40
Wykryte pojazdy81,00
Zadane uszkodzenia1.327,63
Punkty zajęcia bazy202,50
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie263,88
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew33000
Zwycięstwa1236,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki1854,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy39,09%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy927,27%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi180,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy160,4800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.066,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy993,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy280,8500,0000,0000,00
Doświadczenie536,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew33
Zwycięstwa1236,36%
Porażki1854,55%
Remisy39,09%
Przetrwane bitwy927,27%
Zniszczone czołgi180,55
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy160,48
Zadane uszkodzenia1.066,27
Punkty zajęcia bazy993,00
Punkty obrony bazy280,85
Doświadczenie536,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew32000
Zwycięstwa1134,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki2165,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1134,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi210,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy190,5900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia613,340,000,000,00
Punkty zajęcia bazy260,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy170,5300,0000,0000,00
Doświadczenie405,060,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew32
Zwycięstwa1134,38%
Porażki2165,63%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1134,38%
Zniszczone czołgi210,66
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy190,59
Zadane uszkodzenia613,34
Punkty zajęcia bazy260,81
Punkty obrony bazy170,53
Doświadczenie405,06
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew397000
Zwycięstwa21353,65%00,00%00,00%00,00%
Porażki17443,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy102,52%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14636,78%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2460,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,980,000,000,00
Wykryte pojazdy3000,7600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia571,480,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8022,0200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2920,7400,0000,0000,00
Doświadczenie515,080,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew397
Zwycięstwa21353,65%
Porażki17443,83%
Remisy102,52%
Przetrwane bitwy14636,78%
Zniszczone czołgi2460,62
Zniszczonych/zgonów0,98
Wykryte pojazdy3000,76
Zadane uszkodzenia571,48
Punkty zajęcia bazy8022,02
Punkty obrony bazy2920,74
Doświadczenie515,08
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3064000
Zwycięstwa154750,49%00,00%00,00%00,00%
Porażki150249,02%00,00%00,00%00,00%
Remisy150,49%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy115137,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20110,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,050,000,000,00
Wykryte pojazdy24350,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.053,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy59631,9500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy120003,9200,0000,0000,00
Doświadczenie741,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3064
Zwycięstwa154750,49%
Porażki150249,02%
Remisy150,49%
Przetrwane bitwy115137,57%
Zniszczone czołgi20110,66
Zniszczonych/zgonów1,05
Wykryte pojazdy24350,79
Zadane uszkodzenia1.053,80
Punkty zajęcia bazy59631,95
Punkty obrony bazy120003,92
Doświadczenie741,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5483000
Zwycięstwa232442,39%00,00%00,00%00,00%
Porażki301154,92%00,00%00,00%00,00%
Remisy1482,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy177832,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30790,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy38280,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia963,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy59571,0900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy112652,0500,0000,0000,00
Doświadczenie542,680,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5483
Zwycięstwa232442,39%
Porażki301154,92%
Remisy1482,70%
Przetrwane bitwy177832,43%
Zniszczone czołgi30790,56
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy38280,70
Zadane uszkodzenia963,50
Punkty zajęcia bazy59571,09
Punkty obrony bazy112652,05
Doświadczenie542,68
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew258000
Zwycięstwa8834,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki16664,34%00,00%00,00%00,00%
Remisy41,55%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7328,29%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1280,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,690,000,000,00
Wykryte pojazdy2901,1200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.075,020,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1010,3900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1730,6700,0000,0000,00
Doświadczenie548,650,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew258
Zwycięstwa8834,11%
Porażki16664,34%
Remisy41,55%
Przetrwane bitwy7328,29%
Zniszczone czołgi1280,50
Zniszczonych/zgonów0,69
Wykryte pojazdy2901,12
Zadane uszkodzenia1.075,02
Punkty zajęcia bazy1010,39
Punkty obrony bazy1730,67
Doświadczenie548,65
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (156)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T-284604,97492272554,28%2259,00
KV-856755,64605220153,66%1360,39
IS-381142,01711126851,89%1309,23
Cromwell6609,67580113350,75%1239,53
A-436571,7956782353,95%1186,40
Progetto M35 mod. 46 81033,5667166749,18%1130,95
Leopard 1101335,5763066644,29%872,88
IS-7101514,6169066146,90%1169,61
Lorraine 40 t 81029,4667965248,93%1185,06
VK 30.01 (H)5432,0445457950,09%1029,99
M18 Hellcat6632,9651856549,20%1026,45
T-54 ltwt.9771,7464056248,22%1046,72
Object 252U Defender 81233,0675654153,42%1378,65
VK 36.01 (H)6674,9955643554,02%1211,24
M41 Walker Bulldog8630,9963441548,43%1068,60
T34 8908,7958837545,60%928,07
T376442,3753035049,14%1139,90
T-109956,4563334249,71%798,47
Panhard EBR 10510592,5152734038,82%439,77
Tiger II8893,9958533742,43%935,67
T-549933,1661632844,21%829,76
M54 Renegade 8992,6868631149,84%920,00
Leo7670,6658930648,04%986,17
Tiger I7617,4948327644,93%629,57
VK 30.02 (M)6493,7147027145,39%789,07
E 25 7558,4450927145,02%636,85
Object 140101048,5259426642,86%663,99
T-34-85M 6772,1066325850,78%1246,87
T-100 LT10817,5154325341,11%803,95
T-34-3 8692,4958025046,00%692,50
Kampfpanzer 07 RH 8793,1661224544,08%856,01
leKpz M 41 90 mm GF 8581,4759822446,43%972,08
Object 277101314,2067522345,29%906,00
Leopard Prototyp A91013,3462522246,40%766,99
Bisonte C45 81105,7874721846,33%1034,28
Panhard AML Lynx 6x68493,9347320338,92%704,43
Emil I81015,1067919451,55%1057,97
M661059,9475419153,40%1818,11
Bat.-Châtillon Bourrasque 8864,1159018543,24%799,25
M24 Chaffee5305,7845417846,63%987,25
LTTB8560,6063917858,99%1030,02
ELC EVEN 90 8517,5959217546,86%875,93
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4165,7315617446,55%231,80
IS7761,2858017350,87%973,72
WZ-111 81031,3172816651,81%1239,66
Pz.Kpfw. III Ausf. J466,9714315846,20%57,48
LT-432 8579,2657414950,34%984,04
Bat.-Châtillon 25 t101265,8864514650,00%919,40
Strv 746475,2150013047,69%755,66
AMX 13 757585,9258412952,71%1256,87
Jagdpanzer IV6396,7138412742,52%530,49
GSOR 1010 FB 81013,6465212648,41%1054,50
Pz.Kpfw. III/IV5256,6832311346,90%536,04
Char Futur 4 91356,8569910548,57%1048,12
MT-256201,8946910454,81%478,24
T3 HMC2156,0429210155,45%658,98
StuG III Ausf. G5304,822979950,51%562,39
T675357,304219951,52%735,58
Bat.-Châtillon 25 t AP9951,576189645,83%802,37
Indien-Panzer8731,975849643,75%734,11
Hotchkiss EBR7411,304989148,35%747,37
KV-15498,284628846,59%906,51
Pz.Kpfw. III Ausf. E370,261108442,86%36,35
E 7591280,417948154,32%1063,82
CS-52 LIS 8926,866508048,75%988,54
AMX 12 t6483,654907850,00%1348,20
Marder II3106,961147238,89%69,52
M415345,413267146,48%388,84
Bat.-Châtillon 12 t8514,345137138,03%678,64
Churchill I5687,075457045,71%1432,16
Panhard AMD 178B6367,434946956,52%1007,59
T-345373,954546563,08%1086,27
Panzerjäger I2116,811385850,00%289,30
T1 Heavy5729,305715650,00%1490,30
Škoda T 56 81029,337515455,56%982,66
AC 1 Sentinel 4291,374255152,94%983,74
Crusader6286,194324757,45%848,14
Conqueror9899,436634645,65%622,74
Obsidian 8785,856534647,83%816,53
Type 63 81046,247614652,17%1065,98
Lago4336,224704553,33%1111,21
Cruiser Mk. III3132,712624551,11%539,61
Tetrarch 2123,563344555,56%524,56
VK 30.02 (D)71045,818374372,09%1822,43
M5A1 Stuart4611,524764247,62%2464,21
M374216,262594250,00%585,26
M8A14327,794494261,90%924,65
Škoda T 177371,254754045,00%580,98
T-22 medium 101153,036784045,00%765,71
M7 Priest386,541323948,72%138,22
Coccodrillo 101199,746733847,37%657,13
Škoda T 245642,815613762,16%1908,39
Jagdpanther7434,414253743,24%354,95
AMX 13 57 GF 7471,195803644,44%682,47
Pz.Kpfw. II235,691003545,71%47,41
Type 586575,725323243,75%976,81
T-463149,871813138,71%402,82
M60 10942,075203033,33%407,69
Škoda T 256514,284552941,38%744,76
Char Murat 91307,727362955,17%1159,13
T-50-2 6494,975392958,62%1466,83
Rambo 91134,416552934,48%804,94
Pz.Kpfw. II Luchs4328,434412853,57%1269,52
M-IV-Y 8893,965682733,33%674,02
T1 HMC248,42762642,31%36,36
Black Prince7934,048332572,00%1380,93
Caernarvon81219,247442552,00%1322,68
Type T-345554,044852552,00%1565,44
CS-6310931,807072556,00%644,29
Super Conqueror101219,086492437,50%676,74
LTP 380,332052462,50%310,41
T-26254,36862240,91%6,63
AE Phase I 91210,367302245,45%855,25
122 TM 8867,056132254,55%787,05
Object 452K 101215,336162142,86%648,28
Vz. 64 Blesk8553,005191936,84%629,83
Kunze Panzer 91150,536101747,06%913,11
AltProto AMX 30 81059,697011650,00%1120,96
XM57 81053,196241643,75%714,04
BZT-70 101124,318821369,23%691,34
Fantôme 91179,855681330,77%878,10
T1 Cunningham128,332981266,67%218,72
Patton the Tank 9922,254251216,67%585,80
Super Hellcat 7580,704161030,00%569,27
Panhard EBR 909470,89668966,67%700,97
T7 Combat Car 286,78219955,56%328,60
M4A1 FL 10 6369,11397944,44%380,71
Straussler V–4/40 3431,78688977,78%2251,62
43 M. Toldi III 3172,57237728,57%704,42
Renault Otsu189,83198650,00%240,89
ST vz. 394513,00509683,33%1957,00
Leichttraktor159,00127650,00%102,98
MS-1138,3365633,33%0,00
BZ-587437,83356616,67%243,30
Strv fm/211111,80308560,00%562,99
GSOR the TANK 9396,60452540,00%102,73
Object 752 9962,40447520,00%434,04
KV-1SA 5521,80711580,00%1003,63
Vz. 68 Squall 8198,80327520,00%42,76
T-34 with L-11 4302,75312425,00%728,68
L-60 244,25228475,00%264,10
Vickers Medium Mk. I1118,33222366,67%628,70
Renault NC-311248,3313030,00%1102,00
T110E510712,33657333,33%215,20
Projet Louis 9532,67445333,33%358,09
Gabler’s Destroyer 5510,506482100,00%1546,83
BT-53350,00234250,00%792,19
Pz.Sfl. IC 4573,005772100,00%1801,31
GSOR 1008 81522,00711250,00%1427,76
Light Mk. VIC 222,50116250,00%110,55
Pz.Kpfw. II Ausf. D 279,00246250,00%199,08
Panzerwagen 39 3151,002721100,00%594,80
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6678,009751100,00%1878,47
Forest Spirit 836,007111100,00%261,00
AMX ELC 901 6139,004291100,00%328,13
BT-7 artillery 3212,004171100,00%860,75

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.03.2023
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.03.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 05.11.2016
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 20.09.2014
Opuścił klan: 11.10.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.10.2015
Opuścił klan: 27.09.2016
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 17.08.2014
Opuścił klan: 11.10.2015