Gavly

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew272790111330
Ø Poziom7,010,009,698,94
Zwycięstwa1356949,74%00,00%6255,86%18957,27%
Porażki1344849,30%00,00%4540,54%13440,61%
Remisy2620,96%00,00%43,60%72,12%
Przetrwane bitwy605222,19%00,00%3430,63%8826,67%
Zniszczone czołgi193600,7100,00950,862580,78
Zniszczonych/zgonów0,910,001,231,07
Wykryte pojazdy351901,2900,002852,579002,73
Zadane uszkodzenia910,840,001.837,301.581,77
Punkty zajęcia bazy215160,7900,00650,591650,50
Punkty obrony bazy130280,4800,0000,0000,00
Doświadczenie494,190,00912,01915,02
WN71014,920,001337,301349,17
WN81270,670,002319,092316,47
Ogółem
Ilość bitew27279
Ø Poziom7,01
Zwycięstwa1356949,74%
Porażki1344849,30%
Remisy2620,96%
Przetrwane bitwy605222,19%
Zniszczone czołgi193600,71
Zniszczonych/zgonów0,91
Wykryte pojazdy351901,29
Zadane uszkodzenia910,84
Punkty zajęcia bazy215160,79
Punkty obrony bazy130280,48
Doświadczenie494,19
WN71014,92
WN81270,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew111
Ø Poziom9,69
Zwycięstwa6255,86%
Porażki4540,54%
Remisy43,60%
Przetrwane bitwy3430,63%
Zniszczone czołgi950,86
Zniszczonych/zgonów1,23
Wykryte pojazdy2852,57
Zadane uszkodzenia1.837,30
Punkty zajęcia bazy650,59
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie912,01
WN71337,30
WN82319,09
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew330
Ø Poziom8,94
Zwycięstwa18957,27%
Porażki13440,61%
Remisy72,12%
Przetrwane bitwy8826,67%
Zniszczone czołgi2580,78
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy9002,73
Zadane uszkodzenia1.581,77
Punkty zajęcia bazy1650,50
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie915,02
WN71349,17
WN82316,47
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki5100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,200,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.412,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie132,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa00,00%
Porażki5100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi10,20
Zniszczonych/zgonów0,20
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.412,80
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie132,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew39000
Zwycięstwa1538,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki2358,97%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1025,64%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi280,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,970,000,000,00
Wykryte pojazdy190,4900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia972,560,000,000,00
Punkty zajęcia bazy391,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy110,2800,0000,0000,00
Doświadczenie413,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew39
Zwycięstwa1538,46%
Porażki2358,97%
Remisy12,56%
Przetrwane bitwy1025,64%
Zniszczone czołgi280,72
Zniszczonych/zgonów0,97
Wykryte pojazdy190,49
Zadane uszkodzenia972,56
Punkty zajęcia bazy391,00
Punkty obrony bazy110,28
Doświadczenie413,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew35000
Zwycięstwa1234,29%00,00%00,00%00,00%
Porażki2365,71%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1131,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi200,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,830,000,000,00
Wykryte pojazdy481,3700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia531,740,000,000,00
Punkty zajęcia bazy541,5400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1012,8900,0000,0000,00
Doświadczenie269,660,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew35
Zwycięstwa1234,29%
Porażki2365,71%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1131,43%
Zniszczone czołgi200,57
Zniszczonych/zgonów0,83
Wykryte pojazdy481,37
Zadane uszkodzenia531,74
Punkty zajęcia bazy541,54
Punkty obrony bazy1012,89
Doświadczenie269,66
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew25000
Zwycięstwa1144,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1456,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1144,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi180,7200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,290,000,000,00
Wykryte pojazdy120,4800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.340,760,000,000,00
Punkty zajęcia bazy80,3200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1034,1200,0000,0000,00
Doświadczenie487,320,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew25
Zwycięstwa1144,00%
Porażki1456,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1144,00%
Zniszczone czołgi180,72
Zniszczonych/zgonów1,29
Wykryte pojazdy120,48
Zadane uszkodzenia1.340,76
Punkty zajęcia bazy80,32
Punkty obrony bazy1034,12
Doświadczenie487,32
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew526000
Zwycięstwa17833,84%00,00%00,00%00,00%
Porażki34465,40%00,00%00,00%00,00%
Remisy40,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13225,10%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2760,5200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,700,000,000,00
Wykryte pojazdy5841,1100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia538,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3830,7300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8291,5800,0000,0000,00
Doświadczenie254,270,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew526
Zwycięstwa17833,84%
Porażki34465,40%
Remisy40,76%
Przetrwane bitwy13225,10%
Zniszczone czołgi2760,52
Zniszczonych/zgonów0,70
Wykryte pojazdy5841,11
Zadane uszkodzenia538,00
Punkty zajęcia bazy3830,73
Punkty obrony bazy8291,58
Doświadczenie254,27
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (324)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T-34-856743,13475101453,65%1593,86
SU-122-44 71125,4149091053,52%1721,37
Rheinmetall Skorpion G 81349,1559575049,20%1441,07
IS-38861,9542956346,54%877,45
M53/M5591403,8939951745,26%1399,23
T14 5452,1643448651,85%954,34
AMX ELC bis5344,4139047553,47%1206,57
AMX Chasseur de chars 8865,6550646549,46%1111,36
T-448813,0543345747,92%1021,79
T675430,7032442252,13%974,96
Rhm.-Borsig Waffenträger81014,9635441240,78%881,10
Manticore101535,0987439749,37%1965,66
M40/M4381140,2137738452,08%1302,40
Pz.Kpfw. II Luchs4347,1538535852,51%1444,42
T-1091144,1743134945,85%990,94
Leopard 120 Verbessert112710,4491534956,73%2260,81
Object 140101931,8777031846,54%1649,78
Bat.-Châtillon Bourrasque 81651,6486730653,92%1996,50
M127835,2434929952,84%1185,54
Sturer Emil7624,5731929140,55%666,85
Waffenträger auf Pz. IV91457,5245928542,46%1109,47
M41 Walker Bulldog8398,6736427146,49%540,90
KV-856412,2829226749,06%531,24
Leopard 1102321,5480226753,93%1963,91
Concept No. 5102911,7791026155,17%2505,58
M18 Hellcat6305,2825025343,87%308,49
KV-15355,0528325245,24%587,53
Nashorn6397,0026824743,32%494,35
M4A1 Sherman5352,3627723946,86%801,93
T499584,5143723849,16%656,38
T376328,3735423648,31%738,53
T-549990,6356722848,25%879,34
IS7472,8337821849,54%488,35
Projet Louis 91496,6495121655,56%2384,62
T3 HMC2103,6014820747,34%277,81
Spähpanzer SP I C7384,5137020649,03%616,17
T-345275,3728119150,79%648,51
T-437660,6241518953,44%1061,28
leKpz Borkenkäfer111660,6483318447,28%1851,28
Spähpanzer Ru 2519624,4250817047,06%766,74
ISU-1528866,2042416748,50%757,48
T-34-3 81285,1867216348,47%1533,03
T-34-85M 6725,9849916253,09%1234,24
XM551 Sheridan101741,2489415860,76%2162,20
KV-48663,8044115650,64%608,48
ELC EVEN 90 8588,4467515550,32%1114,35
Type 64 6520,1954715155,63%1386,08
T297748,4846814948,32%812,62
M446572,7734314753,06%1020,76
SU-1527677,1034214644,52%805,82
Cruiser Mk. III397,9515114445,83%261,28
Dicker Max 6738,9639014455,56%1358,70
UDES 0381034,4654813945,32%1058,87
T-1506590,5738913956,12%1040,17
Panhard EBR 105101379,7285613857,97%1727,82
O-I6722,2340813750,36%1336,68
Rheinmetall Panzerwagen101198,9473213543,70%1328,93
IS-7101422,6153413440,30%926,05
Pz.Sfl. IVc5250,5322413343,61%360,83
M415298,0421912849,22%340,87
Object 430U102218,4682712349,59%1823,78
Churchill I5232,4722511847,46%282,73
M24 Chaffee5209,7229511747,86%536,58
Stridsyxa 82024,77102311560,87%2299,13
M4A3E2 Sherman Jumbo6389,7232311445,61%584,97
SU-855319,1925411246,43%582,85
Type 3 Chi-Nu Kai 5370,7133211153,15%1004,24
SU-1006478,9831010955,96%785,59
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.485,6117010947,71%87,23
T25 AT7595,8634510645,28%576,72
VK 28.016240,6629810654,72%554,10
ST-I91385,1372610644,34%1158,94
Churchill VII6330,3129310540,95%334,71
AMX 12 t6421,5047310342,72%1114,70
Škoda T 256578,5245010057,00%1132,20
105 leFH18B2 5495,353579854,08%942,82
Object 268102484,367959854,08%1876,31
Ikv 65 Alt II6634,983829645,83%1132,32
Executor112562,559159653,13%1974,10
Object 252U 81436,028129552,63%1509,81
M36 Jackson6559,353299349,46%906,21
LPT-67 Šelma91364,148539255,43%2194,01
Ikv 90 Typ B7814,415159041,11%962,99
Vz. 64 Blesk8780,116929046,67%1232,93
FV4004 Conway91783,196909045,56%1591,86
Matilda4111,631498935,96%29,70
Lorraine 40 t 81102,226238943,82%1192,03
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4206,941978843,18%360,03
Leopard Prototyp A91782,898178756,32%1762,64
Strv 103-091838,207098645,35%1465,98
T-28463,531408547,06%70,11
Alecto4215,762468445,24%418,42
Charioteer81075,386488447,62%1036,25
VK 100.01 (P)81259,768068458,33%1469,74
Centurion Mk. I81016,566918241,46%1173,30
E 5091487,117508243,90%1296,98
Pz.Kpfw. I Ausf. C3131,762378250,00%494,99
M5 Stuart4113,422268148,15%131,55
Panther II8882,195298033,75%843,23
Indien-Panzer81033,216898055,00%1251,18
B14147,621847948,10%240,44
KV-37902,494937657,89%1300,75
Type 3 Chi-Nu5430,733127546,67%1187,44
M374216,401987552,00%630,06
FV3046465,212807550,67%696,13
WZ-132A91241,278737454,05%1826,20
Bat.-Châtillon 25 t102443,339257360,27%2338,90
Bat.-Châtillon 25 t AP91598,278407356,16%1721,85
AMX 404103,851867252,78%244,20
KV-26386,172697244,44%421,88
Challenger71080,785927248,61%1430,24
SU-122A5357,612227247,22%693,60
GSOR 1006 Scheme 791951,548267250,00%1792,18
LT-432 81168,618567051,43%2283,43
O-I Experimental5512,363316956,52%1023,21
VK 30.01 (P)6571,484406953,62%935,13
T54E191631,138356956,52%1504,97
AMX 13 757465,705306657,58%890,71
Panhard EBR 9091195,718266643,94%1964,17
IS-2-II81074,457286546,15%1184,58
LTP 3103,261296532,31%215,66
A-205110,171766443,75%149,03
WZ-13281163,949036462,50%2316,83
VK 16.02 Leopard5194,802626145,90%416,45
Marder 38T4223,392356152,46%453,87
Centurion Mk. 7/191967,028906045,00%1962,51
BDR G1 B5403,483186053,33%699,42
Object 70492271,028126050,00%1837,90
Panhard AML Lynx 6x68696,536746048,33%1192,38
P.44 Pantera81435,837845950,85%1832,70
T328898,465945947,46%863,87
Bishop5421,342715952,54%905,70
Panhard AMD 178B6390,735295954,24%1158,84
Object 43091114,024855938,98%802,10
Vz. 71 Tesák101723,219285757,89%2180,18
M8A14264,322535761,40%681,15
Char Mle. 75 91544,808595650,00%2223,56
Object 432U112337,099775657,14%1890,61
BT-7 artillery 3168,842605650,00%541,31
SU-85B4271,673025558,18%692,34
T6981322,457575547,27%1679,30
WZ-132-1101803,679405455,56%2438,94
Pz.Sfl. IVb4323,002485352,83%1029,02
StuG III Ausf. B4216,912435360,38%513,99
Tiger (P)7807,335665251,92%946,89
E 50 Ausf. M101831,318015253,85%1495,16
Super Conqueror102448,829645152,94%1748,65
ShPTK-TVP 100 81864,129485160,78%2287,13
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5248,922285048,00%510,37
Hotchkiss EBR7420,505575050,00%818,97
P.43 ter71011,517014951,02%1529,75
Churchill III 5425,044704951,02%790,26
FV601 Saladin81731,928194845,83%2176,07
FV227 Conceiver81484,138824856,25%1694,90
M3 Lee4181,491964746,81%494,99
Škoda T 245390,113094652,17%1026,18
WZ-13171247,138954641,30%2836,59
Ikv 1035561,004214654,35%1554,19
Škoda T 177409,986274652,17%762,49
Crusader 5.5-in. SP7794,895364440,91%948,72
M-VI-Y91916,959064447,73%1911,30
Panther7772,956234337,21%1149,47
Birch Gun4264,262014344,19%866,56
Achilles6501,093734337,21%611,87
Prototipo Standard B91822,888344156,10%1647,53
M-III-Y81672,739834151,22%2194,22
Type 1 Chi-He4297,732854050,00%955,73
Cromwell6651,795983943,59%1182,12
E 65 Zwilling 82068,239793951,28%1980,34
Vickers Medium Mk. III371,211323857,89%156,20
Pz.Kpfw. 38 (t)389,531263852,63%163,34
M2 Medium Tank349,141103756,76%146,38
T1 Cunningham178,781553647,22%276,28
VK 30.02 (D)7894,947203650,00%1438,57
Comet7722,836623647,22%1012,56
T404306,972263644,44%652,44
TS-54 81527,619713663,89%1745,56
ARL 446396,713333554,29%567,94
AT 25297,202593545,71%537,51
Type 6892134,919603560,00%1943,01
FV4005 Stage II101649,805783540,00%1126,63
Type 4 Chi-To6425,153303450,00%629,99
SU-86685,264343438,24%747,26
FV224 Chopper71330,858553452,94%1591,02
StuG IV 5399,032623447,06%891,32
T2071395,128303348,48%2283,54
Type 4 Ju-To71696,6410023357,58%2546,30
FV20781151,388853265,63%1375,19
SU-54295,772213158,06%747,65
M75314,872923148,39%1124,52
Type 5781514,949173148,39%1877,67
Konštrukta T-34/1007534,104563046,67%627,43
FV380591061,576223043,33%842,36
FV229 Contender92003,678263036,67%1659,19
BT-7467,071222944,83%59,36
Type 95 Heavy4223,342022937,93%539,47
Ares 7581080,527492948,28%1275,97
AMX 383113,961472839,29%126,91
ST vz. 394225,632532759,26%721,83
Strv 746734,076082751,85%1372,45
M10 Wolverine5240,221912740,74%285,78
Strv 103B102484,088012646,15%2068,18
T57 Heavy102453,659662657,69%1990,64
D23115,841602548,00%245,68
Valentine3360,563432560,00%1676,05
T56 GMC348,00902540,00%0,00
T92 HMC101044,766502568,00%860,05
Staghound Mk. III6830,566852556,00%1691,84
T28 Concept 71010,884402548,00%1532,96
O-Ni7756,383832450,00%804,53
SU-76M4138,041982470,83%388,30
FSV Scheme A7844,046782454,17%1201,76
Vickers Medium Mk. I161,571112360,87%244,19
M7 Priest3151,431472339,13%193,62
SU-26365,651102347,83%89,48
Valentine AT4174,611902347,83%330,38
Bat.-Châtillon 12 t8341,043892326,09%326,12
TBT 91996,788872352,17%1684,84
Tiger I71350,458022250,00%1730,16
P.43 bis6874,556162250,00%1693,31
MT-256289,272862245,45%680,77
M22 Locust 370,681582245,45%52,77
Pz.Kpfw. III Ausf. E3217,762392152,38%682,71
Grille 15101329,814182152,38%794,19
HWK 128530,003552142,86%668,67
AS-XX 40 t113153,529352152,38%2613,45
Leo71177,357702045,00%1780,36
UDES 14 Alt 581936,658242035,00%2297,18
Wespe3160,401412045,00%399,80
Object 703 Version II 81587,359642055,00%1824,30
LT vz. 383132,791681952,63%434,69
Covenanter5129,371821947,37%223,69
Vz. 60S Dravec 102504,327661936,84%1479,71
SU-18267,94901844,44%184,57
Sturmpanzer I Bison372,13881650,00%90,41
59-166963,948031656,25%3480,06
T-463116,001401546,67%309,83
VK 30.02 (M)6806,738221586,67%1833,30
Cavalier5372,673531546,67%719,90
StuG III Ausf. G5351,792551450,00%659,86
T1 HMC248,14791442,86%40,36
M5A1 Stuart4131,362211471,43%441,62
Sexton II3104,431021442,86%211,46
Type 3 Ju-Nu61174,868261464,29%2012,63
D1268,001161346,15%95,54
Pz.Kpfw. 35 (t)253,25931258,33%162,71
Strv m/425559,925481266,67%1763,69
Sav m/434207,331761241,67%343,86
AEC Armoured Car5591,675741258,33%1621,15
GSOR the TANK 91504,256271233,33%1325,75
Tetrarch 2101,671101225,00%230,78
S-517628,006121154,55%620,64
Vickers Medium Mk. II218,10541030,00%0,00
P.435703,006861080,00%2315,86
Type 97 Chi-Ha3168,302211040,00%339,97
Loyd Gun Carriage252,70711040,00%69,66
Pz.Kpfw. I252,901131020,00%4,60
Pz.Kpfw. II232,1175922,22%0,00
Pz.Kpfw. III Ausf. J4487,78370955,56%1536,56
AT-12107,22121933,33%190,70
Marder II3136,11140944,44%218,90
Cruiser Mk. IV462,4486933,33%0,03
Universal Carrier 2-pdr278,78140977,78%335,89
25TP KSUST II5566,50436862,50%1238,45
Vickers Mk. E Type B283,63139862,50%294,33
G.Pz. Mk. VI (e)24,7583875,00%261,00
M3 Stuart3193,71259771,43%900,48
Hotchkiss H35264,71148785,71%297,41
Type 2597 Chi-Ha3134,29164742,86%263,56
Grille5139,86139742,86%58,47
IS-4101263,00590728,57%579,67
AT 86286,14427742,86%246,92
Durchbruchswagen 24180,86198742,86%254,89
T1E6 214,71105757,14%158,03
T 55A 91380,29736757,14%1095,43
Renault FT170,6775616,67%148,34
14TP4575,67612683,33%2872,25
Type 91 Heavy3283,83265666,67%1041,55
AMX M4 mle. 457356,17470666,67%421,56
Pawlack Tank61242,171013683,33%2337,75
M-V-Y102044,00555616,67%1151,83
43 M. Toldi III 3141,50217666,67%668,08
Leox 92194,33982683,33%2102,72
Panzerjäger I271,20110540,00%8,62
T-26288,20156560,00%377,85
Renault FT AC2127,00145560,00%416,79
T-50-2 6445,60435560,00%1378,31
T2 Medium Tank290,50132450,00%288,59
T-70381,00119450,00%120,93
Pz.Kpfw. 5581704,2511784100,00%1684,62
T-29 3432,25621475,00%1843,96
Light Mk. VIC 264,25107450,00%175,29
Pz.Kpfw. II Ausf. D 282,252464100,00%378,69
Hummel61098,67558333,33%1529,99
BT-2292,00219366,67%445,25
M2 Light241,67283366,67%238,89
Ikv 723133,00160366,67%375,62
MS-1122,001223100,00%261,00
T2881002,679973100,00%1033,31
Mäuschen9816,00745366,67%638,85
Object 283 91150,67701333,33%961,29
Super Hellcat 7828,33492366,67%1084,70
L6/40241,501382100,00%261,00
Type 95 Ha-Go254,503720,00%0,00
P26/404828,507142100,00%3509,25
Leichttraktor154,502372100,00%261,00
Centurion Action X102143,5012692100,00%1768,80
T-602124,50200250,00%407,18
MTLS-1G14 378,0012120,00%26,88
T7 Combat Car 23,503120,00%0,00
LT vz. 352190,002701100,00%1008,00
Type 97 Te-Ke 262,002141100,00%291,55
Renault UE 5730,002110,00%0,00
Waffenträger auf E 100100,0013110,00%0,00
Pz.Kpfw. IV Ausf. A3125,009510,00%165,54
M-II-Y72574,0019981100,00%5209,11
Windhund 8371,0020610,00%68,51
T-116 3609,006111100,00%4485,95
Kunze Panzer 90,0016210,00%0,00
MKA 2114,0010310,00%151,56
T-45 243,007110,00%0,00
M24E2 Super Chaffee 6371,0021810,00%651,21
L-60 253,0017010,00%12,47
AMX M4 mle. 49 8626,0041910,00%379,54

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 03.04.2026
Opuścił klan: 27.09.2026
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 29.03.2015
Opuścił klan: 28.08.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 19.02.2015
Opuścił klan: 19.02.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.09.2015
Opuścił klan: 22.09.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.03.2015
Opuścił klan: 27.03.2015