Haluz33

clanlogo
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 30.11.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1559757103521
Ø Poziom8,799,869,949,87
Zwycięstwa826853,01%3561,40%5755,34%27252,21%
Porażki710545,55%2238,60%4543,69%24246,45%
Remisy2241,44%00,00%10,97%71,34%
Przetrwane bitwy471630,24%1628,07%2625,24%14928,60%
Zniszczone czołgi166821,07581,02980,954950,95
Zniszczonych/zgonów1,531,411,271,33
Wykryte pojazdy193961,24681,191211,177771,49
Zadane uszkodzenia1.754,632.267,822.126,041.876,31
Punkty zajęcia bazy52430,3450,09140,14590,11
Punkty obrony bazy54370,3510,0210,011290,25
Doświadczenie823,47970,84904,37862,19
WN71348,431391,821247,521210,99
WN81954,762152,341906,341849,95
Ogółem
Ilość bitew15597
Ø Poziom8,79
Zwycięstwa826853,01%
Porażki710545,55%
Remisy2241,44%
Przetrwane bitwy471630,24%
Zniszczone czołgi166821,07
Zniszczonych/zgonów1,53
Wykryte pojazdy193961,24
Zadane uszkodzenia1.754,63
Punkty zajęcia bazy52430,34
Punkty obrony bazy54370,35
Doświadczenie823,47
WN71348,43
WN81954,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew57
Ø Poziom9,86
Zwycięstwa3561,40%
Porażki2238,60%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1628,07%
Zniszczone czołgi581,02
Zniszczonych/zgonów1,41
Wykryte pojazdy681,19
Zadane uszkodzenia2.267,82
Punkty zajęcia bazy50,09
Punkty obrony bazy10,02
Doświadczenie970,84
WN71391,82
WN82152,34
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew103
Ø Poziom9,94
Zwycięstwa5755,34%
Porażki4543,69%
Remisy10,97%
Przetrwane bitwy2625,24%
Zniszczone czołgi980,95
Zniszczonych/zgonów1,27
Wykryte pojazdy1211,17
Zadane uszkodzenia2.126,04
Punkty zajęcia bazy140,14
Punkty obrony bazy10,01
Doświadczenie904,37
WN71247,52
WN81906,34
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew521
Ø Poziom9,87
Zwycięstwa27252,21%
Porażki24246,45%
Remisy71,34%
Przetrwane bitwy14928,60%
Zniszczone czołgi4950,95
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy7771,49
Zadane uszkodzenia1.876,31
Punkty zajęcia bazy590,11
Punkty obrony bazy1290,25
Doświadczenie862,19
WN71210,99
WN81849,95
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew19000
Zwycięstwa1473,68%00,00%00,00%00,00%
Porażki421,05%00,00%00,00%00,00%
Remisy15,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1263,16%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi251,3200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,570,000,000,00
Wykryte pojazdy120,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.542,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy201,0500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30,1600,0000,0000,00
Doświadczenie1.048,160,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew19
Zwycięstwa1473,68%
Porażki421,05%
Remisy15,26%
Przetrwane bitwy1263,16%
Zniszczone czołgi251,32
Zniszczonych/zgonów3,57
Wykryte pojazdy120,63
Zadane uszkodzenia2.542,47
Punkty zajęcia bazy201,05
Punkty obrony bazy30,16
Doświadczenie1.048,16
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa266,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki133,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi82,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów4,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.851,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie1.032,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa266,67%
Porażki133,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi82,67
Zniszczonych/zgonów4,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.851,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.032,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew468000
Zwycięstwa26255,98%00,00%00,00%00,00%
Porażki20343,38%00,00%00,00%00,00%
Remisy30,64%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy18539,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4460,9500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,580,000,000,00
Wykryte pojazdy4430,9500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.255,120,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2080,4400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5811,2400,0000,0000,00
Doświadczenie741,180,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew468
Zwycięstwa26255,98%
Porażki20343,38%
Remisy30,64%
Przetrwane bitwy18539,53%
Zniszczone czołgi4460,95
Zniszczonych/zgonów1,58
Wykryte pojazdy4430,95
Zadane uszkodzenia1.255,12
Punkty zajęcia bazy2080,44
Punkty obrony bazy5811,24
Doświadczenie741,18
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew205000
Zwycięstwa10953,17%00,00%00,00%00,00%
Porażki9646,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7938,54%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1920,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,520,000,000,00
Wykryte pojazdy940,4600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.971,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1260,6100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1410,6900,0000,0000,00
Doświadczenie752,900,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew205
Zwycięstwa10953,17%
Porażki9646,83%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy7938,54%
Zniszczone czołgi1920,94
Zniszczonych/zgonów1,52
Wykryte pojazdy940,46
Zadane uszkodzenia1.971,47
Punkty zajęcia bazy1260,61
Punkty obrony bazy1410,69
Doświadczenie752,90
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (168)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Progetto M35 mod. 46 81725,66919114153,64%2345,87
Progetto M40 mod. 65103041,8894270954,02%3151,27
LT-432 81077,0084569054,06%2371,83
Leopard 1102239,5779356052,68%1786,85
Strv 103B102434,1777655354,25%1766,70
Object 140102601,8888654750,82%2450,35
Char Futur 4 92107,9092942855,37%2088,27
Bat.-Châtillon 25 t102072,4277439547,85%1752,94
ELC EVEN 90 8629,7775237452,67%1212,22
AMX Chasseur de chars 81066,5278335051,71%1450,07
Bat.-Châtillon Bourrasque 81459,8888034754,47%1842,53
FV4005 Stage II101562,2063133248,49%1052,76
Panhard EBR 75 (FL 10) 81091,2378028852,08%2086,41
CAV mod. 71112553,6391521952,51%1917,43
T4991474,4792021855,05%2480,18
Grille 15101991,3169121451,40%1421,03
Object 261101400,2769821253,30%1150,87
Manticore101057,5774621146,45%1187,97
Ares 90102316,4887620251,98%1955,07
Ares 90 C112214,7587318549,19%1536,97
XM57 81606,9281518355,74%1541,64
Object 277102863,1490718154,14%2790,47
SU-130PM 81645,3482617956,42%1798,98
Stridsyxa 81642,6987816854,17%1818,37
T110E4101912,6073216749,70%1285,37
GSOR 1010 FB 81132,8774316455,49%1325,59
Rhm.-Borsig Waffenträger81664,4982815666,03%1748,53
FV4004 Conway91291,6461315339,87%984,96
Waffenträger auf Pz. IV92081,6383015158,28%1945,75
E 75 TS 81357,7581014650,00%1614,74
M48A5 Patton102422,6187714552,41%1956,83
ShPTK-TVP 100 81521,3279513952,52%1657,72
Leopard Prototyp A92007,1884913752,55%2014,78
Centurion Action X102066,7081813553,33%1685,46
Super Conqueror101853,7381612850,00%1362,12
Concept No. 5102349,1474512445,97%1671,62
Type 64 61268,7194112357,72%4892,90
AMX ELC 901 6619,1074812053,33%1968,71
E 50 Ausf. M101893,9676211951,26%1521,62
XM69 Hacker112448,3679911344,25%1549,29
Strv 103-092018,0974111248,21%1716,84
Rheinmetall Skorpion 81907,1586911251,79%2025,48
AMX Canon d'assaut 105 81487,1774711047,27%1595,82
T-34-85M 6972,8975610653,77%1664,18
XM551 Sheridan101350,0975010547,62%1598,05
E 5091972,0588110360,19%2092,82
T-103 81458,3677310250,98%1604,67
WZ-111 model 5A102275,098819959,60%2001,59
Rheinmetall Panzerwagen101446,358139946,46%1622,15
Charioteer8940,105269837,76%763,28
Indien-Panzer81180,117458955,06%1498,50
GSOR 3301 AVR FS9761,318318958,43%1231,81
Object 703 Version II 81519,909398256,10%1836,67
Cobra 92168,328317841,03%1882,54
UDES 0381449,806777448,65%1441,51
Bat.-Châtillon 25 t AP92414,929907458,11%3344,43
AMX 50 B102580,018587356,16%2304,77
GSOR 1006 Scheme 792104,078487050,00%2025,03
HWK 128995,148036947,83%1915,22
M446439,884716847,06%552,12
Ares 8591879,579456861,76%1875,49
T328989,156656640,91%911,18
M661092,917656456,25%1947,01
CS-63101843,767556250,00%1292,78
Panther II81502,958316256,45%2076,16
Executor112310,058436250,00%1644,73
Centurion Mk. 7/192171,589555957,63%2414,76
Caernarvon81908,8210215754,39%2714,89
Object 752 91662,399245756,14%1335,61
Škoda T 5093020,9311165666,07%3936,70
TVP T 50/51101878,437885651,79%1484,56
Conqueror93263,0712175666,07%4524,68
T-1092696,3210905666,07%3315,27
M41 Walker Bulldog8660,027935653,57%1217,62
Ikv 90 Typ B71200,027655563,64%2051,38
Vz. 60S Dravec 101901,757295337,74%948,05
T3092705,509215056,00%2865,87
T-5492498,9410444858,33%3291,19
AMX 13 9091984,799444755,32%3904,67
Bat.-Châtillon 12 t81536,789504555,56%4155,89
P.44 Pantera82339,8112034374,42%4480,09
M127703,986544358,14%838,12
Lorraine 155 mle. 518711,956404257,14%708,62
Crusader6334,205234139,02%767,70
Prototipo Standard B93601,3013514080,00%5039,45
Chi-To SP71137,236603943,59%1175,97
CS-52 LIS 81409,877913948,72%1659,67
T2971115,398853865,79%1531,78
Comet7902,136723836,84%1266,76
T1 Heavy5772,006223754,05%1560,58
Achilles6683,275043751,35%1099,72
VK 36.01 (H)61314,348933554,29%2822,92
AMX 50 10082160,178443531,43%2765,36
T376632,507363470,59%1915,48
leKpz Borkenkäfer111163,658903452,94%1158,80
GSR 3301 Setter7437,976203444,12%886,80
AMX 50 12092797,9710843268,75%3748,58
Nashorn61092,137073158,06%2083,87
Ares 7581733,6110263161,29%2429,63
Sturer Emil71109,236463060,00%1635,43
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6415,635283050,00%987,19
LHMTV8615,528712965,52%1248,95
WZ-111 model 1-492539,6410172860,71%2894,93
FSV Scheme A71317,718572850,00%2228,15
Black Rock 111840,787002733,33%896,19
T71 CMCD7913,729842556,00%2693,73
Tiger I71834,6311252479,17%2911,33
Cromwell61012,048052450,00%2448,96
VK 30.02 (D)71050,388532470,83%1747,77
FV601 Saladin81846,7810342378,26%2494,26
VK 30.02 (M)6802,736792240,91%1637,62
Gabler’s Destroyer 5570,327682250,00%2128,38
Strv 107-12112557,298512166,67%1678,17
Valentine AT4403,482882138,10%950,19
O-I6700,056732070,00%1347,18
Centurion Mk. I81201,957022040,00%1387,80
Staghound Mk. III6908,107192060,00%1866,30
Panther7864,167301957,89%1464,16
Challenger7882,846381957,89%1197,98
Spähpanzer SP I C71036,799391957,89%2447,28
Ikv 65 Alt II6964,005281833,33%1505,75
AMX 13 7571585,6710421855,56%4862,13
IS-382448,5911531758,82%4277,41
T6 Medium4495,413641741,18%1001,33
AS-XX 40 t111801,598521752,94%1274,09
Vz. 68 Squall 8652,636771675,00%1117,73
SU-100Y 6462,884531656,25%649,49
Kunze Panzer 91309,477251546,67%1186,28
Carro da Combattimento 45 t 101524,006391533,33%777,08
T28 Concept 7601,135751560,00%753,78
Cavalier5626,855311346,15%1446,67
AMX 12 t61123,759321266,67%4641,21
T2071790,559701145,45%3498,00
Valentine3213,002361050,00%599,96
Matilda4679,78579966,67%2380,08
Super Hellcat 7867,33610966,67%1162,24
Type 3 Chi-Nu5406,25378825,00%918,91
Pz.Kpfw. III Ausf. J4349,88375862,50%961,64
Pz.Kpfw. 5581535,131121875,00%1522,28
Type 1 Chi-He4378,00412650,00%1092,53
AT 25696,17532666,67%1574,74
Renault Otsu1527,60474560,00%2830,75
Leichttraktor1586,60514580,00%3983,91
Sav m/434413,40286520,00%1037,37
Pz.Kpfw. II Luchs4830,408735100,00%5050,80
Cruiser Mk. IV4820,20686560,00%3446,71
Pz.Kpfw. II Ausf. G3477,80392520,00%1805,44
AEC Armoured Car51329,8010975100,00%4232,93
T25/271444,2510594100,00%2433,00
StuG III Ausf. B4892,50604475,00%2663,58
IS-2 shielded 7983,50677450,00%1064,04
AMX 13 (FL 11) 5236,50451475,00%745,84
T78 61709,001306475,00%3817,03
T1 Cunningham1222,33314366,67%1653,70
P26/404592,0033930,00%1447,46
Type 97 Chi-Ha3492,00499366,67%2249,19
B.U.G.I.6778,67581333,33%1079,97
Cruiser Mk. II2802,508002100,00%6825,87
M40/M438438,507682100,00%426,19
Valentine II 4458,508042100,00%1928,15
Renault R35/FCM 36 2521,007872100,00%1326,76
Type 95 Ha-Go20,002221100,00%261,00
VK 16.02 Leopard51162,0012201100,00%6802,06
GSOR the TANK 9796,009441100,00%725,03
KV-1SA 50,008710,00%0,00
T-116 3342,0037710,00%1110,59
Pz.Sfl. IC 4280,0016810,00%529,50
M4A3(76)W Sherman 61233,0051010,00%2416,45

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 30.11.2020
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 30.11.2020
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 26.03.2020
Opuścił klan: 29.11.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.12.2019
Opuścił klan: 01.01.2020
Stopień: Rekrut
Dołączył: 02.01.2020
Opuścił klan: 17.03.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.12.2019
Opuścił klan: 17.12.2019