GALLOFATURBO

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.12.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew717150336
Ø Poziom7,570,009,008,97
Zwycięstwa3681351,33%00,00%133,33%1952,78%
Porażki3402547,44%00,00%266,67%1541,67%
Remisy8771,22%00,00%00,00%25,56%
Przetrwane bitwy2244731,30%00,00%00,00%925,00%
Zniszczone czołgi687820,9600,0031,00170,47
Zniszczonych/zgonów1,400,001,000,63
Wykryte pojazdy859761,2000,0010,33210,58
Zadane uszkodzenia1.142,170,001.091,331.286,94
Punkty zajęcia bazy677040,9400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy424750,5900,0000,0000,00
Doświadczenie692,020,00745,33740,86
WN71204,270,00675,29782,47
WN81552,750,001140,641537,47
Ogółem
Ilość bitew71715
Ø Poziom7,57
Zwycięstwa3681351,33%
Porażki3402547,44%
Remisy8771,22%
Przetrwane bitwy2244731,30%
Zniszczone czołgi687820,96
Zniszczonych/zgonów1,40
Wykryte pojazdy859761,20
Zadane uszkodzenia1.142,17
Punkty zajęcia bazy677040,94
Punkty obrony bazy424750,59
Doświadczenie692,02
WN71204,27
WN81552,75
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew3
Ø Poziom9,00
Zwycięstwa133,33%
Porażki266,67%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi31,00
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy10,33
Zadane uszkodzenia1.091,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie745,33
WN7675,29
WN81140,64
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew36
Ø Poziom8,97
Zwycięstwa1952,78%
Porażki1541,67%
Remisy25,56%
Przetrwane bitwy925,00%
Zniszczone czołgi170,47
Zniszczonych/zgonów0,63
Wykryte pojazdy210,58
Zadane uszkodzenia1.286,94
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie740,86
WN7782,47
WN81537,47
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew392000
Zwycięstwa14336,48%00,00%00,00%00,00%
Porażki22858,16%00,00%00,00%00,00%
Remisy215,36%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10426,53%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1990,5100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,690,000,000,00
Wykryte pojazdy5801,4800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.283,780,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4771,2200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2760,7000,0000,0000,00
Doświadczenie553,330,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew392
Zwycięstwa14336,48%
Porażki22858,16%
Remisy215,36%
Przetrwane bitwy10426,53%
Zniszczone czołgi1990,51
Zniszczonych/zgonów0,69
Wykryte pojazdy5801,48
Zadane uszkodzenia1.283,78
Punkty zajęcia bazy4771,22
Punkty obrony bazy2760,70
Doświadczenie553,33
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew158000
Zwycięstwa6943,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki8050,63%00,00%00,00%00,00%
Remisy95,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5232,91%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi940,5900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,890,000,000,00
Wykryte pojazdy2861,8100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia971,180,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5313,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3752,3700,0000,0000,00
Doświadczenie563,530,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew158
Zwycięstwa6943,67%
Porażki8050,63%
Remisy95,70%
Przetrwane bitwy5232,91%
Zniszczone czołgi940,59
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy2861,81
Zadane uszkodzenia971,18
Punkty zajęcia bazy5313,36
Punkty obrony bazy3752,37
Doświadczenie563,53
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew27000
Zwycięstwa933,33%00,00%00,00%00,00%
Porażki1762,96%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy933,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi100,3700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,560,000,000,00
Wykryte pojazdy742,7400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia529,410,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy823,0400,0000,0000,00
Doświadczenie375,850,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew27
Zwycięstwa933,33%
Porażki1762,96%
Remisy13,70%
Przetrwane bitwy933,33%
Zniszczone czołgi100,37
Zniszczonych/zgonów0,56
Wykryte pojazdy742,74
Zadane uszkodzenia529,41
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy823,04
Doświadczenie375,85
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew58000
Zwycięstwa1424,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki4374,14%00,00%00,00%00,00%
Remisy11,72%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy915,52%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi390,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy330,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia584,380,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1722,9700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy370,6400,0000,0000,00
Doświadczenie315,190,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew58
Zwycięstwa1424,14%
Porażki4374,14%
Remisy11,72%
Przetrwane bitwy915,52%
Zniszczone czołgi390,67
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy330,57
Zadane uszkodzenia584,38
Punkty zajęcia bazy1722,97
Punkty obrony bazy370,64
Doświadczenie315,19
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew658000
Zwycięstwa29544,83%00,00%00,00%00,00%
Porażki34151,82%00,00%00,00%00,00%
Remisy223,34%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy21532,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3460,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,00
Wykryte pojazdy6330,9600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia815,950,000,000,00
Punkty zajęcia bazy16522,5100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy14252,1700,0000,0000,00
Doświadczenie574,300,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew658
Zwycięstwa29544,83%
Porażki34151,82%
Remisy223,34%
Przetrwane bitwy21532,67%
Zniszczone czołgi3460,53
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy6330,96
Zadane uszkodzenia815,95
Punkty zajęcia bazy16522,51
Punkty obrony bazy14252,17
Doświadczenie574,30
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2039000
Zwycięstwa93545,86%00,00%00,00%00,00%
Porażki102350,17%00,00%00,00%00,00%
Remisy813,97%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy69333,99%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi12570,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy29321,4400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia689,690,000,000,00
Punkty zajęcia bazy38901,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy45062,2100,0000,0000,00
Doświadczenie485,390,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2039
Zwycięstwa93545,86%
Porażki102350,17%
Remisy813,97%
Przetrwane bitwy69333,99%
Zniszczone czołgi12570,62
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy29321,44
Zadane uszkodzenia689,69
Punkty zajęcia bazy38901,91
Punkty obrony bazy45062,21
Doświadczenie485,39
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew356000
Zwycięstwa16847,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki18251,12%00,00%00,00%00,00%
Remisy61,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10128,37%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1950,5500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,760,000,000,00
Wykryte pojazdy3470,9700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.455,650,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3230,9100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4361,2200,0000,0000,00
Doświadczenie680,790,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew356
Zwycięstwa16847,19%
Porażki18251,12%
Remisy61,69%
Przetrwane bitwy10128,37%
Zniszczone czołgi1950,55
Zniszczonych/zgonów0,76
Wykryte pojazdy3470,97
Zadane uszkodzenia1.455,65
Punkty zajęcia bazy3230,91
Punkty obrony bazy4361,22
Doświadczenie680,79
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (548)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T675916,60792384463,68%2915,27
AMX 13 57 7950,48863165356,20%2160,57
Progetto M35 mod. 46 81401,44801163550,09%1725,22
Object 261101569,35572155349,84%1609,66
Lorraine 40 t 81359,18779134351,15%1736,17
ELC EVEN 90 8762,05790117352,86%1590,17
Cromwell6804,88724111155,45%1888,30
M18 Hellcat6769,83576110149,14%1385,87
AMX 13 105101590,37715110048,27%1986,84
Bat.-Châtillon 25 t101894,5574299549,65%1737,90
TVP T 50/51102005,5772290046,22%1751,95
Rheinmetall Skorpion G 81600,3679886953,05%1852,86
Panhard EBR 75 (FL 10) 8827,2071885453,28%1454,47
IS-381124,5466482846,74%1266,18
Type 64 6729,0470980155,06%2167,37
FV215b (183) 101627,4662675646,96%1123,67
ISU-152K 81439,3775674854,28%1643,92
KV-856694,7853574647,05%1142,58
Strv S1 81556,2173668651,02%1683,97
leKpz M 41 90 mm 8861,3770667849,85%1694,68
IS-7101703,7674663451,89%1446,95
T-54 ltwt.91042,7276362254,18%1689,36
T4991032,1972562149,44%1529,39
Strv 103B101915,7667562047,10%1394,21
AT 25438,7548957654,69%1090,69
GSOR 1008 81512,4679357352,18%1629,21
T376634,7070257053,68%2041,97
O-I6944,6671856956,06%1832,03
Caliban 81286,1476755548,65%1429,18
T-1091162,9165252246,74%1010,58
LT-432 8948,2977651851,93%1916,03
Bat.-Châtillon 155 58101458,5760251351,27%1434,66
AMX Chasseur de chars 81216,4675749450,40%1805,22
T-54 first prototype 81175,7977848852,05%1721,91
Jagdpanzer E 100101909,2266246150,98%1473,84
Panhard EBR 10510919,3567745048,67%991,00
SU-14-17742,7340444741,39%929,85
AMX 13 9091102,6474243950,80%1850,94
212A91161,5753241944,39%1070,10
Tortoise91099,4662640245,02%691,68
Bat.-Châtillon Bourrasque 81451,1182539650,51%1764,90
HWK 30 8827,7471938646,11%1456,06
E 25 71246,8784538558,44%2164,74
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3426,1959337660,11%1406,69
105 leFH18B2 5714,2457836056,67%1587,46
ISU-15281430,6670835952,65%1608,46
Type 5 Heavy102088,7582635452,26%1488,44
Löwe 81213,5180835051,14%1434,31
Object 252U Defender 81413,0883634755,33%1684,94
SU-86534,7634034449,71%702,87
T 55A 91575,8980033951,03%1662,41
Manticore101102,6473033846,45%1232,32
SU-130PM 81545,1278732650,61%1697,32
SU-14-281210,6657231844,65%1415,62
Bat.-Châtillon 155 5591392,2861631753,00%1615,22
Jagdtiger91684,8168631546,35%1415,70
Object 268 Version 4101948,5976931355,59%1481,35
Progetto M40 mod. 65101794,3367331144,69%1405,14
T110E4102252,2473030950,16%1697,51
AT 1581053,2263729844,63%1024,16
Object 140101773,6974328647,55%1481,89
M24 Chaffee5324,0450028452,11%1080,32
ASTRON Rex 105 mm 81309,3483327954,84%1507,27
Type 4 Heavy91518,3176327848,92%1368,68
M2 Light2279,8951827256,99%1445,59
FV1066 Senlac 8633,0272927051,85%1154,45
T-5491178,4070826351,33%1165,47
FV3046591,4745226248,47%1063,63
T54E191691,6474626241,98%1598,80
IS-3A 81434,5582525448,43%1525,35
Strv 103-092010,4581925251,98%1856,21
Jagdpanther II81453,4270224946,59%1666,15
T-100 LT101248,0371824951,41%1561,91
Object 70491825,4973724852,02%1569,87
AMX Canon d'assaut 105 81329,9474924749,39%1521,75
Lorraine 155 mle. 5181109,8555324551,43%1351,16
UDES 0381465,2274524248,76%1772,62
M10391555,9276524247,93%1528,29
ShPTK-TVP 100 81124,1568824047,50%1115,82
WZ-120-1G FT 81430,2978123550,21%1613,11
XM551 Sheridan101137,5466022447,77%1319,38
M41 Walker Bulldog8771,4965622245,50%1306,11
T-28E with F-30 4756,7072722059,55%2319,64
Matilda4391,3240521956,16%1164,67
Crusader 5.5-in. SP7818,7150721748,39%1170,88
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4647,4475821757,14%1974,47
SU-10181405,1172320854,33%1856,99
AT 77904,4265120847,60%1143,66
T-34-85M 6972,7876420556,59%1753,97
Škoda T 5091966,4881620251,98%2067,69
T3091757,7166220238,12%1374,94
VK 100.01 (P)81384,8486320256,93%1754,64
IS7711,4153419644,90%818,70
Cromwell B 6877,1478319654,59%1873,68
T77 81369,5773119444,85%1472,40
Light Mk. VIC 2232,1942819252,08%1449,24
SU-100Y 6994,5767118952,91%1838,58
AT 15A 71014,3072018847,87%1548,90
SU-122-5491450,1671818349,18%1402,39
Type 3 Chi-Nu Kai 5519,0953417949,16%1531,14
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81189,2484917949,16%1652,32
Emil I81352,8481017851,12%1584,50
Lorraine 155 mle. 507910,3957317852,81%1261,58
Forest Spirit 81379,0774117851,69%1344,17
Strv m/42-57 Alt A.2 6968,0577817659,66%2039,96
Object 43092105,2094117456,90%2308,81
AT 86540,7553617052,35%900,13
T-103 81388,4578017057,06%1595,24
Škoda T 27 81320,1875916947,34%1811,94
WZ-13281137,6480716751,50%2317,42
T1 Cunningham196,5522216347,24%432,78
O-Ho81383,1479616347,24%1555,20
T92 HMC101352,2861116346,01%1070,19
T-34-3 81170,7177716346,63%1405,53
Emil II91477,4173116244,44%1237,27
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6612,2765816254,32%1667,35
E 5091831,2179716049,38%1831,09
Bisonte C45 81254,2681915951,57%1279,70
Char Futur 4 91823,6887515955,97%1811,20
Churchill I5278,5526415846,84%387,98
122 TM 81227,4673215648,72%1305,39
Type 62 7758,4883015457,14%1933,37
SU-122A5361,9923415453,90%803,83
Panhard AML Lynx 6x68615,3056915442,21%948,20
SU-1527856,4256815348,37%1092,13
Sturer Emil7720,0548215142,38%845,66
KV-15437,1246714952,35%845,43
Prototipo Standard B92097,4881114746,94%2150,40
AMX 13 757517,6662114751,02%979,09
T26E4 SuperPershing 81222,0080814447,22%1608,33
Churchill VII6413,4648614255,63%635,16
Škoda T 56 81508,2791114259,15%1561,60
Nashorn6563,1344714140,43%790,69
Jagdpanther71044,0065713949,64%1438,10
Bat.-Châtillon 25 t AP91189,5763113845,65%1065,50
Maus101786,7574213745,99%1310,90
T3281248,8071613641,18%1454,28
AMX 13 F3 AM6611,9944113644,85%845,28
Rhm.-Borsig Waffenträger81555,9674013657,35%1641,57
T110E3101756,7767713445,52%1112,04
T57 Heavy101779,2963813440,30%1212,71
Valentine II 4673,1883312853,13%2701,82
MT-256359,1851812549,60%1024,71
T92 8816,0374812555,20%1632,02
TVP VTU Koncept81234,8973412348,78%1868,68
Object 430U101698,4272612245,08%1235,11
Panhard EBR 909871,0768212148,76%1187,20
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4227,8425012045,00%410,09
SU-100M171304,8871812050,00%2045,91
T110E5101663,6872511948,74%1265,88
VK 45.02 (P) Ausf. B91508,3174511747,01%1484,19
T25/271243,5785011757,26%2202,60
SU-10061055,2863211650,86%2061,50
Pz.Kpfw. I Ausf. C394,5530111553,04%320,66
SU-54201,4716311443,86%312,83
T2971183,0978311350,44%1706,26
Ikv 90 Typ B71022,6268911347,79%1705,23
T2 Light Tank 2257,8847511152,25%1226,33
FV217 Badger101774,2177110955,05%1364,32
M40/M4381180,2573110657,55%1523,21
Object 274a 81274,8781610649,06%1615,39
Kanonenjagdpanzer 105 81257,2668610642,45%1260,69
T25 Pilot Number 1 81204,9976510641,51%1659,97
Kranvagn101579,8166610542,86%1022,10
O-Ni71116,3271810446,15%1511,43
KV-26972,1968310455,77%1819,25
M24E2 Super Chaffee 6622,1769810458,65%2055,64
M54 Renegade 81058,4870010452,88%1006,16
M127988,4569410347,57%1422,69
KV-48998,6762610339,81%1034,25
Leo7980,6273410248,04%1704,74
Matilda Black Prince 5734,5669010163,37%2534,10
Panther II81170,387169953,54%1540,48
LTTB8928,377329945,45%1782,98
P.44 Pantera81476,588299852,04%2172,76
AMX 12 t6558,606319846,94%1562,32
Object 263102121,007769753,61%1744,57
60TP Lewandowskiego101637,617439648,96%1066,15
T-4481182,547709655,21%1688,64
Strv K 91554,767949550,53%1457,99
Bishop5464,894229452,13%1041,36
UDES 14 Alt 581251,547229250,00%1642,17
BT-7 artillery 3266,764199251,09%1069,17
Konštrukta T-34/10071009,777139153,85%1715,25
Black Prince7444,135239149,45%443,32
Mäuschen91532,427919153,85%1400,29
Type 59 81064,447529042,22%1272,82
Type 4 Chi-To6732,195889053,33%1501,33
Rheinmetall Panzerwagen10892,446449042,22%779,35
AMX 50 10081273,377038950,56%1369,46
Object 260 101485,737068946,07%929,60
T-44-100 81272,017888846,59%1682,78
Jagdpanzer IV6899,686658752,87%1853,79
FV20781076,385598750,57%1496,04
T78 61050,207708758,62%1728,50
P.43 ter71030,477098557,65%1683,45
FV4005 Stage II101456,256358547,06%941,16
Grille5488,604298450,00%1100,67
Hotchkiss EBR7846,997238463,10%2142,13
TL-7 91486,237508446,43%1313,02
Cobra 91276,407018448,81%1026,54
Waffenträger auf Pz. IV91552,556978354,22%1276,30
SU-122-44 71165,497188351,81%1625,70
FV226 Contradictious 81137,117598353,01%1094,40
SU-855479,024238151,85%1079,29
112 81091,167968056,25%1287,85
Pz.Sfl. IVc5447,653897937,97%906,78
53TP Markowskiego81076,836717643,42%1118,48
AMX M4 mle. 457991,336807657,89%1345,48
Type 63 81087,287557546,67%1006,06
AMX 13 105 AM mle. 505331,883107439,19%500,61
VK 30.01 (P)61102,078427452,70%2496,31
T28 Prototype8972,936277443,24%940,69
Strv 107-12111942,427507349,32%1191,84
AMX 50 Foch B101939,857127346,58%1388,88
M446867,936457250,00%1691,21
SMV CC-64 Vipera 81247,477337250,00%1377,40
M66986,066937060,00%1714,64
ARL 446760,306037054,29%1382,73
Panhard AMD 178B6479,346017065,71%1547,41
Spähpanzer SP I C7879,347807062,86%2335,58
King Tiger (Captured) 7955,917527055,71%1332,91
T1 Heavy5766,977006962,32%1982,74
Object 705A101364,887236952,17%945,41
Leichter Kpz. 70 (K) 8796,906896943,48%1310,12
Panther71053,687946857,35%1843,19
VK 45.02 (P) Ausf. A81067,126996845,59%1082,90
Turtle Mk. I 81264,067786851,47%1249,76
Ikv 65 Alt II6975,947246759,70%2206,29
E 50 Ausf. M101786,616746746,27%1415,85
Type 5 Chi-Ri7794,686156642,42%1269,07
CS-52 LIS 81269,367866651,52%1552,82
Type 3 Chi-Nu5514,144696546,15%1438,01
AMX ELC bis5297,624636544,62%945,39
TS-5 81341,867876446,88%1372,78
Pz.Kpfw. II2263,515106357,14%1465,02
59-166750,067186353,97%2857,17
AM 39 Gendron-Somua 2217,564166352,38%867,09
STB-1101565,347956258,06%1342,25
Tiger (P)71001,777176256,45%1479,42
Bofors Tornvagn 81286,087966155,74%1502,12
Vickers Medium Mk. III352,321036050,00%81,31
TBT 91538,328536055,00%1282,51
Object 244 6819,566955954,24%1208,12
Type T-345479,845265860,34%1532,40
P.43 bis6928,197065756,14%1968,39
VK 28.016718,617845757,89%2805,39
AMX 105 AM mle. 474242,712945534,55%675,30
M53/M5591271,246875554,55%1177,60
XM57 81665,428185550,91%1459,37
E 75 TS 81304,278675558,18%1621,37
Somua SM 81257,968005556,36%1384,94
T34 81029,696605446,30%1133,54
Vz. 58 Medvěd 91783,548315446,30%1485,92
T-28475,852355349,06%88,44
M56 Scorpion 71094,006985354,72%1540,02
Type 1 Chi-He4366,904365253,85%1237,68
45TP Habicha71069,337345251,92%1581,46
Chrysler K GF 81240,858005250,00%1476,00
M48A2 Räumpanzer 81130,458235158,82%1393,03
Škoda T 256676,886275056,00%1301,74
SU-263103,301195048,00%113,15
AltProto AMX 30 81200,007575048,00%1420,04
Marder 38T4265,123754957,14%636,92
VK 30.02 (M)6893,438014969,39%2142,21
T9591386,067114847,92%1017,26
IS-27956,117004753,19%1281,20
O-I Experimental5786,116884755,32%1944,43
BDR G1 B5626,265474759,57%1345,64
Pz.Sfl. IVb4345,553424751,06%1046,37
Object 703 Version II 81113,947524746,81%1077,92
Caernarvon Action X 8950,607434753,19%1059,72
Concept 1B 91485,238854755,32%1137,78
StuG III Ausf. G5613,335074654,35%1590,42
Hotchkiss H352194,173244652,17%885,43
Crusader6312,043734639,13%717,33
UDES 15/16101876,268274665,22%1577,66
Vz. 71 Tesák10888,636814636,96%730,53
Object 277101618,246054634,78%1011,75
50TP prototyp 81135,677564553,33%1142,49
Ikv 1035432,934904560,00%1160,21
Strv 7461035,148614468,18%2377,63
Cruiser Mk. III3210,343634447,73%1053,54
WZ-1317802,027094351,16%1831,07
UDES 1691138,126184346,51%910,70
M415546,024264254,76%849,19
Covenanter5156,073114247,62%329,52
IS-M81001,006394247,62%1090,01
Super Hellcat 71019,026424240,48%1581,10
VK 30.01 (H)5702,937074168,29%1993,68
Conqueror91099,637044151,22%849,49
Char Mle. 75 91020,807774151,22%1370,09
Kampfpanzer 50 t 91303,057104143,90%1032,53
Lion 101474,106004129,27%994,62
SU-85B4270,803364055,00%604,39
Alecto4283,933294042,50%571,45
Jagdpanzer E 90 91234,586614055,00%892,44
M48A5 Patton101912,287783951,28%1566,29
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5294,363123933,33%534,95
Convert. Medium Tank T3 3538,217303951,28%2020,96
Object 777 Version II 91465,678313951,28%1305,89
Sherman VC Firefly 6934,877893958,97%1820,67
Renault FT 75 BS273,82933842,11%208,15
P.435579,425593855,26%1886,34
Object 268101934,796143839,47%1155,48
K-2 81037,847083850,00%988,58
KV-4 Kreslavskiy 8959,376993855,26%1002,52
Birch Gun4229,733143756,76%832,79
AMX 50 Foch (155) 101508,436803748,65%953,10
M3 Stuart355,941173641,67%21,32
Controcarro 3 Minotauro101536,927713655,56%990,28
56TP 81246,397353650,00%1239,06
T26E3 Eagle 7 71002,927053644,44%1377,34
Gonsalo 81373,678213650,00%1375,12
WZ-111 Alpine Tiger 81346,728013644,44%1684,65
Škoda T 245521,775233551,43%1531,42
Pz.Kpfw. II Luchs4168,713603545,71%463,41
M-V-Y101403,797923455,88%955,95
Object 752 91529,246473429,41%977,80
K-91-PT 91461,247333444,12%1207,62
Ares 8591187,507463441,18%971,33
Lorraine 50 t 91487,568333455,88%1430,32
Kampfpanzer 07 RH 81167,948043458,82%1672,53
59-Patton 8892,746853441,18%1005,17
VK 16.02 Leopard5395,915383351,52%1419,21
Excelsior 5524,645443339,39%1055,52
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81132,187733351,52%1337,39
StuG IV 5441,124263336,36%931,76
Hummel6655,664693256,25%964,22
Marder II3153,631823262,50%450,84
T-1506680,295543138,71%976,18
Grille 15101426,436403053,33%982,91
Windhund 81212,276473050,00%1158,56
T-127 3449,235933060,00%2273,75
B14456,005182857,14%1455,86
50TP Tyszkiewicza9866,075962839,29%525,73
Sexton II3125,611792825,00%277,29
Kpz. 3 GST Turm 81380,256802835,71%1300,64
IS-2 shielded 71071,187002842,86%1331,19
Matilda IV 5662,867572871,43%2065,30
FCM 36 Pak 40 3709,227262751,85%2353,80
KV-37642,305132748,15%659,03
ST-II101245,936332737,04%678,04
Object 780 101760,308232759,26%1329,63
T28 Concept 7858,075172733,33%1057,81
M41D 8646,746232737,04%908,81
AMX M4 mle. 49 8817,156192740,74%701,20
Lorraine 39L AM3154,542032657,69%443,41
SU-18269,921232673,08%418,25
Panzer 58 Mutz 81151,197302646,15%1467,22
Valentine3178,842552540,00%407,14
Vz. 68 Squall 8706,367732568,00%1393,11
Type 5 Ka-Ri 81389,926612437,50%1053,05
M10 Wolverine5240,353212347,83%339,88
T404307,093702365,22%754,94
Kunze Panzer 91334,307522352,17%1225,76
Rambo 91412,616772330,43%1017,77
Type 586803,275832245,45%1498,05
Valentine AT4229,822712240,91%428,30
Somua SAu 404384,234232250,00%1053,82
Object 70591190,006672236,36%874,46
Obsidian 8816,418092268,18%953,24
DZT-159 91028,916322236,36%640,06
T2071076,677432138,10%1495,17
M5 Stuart460,812072152,38%113,52
M22 Locust 3591,867922147,62%3324,07
AE Phase I 91398,337182142,86%1108,77
AMX 50 12091414,256602040,00%1107,01
Super Conqueror101402,407532045,00%959,67
Char de transition 6863,306782050,00%1201,06
Sav m/434369,004811947,37%1094,67
GSOR the TANK 91295,006821952,63%1159,47
Ares 90101500,747911957,89%1163,09
Ares 758792,476491947,37%810,26
KV-1SA 5703,955601931,58%1306,72
T26E5 8938,266731947,37%932,07
TT-130M 91540,378091957,89%1448,66
M5A1 Stuart4345,675311872,22%1467,56
CS-63101639,338121855,56%1373,29
NC 70 Błyskawica101141,006391850,00%746,57
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4328,064841866,67%1316,98
Pz.Kpfw. VII101788,508061855,56%1195,76
IS-3-II91042,787071855,56%856,32
Vickers Medium Mk. II29,41681752,94%116,85
BT-22244,474251764,71%1502,42
Caernarvon8753,125551729,41%594,05
KJPZ TIII Jäger 91521,717031747,06%1093,10
Type 95 Heavy4496,754961637,50%2054,56
DBV-152 101170,755501637,50%492,00
Universal Carrier 2-pdr2271,563891675,00%1416,57
Ho-Ri 3102097,006701643,75%1309,29
Pz.Kpfw. I248,631831656,25%169,22
T-832 81229,316261618,75%995,41
Jagdtiger Prototype 81182,387021668,75%1136,00
L-60 2218,694601656,25%1458,34
Yong Bing 91320,887721650,00%997,36
Lago4605,477151566,67%2641,19
Strv m/425750,137721560,00%2832,31
Object 268 Version V 101531,607871560,00%1114,97
STA-2 8848,336201533,33%924,29
KV-4 KTTS 81193,207381553,33%1289,14
Rinoceronte102111,438091457,14%1802,37
Bat.-Châtillon 12 t8575,506231450,00%892,65
TS-54 81137,368311457,14%1322,52
KV-220-2 5676,147951464,29%1547,87
Excalibur 6685,935781442,86%909,56
Panther mit 8,8 cm L/71 81186,368701464,29%1976,77
Bretagne Panther 6822,007111450,00%1620,54
ST vz. 394383,003851346,15%1168,46
Vz. 55101833,316441338,46%1042,62
Wespe3248,003271353,85%972,53
SU-76M4274,313111346,15%655,29
BZ-75101090,696271346,15%617,66
BZT-70 101736,008181346,15%907,63
M60 101913,467081346,15%1372,69
Škoda T 40 6849,086541353,85%1560,86
Ram II 5683,776071323,08%1889,15
Object 452K 101866,699051361,54%1401,95
Krupp-Steyr Waffenträger 71162,317001353,85%1974,45
Type 97 Chi-Ha3277,424331266,67%1115,84
M3 Lee4445,334011241,67%1687,07
AMX 50 B102170,338361258,33%1668,68
WZ-113G FT102152,676221225,00%1225,65
M8A14450,334141250,00%1157,85
BZ-58-2 91857,678411250,00%1515,26
Leopard 1101554,927101241,67%1120,40
T 54D 91475,509841266,67%1493,21
leKpz Borkenkäfer111078,179381250,00%1109,39
Carro da Combattimento 45 t 101576,428191258,33%1082,89
Matilda LVT 4912,429361266,67%2591,08
LTP 3234,334011266,67%1347,08
ISU-122S 71232,507181258,33%2052,17
GSOR 1010 FB 8862,926471250,00%819,36
Stinger 101480,425601233,33%656,46
SFAC 105 81674,086591225,00%1569,63
Vercingétorix 91676,008591258,33%1504,09
Renault Otsu19,45561127,27%0,00
AMX M4 mle. 54101598,916001127,27%855,27
Object 283 91195,827561154,55%1118,24
ISU-122-2 8753,186391154,55%685,72
AMR 35 2136,552731163,64%631,43
T-50-2 6621,368011145,45%1818,27
M3 Light 3160,643131154,55%725,15
TOG II* 6669,915481145,45%1033,23
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2169,005541181,82%952,67
Nergal 81513,648541145,45%1627,65
AMX 404251,902811010,00%906,22
Leichttraktor1123,801971040,00%375,15
Panzerjäger I243,601031040,00%3,32
S35 CA5493,405451080,00%1165,83
Chieftain/T95 81093,008361070,00%1510,91
SU-2-122 5355,003791040,00%567,00
VK 168.01 Mauerbrecher 81071,806921040,00%1082,23
Vickers Medium Mk. I117,4477944,44%30,87
LT vz. 383252,33312955,56%1132,02
WZ-132A9684,22687966,67%941,36
T54 Heavy Tank 91141,671016988,89%1131,08
AMBT 81171,11720944,44%1117,55
T-45 2157,44262933,33%565,37
Sentinelle 91783,78969966,67%1481,70
Fantôme 91226,89803966,67%1196,43
P26/404384,13496862,50%1110,57
T1 HMC260,1379837,50%64,15
Pz.Kpfw. 38 (t)3385,25333825,00%1433,94
Type 2597 Chi-Ha3297,88310825,00%969,37
Type 71101027,00749850,00%539,18
E 100101871,00783837,50%1243,99
E 65 Zwilling 81267,38906862,50%1201,48
MKA 2196,88366862,50%795,51
MTLS-1G14 3379,38561837,50%1680,82
Stridsyxa 8761,63674862,50%710,44
Pz.Kpfw. III Ausf. K 5330,25525875,00%920,40
AMX M4 mle. 49 Liberté 8825,50607837,50%695,36
WZ-111 model 5A101011,86612742,86%550,49
Chieftain Mk. 6 101426,00847757,14%996,49
Tiger-Maus 91160,86544728,57%609,94
ERAC 105 Proto 9854,71708728,57%937,01
Pz.Kpfw. 35 R 2666,00930757,14%2495,12
STG Guard 81022,43843771,43%1221,85
Heavy Tank No. VI 61252,57786742,86%2253,04
AC 4 Experimental 6890,14688771,43%1615,94
Stitch 8943,14720757,14%964,58
AMX 13 (FL 11) 5673,86701757,14%2586,15
Valiant 5849,57840742,86%2528,95
Vz. 60S Dravec 101580,50706633,33%645,46
T-116 3247,00251616,67%867,80
Strv 81 8579,83762683,33%671,39
M46 Patton KR 81100,50662633,33%1291,42
M22318,00392540,00%1551,45
BT-74245,0033550,00%669,80
1108680,20570540,00%507,41
T-46362,00261580,00%261,00
IS-4101644,601054580,00%1184,57
T56 GMC3195,60299560,00%653,09
T71 DA7972,201044580,00%2369,02
KV-1S6432,40559560,00%730,44
FV230 Canopener101461,40958560,00%955,50
IS-6 B 81567,20768540,00%1800,18
Toro 91543,80829560,00%1292,13
43 M. Toldi III 3265,40292520,00%1426,00
SU-100I 51065,00702540,00%2159,57
Renault FT10,001840,00%0,00
Renault NC-31111,2523425,00%0,00
Concept No. 5101567,25680450,00%1023,27
Black Prince II 71376,2563540,00%1821,92
KPz 3 Projekt 07 HK 91111,00458425,00%618,78
IT-3 4266,00386450,00%666,67
M24 Chaffee No. 594 5801,25961475,00%2394,61
M4A1 FL 10 6404,00677475,00%612,00
Type 97 Te-Ke 236,00111333,33%0,00
MS-110,0044366,67%221,70
Durchbruchswagen 24506,33415366,67%1551,21
IS-2-II8781,33610366,67%787,07
Pz.Kpfw. 38 (K) 5854,00691333,33%1899,61
Pz.Kpfw. M 15 3407,67620366,67%1987,34
Tetrarch 2121,334173100,00%627,01
Sexton I 3204,33313366,67%659,01
Panther/M10 7824,008603100,00%1236,18
Renault R35/FCM 36 2528,67622333,33%1224,01
Kolohousenka161,50165250,00%116,19
TKS z n.k.m. 20 mm 298,00181250,00%353,45
Pz.Kpfw. 35 (t)2362,00575250,00%2510,84
T-34 with L-11 4613,508232100,00%2834,95
Pz.Sfl. IC 4399,507402100,00%1135,24
T-29 3160,00276250,00%395,79
Churchill III 5454,00704250,00%756,15
AC 1 Sentinel 4110,5028020,00%83,78
AAT60 8975,50549250,00%786,48
Chrysler MTC 2TC 81355,5048420,00%1016,04
M10 RBFM 51005,501289250,00%2420,93
113 Beijing Opera 102166,5012652100,00%1841,37
Churchill Crocodile 61089,50738250,00%1651,91
Strv fm/211122,003441100,00%663,96
Strv m/40L3771,0011161100,00%4048,14
Pvlvv fm/422170,007521100,00%789,62
Ikv 7230,002910,00%0,00
T2 Medium Tank287,006210,00%183,61
WZ-132-110430,0020110,00%143,01
T3 HMC237,006310,00%0,00
Cruiser Mk. II236,004601100,00%261,00
Loyd Gun Carriage2123,002791100,00%905,73
Waffenträger auf E 100101978,0011011100,00%1362,93
Object 26391169,0033810,00%627,94
M-IV-Y 8389,007381100,00%360,32
T-34 shielded 5683,006501100,00%1533,62
Patton the Tank 9912,0010171100,00%979,66
Pz.Kpfw. T 25 5171,0025110,00%137,84
VK 75.01 (K) 8600,007761100,00%622,03

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.12.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.04.2021
Opuścił klan: 13.12.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.04.2021
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.11.2017
Opuścił klan: 13.10.2024
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 31.10.2018
Opuścił klan: 01.07.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.02.2021
Opuścił klan: 11.02.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.07.2019
Opuścił klan: 18.07.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.09.2017
Opuścił klan: 08.11.2017
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 13.01.2021
Opuścił klan: 09.02.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 22.08.2017
Opuścił klan: 09.09.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 12.02.2021
Opuścił klan: 14.04.2021
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 20.07.2019
Opuścił klan: 11.01.2021
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 13.04.2018
Opuścił klan: 30.10.2018
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 07.06.2017
Opuścił klan: 18.08.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 19.05.2017
Opuścił klan: 05.06.2017
Stopień: Dowódca
Dołączył: 22.02.2016
Opuścił klan: 18.05.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.01.2016
Opuścił klan: 21.02.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.11.2015
Opuścił klan: 23.01.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 13.10.2015
Opuścił klan: 15.11.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 24.09.2015
Opuścił klan: 10.10.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.07.2015
Opuścił klan: 13.09.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 26.05.2015
Opuścił klan: 04.07.2015
Stopień: Podoficer
Dołączył: 04.05.2015
Opuścił klan: 24.05.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.11.2014
Opuścił klan: 02.05.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.10.2014
Opuścił klan: 27.11.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.04.2014
Opuścił klan: 13.10.2014