Donovan91

clanlogo
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.12.2024

Ogólne statystyki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew33619022314
Ø Poziom7,010,008,918,82
Zwycięstwa1683050,06%00,00%836,36%15248,41%
Porażki1644648,92%00,00%1463,64%16151,27%
Remisy3431,02%00,00%00,00%10,32%
Przetrwane bitwy674320,06%00,00%522,73%5316,88%
Zniszczone czołgi228810,6800,00160,731480,47
Zniszczonych/zgonów0,850,000,940,57
Wykryte pojazdy503321,5000,00321,454981,59
Zadane uszkodzenia793,360,00925,411.019,87
Punkty zajęcia bazy274580,8200,0000,00220,07
Punkty obrony bazy166780,5000,0000,00120,04
Doświadczenie530,810,00570,77671,91
WN7978,230,00667,89770,14
WN81088,060,00750,77926,98
Ogółem
Ilość bitew33619
Ø Poziom7,01
Zwycięstwa1683050,06%
Porażki1644648,92%
Remisy3431,02%
Przetrwane bitwy674320,06%
Zniszczone czołgi228810,68
Zniszczonych/zgonów0,85
Wykryte pojazdy503321,50
Zadane uszkodzenia793,36
Punkty zajęcia bazy274580,82
Punkty obrony bazy166780,50
Doświadczenie530,81
WN7978,23
WN81088,06
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Ø Poziom0,00
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
WN70,00
WN80,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew22
Ø Poziom8,91
Zwycięstwa836,36%
Porażki1463,64%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy522,73%
Zniszczone czołgi160,73
Zniszczonych/zgonów0,94
Wykryte pojazdy321,45
Zadane uszkodzenia925,41
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie570,77
WN7667,89
WN8750,77
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew314
Ø Poziom8,82
Zwycięstwa15248,41%
Porażki16151,27%
Remisy10,32%
Przetrwane bitwy5316,88%
Zniszczone czołgi1480,47
Zniszczonych/zgonów0,57
Wykryte pojazdy4981,59
Zadane uszkodzenia1.019,87
Punkty zajęcia bazy220,07
Punkty obrony bazy120,04
Doświadczenie671,91
WN7770,14
WN8926,98
Założone:
Ostatnia bitwa:
Ostatnia aktualizacja:

Mapa globalna, Poziom X

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew43000
Zwycięstwa1534,88%00,00%00,00%00,00%
Porażki2762,79%00,00%00,00%00,00%
Remisy12,33%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1330,23%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi140,3300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,470,000,000,00
Wykryte pojazdy551,2800,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.263,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy892,0700,0000,0000,00
Doświadczenie380,280,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew43
Zwycięstwa1534,88%
Porażki2762,79%
Remisy12,33%
Przetrwane bitwy1330,23%
Zniszczone czołgi140,33
Zniszczonych/zgonów0,47
Wykryte pojazdy551,28
Zadane uszkodzenia1.263,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy892,07
Doświadczenie380,28
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VIII

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew13000
Zwycięstwa323,08%00,00%00,00%00,00%
Porażki1076,92%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy323,08%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi20,1500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,200,000,000,00
Wykryte pojazdy453,4600,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia559,230,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie318,310,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew13
Zwycięstwa323,08%
Porażki1076,92%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy323,08%
Zniszczone czołgi20,15
Zniszczonych/zgonów0,20
Wykryte pojazdy453,46
Zadane uszkodzenia559,23
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie318,31
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Mapa globalna, Poziom VI

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew0000
Zwycięstwa00,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy00,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi00,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia0,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie0,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki kompanii

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew55000
Zwycięstwa1730,91%00,00%00,00%00,00%
Porażki3869,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1018,18%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi190,3500,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,420,000,000,00
Wykryte pojazdy460,8400,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia194,250,000,000,00
Punkty zajęcia bazy320,5800,0000,0000,00
Punkty obrony bazy120,2200,0000,0000,00
Doświadczenie123,600,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew55
Zwycięstwa1730,91%
Porażki3869,09%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1018,18%
Zniszczone czołgi190,35
Zniszczonych/zgonów0,42
Wykryte pojazdy460,84
Zadane uszkodzenia194,25
Punkty zajęcia bazy320,58
Punkty obrony bazy120,22
Doświadczenie123,60
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki bitew drużynowych

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew131000
Zwycięstwa6751,15%00,00%00,00%00,00%
Porażki6348,09%00,00%00,00%00,00%
Remisy10,76%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy4232,06%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi690,5300,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,780,000,000,00
Wykryte pojazdy1481,1300,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia887,480,000,000,00
Punkty zajęcia bazy4513,4400,0000,0000,00
Punkty obrony bazy4073,1100,0000,0000,00
Doświadczenie422,790,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew131
Zwycięstwa6751,15%
Porażki6348,09%
Remisy10,76%
Przetrwane bitwy4232,06%
Zniszczone czołgi690,53
Zniszczonych/zgonów0,78
Wykryte pojazdy1481,13
Zadane uszkodzenia887,48
Punkty zajęcia bazy4513,44
Punkty obrony bazy4073,11
Doświadczenie422,79
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki potyczki

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew377000
Zwycięstwa18148,01%00,00%00,00%00,00%
Porażki18950,13%00,00%00,00%00,00%
Remisy71,86%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy11630,77%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi2250,6000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,860,000,000,00
Wykryte pojazdy5691,5100,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia660,560,000,000,00
Punkty zajęcia bazy7161,9000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy7351,9500,0000,0000,00
Doświadczenie422,120,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew377
Zwycięstwa18148,01%
Porażki18950,13%
Remisy71,86%
Przetrwane bitwy11630,77%
Zniszczone czołgi2250,60
Zniszczonych/zgonów0,86
Wykryte pojazdy5691,51
Zadane uszkodzenia660,56
Punkty zajęcia bazy7161,90
Punkty obrony bazy7351,95
Doświadczenie422,12
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00

Statystyki obrony twierdzy

OgółemOstatnie 24 godzinyOstatnie 7 dniOstatnie 30 dni
Ilość bitew1000
Zwycięstwa1100,00%00,00%00,00%00,00%
Porażki00,00%00,00%00,00%00,00%
Remisy00,00%00,00%00,00%00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%00,00%00,00%00,00%
Zniszczone czołgi44,0000,0000,0000,00
Zniszczonych/zgonów0,000,000,000,00
Wykryte pojazdy00,0000,0000,0000,00
Zadane uszkodzenia1.482,000,000,000,00
Punkty zajęcia bazy00,0000,0000,0000,00
Punkty obrony bazy00,0000,0000,0000,00
Doświadczenie639,000,000,000,00
Ogółem
Ilość bitew1
Zwycięstwa1100,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy1100,00%
Zniszczone czołgi44,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia1.482,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie639,00
Ostatnie 24 godziny
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 7 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Ostatnie 30 dni
Ilość bitew0
Zwycięstwa00,00%
Porażki00,00%
Remisy00,00%
Przetrwane bitwy00,00%
Zniszczone czołgi00,00
Zniszczonych/zgonów0,00
Wykryte pojazdy00,00
Zadane uszkodzenia0,00
Punkty zajęcia bazy00,00
Punkty obrony bazy00,00
Doświadczenie0,00
Anzeigen

Czołgi (285)

Nazwa czołguMTypKrajPoziomØ UszkodzeniaØ DoświadczenieIlość bitewZwycięstwaWN8
8,8 cm Pak 43 Jagdtiger 81147,10570143248,25%1344,22
KV-26809,45483109054,04%1520,57
T71 DA7592,5554099255,04%1239,73
ELC EVEN 90 8514,2966985448,36%901,91
Jagdpanzer 38(t) Hetzer4277,7524382446,84%631,96
E 25 7907,7468473352,52%1346,17
Matilda4474,9137765354,82%1559,70
Cromwell6606,5849864353,50%1270,64
Type 62 7561,0450360645,87%1109,23
Manticore10896,2974253647,76%944,35
TOG II* 6845,2350649548,89%1549,44
G.W. E 100101181,8064847050,64%886,84
Churchill III 5621,7569345156,54%1471,17
G.W. Tiger (P)81066,6249443152,44%1316,80
105 leFH18B2 5892,1365042353,66%1900,19
Object 261101417,5572141454,11%1191,82
Jagdpanzer E 100101683,4666641349,64%1183,14
Type 64 6607,8565441153,04%1577,13
AMX 13 909763,1467340349,88%1101,79
G.W. Tiger91284,0956539751,89%1302,25
Centurion Mk. 7/191484,1165136048,33%1454,56
Pz.Kpfw. IV Ausf. H5270,0327535549,58%613,97
Tiger II81064,3952933754,01%1238,68
G.W. Panther7827,1437733046,36%984,05
AMX 13 57 GF 7601,2768330750,16%1096,73
T698996,8655830249,34%1293,18
FCM 50 t 81126,7570530252,32%1458,57
Hirschkäfer111450,1866329847,65%799,92
Centurion Mk. I81023,2049729646,62%1288,40
AMX ELC bis5439,6850729652,70%1664,84
KV-856663,3841128948,44%1073,59
M18 Hellcat6770,4547228855,21%1494,00
Jagdpanther II81454,5859927347,99%1720,49
FV3046670,9037026951,30%1257,52
StuG III Ausf. G5213,6420526841,79%240,51
KV-220-2 5692,0169426656,02%1453,01
Jagdtiger91898,0177926558,49%1861,28
LTTB8682,4151826451,89%1275,88
212A91525,9075626352,85%1416,43
T2 Light Tank 2168,9629326154,02%775,83
Jagdpanther7758,9038725540,00%842,65
E 7591325,4068625255,16%1273,80
T-54 ltwt.9802,0866124950,20%1083,53
Sturmpanzer II4247,9415724744,13%707,58
Grille 15101404,6266524748,18%885,14
Jagdpanzer IV6374,6529024639,02%418,57
AMX 12 t6611,8363424055,83%1994,26
Strv S1 8907,6355122745,81%762,79
M2 Medium Tank3132,4817621744,70%305,50
Centurion Action X101384,6056821638,43%908,88
M4A3E2 Sherman Jumbo6569,8345120555,12%1085,17
Bat.-Châtillon 25 t101164,4666319847,47%789,94
MT-256263,0736319743,15%551,06
VK 36.01 (H)6380,3938219548,21%475,96
SU-122-44 71015,7960018751,87%1480,84
T34 81308,0372218350,27%1651,22
VK 30.01 (P)6245,3929318047,78%211,16
Tiger I7903,3352317952,51%1192,47
Grille5408,6522617352,02%837,92
FV4005 Stage II101094,4758817147,37%651,03
Comet7756,9352716849,40%1155,39
FV380591231,8170416850,00%1062,25
SU-100Y 6780,9556016854,76%1472,91
KV-15399,5837416556,36%784,44
Bat.-Châtillon 155 58101288,8568216350,31%1021,92
Matilda Black Prince 5503,4439716354,60%1317,14
M53/M5591362,9470316246,91%1158,86
S-517774,9951516151,55%908,05
T216269,5135316054,38%644,16
T2971225,1565115957,23%1752,48
Panhard EBR 10510546,8960815945,91%403,99
Hummel6431,8026315339,22%413,93
BT-74190,5129514858,11%615,32
T25/27988,1153914854,73%1569,81
Tiger (P)7967,4252314554,48%1266,81
Crusader 5.5-in. SP7771,8346014544,14%1065,83
WZ-111 81191,5072314451,39%1470,88
Bat.-Châtillon 155 5591184,9166314247,18%1092,77
Tortoise91081,5265214240,85%631,58
Pz.Kpfw. 38 (t) n.A.4107,8125414151,06%198,95
Ares 90101125,2164513443,28%609,19
M75238,8530013154,96%803,65
Charioteer8696,4552813149,62%603,81
AS-XX 40 t111382,8870713048,46%894,77
T54E191289,0560812949,61%1145,99
Type 4 Chi-To6846,1268112558,40%1987,96
Churchill VII6501,5638612550,40%779,69
SU-100I 5633,1659512456,45%1166,98
Rheinmetall Skorpion 8977,9866312157,85%1030,40
Ares 8591135,1172111747,86%887,62
Panhard AML Lynx 6x68363,3254611449,12%468,82
T675216,0823611339,82%217,37
AMX 13 757755,6664911148,65%1622,81
Challenger7758,3356310549,52%960,40
FV2078869,3367310157,43%985,98
DZT-159 9913,846209946,46%638,22
T499646,036309848,98%735,38
M41 Walker Bulldog8547,186139749,48%843,93
AT 15A 7957,666649750,52%1408,09
Vz. 68 Squall 8519,575739547,37%831,07
T-34-3 81001,956529443,62%1094,84
T1 Cunningham1137,442409154,95%851,99
AMX Chasseur de chars 81019,647019151,65%1338,00
M3 Stuart347,401678745,98%59,95
Lorraine 155 mle. 5181025,916658747,13%1132,55
FV215b (183) 101054,336008650,00%615,71
LPT-67 Šelma9731,596488551,76%879,02
Rhm.-Borsig Waffenträger8847,026078554,12%802,86
FV227 Conceiver81103,307368045,00%1100,77
Churchill I5431,903447939,24%750,06
AMX 13 F3 AM6694,784977950,63%1080,79
AMX 13 10510846,195867937,97%713,09
Panther mit 8,8 cm L/71 81024,856797850,00%1339,83
FCM 36 Pak 40 3502,135497549,33%1430,05
A-20569,401807339,73%14,46
Cobra 91003,666917353,42%771,09
Sherman Firefly6784,106027247,22%1628,25
Covenanter5119,102057252,78%238,67
E 100101562,267697250,00%1103,38
Vz. 64 Blesk8510,656107153,52%711,00
Hotchkiss EBR7413,425027140,85%652,46
XM57 81066,795796835,29%697,28
Pz.Kpfw. II Ausf. J 3252,735346767,16%654,39
T-284163,291926646,97%302,54
Char Mle. 75 9641,916796660,61%783,76
ShPTK-TVP 100 8940,836406650,00%891,48
M10 RBFM 5454,334826442,19%704,71
Crusader6251,922976344,44%553,79
M5 Stuart445,401625839,66%0,00
SU-14-281216,047315756,14%1306,99
Char Futur 4 91184,266475747,37%949,50
Lorraine 155 mle. 507757,055905648,21%893,39
M40/M4381100,986255644,64%1054,28
M3 Lee4113,911595543,64%160,67
AMX 50 Foch (155) 101304,676375543,64%765,36
T376547,556185549,09%1504,58
Ares 758917,356405540,00%817,17
Type 3 Chi-Nu5363,603275248,08%969,46
SU-1527606,105555263,46%831,80
Bishop5442,652775150,98%941,89
Leopard 1101263,785745038,00%657,80
Waffenträger auf Pz. IV9770,165545048,00%445,51
T-463155,392014946,94%512,70
Bat.-Châtillon 25 t AP9574,884894835,42%278,95
M8A14144,232204845,83%154,39
M4A1 Sherman5416,983174753,19%1044,07
Type 95 Ji-Ro6571,833974740,43%711,42
Pz.Kpfw. 38 (t)3132,931954645,65%291,62
Sherman III5658,045514650,00%2032,73
FV224 Chopper71170,077964650,00%1393,20
Panhard AMD 178B6350,324324436,36%744,58
Cruiser Mk. III3132,371814344,19%442,05
M10 Wolverine5415,693854250,00%816,32
Cruiser Mk. IV4119,121664240,48%126,21
T25 AT7719,884974242,86%819,87
M24 Chaffee5278,904614245,24%792,03
T-1506594,694924254,76%951,61
Toro 91023,106924247,62%741,53
M127883,566064141,46%956,48
IS-38720,186054045,00%553,73
Type 5 Chi-Ri7660,594993943,59%893,45
Type 1 Chi-He4168,472273850,00%347,40
FV4004 Conway9918,055063836,84%573,72
M36 Jackson6635,574943745,95%903,98
SDP 58 Kilana8573,595863756,76%473,28
T28 Prototype8911,816273751,35%895,23
T26E4 SuperPershing 81183,898603764,86%1689,41
VK 28.01 mit 10,5 cm L/28 6439,245973775,68%1137,78
FV226 Contradictious 81152,676943644,44%998,45
Type T-345633,156493464,71%2316,51
Marder II3172,291713452,94%393,10
M56 Scorpion 7586,095933253,13%712,18
Caernarvon81043,197133148,39%1057,67
AT-1280,26893141,94%65,70
AT 77658,006043154,84%732,65
Black Prince7725,535053053,33%955,07
FV229 Contender91309,477783053,33%1056,81
Type 3 Chi-Nu Kai 5517,535553050,00%1586,76
Sturer Emil7771,106172962,07%1023,11
LT-432 8364,245892958,62%550,65
Sturmpanzer I Bison3124,571182839,29%203,13
Valentine AT4149,291502835,71%166,88
AMX ELC 901 6427,295642846,43%1131,70
SU-76M491,691532669,23%264,10
KV-5 8854,356052634,62%632,10
T-345144,131842450,00%200,95
M3 Light 369,261282352,17%177,69
Pz.Kpfw. IV Schmalturm 6571,044862343,48%849,49
SDP 44 Burza6404,773612240,91%428,63
Conqueror Gun Carriage101410,416742250,00%1010,89
StuG IV 5467,684222254,55%1199,20
AE Phase I 9828,275902240,91%491,78
AMX 40446,141572142,86%39,07
AMX 383121,862112142,86%188,25
T92 HMC101460,557552065,00%1432,81
Nashorn6725,255372045,00%1160,60
Matilda IV 5585,256312060,00%1862,95
SU-130PM 8942,954661921,05%560,46
Saryuda 91377,267581947,37%1114,04
T2 Medium Tank278,331431844,44%179,29
KV-371266,179291877,78%2040,11
Felice 9511,474801747,06%282,71
T28 Concept 7855,185571741,18%1063,80
BT-2254,131251643,75%30,12
Type 97 Chi-Ha3129,381491631,25%200,78
MS-11106,691691650,00%453,91
T288784,606221546,67%688,98
Windhund 81031,536191546,67%862,83
Concept 1B 91088,207211560,00%726,60
Grant4371,144351464,29%1490,18
T1 HMC2101,64831435,71%337,14
Type 97 Te-Ke 253,861361450,00%99,65
Panzerjäger I2103,291031450,00%211,33
FV217 Badger10894,646131442,86%357,28
VK 45.02 (P) Ausf. A8519,464291323,08%288,09
IS7595,005471241,67%621,01
AT 86743,676031233,33%1308,36
Bat.-Châtillon 12 t8294,924781258,33%424,24
Chi-Ni290,181921136,36%187,71
SDP 57 Gowika7419,365261163,64%489,82
SU-85I 5598,366511181,82%1538,24
T56 GMC381,201791060,00%175,30
AMX Canon d'assaut 105 8858,106491060,00%826,84
Pz.Kpfw. 35 (t)2135,67157944,44%499,10
Valentine II 4452,22669977,78%1990,49
Type 1 Ho-Ni II 4254,11362944,44%313,17
Rambo 91405,33830955,56%1307,50
M2 Light271,13159850,00%119,26
T-26290,50166837,50%225,04
Object 703 Version II 8477,88574837,50%177,62
Sexton I 3207,38330875,00%747,03
WZ-120-1G FT 8674,50334812,50%377,93
Nergal 8418,13661875,00%391,34
Vickers Medium Mk. I147,0089742,86%15,74
Vz. 60S Dravec 101402,71636742,86%594,85
AT 158415,57437728,57%126,19
T3E2 Medium Tank 3328,14588771,43%1711,10
T7 Combat Car 259,86132728,57%23,38
M415368,83281633,33%295,71
T-549780,17467650,00%607,79
TS-54 8185,83397633,33%0,00
SMV CC-64 Vipera 8758,17462616,67%460,92
Excelsior 5575,33603650,00%1212,26
Leichttraktor142,40123540,00%3,10
M5A1 Stuart4195,80436580,00%706,84
Alecto484,00113540,00%0,87
Ares 90 C111052,20795560,00%640,66
LTP 3202,80204540,00%728,54
FCM 2C 3423,00555560,00%1316,89
Vickers Medium Mk. III364,755340,00%0,00
T328968,0046540,00%851,35
Bisonte C45 8890,0037440,00%583,46
M22 Locust 3173,25280450,00%494,74
Pz.Kpfw. II Ausf. D 2166,00401450,00%699,67
SDP 60 Gonkiewicza91044,00842366,67%827,83
Birch Gun4306,00184333,33%1047,16
KV-48722,67694366,67%799,72
Pz.Kpfw. I Ausf. C3121,33223366,67%617,91
Gabler’s Destroyer 5417,67477366,67%1117,74
Char Murat 9136,67381333,33%0,00
Kampfpanzer 50 t 91383,33841366,67%1022,68
T1E6 238,33119333,33%0,00
Renault FT10,001082100,00%261,00
Ikv 65 Alt II666,009620,00%3,10
T3 HMC20,001112100,00%261,00
GSOR the TANK 91156,00682250,00%1056,90
ISU-122-2 81423,0047320,00%1277,20
Chi-Go 71111,00630250,00%1281,95
Renault Otsu1102,0012710,00%245,61
LT vz. 3830,003910,00%0,00
Hotchkiss H35273,002471100,00%331,04
Vickers Mk. E Type B250,006910,00%0,00
Coccodrillo 101517,0010101100,00%1068,14
ISU-15281826,0051010,00%1915,74
Universal Carrier 2-pdr2229,003601100,00%1251,92
Pz.Kpfw. 38 (K) 5535,006481100,00%967,41
K-91-PT 90,006771100,00%261,00
KV-1SA 5325,005481100,00%601,68
Kunze Panzer 91112,0010171100,00%903,01
M4A3(76)W Sherman 6120,0015810,00%0,00
Stitch 80,0017410,00%0,00
T78 60,0017110,00%0,00
Somua SM 81278,0049810,00%889,88
Super Hellcat 7741,009381100,00%1108,49
Brennos 81124,0039910,00%1186,45

Wykresy

WN8

Anzeigen

Historia klanu

Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.12.2024
Stopień: Rekrut
Dołączył: 07.12.2024
Opuścił klan: 24.12.2024
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 25.02.2015
Opuścił klan: 12.02.2016
Stopień: Szeregowy
Dołączył: 15.05.2014
Opuścił klan: 19.02.2015