Gfaure

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.04.2020

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7871000
Ø Poziom7,220,000,000,00
Zwycięstwa437355,56%00,00%00,00%00,00%
Porażki341543,39%00,00%00,00%00,00%
Remisy831,05%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy239630,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi76680,9700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,400,000,000,00
Wykryte pojazdy94391,2000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.094,810,000,000,00
Punkty zajęcia bazy95561,2100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy72130,9200,0000,0000,00
Doświadczenie641,010,000,000,00
WN71321,170,000,000,00
WN81657,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7871
Ø Poziom7,22
Zwycięstwa437355,56%
Porażki341543,39%
Remisy831,05%
Przetrwane bitwy239630,44%
Zniszczone czołgi76680,97
Zniszczonych/zgonów1,40
Wykryte pojazdy94391,20
Zadane uszkodzenia1.094,81
Punkty zajęcia bazy95561,21
Punkty obrony bazy72130,92
Doświadczenie641,01
WN71321,17
WN81657,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew27000
Zwycięstwa1348,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki1451,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1244,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,7000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,270,000,000,00
Wykryte pojazdy110,4100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.373,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy230,8500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy70,2600,0000,0000,00
Doświadczenie561,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew27
Zwycięstwa1348,15%
Porażki1451,85%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1244,44%
Zniszczone czołgi190,70
Zniszczonych/zgonów1,27
Wykryte pojazdy110,41
Zadane uszkodzenia1.373,04
Punkty zajęcia bazy230,85
Punkty obrony bazy70,26
Doświadczenie561,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew47000
Zwycięstwa2246,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki2451,06%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2144,68%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi310,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,190,000,000,00
Wykryte pojazdy581,2300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia861,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy140,3000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2244,7700,0000,0000,00
Doświadczenie478,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew47
Zwycięstwa2246,81%
Porażki2451,06%
Remisy12,13%
Przetrwane bitwy2144,68%
Zniszczone czołgi310,66
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy581,23
Zadane uszkodzenia861,04
Punkty zajęcia bazy140,30
Punkty obrony bazy2244,77
Doświadczenie478,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew45000
Zwycięstwa2964,44%00,00%00,00%00,00%
Porażki1431,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy24,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1635,56%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi290,6400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy601,3300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia508,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy501,1100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1172,6000,0000,0000,00
Doświadczenie460,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew45
Zwycięstwa2964,44%
Porażki1431,11%
Remisy24,44%
Przetrwane bitwy1635,56%
Zniszczone czołgi290,64
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy601,33
Zadane uszkodzenia508,98
Punkty zajęcia bazy501,11
Punkty obrony bazy1172,60
Doświadczenie460,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa571,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki228,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy342,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,4300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy50,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia539,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy172,4300,0000,0000,00
Doświadczenie600,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa571,43%
Porażki228,57%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy342,86%
Zniszczone czołgi30,43
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy50,71
Zadane uszkodzenia539,43
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy172,43
Doświadczenie600,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11000
Zwycięstwa763,64%00,00%00,00%00,00%
Porażki436,36%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy436,36%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi60,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,860,000,000,00
Wykryte pojazdy272,4500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia640,910,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy17916,2700,0000,0000,00
Doświadczenie678,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew11
Zwycięstwa763,64%
Porażki436,36%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy436,36%
Zniszczone czołgi60,55
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy272,45
Zadane uszkodzenia640,91
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy17916,27
Doświadczenie678,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1758000
Zwycięstwa105359,90%00,00%00,00%00,00%
Porażki68038,68%00,00%00,00%00,00%
Remisy251,42%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy72241,07%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11810,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,140,000,000,00
Wykryte pojazdy14760,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia841,480,000,000,00
Punkty zajęcia bazy21811,2400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy22381,2700,0000,0000,00
Doświadczenie562,890,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1758
Zwycięstwa105359,90%
Porażki68038,68%
Remisy251,42%
Przetrwane bitwy72241,07%
Zniszczone czołgi11810,67
Zniszczonych/zgonów1,14
Wykryte pojazdy14760,84
Zadane uszkodzenia841,48
Punkty zajęcia bazy21811,24
Punkty obrony bazy22381,27
Doświadczenie562,89
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew37000
Zwycięstwa2054,05%00,00%00,00%00,00%
Porażki1745,95%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1335,14%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi210,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,880,000,000,00
Wykryte pojazdy371,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.031,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy671,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1273,4300,0000,0000,00
Doświadczenie390,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew37
Zwycięstwa2054,05%
Porażki1745,95%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1335,14%
Zniszczone czołgi210,57
Zniszczonych/zgonów0,88
Wykryte pojazdy371,00
Zadane uszkodzenia1.031,70
Punkty zajęcia bazy671,81
Punkty obrony bazy1273,43
Doświadczenie390,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (105)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Indien-Panzer81118,5373850152,89%1628,48
Leopard Prototyp A91247,9967334147,51%1164,29
Leopard 1101862,0066132848,17%1556,68
T-5491525,0376731157,56%1811,91
T34 81201,1569230353,47%1499,84
E 25 71206,5971828662,24%2143,47
SU-122-44 71220,5674028062,50%1921,65
T71 DA7664,1773927656,88%1389,51
IS-6 81457,2675822557,78%1850,10
M4A1 Sherman5557,1956618861,70%1691,00
KV-856678,6154218148,07%1135,18
Object 140101971,1862418155,25%1901,83
T-4481123,7170617656,82%1674,33
Rhm.-Borsig Waffenträger81727,4060417553,71%1977,21
T6981332,6681117358,38%2019,18
Waffenträger auf Pz. IV91848,3962117256,40%1787,66
T54E191941,4977517161,40%2165,31
T2971255,9881116061,25%1939,30
M22 Locust 3233,0845915863,29%1074,01
M4A3E2 Sherman Jumbo6495,1049514045,00%885,82
M10391716,4585213956,12%1758,35
Panzer 58 Mutz 81350,3779113961,15%2162,02
T-54 ltwt.91013,1874413560,00%1775,12
T110E5102150,1065711654,31%2011,88
KV-15540,0352311652,59%1233,65
VK 30.02 (D)7747,6761111550,43%1117,05
LTTB8726,4365210360,19%1502,70
T-54 first prototype 81321,897809955,56%2051,19
T-34-856747,156798661,63%1718,12
T-437916,617358457,14%1784,35
Rheinmetall Skorpion G 81423,385107846,15%1650,80
M3 Lee4211,892177146,48%648,33
Sturer Emil71075,835927042,86%1450,44
M41 Walker Bulldog8927,537327070,00%2048,34
M18 Hellcat6895,286756564,62%1920,20
VK 30.01 (D)6526,435396553,85%998,24
T376667,726676446,88%2247,62
T-284144,452476041,67%204,74
IS71255,565915952,54%1946,77
MT-256501,316675863,79%1838,26
M2 Medium Tank3170,961805246,15%534,54
Grille 15101984,334815251,92%1639,49
T-345441,615055154,90%1290,52
M10 Wolverine5460,764025156,86%1035,58
SU-86925,405445060,00%1416,66
M446658,794724854,17%1206,09
SU-855741,386074763,83%2182,30
Škoda T 256937,577194676,09%2460,38
SU-1006813,006704571,11%1796,87
T-50599,534234557,78%225,40
leKpz M 41 90 mm GF 8903,556344445,45%1459,33
IS-381635,796824369,77%2257,33
T216316,554744037,50%610,75
Nashorn61112,817573754,05%2378,48
T404347,653733461,76%943,25
M24 Chaffee5554,536183464,71%2416,61
Cromwell B 6970,587213345,45%2094,86
Pz.Kpfw. III Ausf. J4142,473013060,00%308,16
IS-2-II81511,236103056,67%1958,97
Pz.Kpfw. III Ausf. E3127,971862955,17%309,59
SU-85B4513,965042867,86%1622,90
Pz.Sfl. IVc5731,506342867,86%2297,15
T-463125,921602646,15%354,86
Panzerjäger I2302,272992642,31%1230,68
SU-54819,924402548,00%2305,20
SU-263375,083262544,00%1144,75
M5 Stuart4213,173952437,50%427,83
KV-26847,055142254,55%1644,11
T3281620,459382075,00%2109,65
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4382,473111936,84%891,21
Pz.Kpfw. III/IV5230,953601968,42%651,41
T3 HMC2171,221401844,44%591,54
M415524,062511650,00%727,72
Marder 38T4503,065301662,50%1458,77
Object 43091175,636691650,00%988,58
Pz.Kpfw. II2114,932061450,00%347,10
T-804295,924211346,15%1161,53
T26E5 Patriot 81179,546141369,23%1474,76
T1 HMC2273,362281154,55%1662,70
M374292,002121163,64%940,42
T2 Medium Tank2159,911621136,36%663,68
SU-76M4453,735961190,91%1726,55
T56 GMC3131,362031136,36%201,82
Panhard EBR 75 (FL 10) 8724,094981154,55%1211,39
Progetto M35 mod. 46 81280,095281136,36%1301,54
Marder II3302,002591060,00%883,06
Lorraine 39L AM3136,00215966,67%432,28
Leichttraktor158,2563825,00%16,19
T-262125,50116825,00%479,21
Renault FT 75 BS2106,71165742,86%426,06
AMX 105 AM mle. 474167,40247560,00%476,55
Super Hellcat 7913,00508475,00%1516,94
Vickers Mk. E Type B258,00185250,00%79,78
T-50-2 6927,008242100,00%3152,71
Type 64 61115,007662100,00%3445,95
Vickers Medium Mk. I150,001041100,00%262,49
M3 Stuart3139,0014510,00%281,38
T1 Cunningham160,001681100,00%362,06
Renault NC-31199,0019010,00%342,99
MS-11153,003001100,00%1011,78
T-45 2209,004371100,00%1198,83
Excelsior 5103,0018210,00%0,00
T7 Combat Car 2280,006781100,00%1595,30
LTP 3255,008201100,00%1558,30
StuG IV 5219,0012410,00%224,79

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.04.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 04.04.2020
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.04.2015
Opuścił klan: 13.07.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.11.2014
Opuścił klan: 15.01.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.01.2015
Opuścił klan: 25.04.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 15.07.2015
Opuścił klan: 30.10.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.11.2016
Opuścił klan: 02.11.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.11.2016
Opuścił klan: 21.04.2017
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 16.06.2017
Opuścił klan: 19.09.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 23.04.2017
Opuścił klan: 12.06.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.01.2015
Opuścił klan: 26.04.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 18.01.2014