GAWEX

clanlogo
Stopień: Dowódca
Dołączył: 28.06.2021

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew423271530143
Ø Poziom6,776,737,777,08
Zwycięstwa1992847,08%533,33%1033,33%5739,86%
Porażki2180751,52%1066,67%1963,33%8458,74%
Remisy5921,40%00,00%13,33%21,40%
Przetrwane bitwy870620,57%16,67%516,67%3121,68%
Zniszczone czołgi252760,6060,40140,47770,54
Zniszczonych/zgonów0,750,430,560,69
Wykryte pojazdy395750,93130,87160,531140,80
Zadane uszkodzenia686,10795,20884,67856,02
Punkty zajęcia bazy863482,0400,0000,001541,08
Punkty obrony bazy84470,2000,0000,00230,16
Doświadczenie522,71484,07550,63587,15
WN7757,02526,95473,28660,32
WN8768,69696,92603,39866,90
Ogółem
Ilość bitew42327
Ø Poziom6,77
Zwycięstwa1992847,08%
Porażki2180751,52%
Remisy5921,40%
Przetrwane bitwy870620,57%
Zniszczone czołgi252760,60
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy395750,93
Zadane uszkodzenia686,10
Punkty zajęcia bazy863482,04
Punkty obrony bazy84470,20
Doświadczenie522,71
WN7757,02
WN8768,69
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew15
Ø Poziom6,73
Zwycięstwa533,33%
Porażki1066,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy16,67%
Zniszczone czołgi60,40
Zniszczonych/zgonów0,43
Wykryte pojazdy130,87
Zadane uszkodzenia795,20
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie484,07
WN7526,95
WN8696,92
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew30
Ø Poziom7,77
Zwycięstwa1033,33%
Porażki1963,33%
Remisy13,33%
Przetrwane bitwy516,67%
Zniszczone czołgi140,47
Zniszczonych/zgonów0,56
Wykryte pojazdy160,53
Zadane uszkodzenia884,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie550,63
WN7473,28
WN8603,39
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew143
Ø Poziom7,08
Zwycięstwa5739,86%
Porażki8458,74%
Remisy21,40%
Przetrwane bitwy3121,68%
Zniszczone czołgi770,54
Zniszczonych/zgonów0,69
Wykryte pojazdy1140,80
Zadane uszkodzenia856,02
Punkty zajęcia bazy1541,08
Punkty obrony bazy230,16
Doświadczenie587,15
WN7660,32
WN8866,90
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa116,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki583,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy116,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy71,1700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.659,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy61,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie168,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa116,67%
Porażki583,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy116,67%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy71,17
Zadane uszkodzenia1.659,67
Punkty zajęcia bazy61,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie168,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10000
Zwycięstwa330,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki770,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy220,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,630,000,000,00
Wykryte pojazdy90,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia768,500,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy111,1000,0000,0000,00
Doświadczenie478,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew10
Zwycięstwa330,00%
Porażki770,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy220,00%
Zniszczone czołgi50,50
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy90,90
Zadane uszkodzenia768,50
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy111,10
Doświadczenie478,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew5000
Zwycięstwa360,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki240,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy120,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy51,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia84,800,000,000,00
Punkty zajęcia bazy285,6000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie283,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew5
Zwycięstwa360,00%
Porażki240,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy120,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy51,00
Zadane uszkodzenia84,80
Punkty zajęcia bazy285,60
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie283,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew171000
Zwycięstwa6135,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki10863,16%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2916,96%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi580,3400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,410,000,000,00
Wykryte pojazdy1250,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia396,700,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3211,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2371,3900,0000,0000,00
Doświadczenie318,370,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew171
Zwycięstwa6135,67%
Porażki10863,16%
Remisy21,17%
Przetrwane bitwy2916,96%
Zniszczone czołgi580,34
Zniszczonych/zgonów0,41
Wykryte pojazdy1250,73
Zadane uszkodzenia396,70
Punkty zajęcia bazy3211,88
Punkty obrony bazy2371,39
Doświadczenie318,37
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew448000
Zwycięstwa22951,12%00,00%00,00%00,00%
Porażki20545,76%00,00%00,00%00,00%
Remisy143,13%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy13129,24%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1800,4000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,570,000,000,00
Wykryte pojazdy3220,7200,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia698,640,000,000,00
Punkty zajęcia bazy10102,2500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy6671,4900,0000,0000,00
Doświadczenie552,420,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew448
Zwycięstwa22951,12%
Porażki20545,76%
Remisy143,13%
Przetrwane bitwy13129,24%
Zniszczone czołgi1800,40
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy3220,72
Zadane uszkodzenia698,64
Punkty zajęcia bazy10102,25
Punkty obrony bazy6671,49
Doświadczenie552,42
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1521000
Zwycięstwa57537,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki91059,83%00,00%00,00%00,00%
Remisy362,37%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy39025,64%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5720,3800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,510,000,000,00
Wykryte pojazdy13000,8500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia581,100,000,000,00
Punkty zajęcia bazy37722,4800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14330,9400,0000,0000,00
Doświadczenie394,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1521
Zwycięstwa57537,80%
Porażki91059,83%
Remisy362,37%
Przetrwane bitwy39025,64%
Zniszczone czołgi5720,38
Zniszczonych/zgonów0,51
Wykryte pojazdy13000,85
Zadane uszkodzenia581,10
Punkty zajęcia bazy37722,48
Punkty obrony bazy14330,94
Doświadczenie394,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew6000
Zwycięstwa233,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki466,67%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy116,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi30,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,600,000,000,00
Wykryte pojazdy10,1700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia993,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie528,170,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew6
Zwycięstwa233,33%
Porażki466,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy116,67%
Zniszczone czołgi30,50
Zniszczonych/zgonów0,60
Wykryte pojazdy10,17
Zadane uszkodzenia993,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie528,17
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (471)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Löwe 8836,02616374345,74%779,89
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4547,45645223952,26%1452,25
BDR G1 B5511,22488122651,96%1012,20
AMX M4 mle. 49 Liberté 8797,26634113048,50%767,29
T1 Heavy5562,7655679353,09%1168,98
SU-86733,3441278644,27%1030,09
IS-27811,1060575048,93%968,31
SU-263343,0929063854,55%1096,57
T57 Heavy101219,7758259341,32%682,81
Maus101207,7363055644,06%743,35
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3292,3446254158,41%825,91
VK 30.01 (D)6464,3650151851,54%782,59
T1 Cunningham1158,4036151455,45%1033,25
Panzer 58 Mutz 8626,5655851444,55%567,12
Rheinmetall Skorpion G 8847,3658044347,18%728,00
FV215b (183) 101085,2552341940,57%558,92
O-I Experimental5581,9253341251,21%1139,61
105 leFH18B2 5594,9849341051,22%1102,40
KV-856494,0246340149,38%690,94
T54E191008,1360439042,31%711,34
VK 30.01 (P)6389,3743336147,37%475,01
Waffenträger auf E 100101308,0154435439,55%642,54
Progetto M35 mod. 46 8805,2260434450,00%727,50
Jagdpanzer E 100101298,3255834245,91%771,43
Pz.Sfl. IVc5399,7739634052,35%856,46
Progetto M40 mod. 65101217,6357433538,51%671,67
T9591214,0862432044,06%812,84
SU-54460,9531431446,50%1199,31
VK 45.02 (P) Ausf. A8565,7945729738,38%381,84
Tiger (P)7596,5950329746,80%604,71
IS7624,6550627443,80%666,28
Tortoise91132,3063325846,12%742,76
VK 45.02 (P) Ausf. B9756,9354025341,90%472,42
IS-3A 81004,6569624548,57%905,50
ISU-1528805,4452524241,74%613,86
SU-14-28494,1040123143,72%327,81
T698682,8758522648,67%701,83
Bat.-Châtillon 155 5810864,6454522443,30%552,15
Strv m/42-57 Alt A.2 6518,6247822148,42%738,19
Lorraine 155 mle. 518776,1250721749,77%801,74
Pudel 6611,1955820848,56%975,34
AMX 13 757285,8843420343,35%367,31
ARL 446475,0341620243,56%625,38
T675343,5735020147,26%603,49
Ferdinand8634,1746720044,50%433,35
Cromwell B 6462,9047419643,88%627,11
Leichttraktor1148,1634519448,45%660,16
Pz.Kpfw. 35 (t)2141,2828019248,44%614,03
SU-100M17623,3149318141,99%608,82
T110E3101261,6857418140,88%649,06
KV-15391,9438517741,24%605,92
Waffenträger auf Pz. IV9962,9957817642,61%581,61
Super Conqueror101312,5564317447,13%814,27
Type T-345373,4242417353,76%1009,89
T25 AT7673,3952117143,86%690,57
AMX M4 mle. 457736,5259716953,85%915,97
T34 8717,4956716848,81%634,04
GSOR 1008 81037,5064616848,81%903,77
M415301,9030016646,39%317,25
Rhm.-Borsig Waffenträger81107,5757416638,55%921,83
AMX 50 1008736,8852116341,72%570,38
SU-182117,7515715947,80%568,23
Bat.-Châtillon 155 559912,6156715843,67%725,58
Tiger I7630,1050815648,08%643,13
AMX AC mle. 467638,8449115546,45%719,77
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4280,1628915245,39%604,40
Lorraine 155 mle. 507750,8955314455,56%884,45
Panhard EBR 10510416,3647813835,51%164,42
SU-1018672,6553213647,06%579,74
AMX 13 F3 AM6560,4044013246,97%683,75
ELC EVEN 90 8412,4451412850,78%592,93
Pz.Kpfw. 38 (t)3375,2431912642,06%1267,18
Object 252U Defender 8906,6566112654,76%853,35
Primo Victoria 8600,2358412647,62%564,78
KV-220-2 5616,2866812453,23%1139,05
T-103 81061,6366712347,97%1024,42
AMX 50 B101156,3755012041,67%635,02
E 25 7611,9852611945,38%708,63
E 100101096,8154811843,22%651,19
O-I6593,4451011744,44%909,23
T-448648,6958311649,14%688,81
SU-855340,2130911350,44%648,63
T3 HMC2236,7034011347,79%1058,43
M36 Jackson6499,1245811351,33%754,31
P.44 Pantera8752,7858111249,11%771,83
T-34-85 Rudy 6556,1450711149,55%805,37
M4A1 Sherman5322,3636610842,59%637,00
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4252,5431410840,74%622,98
A-205243,0030910746,73%626,99
Churchill I5514,8750710350,49%1076,76
Panhard EBR 75 (FL 10) 8354,2547710344,66%352,88
T-127 3264,7340510358,25%1062,09
M5 Stuart4274,4733710147,52%610,88
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5287,0436510154,46%640,73
Bisonte C45 8876,2363710142,57%694,27
Somua SM 81093,8369110046,00%987,04
T2881005,866059943,43%874,96
AT 158908,226389843,88%832,62
Marder II3259,172359645,83%648,11
IS-38788,545049533,68%595,01
BT-7 artillery 3201,003189347,31%641,72
T26E4 SuperPershing 8845,126399245,65%893,59
60TP Lewandowskiego101164,746429148,35%666,34
TVP VTU Koncept8531,264759036,67%370,59
Pz.Kpfw. III/IV5380,684049044,44%931,75
Sturer Emil7542,594269044,44%521,42
M75213,813268952,81%616,93
IS-7101139,656098941,57%661,50
Grille 1510915,195148843,18%420,41
SU-1006500,204478750,57%727,18
VK 30.02 (D)7619,385458747,13%762,45
Tiger 131 6629,185908755,17%939,01
Škoda T 27 8730,985358742,53%680,78
Škoda T 256475,474878646,51%733,94
M10 Wolverine5349,213718647,67%608,98
Emil I8802,165398334,94%612,24
M4A3E2 Sherman Jumbo6532,485398350,60%955,10
Grille5407,403028145,68%726,53
Churchill Gun Carrier6412,674248149,38%577,85
SU-85B4312,102888045,00%645,76
Matilda4391,334137958,23%1125,10
KV-137464,594167936,71%492,70
Leopard 1101002,915697842,31%507,65
Object 140101005,185867842,31%545,08
T-345315,613577742,86%698,93
Crusader6220,602817741,56%381,82
M60 101005,296367750,65%615,75
Churchill VII6651,885747648,68%1077,40
FV4005 Stage II10932,335137640,79%463,52
IS-3-II91093,476647647,37%795,27
Caernarvon Action X 8827,516667349,32%788,21
Renault FT1118,462767261,11%738,62
SU-1527698,385537254,17%880,11
M6A2E1 8724,225787244,44%608,97
WZ-111 Alpine Tiger 8829,996517248,61%789,31
50TP prototyp 8964,937037154,93%968,71
T77 81011,146117142,25%883,58
M10 RBFM 5507,345177147,89%958,09
212A91099,306747055,71%1012,26
B14319,592976838,24%668,73
AMX 50 1209951,216296851,47%765,98
Type 586547,255226851,47%1015,93
AT 77692,326126851,47%748,58
AMX 50 Foch91110,186486844,12%767,91
LT-432 8397,825206850,00%517,27
Crusader 5.5-in. SP7694,555166740,30%799,21
TVP T 50/5110915,585136640,91%465,80
Black Prince7593,655106639,39%512,50
Emil II91121,986116440,63%735,17
TNH 105/10008733,175866446,88%639,83
M24 Chaffee5284,833806450,00%795,12
Hummel6562,893836341,27%656,57
WZ-111G FT91297,175936341,27%845,57
Panther II8574,034746333,33%409,95
Nashorn6610,863986336,51%789,41
VK 20.01 (D)4258,953166344,44%606,55
CS-52 LIS 8701,235236235,48%505,00
Vickers Medium Mk. I1134,692016152,46%611,52
M40/M4381061,696136147,54%1007,72
Turán III prototípus 5459,244655947,46%1076,25
AMX 13 909522,164875843,10%486,61
Caliban 8984,036505844,83%918,88
P.43 bis6674,485205648,21%1133,60
M26 Pershing8628,185505648,21%576,05
KV-48918,556435648,21%945,72
AMX M4 mle. 5191218,206255644,64%804,51
T71 CMCD7380,354985550,91%643,68
M-III-Y8699,156195547,27%601,48
T-34-85M 6659,295765540,00%881,01
LHMTV8440,644655534,55%490,81
M127543,545055457,41%638,54
VK 30.02 (M)6643,805745448,15%1211,95
M53/M559853,785255433,33%541,53
Spähpanzer SP I C7454,564885440,74%643,60
Rinoceronte10935,065295335,85%362,75
UDES 038801,855295343,40%669,09
TOG II* 6586,984505339,62%758,00
AMX 12 t6351,984395255,77%794,94
T-34 shielded 5334,814085253,85%694,49
Lorraine 40 t 8810,625365242,31%695,85
Type 5 Chi-Ri7526,885165149,02%638,60
D12234,432745152,94%1070,03
T-1091044,615865141,18%787,38
M18 Hellcat6507,164415046,00%671,41
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8826,985935036,00%694,49
M2 Light2311,903374957,14%1357,73
ST-I91147,147234951,02%997,00
D23236,332814850,00%783,04
SU-122A5298,063004843,75%500,32
Prototipo Standard B9907,215504744,68%616,50
T-100 LT10552,435464746,81%418,65
Object 27710870,745464639,13%380,20
Type 6191057,736204540,00%738,45
Conqueror9942,935514540,00%556,56
T110E4101617,757764463,64%1193,07
BT-74232,092904351,16%667,45
Strv 103B101462,305114334,88%704,40
Covenanter5224,743864351,16%668,48
FV217 Badger101213,267434362,79%845,11
T-50-2 6399,334794353,49%954,15
Controcarro 1 Mk. 29866,505954242,86%480,71
Object 274a 8926,296114238,10%817,05
StuG IV 5378,693424240,48%677,86
Lago4331,124244158,54%1129,93
SMV CC-678812,886064146,34%707,47
ARL V396484,274204143,90%645,80
G.W. Tiger (P)8918,206464160,98%1183,76
STB-1101032,155524035,00%517,08
UDES 15/1610937,255974050,00%559,87
MS-11133,822463953,85%644,41
B.U.G.I.6486,854403946,15%641,04
59-166326,974033941,03%616,31
Jagdtiger91196,085213935,90%812,58
Škoda T 56 81044,697133953,85%867,90
VK 75.01 (K) 8774,216023943,59%618,46
M4A3E8 Thunderbolt VII 6611,565683948,72%922,13
Renault NC-311217,714433857,89%1497,15
WZ-1209676,295223834,21%343,70
Panzerjäger I2211,051763842,11%600,29
AMX 383253,033233844,74%738,54
Object 4168684,925583850,00%664,88
Lansen C 8660,005523839,47%491,26
T-34-28630,055673745,95%607,52
T-549933,086283754,05%789,11
Object 268101277,765663743,24%722,26
Bat.-Châtillon 12 t8455,894903740,54%517,14
Pz.Kpfw. VII101376,276313743,24%794,35
WZ-120-1G FT 8953,736213748,65%871,04
LTG7618,816073655,56%1232,15
SU-100Y 6533,893923633,33%695,01
T92 8366,534163633,33%341,03
1108790,865563542,86%701,95
TNH T Vz. 5191061,006583444,12%773,37
Object 268 Version V 101120,505183435,29%494,81
CS-63101210,395893339,39%712,08
Alecto4263,673373354,55%649,58
AMBT 8794,944893333,33%532,31
T297703,035623243,75%668,82
T28 Prototype8995,067073259,38%1078,75
Kampfpanzer 07 RH 8600,285203237,50%453,06
Bretagne Panther 6580,725223243,75%778,06
Bat.-Châtillon 25 t AP9986,775683145,16%751,26
AT 15A 7700,296513164,52%979,44
Strv m/425287,933653056,67%657,49
Type 4 Chi-To6560,074753043,33%954,31
AMX 50 Foch (155) 101569,936763056,67%1121,93
Panhard AML Lynx 6x68276,004943050,00%311,61
112 8598,305573040,00%435,74
CS-447629,035132937,93%639,07
Type 95 Heavy4332,594282948,28%1164,29
T216319,034662962,07%829,97
Cruiser Mk. III3251,892102817,86%969,23
IS-6 8558,644882839,29%320,43
M8A14283,713112857,14%637,74
Type 59 8621,596422755,56%664,21
Leo7572,194642744,44%647,05
WZ-1317585,265242733,33%882,46
M446674,896142755,56%1062,32
T-34-17602,126162669,23%845,94
WZ-111 model 5A101030,195262634,62%503,68
T110E510945,465722646,15%472,40
Ram II 5405,465012669,23%1054,91
LT vz. 383216,562572540,00%638,86
Strv 746462,044502552,00%685,34
WZ-1328644,926102552,00%1047,23
FV3046361,243222544,00%381,39
AMX AC mle. 4881060,845322540,00%867,20
M41 Walker Bulldog8290,804672552,00%339,82
AT-12205,831822441,67%633,70
AT 25362,714362454,17%797,77
A-447504,545662462,50%695,17
Panhard AMD 178B6260,133592441,67%476,87
TS-54 8870,546042441,67%663,44
ASTRON Rex 105 mm 8986,386422450,00%935,24
STG Guard 8604,544202420,83%383,89
T-29 3331,544352462,50%1219,77
TL-1 LPC 8690,005602450,00%666,79
M3 Stuart3166,093102360,87%657,13
LT vz. 352261,392932360,87%1358,91
Centurion Mk. I8584,095502343,48%535,11
Pz.Kpfw. II Luchs4196,653632365,22%718,48
Rheinmetall Panzerwagen10418,874892343,48%217,97
Object 703 Version II 8687,835192330,43%444,42
Hotchkiss H352220,822842254,55%997,70
53TP Markowskiego81030,776962259,09%1100,88
T328750,146062250,00%701,68
Object 70491197,505782240,91%794,58
M48A5 Patton101083,826762250,00%695,55
T-54 ltwt.9448,095322250,00%448,13
FCM 50 t 8647,275592245,45%523,34
Sturmpanzer II4219,952462152,38%633,03
G.W. E 100101198,716562157,14%958,45
AMX ELC bis5374,243692147,62%1066,24
Object 430 Version II9765,435502133,33%474,46
Object 430U101174,626382152,38%809,83
Taschenratte111273,145892128,57%420,31
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3284,765112152,38%652,56
Char Futur 4 91164,955302128,57%745,30
ShPTK-TVP 100 8992,056992157,14%1021,79
Kranvagn10965,754422020,00%404,80
T3091211,106232045,00%901,59
SU-76M4276,702992050,00%605,23
T-62A10836,755792040,00%436,57
AMX M4 mle. 5410962,954422030,00%342,44
MTLS-1G14 3270,553972055,00%977,70
M4A1 FL 10 6835,856592045,00%1293,13
leKpz M 41 90 mm 8396,154122040,00%397,49
Škoda T 177465,844901942,11%688,76
T404374,474341957,89%976,33
E 509857,844451910,53%458,82
T28 Concept 7807,375551936,84%952,63
King Tiger (Captured) 7757,325951936,84%723,98
BT-22142,722031855,56%600,91
M3 Lee4252,113181844,44%815,76
T-1506526,334811844,44%658,08
M4 Improved 5305,063751850,00%608,23
Pz.Kpfw. V/IV 5710,727231861,11%1064,82
T1E6 2122,503141866,67%601,04
Chrysler K 8898,615851838,89%753,44
M54 Renegade 8848,945961838,89%592,83
M4A3E8 Sherman6605,475581752,94%1007,23
Caernarvon8834,295131729,41%637,33
KV-37776,766251758,82%877,82
SDP 40 Zadymka5476,413601747,06%817,86
AMX 65 t8678,536401776,47%717,25
T499554,414741735,29%473,73
Centurion Action X10895,135651650,00%496,10
Renault FT AC2283,313521643,75%1125,89
T92 HMC10743,695191643,75%442,52
HWK 30 8415,134351631,25%370,65
Bofors Tornvagn 8838,755211637,50%725,34
Object 452K 101129,256621643,75%602,40
Kolohousenka1247,072311546,67%1206,55
StuG III Ausf. G5363,332921526,67%613,36
T207652,006071573,33%911,56
Ikv 65 Alt II6481,673161520,00%608,96
O-Ni7603,075101546,67%565,66
LPT-67 Šelma9356,404621533,33%177,50
M-II-Y7847,737811573,33%1158,19
IS-2 shielded 7932,736691553,33%1180,33
ISU-152K 8818,474721533,33%576,38
Kunze Panzer 9641,405871553,33%456,65
SMV CC-64 Vipera 8799,735831533,33%583,35
AMX Chasseur de chars 8709,405581546,67%707,84
Vickers Medium Mk. II2293,792361435,71%1383,97
AMX 404333,574501464,29%1545,27
Vz. 55101247,936491450,00%751,40
M5A1 Stuart4289,934291450,00%970,08
Type 5 Heavy101121,715271428,57%437,69
Type 2597 Chi-Ha3308,073231435,71%1030,51
WZ-132A9546,645501450,00%619,97
E 50 Ausf. M101376,865961435,71%797,93
Object 25791629,936871435,71%1310,34
Tiger-Maus 9800,075441442,86%404,13
VK 168.01 Mauerbrecher 8719,505261450,00%597,95
TS-5 81266,937381442,86%1189,96
Ikv 90 Typ B7453,853921346,15%422,91
Universal Carrier 2-pdr2296,232841353,85%1282,26
Manticore10816,774201315,38%611,82
T34 B 8878,776011353,85%825,01
Panther7637,586481258,33%943,65
Type 95 Ji-Ro6648,756111275,00%1086,17
LTTB8455,674301225,00%497,47
KV-5 81083,507241258,33%1169,48
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5394,753781225,00%780,15
Vz. 44-171284,827591145,45%1594,34
IS-410866,367181154,55%510,36
Object 705A10907,094271127,27%337,96
ST-II10794,647921172,73%532,75
Kampfpanzer 07 P(E) 101149,187211154,55%746,91
M-IV-Y 8799,825231136,36%574,26
T42 8802,274881127,27%621,07
Bat.-Châtillon Bourrasque 8778,736731163,64%797,49
Valiant 5629,827241163,64%1548,74
Cobra 9974,826371145,45%646,90
ST vz. 394291,503811070,00%986,68
Type 3 Chi-Nu5372,603651040,00%694,79
Bat.-Châtillon 25 t101208,805651040,00%681,07
CS-5381086,606221040,00%1183,06
M374403,403131050,00%1578,03
Pz.Kpfw. I Ausf. C3203,104621060,00%972,47
Pawlack Tank6601,905161050,00%793,79
XM57 81309,507591060,00%1245,37
T2 Medium Tank2253,22413955,56%1452,84
FV215b 101062,56496933,33%488,27
XM551 Sheridan10707,33443922,22%421,33
Ares 758762,67658944,44%672,43
XM66F 81012,56566933,33%746,79
T7 Combat Car 2133,56274944,44%500,11
Konštrukta T-34/1007732,13603850,00%983,37
14TP4390,38356837,50%1378,84
Object 26110951,75600850,00%681,89
G.W. Panther7589,38639875,00%712,79
FV2078894,38562850,00%1070,98
AMX 13 10510720,13431825,00%437,53
Object 268 Version 4101385,75523825,00%653,02
M-V-Y101122,13669850,00%664,50
SU-130PM 8760,75587850,00%553,08
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2337,13469812,50%1561,04
T78 6744,63457837,50%738,69
KV-4 Kreslavskiy 8647,13707862,50%718,76
Sturmpanzer I Bison3324,43201742,86%997,50
Strv 103-091241,43615757,14%976,86
Valentine3276,43257714,29%920,17
WZ-132-110876,14720771,43%878,85
M46 Patton91214,14494714,29%955,08
Marder 38T4283,86395757,14%688,90
T803111569,71643742,86%749,49
WZ-111 model 1-491400,67549633,33%1054,25
T-262243,50318633,33%1398,21
SDP 44 Burza6910,33439616,67%1412,28
Mitsu 1085558,00403650,00%946,59
Pz.Sfl. IVb4410,33310633,33%1217,07
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6352,33427650,00%696,51
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5407,50491666,67%887,53
E 65 Zwilling 81113,17470616,67%710,83
TS-6 9706,67635650,00%411,78
AE Phase I 91693,33825650,00%1435,75
113 Beijing Opera 101552,00895683,33%1218,07
T14 5499,20527540,00%812,38
M14/412314,20498540,00%1313,90
Pz.Kpfw. II2476,80372560,00%2335,18
WZ-113G FT102460,40779560,00%1624,25
T-505227,80391560,00%743,23
Object 780 101455,80666540,00%784,70
M47 Iron Arnie 8967,20723560,00%1053,90
Strv K 91191,60714560,00%1049,95
Renault Otsu1249,50336425,00%1217,84
Ikv 723353,25367475,00%1050,23
DBV-152 101403,25825475,00%871,86
T-437439,00598475,00%684,22
AMX 50 Foch B101276,75649450,00%1143,11
E 75 TS 8895,50609450,00%788,42
T-45 2303,75461450,00%1400,17
Type 63 8866,25435425,00%979,68
121B 101380,25912450,00%972,94
Renault FT 75 BS2192,672653100,00%1196,23
T1 HMC2202,0016430,00%1063,78
T-463212,00343333,33%814,83
121101457,67785366,67%2040,99
KV-26850,00514333,33%1267,48
FV230 Canopener10734,67417333,33%192,56
Pz.Kpfw. 5581666,00699333,33%1300,65
Object 283 9785,00548333,33%467,12
T-116 3328,00434333,33%1118,72
Pz.Sfl. IC 4371,00361333,33%895,38
Toro 91446,33558333,33%990,88
LTP 3286,33400366,67%1745,86
BZ-176 81295,67808366,67%1167,50
122 TM 8889,33516333,33%655,71
TKS z n.k.m. 20 mm 2246,0026320,00%1282,85
Sav m/434715,505802100,00%2353,10
Bishop5565,00443250,00%1232,54
Conqueror Gun Carriage101282,50608250,00%861,29
Object 43091326,00858250,00%1194,83
Object 777 Version II 92075,0051720,00%1378,91
DZT-159 91539,50709250,00%1156,69
4TP1237,007791100,00%1568,99
Controcarro 3 Minotauro102800,0035110,00%1469,01
Chi-To SP72255,0012981100,00%3235,58
CC-46 Pancernik 92436,0076410,00%2149,48
T56 GMC3211,006551100,00%855,29
SDP 57 Gowika71100,0037410,00%1254,41
Chieftain/T95 8757,0010041100,00%867,34
GSOR the TANK 91251,009561100,00%1063,05
Ares 859754,0024610,00%348,07
Lorraine 50 t 9765,007501100,00%624,72
Vz. 68 Squall 8833,008941100,00%1577,82
Sexton I 3465,005341100,00%1685,29
Stridsyxa 82063,0011751100,00%1795,25
FV226 Contradictious 81014,008421100,00%872,52

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Dowódca
Dołączył: 28.06.2021
Stopień: Dowódca
Dołączył: 27.06.2021
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 19.07.2017
Opuścił klan: 05.09.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 30.04.2019
Opuścił klan: 02.05.2019
Stopień: Podoficer
Dołączył: 24.05.2015
Opuścił klan: 23.05.2017
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 04.11.2018
Opuścił klan: 28.04.2019
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 28.12.2013
Opuścił klan: 22.05.2015