Gharkin

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.10.2017

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11575000
Ø Poziom7,790,000,000,00
Zwycięstwa594251,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki551747,66%00,00%00,00%00,00%
Remisy1161,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy328728,40%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi97230,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,170,000,000,00
Wykryte pojazdy118301,0200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.259,240,000,000,00
Punkty zajęcia bazy177151,5300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy79060,6800,0000,0000,00
Doświadczenie681,500,000,000,00
WN71161,210,000,000,00
WN81533,490,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew11575
Ø Poziom7,79
Zwycięstwa594251,33%
Porażki551747,66%
Remisy1161,00%
Przetrwane bitwy328728,40%
Zniszczone czołgi97230,84
Zniszczonych/zgonów1,17
Wykryte pojazdy118301,02
Zadane uszkodzenia1.259,24
Punkty zajęcia bazy177151,53
Punkty obrony bazy79060,68
Doświadczenie681,50
WN71161,21
WN81533,49
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew79000
Zwycięstwa4962,03%00,00%00,00%00,00%
Porażki2936,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,27%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3949,37%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi440,5600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,100,000,000,00
Wykryte pojazdy430,5400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.332,620,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1682,1300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy300,3800,0000,0000,00
Doświadczenie796,720,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew79
Zwycięstwa4962,03%
Porażki2936,71%
Remisy11,27%
Przetrwane bitwy3949,37%
Zniszczone czołgi440,56
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy430,54
Zadane uszkodzenia1.332,62
Punkty zajęcia bazy1682,13
Punkty obrony bazy300,38
Doświadczenie796,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew47000
Zwycięstwa3165,96%00,00%00,00%00,00%
Porażki1429,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy24,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2348,94%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi380,8100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,580,000,000,00
Wykryte pojazdy280,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.006,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy521,1100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy561,1900,0000,0000,00
Doświadczenie806,720,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew47
Zwycięstwa3165,96%
Porażki1429,79%
Remisy24,26%
Przetrwane bitwy2348,94%
Zniszczone czołgi380,81
Zniszczonych/zgonów1,58
Wykryte pojazdy280,60
Zadane uszkodzenia1.006,98
Punkty zajęcia bazy521,11
Punkty obrony bazy561,19
Doświadczenie806,72
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa240,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki360,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy240,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi40,8000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,330,000,000,00
Wykryte pojazdy10,2000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia677,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy91,8000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie308,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa240,00%
Porażki360,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy240,00%
Zniszczone czołgi40,80
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy10,20
Zadane uszkodzenia677,80
Punkty zajęcia bazy91,80
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie308,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew115000
Zwycięstwa5951,30%00,00%00,00%00,00%
Porażki5446,96%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,74%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4236,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi790,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,080,000,000,00
Wykryte pojazdy500,4300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.319,010,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1040,9000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1571,3700,0000,0000,00
Doświadczenie689,550,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew115
Zwycięstwa5951,30%
Porażki5446,96%
Remisy21,74%
Przetrwane bitwy4236,52%
Zniszczone czołgi790,69
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy500,43
Zadane uszkodzenia1.319,01
Punkty zajęcia bazy1040,90
Punkty obrony bazy1571,37
Doświadczenie689,55
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew27000
Zwycięstwa1555,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki1244,44%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1555,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi210,7800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,750,000,000,00
Wykryte pojazdy220,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia969,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1033,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy120,4400,0000,0000,00
Doświadczenie617,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew27
Zwycięstwa1555,56%
Porażki1244,44%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1555,56%
Zniszczone czołgi210,78
Zniszczonych/zgonów1,75
Wykryte pojazdy220,81
Zadane uszkodzenia969,74
Punkty zajęcia bazy1033,81
Punkty obrony bazy120,44
Doświadczenie617,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (100)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81349,47771160654,11%1777,56
E 100102539,6084964953,31%2394,19
T3281293,8881858153,01%1742,30
T110E5101897,9575054248,15%1566,16
M10391530,0775849853,21%1564,34
E 7591754,1786546055,65%1926,83
Object 268102409,7375542551,06%1958,64
T2971252,6084130161,13%1891,79
Tiger II81157,2171229248,63%1362,73
Panther7677,1859528655,24%1060,97
T6981411,4081828653,85%2014,46
VK 30.01 (H)5569,2154326649,25%1414,70
Pz.Kpfw. III/IV5318,7339826352,09%796,62
T71 DA7584,4864625253,17%1141,65
SU-122-5491534,0268224943,78%1423,67
ISU-15281628,5571524247,11%1854,23
SU-1006779,4651323949,37%1482,16
T54E191805,8177922648,23%1851,05
SU-10181149,9365720050,00%1318,67
Object 70492231,7786618957,67%2142,30
Indien-Panzer8884,9466716653,61%1135,36
Rhm.-Borsig Waffenträger8988,2158116049,38%833,54
SU-1527867,9153315153,64%1233,14
E 5091709,9984015054,00%1745,42
M66820,9762214948,99%1342,94
Panther II81037,1067914751,70%1435,43
T216392,6556913957,55%1096,54
T57 Heavy101895,3277213854,35%1555,29
SU-855392,0234913454,48%808,96
Leopard Prototyp A9744,0955312740,94%433,67
Sturer Emil7963,0859711551,30%1392,15
Type 5 Chi-Ri7643,7858510850,93%933,07
SU-100M17635,9346510746,73%722,98
VK 30.02 (D)7842,596808242,68%1324,61
Pz.Kpfw. III Ausf. J467,902047943,04%28,34
T1 Heavy5526,685437156,34%1151,22
53TP Markowskiego8778,386096940,58%636,98
50TP Tyszkiewicza91121,037266552,31%908,96
M75230,063776352,38%713,19
SU-85B4222,872866147,54%414,02
E 50 Ausf. M101856,327246046,67%1520,17
STA-18550,424795530,91%431,21
Nashorn6994,316175250,00%1840,98
Type 4 Chi-To6749,716325246,15%1617,75
14TP4126,452764443,18%241,30
Pz.Sfl. IVc5536,894274450,00%1322,85
Type 578733,846124450,00%609,12
IS-7101328,986864434,09%692,07
Ikv 1035248,672804337,21%328,17
SDP 57 Gowika7620,645144247,62%638,78
Strv m/425265,223413743,24%489,23
SDP 58 Kilana8695,574963735,14%440,41
KV-15492,814883655,56%946,48
40TP Habicha6412,114283545,71%593,59
M18 Hellcat6401,073853030,00%475,37
SU-76M4130,282112941,38%121,64
Waffenträger auf Pz. IV9850,035252944,83%472,07
Strv 746421,224732755,56%660,16
T207503,566132762,96%674,00
Type 3 Chi-Nu5571,815642748,15%1945,29
45TP Habicha7657,966042646,15%684,50
Type 4 Ju-To7834,926982568,00%1127,12
T-1506468,334902437,50%519,34
Pz.Kpfw. III Ausf. E399,542082454,17%188,25
Sav m/434339,093612347,83%827,37
Lago4208,323282245,45%491,11
Ikv 65 Alt II6653,054632142,86%939,73
Type 1 Chi-He4659,256742050,00%3228,78
SDP 44 Burza6453,003242035,00%435,50
25TP KSUST II5102,002682045,00%57,82
Pz.Kpfw. II2170,843731947,37%682,84
M8A14214,352811747,06%395,84
M3 Lee4228,062821747,06%670,20
KV-1S6545,865171442,86%707,65
Object 268 Version 4101522,675661241,67%797,58
Type 3 Ju-Nu6750,506321258,33%997,32
Pawlack Tank6576,826321163,64%989,85
T1E6 259,362091172,73%278,91
10TP3146,002401118,18%349,68
Type 97 Chi-Ha3418,905231060,00%1959,64
AT-1249,11111944,44%27,48
T-284241,75252837,50%489,30
Marder 38T4392,43386757,14%911,15
BT-53156,14219728,57%107,27
T56 GMC3210,71238742,86%523,38
Marder II3229,67292650,00%571,27
60TP Lewandowskiego10772,17522633,33%218,72
Ikv 723182,83277666,67%559,44
Object 2639972,80409520,00%590,12
T675160,50256425,00%69,40
Strv m/40L3191,75266425,00%441,60
M2 Medium Tank3206,00418475,00%933,95
T3 HMC229,75106450,00%82,06
VK 36.01 (H)6515,33520366,67%962,52
SDP 40 Zadymka5598,67480366,67%1237,14
T1 Cunningham114,006120,00%0,00
Type 95 Ha-Go2148,0016310,00%403,71
Renault Otsu186,002521100,00%398,26
T-50-2 60,004710,00%0,00
Chi-Ni2610,0011551100,00%5194,09

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.10.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.10.2017
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 30.10.2013