Fifi_is_not_really_magic

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.08.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew53325672668
Ø Poziom7,5010,0010,009,56
Zwycięstwa2766051,87%466,67%3447,22%32949,25%
Porażki2518847,23%233,33%3650,00%33149,55%
Remisy4770,89%00,00%22,78%81,20%
Przetrwane bitwy1493228,00%350,00%2027,78%14421,56%
Zniszczone czołgi489720,9291,50580,815600,84
Zniszczonych/zgonów1,283,001,121,07
Wykryte pojazdy699701,3130,50560,786450,97
Zadane uszkodzenia1.147,042.248,171.863,741.730,79
Punkty zajęcia bazy349530,6600,001081,502520,38
Punkty obrony bazy327950,6230,5080,111330,20
Doświadczenie639,79646,67505,35728,23
WN71219,741588,33943,881036,64
WN81603,221938,361312,011404,34
Ogółem
Ilość bitew53325
Ø Poziom7,50
Zwycięstwa2766051,87%
Porażki2518847,23%
Remisy4770,89%
Przetrwane bitwy1493228,00%
Zniszczone czołgi489720,92
Zniszczonych/zgonów1,28
Wykryte pojazdy699701,31
Zadane uszkodzenia1.147,04
Punkty zajęcia bazy349530,66
Punkty obrony bazy327950,62
Doświadczenie639,79
WN71219,74
WN81603,22
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew6
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa466,67%
Porażki233,33%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy350,00%
Zniszczone czołgi91,50
Zniszczonych/zgonów3,00
Wykryte pojazdy30,50
Zadane uszkodzenia2.248,17
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy30,50
Doświadczenie646,67
WN71588,33
WN81938,36
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew72
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa3447,22%
Porażki3650,00%
Remisy22,78%
Przetrwane bitwy2027,78%
Zniszczone czołgi580,81
Zniszczonych/zgonów1,12
Wykryte pojazdy560,78
Zadane uszkodzenia1.863,74
Punkty zajęcia bazy1081,50
Punkty obrony bazy80,11
Doświadczenie505,35
WN7943,88
WN81312,01
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew668
Ø Poziom9,56
Zwycięstwa32949,25%
Porażki33149,55%
Remisy81,20%
Przetrwane bitwy14421,56%
Zniszczone czołgi5600,84
Zniszczonych/zgonów1,07
Wykryte pojazdy6450,97
Zadane uszkodzenia1.730,79
Punkty zajęcia bazy2520,38
Punkty obrony bazy1330,20
Doświadczenie728,23
WN71036,64
WN81404,34
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew451000
Zwycięstwa21748,12%00,00%00,00%00,00%
Porażki21948,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy153,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy14431,93%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2820,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,920,000,000,00
Wykryte pojazdy2520,5600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.556,120,000,000,00
Punkty zajęcia bazy3970,8800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4020,8900,0000,0000,00
Doświadczenie689,760,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew451
Zwycięstwa21748,12%
Porażki21948,56%
Remisy153,33%
Przetrwane bitwy14431,93%
Zniszczone czołgi2820,63
Zniszczonych/zgonów0,92
Wykryte pojazdy2520,56
Zadane uszkodzenia1.556,12
Punkty zajęcia bazy3970,88
Punkty obrony bazy4020,89
Doświadczenie689,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew44000
Zwycięstwa2556,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki1738,64%00,00%00,00%00,00%
Remisy24,55%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2250,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi390,8900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,770,000,000,00
Wykryte pojazdy240,5500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia875,300,000,000,00
Punkty zajęcia bazy551,2500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy220,5000,0000,0000,00
Doświadczenie714,480,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew44
Zwycięstwa2556,82%
Porażki1738,64%
Remisy24,55%
Przetrwane bitwy2250,00%
Zniszczone czołgi390,89
Zniszczonych/zgonów1,77
Wykryte pojazdy240,55
Zadane uszkodzenia875,30
Punkty zajęcia bazy551,25
Punkty obrony bazy220,50
Doświadczenie714,48
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew7000
Zwycięstwa571,43%00,00%00,00%00,00%
Porażki228,57%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy342,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi91,2900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,250,000,000,00
Wykryte pojazdy111,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia813,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9213,1400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy30,4300,0000,0000,00
Doświadczenie707,430,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew7
Zwycięstwa571,43%
Porażki228,57%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy342,86%
Zniszczone czołgi91,29
Zniszczonych/zgonów2,25
Wykryte pojazdy111,57
Zadane uszkodzenia813,00
Punkty zajęcia bazy9213,14
Punkty obrony bazy30,43
Doświadczenie707,43
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew189000
Zwycięstwa7037,04%00,00%00,00%00,00%
Porażki11560,85%00,00%00,00%00,00%
Remisy42,12%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4222,22%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1590,8400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,080,000,000,00
Wykryte pojazdy2571,3600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia950,580,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2051,0800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7223,8200,0000,0000,00
Doświadczenie447,840,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew189
Zwycięstwa7037,04%
Porażki11560,85%
Remisy42,12%
Przetrwane bitwy4222,22%
Zniszczone czołgi1590,84
Zniszczonych/zgonów1,08
Wykryte pojazdy2571,36
Zadane uszkodzenia950,58
Punkty zajęcia bazy2051,08
Punkty obrony bazy7223,82
Doświadczenie447,84
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2067000
Zwycięstwa98847,80%00,00%00,00%00,00%
Porażki105050,80%00,00%00,00%00,00%
Remisy291,40%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy58828,45%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi11840,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,800,000,000,00
Wykryte pojazdy18670,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia968,030,000,000,00
Punkty zajęcia bazy23451,1300,0000,0000,00
Punkty obrony bazy20591,0000,0000,0000,00
Doświadczenie576,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2067
Zwycięstwa98847,80%
Porażki105050,80%
Remisy291,40%
Przetrwane bitwy58828,45%
Zniszczone czołgi11840,57
Zniszczonych/zgonów0,80
Wykryte pojazdy18670,90
Zadane uszkodzenia968,03
Punkty zajęcia bazy23451,13
Punkty obrony bazy20591,00
Doświadczenie576,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew891000
Zwycięstwa42948,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki45651,18%00,00%00,00%00,00%
Remisy60,67%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy23326,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5920,6600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,900,000,000,00
Wykryte pojazdy4480,5000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.622,880,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4350,4900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy2870,3200,0000,0000,00
Doświadczenie683,710,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew891
Zwycięstwa42948,15%
Porażki45651,18%
Remisy60,67%
Przetrwane bitwy23326,15%
Zniszczone czołgi5920,66
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy4480,50
Zadane uszkodzenia1.622,88
Punkty zajęcia bazy4350,49
Punkty obrony bazy2870,32
Doświadczenie683,71
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (431)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Pz.Kpfw. II Luchs4357,73636195457,88%1705,68
Bat.-Châtillon 155 58101450,34595159248,99%1439,25
AMX 13 9091071,39713138551,84%1756,14
AMX 50 10081155,8457998649,09%1342,40
M41 Walker Bulldog8753,6574287553,71%1551,19
Cromwell B 6988,2779286058,49%2194,15
FCM 50 t 81340,3978982048,78%1776,48
Cromwell6906,7675977258,16%2341,53
AMX AC mle. 488880,2340166045,45%854,68
Bat.-Châtillon 25 t102022,8776763350,39%1897,90
Lorraine 155 mle. 5181117,8446562053,87%1423,30
AMX 13 57 71083,5694858058,62%2804,90
ARL 446572,9838656046,61%894,90
AMX 13 757236,0537855149,55%313,14
Bat.-Châtillon 155 5591178,6248854246,49%1215,49
Bat.-Châtillon Bourrasque 81606,1175754152,50%2010,73
Lorraine 155 mle. 507754,3235652350,29%949,64
S35 CA5319,0622551345,42%526,53
T376598,0364650154,49%1804,32
AMX 50 B102106,7372745949,67%1872,01
Object 430 Version II91502,3873245345,70%1530,31
T675543,6246342852,80%1331,10
AMX M4 mle. 457711,2040742449,53%903,93
AMX AC mle. 467583,7431340944,25%640,12
Char Futur 4 92021,9876740756,76%2039,72
Sturer Emil7921,6045340647,78%1258,87
Spähpanzer Ru 25191022,9575439851,01%1613,47
M40/M4381103,0854338947,30%1272,94
A-436624,8155038258,38%1415,71
Conqueror91957,8583934554,49%2067,18
Leopard 1101955,6068734448,84%1623,46
AMX 13 105101842,8078633951,33%2646,68
T 55A 91925,1782533152,57%2168,72
AMX ELC bis5148,5622632944,38%275,81
Object 41681225,8669632750,46%1717,91
KV-1S6772,0665732755,05%1816,51
T-5491693,3085132653,99%2046,72
FCM 36 Pak 40 3439,0850932554,46%1473,24
AMX 50 Foch91253,9263032253,73%1065,28
T110E4102277,4476332255,90%1902,82
Object 140102202,4681231449,36%2077,91
Rhm.-Borsig Waffenträger81472,5469731252,24%1735,53
T-54 ltwt.91126,1477331255,13%1752,97
T-34-856770,3565531056,77%1740,39
T95/FV4201 Chieftain 102392,2176330948,87%1778,41
M24 Chaffee5160,9431730846,10%329,24
Matilda IV 5565,3966430758,96%1793,20
T26E5 Patriot 81507,8691730150,83%2118,47
STB-1101923,2572629350,85%1673,18
BDR G1 B5350,2223428842,71%496,95
ARL V396305,5522628344,52%338,18
T25/27609,7038428248,58%727,85
T3091298,4661127045,93%1022,76
STA-181106,4964925549,02%1514,84
WZ-111 model 1-491911,9086125154,58%2126,97
Progetto M35 mod. 46 81509,4978325145,82%1772,28
Type 6191504,4970824750,20%1490,02
AMX 30 1er prototype91635,5272024445,90%1612,69
AMX 12 t6172,0326724246,69%243,37
59-166637,7973223954,39%2213,77
Tortoise92147,8690523757,38%2066,73
Type 5 Chi-Ri7833,5062923651,69%1432,46
AMX M4 mle. 49 81408,2688423553,62%1908,22
A-447597,8544622651,77%853,41
Centurion Mk. 7/191495,3977722552,00%1596,33
Object 430U102202,0483022550,67%1950,44
T499773,2569422451,34%1109,51
AE Phase I 91772,2568122452,23%1783,88
AMX 50 12091363,5965222150,68%1292,24
WZ-1317991,4882721856,42%2595,89
Jagdpanzer IV6661,2843421751,15%1315,32
M5 Stuart4123,2521621651,85%192,13
Leopard Prototyp A91738,0578921146,45%1819,21
AMX 13 F3 AM6553,6528720847,60%773,17
Škoda T 5091937,6689920757,00%2166,51
T2971418,8990620257,92%2314,05
Centurion Action X102163,3373620053,50%1971,11
Type 4 Heavy91453,4377919656,63%1314,39
T28 Prototype81072,6955219651,53%1172,40
AMX 30 B101942,8473619648,47%1809,92
AMX 50 Foch (155) 101799,1163318846,81%1406,04
Waffenträger auf Pz. IV91929,1272518752,94%1808,34
Object 25791999,0588218654,84%2235,56
Bat.-Châtillon 25 t AP91614,3578618555,14%1855,44
E 5091826,7484117653,98%1995,87
Centurion Mk. I81115,1972617358,38%1688,14
AMX 13 105 AM mle. 505102,5315717153,80%153,72
AT 86855,5162517050,00%1740,06
King Tiger (Captured) 71312,8383616955,62%2033,61
Type 4 Chi-To6541,2243716747,31%938,31
Type 3 Chi-Nu Kai 5583,1954816751,50%1772,85
KV-137902,8965816650,60%1721,38
M46 Patton91845,7389816654,82%2160,04
Excelsior 5632,5167416653,01%1380,71
IS-381529,7486216355,21%1961,27
M18 Hellcat6390,6028916350,31%526,08
WZ-132A91164,7065816256,17%1831,87
Type 586752,8469216056,25%1650,92
Object 430102182,0688316057,50%2229,44
Emil II91990,4488015853,80%2164,21
TVP T 50/51101920,2171215650,00%1685,21
M415428,9027515446,10%594,99
B1485,0414715144,37%50,49
AMX 105 AM mle. 474123,9514115152,98%271,24
T-345272,6332615052,00%623,85
M127871,0147515048,67%1187,56
TVP VTU Koncept81180,1771814742,86%1700,44
11081225,9374014748,30%1437,36
T-100 LT101458,3577014752,38%2110,05
Comet7874,8165014552,41%1467,39
Nashorn6568,6033514342,66%848,14
Spähpanzer SP I C7943,8377714355,94%1981,24
Vz. 55102483,7574114252,82%2103,02
Emil I81500,0080514050,00%1840,41
Super Conqueror102329,4088813960,43%2207,84
M446610,6532613950,36%1024,30
M53/M5591481,5174913854,35%1434,71
AMX M4 mle. 54102163,5171713847,10%1618,06
T-34-85M 61128,5480813857,97%2131,72
Object 277102212,1279713650,00%1842,15
Panther71156,5585313549,63%2187,19
Somua SAu 404184,9019113455,22%413,18
T-1091823,2283013351,13%1939,75
LTG71027,3878313351,13%2657,84
Škoda T 245502,5948913140,46%1549,04
Object 780 102484,9973512647,62%1910,65
IS71242,3081712556,80%1978,89
T-44-100 81506,9581312245,90%2106,81
Panther II81168,1276112146,28%1658,84
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5588,7458612051,67%2000,43
LT-432 8867,7865912047,50%1652,72
O-Ho81367,8876211749,57%1507,62
WZ-111 model 5A102247,8081611553,04%1944,15
IS-271194,4572811348,67%1769,30
IS-7101761,6473311346,90%1355,50
T54E191713,0487611358,41%1744,81
Leo71095,5478011257,14%2188,94
Tiger II81333,3286011260,71%1799,35
M26 Pershing81195,2280111250,00%1589,13
Panhard EBR 105101088,5162311151,35%1237,55
Strv 103B102431,2068510955,05%1917,07
Object 70591872,2688110861,11%1933,67
Caernarvon Action X 81378,8383210855,56%1752,48
AMX M4 mle. 5192182,20100110764,49%2350,06
M66909,1369810552,38%1593,51
Charioteer81597,7070210354,37%2104,40
WZ-13281016,5681510261,76%2087,07
Type T-345528,6153810246,08%1522,17
E 7591946,3093510261,76%2155,00
T25 Pilot Number 1 81141,6186010258,82%1653,13
Konštrukta T-34/1007932,166979952,53%1658,67
Type 3 Chi-Nu5309,642359840,82%639,69
FV4202 81399,918509850,00%2163,80
Prototipo Standard B91770,017989754,64%1652,97
AMX 65 t81347,518669762,89%1752,76
LTTB8778,076749743,30%1417,69
T2071083,758049551,58%1951,24
M8A14291,972679558,95%753,18
Jagdpanther71057,336559256,52%1707,16
CS-5381048,795049045,56%1369,76
AT 1581356,418269058,89%1594,73
MT-256346,755528955,06%961,32
Mäuschen92164,549018951,69%2233,77
VK 100.01 (P)81406,288998964,04%1837,35
Ikv 65 Alt II6848,825748748,28%1776,11
Ikv 90 Typ B71142,296378744,83%1802,64
AMX Chasseur de chars 81074,687568751,72%1495,03
Tiger (P)71214,858368659,30%1868,81
CS-63102041,537178548,24%1846,96
E 50 Ausf. M102226,287968551,76%1958,93
AMX 404161,071918349,40%466,47
113101936,297148339,76%1597,42
50TP Tyszkiewicza91871,878368250,00%1885,84
O-I Experimental5972,438228259,76%2501,99
Panhard EBR 9091074,278118159,26%1782,51
VK 30.01 (H)5666,206548062,50%2067,54
TNH T Vz. 5191939,117897943,04%1658,83
Caernarvon81118,867887956,96%1311,69
T-34-171175,908007857,69%2101,20
Controcarro 1 Mk. 291713,595927841,03%1370,39
Universal Carrier 2-pdr2145,271747850,00%517,62
FV229 Contender91435,496347850,00%1172,83
Black Prince71209,739397762,34%2012,96
ST-I92017,189077659,21%2160,31
53TP Markowskiego81436,938727564,00%1857,13
UDES 0381240,666887450,00%1436,97
Pz.Sfl. IVc5369,823217437,84%596,21
IS-3-II92128,109147254,17%2372,11
M4A1 Sherman5674,846497060,00%2317,90
T-34-281047,666957044,29%1339,88
UDES 1691659,898147051,43%1803,45
O-Ni71200,908356953,62%1862,85
Panhard AML Lynx 6x68944,637686857,35%1890,68
Progetto M40 mod. 65102357,247546749,25%2035,00
FV4004 Conway91862,147256650,00%1875,61
IS-M81235,357856656,06%1514,82
105 leFH18B2 5767,085296555,38%1582,03
T-437925,837216563,08%1638,01
Maus102193,268046549,23%1728,50
CS-5991769,147986561,54%1961,37
Type 6891530,745776556,92%1310,97
Dicker Max 6977,686846550,77%1951,89
Renault UE 573123,171646460,94%328,34
Object 26392032,868006454,69%1912,40
43 M. Toldi III 3209,613316443,75%1046,42
Type 62 7946,627946358,73%2684,05
O-I6953,056656347,62%1735,13
Marder 38T4309,982636352,38%742,18
M48A5 Patton102120,628036350,79%1877,75
T110E3102396,557036258,06%1797,69
P.43 ter71195,268306162,30%2351,07
P.44 Pantera81726,469176159,02%2854,43
T-50595,692316142,62%77,21
M10392174,386956157,38%2221,59
T-284362,623966053,33%1237,01
M4A3E2 Sherman Jumbo6960,878756071,67%2682,64
StuG III Ausf. G5447,314275949,15%1002,95
KV-371181,718255862,07%1877,75
M10 RBFM 5892,316955855,17%2030,73
P.43 bis6964,127225749,12%2147,42
UDES 15/16101923,746815757,89%1614,16
Panhard AMD 178B6668,656355754,39%2277,04
Versuchspanzer 5791804,197645747,37%1489,02
AMX 50 Foch B101881,137785657,14%1542,22
T1 Cunningham173,891515549,09%268,58
45TP Habicha71180,137545550,91%1871,85
T2881715,358165547,27%2055,44
KV-15673,806225547,27%1613,91
AT 25503,394885453,70%1202,46
Hotchkiss EBR7574,935845444,44%1214,03
D23109,571645354,72%289,71
T3281256,027765349,06%1384,75
SU-10181518,428325362,26%1933,97
AT 77991,946865364,15%1432,54
FV3046741,094895354,72%1336,05
Lorraine 50 t 91861,287555352,83%1870,88
E 100102194,986405236,54%1442,25
K-91101903,968165255,77%1701,75
MTLS-1G14 3408,736015261,54%2195,30
FV2078890,066175150,98%910,18
T1 Heavy5601,185835052,00%1430,11
212A91405,046695048,00%1225,34
TNH 105/100081488,717984946,94%1862,97
G.W. Tiger (P)8974,355464934,69%1038,57
Škoda T 256846,296804845,83%1895,60
Churchill I5769,637754872,92%2107,14
Kampfpanzer 67101768,275674845,83%1186,80
WZ-132-1101352,345834755,32%1479,58
Strv 746899,707534658,70%2080,65
WZ-12092086,006484669,57%2590,87
M3 Lee4324,464284658,70%1295,63
Covenanter5140,572474658,70%375,33
Heavy Tank No. VI 61084,877574652,17%2465,20
Type 1 Chi-He4195,842084555,56%525,26
Type 5 Heavy102149,338624560,00%1639,62
Progetto CC55 mod. 5481624,649124454,55%1981,68
UDES 14 Alt 581264,027374447,73%1651,61
25TP KSUST II5487,565264353,49%1291,62
Leichttraktor191,771644339,53%205,65
Lorraine 39L AM380,581344367,44%265,60
VK 28.016309,025384353,49%821,79
FV4005 Stage II101618,585514351,16%1105,86
SMV CC-5671459,957434259,52%2579,05
Cruiser Mk. III3107,211384250,00%322,05
Type 5781278,625334250,00%1274,22
Vz. 44-171400,188594052,50%1834,39
T-26G FT2256,033534050,00%950,16
T110E5102031,686054040,00%1420,54
FV380591336,307154045,00%1211,44
IS-2-II81656,139024065,00%2377,93
Churchill VII6927,237653953,85%2022,59
T3 HMC2125,161413850,00%394,67
ISU-1528951,585313855,26%925,09
VK 45.02 (P) Ausf. A81619,248053847,37%1872,06
FV227 Conceiver81040,664493836,84%1009,92
Kranvagn102282,057773748,65%1768,60
Ikv 1035494,954643748,65%1276,48
AMX 38354,701283756,76%152,66
Ferdinand81133,784573751,35%1022,17
KV-481531,847863748,65%1901,65
Object 705A102341,677093644,44%1820,96
S-5171042,547193557,14%1359,71
BZ-6892129,466883548,57%2035,79
GSOR 3301 AVR FS9760,065693542,86%1050,00
40TP Habicha6823,886743458,82%1768,10
60TP Lewandowskiego101986,066893345,45%1359,53
SDP 40 Zadymka5706,972753330,30%1401,50
Crusader6395,224303243,75%1072,97
Semovente M43 Bassotto6862,033623237,50%1196,89
BZ-75101911,565743246,88%1536,35
GSR 3301 Setter7696,317313256,25%1766,46
Strv 103-091878,327993158,06%1888,24
Alecto4283,582843132,26%626,58
KV-26952,266773138,71%1656,89
B.U.G.I.6965,405933033,33%1765,43
VK 30.02 (M)6883,807653060,00%2026,64
T9591772,978982962,07%1549,68
IS-4102104,897842850,00%1793,69
Progetto C50 mod. 6691525,857252740,74%1268,68
FV217 Badger101791,226752751,85%1168,88
Staghound Mk. III6667,593982737,04%1024,03
P.435645,316072646,15%2011,20
T-463124,381512650,00%382,13
CS-4471217,815292650,00%1861,78
VK 45.02 (P) Ausf. B91944,238042650,00%1999,12
SU-100M171562,508702653,85%2761,37
Crusader 5.5-in. SP7744,505712638,46%940,48
Conqueror Gun Carriage101393,126442657,69%1221,56
M-VI-Y91264,548002661,54%1282,88
VK 30.01 (P)6765,486932560,00%1572,21
Renault FT AC291,601222552,00%197,60
Challenger71420,767692556,00%2107,45
Grille 15102202,284642528,00%1432,95
FV601 Saladin8577,804772540,00%411,38
Churchill III 5856,529332552,00%2032,06
M56 Scorpion 71231,486192564,00%2243,72
Manticore10851,164302528,00%767,39
121101999,045182445,83%1547,35
T-1506801,467312462,50%1630,02
FSV Scheme A7822,966412454,17%1366,49
T-34 shielded 5785,467042462,50%2673,96
Rinoceronte101778,135572334,78%1199,74
SU-85B4364,963702352,17%877,83
Pz.Kpfw. 5581674,8710532365,22%1805,21
Renault FT140,321182259,09%165,01
Achilles61046,504322245,45%2156,33
Kampfpanzer 07 P(E) 101540,865382245,45%1047,10
T56 GMC377,431102138,10%1,94
LHMTV8651,335562147,62%1165,83
T-4481185,407882060,00%1800,17
Type 95 Heavy4465,305832055,00%1777,89
Chi-To SP71114,404932045,00%1093,86
Type 3 Ju-Nu6932,855012050,00%1287,80
Durchbruchswagen 24370,154612065,00%1288,52
StuG III Ausf. B4149,802832045,00%163,92
Vickers Medium Mk. II288,741151947,37%245,85
Controcarro 3 Minotauro102297,686451947,37%1583,63
FV224 Chopper71130,425491968,42%1520,05
Object 283 91463,955381947,37%1445,90
M3 Stuart3166,221741844,44%483,18
Strv m/425744,507041866,67%2555,99
D1223,56851838,89%0,20
SU-1006846,786431855,56%1691,40
Object 261101466,334971844,44%1225,34
BZ-5871051,337371861,11%1430,71
WZ-120-1G FT 81143,896051861,11%1229,92
SU-855635,716171770,59%1778,44
Renault FT 75 BS254,00721735,29%44,25
AEC Armoured Car5963,005131752,94%2960,85
Pawlack Tank61252,358021758,82%2378,32
ST-II101576,657391764,71%1264,70
VK 16.02 Leopard5138,383611650,00%280,20
KV-122 71222,196941637,50%1708,51
Bretagne Panther 61254,947671631,25%2417,05
ST vz. 394443,935111553,33%1743,63
Type 97 Chi-Ha3152,072401560,00%467,79
Object 268 Version 4102151,877901560,00%1771,32
KV-1SA 5707,676371560,00%1757,49
Jagdpanzer E 100101921,795031442,86%1218,71
P26/404357,694651361,54%1051,45
SMV CC-6781574,466971346,15%1859,80
T92 HMC101115,775681346,15%806,40
Pz.Kpfw. VII102491,858061353,85%1880,25
M-II-Y71686,236581338,46%2692,55
Object 43091786,469231369,23%1802,99
Pz.Kpfw. S35 739 (f) 3504,696381353,85%1666,24
Pz.Kpfw. T 25 5749,318011361,54%2311,75
StuG IV 5512,854391353,85%1169,47
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6897,586031250,00%1560,39
T-262139,181321136,36%484,18
Ho-Ri 28768,552831127,27%545,72
Cruiser Mk. IV487,911441163,64%212,13
Hotchkiss H35278,501461060,00%257,05
Marder II3191,101541010,00%351,37
M-V-Y101967,905761020,00%1223,74
Kunze Panzer 91717,404401020,00%1375,46
T28 Concept 7797,906391060,00%1215,93
Renault Otsu1134,78237977,78%698,32
M2 Light242,5677933,33%0,00
BZ-16681634,22849955,56%2292,74
Type 97 Te-Ke 2364,50596887,50%2111,73
Carro d'assalto P.8871433,63871825,00%2154,48
Grille5550,13629887,50%1194,36
M4A3E8 Sherman6385,43389714,29%512,66
14TP4593,71430785,71%2968,59
DS PZInż51247,86634742,86%3784,80
SDP 44 Burza6662,29324742,86%861,33
Type 95 Ji-Ro6581,71342728,57%647,92
M-III-Y81285,57672728,57%1458,64
STA-2 82133,571246771,43%4066,42
Vickers Medium Mk. I113,5058633,33%0,00
T-116 3483,67649650,00%2782,05
T-45 2283,83487650,00%1730,21
LTP 3105,00157650,00%304,93
Lago M38 3631,00821560,00%2035,20
Light Mk. VIC 298,20186540,00%268,83
AMX 13 (FL 11) 5424,40447540,00%1249,52
Object 432U112748,501113475,00%1824,31
AMX Canon d'assaut 105 81123,50733475,00%1208,32
TKS z n.k.m. 20 mm 2166,33378366,67%1052,99
Vickers Medium Mk. III392,00175366,67%317,65
FV230 Canopener101532,00539333,33%670,79
VK 168.01 Mauerbrecher 81501,00670333,33%1661,30
Valentine II 4446,00724366,67%2093,19
Löwe 81020,679943100,00%1157,78
FCM 2C 3568,335683100,00%1920,05
Somua SM 82704,331196333,33%3386,85
M4A1 Revalorisé 81378,67934366,67%1577,82
Kolohousenka148,004020,00%3,10
MS-1112,5089250,00%77,53
T2 Medium Tank238,003220,00%0,00
Mitsu 10851039,5010452100,00%2345,51
T57 Heavy101833,50596250,00%1180,28
T-29 3445,00519250,00%1740,36
M24E2 Super Chaffee 6356,00280250,00%908,20
L-60 2196,006312100,00%1292,39
Strv S1 81696,00805250,00%1819,78
M16/43 Sahariano 3418,00370250,00%914,51
Valiant 5226,006752100,00%450,24
BT-7 artillery 382,50266250,00%144,77
4TP1109,008910,00%270,01
Renault NC-311160,003051100,00%980,61
Panzerjäger I2131,002551100,00%528,27
Vz. 71 Tesák100,0017110,00%0,00
Type 3 Ho-Ni III51483,0010111100,00%4611,29
NC 70 Błyskawica101060,008901100,00%674,05
Ares 758116,006301100,00%261,00
T-34 with L-11 4383,0025810,00%1347,23
TOG II* 646,004121100,00%261,00
T7 Combat Car 225,001651100,00%261,00
Pz.Kpfw. II Ausf. D 261,0017210,00%15,87

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 20.08.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.04.2025
Opuścił klan: 07.09.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 29.03.2025
Opuścił klan: 30.03.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 22.03.2025
Opuścił klan: 26.03.2025
Stopień: Podoficer
Dołączył: 12.08.2023
Opuścił klan: 10.04.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.04.2022
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 04.11.2022
Opuścił klan: 11.07.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 31.07.2022
Opuścił klan: 02.11.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.01.2022
Opuścił klan: 19.01.2022
Stopień: Rekruter
Dołączył: 20.12.2021
Opuścił klan: 04.01.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.12.2021
Opuścił klan: 17.12.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.08.2021
Opuścił klan: 03.11.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 27.11.2019
Opuścił klan: 16.06.2021
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 03.10.2019
Opuścił klan: 18.10.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 31.10.2019
Opuścił klan: 18.11.2019
Stopień: Rekruter
Dołączył: 02.12.2017
Opuścił klan: 12.02.2018
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 04.04.2019
Opuścił klan: 05.08.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.12.2018
Opuścił klan: 08.02.2019
Stopień: Rekruter
Dołączył: 15.10.2018
Opuścił klan: 07.12.2018
Stopień: Rekruter
Dołączył: 14.02.2018
Opuścił klan: 08.07.2018
Stopień: Rekruter
Dołączył: 10.07.2018
Opuścił klan: 14.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.03.2019
Opuścił klan: 03.04.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.02.2019
Opuścił klan: 07.03.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.11.2016
Opuścił klan: 30.11.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 05.02.2015
Opuścił klan: 23.11.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.09.2014
Opuścił klan: 03.02.2015