Guuguu

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11619006
Ø Poziom6,380,000,008,50
Zwycięstwa592250,97%00,00%00,00%350,00%
Porażki553747,65%00,00%00,00%350,00%
Remisy1601,38%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy271323,35%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi95950,8300,0000,0030,50
Zniszczonych/zgonów1,080,000,000,50
Wykryte pojazdy155491,3400,0000,0020,33
Zadane uszkodzenia817,270,000,00984,67
Punkty zajęcia bazy133471,1500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy71330,6100,0000,00406,67
Doświadczenie519,630,000,00486,33
WN71118,590,000,00880,69
WN81268,250,000,00873,84
Ogółem
Ilość bitew11619
Ø Poziom6,38
Zwycięstwa592250,97%
Porażki553747,65%
Remisy1601,38%
Przetrwane bitwy271323,35%
Zniszczone czołgi95950,83
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy155491,34
Zadane uszkodzenia817,27
Punkty zajęcia bazy133471,15
Punkty obrony bazy71330,61
Doświadczenie519,63
WN71118,59
WN81268,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew6
Ø Poziom8,50
Zwycięstwa350,00%
Porażki350,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi30,50
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy20,33
Zadane uszkodzenia984,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy406,67
Doświadczenie486,33
WN7880,69
WN8873,84
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew77000
Zwycięstwa3038,96%00,00%00,00%00,00%
Porażki4457,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy33,90%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2532,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi470,6100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy871,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.330,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1261,6400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1121,4500,0000,0000,00
Doświadczenie547,520,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew77
Zwycięstwa3038,96%
Porażki4457,14%
Remisy33,90%
Przetrwane bitwy2532,47%
Zniszczone czołgi470,61
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy871,13
Zadane uszkodzenia1.330,88
Punkty zajęcia bazy1261,64
Punkty obrony bazy1121,45
Doświadczenie547,52
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew60000
Zwycięstwa2440,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3253,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy46,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1830,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi360,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,860,000,000,00
Wykryte pojazdy1402,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia756,770,000,000,00
Punkty zajęcia bazy681,1300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1212,0200,0000,0000,00
Doświadczenie559,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew60
Zwycięstwa2440,00%
Porażki3253,33%
Remisy46,67%
Przetrwane bitwy1830,00%
Zniszczone czołgi360,60
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy1402,33
Zadane uszkodzenia756,77
Punkty zajęcia bazy681,13
Punkty obrony bazy1212,02
Doświadczenie559,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew907000
Zwycięstwa59065,05%00,00%00,00%00,00%
Porażki30733,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy101,10%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy40844,98%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi8510,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,710,000,000,00
Wykryte pojazdy8230,9100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia427,790,000,000,00
Punkty zajęcia bazy8380,9200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8260,9100,0000,0000,00
Doświadczenie365,840,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew907
Zwycięstwa59065,05%
Porażki30733,85%
Remisy101,10%
Przetrwane bitwy40844,98%
Zniszczone czołgi8510,94
Zniszczonych/zgonów1,71
Wykryte pojazdy8230,91
Zadane uszkodzenia427,79
Punkty zajęcia bazy8380,92
Punkty obrony bazy8260,91
Doświadczenie365,84
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew397000
Zwycięstwa21453,90%00,00%00,00%00,00%
Porażki17544,08%00,00%00,00%00,00%
Remisy82,02%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy12030,23%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2560,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,920,000,000,00
Wykryte pojazdy6061,5300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.026,390,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4781,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6971,7600,0000,0000,00
Doświadczenie671,070,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew397
Zwycięstwa21453,90%
Porażki17544,08%
Remisy82,02%
Przetrwane bitwy12030,23%
Zniszczone czołgi2560,64
Zniszczonych/zgonów0,92
Wykryte pojazdy6061,53
Zadane uszkodzenia1.026,39
Punkty zajęcia bazy4781,20
Punkty obrony bazy6971,76
Doświadczenie671,07
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew40000
Zwycięstwa2152,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki1845,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,50%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy820,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi120,3000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,380,000,000,00
Wykryte pojazdy360,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia427,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy611,5300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie444,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew40
Zwycięstwa2152,50%
Porażki1845,00%
Remisy12,50%
Przetrwane bitwy820,00%
Zniszczone czołgi120,30
Zniszczonych/zgonów0,38
Wykryte pojazdy360,90
Zadane uszkodzenia427,43
Punkty zajęcia bazy611,53
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie444,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (140)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
SU-263469,3832178062,95%1827,68
M18 Hellcat6853,0060274656,70%1795,10
T34 81120,0663044948,33%1265,57
T-284359,1036642960,84%1318,63
KV-856827,2062042254,27%1711,43
IS-7101457,6863839641,16%1016,88
G.W. Tiger (P)81387,3564238552,47%2048,01
IS-381058,5566732947,11%1164,02
Object 70492123,6782032949,54%1955,05
T-1091372,9965432150,16%1369,39
Object 268101742,4861130342,24%1084,45
G.W. Tiger91461,0261229947,49%1504,45
Bat.-Châtillon 25 t AP91014,0462028441,55%797,83
ISU-15281493,6771326250,76%1624,63
Pz.Kpfw. I Ausf. C3224,9443323756,12%1223,40
T-34-28703,0061323345,92%774,45
Pz.Kpfw. III Ausf. J4215,6835320766,67%625,09
Type 586663,4149517956,42%1414,97
SU-1527928,3951917050,00%1303,76
AMX 13 909664,7664816847,62%902,29
Super Hellcat 7585,1849516841,07%590,92
T71 DA7434,7660416752,69%774,78
G.W. Panther71536,4357216446,34%2066,31
T25/27752,9155516350,31%1013,87
T-34-17878,1771216150,31%1356,00
Hummel61329,9158416049,38%2334,42
AMX 13 757445,0758615255,92%867,54
KV-15577,4636814051,43%1296,35
Bat.-Châtillon 25 t101027,9063013053,85%743,24
Cromwell6468,3153512454,84%870,95
T28 Prototype8863,7057712343,90%736,91
T216307,6748012147,93%693,87
Crusader6226,5927711845,76%484,93
IS7938,0162011643,97%1271,20
T698886,7266611642,24%1016,15
AMX 12 t6474,6957810257,84%1310,82
Type T-345450,074208149,38%1287,89
Grille5742,814787860,26%1819,78
45TP Habicha7753,355517733,77%730,71
SU-1006749,655357557,33%1514,05
SU-86607,884627247,22%731,89
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4363,212457153,52%1022,50
Matilda4391,374616759,70%1196,09
Churchill I5420,693846759,70%874,66
Covenanter5196,392356651,52%540,40
SU-855453,003516439,06%926,50
Wespe3273,941706439,06%840,86
T675608,514785952,54%1490,94
MS-11268,882805855,17%1869,91
M75316,474455860,34%1270,35
Matilda Black Prince 5361,724285855,17%882,38
AMX ELC bis5147,912995648,21%298,74
SU-122A5333,833515240,38%559,27
SDP 57 Gowika7537,264674746,81%490,30
SDP 58 Kilana8515,834374634,78%214,60
M415505,564694557,78%855,18
M374257,841794555,56%907,52
B.U.G.I.6398,954124047,50%467,31
14TP4338,313113630,56%1072,08
Leichttraktor1125,392523650,00%528,98
Type 95 Heavy4192,422603638,89%423,10
Cruiser Mk. IV4135,661933551,43%286,75
O-I Experimental5378,422923148,39%535,34
SDP 40 Zadymka5351,073023046,67%572,04
Cruiser Mk. III3141,171943063,33%633,13
M5A1 Stuart4245,524902962,07%843,56
StuG III Ausf. G5385,222502744,44%793,42
T56 GMC3175,042172744,44%428,11
Marder II3195,151642748,15%489,36
M8A14430,894672751,85%1278,36
T1 HMC2191,881622657,69%1214,42
Vickers Medium Mk. III3177,381782650,00%612,57
40TP Habicha6404,363602536,00%441,00
DS PZInż5422,403812536,00%756,36
SU-85B4569,685452572,00%2039,80
Pz.Kpfw. III Ausf. E3170,292022450,00%429,04
M24E2 Super Chaffee 6205,883952437,50%238,95
T-463143,171562347,83%432,57
Vickers Medium Mk. II2117,501252240,91%343,12
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2156,293952142,86%605,37
G.W. E 10010976,104732035,00%537,95
Pz.Kpfw. II2178,683071952,63%720,38
AMX 404247,423731957,89%1007,04
T-262140,001331844,44%513,86
SU-182241,291621758,82%1665,69
Pz.Kpfw. III/IV5246,472311741,18%454,98
AM 39 Gendron-Somua 2198,183381735,29%554,49
Sav m/434405,812641631,25%873,63
SU-54464,333081560,00%1366,12
Pz.Kpfw. II Luchs4116,672611546,67%230,51
M-II-Y7719,005361526,67%691,43
S-517577,506021450,00%557,52
Type 2597 Chi-Ha3240,073581457,14%860,24
Strv m/40L3356,152751338,46%1121,07
M2 Light2162,692721323,08%469,77
Type 91 Heavy3227,423711275,00%856,45
T54E19548,174341225,00%169,86
Vickers Medium Mk. I196,451421145,45%348,67
B1469,001351136,36%0,00
ARL 446492,913431118,18%531,10
M5 Stuart4224,274601163,64%674,09
AMX 383115,092331172,73%398,30
Bat.-Châtillon 12 t8400,363311118,18%384,75
Type 1 Chi-He4387,503071030,00%1109,86
SU-76M4279,803001030,00%653,19
SDP 44 Burza6495,804781060,00%776,26
T7 Combat Car 283,402191060,00%363,15
LTP 3157,11182944,44%564,99
T1 Cunningham173,00186862,50%385,16
Sturmpanzer I Bison3125,88162825,00%194,87
M3 Stuart3109,29341757,14%346,74
Renault Otsu1209,57377742,86%899,73
Loyd Gun Carriage286,71130714,29%320,20
T-602169,14319742,86%649,37
Pawlack Tank61050,14668728,57%1268,41
10TP3289,20348540,00%1002,13
Panzerjäger I2330,60224540,00%1462,22
T3 HMC2352,00316560,00%2300,70
T-1506139,20387580,00%261,00
T-50-2 647,60256520,00%0,00
Comet7275,50590475,00%396,63
Black Prince II 7223,25509450,00%109,23
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6369,50597475,00%914,51
STG Guard 8322,0021540,00%59,55
T1E6 2193,75212425,00%880,66
T26E3 Eagle 7 7304,50565475,00%366,91
Strv fm/211211,3320330,00%1025,95
Renault NC-31197,67128333,33%265,80
Vickers Mk. E Type B2266,33455366,67%1553,78
Pz.Kpfw. I2111,67236366,67%523,58
Gabler’s Destroyer 5338,00383333,33%748,74
KV-1SA 5506,00570366,67%983,25
Type 63 8848,50623250,00%745,54
Kolohousenka1113,002451100,00%566,67
Strv m/382916,009961100,00%6098,88
Renault FT133,004210,00%0,00
Type 3 Ju-Nu6750,007351100,00%1259,19
Universal Carrier 2-pdr2105,002821100,00%475,06
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5333,005541100,00%708,86
SMV CC-64 Vipera 8790,0025810,00%477,97

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.03.2026
Opuścił klan: 24.09.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.12.2014
Opuścił klan: 17.01.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.05.2017
Opuścił klan: 19.08.2017
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 19.02.2014