Eventin

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.02.2012

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew110440014
Ø Poziom6,300,000,008,50
Zwycięstwa574852,05%00,00%00,00%642,86%
Porażki510546,22%00,00%00,00%750,00%
Remisy1911,73%00,00%00,00%17,14%
Przetrwane bitwy366233,16%00,00%00,00%535,71%
Zniszczone czołgi94400,8500,0000,0080,57
Zniszczonych/zgonów1,280,000,000,89
Wykryte pojazdy91380,8300,0000,0070,50
Zadane uszkodzenia808,490,000,00999,50
Punkty zajęcia bazy125901,1400,0000,0040,29
Punkty obrony bazy70480,6400,0000,0000,00
Doświadczenie448,860,000,00453,43
WN71089,620,000,00606,38
WN81271,510,000,00777,76
Ogółem
Ilość bitew11044
Ø Poziom6,30
Zwycięstwa574852,05%
Porażki510546,22%
Remisy1911,73%
Przetrwane bitwy366233,16%
Zniszczone czołgi94400,85
Zniszczonych/zgonów1,28
Wykryte pojazdy91380,83
Zadane uszkodzenia808,49
Punkty zajęcia bazy125901,14
Punkty obrony bazy70480,64
Doświadczenie448,86
WN71089,62
WN81271,51
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew14
Ø Poziom8,50
Zwycięstwa642,86%
Porażki750,00%
Remisy17,14%
Przetrwane bitwy535,71%
Zniszczone czołgi80,57
Zniszczonych/zgonów0,89
Wykryte pojazdy70,50
Zadane uszkodzenia999,50
Punkty zajęcia bazy40,29
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie453,43
WN7606,38
WN8777,76
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew2000
Zwycięstwa2100,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy2100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi21,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy84,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia803,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie718,500,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew2
Zwycięstwa2100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy2100,00%
Zniszczone czołgi21,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy84,00
Zadane uszkodzenia803,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie718,50
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew443000
Zwycięstwa26559,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki16637,47%00,00%00,00%00,00%
Remisy122,71%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy19744,47%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi4471,0100,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,820,000,000,00
Wykryte pojazdy4120,9300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia806,270,000,000,00
Punkty zajęcia bazy6011,3600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3020,6800,0000,0000,00
Doświadczenie477,450,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew443
Zwycięstwa26559,82%
Porażki16637,47%
Remisy122,71%
Przetrwane bitwy19744,47%
Zniszczone czołgi4471,01
Zniszczonych/zgonów1,82
Wykryte pojazdy4120,93
Zadane uszkodzenia806,27
Punkty zajęcia bazy6011,36
Punkty obrony bazy3020,68
Doświadczenie477,45
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew303000
Zwycięstwa18360,40%00,00%00,00%00,00%
Porażki10835,64%00,00%00,00%00,00%
Remisy123,96%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy15852,15%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2080,6900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,430,000,000,00
Wykryte pojazdy1950,6400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.053,990,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4571,5100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4681,5400,0000,0000,00
Doświadczenie468,800,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew303
Zwycięstwa18360,40%
Porażki10835,64%
Remisy123,96%
Przetrwane bitwy15852,15%
Zniszczone czołgi2080,69
Zniszczonych/zgonów1,43
Wykryte pojazdy1950,64
Zadane uszkodzenia1.053,99
Punkty zajęcia bazy4571,51
Punkty obrony bazy4681,54
Doświadczenie468,80
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew384000
Zwycięstwa24764,32%00,00%00,00%00,00%
Porażki13134,11%00,00%00,00%00,00%
Remisy61,56%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy20553,39%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2830,7400,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,580,000,000,00
Wykryte pojazdy1590,4100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia744,450,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1530,4000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3971,0300,0000,0000,00
Doświadczenie347,760,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew384
Zwycięstwa24764,32%
Porażki13134,11%
Remisy61,56%
Przetrwane bitwy20553,39%
Zniszczone czołgi2830,74
Zniszczonych/zgonów1,58
Wykryte pojazdy1590,41
Zadane uszkodzenia744,45
Punkty zajęcia bazy1530,40
Punkty obrony bazy3971,03
Doświadczenie347,76
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (205)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
M46 Patton91337,6559040053,00%1398,15
KV-26917,2349540057,25%1725,55
Tiger I7855,0450538842,78%994,41
ISU-15281531,8052236050,00%1707,73
M18 Hellcat6767,0143533362,16%1580,59
KV-5 81524,7160831951,41%2094,88
Tiger II81444,5970329047,59%1847,22
T-1506824,9452427146,86%1401,99
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5466,3432627150,92%1276,42
Object 70491310,5445124445,08%874,47
M26 Pershing81304,3764123252,59%2120,07
VK 36.01 (H)6744,5043221358,69%1401,72
E 7591221,7551420648,54%1034,33
S-5171298,3042419351,30%1677,97
M4A3E8 Sherman6608,2157017954,19%1224,78
M4A1 Sherman5399,9237917458,05%1039,71
M1039958,3047017347,40%682,18
ARL 446803,0945417052,35%1536,11
T2971177,1371316860,71%1859,06
KV-15569,5048116858,33%1195,12
SU-1006760,2947816756,29%1296,71
SU-15271121,1044615962,26%1855,12
IS-381233,1851815454,55%1525,30
Lorraine 40 t 8857,7543015447,40%803,72
IS71142,0160615149,67%1799,62
KV-856957,1968114965,10%2066,15
T25/27778,7137414946,31%930,29
T2071050,6870714852,70%1900,46
SU-855502,2625713751,09%1149,58
T3281289,9755913752,55%1498,96
AMX 13 9091024,1454913655,15%1729,18
M24 Chaffee5354,3835513546,67%1181,05
T28 Prototype8705,5137312842,19%495,37
AMX 50 10081129,4744411444,74%1143,14
AMX M4 mle. 4571122,7354311356,64%1610,08
T-284293,6524110249,02%853,83
M3 Lee4216,862449950,51%658,27
IS-2M 7804,824459743,30%758,43
M36 Jackson6573,963589557,89%968,98
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4325,752389362,37%914,87
Marder II3380,682659062,22%1389,67
Cromwell6638,184398955,06%1251,89
Super Hellcat 7692,193788439,29%756,00
Grille5641,914218056,25%1526,77
SU-85B4428,902597853,85%1156,72
Semovente M43 Bassotto6443,962697542,67%467,08
T-34-856632,413767153,52%1267,51
AMX 13 757580,775217052,86%1301,50
T-463167,511796746,27%552,88
T3091009,366026650,00%692,82
T3 HMC2193,801846456,25%813,81
StuG III Ausf. G5504,513946352,38%1100,42
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4141,902546353,97%351,97
KV-371132,375055949,15%1643,10
T376393,973755856,90%985,35
M4A3E2 Sherman Jumbo6613,306035756,14%1303,03
Pz.Kpfw. II Luchs4140,131685646,43%313,78
BDR G1 B5560,795105653,57%1030,07
M5 Stuart4187,372875451,85%418,30
M374266,602135261,54%940,04
SMV CC-567695,804495141,18%733,93
Type 3 Chi-Nu Kai 5512,344495064,00%1536,46
AMX 12 t6251,454214751,06%499,06
Pz.Kpfw. 38 (t)395,241304540,00%80,52
M66743,006394459,09%1217,00
Hummel6993,493774351,16%1506,98
Crusader6284,332854254,76%791,71
Pz.Kpfw. III Ausf. E3190,862154250,00%516,25
VK 16.02 Leopard5279,403284250,00%883,65
VK 30.01 (D)6522,193584254,76%936,35
A-205148,393354153,66%387,22
M2 Medium Tank3205,662034148,78%649,61
T675462,673263948,72%1035,22
T-345338,003803847,37%803,53
T1 HMC2208,341453847,37%1216,13
SU-76M4273,001993847,37%722,91
Covenanter5278,083333852,63%953,61
Pz.Kpfw. III/IV5379,924533652,78%1022,43
B14306,864303542,86%801,51
Wespe3330,672943357,58%1396,88
T1 Heavy5464,755153256,25%886,19
FV215b 101040,104503145,16%605,24
T404400,333293053,33%1080,74
T1 Cunningham1104,071522846,43%449,55
BT-22224,212272846,43%1128,52
Churchill I5384,433372864,29%828,25
Jagdpanzer IV6551,854212755,56%921,44
Pz.Kpfw. III Ausf. J4282,114612762,96%846,30
T56 GMC3370,742832770,37%1466,69
Pz.Kpfw. 35 (t)2151,482112560,00%767,22
Ares 758764,406252544,00%709,74
Bat.-Châtillon 25 t AP9863,003462433,33%534,95
Alecto4341,672412450,00%856,64
VK 30.01 (P)6394,353202339,13%396,56
T2 Medium Tank294,361522245,45%318,38
AMX 404213,814642171,43%910,59
Somua SAu 404151,001372040,00%141,62
Achilles6383,652602025,00%364,97
Pz.Kpfw. II2145,472251963,16%619,18
Valentine3334,633071947,37%1349,08
Pz.Sfl. IVc5464,213281947,37%929,19
BT-74135,832171855,56%377,35
Matilda4391,893541872,22%1220,96
Grant4323,722971861,11%1092,86
M75307,223481866,67%1152,03
Type 97 Chi-Ha3132,412251752,94%335,11
SU-182173,241591741,18%860,87
M3 Stuart3222,192651650,00%907,68
Marder 38T4450,253631668,75%1386,71
Type 91 Heavy3125,621301330,77%149,88
AT-12145,381361353,85%478,05
Nashorn6388,312251323,08%357,23
MT-256163,773011353,85%350,11
Primo Victoria 8360,545531346,15%251,41
ST vz. 394209,252321250,00%480,31
M415334,362491145,45%349,36
AMX 38380,273471172,73%264,10
SU-263288,272291145,45%814,12
AEC Armoured Car5519,824241154,55%1139,47
BT-7 artillery 3126,181571127,27%209,59
LT vz. 383129,001951040,00%274,34
Ikv 723149,102121060,00%375,56
AMX ELC bis5202,902451060,00%601,34
FV227 Conceiver8557,304271040,00%322,57
D23308,22428955,56%1377,39
Type 5 Heavy101623,22677955,56%952,90
FV224 Chopper7791,00485922,22%608,78
M24E2 Super Chaffee 6146,22309966,67%352,87
Lorraine 39L AM3348,25253862,50%1338,58
Cruiser Mk. II2125,38222837,50%358,92
Cruiser Mk. IV4362,38301862,50%1274,65
MKA 26,50129850,00%94,64
O-Ho81413,29683742,86%1523,01
Semovente M415271,43223742,86%323,30
Renault UE 573285,86209771,43%1010,07
T110E510549,14664757,14%315,10
Type 97 Te-Ke 298,00171650,00%322,18
MS-11113,33107616,67%386,53
Sexton II389,837160,00%102,00
Valentine AT4403,33342666,67%1423,24
Pz.Kpfw. II Ausf. D 226,67235666,67%236,02
LT vz. 352194,60243540,00%933,15
T-262112,60197560,00%506,87
M8A14511,80589560,00%1488,52
AMX 105 AM mle. 474376,40372580,00%1546,55
Patton the Tank 9586,80356540,00%285,84
P26/404368,50201425,00%835,02
M2 Light265,50183450,00%93,37
Vickers Mk. E Type B2288,50248425,00%1299,85
Pvlvv fm/42280,25164425,00%57,11
Type 89 I-Go/Chi-Ro2122,50141425,00%243,41
M10 Wolverine5186,00280450,00%226,71
Sherman III5142,75257450,00%192,09
L-60 254,5080425,00%20,09
Tetrarch 2150,25292450,00%561,73
43 M. Toldi III 3129,50172450,00%518,76
Chi-Ni2164,00265366,67%862,99
Type 95 Ha-Go2332,00330366,67%2059,63
Leichttraktor162,331763100,00%299,28
Panzerjäger I2316,333043100,00%1526,55
Type 2597 Chi-Ha361,67143333,33%0,00
T-45 20,003430,00%0,00
T-127 3516,33554333,33%2675,90
Fantôme 9915,33500333,33%555,43
Kolohousenka178,50180250,00%213,18
Strv fm/211104,00180250,00%445,91
Strv m/382198,50222250,00%733,40
Hotchkiss H352204,505892100,00%1203,60
Type 3 Chi-Nu5145,50268250,00%203,39
Vickers Medium Mk. III3538,006552100,00%3559,61
O-Ni7637,00524250,00%573,82
Comet7486,50316250,00%610,50
M3G FT3216,50169250,00%467,80
Cruiser Mk. III3225,004472100,00%1223,51
Bat.-Châtillon 12 t8330,00318250,00%390,69
Pawlack Tank6243,50252250,00%194,12
Heavy Tank No. VI 6813,00467250,00%1070,02
Vickers Medium Mk. I1451,0035510,00%3414,59
Vickers Medium Mk. II2336,006071100,00%2492,17
TKS z n.k.m. 20 mm 2150,002021100,00%773,47
Renault FT10,001381100,00%261,00
Renault Otsu1102,005221100,00%505,06
Renault FT 75 BS2188,005610,00%827,48
Renault NC-31199,005110,00%273,17
Stuart I-IV3345,007061100,00%1704,29
D12124,002681100,00%564,64
Type 1 Chi-He4162,003841100,00%467,45
Sav m/434337,0018010,00%621,94
M7 Priest3301,002651100,00%796,53
Type 4 Heavy9606,0031510,00%211,92
Type 95 Heavy4135,0015910,00%149,77
Cruiser Mk. I1160,003841100,00%815,51
O-I60,0017010,00%0,00
Renault FT AC20,00921100,00%261,00
Universal Carrier 2-pdr20,004210,00%0,00
Loyd Gun Carriage252,003271100,00%327,53
Staghound Mk. III6746,0036010,00%1187,61
FV229 Contender91035,0031010,00%513,66
AMR 35 2159,002181100,00%711,71
T-50-2 6237,0025510,00%380,15
T-29 3404,004801100,00%1670,49
M3 Light 3126,0017210,00%290,03
Löwe 81251,007761100,00%1255,93
SU-100Y 6390,0016110,00%316,70
Valiant 5540,0050610,00%1154,57

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.02.2012
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 22.02.2012
Opuścił klan: 24.12.2024