Fomen

clanlogo
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 31.01.2023

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4897900113
Ø Poziom8,290,000,008,17
Zwycięstwa2368148,35%00,00%00,00%5649,56%
Porażki2466450,36%00,00%00,00%5447,79%
Remisy6341,29%00,00%00,00%32,65%
Przetrwane bitwy1238725,29%00,00%00,00%3228,32%
Zniszczone czołgi343060,7000,0000,00990,88
Zniszczonych/zgonów0,940,000,001,22
Wykryte pojazdy441270,9000,0000,00480,42
Zadane uszkodzenia1.137,300,000,001.291,58
Punkty zajęcia bazy712881,4600,0000,00170,15
Punkty obrony bazy169140,3500,0000,0000,00
Doświadczenie569,460,000,00630,32
WN7903,210,000,00978,44
WN81133,730,000,001431,79
Ogółem
Ilość bitew48979
Ø Poziom8,29
Zwycięstwa2368148,35%
Porażki2466450,36%
Remisy6341,29%
Przetrwane bitwy1238725,29%
Zniszczone czołgi343060,70
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy441270,90
Zadane uszkodzenia1.137,30
Punkty zajęcia bazy712881,46
Punkty obrony bazy169140,35
Doświadczenie569,46
WN7903,21
WN81133,73
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew113
Ø Poziom8,17
Zwycięstwa5649,56%
Porażki5447,79%
Remisy32,65%
Przetrwane bitwy3228,32%
Zniszczone czołgi990,88
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy480,42
Zadane uszkodzenia1.291,58
Punkty zajęcia bazy170,15
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie630,32
WN7978,44
WN81431,79
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew41000
Zwycięstwa1741,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki2356,10%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,44%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1229,27%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi270,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,930,000,000,00
Wykryte pojazdy150,3700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.693,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy411,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy601,4600,0000,0000,00
Doświadczenie549,540,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew41
Zwycięstwa1741,46%
Porażki2356,10%
Remisy12,44%
Przetrwane bitwy1229,27%
Zniszczone czołgi270,66
Zniszczonych/zgonów0,93
Wykryte pojazdy150,37
Zadane uszkodzenia1.693,27
Punkty zajęcia bazy411,00
Punkty obrony bazy601,46
Doświadczenie549,54
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa250,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki250,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy250,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,500,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia452,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy184,5000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie505,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa250,00%
Porażki250,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy250,00%
Zniszczone czołgi10,25
Zniszczonych/zgonów0,50
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia452,25
Punkty zajęcia bazy184,50
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie505,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew19000
Zwycięstwa631,58%00,00%00,00%00,00%
Porażki1263,16%00,00%00,00%00,00%
Remisy15,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy631,58%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi140,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,080,000,000,00
Wykryte pojazdy50,2600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia923,050,000,000,00
Punkty zajęcia bazy934,8900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie427,530,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew19
Zwycięstwa631,58%
Porażki1263,16%
Remisy15,26%
Przetrwane bitwy631,58%
Zniszczone czołgi140,74
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy50,26
Zadane uszkodzenia923,05
Punkty zajęcia bazy934,89
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie427,53
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew740000
Zwycięstwa33745,54%00,00%00,00%00,00%
Porażki38952,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy141,89%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy27136,62%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5110,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,090,000,000,00
Wykryte pojazdy6330,8600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.118,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy23253,1400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy21042,8400,0000,0000,00
Doświadczenie618,930,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew740
Zwycięstwa33745,54%
Porażki38952,57%
Remisy141,89%
Przetrwane bitwy27136,62%
Zniszczone czołgi5110,69
Zniszczonych/zgonów1,09
Wykryte pojazdy6330,86
Zadane uszkodzenia1.118,16
Punkty zajęcia bazy23253,14
Punkty obrony bazy21042,84
Doświadczenie618,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew317000
Zwycięstwa14044,16%00,00%00,00%00,00%
Porażki17153,94%00,00%00,00%00,00%
Remisy61,89%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy10934,38%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1570,5000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy2240,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia719,870,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3261,0300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3611,1400,0000,0000,00
Doświadczenie428,470,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew317
Zwycięstwa14044,16%
Porażki17153,94%
Remisy61,89%
Przetrwane bitwy10934,38%
Zniszczone czołgi1570,50
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy2240,71
Zadane uszkodzenia719,87
Punkty zajęcia bazy3261,03
Punkty obrony bazy3611,14
Doświadczenie428,47
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew28000
Zwycięstwa932,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki1967,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy621,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi150,5400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,680,000,000,00
Wykryte pojazdy190,6800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.178,070,000,000,00
Punkty zajęcia bazy441,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie373,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew28
Zwycięstwa932,14%
Porażki1967,86%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy621,43%
Zniszczone czołgi150,54
Zniszczonych/zgonów0,68
Wykryte pojazdy190,68
Zadane uszkodzenia1.178,07
Punkty zajęcia bazy441,57
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie373,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (305)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81048,65578444649,35%1174,59
Rheinmetall Skorpion G 81291,27616433549,34%1399,81
T57 Heavy101688,45570174245,41%1255,93
IS-7101511,19552158345,29%1108,73
Bisonte C45 81356,72745134953,00%1498,07
WZ-111 Alpine Tiger 81102,48734108050,46%1250,74
Object 268 Version 4101740,45590102950,15%1266,37
121101430,9253194644,93%1065,10
M53/M5591093,5448488549,04%981,49
Object 780 101855,6961184544,85%1300,67
E 7591337,9757582751,87%1248,47
T-62A101476,8955474447,31%1183,12
Progetto M40 mod. 65101798,6969267247,77%1378,41
T-5491042,4557564345,41%966,11
Vz. 55101878,9158664246,88%1347,84
IS-38967,8161658847,11%1019,08
AMX 13 909615,1251157243,71%708,20
AMX 13 105101112,1453054245,57%1135,90
IS7689,9454953647,76%801,67
T-1091220,1862553149,15%1045,12
E 100101476,5256552146,83%1052,99
Leopard 1101553,3964747647,48%1137,74
Super Conqueror101638,3968745250,22%1188,17
KV-856474,6730445145,23%604,55
T92 HMC101430,0757443448,16%1177,95
T54E191247,4152643147,80%1084,23
TVP T 50/51101533,2460442449,29%1182,45
Object 274a 81202,2975740548,40%1409,06
AMX M4 mle. 49 8938,8566739950,63%999,51
Conqueror91127,7762639044,36%843,04
WZ-12091062,2560337848,68%1027,63
WZ-1328363,5550637446,79%408,72
Object 277101668,4965937147,71%1307,68
Panhard EBR 10510827,1558836946,34%821,52
M127638,5734336747,41%748,71
M40/M4381018,1147935150,43%1162,55
StuG III Ausf. G5314,7919234744,09%523,43
Object 705A101736,3566833447,31%1267,07
VK 30.01 (H)5428,8627531942,95%827,51
Bat.-Châtillon 25 t AP9978,7548131745,11%820,42
T-1506991,1860631157,23%2006,73
IS-4101434,5166428744,95%934,38
AMX M4 mle. 5191437,7469526850,75%1233,36
T6981017,8959126749,44%1309,81
M36 Jackson61060,6255125050,00%1976,18
59-166160,6639524349,79%265,38
Panther7543,2846324046,67%645,64
KV-481048,0762123954,81%1274,56
ST-I91515,1359123850,00%1463,37
Jagdpanzer IV6413,8529223151,08%604,66
Strv 103B101561,5663222646,46%1053,02
Jagdpanther II81236,3765222651,77%1445,91
TNH T Vz. 5191658,9880522455,36%1609,16
SU-10181093,9362022143,44%1126,13
Jagdpanther7605,4741321245,28%657,74
Object 26391269,2668821154,50%1074,74
VK 45.02 (P) Ausf. B91288,0072120253,96%1215,76
Tiger II81090,7159020149,25%1253,86
WZ-1317306,1049819642,86%398,40
KV-15310,0128119448,45%476,71
T71 DA7430,5353819348,19%656,10
IS-3A 81406,9783518555,68%1598,47
Škoda T 56 81490,4964118358,47%1465,39
AMX M4 mle. 457873,8652917949,16%1155,24
AMX 65 t8876,9761817746,33%873,10
Crusader 5.5-in. SP7699,7943017645,45%862,55
60TP Lewandowskiego101816,7463317545,14%1212,43
T-448949,6167917448,28%1237,50
Pz.Kpfw. III/IV5225,5021016044,38%401,91
VK 45.02 (P) Ausf. A8814,6465516051,25%803,44
Manticore10784,4456715843,04%747,07
Pz.Kpfw. VII101742,8555614953,02%1300,09
121B 101442,1454814652,74%1097,42
CS-5991852,7285613956,83%1962,25
T216381,0548213847,83%884,52
Strv 103-091583,1269313447,76%1335,92
T92 8466,8155713446,27%677,78
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4124,6312713345,11%99,88
Emil II91584,5578413353,38%1414,38
Black Prince7668,3960413250,00%810,70
Caernarvon8650,3356912945,74%500,13
Comet7556,2251512942,64%661,67
Tiger (P)7738,2555712842,97%795,07
IS-M8906,5564112846,88%932,57
Bat.-Châtillon 25 t101544,6460012742,52%1156,01
53TP Markowskiego81090,8663312550,40%1198,10
AMX 50 10081181,0246612546,40%1241,91
UDES 1691204,4364512441,13%981,89
Lorraine 155 mle. 507619,8148512348,78%689,06
UDES 038936,5556112242,62%894,50
T-437585,0648512246,72%764,04
Object 252U Defender 81277,2773912149,59%1360,84
ARL 446704,5657611953,78%1266,22
Cromwell6446,6940711653,45%771,18
Prototipo Standard B91217,9658711338,94%881,40
Tiger I71033,4870311049,09%1435,60
Leo7888,3160610846,30%1374,37
AMX 12 t6390,6052410740,19%822,18
T110E3101734,5067310559,05%1274,98
M446459,5041110455,77%734,59
Centurion Mk. I8826,9458910347,57%1026,33
AMX 50 12091354,9865510047,00%1152,84
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4120,641909953,54%269,65
Emil I81237,517039747,42%1378,32
AMX 13 757509,735509641,67%910,44
AMX M4 mle. 54101586,506279645,83%1097,20
VK 100.01 (P)81190,677519648,96%1357,33
50TP Tyszkiewicza91785,577379353,76%1698,07
Jagdtiger91132,845099343,01%707,92
M75219,023339250,00%649,93
TNH 105/100081025,607149152,75%1183,00
Object 70591405,787999062,22%1445,89
T-28481,881398852,27%117,10
KV-37998,896678551,76%1229,83
SU-100M17753,555708548,24%944,30
AMX 13 F3 AM6462,454718455,95%610,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5208,422578438,10%268,94
Pz.Kpfw. III Ausf. J473,251618344,58%43,05
Kranvagn101812,126628246,34%1268,08
VK 30.01 (P)6588,945768252,44%1024,15
VK 36.01 (H)6528,015118151,85%823,23
Centurion Mk. 7/191183,076888146,91%1028,73
Ikv 65 Alt II6515,493848041,25%710,09
Ikv 1035259,993007846,15%447,81
T3091158,536717745,45%825,14
Ikv 90 Typ B7646,354497554,67%833,92
Churchill VII6426,594087342,47%503,59
M3 Lee4165,302507147,89%408,95
Kanonenjagdpanzer 105 81037,726357152,11%1019,18
Pz.Kpfw. I Ausf. C3151,063687065,71%786,65
T110E4101852,906177048,57%1297,37
45TP Habicha7877,666486855,88%1220,65
Spähpanzer SP I C7461,454936639,39%638,68
Panhard AML Lynx 6x68532,005776558,46%895,59
T2881141,926826355,56%1182,07
AMX ELC bis5342,875496157,38%1091,17
Pz.Sfl. IVc5391,723826150,82%895,09
WZ-111 model 1-491404,557536046,67%1282,31
M3 Stuart390,901535938,98%98,38
FV4004 Conway91601,717185949,15%1413,00
Škoda T 509901,815715839,66%575,11
Type T-345203,622775841,38%300,52
Mäuschen91460,677465850,00%1227,33
M5A1 Stuart4143,252275742,11%264,08
SU-1006499,494075747,37%682,05
WZ-111 model 5A101586,867115650,00%1161,26
BDR G1 B5392,504525658,93%712,79
Hotchkiss EBR7423,305515657,14%824,13
Type 6191344,467405450,00%1247,28
Pz.Kpfw. 38 (t)335,091105343,40%24,44
Nashorn6519,093885345,28%752,95
CS-538777,275605240,38%886,36
Covenanter5102,311605244,23%101,58
Crusader6320,573464940,82%763,77
STA-181019,247004953,06%1281,78
STB-1101247,945994946,94%786,45
Object 43092100,8110054866,67%2349,18
KV-137366,064934751,06%416,52
Object 140101891,917234746,81%1587,09
P.43 bis6667,424944544,44%1024,23
40TP Habicha6582,844804440,91%885,57
T1 Heavy5565,145024348,84%1194,40
M5 Stuart492,512974353,49%126,53
Strv S1 81224,425343834,21%1103,66
T28 Prototype81154,787123754,05%1284,36
HWK 128464,193993718,92%485,63
AMX 13 105 AM mle. 505264,541913534,29%299,84
Marder 38T4303,833533545,71%666,98
113101772,067203447,06%1446,28
Bat.-Châtillon Bourrasque 81000,505603444,12%869,73
Sturmpanzer II4190,912343348,48%477,71
T-34-85M 6939,557213366,67%1653,67
P.435525,134833256,25%1501,08
M2 Light286,691573240,63%106,80
AE Phase I 91234,665603250,00%970,15
B14368,454753161,29%1257,90
IS-271332,458373161,29%1947,40
Somua SAu 404119,132203148,39%131,70
CS-63101460,736543053,33%1173,14
Leopard Prototyp A9799,305473040,00%451,80
Bretagne Panther 6669,935993060,00%1251,88
SU-85B4292,032702941,38%579,85
Conqueror Gun Carriage101349,695182941,38%1071,36
DBV-152 101201,464412842,86%594,89
Strv m/42-57 Alt A.2 6687,045022737,04%912,86
WZ-114 91284,115712737,04%951,08
AMX 404214,543332661,54%811,20
ARL V396696,655062665,38%1413,72
T 55A 91277,286822548,00%1047,32
T1 Cunningham1122,502562441,67%620,36
T-46371,381312450,00%124,72
SU-855292,173212343,48%453,74
BT-74150,131752352,17%394,12
TVP VTU Koncept8741,875502347,83%818,06
Pz.Kpfw. III Ausf. E387,571352347,83%89,62
T959837,616702347,83%490,46
T25/27939,046642356,52%1284,70
Charioteer81008,486222343,48%891,91
P.44 Pantera8689,505272250,00%711,35
Cruiser Mk. IV4149,181462231,82%222,13
Object 430U102005,096732240,91%1600,68
M2 Medium Tank3151,141782142,86%388,94
Panther II8650,333542138,10%527,78
LTP 3193,102862152,38%894,62
Strv m/425465,354612055,00%1308,50
Lorraine 155 mle. 518771,206932065,00%866,22
Chrysler K GF 81035,704792030,00%931,43
P.43 ter7825,425221931,58%971,42
Cavalier5494,422951936,84%984,15
Pz.Kpfw. II299,891911866,67%402,24
T25 AT7889,566341855,56%1207,25
E 5091425,449251872,22%1483,61
Maus101753,657721747,06%1324,22
Super Hellcat 7640,595731758,82%870,84
Sav m/434254,692621637,50%442,94
60G FT5581,443981650,00%1102,40
Valentine3214,003101573,33%819,58
Cruiser Mk. III321,931021533,33%0,00
T-505174,003611553,33%464,86
Bat.-Châtillon 12 t8484,673711540,00%633,47
Lorraine 39L AM363,791251442,86%54,72
FV2078425,003821428,57%193,03
Lago4141,312521338,46%166,85
SU-76M4322,852821353,85%964,70
T56 GMC3122,231621338,46%179,77
S35 CA5287,383251361,54%560,41
Vickers Medium Mk. II262,25731225,00%40,18
BT-22127,642331172,73%693,66
P26/404182,453391154,55%380,58
M10 RBFM 5473,914341127,27%720,92
Pz.Kpfw. 35 (t)232,101531060,00%170,39
Vickers Mk. E Type B274,601271060,00%230,29
T-26266,801191080,00%330,61
Heavy Tank No. VI 6911,407631060,00%1729,15
T7 Combat Car 288,801561060,00%373,83
Strv 746528,22502955,56%1012,24
Type 5 Ke-Ho4343,78385933,33%1015,75
Grille5125,56226944,44%68,98
Marder II3111,22155955,56%215,04
Jagdpanzer E 100101663,67809966,67%1300,74
M24E2 Super Chaffee 6661,44563955,56%1620,02
D23163,50170850,00%478,04
StuG III Ausf. B41013,63596850,00%3560,95
Light Mk. VIC 2148,13436875,00%940,90
Valiant 5682,13624862,50%1578,21
Somua SM 81016,00572850,00%813,37
50TP prototyp 81800,57810742,86%1814,25
M4A1 Sherman5465,29607742,86%1251,29
Type 98 Ke-Ni3360,57471742,86%1881,87
Sturmpanzer I Bison397,00161757,14%224,16
Type 2597 Chi-Ha3177,71181728,57%426,82
Cruiser Mk. I167,8688728,57%79,72
Object 4168564,57640757,14%590,51
Type 95 Ha-Go2138,83217616,67%421,81
Object 25791658,17830666,67%1672,32
Centurion Mk. 5/1 RAAC 8935,50539616,67%974,86
Pz.Kpfw. II Ausf. D 275,33306666,67%321,47
Vickers Medium Mk. I1103,001865100,00%569,97
Renault FT125,2068540,00%0,00
Strv m/40L3189,80334560,00%633,63
4TP1129,60201540,00%378,32
T1 HMC2235,60229520,00%1340,45
AT-12180,00141540,00%532,17
T2 Medium Tank290,00118540,00%203,20
T3 HMC2174,00474580,00%871,76
Renault UE 573324,00243560,00%1099,07
Pz.Kpfw. I2114,20201540,00%271,49
Object 283 91181,20853560,00%1166,76
TKS z n.k.m. 20 mm 2125,0014740,00%403,85
Renault FT 75 BS265,50159475,00%370,78
Type 97 Te-Ke 299,25117425,00%229,37
AMX 383163,75209425,00%342,61
T-34-2G FT7263,00338450,00%171,02
K-2 81081,00724450,00%952,42
T-50-2 6546,75542475,00%1410,50
MS-1121,3373333,33%0,00
Pz.Kpfw. II Luchs468,33143366,67%247,77
Centurion Action X101589,33849366,67%1318,72
TOG II* 6231,00346366,67%336,67
Char Futur 4 91490,33605333,33%925,79
Type 64 6161,67376366,67%357,78
Strv fm/211195,00266250,00%1068,47
Strv m/382252,005892100,00%1465,10
Renault NC-3110,0042250,00%84,37
7TP215,00107250,00%74,55
D12228,50238250,00%1111,67
A-20540,501262100,00%261,00
Leichttraktor10,0087250,00%82,83
Cruiser Mk. II2224,0012720,00%806,55
Loyd Gun Carriage27,5052250,00%89,05
Pz.Kpfw. II Ausf. G383,502112100,00%316,93
TS-54 8670,50392250,00%486,51
MKA 2414,50496250,00%2050,95
Tetrarch 2125,503272100,00%631,53
BT-7 artillery 3216,00365250,00%772,13
Renault Otsu1236,006161100,00%1295,60
Pvlvv fm/42223,008910,00%0,00
Renault FT AC2260,004111100,00%1210,31
M8A1462,001831100,00%261,00
T28 Concept 7643,006561100,00%801,86
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6290,0018010,00%206,49
AMX 13 (FL 11) 5208,0036910,00%348,56
LHMTV80,004561100,00%261,00
StuG IV 5438,004921100,00%987,27
43 M. Toldi III 3183,0023010,00%742,29

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 31.01.2023
Stopień: Dowódca
Dołączył: 31.01.2023
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 11.01.2015
Opuścił klan: 23.06.2019
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 03.01.2021
Opuścił klan: 16.01.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.01.2021
Opuścił klan: 09.02.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 21.10.2020
Opuścił klan: 02.01.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.03.2021
Opuścił klan: 25.06.2021