EthernetSamurai

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.06.2025

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew45554542229
Ø Poziom7,7510,009,699,44
Zwycięstwa2385952,38%240,00%2354,76%12052,40%
Porażki2106446,24%360,00%1945,24%10144,10%
Remisy6311,39%00,00%00,00%83,49%
Przetrwane bitwy1459532,04%240,00%1228,57%6930,13%
Zniszczone czołgi438380,9651,00390,931910,83
Zniszczonych/zgonów1,421,671,301,19
Wykryte pojazdy398880,8840,80310,741770,77
Zadane uszkodzenia1.349,092.506,002.266,171.941,14
Punkty zajęcia bazy526781,1600,00471,121180,52
Punkty obrony bazy285620,6300,00671,60680,30
Doświadczenie627,93753,00813,48825,22
WN71250,421077,311400,761141,61
WN81649,641776,241958,531599,55
Ogółem
Ilość bitew45554
Ø Poziom7,75
Zwycięstwa2385952,38%
Porażki2106446,24%
Remisy6311,39%
Przetrwane bitwy1459532,04%
Zniszczone czołgi438380,96
Zniszczonych/zgonów1,42
Wykryte pojazdy398880,88
Zadane uszkodzenia1.349,09
Punkty zajęcia bazy526781,16
Punkty obrony bazy285620,63
Doświadczenie627,93
WN71250,42
WN81649,64
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew5
Ø Poziom10,00
Zwycięstwa240,00%
Porażki360,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy240,00%
Zniszczone czołgi51,00
Zniszczonych/zgonów1,67
Wykryte pojazdy40,80
Zadane uszkodzenia2.506,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie753,00
WN71077,31
WN81776,24
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew42
Ø Poziom9,69
Zwycięstwa2354,76%
Porażki1945,24%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1228,57%
Zniszczone czołgi390,93
Zniszczonych/zgonów1,30
Wykryte pojazdy310,74
Zadane uszkodzenia2.266,17
Punkty zajęcia bazy471,12
Punkty obrony bazy671,60
Doświadczenie813,48
WN71400,76
WN81958,53
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew229
Ø Poziom9,44
Zwycięstwa12052,40%
Porażki10144,10%
Remisy83,49%
Przetrwane bitwy6930,13%
Zniszczone czołgi1910,83
Zniszczonych/zgonów1,19
Wykryte pojazdy1770,77
Zadane uszkodzenia1.941,14
Punkty zajęcia bazy1180,52
Punkty obrony bazy680,30
Doświadczenie825,22
WN71141,61
WN81599,55
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew238000
Zwycięstwa7933,19%00,00%00,00%00,00%
Porażki14560,92%00,00%00,00%00,00%
Remisy145,88%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy5121,43%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1350,5700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,720,000,000,00
Wykryte pojazdy1460,6100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.652,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1360,5700,0000,0000,00
Punkty obrony bazy1060,4500,0000,0000,00
Doświadczenie579,490,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew238
Zwycięstwa7933,19%
Porażki14560,92%
Remisy145,88%
Przetrwane bitwy5121,43%
Zniszczone czołgi1350,57
Zniszczonych/zgonów0,72
Wykryte pojazdy1460,61
Zadane uszkodzenia1.652,16
Punkty zajęcia bazy1360,57
Punkty obrony bazy1060,45
Doświadczenie579,49
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew36000
Zwycięstwa2363,89%00,00%00,00%00,00%
Porażki1233,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,78%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1644,44%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi270,7500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,350,000,000,00
Wykryte pojazdy451,2500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.035,530,000,000,00
Punkty zajęcia bazy561,5600,0000,0000,00
Punkty obrony bazy40,1100,0000,0000,00
Doświadczenie839,420,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew36
Zwycięstwa2363,89%
Porażki1233,33%
Remisy12,78%
Przetrwane bitwy1644,44%
Zniszczone czołgi270,75
Zniszczonych/zgonów1,35
Wykryte pojazdy451,25
Zadane uszkodzenia1.035,53
Punkty zajęcia bazy561,56
Punkty obrony bazy40,11
Doświadczenie839,42
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie6,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie6,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew26000
Zwycięstwa1350,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1350,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1038,46%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi160,6200,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy190,7300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.173,040,000,000,00
Punkty zajęcia bazy20,0800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie791,620,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew26
Zwycięstwa1350,00%
Porażki1350,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1038,46%
Zniszczone czołgi160,62
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy190,73
Zadane uszkodzenia1.173,04
Punkty zajęcia bazy20,08
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie791,62
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1169000
Zwycięstwa53745,94%00,00%00,00%00,00%
Porażki60051,33%00,00%00,00%00,00%
Remisy322,74%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy41835,76%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi7920,6800,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,050,000,000,00
Wykryte pojazdy8030,6900,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.175,980,000,000,00
Punkty zajęcia bazy17281,4800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy19241,6500,0000,0000,00
Doświadczenie614,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1169
Zwycięstwa53745,94%
Porażki60051,33%
Remisy322,74%
Przetrwane bitwy41835,76%
Zniszczone czołgi7920,68
Zniszczonych/zgonów1,05
Wykryte pojazdy8030,69
Zadane uszkodzenia1.175,98
Punkty zajęcia bazy17281,48
Punkty obrony bazy19241,65
Doświadczenie614,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew727000
Zwycięstwa34547,46%00,00%00,00%00,00%
Porażki37751,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy50,69%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy25935,63%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi5520,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,180,000,000,00
Wykryte pojazdy5120,7000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.796,330,000,000,00
Punkty zajęcia bazy5170,7100,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5570,7700,0000,0000,00
Doświadczenie731,530,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew727
Zwycięstwa34547,46%
Porażki37751,86%
Remisy50,69%
Przetrwane bitwy25935,63%
Zniszczone czołgi5520,76
Zniszczonych/zgonów1,18
Wykryte pojazdy5120,70
Zadane uszkodzenia1.796,33
Punkty zajęcia bazy5170,71
Punkty obrony bazy5570,77
Doświadczenie731,53
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (438)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81379,81627153252,81%1828,92
T110E4102264,30661130952,79%1851,47
Rheinmetall Skorpion G 81616,5877197752,00%1854,11
G.W. Panther71016,3148390852,64%1361,18
50TP prototyp 81649,7988889856,68%2120,87
Dicker Max 6984,7349082358,69%2315,83
SU-130PM 81621,1677370752,05%1831,54
Conqueror92117,9489470553,48%2177,66
BZ-176 81629,9183864753,94%1667,95
T26E4 SuperPershing 81278,9769061651,14%1717,14
Tortoise92074,8888657954,06%1882,51
T3091896,8657248251,66%1953,49
Jagdpanther71040,1936844452,48%1558,51
Rhm.-Borsig Waffenträger81699,6160241753,72%2200,88
KV-481345,1268040553,58%1844,34
O-Ho81196,2663435751,82%1329,17
E 7591704,0456534254,97%1772,74
M10391387,2153832949,24%1380,34
M18 Hellcat6856,3842932855,18%1798,16
Waffenträger auf Pz. IV91682,5845832644,48%1363,95
60TP Lewandowskiego102319,9681031950,78%1828,39
Tiger II81348,1354431456,37%1841,46
IS-4101925,6166131455,73%1654,69
AMX 13 757635,0850531052,58%1423,31
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5511,0432530654,58%1511,75
AMX 50 10081628,0780830354,79%2243,50
Indien-Panzer81147,9150830154,15%1626,75
UDES 15/16102012,0872429849,66%1581,71
T54E191722,6759729056,90%1775,99
AMX 50 12091602,7654728850,35%1603,75
T28 Prototype81515,9158228849,65%1848,33
Charioteer81563,8267928850,69%1841,28
M661497,2586028761,67%2932,93
T-4481094,2652027651,81%1591,52
ST-I91718,1267026851,49%1791,15
T-1091582,0264926351,33%1557,14
Object 277101772,6773326050,00%1321,09
Strv S1 81440,5661625851,16%1626,68
T3281438,7564525356,52%1938,31
Type 4 Heavy91713,2267424553,88%1644,24
T26E5 Patriot 81120,2259124452,05%1414,50
Tiger I7783,6641224252,07%987,93
Object 430U102047,2779624147,72%1726,98
O-Ni71292,1656623958,58%1934,62
T2971569,3589023655,08%2471,87
Hummel61040,1441023348,50%1850,58
StuG III Ausf. G5440,9827123050,00%976,31
SU-855650,3331922857,02%1777,40
FV4004 Conway91874,1265322154,75%1919,54
T-5491322,1961022052,27%1381,32
E 100101961,2578021953,88%1521,23
SU-1006866,1143221859,63%1826,28
AE Phase I 91698,8880621747,93%1558,28
Somua SM 81437,7368521756,68%1558,13
O-I Experimental5775,7543121653,70%1757,68
Progetto M40 mod. 65101778,1065921542,33%1333,35
Jagdpanzer IV6685,3831621452,80%1358,36
IS-381466,5257421355,87%1932,00
STB-1101823,9573421249,53%1421,23
KV-37973,1051721253,30%1322,54
Lansen C 81534,7887821154,98%2066,12
53TP Markowskiego81689,4786221051,43%2170,86
T25/271024,1344320944,98%1466,00
IS-271186,8555020852,40%1721,12
T6981198,8751720750,72%1628,97
Prototipo Standard B91767,1478120650,00%1691,12
LT-432 8729,4467819651,53%1365,33
Škoda T 56 81866,7092719655,61%1990,18
Progetto M35 mod. 46 81315,4377219548,72%1616,92
M4A3E8 Thunderbolt VII 6821,1170719359,59%1607,93
VK 36.01 (H)6539,5433419151,83%835,52
VK 30.02 (D)7720,6250418959,79%1227,27
Pz.Kpfw. 38 (t)3245,0024418456,52%1018,23
O-I6919,3358118354,10%1779,80
Grille 15101996,2568918251,65%1374,39
T-34-17973,7950618054,44%1736,27
45TP Habicha71393,8786318060,00%2307,67
Black Prince7965,5851518048,89%1372,20
50TP Tyszkiewicza92173,2986318051,67%2227,46
M6A2E1 81587,7489217855,62%2266,12
Sturer Emil7969,7044017753,11%1435,54
T71 DA7633,8556017556,57%1210,11
T-34-28870,9545617448,85%1141,99
Type T-345511,3636717452,87%1600,71
Vz. 55102293,8181717050,59%1685,83
M41 Walker Bulldog8736,3252016750,30%1339,94
KV-856971,9658116655,42%2025,54
IS-7102101,0279816643,98%1636,68
Type 5 Heavy102059,4375816541,82%1337,04
Centurion Action X101876,8775916253,70%1673,13
ARL 446589,9943116154,66%1074,52
KV-15421,1134815954,09%827,07
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4236,5820115844,30%430,32
T2071063,6773715054,00%1733,84
M4A3E2 Sherman Jumbo6749,1952114951,68%1627,23
IS71273,4566414864,86%2195,14
T-4371011,8857014862,84%2007,53
Tiger (P)71191,8957914854,73%1964,24
Type 586672,6742514744,90%1275,08
T110E5101848,7270414749,66%1309,88
UDES 1692036,9087614356,64%2411,85
Marder II3260,8820814248,59%762,75
VK 45.02 (P) Ausf. A8964,9445614250,70%1013,54
FV215b (183) 101484,1357314140,43%869,02
Churchill VII6869,4157514055,71%1834,47
T1 Heavy5639,8349613960,43%1553,13
E 50 Ausf. M101985,3876613953,24%1646,79
E 5091907,5684213753,28%1994,71
Leopard Prototyp A91878,8278213754,74%1886,84
Rinoceronte101870,1876313652,21%1402,73
BDR G1 B5420,5829713648,53%772,47
Leopard 1101702,1366113546,67%1188,26
Pz.Kpfw. VII101942,3777913450,00%1379,00
SU-1527939,1942513354,14%1350,88
CS-52 LIS 81406,6380213256,06%1730,04
Char Futur 4 91768,2779913253,03%1655,05
Object 70491784,7461112949,61%1350,15
T499974,4160412848,44%1321,97
Concept No. 5101965,0771712751,18%1448,87
G.W. Tiger (P)81160,7364512649,21%1273,87
Grille5725,4528412450,81%1742,40
M24 Chaffee5430,5240612456,45%1750,66
M26 Pershing8869,3250812352,85%992,08
AMX M4 mle. 457944,7264512354,47%1317,93
TVP T 50/51101768,1268012147,11%1368,22
Controcarro 3 Minotauro101932,7376912150,41%1281,71
AMX 50 B101608,8651112041,67%979,39
T-1506655,2834812043,33%986,54
M-VI-Y91697,6479111845,76%1543,45
Centurion Mk. 5/1 RAAC 81160,4773111856,78%1727,10
Churchill III 5614,9660911548,70%1318,37
BZ-58-2 91839,1873611441,23%1570,63
B.U.G.I.61112,6168811250,89%2050,37
ISU-152K 81486,2166411248,21%1556,29
M10 RBFM 5886,4074411156,76%2099,66
Sherman III5577,4538810856,48%1872,50
TOG II* 6907,0947510855,56%1677,17
Type 6891867,9785210652,83%1746,09
BZ-75101907,5876510643,40%1405,44
Leo71123,7270710550,48%1816,18
T57 Heavy101836,6367110447,12%1278,70
T56 GMC3273,5024510357,28%1023,91
VK 30.01 (P)6515,0532810351,46%846,30
Object 268 Version 4101832,0571710348,54%1346,62
Challenger71168,1154210256,86%1894,95
Prototipo 6 81419,5370910245,10%1267,36
Sturmpanzer II4352,702039954,55%1349,71
M46 Patton91794,778019951,52%1743,89
VK 100.01 (P)81637,978609952,53%2190,35
IS-2 shielded 71402,778149948,48%2194,58
M4A1 Sherman5552,634689758,76%1778,41
Object 70591763,908459752,58%1912,46
Jagdtiger Prototype 81371,777509650,00%1256,41
AMX 13 57 7811,886839653,13%1600,42
Škoda T 256691,394099550,53%1381,69
Caernarvon81245,876879459,57%1599,91
T675410,093209455,32%916,87
T376557,835109451,06%1622,58
GSOR 1006 Scheme 792065,208829153,85%2139,42
WZ-113G FT102456,468608957,30%1692,32
AMBT 81628,337588942,70%1913,52
Type 71102407,568738750,57%1773,62
Panhard AML Lynx 6x68833,526658750,57%1552,41
M-V-Y101678,976698747,13%1157,71
SU-122-44 71308,867548654,65%1932,14
Super Conqueror102121,877628545,88%1519,85
Bat.-Châtillon Bourrasque 81384,157488246,34%1568,65
Cromwell6636,424848160,49%1424,64
Škoda T 245378,713478056,25%1131,42
T-284281,972357958,23%910,90
WZ-111 model 1-491827,567207941,77%1493,05
M8A14394,342637951,90%1102,27
Caernarvon Action X 81393,918247944,30%1730,67
P.44 Pantera81364,957237847,44%1719,10
T78 6895,946257852,56%1321,62
P.43 bis6848,304487755,84%1746,65
FV4005 Stage II101511,966487757,14%1178,26
T95/FV4201 Chieftain 102197,618507754,55%1576,14
Pz.Sfl. IVc5578,774127554,67%1466,58
H3 91962,518487458,11%1756,45
11081324,897607354,79%1593,00
T-34-85M 6870,276527356,16%1537,45
M4A1 FL 10 6912,016457342,47%1499,51
AMX 12 t6215,172887250,00%432,57
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4183,932417255,56%575,18
CS-63101852,147217153,52%1525,63
Nashorn6798,874257051,43%1430,62
ShPTK-TVP 100 81408,247257047,14%1376,28
Bisonte C45 81446,148736952,17%1600,23
Churchill I5656,245256857,35%1539,09
G.W. E 100101405,466276848,53%1128,76
Emil II91846,769306762,69%1854,43
Bat.-Châtillon 12 t8904,876376744,78%1650,32
Object 780 101941,257586747,76%1322,11
40TP Habicha6995,687036653,03%2135,47
CS-5991892,358216651,52%1967,29
P.43 ter71081,057246448,44%1726,86
Škoda T 5091648,806866439,06%1405,00
Maus102083,628056347,62%1722,67
Ares 8591013,116686349,21%741,88
Ares 7581528,519306155,74%1971,30
SMV CC-6781473,577706046,67%1684,43
XM66F 81425,187526056,67%1583,35
Stridsyxa 81523,028315850,00%1634,92
Type 5781599,728995759,65%1831,75
T-44-100 81371,707565749,12%1616,58
Bat.-Châtillon 25 t AP91318,956785547,27%1264,58
SDP 40 Zadymka5730,333455543,64%1431,27
AMX M4 mle. 54101918,057645547,27%1458,04
M-III-Y81408,769045563,64%1854,79
SDP 60 Gonkiewicza91603,676875442,59%1285,02
Jagdpanzer E 100101931,486865446,30%1285,84
Mäuschen91864,068475446,30%1906,14
Object 705A101836,767095446,30%1302,50
Pz.Kpfw. 5581828,809875457,41%1853,43
E 75 TS 81365,897755444,44%1449,76
VK 45.02 (P) Ausf. B91802,607285341,51%1748,60
Object 752 92230,437635360,38%2167,00
Object 283 91394,497245350,94%1348,32
Object 252U Defender 81460,088205352,83%1648,49
GSOR 1008 81680,778195352,83%1858,23
M48A5 Patton101712,637335250,00%1209,55
VK 75.01 (K) 81414,587595248,08%1621,71
VK 30.01 (H)5595,063925156,86%1640,80
Sturmpanzer I Bison3191,311605150,98%637,31
FV1066 Senlac 8500,966115143,14%693,76
DBV-152 101874,126225046,00%1048,10
GSOR the TANK 91535,267935062,00%1523,38
Concept 1B 91891,027965060,00%1648,64
T216405,985974953,06%1066,85
E 77 91755,677564940,82%1396,84
Kunze Panzer 91684,217704854,17%1616,41
T28 Concept 71164,546824850,00%1688,33
LPT-67 Šelma9843,456354740,43%988,91
T-463132,981464542,22%318,67
UDES 14 Alt 581484,097914557,78%1997,73
Centurion Mk. I81230,278244564,44%1825,75
KV-26491,562974535,56%649,75
M446677,316134560,00%1173,16
Panhard EBR 10510822,596294450,00%926,30
AMX M4 mle. 49 81486,278464445,45%1696,76
25TP KSUST II5574,724064351,16%1510,07
Type 95 Heavy4262,332164344,19%713,85
T110E3101720,936864346,51%1017,57
Bat.-Châtillon 25 t101946,196594247,62%1584,70
BZ-6891535,367864245,24%1324,23
Marder 38T4424,553234261,90%1292,30
Object 140101221,366694252,38%852,65
Carro d'assalto P.8871251,107974151,22%1771,79
Valentine3229,952764153,66%828,05
SU-85B4282,712644151,22%666,71
Panzerjäger I2121,351164035,00%225,79
T 55A 91267,306554047,50%1077,77
B14293,462713946,15%756,48
Strv 103-091837,498523966,67%1715,74
Object 777 Version II 91639,108543953,85%1658,49
King Tiger (Captured) 71334,728063948,72%1906,76
P.435493,613943852,63%1351,79
Sherman Firefly6647,825233852,63%1192,41
AMX M4 mle. 5191615,897813844,74%1510,25
leKpz M 41 90 mm 8574,954683847,37%938,46
Emil I81788,518853748,65%2071,71
Leichttraktor1119,811723764,86%571,40
SDP 58 Kilana81304,146553756,76%1409,53
BZ-79111857,657293735,14%892,94
M47 Iron Arnie 81153,167303756,76%1243,76
T-832 81472,978223748,65%1523,58
KV-137937,285653672,22%1732,40
FV227 Conceiver81271,457463354,55%1450,17
Kampfpanzer 50 t 91722,509403268,75%1585,23
T-34-85 Rudy 6640,916553268,75%1335,01
Kampfpanzer 67101708,707053036,67%1060,97
ST vz. 394275,342462951,72%843,63
Ikv 1035291,313332958,62%628,30
AMX 404146,071832850,00%409,59
Durchbruchswagen 24351,542942846,43%1017,84
Object 907 101850,968002853,57%1329,23
FV230 Canopener102062,757582842,86%1350,53
K-91-PT 91640,616792842,86%1299,15
Object 703 Version II 81296,306982740,74%1248,99
M24E2 Super Chaffee 6461,335752762,96%1422,11
Manticore101181,485442733,33%1225,37
Chi-To SP71305,465142650,00%1408,97
Lätt Stridsfordon 120 91739,047992657,69%1426,56
Lago4415,684982564,00%1534,70
Kranvagn101446,646432536,00%819,96
WZ-111 model 5A102110,406942536,00%1448,69
Tiger-Maus 91686,168312556,00%1528,95
D2389,381582450,00%157,78
M40/M4381234,635972441,67%1257,87
Valentine AT4254,382562454,17%712,34
ELC EVEN 90 8461,387112470,83%910,36
M5A1 Stuart4153,702412339,13%266,07
SMV CC-5671102,917302347,83%1782,79
E 65 Zwilling 81308,838172352,17%1096,35
Kampfpanzer 07 RH 81058,006732356,52%1329,75
Cobra 91308,097172347,83%1141,86
IS-3A 81250,056892231,82%1075,91
LT vz. 383182,482072161,90%718,56
Mittlerer Kpz. Pr. 68 (P) 81892,339092171,43%2471,98
Vickers MBT Mk. 3 101773,485222147,62%1278,73
AMX 383125,951982065,00%396,66
Jagdpanzer E 90 92052,158562055,00%1741,29
Type 63 8915,356902055,00%909,99
Monkey King 101108,605162035,00%566,37
TS-5 81379,957192055,00%1295,18
Strv m/425558,894971947,37%1546,92
VK 16.02 Leopard586,262001952,63%137,33
SU-76G FT4479,373241942,11%902,37
P26/404267,832911850,00%595,01
Grant4271,442261844,44%729,41
Vickers Mk. E Type B2191,172511838,89%748,50
AMX ELC bis5216,563721866,67%752,12
IS-3-II91143,675551838,89%738,08
TNH T Vz. 5191804,067701747,06%1727,90
Pz.Kpfw. III Ausf. E3212,411891735,29%467,23
T3 HMC2208,291931758,82%891,18
Ikv 723195,942061662,50%563,27
Cruiser Mk. I1177,191901650,00%792,20
Crusader 5.5-in. SP7653,505761643,75%772,96
T-100 LT10830,197161656,25%947,50
M15/423265,072081540,00%608,04
D12150,731661546,67%542,69
Type 3 Ju-Nu61281,077151540,00%2060,14
Pz.Kpfw. IV Ausf. F2 5841,076621540,00%2246,05
Strv m/40L3137,711391428,57%219,13
Strv 746541,364751442,86%844,24
PTZ-78112477,298121435,71%1513,00
Rheinmetall Panzerwagen101265,576861442,86%1358,63
Object 274a 81261,368391450,00%1581,59
Panhard EBR 75 (FL 10) 8731,717981478,57%1442,84
122 TM 81506,716531428,57%1522,51
Progetto CC55 mod. 5481284,856951338,46%1100,52
M374212,002461392,31%735,10
Cruiser Mk. III3175,771801338,46%626,84
Excalibur 6693,005571353,85%1028,36
T-28E with F-30 4539,773561323,08%1066,46
TNH 105/100081520,759481266,67%2161,43
Pz.Kpfw. II Luchs4115,422101258,33%327,57
M3G FT3305,832161258,33%915,83
T 54D 91093,756191241,67%877,28
M56 Scorpion 7742,424591241,67%810,98
M3 Stuart3145,272281154,55%475,62
T1 Cunningham184,641441145,45%304,46
T-262145,451741145,45%576,57
Covenanter5341,004171181,82%1311,14
Cruiser Mk. II2161,913441163,64%747,35
Loyd Gun Carriage2107,911131127,27%500,61
IS-M81403,648661163,64%1849,51
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3276,275411145,45%556,75
Churchill Crocodile 6849,647151154,55%1215,68
Type 4 Chi-To6541,203181010,00%769,72
Type 2597 Chi-Ha3265,803071050,00%945,90
STK-2112359,708881050,00%1426,47
T2 Light Tank 2132,102421020,00%348,95
M22 Locust 3196,802831060,00%779,14
Projet Louis 9811,207321060,00%966,49
TT-130M 91782,609421070,00%1967,89
M3 Lee4151,33150955,56%436,11
Mitsu 1085927,89643966,67%1790,46
Universal Carrier 2-pdr2146,00161955,56%531,37
T-703229,33261966,67%946,33
VK 30.02 (M)6348,44379944,44%405,44
Object 25791156,22346933,33%693,45
MS-11173,25185850,00%855,61
IS-6 81596,00634850,00%1636,79
FV217 Badger101275,38565825,00%627,73
BT-7 artillery 3343,75512862,50%1300,81
Sav m/434245,0015470,00%432,73
Type 91 Heavy3208,14312785,71%748,60
Pz.Kpfw. B2 740 (f) 4575,29789757,14%1729,52
Chimera 81569,71836771,43%1938,99
M2277,1779616,67%98,84
M2 Light2188,00211650,00%686,00
UDES 038874,50478633,33%622,89
T-50-2 6512,00653666,67%1499,82
T-34 shielded 5642,33633650,00%1642,63
GSOR 1010 FB 8954,17563666,67%1211,12
Vickers Medium Mk. I1111,80120560,00%518,95
LT vz. 352129,60175540,00%386,88
Strv m/382145,80190560,00%632,52
Renault FT1111,20199560,00%567,58
M2 Medium Tank379,60111560,00%201,96
T-26G FT2192,80171540,00%486,31
Cruiser Mk. IV4306,60282540,00%923,61
M127525,80337520,00%382,53
Waffenträger auf E 100101089,40661560,00%657,11
Matilda LVT 4409,80409540,00%633,43
Tetrarch 2180,60245540,00%756,04
Sherman VC Firefly 6773,60657560,00%1501,84
S-517546,75413425,00%380,95
Pz.Kpfw. II2304,25418450,00%1554,41
Pvlvv fm/42237,2582450,00%142,02
Sexton II3145,75160450,00%456,20
T2 Medium Tank2273,75326475,00%1592,89
Black Prince II 71035,25722475,00%1239,52
M-IV-Y 81871,751002475,00%2306,40
Excelsior 5377,25283450,00%543,48
Pz.Kpfw. KW I (r) 5853,75795475,00%1491,38
M14/412272,333743100,00%1123,75
Renault NC-31189,67223366,67%461,01
105 leFH18B2 5630,67529366,67%1128,98
FCM 36 Pak 40 381,67163333,33%0,74
Type 89 I-Go/Chi-Ro291,00152366,67%327,86
KPz 3 Projekt 07 HK 9469,008403100,00%378,71
Kpz. 3 GST Turm 81353,00838366,67%1410,82
Object 432U11897,67565333,33%332,63
Pz.Sfl. IC 4374,336243100,00%1313,62
KV-220-2 5555,67669333,33%775,75
Löwe 8877,67686333,33%795,18
Char de transition 6874,33580333,33%1036,20
Pz.Kpfw. II Ausf. D 232,00263366,67%236,02
Turán III prototípus 5688,00573333,33%1669,76
Chi-Go 71510,00989366,67%2260,55
Strv fm/211138,00314250,00%643,29
Renault Otsu1139,503572100,00%687,59
M4A3E8 Sherman6560,00302250,00%989,33
Hotchkiss H352310,504192100,00%1959,79
M7 Priest383,50104250,00%148,02
T-60290,00191250,00%228,79
KV-1SA 5596,5036620,00%855,45
Type 3 Chi-Nu Kai 5104,50338250,00%119,80
T-127 312,50107250,00%93,03
LTP 3203,002502100,00%970,96
AMX 13 (FL 11) 5523,50592250,00%1759,13
Kolohousenka1109,001681100,00%544,30
Fiat 30001355,004831100,00%2389,52
TKS z n.k.m. 20 mm 247,009110,00%0,00
Type 97 Te-Ke 2120,007110,00%349,80
M415473,003921100,00%714,45
T-34 with L-11 4419,0038610,00%1043,75
AM 39 Gendron-Somua 282,003351100,00%299,50
MKA 20,004510,00%0,00
T-29 3316,0019310,00%1062,98
Matilda IV 50,003910,00%0,00
L-60 280,004921100,00%431,69
MTLS-1G14 3884,0013371100,00%4442,26
T7 Combat Car 247,005010,00%0,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 01.06.2025
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 10.10.2022
Opuścił klan: 23.05.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 01.04.2021
Opuścił klan: 29.03.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.01.2019
Opuścił klan: 14.09.2019
Stopień: Rekrut
Dołączył: 09.09.2018
Opuścił klan: 14.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 16.09.2019
Opuścił klan: 25.12.2019
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 31.10.2018
Opuścił klan: 01.12.2018
Stopień: Podoficer
Dołączył: 12.09.2020
Opuścił klan: 23.03.2021
Stopień: Rekrut
Dołączył: 17.06.2017
Opuścił klan: 07.09.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 26.12.2019
Opuścił klan: 27.03.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.10.2018
Opuścił klan: 29.10.2018
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 28.03.2020
Opuścił klan: 31.07.2020
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 02.05.2015
Opuścił klan: 04.06.2015
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 03.02.2015
Opuścił klan: 30.04.2015