H311fi5h

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 23.12.2015

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy41405000
Ø Poziom7,910,000,000,00
Zwycięstwa2652964,07%00,00%00,00%00,00%
Porażki1435034,66%00,00%00,00%00,00%
Remisy5261,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1922146,42%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi690161,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,110,000,000,00
Wykryte pojazdy551351,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.040,730,000,000,00
Punkty zajęcia bazy360820,8700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy615091,4900,0000,0000,00
Doświadczenie957,580,000,000,00
WN72097,750,000,000,00
WN83315,170,000,000,00
Ogółem
Bitwy41405
Ø Poziom7,91
Zwycięstwa2652964,07%
Porażki1435034,66%
Remisy5261,27%
Przetrwane bitwy1922146,42%
Zniszczone czołgi690161,67
Zniszczonych/zgonów3,11
Wykryte pojazdy551351,33
Zadane uszkodzenia2.040,73
Punkty zajęcia bazy360820,87
Punkty obrony bazy615091,49
Doświadczenie957,58
WN72097,75
WN83315,17
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy547000
Zwycięstwa42176,97%00,00%00,00%00,00%
Porażki10218,65%00,00%00,00%00,00%
Remisy244,39%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy28251,55%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5010,9200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,890,000,000,00
Wykryte pojazdy5951,0900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.871,610,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6261,1400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5461,0000,0000,0000,00
Doświadczenie1.024,370,000,000,00
Ogółem
Bitwy547
Zwycięstwa42176,97%
Porażki10218,65%
Remisy244,39%
Przetrwane bitwy28251,55%
Zniszczone czołgi5010,92
Zniszczonych/zgonów1,89
Wykryte pojazdy5951,09
Zadane uszkodzenia1.871,61
Punkty zajęcia bazy6261,14
Punkty obrony bazy5461,00
Doświadczenie1.024,37
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy379000
Zwycięstwa31182,06%00,00%00,00%00,00%
Porażki6216,36%00,00%00,00%00,00%
Remisy61,58%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy21356,20%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3720,9800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,240,000,000,00
Wykryte pojazdy4401,1600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.253,900,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5291,4000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4541,2000,0000,0000,00
Doświadczenie981,640,000,000,00
Ogółem
Bitwy379
Zwycięstwa31182,06%
Porażki6216,36%
Remisy61,58%
Przetrwane bitwy21356,20%
Zniszczone czołgi3720,98
Zniszczonych/zgonów2,24
Wykryte pojazdy4401,16
Zadane uszkodzenia1.253,90
Punkty zajęcia bazy5291,40
Punkty obrony bazy4541,20
Doświadczenie981,64
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy138000
Zwycięstwa11281,16%00,00%00,00%00,00%
Porażki1712,32%00,00%00,00%00,00%
Remisy96,52%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8158,70%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1020,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,790,000,000,00
Wykryte pojazdy1851,3400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia580,310,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1611,1700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1340,9700,0000,0000,00
Doświadczenie695,030,000,000,00
Ogółem
Bitwy138
Zwycięstwa11281,16%
Porażki1712,32%
Remisy96,52%
Przetrwane bitwy8158,70%
Zniszczone czołgi1020,74
Zniszczonych/zgonów1,79
Wykryte pojazdy1851,34
Zadane uszkodzenia580,31
Punkty zajęcia bazy1611,17
Punkty obrony bazy1340,97
Doświadczenie695,03
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy980000
Zwycięstwa79380,92%00,00%00,00%00,00%
Porażki17017,35%00,00%00,00%00,00%
Remisy171,73%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy57858,98%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi9861,0100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,450,000,000,00
Wykryte pojazdy8250,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia986,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14261,4600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7070,7200,0000,0000,00
Doświadczenie802,120,000,000,00
Ogółem
Bitwy980
Zwycięstwa79380,92%
Porażki17017,35%
Remisy171,73%
Przetrwane bitwy57858,98%
Zniszczone czołgi9861,01
Zniszczonych/zgonów2,45
Wykryte pojazdy8250,84
Zadane uszkodzenia986,75
Punkty zajęcia bazy14261,46
Punkty obrony bazy7070,72
Doświadczenie802,12
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy1212000
Zwycięstwa101083,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki18815,51%00,00%00,00%00,00%
Remisy141,16%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy80266,17%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi12581,0400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów3,070,000,000,00
Wykryte pojazdy14641,2100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.212,720,000,000,00
Punkty zajęcia bazy14361,1800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy58234,8000,0000,0000,00
Doświadczenie975,870,000,000,00
Ogółem
Bitwy1212
Zwycięstwa101083,33%
Porażki18815,51%
Remisy141,16%
Przetrwane bitwy80266,17%
Zniszczone czołgi12581,04
Zniszczonych/zgonów3,07
Wykryte pojazdy14641,21
Zadane uszkodzenia1.212,72
Punkty zajęcia bazy14361,18
Punkty obrony bazy58234,80
Doświadczenie975,87
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy5966000
Zwycięstwa525388,05%00,00%00,00%00,00%
Porażki67811,36%00,00%00,00%00,00%
Remisy350,59%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy374162,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi61541,0300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,770,000,000,00
Wykryte pojazdy77151,2900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.459,480,000,000,00
Punkty zajęcia bazy51480,8600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy89981,5100,0000,0000,00
Doświadczenie997,040,000,000,00
Ogółem
Bitwy5966
Zwycięstwa525388,05%
Porażki67811,36%
Remisy350,59%
Przetrwane bitwy374162,71%
Zniszczone czołgi61541,03
Zniszczonych/zgonów2,77
Wykryte pojazdy77151,29
Zadane uszkodzenia1.459,48
Punkty zajęcia bazy51480,86
Punkty obrony bazy89981,51
Doświadczenie997,04
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Bitwy290000
Zwycięstwa20771,38%00,00%00,00%00,00%
Porażki8228,28%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,34%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12643,45%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2290,7900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,400,000,000,00
Wykryte pojazdy3601,2400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.720,820,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2981,0300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1960,6800,0000,0000,00
Doświadczenie700,230,000,000,00
Ogółem
Bitwy290
Zwycięstwa20771,38%
Porażki8228,28%
Remisy10,34%
Przetrwane bitwy12643,45%
Zniszczone czołgi2290,79
Zniszczonych/zgonów1,40
Wykryte pojazdy3601,24
Zadane uszkodzenia1.720,82
Punkty zajęcia bazy2981,03
Punkty obrony bazy1960,68
Doświadczenie700,23
Ostatnie 24 godziny
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Bitwy0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (351)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ XPBitwyZwycięstwaWN8
T34 81739,91851107258,68%2608,70
M18 Hellcat61349,8294291369,66%3891,35
T110E5102991,56104684666,78%3367,91
T-5492824,13124671072,68%4449,96
Bat.-Châtillon 25 t102758,65103161068,36%3253,31
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81977,38101958960,27%3242,03
KV-8561009,5370458066,21%2252,41
Conqueror92739,75108656765,26%3583,17
IS-7102837,81103256668,20%3260,65
Comet71686,75111256061,43%4117,85
T-62A103025,97107954566,61%3807,59
E 50 Ausf. M103149,09103150763,91%3727,55
T57 Heavy Tank103294,96104150366,60%3317,65
IS-381924,24107250172,65%2906,80
Churchill III 5675,3976549357,61%1918,83
T3281895,63107745472,03%3016,34
T110E3103553,20105145169,40%3421,68
FV215b 103238,51106044667,26%3702,83
KV-15964,6078844665,25%3130,60
AMX 13 9091671,03104542663,15%3711,72
Centurion Action X102966,0198641959,90%3354,79
Centurion Mk. 7/192640,60104941760,67%3595,17
T26E4 SuperPershing 81783,11105741462,08%2981,08
AMX 50 10082110,38108341067,07%3263,81
T-1092478,77101540361,79%3329,98
E 25 71822,33114139770,03%4131,10
E 100103302,74100739164,96%3437,39
AMX 50 B103159,98102238068,42%3456,98
M46 Patton92865,29118137567,73%4036,78
T-54 ltwt.91843,45112237565,87%3946,57
113103061,15104937267,20%3489,56
Jagdpanzer E 100103132,7191237163,61%2978,03
Spähpanzer Ru 25191761,12108135664,33%3989,08
E 7592770,61115134767,44%3919,35
T4991809,39108933265,66%3933,45
Tiger I71838,28108133061,52%3566,21
T6981966,65106131465,92%3456,89
E 5092949,32115830462,83%4094,98
M26 Pershing81960,44109729066,55%3780,99
FCM 50 t 82038,40116429066,55%3714,03
T2971834,86110128668,53%3346,11
Leopard 1102904,2499428663,64%3411,92
M60 102837,7792428656,29%2796,02
T71 DA71152,5499127465,69%3289,87
Waffenträger auf E 100103323,3189426556,98%3082,89
M10392238,9391626056,92%2851,76
T110E4103532,54101325366,40%3494,88
Object 140103031,81106725262,70%3612,76
T9592286,3887724859,27%2130,59
Jagdtiger92885,83107824767,21%3314,51
WZ-13281436,0897523857,14%3439,63
Object 430 Version II92677,42117723767,93%3981,68
Object 41682253,67116923569,79%4390,63
M36 Jackson6954,0150623453,85%1970,48
Waffenträger auf Pz. IV92998,79111022870,18%3539,04
ST-I92785,04118922572,44%3744,05
M41 Walker Bulldog81594,70113722259,91%4546,86
IS-6 82227,51113622069,09%3540,16
M24 Chaffee5946,39101722059,09%4953,05
SU-122-44 71770,0398222065,45%3083,88
T25 AT71157,4647921156,40%1828,90
M4A3E8 Sherman6982,2473920759,42%2654,42
M4 Sherman5745,3762220166,17%2806,51
TOG II* 61056,0483319969,85%2432,12
WZ-111 model 1-492724,86112019863,64%3588,66
T54E192735,57105519160,21%3574,81
M48A5 Patton102907,36102619067,37%3227,98
VK 45.02 (P) Ausf. B92433,02107418770,05%3112,94
Leopard Prototyp A92385,55101718764,71%3384,64
Maus102927,9797018160,22%3205,06
Rhm.-Borsig Waffenträger82542,05111318162,98%3636,14
121102872,5697818063,33%3165,16
Škoda T 5092701,22113717469,54%3299,54
Object 70493208,96108617263,37%3455,71
KV-261071,4375317255,81%2285,04
AMX 50 12092607,62102716564,24%3379,53
T3092612,20103316466,46%2949,59
ISU-15282383,1293516358,28%3409,18
LTTB81579,34113615763,69%4545,43
IS-4103087,28101215665,38%3378,63
STB-1103072,63107315369,28%3658,42
Panther II81889,86103915363,40%3427,34
M53/M5591795,4574415252,63%2034,24
T3761390,77115715271,05%6761,48
IS71538,8188415159,60%2818,96
VK 16.02 Leopard5230,5139314652,74%747,64
Pz.Kpfw. II Luchs4340,0161214660,96%1667,02
Caernarvon81887,2799914265,49%2771,49
Jagdpanther II82475,49109714266,90%3554,85
AMX 30 1er prototype92607,00111214072,86%3543,00
WZ-13171169,6095513956,12%2867,85
Strv 103-092579,21103013861,59%2819,33
A-4361178,0498113666,91%3861,57
Bat.-Châtillon 25 t AP92213,94101313359,40%3009,81
T-284455,6839513256,06%1863,47
T2881925,8877713253,03%2461,91
T-15061331,3698213271,21%3388,19
Centurion Mk. I81671,7695913166,41%3097,85
VK 72.01 (K) 102910,9897813165,65%2630,87
TVP T 50/51103239,94100912663,49%3443,59
M41 HMC51295,8160412350,41%2327,33
S-5171633,0371412257,38%2473,54
Nashorn61506,2592412263,11%3956,57
M40/M4381858,2188512168,60%2620,90
M3 Lee4305,1825112050,83%1155,11
T1 Heavy Tank5527,8233611946,22%1119,64
T-4481683,9996511957,98%3155,20
VK 36.01 (H)61135,5187711668,10%2889,87
M10 Wolverine5474,6724711648,28%1023,25
Aufklärungspanzer Panther71484,53101911560,00%4980,73
WZ-111 model 5A103066,13104011464,04%2872,28
KV-481798,4198311157,66%2886,80
Indien-Panzer81894,43105711070,91%3409,23
T1 Cunningham1223,8557010868,52%2019,43
Tiger II82002,02108610769,16%3251,76
Pz.Kpfw. I Ausf. C3377,5172610771,03%2853,13
Panther71316,0292810562,86%2823,20
Ferdinand82140,9398610561,90%3084,01
VK 28.016589,1374110557,14%2045,08
WZ-12092432,36107410468,27%3538,30
Emil II92480,78109610474,04%2758,82
SU-10181838,41100610464,42%2945,34
Strv 103B103106,0493110357,28%2785,37
WZ-132A92000,58102210363,11%4051,44
Super Conqueror103450,30108410365,05%3351,90
Black Prince71606,48101110065,00%2974,73
AMX 12 t6821,9777510054,00%2951,78
Object 268103282,1592910062,00%3232,49
SU-10061256,728229961,62%3187,97
Jagdpanther71721,999109964,65%3535,71
M661229,267919864,29%2976,51
Cromwell61190,019889867,35%3598,82
IS-271856,3911159866,33%3787,68
AMX M4 mle. 4571445,628549857,14%2606,84
T23E3 71583,2710569765,98%3773,25
AMX ELC bis5949,059249668,75%5046,75
Covenanter4541,465949561,05%3159,55
T2071573,2110469067,78%3384,85
SU-15271978,4510618876,14%3913,48
T-505363,856238860,23%1597,18
Object 263103276,609808860,23%3375,40
Object 430102879,8810728870,45%3462,24
UDES 0381916,109448765,52%2741,79
Rheinmetall Skorpion G 82199,7610378758,62%3063,99
T25/271444,897848550,59%2587,04
ARL 446995,337468467,86%2340,94
SU-122-5492359,309988464,29%2975,70
M75810,117988267,07%4680,38
T404349,242158242,68%788,71
VK 30.02 (D)71099,967797757,14%2018,41
AMX AC mle. 4671386,388097759,74%2447,78
VK 30.02 (M)61237,309687770,13%3245,66
M4A3E2 Sherman Jumbo61178,919117673,68%3383,20
AMX AC mle. 4881884,879727668,42%2906,19
Churchill I5833,917447568,00%2457,70
T28 Prototype82089,3610137565,33%3207,45
leKpz M 41 90 mm GF 81633,7210017456,76%4069,71
AMX 13 757944,259497357,53%2486,95
T56 GMC3215,782127259,72%731,35
FV215b (183) 102444,217837250,00%2110,07
11081961,4211357176,06%3221,99
T-4371527,279697160,56%3488,87
AT 1582309,0611807070,00%3400,80
AMX M4 mle. 5192877,0711226959,42%3229,03
Emil I82198,0611066857,35%3107,25
59-166531,096856852,94%1669,94
AT 771622,299226857,35%2531,97
STA-182068,9111746777,61%4027,61
Churchill Gun Carrier6952,276036755,22%2058,67
VK 45.02 (P) Ausf. A82095,6411566773,13%3556,11
M4461130,196966764,18%2483,32
M7 Priest3637,703026651,52%2190,69
Tortoise92450,5510086666,67%2553,79
Type 6192391,209746563,08%3087,26
M1271403,956396563,08%2141,99
M374286,441666347,62%1003,78
T6751186,9210226376,19%4671,81
Type T-345859,656556251,61%3063,37
MT-256655,748526163,93%2409,49
Churchill VII6875,207326068,33%1880,72
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5977,238996066,67%4347,69
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4579,125505964,41%2248,75
Type 586991,058085858,62%2879,51
Pz.Kpfw. III/IV5518,885895763,16%2043,33
Charioteer82319,4711035771,93%3850,02
A-4471649,1410575660,71%3680,12
Jagdpanzer IV61153,006715550,91%2775,08
Bishop5824,186005569,09%2507,97
Dicker Max 61239,077935455,56%2907,08
SU-85B4514,514835352,83%1632,96
212A91979,257015358,49%2000,04
SU-100M171729,919645362,26%3397,32
Valentine II 4623,818025362,26%3306,99
Type 5 Chi-Ri71505,2510075273,08%3349,31
ARL V3961091,566845251,92%2636,87
T-54 first prototype 81906,4811605267,31%3408,03
KV-1371201,428365052,00%2505,22
Pz.Kpfw. T 25 5741,627375058,00%2636,87
M4A1 Revalorisé 81919,4210545060,00%2685,05
StuG III Ausf. G5764,136194870,83%2212,43
Kranvagn103360,6510964864,58%3259,17
SU-855859,855444751,06%2752,37
T-34-171548,3510124663,04%3057,32
T26E5 81914,9312154669,57%2820,06
Grille51039,876034568,89%2932,32
O-Ho81604,398994450,00%2001,01
M3 Light 3164,952584452,27%858,09
BDR G1 B5879,427114365,12%2616,41
M5 Stuart4278,835704261,90%1460,07
M4A3E8 Thunderbolt VII 61187,9010194264,29%2886,59
FCM 36 Pak 40 3532,736584072,50%2587,43
KV-371779,7010634065,00%3205,61
AMX 30 B102750,389583966,67%2981,37
Object 907 103000,4110453964,10%2644,77
Wespe3385,822983847,37%1434,37
Sturer Emil71897,4710393876,32%3799,54
Type 5 Heavy102834,959813759,46%2310,67
Tiger (P)71789,1611113767,57%3529,32
FV4004 Conway92525,1911213781,08%2986,11
AMX 50 Foch (155) 102591,617993652,78%2147,83
VK 30.01 (H)5842,296423548,57%2117,26
T3 HMC2371,714303560,00%2233,14
Type 64 61017,469063568,57%3519,98
Pz.Kpfw. III Ausf. J4579,097443473,53%3200,23
G.W. Panther71251,098133461,76%1746,45
M2 Medium Tank3172,272003357,58%712,14
O-Ni71867,3312483390,91%3603,51
O-I61184,188823357,58%2561,22
T 55A 93141,9113193271,88%4393,18
T-463215,522583151,61%1079,43
VK 30.01 (P)61066,168193164,52%2820,63
S35 CA5933,197533174,19%3047,52
WZ-131G FT61177,578413073,33%3084,88
Pz.Sfl. IVc5970,308113066,67%3569,77
WZ-111G FT92752,5510002958,62%2750,42
Valentine4285,792862867,86%1285,69
SU-100Y 61327,868762853,57%3032,29
Object 260 102728,469582864,29%2829,30
Lorraine 40 t 82398,4612222669,23%3582,63
Crusader5430,445542572,00%1499,41
AMX 404355,524942556,00%2137,38
Object 261101925,048112572,00%1826,26
T-804542,325482548,00%2562,86
AMX Chasseur de chars 81907,2810422560,00%3169,20
T-34-3 81864,689242544,00%2765,41
AMX 50 Foch B104183,3312772483,33%4677,08
Škoda T 2561215,709432369,57%3525,56
Konštrukta T-34/10071439,708932369,57%2634,94
Type 4 Chi-To61221,489822378,26%3429,58
T-34-2G FT71366,877822369,57%2312,17
Grille 15103579,398802352,17%3529,46
Tetrarch 2383,305842378,26%2843,16
T1 HMC2153,091292245,45%739,43
Somua SAu 404664,865782277,27%2639,79
AMX 50 Foch92689,7710722263,64%3428,89
Archer5842,506782263,64%2609,78
B14341,575442176,19%1476,51
T-262190,481652152,38%944,93
FV4005 Stage II102782,528602152,38%2164,57
XM551 Sheridan101902,959082161,90%2405,47
FV4202 82081,2911312152,38%4009,36
IS-5 (Object 730) 82080,9011192176,19%3150,05
Leichttraktor1275,055422080,00%2285,20
Cruiser Mk. II3263,953112060,00%1340,05
FV3046922,605742060,00%2268,12
Achilles61165,809072065,00%3186,67
Spähpanzer SP I C71265,5510022070,00%3049,37
T-345838,957861973,68%3788,54
SU-76M3188,562081855,56%523,89
AMX 13 105102741,398071850,00%3706,90
Panther mit 8,8 cm L/71 81973,1710171855,56%3403,68
Type 3 Chi-Nu51022,068981782,35%4066,30
T2161343,2411991788,24%5539,85
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3475,536861782,35%2162,64
WZ-111 81970,5011101668,75%2871,20
O-I Experimental51314,2510151662,50%4274,46
Cruiser Mk. III2275,754021650,00%1786,94
Pz.Kpfw. VII103102,1910311656,25%2852,34
Type 5 Ke-Ho4557,276001546,67%2509,32
M5A1 Stuart4319,135561553,33%1493,75
T92 HMC102003,736451546,67%1522,60
Matilda4481,715161464,29%1844,50
Pz.Kpfw. II2144,792781464,29%830,14
T-100 LT102119,9311521471,43%3227,69
M3 Stuart3110,463701369,23%544,34
Cruiser Mk. I2120,921671361,54%535,43
Hummel61044,754531233,33%1570,82
T-34-8561028,678901275,00%2799,09
AMX 13 F3 AM61022,005161241,67%1705,09
T2 Medium Tank2114,501461225,00%360,12
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4255,755561266,67%1176,99
D23250,454471172,73%1315,55
Cruiser Mk. IV3219,002551172,73%1004,37
Renault FT AC2171,091651136,36%547,38
Chieftain/T95 81544,829021163,64%2125,39
T2 Light Tank 254,273651154,55%155,77
T1E6 2192,733481145,45%1151,41
Excelsior 51139,4511891181,82%3934,61
T7 Combat Car 2205,735041154,55%1606,88
Marder 38T4816,307971060,00%3117,79
KV-1S51323,22931955,56%3695,03
MS-11179,13208837,50%901,10
T-703207,88366850,00%797,24
AMX 65 t81595,25886862,50%1993,31
T-34-85 Rudy 61146,25950875,00%2796,90
Pz.Kpfw. 35 (t)2365,86672757,14%3256,50
Vickers Medium Mk. III3191,43291757,14%791,13
Type 2597 Chi-Ha3178,57287728,57%530,41
Pz.Kpfw. III Ausf. E3398,86545757,14%2631,84
WZ-111-1G FT82381,29850728,57%2942,59
Object 277103225,43990742,86%2682,89
KV-4 Kreslavskiy 81429,14654728,57%1547,03
Renault NC-31164,83105633,33%91,94
Vickers Mk. E Type B2120,00225633,33%396,51
Pz.Kpfw. 38 (t)3389,83551666,67%1860,61
AT-12253,50196650,00%1060,96
AMX 383324,83578666,67%2420,16
Renault UE 573294,00383683,33%1266,70
Heavy Tank No. VI 61727,171144633,33%3785,17
Renault FT1117,60164580,00%780,15
M2 Light Tank2152,60268520,00%561,25
Object 430U103176,001123560,00%2716,68
Hotchkiss H352130,25314475,00%736,07
Pz.Kpfw. I2169,25404450,00%1090,98
FV217 Badger102898,001025450,00%2454,58
Rheinmetall Panzerwagen102060,50890450,00%2762,81
IS-M81935,501093475,00%2929,56
StuG IV 5629,5033940,00%1575,93
121B 102769,50878450,00%2385,69
Vickers Medium Mk. I1111,002413100,00%666,07
Strv 746778,00633333,33%1520,89
D1233,67180366,67%225,21
P.43 bis61304,00886366,67%2798,28
WZ-132-1102013,00916366,67%2310,97
M8A14182,67227366,67%480,04
Object 268 Version 4104128,331229366,67%3932,43
T28 Concept 72104,6715703100,00%4214,88
AMX M4 mle. 49 82139,0013293100,00%3070,03
Loyd Gun Carriage218,50117250,00%86,54
T-602342,00529250,00%2630,03
Object 43091749,5048420,00%1216,54
Type 3 Chi-Nu Kai 5779,0010082100,00%3031,93
Pz.Kpfw. T 15 3500,50874250,00%3963,93
Light Mk. VIC 2246,5072620,00%1962,39
T95E6 103197,00985250,00%3175,61
LTP 3450,5036720,00%2642,43
Sexton II3253,0019310,00%1139,67
AMX M4 mle. 54101289,0010881100,00%814,88
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2612,0063610,00%5702,76
BT-7 artillery 3654,007741100,00%5128,45
T-28E with F-30 4701,009321100,00%2803,96

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 23.12.2015
Stopień: Dowódca
Dołączył: 18.11.2015
Opuścił klan: 21.12.2015
Stopień: Dowódca
Dołączył: 30.12.2013
Opuścił klan: 16.11.2015
Ciasteczka pomagają w dostarczaniu serwisu. Dowiedz się więcej  Zamknąć