Guardevour

clanlogo
Stopień: Rekruter
Dołączył: 27.03.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew36676776306
Ø Poziom8,5010,0010,019,98
Zwycięstwa1717046,82%457,14%3444,74%14547,39%
Porażki1898551,76%342,86%4255,26%16052,29%
Remisy5211,42%00,00%00,00%10,33%
Przetrwane bitwy809522,07%228,57%2026,32%7323,86%
Zniszczone czołgi231990,6340,57590,782260,74
Zniszczonych/zgonów0,810,801,050,97
Wykryte pojazdy316790,8650,71750,993020,99
Zadane uszkodzenia1.369,131.443,712.308,222.306,74
Punkty zajęcia bazy73230,2000,0000,00310,10
Punkty obrony bazy64250,1800,0000,00270,09
Doświadczenie641,15683,57788,39819,36
WN7886,41860,341013,001050,98
WN81193,281169,101667,441770,65
Ogółem
Ilość bitew36676
Ø Poziom8,50
Zwycięstwa1717046,82%
Porażki1898551,76%
Remisy5211,42%
Przetrwane bitwy809522,07%
Zniszczone czołgi231990,63
Zniszczonych/zgonów0,81
Wykryte pojazdy316790,86
Zadane uszkodzenia1.369,13
Punkty zajęcia bazy73230,20
Punkty obrony bazy64250,18
Doświadczenie641,15
WN7886,41
WN81193,28
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew7
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa457,14%
Porażki342,86%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy228,57%
Zniszczone czołgi40,57
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy50,71
Zadane uszkodzenia1.443,71
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie683,57
WN7860,34
WN81169,10
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew76
Ø Poziom10,01
Zwycięstwa3444,74%
Porażki4255,26%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2026,32%
Zniszczone czołgi590,78
Zniszczonych/zgonów1,05
Wykryte pojazdy750,99
Zadane uszkodzenia2.308,22
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie788,39
WN71013,00
WN81667,44
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew306
Ø Poziom9,98
Zwycięstwa14547,39%
Porażki16052,29%
Remisy10,33%
Przetrwane bitwy7323,86%
Zniszczone czołgi2260,74
Zniszczonych/zgonów0,97
Wykryte pojazdy3020,99
Zadane uszkodzenia2.306,74
Punkty zajęcia bazy310,10
Punkty obrony bazy270,09
Doświadczenie819,36
WN71050,98
WN81770,65
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew43000
Zwycięstwa920,93%00,00%00,00%00,00%
Porażki3376,74%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1023,26%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,3700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,480,000,000,00
Wykryte pojazdy451,0500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.216,910,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy100,2300,0000,0000,00
Doświadczenie456,580,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew43
Zwycięstwa920,93%
Porażki3376,74%
Remisy12,33%
Przetrwane bitwy1023,26%
Zniszczone czołgi160,37
Zniszczonych/zgonów0,48
Wykryte pojazdy451,05
Zadane uszkodzenia1.216,91
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy100,23
Doświadczenie456,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10000
Zwycięstwa770,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki330,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy880,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,500,000,000,00
Wykryte pojazdy70,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia932,600,000,000,00
Punkty zajęcia bazy50,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy171,7000,0000,0000,00
Doświadczenie539,100,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10
Zwycięstwa770,00%
Porażki330,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy880,00%
Zniszczone czołgi50,50
Zniszczonych/zgonów2,50
Wykryte pojazdy70,70
Zadane uszkodzenia932,60
Punkty zajęcia bazy50,50
Punkty obrony bazy171,70
Doświadczenie539,10
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew17040012
Zwycięstwa75244,13%00,00%00,00%325,00%
Porażki94255,28%00,00%00,00%975,00%
Remisy100,59%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy47027,58%00,00%00,00%325,00%
Zniszczone czołgi10100,5900,0000,0060,50
Zniszczonych/zgonów0,820,000,000,67
Wykryte pojazdy15320,9000,0000,00110,92
Zadane uszkodzenia1.665,360,000,001.767,33
Punkty zajęcia bazy21441,2600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy33281,9500,0000,0000,00
Doświadczenie726,190,000,00539,50
Ogółem
Ilość bitew1704
Zwycięstwa75244,13%
Porażki94255,28%
Remisy100,59%
Przetrwane bitwy47027,58%
Zniszczone czołgi10100,59
Zniszczonych/zgonów0,82
Wykryte pojazdy15320,90
Zadane uszkodzenia1.665,36
Punkty zajęcia bazy21441,26
Punkty obrony bazy33281,95
Doświadczenie726,19
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew12
Zwycięstwa325,00%
Porażki975,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy325,00%
Zniszczone czołgi60,50
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy110,92
Zadane uszkodzenia1.767,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie539,50

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki3100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.033,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie159,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa00,00%
Porażki3100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,33
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.033,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie159,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (465)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
FV4005 Stage II101565,28595229444,59%1052,13
Jagdpanzer E 100102030,0968080647,02%1345,40
Rheinmetall Skorpion 81213,7063967345,62%1067,09
T26E4 SuperPershing 8836,1449161649,03%989,51
Škoda T 56 81592,0181460945,48%1392,47
E 100101580,8265858842,35%994,51
Tiger II8911,8046646447,84%959,38
Object 705A101712,7572545645,61%1168,16
Grille 15101900,9767344349,89%1295,02
ISU-152K 81102,1861342744,96%1038,66
Leopard 1101598,6165434745,82%1078,95
Vz. 55102078,5775233843,49%1391,92
SU-1006538,7033032544,00%808,53
WZ-111 model 5A102107,9873332541,23%1471,74
Maus101929,1179832148,60%1412,91
IS-7101748,0477831647,15%1298,92
DBV-152 102352,7574630853,25%1578,58
T34 8826,0957830546,89%768,24
StuG III Ausf. G5350,7126130250,33%720,71
Bat.-Châtillon Bourrasque 81229,4073929747,47%1307,30
Progetto M35 mod. 46 81091,5169029146,05%1136,04
E 75 TS 81200,8074429049,66%1281,60
SU-130PM 81355,9269128950,52%1236,62
FV215b (183) 101782,8963328444,37%1220,71
Kanonenjagdpanzer 105 81066,4559928141,64%954,91
WZ-114 91322,0775627950,54%1074,96
AMX 50 Foch (155) 101693,1963127344,69%1086,01
VK 75.01 (K) 81059,5070626551,32%1139,58
E 7591130,7755326446,97%896,37
Object 252U 81284,2072325842,64%1213,12
BZ-176 81552,8588525849,22%1447,85
114 SP2 102313,9571525544,71%1537,11
Object 268101840,8969124749,80%1187,88
Bisonte C45 81217,1176324047,50%1155,97
AMX 50 B102243,3578723348,50%1723,54
AMX M4 mle. 54102158,9875623144,59%1476,19
60TP Lewandowskiego102012,8675123045,65%1323,99
Kampfpanzer 07 RH 8816,8662222743,17%833,31
KV-2 (R) 6920,0470721656,02%1533,82
Object 703 Version II 81238,2283421354,46%1301,95
Löwe 81071,4177421255,19%1210,30
Object 277101772,3474820844,23%1274,83
M54 Renegade 81115,6268620544,88%1019,95
IS-4101822,3975220146,27%1222,15
Object 430U101634,5068920142,29%1090,54
HWK 30 8454,1651720143,28%614,69
Super Conqueror101658,1074419750,76%1127,73
LT-432 8528,4459319541,03%726,84
AMX 12 t6287,6229819148,69%594,18
Tiger I7621,5347918944,44%591,95
Ho-Ri 3102483,4176318449,46%1778,31
Object 452K 102289,6482218349,18%1640,97
FV4202 8592,7653918146,96%555,10
BZ-75102009,1375018042,78%1356,65
SU-855282,5925917751,41%511,81
112 8508,5443717144,44%355,16
Kampfpanzer 07 P(E) 102057,3688217054,12%1729,18
Type 5 Ka-Ri 81527,8975817053,53%1431,05
WZ-113G FT102435,0582416958,58%1733,69
AE Phase I 91451,7774416343,56%1153,85
FV217 Badger101811,3169015743,95%1203,91
Centurion Action X101388,6361015339,22%856,92
T110E4102360,1376015348,37%1746,58
Object 268 Version 4102083,8071915343,14%1359,52
Controcarro 3 Minotauro102143,6475315243,42%1432,64
ShPTK-TVP 100 81111,2666815249,34%1044,88
Jagdtiger Prototype 81556,9681214946,31%1554,00
AMX M4 mle. 49 8954,1865314940,27%864,27
T110E3102387,4780914851,35%1629,69
FV4201 Chieftain Proto 91224,3468114546,21%999,77
SDP wz 66 Grom 81584,2876814445,83%1557,42
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5263,0835314148,23%545,42
Panhard EBR 10510776,1168014147,52%733,40
Manticore10945,0975013852,90%985,25
TS-54 81279,2587313554,81%1381,73
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8800,5958413543,70%802,80
FV215b 101539,0568513444,03%1018,29
Projekt ION 81814,0989413149,62%1586,64
Concept 1B 92266,24100113154,96%1908,55
FV230 Canopener102415,2484313046,15%1729,29
Conqueror Gun Carriage101191,5458512944,19%839,30
Object 70491559,1367312748,82%1097,64
Type 71102268,3086612653,17%1608,29
VK 36.01 (H)6398,6543312447,58%488,53
T110E5102052,4879512447,58%1477,53
T-100 LT10735,6964012433,06%617,02
Type 5 Heavy102614,8986212352,03%1789,88
Churchill VII6361,1432712347,15%468,24
BZT-70 102460,9281811846,61%1527,39
AMX 50 Foch B102220,9773111747,01%1520,19
Rheinmetall Panzerwagen10881,5370211644,83%831,18
IS-6 81105,5771511548,70%1060,25
T-34-85M 6823,9466211554,78%1291,18
VK 16.02 Leopard5242,2527211439,47%580,44
WZ-111 Qilin 102243,8981911444,74%1671,64
Conqueror9936,3355611242,86%583,62
NC 70 Błyskawica102172,3979911150,45%1584,94
ST-II101633,5069011137,84%938,73
Tiger-Maus 91797,9481311145,05%1502,66
KR-1112772,5597511148,65%1795,75
Rinoceronte102091,4976610946,79%1489,71
Strv 103B102194,9772310949,54%1503,64
Lorraine 50 t 91460,9071710943,12%1207,45
Object 268 Version V 102174,4963910639,62%1461,26
SU-1527524,8932810538,10%439,66
Vz. 60S Dravec 102885,5595110545,71%1986,35
KV-15412,7937710553,33%774,26
VK 30.01 (D)6492,5233510549,52%880,31
IS-3A 8943,1568110553,33%896,44
Object 777 Version II 91564,2680910349,51%1357,98
AMX Chasseur de chars 81017,5067810344,66%1170,90
BZ-79113209,1594310243,14%1909,03
Felice 91511,586859942,42%1389,50
Churchill I5346,893859748,45%586,23
VK 168.01 (P) 81200,617839658,33%1434,76
Taschenratte113004,479799541,05%1811,69
AMX ELC bis595,783009446,81%110,62
Ares 90102124,438129245,65%1622,44
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4168,371899053,33%320,98
Pz.Kpfw. III Ausf. J4155,522069051,11%266,07
T77 81153,806339035,56%955,81
Cobra 91319,567049046,67%1081,06
T-44-100 8900,316229044,44%892,33
E 25 7971,126578946,07%1209,46
T-832 81655,848518844,32%1592,44
Kranvagn101933,817678646,51%1334,68
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81217,066528643,02%1267,27
EMIL 1951 81208,247128643,02%1074,64
M48A5 Patton101803,897528550,59%1387,50
122 TM 81227,006988446,43%1205,36
T-284156,792308250,00%328,56
ELC EVEN 90 8461,165878236,59%656,97
Concept No. 5101820,866678144,44%1197,30
Object 261101194,266348047,50%887,34
E 50 Ausf. M101657,216528035,00%1035,99
Pz.Kpfw. III/IV5254,472497852,56%571,85
VK 28.016265,033117746,75%559,39
SMV CC-64 Vipera 81033,266537744,16%909,05
Vickers MBT Mk. 3 101725,136927744,16%1227,35
Alecto4210,932277656,58%507,02
AMX 50 Foch91298,676587653,95%973,16
Object 26391669,617647648,68%1398,50
Gryphon 102303,477827640,79%1532,13
SU-100M17765,434597546,67%838,59
T3092171,588547350,68%1954,93
Progetto M40 mod. 65101839,717437352,05%1355,07
M8A14125,321637345,21%95,74
Lorraine 40 t 8875,775817343,84%800,48
T803112987,2910327356,16%2169,96
Centurion Mk. I8709,315147240,28%651,67
Marder II3164,391507240,28%286,06
Kunze Panzer 91559,076287037,14%1207,84
AMBT 8969,225526939,13%787,59
CS-52 LIS 8936,686106943,48%805,07
E 77 92048,218616746,27%1756,87
113 Beijing Opera 101784,807346645,45%1234,34
M60 101355,456406549,23%980,77
XM57 81936,808816549,23%1852,45
Carro da Combattimento 45 t 102141,817896453,13%1635,74
KV-856271,573016349,21%256,79
Wespe3123,421546259,68%417,08
Leopard 120 Verbessert111953,287156144,26%1238,18
Strv S1 81164,516356155,74%1090,97
TT-130M 91517,277206041,67%1175,59
WZ-120-1G FT 8878,536526053,33%799,89
M-V-Y101913,978055947,46%1356,05
Charioteer Nomad 81404,226485940,68%1272,07
Stinger 102196,038695954,24%1436,41
STB-1101849,367405850,00%1360,38
Cromwell6344,423115742,11%420,91
T57 Heavy101703,546695740,35%1024,32
ST-I91241,937435651,79%1000,70
Rhm.-Borsig Waffenträger8977,635745650,00%820,24
Pz.Kpfw. VII102988,259265653,57%2260,50
Lion 101855,986885646,43%1343,26
Ashigaru 101954,297165650,00%1325,68
Somua SM 81395,938195655,36%1439,28
FV2078673,455715550,91%657,60
Hirschkäfer112419,138165560,00%1674,29
Patton the Tank 91364,286475440,74%1181,97
Char Futur 4 91481,897135448,15%1165,71
Black Rock 112161,288765446,30%1355,64
50TP prototyp 81151,237145349,06%1107,55
M415323,852175248,08%371,02
AMX 30 B101446,046715248,08%1070,57
Char Mle. 75 9567,375645240,38%461,59
AMX 67 Imbattable112541,358735244,23%1606,12
T-103 81351,656955244,23%1261,29
Škoda T 27 8797,085655238,46%726,48
Primo Victoria 8611,065295240,38%598,56
Strv K 91417,657475141,18%1181,77
Valentine3144,082015044,00%334,83
CS-63102367,209125060,00%2034,98
StuG III Ausf. B4236,122164942,86%416,60
TL-1 LPC 8776,675134924,49%670,22
T92 HMC101298,655864841,67%874,65
M47 Iron Arnie 81250,278064852,08%1384,86
T1 HMC2106,791464757,45%548,33
Leopard Prototyp A91084,476594753,19%906,50
M41D 8416,495284740,43%483,35
UDES 15/16101920,767834650,00%1432,13
Bofors Tornvagn 81447,527524639,13%1385,25
Caernarvon Action X 8638,835194647,83%540,47
SU-85B4221,202884544,44%374,93
Pz.Sfl. IVb4259,801994546,67%729,00
Object 43091162,717164548,89%938,44
Super Hellcat 7741,365024540,00%805,01
Crusader6150,752144440,91%167,19
Caernarvon8677,684194445,45%579,09
DZT-159 Dragon's Soul 91721,277854440,91%1299,02
M374302,882064337,21%952,73
Pz.Kpfw. II Luchs4141,883084348,84%365,81
Charioteer81117,145924341,86%1060,93
Wz. 64GC Bzyg 102294,357454334,88%1520,83
BZ-72-1 101818,537114341,86%1150,21
121B 101529,237474351,16%1142,12
SDP 58 Kilana81470,407484250,00%1487,22
Char Murat 91286,366374242,86%981,60
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8907,485734233,33%788,21
Pz.Kpfw. 38 (t)3105,731334143,90%148,60
Marder 38T4125,442014141,46%67,70
Kampfpanzer 67102173,417554141,46%1445,48
Jagdpanzer IV6380,803424047,50%494,86
Black Prince7503,184214030,00%371,78
Jagdpanzer E 90 91786,207754047,50%1338,09
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4107,262033951,28%195,23
KV-1SA 5642,827163956,41%1398,20
Matilda4458,343543857,89%1495,58
Grille5354,342143839,47%588,35
T3 HMC287,031053839,47%124,77
E 65 Zwilling 81563,009173754,05%1428,43
Sexton II397,581233647,22%214,71
AT 25276,922433644,44%481,13
G.W. E 100101161,366153652,78%882,97
STK-2113126,7810193655,56%2169,03
FV4004 Conway91119,395283647,22%802,16
IS-2M 71167,257003638,89%1186,77
STG 8646,535893652,78%636,89
GSOR 1008 81373,867273650,00%1339,98
T-54 first prototype 8747,146183638,89%780,74
Bretagne Panther 6684,925863650,00%1160,05
BT-7437,291033551,43%116,82
TVP T 50/51101716,605713528,57%1179,87
Centurion Mk. 7/191042,805683540,00%733,70
Covenanter586,971663444,12%46,43
ISU-122-2 81135,506353441,18%1008,78
Tiger 131 6962,127403455,88%1731,65
T-463167,181593342,42%535,01
IS-38861,156363345,45%780,38
AMX 38375,061423360,61%187,30
DZT-159 91908,827853348,48%1645,72
SU-263144,061083231,25%152,20
Object 140101794,727793256,25%1392,55
K-91101649,347203250,00%1278,48
Type 5 Ke-Ho4155,452033154,84%382,42
BZ-58-2 91977,328473151,61%1727,61
Pz.Kpfw. I Ausf. C373,391413135,48%76,48
Waffenträger auf E 100101755,656453151,61%1083,11
Dicker Max 6920,816813161,29%1704,24
56TP 81345,977423046,67%1266,04
SU-76M4199,481582955,17%452,97
T9592397,079332955,17%2018,02
Bat.-Châtillon 155 5810880,215902951,72%619,22
MBT-B 102679,418692951,72%1827,67
Prototipo 6 81509,247892951,72%1318,73
Type 63 81453,907532941,38%1625,97
ARL 446453,544662853,57%614,68
Pz.Kpfw. III Ausf. E3187,392292860,71%572,37
Object 274a 8809,396502857,14%926,90
Kampfpanzer 50 t 91996,119382860,71%1753,88
Caliban 81080,466272832,14%1078,79
Object Kust 81635,046742839,29%1368,07
Škoda T 256689,705812755,56%1309,73
WZ-132-110787,376312737,04%585,70
Tortoise91633,527102737,04%1250,21
Lansen C 81111,816972740,74%1085,66
Rambo 92097,8510072759,26%2373,71
Progetto C50 mod. 6691375,656662630,77%1107,30
AT-1293,271022653,85%235,56
M7 Priest391,841762552,00%171,24
Bat.-Châtillon 25 t101581,925802524,00%954,67
Vz. 71 Tesák10910,446692544,00%854,69
Kpz. Erich Konzept I 91747,206932540,00%1296,14
T26E3 Eagle 7 7751,646332556,00%883,89
Type 98 Ke-Ni3171,081792437,50%507,49
CC-46 Pancernik 91835,008222454,17%1510,25
Achilles6354,712992458,33%526,75
GSOR the TANK 91621,757422450,00%1403,21
Coccodrillo 102360,839382356,52%1763,41
Turtle Mk. I 81552,578292352,17%1515,17
Valentine AT4173,051772263,64%463,84
KJPZ TIII Jäger 91565,326852240,91%1161,10
T-34-85 Rudy 6943,556642240,91%1468,24
Ashbringer 102262,778332245,45%1476,96
AMX 404111,861472138,10%150,57
PTZ-78113582,8610732152,38%2229,63
T-80499,761592142,86%135,73
Renault NC-31163,151092065,00%295,01
T-602113,101362050,00%342,10
Waffenträger auf Pz. IV91146,454592025,00%673,74
AMX 13 10510992,707482050,00%1012,65
K-2 81005,507082055,00%1016,13
M24E2 Super Chaffee 6396,755322050,00%1013,37
TS-5 81605,559952060,00%1743,90
TS-60 91671,687641952,63%1454,10
T-703143,111731861,11%476,59
Chieftain Mk. 6 101837,727221838,89%1101,29
TL-7 91542,226321833,33%1098,69
Cromwell B 6853,897891866,67%1730,91
Cruiser Mk. IV452,531241747,06%62,93
Jagdpanther II81449,536411735,29%1329,27
Gorilla112477,949701764,71%1856,85
M10 RBFM 5861,657311770,59%1813,12
Type 62 7473,816671656,25%984,26
IS7407,135031650,00%362,38
M2 Medium Tank366,001081643,75%32,82
Cruiser Mk. I198,561251643,75%283,37
Archer5251,882651643,75%333,87
Tiger II Kuromorimine 71199,818271656,25%1502,89
ASTRON Rex 105 mm 81082,636761637,50%870,47
UDES 03 Alt 3 91684,317791650,00%1610,44
Vickers Mk. E Type B284,931301553,33%229,31
Cruiser Mk. II2133,601551546,67%413,52
Renault FT AC2161,731181533,33%434,88
IS-M8730,335771533,33%560,14
Object 752 92546,5310191566,67%2363,15
Object 283 91003,277031553,33%851,84
Panther/M10 7661,677071560,00%1016,00
Udarniy 81522,208291540,00%1269,44
SFAC 105 81009,205471526,67%658,82
Fauteur112868,2710631560,00%2153,84
MS-1155,291101450,00%112,84
Panzerjäger I297,501161450,00%198,31
T56 GMC370,571291442,86%15,74
K-91-PT 91209,366201442,86%848,00
Toro 91949,797701428,57%1580,62
Stridsyxa 81061,865901435,71%773,59
Fantôme 91642,796651435,71%1153,63
Leichttraktor163,92861315,38%43,90
T-262144,541601353,85%664,91
Cruiser Mk. III354,381111338,46%2,62
FV3046346,542851353,85%442,42
Pz.Kpfw. I254,311541346,15%76,34
XM551 Sheridan10729,385751338,46%493,87
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6465,624951353,85%1090,37
Vz. 68 Squall 8583,627541361,54%984,44
SU-100Y 6983,087141361,54%1645,50
Saryuda 91611,087981353,85%1357,80
T26E5 8769,46446137,69%593,63
StuG IV 5578,625391361,54%1509,79
Pz.Kpfw. II280,421221233,33%74,17
Universal Carrier 2-pdr2119,751311250,00%376,80
Object 25791188,336901250,00%940,91
Schwertwal 102322,089931258,33%1771,42
T54 Heavy Tank 91342,177781258,33%1326,79
Stitch 81704,428901258,33%1797,29
Nergal 81824,678781250,00%2034,10
M3 Stuart3149,451701154,55%468,92
Renault Otsu1134,001551136,36%415,10
Lorraine 39L AM367,271281154,55%169,57
TNH 105/10008829,914891127,27%703,13
Sturmpanzer II4152,271621154,55%377,57
Birch Gun4204,731941163,64%736,83
Crusader 5.5-in. SP7358,183671136,36%227,30
Chrysler K 81022,556861154,55%975,87
Durendal 101891,278831163,64%1335,53
T1 Cunningham158,401171030,00%89,16
KV-1S6489,603241050,00%806,37
Kpz. 3 GST Turm 81052,107161060,00%908,49
KV-122 7776,206741060,00%964,27
FV1066 Senlac 8389,006081040,00%427,83
WZ-120G FT 91792,909111060,00%1476,42
M-VII-Y 91672,609331050,00%1310,77
Type 95 Ha-Go2199,00198966,67%923,82
D1298,44106911,11%195,41
M2 Light243,67134955,56%139,89
SU-18280,67144977,78%477,09
121101489,78856977,78%1145,78
T2 Medium Tank2112,44157955,56%485,87
FV4025 Contriver112181,89859944,44%1349,52
T 54D 91355,11888955,56%1257,47
Schwarzpanzer 58 8937,89697955,56%1209,30
King Tiger (Captured) 71185,89792955,56%1666,68
AMX Canon d'assaut 105 81658,44726944,44%1652,79
Type 59 First Warrior 81459,67803933,33%1804,89
Vickers Medium Mk. II281,25116850,00%222,20
Renault FT 75 BS2148,38170887,50%977,78
Type 2597 Chi-Ha365,75117850,00%84,23
G.Pz. Mk. VI (e)259,13101862,50%311,33
Ares 90 C111484,38933862,50%1020,56
Pz.Kpfw. 35 (t)283,00159757,14%321,57
SU-2-122 5845,29805785,71%2586,42
TBT 91632,14744742,86%1352,22
Serpente 91436,57669742,86%809,46
AMX ELC 901 6443,14495742,86%940,96
WZ-111 model 6 81785,71828742,86%1494,76
SPHT 92025,7165170,00%1381,85
Buryan 91652,43712728,57%1086,47
Chi-Ni241,17108633,33%0,00
BT-22167,83227650,00%783,85
P.435160,50211633,33%127,50
A-20565,176260,00%0,00
Progetto CC55 mod. 5481676,17929683,33%1971,63
Renault UE 573129,00195666,67%390,36
Bishop5406,33357650,00%724,14
T-62A10969,33448633,33%440,02
KPz 3 Projekt 07 HK 91185,50566650,00%825,66
M4A3E8 Fury 6954,67782666,67%2129,14
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5330,50381633,33%660,73
M4A1 Revalorisé 8855,17490633,33%638,78
Lorraine 120 Alby 81738,671033666,67%1763,02
Renault FT1116,40183580,00%746,69
Hotchkiss H35249,60125560,00%158,70
Stuart I-IV3189,60288560,00%779,41
Challenger7615,20398540,00%507,90
XM69 Hacker112344,401059580,00%1462,67
STA-2 8693,00703580,00%784,83
Husarz 81327,009435100,00%1446,29
Light Mk. VIC 2142,00153560,00%702,91
T28 Concept 71612,001049580,00%2472,26
T26E5 Patriot 81617,601074580,00%2275,97
Churchill Crocodile 61212,80905560,00%1702,22
Leox 91428,40478520,00%786,54
T67572,001924100,00%261,00
Object 7059471,50753475,00%369,10
Centurion St. Gloriana 7932,50792475,00%1482,25
Pz.Kpfw. IV Ausf. H Ankou 5465,50613475,00%975,43
M48A2 Räumpanzer 81151,00727450,00%1287,15
Lätt Stridsfordon 120 91952,25678450,00%1377,54
Heavy Tank No. VI 6574,75552450,00%706,92
SU-122-44 7279,75274425,00%67,71
Projet Louis 91623,25921450,00%2530,20
D2376,0095333,33%19,73
Sturmpanzer I Bison340,3368333,33%0,00
M6A2E1 81359,3361330,00%1672,43
Char de transition 61162,3311593100,00%2159,81
Panther mit 8,8 cm L/71 81069,33862366,67%1525,47
Object 265T 92755,6714313100,00%3357,85
Vercingétorix 91796,67835366,67%1669,04
Vickers Medium Mk. III3193,002252100,00%815,78
Comet7377,0019820,00%302,95
Black Prince II 71711,501094250,00%3164,87
Windhund 8954,5030420,00%718,70
XM66F 81019,509782100,00%921,44
T-50-2 6236,5019220,00%310,71
Vz. 58 Medvěd 91816,00833250,00%1621,48
TOG II* 6956,50697250,00%1941,32
Brennos 8127,50571250,00%130,73
Vickers Medium Mk. I10,001181100,00%261,00
Fiat 3000130,007110,00%0,00
P.43 bis6494,005031100,00%820,52
Jagdtiger91120,007401100,00%907,63
SU-10181321,009241100,00%1675,85
KV-260,0012310,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. D4422,0018610,00%1354,61
Object 590 92215,009721100,00%2146,59
M-IV-Y 8777,008061100,00%735,07
LTP 3866,008541100,00%8365,83
Sherman VC Firefly 6292,004671100,00%438,22
Pz.Kpfw. KW I (r) 5860,008281100,00%1383,62
Pz.Kpfw. II Ausf. D 290,002471100,00%415,79
BT-7 artillery 3319,0012410,00%882,75
OCP Peacekeeper 92040,0011811100,00%1857,83
Tiger (P) Leoponsan 6656,0035610,00%437,57
KB-52 92210,0011751100,00%2480,93

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekruter
Dołączył: 27.03.2025
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 09.03.2025
Opuścił klan: 26.03.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.01.2023
Opuścił klan: 09.03.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.01.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekruter
Dołączył: 31.01.2019
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 26.04.2015
Opuścił klan: 27.10.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.02.2015
Opuścił klan: 22.04.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.08.2014
Opuścił klan: 04.01.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 28.05.2014