ExpertP0lakPL

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.09.2026

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13901134341
Ø Poziom7,618,009,449,73
Zwycięstwa702050,50%00,00%1750,00%20660,41%
Porażki671648,31%1100,00%1750,00%12937,83%
Remisy1651,19%00,00%00,00%61,76%
Przetrwane bitwy337924,31%00,00%823,53%11634,02%
Zniszczone czołgi115450,8300,00351,033791,11
Zniszczonych/zgonów1,100,001,351,68
Wykryte pojazdy165611,1911,00461,354581,34
Zadane uszkodzenia1.269,360,002.325,502.371,22
Punkty zajęcia bazy46540,3300,00722,121130,33
Punkty obrony bazy53210,3800,0000,001430,42
Doświadczenie618,44236,00934,53958,59
WN71159,06-99,241343,881529,44
WN81584,580,002208,742399,76
Ogółem
Ilość bitew13901
Ø Poziom7,61
Zwycięstwa702050,50%
Porażki671648,31%
Remisy1651,19%
Przetrwane bitwy337924,31%
Zniszczone czołgi115450,83
Zniszczonych/zgonów1,10
Wykryte pojazdy165611,19
Zadane uszkodzenia1.269,36
Punkty zajęcia bazy46540,33
Punkty obrony bazy53210,38
Doświadczenie618,44
WN71159,06
WN81584,58
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew1
Ø Poziom8,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie236,00
WN7-99,24
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew34
Ø Poziom9,44
Zwycięstwa1750,00%
Porażki1750,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy823,53%
Zniszczone czołgi351,03
Zniszczonych/zgonów1,35
Wykryte pojazdy461,35
Zadane uszkodzenia2.325,50
Punkty zajęcia bazy722,12
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie934,53
WN71343,88
WN82208,74
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew341
Ø Poziom9,73
Zwycięstwa20660,41%
Porażki12937,83%
Remisy61,76%
Przetrwane bitwy11634,02%
Zniszczone czołgi3791,11
Zniszczonych/zgonów1,68
Wykryte pojazdy4581,34
Zadane uszkodzenia2.371,22
Punkty zajęcia bazy1130,33
Punkty obrony bazy1430,42
Doświadczenie958,59
WN71529,44
WN82399,76
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew24000
Zwycięstwa1562,50%00,00%00,00%00,00%
Porażki833,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy14,17%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy937,50%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi200,8300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,330,000,000,00
Wykryte pojazdy261,0800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.812,750,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie841,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew24
Zwycięstwa1562,50%
Porażki833,33%
Remisy14,17%
Przetrwane bitwy937,50%
Zniszczone czołgi200,83
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy261,08
Zadane uszkodzenia1.812,75
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie841,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew11000
Zwycięstwa545,45%00,00%00,00%00,00%
Porażki654,55%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy218,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi121,0900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,330,000,000,00
Wykryte pojazdy40,3600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.632,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie523,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew11
Zwycięstwa545,45%
Porażki654,55%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy218,18%
Zniszczone czołgi121,09
Zniszczonych/zgonów1,33
Wykryte pojazdy40,36
Zadane uszkodzenia1.632,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie523,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew19000
Zwycięstwa210,53%00,00%00,00%00,00%
Porażki1684,21%00,00%00,00%00,00%
Remisy15,26%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy315,79%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi120,6300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,750,000,000,00
Wykryte pojazdy201,0500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia682,630,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy70,3700,0000,0000,00
Doświadczenie161,680,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew19
Zwycięstwa210,53%
Porażki1684,21%
Remisy15,26%
Przetrwane bitwy315,79%
Zniszczone czołgi120,63
Zniszczonych/zgonów0,75
Wykryte pojazdy201,05
Zadane uszkodzenia682,63
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy70,37
Doświadczenie161,68
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew20000
Zwycięstwa630,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1470,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy525,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi50,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy180,9000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia817,550,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie326,400,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew20
Zwycięstwa630,00%
Porażki1470,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy525,00%
Zniszczone czołgi50,25
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy180,90
Zadane uszkodzenia817,55
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie326,40
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew814000
Zwycięstwa40149,26%00,00%00,00%00,00%
Porażki41350,74%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy29135,75%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5460,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,040,000,000,00
Wykryte pojazdy5410,6600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.136,890,000,000,00
Punkty zajęcia bazy9781,2000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy37104,5600,0000,0000,00
Doświadczenie540,650,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew814
Zwycięstwa40149,26%
Porażki41350,74%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy29135,75%
Zniszczone czołgi5460,67
Zniszczonych/zgonów1,04
Wykryte pojazdy5410,66
Zadane uszkodzenia1.136,89
Punkty zajęcia bazy9781,20
Punkty obrony bazy37104,56
Doświadczenie540,65
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew572000
Zwycięstwa20836,36%00,00%00,00%00,00%
Porażki34560,31%00,00%00,00%00,00%
Remisy193,32%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15426,92%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi3240,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,00
Wykryte pojazdy5931,0400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia762,620,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6581,1500,0000,0000,00
Punkty obrony bazy8411,4700,0000,0000,00
Doświadczenie300,490,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew572
Zwycięstwa20836,36%
Porażki34560,31%
Remisy193,32%
Przetrwane bitwy15426,92%
Zniszczone czołgi3240,57
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy5931,04
Zadane uszkodzenia762,62
Punkty zajęcia bazy6581,15
Punkty obrony bazy8411,47
Doświadczenie300,49
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew4000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki4100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy125,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi10,2500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,330,000,000,00
Wykryte pojazdy82,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.299,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie107,250,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew4
Zwycięstwa00,00%
Porażki4100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy125,00%
Zniszczone czołgi10,25
Zniszczonych/zgonów0,33
Wykryte pojazdy82,00
Zadane uszkodzenia1.299,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie107,25
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (271)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
Rheinmetall Skorpion G 81438,5164472149,51%1590,80
ISU-15281367,3246856748,32%1425,29
IS-7102313,7276542750,82%2023,91
O-I6767,9042541351,09%1385,99
T376472,7139935653,09%1303,33
Type 4 Heavy91166,8944434948,14%1011,26
Vz. 55102751,8791434357,73%2445,37
M46 Patton KR 8977,6048833148,04%1217,27
O-I Experimental5697,2141427751,99%1530,56
Type 5 Heavy101888,8563227145,76%1212,08
Type 64 6466,1540627053,70%1101,55
Tiger-Maus 92110,4592224751,01%1999,08
M127748,1835823046,52%856,19
O-Ho81030,0947122446,88%1135,70
FCM 50 t 8848,4743521849,08%913,48
M446578,2628721145,97%885,89
Škoda T 56 81698,2983821045,71%1598,44
ELC EVEN 90 8675,4875820850,00%1290,53
VK 16.02 Leopard5369,7537120255,45%1164,21
M41 Walker Bulldog8643,0942520150,25%1135,40
KR-1112985,65109718159,12%2481,54
O-Ni7948,8347317847,19%1194,51
WZ-132A9868,3140617844,38%1078,59
IS-6 81008,7046617650,57%1101,32
M24 Chaffee5319,8133016946,15%1034,24
Type T-345510,9847916854,17%1496,29
Object 277102196,0375816449,39%1838,63
IS-381172,1557315949,69%1281,37
T2 Light Tank 2201,0028515853,80%995,92
Jagdpanzer E 90 92260,8590815657,69%2045,78
Strv S1 81496,6164315248,03%1646,77
VCS 6x6 TS 90 9694,9766614746,26%807,61
AMX M4 mle. 54102522,2491214554,48%2055,90
SFAC 105 81928,2985213354,14%1952,23
FV215b (183) 102149,0976911753,85%1630,93
Panhard EBR 10510827,5059110541,90%800,72
Sherman III5563,7055110456,73%1842,20
Hotchkiss EBR7560,0251110448,08%1146,79
Object 252U Defender 81567,9687610454,81%1895,55
Maus102565,089499651,04%2030,64
AMX 50 Foch (155) 101987,216749545,26%1396,76
FV230 Canopener102555,569079450,00%1826,32
WZ-1317714,825099345,16%1500,75
Rhm.-Borsig Waffenträger81413,726478345,78%1246,28
WZ-132-1101327,578608156,79%1638,22
Object 703 Version II 81402,027878134,57%1390,84
Panhard EBR 909953,617057546,67%1518,25
Caliban 81160,565917549,33%1287,50
Ares 8591644,858677347,95%1512,76
Ares 90102416,439297055,71%2008,76
Object 70492043,867316555,38%1632,99
Type 5861169,528226357,14%2659,22
Škoda T 256592,533736238,71%1067,15
Type 95 Heavy4178,651976251,61%449,21
Object 25791661,858336154,10%1646,24
WZ-1328743,884155952,54%1212,65
AMX 50 B103123,079765856,90%3007,36
Vz. 68 Squall 8772,646325550,91%1329,34
Sherman Firefly6450,262915431,48%604,08
T77 81327,876575437,04%1292,13
Bisonte C45 81805,068855347,17%2006,05
SU-1006676,774225251,92%1083,79
Object 752 91957,068425244,23%1576,76
AMX 50 10082080,909565145,10%2728,40
T6981200,787645054,00%1569,33
Kampfpanzer 67102891,0410584864,58%2577,64
Versuchspanzer 5792141,579404656,52%1930,56
ShPTK-TVP 100 81368,286944650,00%1470,05
AMX 13 57 71298,988894660,87%3018,46
Sturer Emil71166,635954344,19%1440,80
GSR 3301 Setter7555,235994339,53%1149,72
M374171,861724242,86%405,23
VK 28.016398,394354141,46%944,10
M5 Stuart4159,752514062,50%404,06
VK 45.02 (P) Ausf. A81578,289184050,00%2028,63
Ikv 90 Typ B71367,385813928,21%1830,46
Conqueror92279,979493953,85%2215,42
T25/271305,626353933,33%1861,67
Lorraine 40 t 81311,467063946,15%1453,09
112 8860,854793953,85%982,59
Waffenträger auf Pz. IV92732,478783650,00%2350,45
Ares 7581642,1110323669,44%2214,34
GSOR 1010 FB 81038,646033652,78%1102,63
TNH T Vz. 5192334,2410963467,65%2651,84
Pz.Kpfw. 5582396,6412463366,67%2773,55
AMX 50 12092404,728933250,00%2524,43
59-166393,973943231,25%865,62
M40/M4381049,286493253,13%1002,78
T-54 first prototype 81246,948173158,06%1819,58
A-205684,976053053,33%2589,37
SU-1527464,272753040,00%341,34
Jagdpanther71356,877163043,33%1803,80
T-4481455,878913063,33%2478,66
M10 Wolverine5994,636583050,00%2864,24
Somua SAu 404285,772373046,67%618,48
MBT-B 102073,937603043,33%1256,69
Alembic 82059,7610792965,52%2821,61
T-345740,216832864,29%2522,34
T-34-8561007,647532857,14%2228,14
Leichter Kpz. 70 (K) 8523,686402857,14%803,77
STG 81281,185902853,57%1568,49
WZ-131G FT6723,374232748,15%1107,94
M36 Jackson6934,365172536,00%1412,93
T71 DA7707,844262544,00%1374,64
VK 30.02 (D)71101,507072437,50%1648,86
Panhard AML Lynx 6x68637,005452441,67%1001,32
Panther71085,789112356,52%1888,65
Spähpanzer SP I C7671,786262343,48%1202,10
CS-52 LIS 81081,656012347,83%1097,97
Type 63 81204,047552356,52%1158,01
Strv 7461047,366492240,91%2008,18
P.43 bis61247,737522245,45%2444,75
KV-371496,559002245,45%2031,67
TBT 91643,277782240,91%1171,95
Cromwell6832,196602147,62%1681,44
Semovente M43 Bassotto61071,675962152,38%1618,84
T-4371468,719112147,62%2845,64
T25 AT71384,578152157,14%2055,39
Char Futur 4 91653,435822114,29%1333,53
AMX 12 t6479,806922060,00%1493,97
SU-76G FT4345,002442060,00%767,96
S35 CA5792,955062055,00%1648,54
Panhard AMD 178B6334,104002035,00%756,95
Sentinelle 92072,458882045,00%1814,88
IS71487,268521947,37%2245,25
Ikv 65 Alt II61284,117681963,16%2707,39
AT 25852,635421936,84%2309,01
Type 3 Ju-Nu61086,007951850,00%1870,24
A-4471759,0611661872,22%3293,45
T2071623,0610521770,59%3019,56
Crusader6710,886191752,94%2172,12
Type 91 Heavy365,411221735,29%0,00
M18 Hellcat6961,296251752,94%1602,99
Nashorn61262,126911758,82%2450,02
Object 268102325,357431741,18%1604,65
40TP Habicha6951,387141650,00%2089,05
B.U.G.I.6869,006141656,25%1479,72
AMX M4 mle. 4571630,1310041656,25%2309,27
SU-100M171611,639791668,75%2675,62
AMX AC mle. 4671717,569921650,00%3399,55
LTG7878,9410101675,00%2293,48
Staghound Mk. III61100,388671656,25%2830,63
Type 5 Ka-Ri 81860,449321668,75%2040,34
Tiger I71477,6710361566,67%2412,16
Strv m/425774,734901546,67%2312,61
Grant4195,132211546,67%454,34
AMX 13 757765,878151560,00%1955,68
Pz.Kpfw. II Luchs4250,332771546,67%791,98
Type 95 Ji-Ro61216,808331560,00%2719,00
ARL V3961325,608291566,67%2785,51
MT-256598,807331553,33%2196,79
XM66F 81231,077381560,00%1349,60
Škoda T 245298,432361435,71%541,83
Jagdpanzer IV61216,438201464,29%2677,13
T2972031,6413281485,71%3388,11
M-II-Y71957,0011181457,14%3006,66
Wz. 64GC Bzyg 101942,576881428,57%1285,48
Matilda4658,463641323,08%1593,05
Stuart I-IV3210,083001346,15%802,63
14TP4716,156051353,85%3286,89
M5A1 Stuart4299,234621361,54%1221,58
M415166,231541338,46%23,74
T3281878,3810491361,54%3347,29
T-15061556,2310131369,23%3141,68
Pz.Kpfw. I Ausf. C3307,464661361,54%1953,48
AMX ELC bis5299,775101376,92%1028,26
FSV Scheme A71333,777521323,08%2075,11
Taschenratte112577,9212381376,92%1694,85
XM57 82069,858541346,15%2277,48
Type 3 Chi-Nu5903,756431250,00%2820,52
Konštrukta T-34/1007531,584901250,00%626,80
Semovente M415689,335161250,00%1515,89
AT 861595,5810841258,33%3475,29
AT 771710,4211171283,33%2254,12
A-4361137,758831275,00%2935,46
VK 30.02 (M)61240,839081250,00%2748,82
Cobra 92349,7510681266,67%2167,73
T-34-3 8652,084591258,33%682,81
Lorraine 120 Alby 81974,179471250,00%1996,58
Sav m/434519,643291136,36%1216,78
E 100103099,8211711172,73%2544,43
Valentine II 4310,273131154,55%1111,61
StuG III Ausf. G5945,105351050,00%2396,33
P.435875,307441060,00%2671,42
VK 30.01 (H)5914,408141080,00%2611,91
Ikv 1035981,306311060,00%2978,42
BDR G1 B51074,905981080,00%2672,18
SDP 40 Zadymka5956,905791060,00%2473,30
Tiger (P)72208,7014791080,00%4509,64
T-50-2 6487,805511060,00%1377,94
StuG IV 5404,402661050,00%843,10
M661622,221053966,67%3195,25
Type 4 Chi-To6903,89748966,67%1948,31
25TP KSUST II5926,00682955,56%2927,38
Cavalier5795,89554944,44%1961,49
Bat.-Châtillon 12 t8951,00845944,44%6183,62
White Dragon 81248,78819955,56%1661,79
M3 Stuart3161,25230862,50%662,62
DS PZInż5812,00587850,00%1808,00
SDP 44 Burza61505,501030887,50%3698,90
Cruiser Mk. IV4733,38613850,00%2534,84
Mitsu 1085973,25749875,00%2050,76
T-109640,75686875,00%578,94
KV-15846,88579837,50%1613,19
AEC Armoured Car5969,75631850,00%2704,39
Object 43091908,38735825,00%1622,28
KV-1SA 51173,50958862,50%3070,28
56TP 81761,88956862,50%1925,54
T1 Cunningham1147,29227757,14%985,21
T3 HMC272,57103728,57%53,41
Cruiser Mk. III377,71122728,57%96,57
Waffenträger auf E 100102271,00724742,86%1395,37
P26/404892,67689650,00%2786,82
Type 1 Chi-He4825,67571650,00%2749,31
SU-76M429,83173666,67%245,94
T56 GMC372,33152666,67%221,70
Patton the Tank 91569,67683633,33%1289,76
Pz.Kpfw. T 25 5205,50245650,00%330,18
60G FT5192,60155540,00%130,56
Renault UE 573130,20165560,00%326,93
Marder 38T4220,20262560,00%509,17
BT-53799,00550540,00%2666,58
121B 101353,40498520,00%699,16
Vercingétorix 92485,201006560,00%2380,43
Buryan 92151,601041580,00%1791,11
BT-74888,25705475,00%3712,33
Lago41056,00789450,00%4335,97
VK 36.01 (H)6653,50492425,00%925,26
M8A14891,00613475,00%2866,91
Super Conqueror101263,25511450,00%741,23
StuG III Ausf. B4612,25507475,00%1903,73
Pz.Kpfw. IV Ausf. H51059,50588425,00%3269,88
Pawlack Tank61053,75845475,00%1607,57
M22157,67231366,67%800,96
LT vz. 38352,337330,00%0,00
ST vz. 39447,679730,00%0,00
M15/423755,67544366,67%2604,92
M4A1 Sherman5519,3318630,00%1074,31
T-463180,67214366,67%727,35
M3 Lee436,67100333,33%0,00
T-26256,6778333,33%16,41
AT-12140,00144333,33%329,37
Tiger II81662,67742333,33%1654,04
Type 89 I-Go/Chi-Ro2196,33225333,33%626,01
T-45 248,001583100,00%261,00
Ashigaru 102177,33644333,33%1295,06
T28 Concept 71346,6736430,00%1545,55
leKpz M 41 90 mm 8157,33446333,33%0,00
Fauteur113091,001217366,67%2280,04
T1 Heavy51128,50882250,00%2946,27
Grille5127,5012320,00%0,00
Pz.Kpfw. I20,001722100,00%261,00
Somua S353127,00251250,00%171,51
GSOR the TANK 92532,5010062100,00%2651,95
L-60 2378,00593250,00%2862,61
Strv fm/211257,0030310,00%1395,80
LT vz. 352266,005381100,00%1735,20
Strv m/40L3621,006891100,00%3204,12
T-284133,003601100,00%406,29
10TP3696,006901100,00%3801,41
AMX 404194,003481100,00%689,69
Leichttraktor139,0011010,00%0,00
Vz. 44-17441,0039210,00%240,26
SU-85B4383,003611100,00%1091,03
SU-14-171272,0029610,00%1380,74
AMX M4 mle. 5190,0017410,00%0,00
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 61590,0016291100,00%7857,71
Kpz. Erich Konzept I 92786,0055410,00%1782,86
M24 Chaffee No. 594 5427,006811100,00%1035,80
Pz.Kpfw. II Ausf. D 246,0011810,00%0,00
43 M. Toldi III 388,0013410,00%128,27

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.09.2026
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.03.2025
Opuścił klan: 18.03.2025
Stopień: Rekrut
Dołączył: 18.04.2024
Opuścił klan: 13.07.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.02.2024
Opuścił klan: 15.02.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.06.2017
Opuścił klan: 01.07.2017
Stopień: Rekrut
Dołączył: 11.12.2022
Opuścił klan: 02.05.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 05.12.2022
Opuścił klan: 07.12.2022
Stopień: Rekrut
Dołączył: 04.01.2020
Opuścił klan: 13.02.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 20.08.2017
Opuścił klan: 18.11.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 01.03.2017
Opuścił klan: 02.06.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.01.2017
Opuścił klan: 04.02.2017
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 07.02.2017
Opuścił klan: 27.02.2017
Stopień: Podoficer
Dołączył: 08.08.2016
Opuścił klan: 13.01.2017
Stopień: Rekruter
Dołączył: 14.03.2016
Opuścił klan: 06.08.2016
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.03.2016
Opuścił klan: 09.03.2016
Stopień: Rekruter
Dołączył: 26.01.2016
Opuścił klan: 05.03.2016
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 07.01.2015
Opuścił klan: 07.02.2015
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.12.2014
Opuścił klan: 05.01.2015