Hacked_Sight

clanlogo
Stopień: Rekruter
Dołączył: 30.08.2017

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy2828701661
Ø Poziom7,290,0010,0010,00
Zwycięstwa1692059,82%00,00%956,25%3963,93%
Porażki1105639,09%00,00%743,75%2134,43%
Remisy3111,10%00,00%00,00%11,64%
Przetrwane bitwy1147540,57%00,00%637,50%2540,98%
Zniszczone czołgi427191,5100,00241,501452,38
Zniszczonych/zgonów2,540,002,404,03
Wykryte pojazdy414371,4600,00301,881131,85
Zadane uszkodzenia1.933,270,004.316,564.881,92
Punkty zajęcia bazy153270,5400,0000,0080,13
Punkty obrony bazy564472,0000,0000,0000,00
Doświadczenie819,300,001.131,811.287,43
WN72125,860,002131,722746,77
WN83374,400,003878,145255,37
Ogółem
Bitwy28287
Ø Poziom7,29
Zwycięstwa1692059,82%
Porażki1105639,09%
Remisy3111,10%
Przetrwane bitwy1147540,57%
Zniszczone czołgi427191,51
Zniszczonych/zgonów2,54
Wykryte pojazdy414371,46
Zadane uszkodzenia1.933,27
Punkty zajęcia bazy153270,54
Punkty obrony bazy564472,00
Doświadczenie819,30
WN72125,86
WN83374,40
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy16
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa956,25%
Porażki743,75%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy637,50%
Zniszczone czołgi241,50
Zniszczonych/zgonów2,40
Wykryte pojazdy301,88
Zadane uszkodzenia4.316,56
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.131,81
WN72131,72
WN83878,14
Ostatnie 30 dni
Bitwy61
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa3963,93%
Porażki2134,43%
Remisy11,64%
Przetrwane bitwy2540,98%
Zniszczone czołgi1452,38
Zniszczonych/zgonów4,03
Wykryte pojazdy1131,85
Zadane uszkodzenia4.881,92
Punkty zajęcia bazy80,13
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie1.287,43
WN72746,77
WN85255,37
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy45000
Zwycięstwa2964,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki1533,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,22%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2555,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi360,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,800,000,000,00
Wykryte pojazdy681,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.973,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy120,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1052,3300,0000,0000,00
Doświadczenie806,690,000,000,00
Ogółem
Bitwy45
Zwycięstwa2964,44%
Porażki1533,33%
Remisy12,22%
Przetrwane bitwy2555,56%
Zniszczone czołgi360,80
Zniszczonych/zgonów1,80
Wykryte pojazdy681,51
Zadane uszkodzenia1.973,89
Punkty zajęcia bazy120,27
Punkty obrony bazy1052,33
Doświadczenie806,69
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy12000
Zwycięstwa758,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki541,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy650,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy231,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia993,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy262,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20,1700,0000,0000,00
Doświadczenie526,420,000,000,00
Ogółem
Bitwy12
Zwycięstwa758,33%
Porażki541,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy650,00%
Zniszczone czołgi70,58
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy231,92
Zadane uszkodzenia993,42
Punkty zajęcia bazy262,17
Punkty obrony bazy20,17
Doświadczenie526,42
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy43000
Zwycięstwa3069,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki1227,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2148,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi390,9100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,770,000,000,00
Wykryte pojazdy581,3500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.244,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy501,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1142,6500,0000,0000,00
Doświadczenie652,140,000,000,00
Ogółem
Bitwy43
Zwycięstwa3069,77%
Porażki1227,91%
Remisy12,33%
Przetrwane bitwy2148,84%
Zniszczone czołgi390,91
Zniszczonych/zgonów1,77
Wykryte pojazdy581,35
Zadane uszkodzenia1.244,79
Punkty zajęcia bazy501,16
Punkty obrony bazy1142,65
Doświadczenie652,14
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1319000
Zwycięstwa96473,09%00,00%00,00%00,00%
Porażki34626,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy90,68%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy77758,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11530,8700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,130,000,000,00
Wykryte pojazdy14491,1000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.339,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14491,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy53634,0700,0000,0000,00
Doświadczenie1.018,240,000,000,00
Ogółem
Bitwy1319
Zwycięstwa96473,09%
Porażki34626,23%
Remisy90,68%
Przetrwane bitwy77758,91%
Zniszczone czołgi11530,87
Zniszczonych/zgonów2,13
Wykryte pojazdy14491,10
Zadane uszkodzenia1.339,23
Punkty zajęcia bazy14491,10
Punkty obrony bazy53634,07
Doświadczenie1.018,24
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1836001
Zwycięstwa118464,49%00,00%00,00%00,00%
Porażki64435,08%00,00%00,00%1100,00%
Remisy80,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy84145,81%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi15320,8300,0000,0011,00
Zniszczonych/zgonów1,540,000,001,00
Wykryte pojazdy25231,3700,0000,0011,00
Zadane uszkodzenia945,570,000,00824,00
Punkty zajęcia bazy10560,5800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy28171,5300,0000,0000,00
Doświadczenie713,830,000,00201,00
Ogółem
Bitwy1836
Zwycięstwa118464,49%
Porażki64435,08%
Remisy80,44%
Przetrwane bitwy84145,81%
Zniszczone czołgi15320,83
Zniszczonych/zgonów1,54
Wykryte pojazdy25231,37
Zadane uszkodzenia945,57
Punkty zajęcia bazy10560,58
Punkty obrony bazy28171,53
Doświadczenie713,83
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi11,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia824,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie201,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy14000
Zwycięstwa642,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki857,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy642,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi120,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy120,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.864,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie509,140,000,000,00
Ogółem
Bitwy14
Zwycięstwa642,86%
Porażki857,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy642,86%
Zniszczone czołgi120,86
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy120,86
Zadane uszkodzenia1.864,79
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie509,14
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (231)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
VK 45.02 (P) Ausf. A81911,87736101456,71%2958,43
FCM 50 t 82152,87107297859,92%3708,04
IS-6 82235,78100985664,14%3412,54
Object 140103244,9190874555,03%3543,87
AMX 50 10082169,4977965057,23%3194,34
IS-382464,1396864063,13%3870,40
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5625,2443555455,05%2005,41
KV-15955,2559453061,70%2996,50
IS-7103044,7790252060,00%3267,80
E 50 Ausf. M103368,6197550157,29%3677,56
Bat.-Châtillon 25 t103368,8996642658,22%3716,16
Object 70493335,73103834261,70%3661,80
T-345793,1858933757,57%3054,82
T57 Heavy Tank103601,3896333464,67%3739,63
Spähpanzer Ru 25191561,0981732558,46%3095,53
T110E5103358,73102232465,12%3767,54
STB-1103340,0987331765,62%3699,66
T-5492972,97116331663,92%4552,17
VK 45.02 (P) Ausf. B91807,3755231250,00%1874,03
113103819,53105330959,22%4324,84
G.W. Panther71618,4046428856,25%2175,35
Tiger (P)71140,9552128654,55%1754,51
BDR G1 B5966,4455228557,89%2740,77
T-34-8561150,0773727560,73%3306,86
AMX 50 B103697,31107126665,79%4045,52
E 5093147,35108724863,71%4234,75
Bat.-Châtillon 25 t AP92649,79103924658,94%3764,27
Type T-345783,1959324264,46%3089,73
M26 Pershing82187,97110823561,28%4036,74
ISU-15282248,4585423454,70%2911,80
WZ-111 model 1-492837,06111223266,81%3579,21
Waffenträger auf Pz. IV92932,2486623161,47%3347,63
VK 30.01 (P)6775,0046522657,52%1615,83
Rhm.-Borsig Waffenträger82596,5886522456,25%3255,37
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4649,7376922261,71%4002,16
Hummel61211,9538822154,75%2070,41
Type 6192605,8599722156,11%3289,52
VK 16.02 Leopard5590,4358621957,53%2806,69
T-505334,3142121957,53%1390,91
AMX 13 9091244,5269520852,40%2265,27
AMX M4 mle. 4571556,6565020456,37%2674,06
IS71780,4665920164,18%3142,84
ARL 4461151,3846719856,06%2467,61
T6982186,9790719859,09%3852,48
59-166706,5365519654,08%2465,10
M10392755,4393619660,71%3692,70
T-1092725,94104019665,31%3375,87
Grille5682,6335618852,13%1696,27
IS-271767,8069718657,53%3032,28
A-204607,8270618561,08%3919,42
AMX 50 12092736,3799118256,59%3329,51
AMX 13 757928,1653318249,45%2172,08
T71 DA7908,2168418252,20%2091,36
M46 Patton93303,66123717068,82%4782,54
MT-256566,2660317057,65%1996,72
VK 28.016881,4169516760,48%3484,28
Grille 15103334,6476916567,27%3257,09
11082076,5291216455,49%3228,04
KV-8561249,6163416259,26%2682,33
Object 41682088,51103816161,49%3756,75
Strv m/42-57 Alt A.2 61401,6496715962,89%3550,12
SU-122-44 71762,0088515962,26%3029,98
T54E193105,05115915468,83%4108,97
Lorraine 40 t 82772,08124015458,44%4460,04
T216871,9383515257,89%3499,14
Type 5861135,3665415057,33%3150,63
AMX AC mle. 4671472,8449015051,33%2748,93
M48A5 Patton104239,51115414856,08%5007,63
E 7592872,27108714660,27%3602,31
WZ-12092761,27105214560,69%3683,08
WZ-13281267,8387314156,03%2556,02
Emil I83059,02138913968,35%5439,68
STA-182192,70107713960,43%4062,69
ARL V3961062,0738413850,00%2425,49
Super Conqueror104530,81124413863,04%5033,80
LTTB81626,9995113755,47%4359,22
TVP T 50/51103914,7899713351,13%3928,70
S35 CA5936,8150913360,15%2793,60
AMX ELC bis5703,3174913262,12%3833,84
Tortoise93256,96122912867,19%4128,18
Object 268103481,8793012665,87%3359,82
Type 64 61408,74110512570,40%4934,00
Panther II82225,31111612159,50%4057,93
Emil II93505,93126111665,52%4298,53
Maus104126,58114511662,07%4562,61
T-34-85 Rudy 61484,67105711561,74%3669,64
WZ-1317937,5984611455,26%2324,50
Aufklärungspanzer Panther7943,3558011354,87%2344,25
AMX 12 t6800,3952911160,36%2843,19
T26E5 Patriot 82140,06113011153,15%3080,49
M18 Hellcat61274,6375710762,62%3252,34
SU-15271836,9992010562,86%3179,99
Pz.Kpfw. III Ausf. J4605,2063410558,10%3689,99
WZ-111 model 5A104307,20116610460,58%4318,21
A-4471651,95102710468,27%3547,67
T-34-171723,36108110366,99%4015,09
T2972133,86115410064,00%3689,11
T3282272,8211349859,18%3758,50
T1 Cunningham1306,064689664,58%3141,12
T25/271553,879069567,37%2967,73
SU-10061244,628039462,77%3113,01
KV-1371656,2010569355,91%3800,03
Pz.Kpfw. 38 (t)3356,474329256,52%1652,86
Type 5 Chi-Ri71574,429889061,11%3305,56
M3 Lee4621,044078961,80%3610,30
T1 Heavy Tank5960,085748860,23%2865,10
Tiger II81852,269168756,32%2515,68
Somua SAu 404464,123778557,65%1636,76
M5 Stuart4396,076438357,83%2384,80
Tiger I71653,097908264,63%2714,73
T2071859,968998166,67%4215,99
E 25 71867,4211308171,60%3810,19
Matilda4636,585497759,74%2604,43
Wespe3198,011427642,11%554,00
M661213,198287357,53%2704,78
Sturer Emil71785,629077367,12%3226,89
121103283,429497261,11%3477,92
Škoda T 5093921,1013437166,20%5238,40
Panther71752,1311366867,65%3833,03
T-284585,795496866,18%2833,50
M5A1 Stuart4556,135206858,82%3187,00
M10 Wolverine5746,506276659,09%2161,19
Panzerjäger I2408,095576561,54%2457,44
A-4361077,258866561,54%3264,24
T6751148,549126366,67%4705,10
B14367,633466258,06%1615,25
T2 Medium Tank2322,005446154,10%2406,74
Cromwell61156,909416070,00%3438,68
KV-261168,658596060,00%2625,63
SU-855817,474365763,16%2667,80
M4 Sherman5717,706885373,58%2633,35
M2 Light Tank2481,837865362,26%3854,40
MS-11364,884515162,75%3615,40
StuG III Ausf. G5817,306205058,00%2501,60
Type 4 Chi-To61528,4111234660,87%4572,00
Marder 38T4562,254214459,09%1942,46
BT-73369,565894358,14%2704,63
M4A3E2 Sherman Jumbo61241,009364358,14%3431,01
Nashorn61260,608154259,52%2671,56
Waffenträger auf E 100103360,337794250,00%2883,79
KV-1S51107,629214266,67%3505,54
Type 3 Chi-Nu5922,348304158,54%4170,85
T-463392,664984156,10%2654,04
M75517,175324158,54%2355,06
Valentine AT3421,983384165,85%2144,51
VK 30.02 (M)61167,598394158,54%2824,30
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4465,184283860,53%1471,01
SU-263701,422703847,37%2413,02
SU-100M171989,0811003868,42%4407,79
SU-76M3470,164613756,76%1859,14
Leichttraktor1152,922493658,33%969,95
Churchill VII61291,899523658,33%3435,31
AT-12315,094003557,14%1625,03
AT 25783,597373461,76%2376,63
BT-7 artillery 3451,325623444,12%3243,78
Pz.Kpfw. I2219,064033256,25%1550,96
Type 2597 Chi-Ha3542,394213164,52%3356,68
Renault FT 75 BS2290,101652948,28%1966,06
Pz.Kpfw. II2104,141482958,62%472,58
Renault UE 573251,902262968,97%1075,39
AMX 404307,253752860,71%1932,99
Achilles61480,2610032762,96%4117,75
Hotchkiss H352351,855512673,08%2786,27
Crusader5737,467182665,38%2732,75
Churchill I5966,048472657,69%2985,66
Lorraine 39L AM3703,772822650,00%2958,25
T404636,235402680,77%2233,55
Vickers Medium Mk. I1256,584392454,17%1884,93
Sturmpanzer I Bison3127,921222454,17%331,93
Pz.Kpfw. III Ausf. E3321,884312458,33%1857,11
M24 Chaffee51058,267912365,22%5623,29
T-602393,095572356,52%3321,29
Vickers Medium Mk. III3474,954772259,09%2495,68
Pz.Kpfw. II Luchs4386,674962180,95%1847,57
T3 HMC2325,193952161,90%2077,69
Marder II3469,764652171,43%2186,08
Pz.Sfl. IVc5968,678022180,95%3219,05
Vickers Medium Mk. II2212,502762040,00%1060,79
AMX 383208,302192050,00%1010,45
AT 861119,908802060,00%2816,61
Archer5953,907882070,00%3528,45
Cruiser Mk. III2302,953631973,68%2172,17
D23332,444211872,22%2049,15
M2 Medium Tank3412,833181844,44%2247,86
SU-85B4917,948831877,78%4061,26
Pz.Kpfw. I Ausf. C3435,945421872,22%3128,08
Škoda T 245741,716291758,82%2391,36
VK 30.01 (H)51026,358441782,35%2862,04
Universal Carrier 2-pdr2340,592961764,71%2025,49
Durchbruchswagen 24707,597011758,82%3147,55
BT-22332,003641668,75%2716,14
Vickers Mk. E Type B2340,814141668,75%2659,36
D12255,203991560,00%1727,83
M8A14701,137391560,00%3060,97
Alecto4718,367691464,29%3223,61
Cromwell B 61455,3112341376,92%4152,14
SU-182360,751701241,67%2528,71
Valentine4734,506701258,33%3903,16
Covenanter4614,586681266,67%3588,00
AMX 50 Foch B103294,929651266,67%2692,40
Churchill III 5988,0010621258,33%2975,37
ST vz. 394714,185641163,64%3741,90
M4A3E8 Sherman61342,4511231172,73%3526,29
Black Prince71563,9011711080,00%3123,67
T-262337,505641080,00%2806,51
T56 GMC3468,606091060,00%2347,98
Pz.Kpfw. II Ausf. G3273,203171060,00%1549,64
T-127 3664,808961070,00%4399,00
Tetrarch 2519,207401070,00%4729,93
T1E6 2230,11335966,67%1798,71
Renault FT AC2327,88228862,50%1532,99
ISU-122S 72028,631111875,00%4253,20
LTP 3354,14447742,86%2155,50
Pz.Kpfw. 35 (t)281,83114666,67%399,30
FV215b 103064,67984666,67%3716,38
G.W. Tiger91049,67572666,67%929,49
T2 Light Tank 2415,00695666,67%3276,40
Renault FT172,00114520,00%186,51
Renault Otsu1396,20753540,00%4599,41
AMX 50 Foch (155) 103913,401104560,00%4204,97
Type 5 Ke-Ho4814,259564100,00%4917,78
AMX AC mle. 4881575,50912475,00%2324,21
T 55A 94324,2516344100,00%7956,86
T7 Combat Car 2231,00536333,33%1484,36
T28 Concept 71993,339813100,00%3542,50
M3 Stuart3659,507372100,00%6300,10
Renault NC-311269,004682100,00%1714,99
Cruiser Mk. II31505,0011851100,00%14766,37
TOG II* 61764,0010131100,00%5460,64
T-34-85M 63994,0023211100,00%14106,92
StuG IV 5885,003431100,00%2066,96

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekruter
Dołączył: 30.08.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.09.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 18.08.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.09.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.05.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.03.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.09.2015
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.12.2014
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.07.2014
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 11.10.2015
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.01.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.08.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.01.2014
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.01.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.06.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekruter
Dołączył: 28.06.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.07.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.08.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.10.2016
Opuścił klan: 26.06.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.03.2016
Opuścił klan: 12.04.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.12.2015
Opuścił klan: 11.01.2016
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 09.08.2015
Opuścił klan: 03.09.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.07.2015
Opuścił klan: 26.07.2015
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 19.06.2015
Opuścił klan: 08.07.2015
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć