ElmoFurt

clanlogo
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.01.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew39700327159
Ø Poziom7,859,338,969,92
Zwycięstwa1958349,33%133,33%1140,74%7245,28%
Porażki1960149,37%133,33%1555,56%8553,46%
Remisy5161,30%133,33%13,70%21,26%
Przetrwane bitwy767919,34%133,33%311,11%3018,87%
Zniszczone czołgi287550,7241,33140,52990,62
Zniszczonych/zgonów0,902,000,580,77
Wykryte pojazdy424461,0710,33260,962351,48
Zadane uszkodzenia1.259,231.677,331.669,111.654,72
Punkty zajęcia bazy248390,6300,0000,0070,04
Punkty obrony bazy106780,2700,0000,0020,01
Doświadczenie504,88788,00731,30785,96
WN71033,15973,38784,73860,95
WN81441,962094,231486,241623,08
Ogółem
Ilość bitew39700
Ø Poziom7,85
Zwycięstwa1958349,33%
Porażki1960149,37%
Remisy5161,30%
Przetrwane bitwy767919,34%
Zniszczone czołgi287550,72
Zniszczonych/zgonów0,90
Wykryte pojazdy424461,07
Zadane uszkodzenia1.259,23
Punkty zajęcia bazy248390,63
Punkty obrony bazy106780,27
Doświadczenie504,88
WN71033,15
WN81441,96
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew3
Ø Poziom9,33
Zwycięstwa133,33%
Porażki133,33%
Remisy133,33%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi41,33
Zniszczonych/zgonów2,00
Wykryte pojazdy10,33
Zadane uszkodzenia1.677,33
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie788,00
WN7973,38
WN82094,23
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew27
Ø Poziom8,96
Zwycięstwa1140,74%
Porażki1555,56%
Remisy13,70%
Przetrwane bitwy311,11%
Zniszczone czołgi140,52
Zniszczonych/zgonów0,58
Wykryte pojazdy260,96
Zadane uszkodzenia1.669,11
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie731,30
WN7784,73
WN81486,24
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew159
Ø Poziom9,92
Zwycięstwa7245,28%
Porażki8553,46%
Remisy21,26%
Przetrwane bitwy3018,87%
Zniszczone czołgi990,62
Zniszczonych/zgonów0,77
Wykryte pojazdy2351,48
Zadane uszkodzenia1.654,72
Punkty zajęcia bazy70,04
Punkty obrony bazy20,01
Doświadczenie785,96
WN7860,95
WN81623,08
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki1100,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy11,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie6,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa00,00%
Porażki1100,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy11,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie6,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew28000
Zwycięstwa27,14%00,00%00,00%00,00%
Porażki2692,86%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy310,71%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi110,3900,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,440,000,000,00
Wykryte pojazdy160,5700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia469,430,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy90,3200,0000,0000,00
Doświadczenie100,790,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew28
Zwycięstwa27,14%
Porażki2692,86%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy310,71%
Zniszczone czołgi110,39
Zniszczonych/zgonów0,44
Wykryte pojazdy160,57
Zadane uszkodzenia469,43
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy90,32
Doświadczenie100,79
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew211000
Zwycięstwa10147,87%00,00%00,00%00,00%
Porażki10851,18%00,00%00,00%00,00%
Remisy20,95%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy8238,86%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi1610,7600,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,250,000,000,00
Wykryte pojazdy2461,1700,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.031,160,000,000,00
Punkty zajęcia bazy1900,9000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy5822,7600,0000,0000,00
Doświadczenie517,100,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew211
Zwycięstwa10147,87%
Porażki10851,18%
Remisy20,95%
Przetrwane bitwy8238,86%
Zniszczone czołgi1610,76
Zniszczonych/zgonów1,25
Wykryte pojazdy2461,17
Zadane uszkodzenia1.031,16
Punkty zajęcia bazy1900,90
Punkty obrony bazy5822,76
Doświadczenie517,10
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew119000
Zwycięstwa4537,82%00,00%00,00%00,00%
Porażki7361,34%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,84%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy3529,41%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi560,4700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,670,000,000,00
Wykryte pojazdy890,7500,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia693,180,000,000,00
Punkty zajęcia bazy2522,1200,0000,0000,00
Punkty obrony bazy3132,6300,0000,0000,00
Doświadczenie268,410,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew119
Zwycięstwa4537,82%
Porażki7361,34%
Remisy10,84%
Przetrwane bitwy3529,41%
Zniszczone czołgi560,47
Zniszczonych/zgonów0,67
Wykryte pojazdy890,75
Zadane uszkodzenia693,18
Punkty zajęcia bazy2522,12
Punkty obrony bazy3132,63
Doświadczenie268,41
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew3000
Zwycięstwa3100,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy133,33%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,6700,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów1,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia2.404,670,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie950,670,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew3
Zwycięstwa3100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy133,33%
Zniszczone czołgi20,67
Zniszczonych/zgonów1,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia2.404,67
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie950,67
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (257)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
T34 81353,29542211352,30%1586,81
Churchill III 5639,09589184252,71%1432,53
AMX 13 909955,20505173848,39%1407,32
Bat.-Châtillon 25 t102229,62566157147,55%1904,25
M18 Hellcat6521,99326143447,42%756,14
IS-7102015,54585124051,29%1670,85
IS-381167,18497118249,83%1279,59
Leopard 1102302,0358499150,25%1913,87
T-62A101946,7352383547,31%1619,59
AMX 13 105101611,8555275349,80%1836,47
FV4202 81243,3062164253,89%1711,87
WZ-12091431,9848863047,30%1355,44
Super Conqueror102376,4462559450,17%1967,94
T-1091471,2851655948,84%1314,13
KV-856441,8028654142,51%528,44
WZ-1317528,9839953043,21%862,11
T-54 ltwt.91026,6751549549,09%1407,94
WZ-1328760,9945248548,66%1149,09
SU-1006729,3939047857,11%1305,02
KV-15333,4027546947,97%525,87
AMX ELC bis5353,8832846547,96%1049,81
T-5491476,4151045343,93%1467,99
Spähpanzer Ru 2519987,6247243847,72%1331,11
Object 70491951,2550643051,16%1572,02
Bat.-Châtillon 25 t AP91363,1244841043,41%1245,95
Object 430U102033,8660140649,51%1631,64
AMX 50 B102223,3959937148,79%1688,46
Object 705A102432,2463435852,51%2023,09
ISU-15281205,9644035450,00%1167,10
SU-100Y 6768,5138234148,97%1236,83
ShPTK-TVP 100 81409,3260334147,21%1390,84
T-345378,3729633949,56%924,38
Jagdpanther II81249,9244332748,93%1211,47
STB-1102166,9263332655,83%1786,12
KV-26769,1941631747,95%1231,69
AMBT 81508,1968531652,85%1718,21
StuG IV 5368,0925530548,52%786,55
BZ-176 81883,5780030252,98%1879,44
SU-1527829,0239129849,33%1059,52
LTTB8781,1149628451,06%1427,88
T26E5 Patriot 81310,7362027648,55%1580,12
Tiger 131 6758,8240727150,55%1177,18
Ares 90 C112488,6692625650,39%1777,98
AMX 12 t6379,1332225545,10%796,20
VK 16.02 Leopard5426,0738325157,37%1423,78
Cromwell6754,5546024050,42%1477,17
BT-7 artillery 3235,9326023951,88%861,75
IS7581,5634923647,03%584,95
AMX 13 757464,4439323350,21%787,98
Strv S1 81546,1057523255,60%1699,19
StuG III Ausf. G5586,1632923146,32%1402,80
IS-M81299,3453422450,45%1537,56
AMX M4 mle. 54102362,5067822249,55%1782,94
Tiger II81066,0648122151,58%1146,97
XM69 Hacker113122,4696621752,53%2216,62
Conqueror91791,3061921446,26%1591,03
Object 268102250,9349421448,60%1565,06
Object 70591848,6762020955,02%1752,19
Object 277102086,0158520855,29%1712,58
AE Phase I 92021,2468419845,96%1942,87
T28 Concept 71000,9646319142,93%1318,42
MT-256260,0226518942,33%507,64
T-34-3 81481,4167118647,31%1805,36
T57 Heavy102419,8269517558,29%2110,96
Type T-345325,4428417356,07%826,30
Stridsyxa 81808,2792817054,71%1882,32
Spähpanzer SP I C7742,4146616953,85%1356,39
M53/M5591040,1751316747,31%827,68
Jagdpanther7900,4542016551,52%1157,44
Rheinmetall Skorpion 81796,0967016359,51%1982,05
Progetto M40 mod. 65102348,9974115757,32%1848,86
Coccodrillo 102192,9081815651,28%1478,69
DZT-159 91942,8175615551,61%1751,83
KV-137634,1136215338,56%833,65
Object 26391786,4050215141,06%1405,67
T675148,3317013940,29%61,52
59-166266,4631113642,65%491,60
FV4005 Stage II101857,1049713247,73%1302,73
SU-855316,3624412950,39%578,12
AMX 50 10081290,1548512945,74%1326,45
M40/M4381122,0043812844,53%1135,27
Churchill I5276,0723512747,24%378,05
Vz. 71 Tesák101379,9875212548,00%1359,42
T-1506766,5542711956,30%1462,55
GSOR 1010 FB 81420,8861511653,45%1617,54
T-50-2 6602,1338610850,93%1675,63
SU-100M17636,1032210734,58%633,08
121101756,2757310445,19%1272,03
AMX M4 mle. 49 Liberté 81384,9268810251,96%1666,31
AMX 50 12091883,3064910150,50%1660,68
Crusader6380,873099858,16%1107,95
T-28446,711319745,36%54,39
Buryan 92102,769299755,67%1648,73
Jagdpanzer IV6660,103629652,08%1141,87
VK 30.01 (H)5516,203219246,74%1139,60
Bisonte C45 81592,506808846,59%1749,60
M127895,994428646,51%1035,56
Panther7942,594858353,01%1454,95
M5A1 Stuart4160,261968040,00%287,20
IS-6 81409,146487958,23%1627,33
Type 586534,963357848,72%900,01
Lorraine 40 t 81511,236547860,26%1880,13
Sturer Emil7563,463197443,24%558,09
T 55A 91604,035787248,61%1362,70
WZ-132-1101720,617597147,89%1857,77
T2971521,477677057,14%2281,47
SU-10181216,044977045,71%1361,73
Löwe 8995,304497050,00%983,78
T25/27580,073116839,71%564,57
WZ-219111413,637496744,78%1361,32
Jagdpanzer E 90 91904,757586744,78%1380,37
STG Guard 81529,386606654,55%1915,23
Super Hellcat 7902,524316547,69%1204,47
M8A14148,441846357,14%272,82
AMX M4 mle. 5192055,816736344,44%1923,73
T54E191838,926596251,61%1869,24
T6981379,646786142,62%1593,44
Valentine369,521386050,00%102,04
T-437557,783146033,33%594,31
Caernarvon81338,027015938,98%1367,04
S35 CA5565,722765738,60%1013,02
T26E4 SuperPershing 81267,536615754,39%1670,64
Object 43091698,446025756,14%1493,58
T3281298,506575637,50%1384,50
Object 268 Version 4102095,495995354,72%1476,73
T-26252,54865240,38%0,00
VK 30.02 (M)6585,673355137,25%865,49
Rhm.-Borsig Waffenträger81272,064605147,06%1084,29
TBT 91911,157914845,83%1401,24
E 77 92073,839444656,52%1893,96
AMX 50 Foch (155) 102194,606394245,24%1557,11
Cruiser Mk. II233,22834131,71%0,00
FV4004 Conway91732,745183941,03%1300,39
Covenanter5306,713033860,53%1069,65
Durchbruchswagen 24176,501923847,37%317,59
T1 Cunningham181,191343748,65%298,29
Mars 81452,168403751,35%1648,73
AMX 105 AM mle. 474196,221663650,00%546,84
M48A5 Patton102631,749223551,43%2102,99
FV217 Badger101888,717023545,71%1128,38
BZ-74-1 81588,718053554,29%1566,73
Cruiser Mk. III350,621543461,76%177,06
Fauteur112653,598453435,29%1517,28
T-46372,821233345,45%87,65
KV-37757,553813345,45%811,39
Jagdtiger91659,754993237,50%1138,35
Charioteer81331,445353243,75%1175,87
ARL 446480,553013145,16%640,42
SU-85I 5316,282092944,83%432,74
VK 75.01 (K) 81318,577272832,14%1218,70
FV1066 Senlac 8623,754672842,86%904,04
AMX 13 57 7974,367802846,43%1784,45
Object 703 Version II 81451,418752755,56%1472,17
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4407,692802657,69%1082,31
T56 GMC369,76972532,00%0,00
BT-2299,701412347,83%310,55
T-4481386,394752347,83%1786,86
Marder II3139,701372352,17%276,34
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 8859,735562240,91%719,99
Pz.Kpfw. III Ausf. E3172,571802147,62%393,84
ERAC 105 Proto 91200,766042133,33%1373,04
Pz.Sfl. IC 4393,483712176,19%1318,78
Chi-Ni246,601052035,00%0,51
Birch Gun4161,371141926,32%307,14
MS-1144,61721838,89%0,00
T-804206,832111833,33%571,64
T3 HMC276,001261747,06%127,52
A46 6525,593761741,18%1530,75
ELC EVEN 90 8494,474181729,41%624,18
CAV mod. 71111929,946001631,25%1121,27
IS-2-II81441,947911656,25%1736,71
KV-5 8946,565041643,75%889,43
Ikv 723148,471581546,67%258,88
Cruiser Mk. I136,27851546,67%56,25
Panhard EBR 909893,935731553,33%1167,75
T-29 3390,473071540,00%1409,83
Patton the Tank 91732,275221540,00%1594,50
Sexton II3207,851701346,15%800,20
Loyd Gun Carriage2130,381601369,23%970,34
Vickers Medium Mk. I140,251151258,33%149,61
T2071383,837801258,33%2580,13
G.Pz. Mk. VI (e)293,421061241,67%361,32
Renault UE 57392,271131145,45%76,13
Char Futur 4 92765,457101145,45%2312,31
Somua SM 81630,278851163,64%1937,20
TKS z n.k.m. 20 mm 262,001131030,00%49,37
T-703244,402551050,00%944,56
T-60283,801331060,00%268,30
Panhard AML Lynx 6x68530,203741040,00%676,82
Tortoise92254,306461060,00%1912,30
T1 HMC258,8987933,33%59,04
AMX 404396,56375955,56%1839,49
SU-18262,2262922,22%94,91
M24E2 Super Chaffee 6670,78496944,44%1769,85
Chrysler K GF 82130,67771944,44%2682,08
Pz.Kpfw. 35 (t)238,5058825,00%0,00
Sav m/434183,00108812,50%243,61
T92 HMC10735,50639862,50%572,69
Leichttraktor140,43119742,86%21,31
Lorraine 39L AM3128,14161771,43%420,85
Panzerjäger I232,00123742,86%15,74
Cruiser Mk. IV4112,14261728,57%90,77
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6488,57427757,14%1134,86
Pz.Kpfw. II2122,83155633,33%308,76
Vz. 60S Dravec 103918,331393683,33%3243,56
SU-2-122 5612,50451683,33%1518,13
T-34 with L-11 4472,50485650,00%1471,97
Kanonenjagdpanzer 105 81221,17483633,33%989,63
T-45 2132,50246666,67%615,20
Hotchkiss H35244,4081520,00%0,00
Type 97 Chi-Ha331,40105540,00%0,00
Pvlvv fm/422120,20214580,00%505,63
M7 Priest353,00115580,00%261,00
Churchill VII6699,00415540,00%883,16
Škoda T 177612,20549540,00%1020,00
T2 Medium Tank2106,80170560,00%458,70
CC-46 Pancernik 92351,80837560,00%1769,84
GSOR the TANK 91430,20453520,00%1153,26
Char de transition 61429,60924540,00%3126,72
43 M. Toldi III 3146,00238560,00%697,04
M2239,2550425,00%0,00
T-34-856313,75301475,00%542,76
Bishop5587,75202425,00%984,38
T-116 3161,00174425,00%404,79
L-60 2101,00171450,00%390,91
Primo Victoria 8797,2535640,00%724,79
Excalibur 6939,00383450,00%1216,70
Pz.Kpfw. KW I (r) 51024,75576450,00%1590,29
Strv fm/211144,67265366,67%907,21
Vickers Medium Mk. II20,0070366,67%239,18
Renault Otsu1152,6716430,00%560,67
Type 97 Te-Ke 2201,33231366,67%1132,97
LPT-67 Šelma91135,33652333,33%1117,60
Chieftain/T95 81427,67915366,67%2330,47
T 54D 91267,33737333,33%857,58
Object 283 91056,3335230,00%725,20
Renault FT115,0061250,00%83,60
Renault FT 75 BS2557,50358250,00%4107,36
Renault NC-3110,004420,00%0,00
Bat.-Châtillon 12 t81215,006692100,00%2632,78
Black Prince II 71918,001077250,00%3074,00
MKA 2169,50194250,00%494,51
Pz.Kpfw. II Ausf. D 263,00221250,00%114,67
Kolohousenka1136,002201100,00%682,99
Fiat 30001290,003511100,00%2078,60
LT vz. 35280,009110,00%107,52
4TP158,001851100,00%275,29
D120,00610,00%0,00
Vickers Mk. E Type B2100,001551100,00%448,28
AT-12141,008010,00%312,20
Cromwell Applique 51184,008191100,00%2575,67
KV-1SA 5417,007501100,00%775,85
Lago M38 3116,006510,00%22,50
AMX ELC 901 6904,008251100,00%3100,78
FCM 2C 3266,0018510,00%636,03
Valiant 5652,005381100,00%1622,09
T-115 5571,0023610,00%592,00

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.01.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 06.01.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Rekruter
Dołączył: 13.08.2023
Opuścił klan: 28.11.2023
Stopień: Podoficer
Dołączył: 09.10.2022
Opuścił klan: 23.10.2022
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 08.11.2022
Opuścił klan: 03.04.2023
Stopień: Rezerwista
Dołączył: 26.04.2023
Opuścił klan: 01.08.2023
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.04.2023
Opuścił klan: 07.04.2023