FinanceGuru

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew281240109166
Ø Poziom7,840,0010,109,96
Zwycięstwa1524854,22%00,00%5348,62%7846,99%
Porażki1242644,18%00,00%5449,54%8651,81%
Remisy4501,60%00,00%21,83%21,20%
Przetrwane bitwy830329,52%00,00%1917,43%2716,27%
Zniszczone czołgi296421,0500,001251,151701,02
Zniszczonych/zgonów1,500,001,391,22
Wykryte pojazdy287101,0200,00880,811540,93
Zadane uszkodzenia1.368,520,002.147,671.987,38
Punkty zajęcia bazy272000,9700,00240,222001,20
Punkty obrony bazy189420,6700,00380,35380,23
Doświadczenie608,390,00515,94536,35
WN71340,650,001210,741107,18
WN81763,930,001744,701689,69
Ogółem
Ilość bitew28124
Ø Poziom7,84
Zwycięstwa1524854,22%
Porażki1242644,18%
Remisy4501,60%
Przetrwane bitwy830329,52%
Zniszczone czołgi296421,05
Zniszczonych/zgonów1,50
Wykryte pojazdy287101,02
Zadane uszkodzenia1.368,52
Punkty zajęcia bazy272000,97
Punkty obrony bazy189420,67
Doświadczenie608,39
WN71340,65
WN81763,93
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew109
Ø Poziom10,10
Zwycięstwa5348,62%
Porażki5449,54%
Remisy21,83%
Przetrwane bitwy1917,43%
Zniszczone czołgi1251,15
Zniszczonych/zgonów1,39
Wykryte pojazdy880,81
Zadane uszkodzenia2.147,67
Punkty zajęcia bazy240,22
Punkty obrony bazy380,35
Doświadczenie515,94
WN71210,74
WN81744,70
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew166
Ø Poziom9,96
Zwycięstwa7846,99%
Porażki8651,81%
Remisy21,20%
Przetrwane bitwy2716,27%
Zniszczone czołgi1701,02
Zniszczonych/zgonów1,22
Wykryte pojazdy1540,93
Zadane uszkodzenia1.987,38
Punkty zajęcia bazy2001,20
Punkty obrony bazy380,23
Doświadczenie536,35
WN71107,18
WN81689,69
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew58000
Zwycięstwa2848,28%00,00%00,00%00,00%
Porażki2543,10%00,00%00,00%00,00%
Remisy58,62%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2136,21%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi560,9700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,510,000,000,00
Wykryte pojazdy520,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.437,900,000,000,00
Punkty zajęcia bazy881,5200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy280,4800,0000,0000,00
Doświadczenie658,160,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew58
Zwycięstwa2848,28%
Porażki2543,10%
Remisy58,62%
Przetrwane bitwy2136,21%
Zniszczone czołgi560,97
Zniszczonych/zgonów1,51
Wykryte pojazdy520,90
Zadane uszkodzenia1.437,90
Punkty zajęcia bazy881,52
Punkty obrony bazy280,48
Doświadczenie658,16
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew17000
Zwycięstwa1058,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki741,18%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy317,65%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,6500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,790,000,000,00
Wykryte pojazdy120,7100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.427,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy90,5300,0000,0000,00
Doświadczenie778,350,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew17
Zwycięstwa1058,82%
Porażki741,18%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy317,65%
Zniszczone czołgi110,65
Zniszczonych/zgonów0,79
Wykryte pojazdy120,71
Zadane uszkodzenia1.427,88
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy90,53
Doświadczenie778,35
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1616000
Zwycięstwa120174,32%00,00%00,00%00,00%
Porażki38924,07%00,00%00,00%00,00%
Remisy261,61%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy84352,17%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi17021,0500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,200,000,000,00
Wykryte pojazdy12800,7900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia724,030,000,000,00
Punkty zajęcia bazy38352,3700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy19021,1800,0000,0000,00
Doświadczenie575,210,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1616
Zwycięstwa120174,32%
Porażki38924,07%
Remisy261,61%
Przetrwane bitwy84352,17%
Zniszczone czołgi17021,05
Zniszczonych/zgonów2,20
Wykryte pojazdy12800,79
Zadane uszkodzenia724,03
Punkty zajęcia bazy38352,37
Punkty obrony bazy19021,18
Doświadczenie575,21
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew15000
Zwycięstwa960,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki640,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy746,67%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi100,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy90,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.039,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy372,4700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy15410,2700,0000,0000,00
Doświadczenie495,200,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew15
Zwycięstwa960,00%
Porażki640,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy746,67%
Zniszczone czołgi100,67
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy90,60
Zadane uszkodzenia1.039,00
Punkty zajęcia bazy372,47
Punkty obrony bazy15410,27
Doświadczenie495,20
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (187)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M18 Hellcat61018,22638182471,00%2483,45
Löwe 81421,68743140453,56%1931,41
T34 81389,98641132751,54%1829,27
FV4005 Stage II101813,05568111352,38%1429,06
KR-1112713,94867110754,83%2040,22
G.W. E 100101704,66452103448,84%1692,04
KV-856790,6360192767,75%1656,50
ELC EVEN 90 8864,6056574251,21%1802,23
T-62A102068,7964072654,82%2205,77
AMX 50 B102266,1354968950,65%2079,82
IS-7101803,5166764449,38%1471,62
AMX 50 10081635,2280151759,19%2403,44
MT-256262,5555651653,68%708,26
Object 261101439,3854646750,75%1235,59
SU-263855,1544746361,34%3650,37
T110E5102115,2564045947,49%1821,65
AMX ELC bis5670,0647644456,31%3313,94
Taschenratte113178,8090944253,62%2220,38
T2 Light Tank 2203,0144240366,25%1154,49
SU-122-44 71199,0965339160,10%2144,32
T-5491649,5481138057,11%2220,42
G.W. Tiger91333,1348536844,29%1401,96
AMX 50 12091897,9477933956,93%2192,70
60TP Lewandowskiego102840,9582333861,54%2383,64
AMX 50 Foch (155) 101815,1757333452,69%1278,58
Char Futur 4 92072,8571731054,19%1915,69
T297793,7748930945,31%871,25
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4571,3446027166,42%2218,57
G.W. Panther71285,1259826952,04%1859,76
Manticore101178,3152625844,19%1263,15
SDP wz 66 Grom 81229,7261624751,82%1189,80
M66367,1128924645,93%350,26
AMX Canon d'assaut 105 81418,6964323954,39%1557,23
IS-381310,3264023648,31%1668,18
IS7876,3046223553,19%1291,72
T-448985,3470622955,46%1481,97
T3281288,9279921852,75%1725,32
FV215b (183) 101805,0354220445,59%1260,78
AMX AC mle. 4881201,9063720048,00%1379,68
Hummel6846,7744119345,60%1297,36
Bat.-Châtillon 25 t101883,1756519050,53%1499,49
TNH T Vz. 5191818,9574218955,03%1635,10
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81504,0174517455,75%2107,42
T-1091470,3473117252,33%1419,14
ARL 446799,1264116555,15%1660,47
T-505103,1737916152,80%199,63
LHMTV8506,9251015943,40%684,48
T1 Heavy5184,0320715348,37%164,61
STG Guard 81505,2663114954,36%1981,01
Conqueror91715,8078014249,30%1483,04
MS-11218,9944913666,91%1616,04
KV-15471,8940313153,44%996,34
ARL V396754,3937812754,33%1639,95
FV230 Canopener102300,9284512548,80%1708,71
Object 277102247,9678612552,00%1857,79
T26E4 SuperPershing 81290,5771212255,74%1801,53
M4A1 Revalorisé 81413,1172312252,46%1815,75
Super Conqueror102305,4975312061,67%1904,64
Strv 103B102348,5461711645,69%1788,90
121B 101890,4163011640,52%1564,46
Strv 103-091725,2073111450,00%1518,88
50TP prototyp 81843,1885511159,46%2322,57
53TP Markowskiego81274,1877710957,80%1498,91
M36 Jackson6578,9947810851,85%962,90
FV4025 Contriver112728,8485610744,86%1786,56
M3 Lee4114,2514610444,23%175,20
T-4371049,477339953,54%1961,03
FV229 Contender91986,899229555,79%1767,75
TNH 105/100081051,516959349,46%1166,93
SU-86666,163539150,55%947,34
SU-14-17974,135199148,35%1286,71
Lorraine 155 mle. 507991,535818952,81%1280,28
BDR G1 B5442,723837846,15%773,07
GSR 3301 Setter7602,284947650,00%1428,65
AMX 13 F3 AM6820,573957245,83%1330,52
Bishop5492,042817251,39%1120,77
IS-M81249,477427244,44%1446,92
Vz. 44-171055,465336947,83%1290,13
Lorraine 155 mle. 5181118,746446844,12%1217,31
Grille5439,093066651,52%895,10
Maus102424,189876662,12%1979,68
45TP Habicha71295,388266456,25%1957,46
Wespe3161,081426448,44%449,62
Object 70591912,708696349,21%1990,03
Leichttraktor193,311526248,39%284,50
Ikv 65 Alt II6707,055446259,68%1444,14
AMX M4 mle. 49 81293,907505952,54%1598,99
T675467,314475848,28%1078,85
T-463101,471445742,11%199,12
T-284243,963265352,83%654,14
T25 AT7730,535525356,60%938,88
Charioteer81079,127105060,00%1228,25
AMX 12 t6363,674724850,00%868,43
Crusader6622,484074656,52%1959,75
SU-76M498,741194647,83%74,32
AMX 65 t8939,285664641,30%758,88
SU-85B4285,692854548,89%590,72
UDES 038906,255004431,82%726,88
M2 Medium Tank3102,111464445,45%167,91
T26E5 81261,846314445,45%1465,42
Caernarvon8756,986794252,38%705,47
K-91-PT 91239,104813935,90%930,18
Churchill VII6643,815623745,95%1122,45
SU-54467,032763743,24%1117,71
T110E4101874,246763751,35%1317,24
40TP Habicha6637,395423658,33%1305,42
Pz.Kpfw. II252,631483545,71%48,12
Chrysler K GF 81487,417213447,06%1664,18
S35 CA5608,124493354,55%1621,53
Object 705A102381,227953259,38%1919,90
AMX M4 mle. 4571077,636993056,67%1471,50
Concept 1B 92137,007823060,00%1752,99
M10 Wolverine5397,524102958,62%884,40
Super Hellcat 71064,456912948,28%1856,49
Ikv 1035556,144762846,43%1529,06
Bat.-Châtillon 155 5810949,215372850,00%793,35
AMX 50 Foch B101748,505322850,00%1131,27
Black Prince7944,747612766,67%1380,60
Pz.Kpfw. III Ausf. E360,271412623,08%1,17
M8A14390,654192657,69%1139,57
Pz.Kpfw. 38 (t)3394,243972580,00%2107,03
FV3046674,043342330,43%1118,82
FV4004 Conway91234,356172343,48%895,04
Excelsior 5688,646292250,00%1746,86
AMX 30 B102003,337332147,62%1365,42
Škoda T 27 81239,575362147,62%1455,37
14TP4222,952581957,89%829,22
Škoda T 245527,064511844,44%1423,16
Churchill I5618,897161877,78%1672,99
T-262109,671281844,44%365,94
Achilles6521,443111833,33%756,64
T3 HMC2151,411951752,94%566,15
Škoda T 256967,256421650,00%2076,18
Sturmpanzer I Bison325,13731643,75%34,23
VK 16.02 Leopard575,132061650,00%112,29
T56 GMC390,811221643,75%71,12
Matilda4248,533451546,67%507,84
AT-1287,80881540,00%97,50
T2 Medium Tank2106,071251526,67%333,49
VK 28.016258,432961442,86%472,33
T1 HMC285,77861346,15%310,97
T-103 81437,626391353,85%1594,91
AMX 404387,503401258,33%1743,26
Pz.Kpfw. II Luchs427,081021250,00%97,08
Sav m/434314,732721118,18%608,10
T-50-2 6528,003921127,27%1538,06
Churchill III 5313,186511172,73%634,86
M3 Stuart3165,703561050,00%574,51
AMX 38342,501561070,00%261,81
Cavalier5476,803741040,00%875,56
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6803,904361030,00%1790,35
ST vz. 394547,56352955,56%1897,67
25TP KSUST II587,56153922,22%0,00
Covenanter5531,22532944,44%2024,56
KV-137345,33389933,33%293,91
T28 Prototype8792,22645966,67%798,37
Pz.Kpfw. III Ausf. J4414,38440862,50%1237,06
Pz.Kpfw. I Ausf. C3173,50429862,50%870,92
Tiger-Maus 91382,29733757,14%1111,99
T1 Cunningham157,33113650,00%153,63
10TP3179,67311666,67%761,93
IS-2 shielded 7866,67650650,00%1094,22
Fantôme 91343,50688650,00%1353,77
BT-2249,803450,00%0,00
Hotchkiss H35258,60179560,00%163,25
7TP2155,40200540,00%316,30
VK 30.01 (H)5673,80590560,00%1791,36
M5 Stuart4107,60220540,00%36,48
Valentine AT4748,40444560,00%2587,61
Challenger7433,60293520,00%258,72
Vickers Medium Mk. I182,75148450,00%290,93
Ikv 723264,00316475,00%837,17
SU-182108,50141475,00%632,14
T1E6 296,002024100,00%458,86
Vickers Medium Mk. II2133,00309366,67%676,55
Cruiser Mk. I1137,002033100,00%714,98
M24E2 Super Chaffee 6147,00361366,67%352,29
Vickers Medium Mk. III3188,00399250,00%630,04
Pvlvv fm/42281,508120,00%57,26
A46 6952,507422100,00%4186,75
LTP 3115,5015220,00%257,73
Renault FT10,00010,00%0,00
BT-740,003271100,00%261,00
4TP122,001701100,00%261,00
TS-54 8834,0023010,00%514,04
T-116 30,001810,00%0,00
Valiant 599,0034410,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.09.2026
Opuścił klan: 17.10.2026