Hacked_Sight

clanlogo
Stopień: Rekruter
Dołączył: 30.08.2017

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy28191000
Ø Poziom7,280,000,000,00
Zwycięstwa1685859,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki1102339,10%00,00%00,00%00,00%
Remisy3101,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1143640,57%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi424971,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,540,000,000,00
Wykryte pojazdy412521,4600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.923,620,000,000,00
Punkty zajęcia bazy152660,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy564472,0000,0000,0000,00
Doświadczenie817,880,000,000,00
WN72122,310,000,000,00
WN83362,100,000,000,00
Ogółem
Bitwy28191
Ø Poziom7,28
Zwycięstwa1685859,80%
Porażki1102339,10%
Remisy3101,10%
Przetrwane bitwy1143640,57%
Zniszczone czołgi424971,51
Zniszczonych/zgonów2,54
Wykryte pojazdy412521,46
Zadane uszkodzenia1.923,62
Punkty zajęcia bazy152660,54
Punkty obrony bazy564472,00
Doświadczenie817,88
WN72122,31
WN83362,10
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy45000
Zwycięstwa2964,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki1533,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,22%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2555,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi360,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,800,000,000,00
Wykryte pojazdy681,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.973,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy120,2700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1052,3300,0000,0000,00
Doświadczenie806,690,000,000,00
Ogółem
Bitwy45
Zwycięstwa2964,44%
Porażki1533,33%
Remisy12,22%
Przetrwane bitwy2555,56%
Zniszczone czołgi360,80
Zniszczonych/zgonów1,80
Wykryte pojazdy681,51
Zadane uszkodzenia1.973,89
Punkty zajęcia bazy120,27
Punkty obrony bazy1052,33
Doświadczenie806,69
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy12000
Zwycięstwa758,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki541,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy650,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi70,5800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy231,9200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia993,420,000,000,00
Punkty zajęcia bazy262,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20,1700,0000,0000,00
Doświadczenie526,420,000,000,00
Ogółem
Bitwy12
Zwycięstwa758,33%
Porażki541,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy650,00%
Zniszczone czołgi70,58
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy231,92
Zadane uszkodzenia993,42
Punkty zajęcia bazy262,17
Punkty obrony bazy20,17
Doświadczenie526,42
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy43000
Zwycięstwa3069,77%00,00%00,00%00,00%
Porażki1227,91%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2148,84%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi390,9100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,770,000,000,00
Wykryte pojazdy581,3500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.244,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy501,1600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1142,6500,0000,0000,00
Doświadczenie652,140,000,000,00
Ogółem
Bitwy43
Zwycięstwa3069,77%
Porażki1227,91%
Remisy12,33%
Przetrwane bitwy2148,84%
Zniszczone czołgi390,91
Zniszczonych/zgonów1,77
Wykryte pojazdy581,35
Zadane uszkodzenia1.244,79
Punkty zajęcia bazy501,16
Punkty obrony bazy1142,65
Doświadczenie652,14
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1319000
Zwycięstwa96473,09%00,00%00,00%00,00%
Porażki34626,23%00,00%00,00%00,00%
Remisy90,68%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy77758,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11530,8700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,130,000,000,00
Wykryte pojazdy14491,1000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.339,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14491,1000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy53634,0700,0000,0000,00
Doświadczenie1.018,240,000,000,00
Ogółem
Bitwy1319
Zwycięstwa96473,09%
Porażki34626,23%
Remisy90,68%
Przetrwane bitwy77758,91%
Zniszczone czołgi11530,87
Zniszczonych/zgonów2,13
Wykryte pojazdy14491,10
Zadane uszkodzenia1.339,23
Punkty zajęcia bazy14491,10
Punkty obrony bazy53634,07
Doświadczenie1.018,24
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1834000
Zwycięstwa118364,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki64335,06%00,00%00,00%00,00%
Remisy80,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy84145,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi15300,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,540,000,000,00
Wykryte pojazdy25211,3700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia945,930,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10560,5800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy28171,5400,0000,0000,00
Doświadczenie714,310,000,000,00
Ogółem
Bitwy1834
Zwycięstwa118364,50%
Porażki64335,06%
Remisy80,44%
Przetrwane bitwy84145,86%
Zniszczone czołgi15300,83
Zniszczonych/zgonów1,54
Wykryte pojazdy25211,37
Zadane uszkodzenia945,93
Punkty zajęcia bazy10560,58
Punkty obrony bazy28171,54
Doświadczenie714,31
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy14000
Zwycięstwa642,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki857,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy642,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi120,8600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,500,000,000,00
Wykryte pojazdy120,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.864,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie509,140,000,000,00
Ogółem
Bitwy14
Zwycięstwa642,86%
Porażki857,14%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy642,86%
Zniszczone czołgi120,86
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy120,86
Zadane uszkodzenia1.864,79
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie509,14
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (231)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
VK 45.02 (P) Ausf. A81911,87736101456,71%2958,35
FCM 50 t 82152,87107297859,92%3705,53
IS-6 82235,78100985664,14%3411,36
Object 140103244,9190874555,03%3537,92
AMX 50 10082169,4977965057,23%3180,34
IS-382464,1396864063,13%3867,56
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5625,2443555455,05%2005,29
KV-15955,2559453061,70%2986,34
IS-7103044,7790252060,00%3277,03
E 50 Ausf. M103368,6197550157,29%3660,09
Bat.-Châtillon 25 t103368,8996642658,22%3712,46
Object 70493335,73103834261,70%3660,56
T-345793,1858933757,57%3050,79
T57 Heavy Tank103601,3896333464,67%3729,90
Spähpanzer Ru 25191561,0981732558,46%3093,99
T110E5103358,73102232465,12%3763,72
STB-1103340,0987331765,62%3695,65
T-5492972,97116331663,92%4553,11
VK 45.02 (P) Ausf. B91807,3755231250,00%1864,89
113103819,53105330959,22%4317,49
G.W. Panther71618,4046428856,25%2175,81
Tiger (P)71140,9552128654,55%1753,38
BDR G1 B5966,4455228557,89%2742,73
T-34-8561150,0773727560,73%3307,40
AMX 50 B103697,31107126665,79%4046,99
E 5093147,35108724863,71%4234,26
Bat.-Châtillon 25 t AP92649,79103924658,94%3765,20
Type T-345783,1959324264,46%3090,00
M26 Pershing82187,97110823561,28%4033,42
ISU-15282248,4585423454,70%2918,04
WZ-111 model 1-492837,06111223266,81%3579,30
Waffenträger auf Pz. IV92932,2486623161,47%3347,20
VK 30.01 (P)6775,0046522657,52%1615,35
Rhm.-Borsig Waffenträger82596,5886522456,25%3248,23
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4649,7376922261,71%4006,89
Hummel61211,9538822154,75%2070,95
Type 6192605,8599722156,11%3292,27
VK 16.02 Leopard5590,4358621957,53%2820,24
T-505334,3142121957,53%1379,85
AMX 13 9091244,5269520852,40%2267,40
AMX M4 mle. 4571556,6565020456,37%2686,76
IS71780,4665920164,18%3142,30
ARL 4461151,3846719856,06%2469,50
T6982186,9790719859,09%3853,67
59-166706,5365519654,08%2461,87
M10392755,4393619660,71%3693,38
T-1092725,94104019665,31%3376,33
Grille5682,6335618852,13%1701,63
IS-271767,8069718657,53%3030,62
A-204607,8270618561,08%3924,28
AMX 50 12092736,3799118256,59%3331,66
AMX 13 757928,1653318249,45%2176,34
T71 DA7908,2168418252,20%2103,02
M46 Patton93303,66123717068,82%4786,53
MT-256566,2660317057,65%1996,24
VK 28.016881,4169516760,48%3483,53
Grille 15103334,6476916567,27%3248,84
11082076,5291216455,49%3227,31
KV-8561249,6163416259,26%2683,16
Object 41682088,51103816161,49%3754,07
Strv m/42-57 Alt A.2 61401,6496715962,89%3536,51
SU-122-44 71762,0088515962,26%3027,25
T54E193105,05115915468,83%4109,14
Lorraine 40 t 82772,08124015458,44%4436,98
T216871,9383515257,89%3505,50
Type 5861135,3665415057,33%3152,21
AMX AC mle. 4671472,8449015051,33%2749,76
M48A5 Patton104239,51115414856,08%4979,05
E 7592872,27108714660,27%3620,70
WZ-12092761,27105214560,69%3685,51
WZ-13281267,8387314156,03%2547,41
Emil I83059,02138913968,35%5389,61
STA-182192,70107713960,43%4062,88
ARL V3961062,0738413850,00%2436,69
Super Conqueror104530,81124413863,04%5027,70
LTTB81626,9995113755,47%4354,68
S35 CA5936,8150913360,15%2794,09
AMX ELC bis5703,3174913262,12%3809,08
Tortoise93256,96122912867,19%4132,60
Object 268103481,8793012665,87%3362,01
Type 64 61408,74110512570,40%4923,94
Panther II82225,31111612159,50%4063,85
Emil II93505,93126111665,52%4268,05
Maus104126,58114511662,07%4525,96
T-34-85 Rudy 61484,67105711561,74%3658,78
WZ-1317937,5984611455,26%2317,87
Aufklärungspanzer Panther7943,3558011354,87%2344,79
AMX 12 t6800,3952911160,36%2849,02
T26E5 Patriot 82140,06113011153,15%3071,51
M18 Hellcat61274,6375710762,62%3253,21
SU-15271836,9992010562,86%3181,64
Pz.Kpfw. III Ausf. J4605,2063410558,10%3690,26
A-4471651,95102710468,27%3545,98
T-34-171723,36108110366,99%4015,18
T2972133,86115410064,00%3686,82
TVP T 50/51103681,709449845,92%3571,08
T3282272,8211349859,18%3761,75
T1 Cunningham1306,064689664,58%3144,02
T25/271553,879069567,37%2969,50
SU-10061244,628039462,77%3125,14
KV-1371656,2010569355,91%3816,46
Pz.Kpfw. 38 (t)3356,474329256,52%1664,84
Type 5 Chi-Ri71574,429889061,11%3306,92
M3 Lee4621,044078961,80%3626,37
T1 Heavy Tank5960,085748860,23%2875,78
Tiger II81852,269168756,32%2516,40
Somua SAu 404464,123778557,65%1637,01
M5 Stuart4396,076438357,83%2382,84
Tiger I71653,097908264,63%2714,30
T2071859,968998166,67%4212,62
E 25 71867,4211308171,60%3825,03
Matilda4636,585497759,74%2597,19
Wespe3198,011427642,11%554,08
M661213,198287357,53%2704,68
Sturer Emil71785,629077367,12%3228,30
121103283,429497261,11%3478,08
Škoda T 5093921,1013437166,20%5227,16
Panther71752,1311366867,65%3825,59
T-284585,795496866,18%2834,05
M5A1 Stuart4556,135206858,82%3187,83
M10 Wolverine5746,506276659,09%2161,17
Panzerjäger I2408,095576561,54%2457,43
A-4361077,258866561,54%3266,34
T6751148,549126366,67%4697,03
B14367,633466258,06%1615,13
T2 Medium Tank2322,005446154,10%2407,57
Cromwell61156,909416070,00%3433,74
KV-261168,658596060,00%2616,29
SU-855817,474365763,16%2668,78
M4 Sherman5717,706885373,58%2630,07
M2 Light Tank2481,837865362,26%3854,78
MS-11364,884515162,75%3615,68
StuG III Ausf. G5817,306205058,00%2501,88
Type 4 Chi-To61528,4111234660,87%4574,21
Marder 38T4562,254214459,09%1942,90
BT-73369,565894358,14%2705,36
WZ-111 model 5A103491,919934355,81%3020,07
M4A3E2 Sherman Jumbo61241,009364358,14%3429,34
Nashorn61260,608154259,52%2672,33
Waffenträger auf E 100103360,337794250,00%2888,32
KV-1S51107,629214266,67%3504,08
Type 3 Chi-Nu5922,348304158,54%4171,59
T-463392,664984156,10%2658,34
M75517,175324158,54%2357,01
Valentine AT3421,983384165,85%2145,29
VK 30.02 (M)61167,598394158,54%2824,55
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4465,184283860,53%1470,91
SU-263701,422703847,37%2412,01
SU-100M171989,0811003868,42%4413,06
SU-76M3470,164613756,76%1859,58
Leichttraktor1152,922493658,33%969,93
Churchill VII61291,899523658,33%3435,84
AT-12315,094003557,14%1625,48
AT 25783,597373461,76%2377,36
BT-7 artillery 3451,325623444,12%3259,87
Pz.Kpfw. I2219,064033256,25%1548,40
Type 2597 Chi-Ha3542,394213164,52%3360,75
Renault FT 75 BS2290,101652948,28%1968,28
Pz.Kpfw. II2104,141482958,62%472,69
Renault UE 573251,902262968,97%1075,95
AMX 404307,253752860,71%1936,15
Achilles61480,2610032762,96%4111,02
Hotchkiss H352351,855512673,08%2782,62
Crusader5737,467182665,38%2733,91
Churchill I5966,048472657,69%2986,53
Lorraine 39L AM3703,772822650,00%2957,47
T404636,235402680,77%2236,31
Vickers Medium Mk. I1256,584392454,17%1886,63
Sturmpanzer I Bison3127,921222454,17%332,40
Pz.Kpfw. III Ausf. E3321,884312458,33%1857,54
M24 Chaffee51058,267912365,22%5668,41
T-602393,095572356,52%3336,08
Vickers Medium Mk. III3474,954772259,09%2505,22
Pz.Kpfw. II Luchs4386,674962180,95%1848,70
T3 HMC2325,193952161,90%2077,93
Marder II3469,764652171,43%2188,34
Pz.Sfl. IVc5968,678022180,95%3232,31
Vickers Medium Mk. II2212,502762040,00%1062,46
AMX 383208,302192050,00%1010,02
AT 861119,908802060,00%2817,32
Archer5953,907882070,00%3530,22
Cruiser Mk. III2302,953631973,68%2172,81
D23332,444211872,22%2051,24
M2 Medium Tank3412,833181844,44%2251,21
SU-85B4917,948831877,78%4060,78
Pz.Kpfw. I Ausf. C3435,945421872,22%3134,96
Škoda T 245741,716291758,82%2391,26
VK 30.01 (H)51026,358441782,35%2863,43
Universal Carrier 2-pdr2340,592961764,71%2025,44
Durchbruchswagen 24707,597011758,82%3152,91
BT-22332,003641668,75%2715,67
Vickers Mk. E Type B2340,814141668,75%2660,35
D12255,203991560,00%1728,78
M8A14701,137391560,00%3062,38
Alecto4718,367691464,29%3223,99
Cromwell B 61455,3112341376,92%4146,70
SU-182360,751701241,67%2527,18
Valentine4734,506701258,33%3902,60
Covenanter4614,586681266,67%3588,95
AMX 50 Foch B103294,929651266,67%2678,79
Churchill III 5988,0010621258,33%2973,72
ST vz. 394714,185641163,64%3744,65
M4A3E8 Sherman61342,4511231172,73%3524,96
Black Prince71563,9011711080,00%3124,88
T-262337,505641080,00%2804,89
T56 GMC3468,606091060,00%2348,20
Pz.Kpfw. II Ausf. G3273,203171060,00%1550,19
T-127 3664,808961070,00%4396,25
Tetrarch 2519,207401070,00%4728,97
T1E6 2230,11335966,67%1807,73
Renault FT AC2327,88228862,50%1534,53
ISU-122S 72028,631111875,00%4247,59
LTP 3354,14447742,86%2155,41
Pz.Kpfw. 35 (t)281,83114666,67%399,36
FV215b 103064,67984666,67%3713,92
G.W. Tiger91049,67572666,67%931,23
T2 Light Tank 2415,00695666,67%3286,88
Renault FT172,00114520,00%186,41
Renault Otsu1396,20753540,00%4601,25
AMX 50 Foch (155) 103913,401104560,00%4205,12
Type 5 Ke-Ho4814,259564100,00%4918,51
AMX AC mle. 4881575,50912475,00%2325,97
T 55A 94324,2516344100,00%8177,74
T7 Combat Car 2231,00536333,33%1485,17
T28 Concept 71993,339813100,00%3535,12
M3 Stuart3659,507372100,00%6316,11
Renault NC-311269,004682100,00%1715,15
Cruiser Mk. II31505,0011851100,00%14775,96
TOG II* 61764,0010131100,00%5459,90
T-34-85M 63994,0023211100,00%14124,75
StuG IV 5885,003431100,00%2067,35

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekruter
Dołączył: 30.08.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.09.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Oficer grupy bojowej
Dołączył: 18.08.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.09.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.05.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.03.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.09.2015
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.12.2014
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.07.2014
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 11.10.2015
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 13.01.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.08.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.01.2014
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.01.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 23.06.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekruter
Dołączył: 28.06.2017
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.07.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Rekrut
Dołączył: 06.08.2016
Opuścił klan: 27.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.10.2016
Opuścił klan: 26.06.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.03.2016
Opuścił klan: 12.04.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.12.2015
Opuścił klan: 11.01.2016
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 09.08.2015
Opuścił klan: 03.09.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.07.2015
Opuścił klan: 26.07.2015
Stopień: Kwatermistrz
Dołączył: 19.06.2015
Opuścił klan: 08.07.2015
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć