Fare_No_Fs_G1ven

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.05.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew10052604176
Ø Poziom7,940,008,248,29
Zwycięstwa5202251,75%00,00%2253,66%4964,47%
Porażki4763447,38%00,00%1843,90%2634,21%
Remisy8700,87%00,00%12,44%11,32%
Przetrwane bitwy2501824,89%00,00%1126,83%2127,63%
Zniszczone czołgi947580,9400,00581,411041,37
Zniszczonych/zgonów1,250,001,931,89
Wykryte pojazdy1288371,2800,001142,782132,80
Zadane uszkodzenia1.388,130,002.172,372.116,43
Punkty zajęcia bazy409560,4100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy519400,5200,00651,59650,86
Doświadczenie629,400,001.091,001.124,96
WN71265,180,002057,102047,05
WN81743,380,005245,5512096,96
Ogółem
Ilość bitew100526
Ø Poziom7,94
Zwycięstwa5202251,75%
Porażki4763447,38%
Remisy8700,87%
Przetrwane bitwy2501824,89%
Zniszczone czołgi947580,94
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy1288371,28
Zadane uszkodzenia1.388,13
Punkty zajęcia bazy409560,41
Punkty obrony bazy519400,52
Doświadczenie629,40
WN71265,18
WN81743,38
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew41
Ø Poziom8,24
Zwycięstwa2253,66%
Porażki1843,90%
Remisy12,44%
Przetrwane bitwy1126,83%
Zniszczone czołgi581,41
Zniszczonych/zgonów1,93
Wykryte pojazdy1142,78
Zadane uszkodzenia2.172,37
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy651,59
Doświadczenie1.091,00
WN72057,10
WN85245,55
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew76
Ø Poziom8,29
Zwycięstwa4964,47%
Porażki2634,21%
Remisy11,32%
Przetrwane bitwy2127,63%
Zniszczone czołgi1041,37
Zniszczonych/zgonów1,89
Wykryte pojazdy2132,80
Zadane uszkodzenia2.116,43
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy650,86
Doświadczenie1.124,96
WN72047,05
WN812096,96
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1412000
Zwycięstwa78855,81%00,00%00,00%00,00%
Porażki59141,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy332,34%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy55739,45%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi13330,9400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,560,000,000,00
Wykryte pojazdy18251,2900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.209,510,000,000,00
Punkty zajęcia bazy11430,8100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy17181,2200,0000,0000,00
Doświadczenie846,030,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1412
Zwycięstwa78855,81%
Porażki59141,86%
Remisy332,34%
Przetrwane bitwy55739,45%
Zniszczone czołgi13330,94
Zniszczonych/zgonów1,56
Wykryte pojazdy18251,29
Zadane uszkodzenia2.209,51
Punkty zajęcia bazy11430,81
Punkty obrony bazy17181,22
Doświadczenie846,03
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew157000
Zwycięstwa9560,51%00,00%00,00%00,00%
Porażki5535,03%00,00%00,00%00,00%
Remisy74,46%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy9057,32%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1751,1100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,610,000,000,00
Wykryte pojazdy1811,1500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.441,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2741,7500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1340,8500,0000,0000,00
Doświadczenie783,470,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew157
Zwycięstwa9560,51%
Porażki5535,03%
Remisy74,46%
Przetrwane bitwy9057,32%
Zniszczone czołgi1751,11
Zniszczonych/zgonów2,61
Wykryte pojazdy1811,15
Zadane uszkodzenia1.441,27
Punkty zajęcia bazy2741,75
Punkty obrony bazy1340,85
Doświadczenie783,47
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew27000
Zwycięstwa1140,74%00,00%00,00%00,00%
Porażki1555,56%00,00%00,00%00,00%
Remisy13,70%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1244,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi230,8500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,530,000,000,00
Wykryte pojazdy80,3000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia626,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1495,5200,0000,0000,00
Doświadczenie428,410,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew27
Zwycięstwa1140,74%
Porażki1555,56%
Remisy13,70%
Przetrwane bitwy1244,44%
Zniszczone czołgi230,85
Zniszczonych/zgonów1,53
Wykryte pojazdy80,30
Zadane uszkodzenia626,04
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy1495,52
Doświadczenie428,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew27000
Zwycięstwa311,11%00,00%00,00%00,00%
Porażki2488,89%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy311,11%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,4100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,460,000,000,00
Wykryte pojazdy170,6300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia629,300,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy391,4400,0000,0000,00
Doświadczenie149,110,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew27
Zwycięstwa311,11%
Porażki2488,89%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy311,11%
Zniszczone czołgi110,41
Zniszczonych/zgonów0,46
Wykryte pojazdy170,63
Zadane uszkodzenia629,30
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy391,44
Doświadczenie149,11
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew195000
Zwycięstwa9146,67%00,00%00,00%00,00%
Porażki10252,31%00,00%00,00%00,00%
Remisy21,03%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy7538,46%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1500,7700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy1280,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.250,460,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4462,2900,0000,0000,00
Punkty obrony bazy11145,7100,0000,0000,00
Doświadczenie623,290,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew195
Zwycięstwa9146,67%
Porażki10252,31%
Remisy21,03%
Przetrwane bitwy7538,46%
Zniszczone czołgi1500,77
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy1280,66
Zadane uszkodzenia1.250,46
Punkty zajęcia bazy4462,29
Punkty obrony bazy11145,71
Doświadczenie623,29
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2886000
Zwycięstwa186064,45%00,00%00,00%00,00%
Porażki99134,34%00,00%00,00%00,00%
Remisy351,21%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy147751,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi28140,9800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów2,000,000,000,00
Wykryte pojazdy31271,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.619,930,000,000,00
Punkty zajęcia bazy41091,4200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy41021,4200,0000,0000,00
Doświadczenie825,840,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2886
Zwycięstwa186064,45%
Porażki99134,34%
Remisy351,21%
Przetrwane bitwy147751,18%
Zniszczone czołgi28140,98
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy31271,08
Zadane uszkodzenia1.619,93
Punkty zajęcia bazy41091,42
Punkty obrony bazy41021,42
Doświadczenie825,84
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3850000
Zwycięstwa239162,10%00,00%00,00%00,00%
Porażki144037,40%00,00%00,00%00,00%
Remisy190,49%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy157440,88%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi41391,0800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,820,000,000,00
Wykryte pojazdy61461,6000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.233,470,000,000,00
Punkty zajęcia bazy24520,6400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy26340,6800,0000,0000,00
Doświadczenie934,860,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3850
Zwycięstwa239162,10%
Porażki144037,40%
Remisy190,49%
Przetrwane bitwy157440,88%
Zniszczone czołgi41391,08
Zniszczonych/zgonów1,82
Wykryte pojazdy61461,60
Zadane uszkodzenia2.233,47
Punkty zajęcia bazy24520,64
Punkty obrony bazy26340,68
Doświadczenie934,86
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (515)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T-44-100 8977,62571808249,07%1172,93
Progetto M35 mod. 46 81465,04750479653,04%1865,82
T34 8979,28530320048,03%1067,00
AMX ELC bis5236,11314242249,63%678,92
WZ-111 8949,98575214047,94%1051,61
M75180,91247206649,47%496,25
T25 Pilot Number 1 8806,63521193048,50%960,98
Bat.-Châtillon Bourrasque 81847,27991143658,01%2509,05
KV-856527,27366123748,75%806,35
SU-122-44 71081,75575122053,85%1735,64
T-34-3 8990,45581117748,68%1191,10
Bat.-Châtillon 25 t102008,14634112550,31%1932,91
AMX 13 909821,7653697546,26%1152,15
T499811,8754793049,14%1186,74
IS-381172,7457986448,73%1335,16
Panhard EBR 105102155,6384785860,49%3505,42
FV215b (183) 102306,0259384850,24%1987,75
Cromwell6885,0460482455,58%2180,05
T95/FV4201 Chieftain 104051,36116779865,41%3696,84
TVP T 50/51101755,7753975647,62%1475,37
T-54 ltwt.9913,8160765248,77%1373,97
Object 907 103344,91106564064,22%3397,13
TOG II* 6689,6048163449,21%1130,89
Leopard 1103142,8590862357,46%3216,15
Object 279 early 103985,30113159164,47%3499,36
IS-7102079,7766859050,17%1961,10
Super Conqueror103215,5786758458,56%3127,41
Rhm.-Borsig Waffenträger81269,7553457948,01%1320,75
T-5491411,9571756949,03%1583,63
AMX 50 1008991,5453655650,72%1052,22
Škoda T 5091526,6268854549,72%1461,17
T-1091264,5354654446,88%1174,94
Waffenträger auf E 100101896,3858354351,20%1343,98
Spähpanzer Ru 2519668,6746854145,29%850,96
Grille 15102468,7762253950,65%2062,81
Bat.-Châtillon 155 5591103,7247553346,53%1094,82
TS-5 81225,4065652651,90%1225,97
Bat.-Châtillon 155 58101321,6844152147,79%1177,39
T57 Heavy Tank102230,7466551648,64%1937,12
E 7591549,8870750749,90%1507,75
E 100102052,7972946854,49%1828,72
M53/M5591435,9153845953,38%1460,13
AMX 50 B102584,5778244757,27%2460,61
Centurion Mk. 7/192228,5287143655,73%2784,09
M41 Walker Bulldog8602,0650442747,31%1011,36
E 5091526,4559642650,23%1428,64
WZ-12091057,5151241043,90%974,28
Tiger II8791,2041840246,52%735,74
VK 45.02 (P) Ausf. B91562,4959040150,87%1557,17
AMX 50 12091146,0257139946,62%982,06
G.W. Tiger (P)8856,1243639645,71%908,91
T54E191238,2861639646,72%1031,91
Panhard EBR 75 (FL 10) 81419,5787139456,85%3354,72
Waffenträger auf Pz. IV91553,2767439048,46%1396,41
Type 4 Heavy91236,2657437251,08%1205,07
Type 6191089,1848837145,28%896,58
G.W. E 100101376,6841337043,78%1200,04
M2 Light Tank2340,7747635963,51%2189,62
Leopard Prototyp A91175,3551935647,19%952,87
T698716,8241335143,59%728,46
Object 268 Version 4103009,2879434759,08%2768,25
T-34-28670,7251234336,44%666,22
T28 Prototype81093,0950033747,48%1133,85
AMX 30 B101899,3864033552,54%1857,88
SU-130PM 82289,1490632861,28%2974,83
IS7475,4037532544,62%413,41
Type 5 Heavy102782,4379332557,85%2477,54
KV-261254,3581832357,59%2714,11
FV4005 Stage II102636,5970932356,97%2459,43
VK 72.01 (K) 104467,32121432167,60%4275,18
G.W. Panther7710,3933931841,82%721,17
Vz. 55104227,20120731465,29%4297,11
Centurion Mk. I8793,6643931248,72%897,91
Jagdtiger91283,9560631050,97%1020,04
T297506,3535130543,61%381,06
Conqueror91308,9349630250,33%1114,81
M46 Patton91866,6682430052,67%1943,94
Carro da Combattimento 45 t 104236,77124430066,33%4460,73
Jagdpanzer E 100102089,7951829850,67%1670,15
Object 43091617,5266729852,35%1577,73
T3091382,6565829448,64%1133,32
Object 703 Version II 82460,06116329169,42%3891,47
Kampfpanzer 07 RH 82457,93123128562,81%4294,14
FV4004 Conway91621,2562627945,88%1463,74
AMX 30 1er prototype91159,8066027545,45%1021,88
M40/M4381176,2043727447,08%1389,48
T71 DA7281,2833727442,34%303,25
Lorraine 40 t 81817,7089127452,92%2435,87
TVP VTU Koncept8683,9453927149,45%812,01
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5276,7730327140,59%506,62
M5 Stuart466,7420126945,72%58,09
XM551 Sheridan101599,2067126651,50%2060,17
WZ-132A9884,9645926543,40%1174,99
G.W. Tiger9975,1546326348,67%901,27
ARL 446350,4626226142,15%360,02
Bat.-Châtillon 25 t AP91314,0769625649,61%1286,57
Emil II91691,9366525450,39%1669,29
Pz.Kpfw. I Ausf. C3374,9144625459,84%2687,72
Lorraine 155 mle. 518933,9254325054,40%1133,73
Ferdinand81268,4044825044,80%1273,69
Tiger (P)7924,3255624946,59%1189,21
Tortoise91740,0958824852,42%1487,80
T110E4102812,5181424759,11%2505,36
WZ-111 model 1-492543,9383524663,41%3067,06
AMX M4 mle. 457600,0441524542,45%567,64
T-34-85M 61163,3081024456,97%2458,88
M18 Hellcat6224,1322624339,92%110,90
E 50 Ausf. M102267,8870724246,69%2040,87
M127737,8238323949,37%899,00
AMX 12 t6298,3738823545,53%594,01
Sturer Emil7628,8036823443,59%682,51
T404623,9143222759,91%2098,62
M4A3E2 Sherman Jumbo6479,2335822743,61%805,18
T2881005,0742622448,66%936,39
AMX M4 mle. 54104853,20129622465,63%5300,47
IS-271050,4065722349,78%1518,81
VK 45.02 (P) Ausf. A81041,3157022350,67%1184,92
KV-15240,5726922345,29%298,22
Kranvagn103567,12103822261,71%3511,12
BT-7 artillery 3285,4134022255,86%1226,40
VK 36.01 (H)6226,9424522146,61%171,08
T110E5102683,3983022050,00%2583,06
T675103,2917721636,57%1,29
Rheinmetall Skorpion 82693,03120921663,43%4222,13
WZ-1328854,6564821449,07%1626,77
AT 1581187,4262721455,61%1309,48
T-1506320,9029221450,47%371,43
STA-18716,1155021346,48%745,85
Object 140102005,2061521247,17%1814,53
Object 252U Defender 82162,33102221260,85%2953,78
STB-1103501,64107221163,98%3843,10
T9592483,1480521163,51%2575,32
Prototipo Standard B91676,7768121059,05%1760,77
Type T-345391,3938521048,57%1030,28
BZ-176 83589,32160120871,63%4940,03
Nashorn6357,6326020736,23%324,27
Object 260 103729,79106020759,90%3984,26
T-448917,9749320542,44%1132,66
Škoda T 56 83216,99140820464,22%4266,37
LTTB8527,5552320350,25%848,59
Object 4168808,6944320147,26%863,82
Panther7592,1247620049,00%826,48
P.44 Pantera81102,3961719952,76%1525,25
M4A1 Sherman5245,0125819849,49%462,63
T328842,2155219543,59%831,30
KV-137255,9627819443,81%162,25
Emil I81275,6059719353,37%1485,54
AMX 13 757427,4951719345,08%698,46
T216121,2026419346,11%114,30
Maus102825,4586619055,79%2559,48
T25/27528,8741019048,95%596,96
Caernarvon8726,5445718846,28%664,72
Leo7765,1949218754,01%1259,31
AMX 65 t81005,1653518344,81%1040,63
Tiger I7576,0648818044,44%559,78
1108970,6553717951,96%1053,11
Type 586506,6042517944,13%876,33
Object 780 104308,07123017767,23%4243,22
Caernarvon Action X 81964,82103117756,50%2856,85
ShPTK-TVP 100 82744,01126017760,45%4253,49
T-34-17654,8651717454,60%1007,76
WZ-111 model 5A102908,3583417360,12%2897,23
UDES 15/16104023,08117717266,86%4577,29
Lorraine 155 mle. 507711,2037717247,67%844,86
M10391234,5870217252,91%1197,69
Concept 1B 93804,84132417272,09%4650,67
O-Ho81416,0869517055,29%1997,92
IS-M81093,5153817050,59%1224,94
Panther II8790,8545616947,93%939,13
AMX M4 mle. 5191695,9262916953,25%1619,25
Konštrukta T-34/1007900,4647216754,49%1488,46
AMX AC mle. 4881210,6360916655,42%1460,96
Ikv 90 Typ B7733,6638116347,24%998,22
Kampfpanzer 07 P(E) 103967,13121416363,19%4298,79
Pz.Sfl. IVc5185,0717816239,51%157,22
E 75 TS 82320,54112316159,01%3389,57
Object 70492422,5378415556,77%2202,82
Ho-Ri 3104338,67109715362,09%4362,61
Object 26392167,1165515055,33%2392,17
CS-52 LIS 82527,06118514860,14%4299,48
CS-63103903,63120714770,07%4799,95
T-28479,1313314547,59%73,63
BZ-75104276,38115014462,50%4491,78
SU-10181361,4754614450,69%1689,68
Black Prince7621,5444914355,24%779,57
Lion 103900,44114114264,08%4266,90
Object 261101989,5482014056,43%2071,21
Spähpanzer SP I C7684,1264614050,00%1403,56
60TP Lewandowskiego104276,63117613768,61%4765,98
AMX 13 105101642,2361513658,09%2122,48
O-I6889,8762713452,24%1589,54
Challenger7960,6753913452,24%1318,92
SU-14-281190,3054413253,03%1278,79
T110E3103535,1498413060,00%3238,01
LT-432 81561,32100313063,85%3951,82
M8A1457,3314712945,74%48,32
AMX 50 Foch92160,7389312854,69%2313,51
T92 HMC101803,7558812752,76%1685,83
Grille5256,5218112639,68%313,79
EMIL 1951 81446,7965712650,00%1632,21
AMX 13 57 71549,75109712659,52%4227,55
Controcarro 3 Minotauro104374,73124412568,80%4600,30
BDR G1 B5287,5733412556,00%460,99
AMX 13 F3 AM6578,1742212449,19%786,82
Ikv 65 Alt II6555,2334612346,34%974,67
Hotchkiss EBR7710,5849512348,78%1563,75
Hummel6387,4025912248,36%435,45
UDES 0381574,6766912259,02%2036,96
AMX AC mle. 467684,5244112247,54%852,94
FV3046546,1336412245,90%857,48
T376296,2438912248,36%634,02
SU-1006660,3443512056,67%1263,55
Škoda T 256810,5244811946,22%1740,76
53TP Markowskiego81115,6069011948,74%1179,57
Object 452K 104417,24123511967,23%4528,22
Comet7987,6172311848,31%1754,64
Object 277103936,09113911764,10%4689,06
UDES 14 Alt 581195,6456511654,31%1574,70
T-103 82376,29117611662,07%3970,71
IS-3A Peregrine 82992,85146411663,79%4581,60
Turtle Mk. I 83109,53152011664,66%5239,24
Conqueror Gun Carriage101840,4772711564,35%1710,00
Progetto C50 mod. 6692762,18117211462,28%3663,12
FV1066 Senlac 81630,04106511461,40%4410,85
IS-3A 82821,45133711256,25%4086,69
59-166356,4135511150,45%960,02
Rinoceronte103993,15112511060,00%4155,25
M26 Pershing81060,5779511054,55%1479,70
VK 30.01 (P)61155,2385911060,91%2981,91
AT 86619,8053311050,00%1114,32
Panhard AMD 178B6341,4332011046,36%874,79
O-Ni71214,9079010755,14%1867,30
Object 70591746,2883110751,40%1723,28
FV4202 82120,83116110757,94%3751,50
WZ-1317835,9161510647,17%1893,54
TL-1 LPC 82478,96125610461,54%4292,59
A-447655,8759610358,25%1048,63
Panhard EBR 9091036,6579210352,43%1701,59
VK 30.02 (M)6585,8344710243,14%1007,43
Schwarzpanzer 58 82093,54123310064,00%3951,56
B14111,291779943,43%90,90
M446651,263429951,52%1206,86
Excelsior 5384,624269946,46%676,22
Charioteer81122,095919847,96%1122,48
ASTRON Rex 105 mm 83277,2015649868,37%5365,85
T95E6 103650,9511009862,24%3988,31
121B 104052,3511999865,31%4805,96
121102566,326649656,25%2718,54
VK 28.016479,335869650,00%1402,22
T 55A 91996,588319554,74%2170,59
Type 64 61518,7111389561,05%5504,79
Crusader 5.5-in. SP7864,974679448,94%1381,46
AT 771145,237629351,61%1674,83
FV2078908,315319336,56%928,08
Type 5 Chi-Ri71258,907639148,35%2490,29
M5A1 Stuart493,811929138,46%52,62
60G FT5435,143129148,35%923,85
T28 Concept 7881,135669151,65%1298,19
50TP Tyszkiewicza92365,169439064,44%2620,14
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.456,271859044,44%34,98
Pz.Kpfw. VII102250,345999054,44%1963,28
Type 4 Chi-To6484,484178949,44%798,93
Bishop5414,302598947,19%808,89
MT-256161,233918850,00%278,92
T-100 LT101415,737868661,63%1973,47
ARL V396738,045358556,47%1443,98
IS-4104362,5411088461,90%4698,04
IS-3-II93365,1312648463,10%4606,13
Strv 746882,885498349,40%1989,76
WZ-111 Qilin 103885,7911527866,67%4285,62
Chrysler K GF 82589,7113537770,13%5115,95
S-517677,465367648,68%655,57
AT 25471,563107552,00%1035,31
TNH T Vz. 5193704,7813987468,92%4850,15
Panhard AML Lynx 6x68789,735517447,30%1494,01
SU-100M171268,848357356,16%2126,86
Object 430U103371,2610137262,50%3551,06
WZ-131G FT6611,853767147,89%1022,24
Manticore101588,378997156,34%2119,90
Type 3 Chi-Nu5369,793507052,86%968,05
WZ-111-1G FT8725,873517044,29%607,45
TS-54 83405,5116986877,94%5717,17
Ikv 1035477,243176651,52%1206,90
45TP Habicha71160,346956552,31%1668,54
AMX 40485,291596546,15%157,62
KV-371313,927976451,56%1919,76
T207973,866356353,97%1580,87
P.43 ter71207,119016363,49%2512,74
M3 Lee473,251256334,92%2,44
113103458,3711406366,67%3962,75
Sherman III5435,063996339,68%1184,55
VK 16.02 Leopard5637,976756155,74%2505,18
StuG IV 5336,383356154,10%772,99
M3 Stuart354,231306046,67%64,49
Churchill VII6504,354726051,67%775,45
116-F3 103914,3310736058,33%3434,43
SU-855676,223705952,54%1608,58
T-80450,451485844,83%48,07
Heavy Tank No. VI 6848,035785868,97%1702,08
Type 59 82676,5214475662,50%4855,15
ISU-15281987,488245657,14%2482,96
O-I Experimental5642,004085554,55%1406,75
Marder 38T4245,162655550,91%531,37
Sherman Firefly6748,526205451,85%1452,83
Rheinmetall Panzerwagen101503,836665448,15%1861,95
Type 3 Chi-Nu Kai 5315,203355437,04%624,73
Centurion Action X102699,517915352,83%2388,83
T-34-2G FT71133,007215352,83%1963,26
212A91218,064625257,69%1084,16
AMX 50 Foch B102490,066955158,82%2149,48
KJPZ TIII Jäger 92782,7311365164,71%2982,89
Dicker Max 6617,334485149,02%1065,33
T-46388,521445042,00%120,91
M24 Chaffee5154,162545054,00%368,41
Crusader6372,334634856,25%1133,68
P.43 bis61095,177264763,83%2706,48
Pz.Kpfw. 38 (t)340,511074757,45%142,92
M41 HMC5392,153694755,32%590,27
Pz.Sfl. IVb4217,321874753,19%581,43
VK 30.01 (H)5469,114714454,55%901,80
FV217 Badger102346,707814450,00%2023,80
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4546,815524355,81%1851,07
Strv 103-092078,028584264,29%2195,97
SU-5461,791324245,24%92,62
IS-6 B 82311,3311604259,52%3163,92
LHMTV81124,108254257,14%2200,72
Rheinmetall Skorpion G 81782,678243951,28%2115,91
Object 705A102590,959293871,05%2364,09
Grant4211,242713754,05%585,68
Škoda T 245393,463413548,57%1073,42
Somua SAu 404193,261833545,71%310,41
S35 CA5641,464873548,57%1381,62
Somua SM 82829,8313363557,14%4136,92
Type 6893203,5012633461,76%4247,39
AE Phase I 93009,3210943470,59%3614,79
M2 Medium Tank357,521213348,48%73,34
SU-15271383,756623265,63%2398,51
GSR 3301 Setter71308,508653243,75%4507,02
P.435521,713483151,61%1654,94
Leichttraktor179,551783151,61%204,69
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61395,239893167,74%4844,50
M6A2E1 81907,7410323161,29%3114,12
Progetto M40 mod. 65102774,137603036,67%2486,31
Type 5 Ke-Ho4181,972823050,00%490,17
AMX 38381,501513046,67%145,21
FV215b 101768,075603050,00%1407,13
Birch Gun4256,972843046,67%907,94
Strv 103B102671,177422951,72%2093,15
SU-76G FT4536,594202972,41%1550,35
T-703105,791842955,17%259,97
WZ-120-1G FT 82613,9012102962,07%3606,90
Pz.Kpfw. II Luchs4341,215052853,57%1346,66
Covenanter5294,574312850,00%1285,66
M4 Improved 5777,078712864,29%2731,69
ST-II103580,2511042857,14%4301,95
P26/404582,784142744,44%2006,89
Churchill I5659,526062751,85%1710,66
Kampfpanzer 50 t 92404,5210952762,96%2655,45
TKS z n.k.m. 20 mm 2210,463572638,46%1186,45
Sav m/434421,123852544,00%1218,53
SU-26393,561452556,00%171,16
T26E4 SuperPershing 81989,5610132544,00%2945,72
VK 75.01 (K) 82773,0412952560,00%4798,09
Chimera 82013,967892552,00%2513,46
D2355,461262454,17%109,55
56TP 82868,6712962470,83%3743,10
Valiant 51361,8811942470,83%4361,96
CS-5381915,2610502369,57%3284,48
WZ-111G FT93434,7010992352,17%3934,19
M-V-Y103363,0010592365,22%3056,40
SU-18246,55812240,91%22,73
T-45 2126,502182254,55%498,22
Cobra 92062,689172263,64%2337,42
Controcarro 1 Mk. 292451,109002142,86%2426,23
MTLS-1G14 3323,483342171,43%1481,39
ST vz. 394328,354702075,00%1427,12
Type 2597 Chi-Ha329,601122040,00%0,00
Wespe3135,802052065,00%502,89
leKpz M 41 90 mm 81286,306842035,00%2131,48
Type 97 Te-Ke 2113,321481952,63%458,98
Lorraine 39L AM3129,261581957,89%366,75
Pz.Kpfw. III Ausf. J4191,893841952,63%521,40
T-60237,261281936,84%0,02
Caliban 82151,3711811963,16%3233,13
L-60 2172,162871963,16%1006,77
Lansen C 81335,958961952,63%1711,97
T1 Cunningham152,56971838,89%52,20
Marder II3119,832241850,00%186,46
T95E2 8922,395821844,44%949,97
Pz.Kpfw. 35 (t)284,591201747,06%244,66
T-22 medium 103176,3512281770,59%3701,61
Super Hellcat 71385,718001764,71%2562,60
Matilda4270,812221637,50%475,26
Ho-Ri 193891,6312401662,50%4165,27
G.Pz. Mk. VI (e)23,63401637,50%0,00
Object 283 92970,3812201668,75%3755,79
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81039,315971643,75%988,00
Renault FT 75 BS263,93961546,67%167,63
Type 3 Ju-Nu62087,6013161566,67%4737,59
IS-2-II81959,738851546,67%2830,38
T-29 3253,332801546,67%858,85
FSV Scheme A72760,7116871485,71%7856,18
M3G FT3254,462091353,85%715,92
Renault UE 573230,692031346,15%585,50
KV-1S6906,157061330,77%2088,57
ELC EVEN 90 81272,928931361,54%3434,03
Type 5782073,337881241,67%1986,13
Staghound Mk. III61670,6711381258,33%4589,83
UDES 1692413,919981154,55%2890,71
SDP 40 Zadymka51326,097571145,45%3673,00
AMX 50 Foch (155) 102544,647771145,45%2022,27
Object 274a 81926,8211271145,45%3340,74
T1 HMC251,501181040,00%26,08
T-26260,701361080,00%300,92
T3 HMC254,701191050,00%84,37
M4A1 Revalorisé 8773,707911080,00%827,24
Vickers Medium Mk. II221,8998955,56%136,64
Stuart I-IV3195,89215944,44%647,66
Cruiser Mk. I1124,11134933,33%394,35
SDP 57 Gowika71306,33730944,44%1871,68
ISU-152K 82363,22882955,56%2857,64
Matilda IV 5411,22458944,44%873,59
122 TM 81831,44987966,67%2603,76
D1211,3886862,50%196,15
Vickers Medium Mk. III3145,63141837,50%327,22
MS-1150,63102850,00%88,62
B.U.G.I.61475,631041887,50%3223,34
SU-85B4697,50644862,50%2207,54
Mitsu 10851223,50735850,00%1753,16
M-IV-Y 82510,751274875,00%4242,29
T-116 3318,25353850,00%1069,45
T-50-2 6492,63324850,00%1188,02
Bretagne Panther 6878,25627825,00%1646,21
114 SP2 103307,63894862,50%2824,21
M15/423307,71281742,86%862,25
StuG III Ausf. G5261,71311742,86%333,97
Ikv 723281,57277757,14%882,40
Semovente M43 Bassotto61255,43858771,43%2661,47
SU-76M4256,29253742,86%688,63
Type 4 Ju-To72473,2915497100,00%3990,76
M48A5 Patton103039,86894771,43%3000,21
AEC Armoured Car51429,001170785,71%4264,12
Type 98 Ke-Ni3119,33154650,00%348,63
Panzerjäger I2136,67238650,00%370,82
Universal Carrier 2-pdr283,67117633,33%100,76
Excalibur 61736,83821633,33%3239,09
LT vz. 383203,20400560,00%817,08
Pz.Kpfw. III Ausf. E3333,40447560,00%1186,64
T2 Medium Tank238,20176580,00%261,00
T56 GMC3301,80222560,00%1022,97
SDP 44 Burza61208,40831580,00%2431,82
Bat.-Châtillon 12 t8623,60584560,00%1117,06
T-34 shielded 5443,20386540,00%1038,99
T77 82720,401263560,00%4519,32
Charlemagne 82061,001127560,00%2346,96
IS-5 (Object 730) 81484,20841560,00%1998,74
Char Futur 4 93263,001169560,00%4358,35
M10 RBFM 5498,40511540,00%882,59
Vickers Medium Mk. I1138,00146450,00%622,83
Vickers Mk. E Type B295,50155475,00%417,13
DS PZInż51412,001047475,00%4004,46
Semovente M4151310,009644100,00%4543,43
Object 268101686,75561450,00%1099,06
KV-1SA 51579,251329475,00%4336,92
Strv m/42-57 Alt A.2 61227,001037475,00%2533,20
Sexton I 3292,75343450,00%1008,10
Turán III prototípus 5973,50912475,00%3214,78
Renault Otsu110,002630,00%0,00
14TP41203,67947366,67%8238,00
Sexton II3192,67194333,33%578,55
AT-1289,67100333,33%117,40
Loyd Gun Carriage296,67136366,67%592,02
M60 102193,0051330,00%1563,09
FV601 Saladin81784,67799333,33%2407,49
Tetrarch 2173,00374366,67%1000,59
Type 62 73010,0021742100,00%13236,55
L6/402285,00407250,00%1081,52
M22238,003452100,00%1339,75
Renault NC-31125,0074250,00%86,70
Pvlvv fm/42240,005220,00%0,00
Pz.Kpfw. III/IV5722,50565250,00%2901,03
Renault FT AC2176,002902100,00%765,42
ST-I91774,0046520,00%1737,01
Pz.Kpfw. I233,50207250,00%107,96
Chieftain/T95 82036,0063920,00%2455,96
AM 39 Gendron-Somua 297,503182100,00%374,25
MKA 2260,503502100,00%1209,46
Valentine II 4469,00652250,00%1714,87
M56 Scorpion 71972,5011592100,00%3570,07
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81778,5094220,00%1708,18
Panther/M10 7860,008952100,00%1530,03
T92 81627,50620250,00%3088,10
Pz.Kpfw. II Ausf. D 249,50265250,00%88,26
Krupp-Steyr Waffenträger 71276,0056420,00%1941,67
43 M. Toldi III 30,00141250,00%150,05
T14 51042,009711100,00%3021,12
Fiat 30001140,0023710,00%541,82
Renault FT10,001510,00%0,00
M662033,0082810,00%3856,49
BT-220,001810,00%0,00
Hotchkiss H352572,0010051100,00%4415,47
Pz.Kpfw. II2453,007591100,00%2354,62
T-26G FT2279,004211100,00%1272,68
Type 3 Ho-Ni III52991,0016201100,00%13046,35
Cruiser Mk. IV4283,005741100,00%1159,45
Cruiser Mk. III30,002471100,00%261,00
IS-2 shielded 7884,0010461100,00%987,06
K-91-PT 92247,0014071100,00%2337,07
Kunze Panzer 9369,007801100,00%280,42
M24E2 Super Chaffee 6120,003231100,00%275,10
Pz.Kpfw. T 25 5724,005761100,00%2309,65
SU-100Y 6546,005961100,00%814,42
A46 690,005841100,00%261,00
Sherman VC Firefly 6937,005281100,00%1409,05
King Tiger (Captured) 73571,00227110,00%9972,08

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.05.2024
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 24.04.2024
Opuścił klan: 21.05.2024
Stopień: Oficer wywiadu
Dołączył: 01.04.2024
Opuścił klan: 23.04.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.03.2024
Opuścił klan: 31.03.2024
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.01.2022
Stopień: Oficer bojowy
Dołączył: 06.09.2023
Opuścił klan: 08.03.2024
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 26.06.2022
Opuścił klan: 15.07.2022
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 12.08.2022
Opuścił klan: 12.08.2022
Stopień: Oficer wykonawczy
Dołączył: 07.05.2022
Opuścił klan: 25.06.2022
Stopień: Podoficer
Dołączył: 13.08.2022
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 21.09.2021
Opuścił klan: 08.12.2021
Stopień: Podoficer
Dołączył: 17.07.2022
Opuścił klan: 10.08.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 22.04.2022
Opuścił klan: 05.05.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.12.2021
Opuścił klan: 11.01.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.04.2022
Opuścił klan: 21.04.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 12.09.2021
Opuścił klan: 20.09.2021
Stopień: Dowódca
Dołączył: 28.09.2019
Opuścił klan: 10.09.2021
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.11.2016
Opuścił klan: 22.11.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.12.2016
Opuścił klan: 11.03.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 08.03.2016
Opuścił klan: 05.06.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 10.09.2016
Opuścił klan: 02.11.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.02.2019
Opuścił klan: 14.09.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.06.2016
Opuścił klan: 19.06.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 14.03.2017
Opuścił klan: 29.03.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 31.03.2017
Opuścił klan: 01.03.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.07.2016
Opuścił klan: 07.09.2016
Stopień: Oficer kadrowy
Dołączył: 03.03.2018
Opuścił klan: 05.02.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 09.11.2014
Opuścił klan: 06.03.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.10.2014
Opuścił klan: 06.11.2014
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.08.2014
Opuścił klan: 28.09.2014